JBL TRIATHLON SIERAKÓW 2021 - Quarter distance - age-groups - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
101 Piotr Kowalski 1992 Nowy Dwór Jelcz Triathlon Project
103 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Racing Team
105 Dawid Wilk 1982 Poznań
106 Michał Sztandur 1986 Wiry BKS
107 Adam Piotrowski 1983 Września FONZIE TEAM
109 Zbigniew Rymkiewicz 1981 Warszawa
110 Maciej Markiewicz 1984 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
111 Łukasz Pękała 1980 Pawłówek ciezarowka.pl
112 Łukasz Bartochowski 1981 Poznań VanHooy Bike Manufaktur
113 Boguś Michalak 1972 Szczecin SMT Szczecin
114 Maciej Bych 1975 Oława TRIDEA Team Oława
115 Zdzisław Stypiński 1961 Poznań
116 Robert Szota 1988 Szczecin SMT Szczecin
117 Barbara Masłowska 1973 Stargard
118 TOBIASZ NAROŻNIAK 1986 KROTOSZYN LAB. KROTOSZYN
119 Artur Masłowski 1975 Stargard Szczec.
120 Grzegorz Burda 1974 Opole Cyklofan
121 Bartosz Szynal 1980 Wrocław Sam
122 Karol Kaczmarek 1977 Rawicz NZG
123 Katarzyna Kaczmarek 1980 Zielona Góra NZG
124 Leszek Wieczerzycki 1966 POZNA DELIGHTING
126 Witold Borowski 1961 Sieraków Borowski Triathlon Team
131 Tomasz Szałkowski 1982 Poznań Uks Cityzen
134 TOMASZ RUTKOWSKI 1977 SZAMOTUŁY KAMITRANS
136 Dawid Michalak 1984 Poznań
138 Michał Andruszko 1985 Poznań Grodan
140 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS
141 Maciej Jan Waligórski 1998 Mierzyn
142 Maciej Waligórski 1962 Mierzyn
146 Maciej Ogoński 1973 Wismar
147 Wojciech Drzewieniecki 1973 Szczecin
148 Jolanta Lipińska 1951 Czestochowa niezrzeszona
149 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
150 Anna Krakowska 1987 jelenia góra
151 Marek Lipiński 1952 Kozy niezrzeszony
152 Piotr Kowalczyk 1981 Warszawa KAZIKI
156 Przemysław Marciniak 1985 Skórzewo Cityzen Be3 / Kuźnia triathlonu / Semtim
158 Thomas Neufeld 1962 Fuchsmühl DJK Weiden
159 Piotr Danielewicz 1988 Poznań Zakapiory Jerzykowo
160 Michał Wawrzyniak 1979 Solec Kujawski Team Zoot Europe
162 Paweł Waśniowski 1975 Dąbrówka TrenerTriathlonu.pl
164 Jacek Jastrowicz 1970 Żary Triathlon Team Żary
166 Jarosław Lubik 1988 Sieraków Team Karaś
167 KRZYSZTOF DOMINIKOWSKI 1980 ŚWIDNICA Żelazna Świdnica
168 Marcelina Furmanek 1991 Poznan
172 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO366
173 Łukasz Szałkowski 1981 Poznań Team Karaś/Lidl Polska
176 Paweł Łączny 1983 Czempiń ChampionMan Team
177 Wojciech Szymanski 1980 Klodawa 1980
179 Joanna Hypiak 1985 Wrocław Triactiv Ridley
180 Marat Nevretdinov 1975 Warszawa NeON Team
182 Piotr Świerczewski 1974 Smolec
183 Marcin Prądzyński 1977 Bydgoszcz AMS Triathlon
187 Marcin Kasprzyk 1984 Wałbrzych Biegaj-Zapobiegaj
188 Magdalena Spionkowska 1980 Poznań Villa Park Brodowo
189 Paweł Mellen 1989 Pamiątkowo Villa Park Brodowo
190 Dariusz Trzeciak 1969 Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team
192 Michał Lisieński 1987 Siemianowice Ślaskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM
198 Paweł Król 1985 Warszawa DENTALKING.EU
201 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś
202 Piotr Prusak 1983 Pietrzykowice GT RAT
204 Piotr Zachwieja 1985 Bydgoszcz
206 Edward Królikowski 1970 Plewiska Tri Posnania
207 Filip Czyżewski 1980 Poznań
208 Maciej Pilc 1979 Poznan Dres i Laczki
211 Tomek Kita 1979 Poznań SpecShop Team
214 Arkadiusz Kiereś 1978 Warszawa WITC
215 Mariusz Krawiec 1969 Plewiska Pan
216 Wojciech Gierak 1972 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon PROJECT
219 Arkadiusz Kozłowski 1988 Krosno Odrzańskie
221 MARIUSZ JANOWSKI 1980 Żagań ŻARY TRIATHLON TEAM
223 Arkadiusz Prościak 1984 Szczecin GO2TRI
224 Paweł Maliszewski 1983 Szczecin
226 Jacek Drzewiecki 1970 Puszczykowo
227 KRZYSZTOF CIERNIAK 1968 Zalasewo PRO3666 / PASTE GROUP
230 Michał Biziel 1974 Wrocław Triathlon Mietków Team
233 Waldemar Szczurowski 1981 Głogów MTS Drużyna Szpiku
234 Hubert Rewoliński 1990 Chodzież Kawa Kamp
235 Beata ROGOZIŃSKA 1980 Wrocław TMTeam
237 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań
240 Kacper Barański 1994 Poznań DRUŻYNA SZPIKU
241 Grzegorz Michałek 1985 Wroclaw GT RAT
242 Joanna Przybylska 1987 Poznań
243 Adam Przybylski 1985 Poznań
246 Paweł Ignaciuk 1988 Słupsk
247 Grzegorz Hołubowicz 1980 Gorzów Wielkopolski 1980
248 Leszek Wawrzyniak 1987 Poznan
249 MARCIN BASIŃSKI 1974 PACZKOWO PRO366
251 Łukasz Chęciński 1982 Poznań
252 Joanna Sroka 1982 Wrocław TMTeam
255 Waldemar Samol 1962 Poznań
257 Grzegorz Krakowiak 1977 Granowo
260 Michał Marciniak 1983 Skórzewo UKS CITYZEN_/BE3
262 Radosław Misiorny 1973 Poznań
263 Maciej Ryfa 1993 Borówiec Rehau Crossactive
264 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_/BE3
265 Krzysztof Guderski 1987 Poznań MarchewkowePole.com
267 Andrzej Piotrowski 1971 Dobrzyca ServiCo - IronPila.pl
270 Dominik Filipiak 1995 Łęczyca EUROMED
271 Joanna Szczurowska 1978 Głogów MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
274 Marcin Waś 1983 Poznań :D
276 Paweł Świąderski 1972 Szczecin Red Fish
277 Paulina Bosacka 1982 Poznań
278 Dominika Kujath 1984 Poznań Altom Gniezno
280 Jarosław Hojan 1962 Poznań CITYZEN
282 Piotr Sobczyk 1985 Wroclaw ATHLETICS TEAM PRUSICE
284 Agata Berhel 1980 Głogów Sauerland Team
285 Artur Jurkowski 1967 Ruszowice Tri Artur Team
289 Robert Zatorski 1971 Warszawa Swim2Tri
290 Szymon Słowiński 1971 Swarzędz Saturn Fit
291 Łukasz Balicki 1982 Skórzewo eFitness Racing Team
292 Anna Łukaszewska 1974 Przecław 3LGGNS (tri ledżins)
293 Mirosław Matyjasik 1973 Komorów
294 Jacek Garnuszewski 1973 Stargard
295 Krzysztof Leki 1980 Garby
296 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec InPower
297 Maciej Lehmann 1975 Glinno 601-Technologia
298 Damian Onuchowski 1967 Żary Waniewski coaching
300 Marek Bąk 1973 Tarnowskie Góry Tri Division Triathlon Team
301 Marek Wilgucki 1989 Wroclaw Sport Freaks Poland
304 Krzysztof Stępliński 1988 Charzykowy CTS (Czaja Training System)
308 Arkadiusz Schultek 1974 Poznań
309 Łukasz Stanke 1979 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka
312 Łukasz Chałupka 1990 Grotniki Grotniki Team
315 Iwona Frączek 1982 Wrocław TMTeam
318 Marcin Słomski 1980 Maksymilianowo Triathlon Konsulting Team
319 Maciej Grześkowiak 1977 Dąbrówka 4Fiter Dąbrówka
320 Krzysztof Bogusz 1991 Cybinka
325 Bartłomiej Hołubowicz 1988 Poznań KOTASPORT
328 Marcin Banasiewicz 1980 Marki NeON Team
330 Marek chłosta 1975 strausberg strausberg
331 Marcin Sterczała 1993 Kicin Rehau Crossactive
332 Adam Rybarczyk 1997 Sieraków
333 Adam Retkowski 1978 Poznań Kuźnia Triathlonu. Mocno w prawo
334 Łukasz Szczeszek 1980 Poznań
335 Piotr Znajdek 1985 Toruń BullShitTeam/Tri-Concept
343 Jakub Fiszer 1977 Torun teamDKMS
345 Adrian Kobusiński 1987 Brzeg Dolny FitStyle Team
346 Arek Hajduk 1977 Poznan
347 Krzysztof Frąckowiak 1974 Wrocław
348 Stefan Mróz 1992 Wrocław
349 Adam Kosiorowski 1973 Jelenia Góra KOOLTRIATHLON
350 Łukasz Król 1990 Szczecin Multi Projekt
354 Tobiasz Żyła 1992 Międzyrzecz AWF RUNNING TEAM
355 Adam Cygan 1978 Drawsko Pomorskie DSI ACTIVE TEAM
359 Bartosz Walkowiak 1980 Plewiska www.studio-motiv.pl POSNANIA TRIATHLON
361 Jacek Hołubowicz 1988 Poznań Posnania Triathlon
365 Leszek Jakubowski 1978 Paproć Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl
366 Rafał Wieczorek 1985 Wrocław WTT/TietoTriathlonTeam
368 Arkadiusz Trociński 1966 Gorzów Wlkp.
369 Paweł Zając 1983 Opalenica 7PRO TriathlonTeam, Leśny Uciekinier Team
370 Paweł Tobis 1973 Warszawa
375 marek krasowski 1973 żary
376 Adam Szofer 1984 Satopy NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
377 ŁUKASZ CHWALISZ 1990 Luboń Night Runners
378 Radosław Adfeldt 1977 Mysłakowice
379 KRZYSZTOF ŚWITAŁA 1976 RAKONIEWICE RAKONIEWICE NIAGARA FITNESS KLUB
380 Piotr Owsiński 1977 Zielona Góra NZG
381 Maciej Skrzycki 1980 Warszawa
382 Piotr Karol Woźniak 1996 Sieraków
388 oskar bogucki 1974 Żary ŻARY TRIATHLON TEAM
390 Wojciech Łoza 1971 bytom Grupa Nomax
393 Przemysław Wański 1984 Poznań Mocni w gębie
394 Krzysztof Dąbrowski 1973 Rostworowo Fit flox
395 Maciej Pawlak 1975 Poznań
396 Kamil Kaniewski 1980 Dąbrowa
397 Jacek Nogaj 1969 Lusowo
398 Witold Jaworowski 1963 Bytom amator
399 Robert Zadłużny 1978 Redlica
400 Jakub Michałowicz 1983 Nowy Tomyśl Bech Packaging Team
401 Marcin Sobański 1978 Poznań Zgrupka Team
402 Aleksander Wiluś 1994 Szczecin
404 Michał Taciak 1995 Skórzewo
405 Piotr Tomasiczek 1969 Biestrzyków GVT
409 ARTUR Malec 1979 Komorniki
410 jacek kotra 1981 Smolnica k Gliwic PKA
412 Marcin Krzyżostaniak 1975 Poznań Zgrupka Team
414 MARTA MEDWID-FIDLER 1981 Warszawa CTS
418 Barbara Nadolska-Bocheńska 1985 Murowana Goślina Sks Oborniki
420 Marcin Oszmiańczuk 1975 Żary Żary Triathlon Team
421 Marek Bachorski 1988 Garby
423 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Pieczarkowe Łapki
424 Damian Kula 1977 Kraków TRIWISE TRIATHLON TEAM
425 Jacek Wieliński 1974 Poznań
426 Przemysław Sikora 1981 Poznań Motiv Home Team
427 Pawel Studniarek 1961 Jezow Sudecki JustSwim
431 Adam Jackowski 1980 Kamionki FogtBkesTam
432 Malgorzata Golebiewska-Piotrowska 1981 Belgia Euroentuzjasci
433 Pawel Kuzniak 1976 POLAND (POL)
435 Marek Hubko 1974 Słubice HMSoft.pl
437 Wojciech Sikorski 1985 Poznań Rowery Małgośka
438 Paweł Mazurek 1968 Bytkowo Tri PM
442 Hubert Michalak 1997 Drzymałowo Niagara fitness klub
444 Tomasz Bubula 1982 Tymbark Yellow Pigs
446 Andrzej Szews 1974 Jasin PKO Bank Polski
447 Michał Wojciechowski 1976 Poznań PKO Bank Polski
449 DANIEL GOLEC 1979 POZNAŃ PKO Bank Polski
450 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski
451 Krzysztof Marczak 1971 Świętochłowice PKO Bank Polski
452 RAFAŁ KACZOR 1973 Sosnowiec PKO Bank Polski
454 Robert Zawardzin 1976 Warszawa PKO BANK POLSKI
458 Aleksandra Pałka 1980 Siechnice Tri Mission
459 zosia pieszak 1985 Góra Kanapowe Pampry
460 Filip Prałat 1988 Piła TRISPACE/TREK
462 Michał Kulesza 1976 Poznań Kuźnia Triathlonu
464 Maciej Greguła 1982 Szczecin
465 Justyna Bielawska 1980 Dziwiszów KOOLTHRIATLON
466 Michał Kaźmierski 1978 Lusówko Zabiegani Lusówko
467 leszek łączny 1961 Borkowice
468 Karol Zakrzewski 1983 Poznań UAM Poznań
469 Piotr Romanowski 1986 Wysoka Tieto Triathlon Team
470 Wojciech Pławiak 1985 Warszawa Team Karaś
471 Tomasz Rostecki 1968 ZŁOTNIKI ROSTEAM
475 Remigiusz Rogiewicz 1978 Szczecin KS Ironman Szczecin
476 Krzysztof Miciak 1967 ŻERNIKI WROCŁAWSKIE GVT
477 Maciej Lewandowski 1991 Poznan
478 Krzysztof Gonera 1973 Kamieniec Wrocławski
479 Jakub Czernicki 1983 Suchy Las
482 Szymon Brzozowski 1972 Zalasewo Cityzen / Fogt Bikes
484 Damian Kłobuchowski 1983 Poznań Velocity, P&K Team
486 Katarzyna Lauba 1993 Poznań
488 Sławomir Mańka 1978 Mikołów BIEGAMY Z SERCEM
492 Paweł Wierzbicki 1978 Piaseczno Triathlon Siedlce Club
494 Bogdan.dubinski Dubiński 1953 Warszawa
495 Bartosz Pol 1981 Rawicz Waniewski Coaching
501 Marcin Mikuś 1981 Wrocław
502 Patryk Kanarkowski 1986 Luboń Jeździmy dla Filipa
505 Jeremiasz Nickowski 1972 Szczecin
506 Dariusz Brodnicki 1979 Lusówko
507 Tomek Materna 1973 Poznan Smochy team
510 Grzegorz Ciastek 1963 Chełmno niezrzeszony
511 Mariusz Wielgus 1991 Konarzewo MarysiaTEAM
512 Dominik Młodecki 1983 Brzeźno
514 Michał Bogacz 1984 Rybnik
516 Robert Bielik 1968 Józefów Tri Dream team
517 Ryszard Bartosiewicz 1963 Poznań
519 Karol Zgierski 1983 Sieraków
520 Krystian Tomczak 1992 Poznań
521 Mirosław Kielar 1978 Jedlina-Zdrój GVT
525 Dariusz Kondas 1983 Warszawa
531 Andrzej Malis 1971 Swarzędz Drużyna Szpiku
538 Jacek Załubski 1985 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project
539 Krzysztof Bzdęga 1986 Kaczkowo
540 Piotr Flaczyk 1979 Chyby Game Over
543 Marcin Tomaszewski 1982 Jelcz Jelcz Triathlon Project
548 Wiesław DYNIAK 1977 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
549 Aleksander Olszewski 1986 Wrocław TRINERGY
551 Piotr Bejger 1977 Poznań
553 Kacper Wielgosz 1982 Poznań Dziki z Moraska
555 Krzysztof Kędzierski 1965 TANOWO
557 Rafał Sobieraj 1990 Warszawa Triwawa
558 Cezary Chałupczak 1969 Wrocław
559 Alicja Walczak 1976 Oława Trimission
561 Michał Szatan 1981 Bulowice LACRIMA OPTYK TRIATHLON TEAM
563 Grzegorz Brodziak 1968 Przechlewo Tripaka Przechlewo
564 Bartosz Roszak 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
565 Maciej Solarczyk 1973 Mogilno Mogilno Team
566 Rafał Burda 1988 Wroclaw
568 Elżbieta Król 1971 Kraków Eskadra Kraków
572 Sebastian Karbowiak 1983 Warszawa MADE
573 MAREK KOLAŚNIEWSKI 1976 POZNAŃ Fishlike team
576 Mariusz Kaczmarek 1963 Poznań CTS
577 Rafał Fabisz 1974 Dopiewo NO NAME
578 Małgorzata Sluzalek 1979 Gliwice
580 Dariusz Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie
581 Bartosz Jędrzejczak 1977 Siekierki Wielkie Grolsch Team
583 Urszula Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie
587 Maciej Żelazny 1991 Szczecin Carlsberg Group Polska
588 Bartłomiej Kurowski 1975 szczecin
592 Rajmund Kusy 1992 Przemysl
595 Adam Berbelicki 1980 Opole Pomologia Prószków
596 Wojciech Domaradzki 1983 Poznan Zgrupka Team
597 Anita Domaradzka 1982 Poznan Franolo Manolo
598 Damian Kolasiński 1977 swarzedz KS Posnania
601 Łukasz Caban 1976 Warszawa
602 Grzegorz Moskal 1976 Bruksela
606 Mieszko Kastelnik 1975 Katowice Litwin Triathlon Team
607 Marek Tokarek 1974 Poznan
608 Marek Czuper 1978 Swadzim www.BezpiecznaKlima.pl
609 Maciej Matyjasik 1974 Poznań Velocity Poznań
611 Marcin Nowak 1985 Poznan Pitu Pitu Cycling Club/Orki z Majorki
613 Jan Banach 1991 Bydgoszcz Klinika Triathlonu
614 Rafał Niedbała 1980 Poznań SCIM
617 Wiesław Stefan Majewski 1973 Komorniki Kuźnia Triathlonu
619 Paweł Jodko 1979 Poznań Jodko Brothers Running Team
620 Robert Dzieża 1978 Bochnia Żubry Bochnia
623 Sylwia Lach 1974 Warszawa Neon Team
624 Piotr Fertyk 1984 Nowy Tomysl Nowotomyska Akademia Biegania
629 jakub przewoźny 1985 Poznań
630 Piotr Łysiak 1972 Zielona Góra
631 Błażej Początek 1982 Dąbrówka Power Doppler Team
637 Tomasz Famuła 1986 Katowice Tridivision Triathlon Team
638 Tomasz Kasprzak 1990 Poznań
639 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Wronki
641 Grzegorz Kiel 1980 Wrocław
644 Sławomir Bogucki 1961 Zielona Góra
645 Gary Cattell 1956 Dabrowka WITC
647 Michał Sopniewski 1982 Nadolice Wielkie Jelcz Triathlon Project
648 Paweł Weber 1973 Psarskie REHAU Crossactive
650 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Kasztelanka Międzyrzecz maszynka
652 Łukasz Stocki 1978 Szczecin
653 MACIEJ MICKER 1974 CHYBY
654 Jean-Paul Arismendi 1983 Milanowek
656 Szymon Suchanek 1990 kraków
657 Bartosz Nowicki 1986 Poznań
658 Kazimierz Szulist 1980 Bydgoszcz CTS
659 JACEK GLEZER 1973 Międzychód
661 Kamila Kunc 1985 Wrocław
662 Krzysztof Sawicki 1955 Masłowo
664 Waldemar Grzęda 1984 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project
665 Michał Nowaczyk 1980 Skórzewo BE3 CITYZEN POZNAŃ
666 Marek Kamiński 1988 Poznań
667 Tomasz Pomykała 1986 Leszno Jerzyk Team
668 Łukasz Partyka 1979 POZNAŃ
671 Joanna Żmich-Fórmaniak 1976 Bydgoszcz TriSpace
674 Łukasz Turkowiak 1983 Suchy Las Studio FUEGO / Rehau Crossactive
676 Aleksandra Turkowiak 1983 Suchy Las JasnaAura.pl
678 Martyna Witecka 1998 Luboń CITYZEN_
682 Tomasz Kołodziejski 1969 Poznań GINASO
683 Tomasz Nelke 1977 Poznań
684 Marcin Kieca 1986 Piła Czogori
685 agnieszka błasik 1982 poznań Kuźnia Triathlonu
686 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
689 Paweł Budzicz 1982 Krzyszkowo Free RuN
690 Grzegorz Kraśniewski 1985 Wrocław Litwin Triathlon Team
693 Amadeusz Pankowski 2002 Nowy Tomyśl Redos
695 Krzysztof Chiżyk 1976 NOWE WARPNO Nowe Warpno TRI
697 Kacper Mazurek 1995 Mogilno MogilnoTeam
700 ROBERT GÓRNY 1972 Poznań trenertriathlonu.pl
702 Paweł Szczepaniak 1980 Tychy APHTA TEAM
703 Ewelina Sobolewska-Szwed 1976 Mierzyn
705 Aleksander Szwed 1975 Mierzyn
706 Robert Pieczyński 1965 Luboń MOTO-CENTRALA
708 Jarosław Skorupinski 1966 Wolsztyn OPONYEXPRESS
712 Grzegorz Godlewski 1987 Wrocław Viessmann R&D Center
713 Dawid Sworek 1988 POZNAŃ Zone3Team
715 Zofia Dura 1997 Kurnatowice
718 Dariusz Kowalski 1968 Złotów team Kowalski
720 Michał Wierzbicki 1991 Świebodzin Zgrupka Team
722 Dariusz Skrocki 1967 Poznań CTS
723 Aleksandra Koska-Głębowska 1987 Września Triathlon Team Września
725 Mateusz Gomoła 1981 Wrocław Tieto Triathlon Team
726 Maciek Sroczyński 1992 Poznań
729 Maciej Janisławski 1991 Jelenia Góra TmTeam
731 Radek Ostrowski 1980 Puszczykowo REHAU Crossactive
732 Lidka Ostrowska 1979 Puszczykowo REHAU Crossactive
733 Dariusz Swiderski 1970 Warszawa Trinergy
734 Owidiusz Pankowski 2000 Nowy Tomyśl Redos
735 Adam Kurowski 1974 Wrocław LTT
737 Marek Balawejder 1969 Warszawa Marek Balawejder
740 Mirosław Lech 1986 Brzeg SZTUKA RUCHU
743 ANDRZEJ GŁĄB 1970 MALBORK WANIEWSKI COACHING
745 Mirosław paluch 1964 oborniki BUDCHEM
746 Piotr Włodarczyk 1979 Poznań BUDCHEM
747 Łukasz Szydłowski 1978 Poznań
748 Wacław Knopkiewicz 1975 Poznań
749 Ireneusz Pawlak 1962 Wrocław GoodMedica
750 Patryk Gajewski 1988 Żnin
752 Szymon Brzykcy 1992 Londyn Fizjo- Travel
753 Karol Badeja 1985 Lusowo
754 Arkadiusz Milewski 1977 Robakowo Pozytywnie Zakreceni
756 Henryk Michałowski 1941 Poznań CityZen Poznań
757 Piotr Fudalej 1982 Wrocław GoodMedica
759 Marcin Jaśkiewicz 1985 Mogilno Mogilno Team
761 Dariusz Jankowski 1967 MIERZYN IRONGYM
762 Arkadiusz Kaczmarek 1995 Chomęcice
763 Łukasz Połomski 1981 POZNAŃ POŁOMSKI KŁOBUCHOWSKI RSP / All you need is LAW!
764 Jakub Jezierski 1987 Rosnowo Komorniki MTB Team
767 Marcin Nowak 1979 Kalisz
769 Marek Urbański 1975 Zielona Góra
770 Krzysztof Maciałowicz 1982 Wiry
771 Wojciech Pluciński 1979 Resko
776 Adam Jaruszewski 1974 Poznań
779 Marcin Jawor 1985 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project
780 Jakub Prałat 1987 Piła
786 Krzysztof Trybuchowski 1981 Resko
787 Kestutis Gailius 1980 Lublin Animals TRI
788 Filip Misan 1987 Komorniki Jerzyk Team
790 Dariusz Pietraszko 1964 Bolesławiec Tri Team Bolesławiec/Team Karaś
793 Mateusz Ciura 1982 Zakrzów Litwin Triathlon Team
798 Artur Komolka 1973 Gorzów Wlkp.
800 Anna Kubiak 1992 Kutno GTRAT
801 Kamil Grycz 1992 Włoszakowice Lulki
802 Dawid Michalak 1983 Drzymałowo Niagara fitness klub
803 Piotr Mojżesz 1995 Bielsko-Biała UNLIMITED Sport & Lifestyle Kraków
805 Sebastian Saleta 1990 Wrocław Tieto
812 Krzysztof Waszak 1979 Stargard Animex triathlon TEAM
815 Paweł Krych 1979 Poznań PKenrgy
816 Michał Niedziółka 1983 Szczecin
817 Marcin Andrzejewski 1985 Bydgoszcz 8Brem
819 Michał Szwed 1972 Poznań Drużyna Mocarzy / enduhub.com / Cityzen_BE3
820 Tomasz Frąckowiak 1974 Gniezno PKO Bank Polski
821 Rafał Kunik 1972 Poznań PKO Bank Polski
823 Marek Wiśniewski 1972 Warszawa Red Fish
831 Mariusz Danilewicz 1979 Dąbrówka
832 Tomasz Wojtkowicz 1976 Wrocław GT RAT
833 Jarosław Baran 1974 Wrocław TriActiv Ridley
834 Andrzej Kaczmarek 1971 Wroclaw
835 Grzegorz Struzik 1976 Poznań Jeżyce
837 PATRYK BUDAKIEWICZ 1992 OŁAWA TRIMISSION
841 Arkadiusz Pohl 1976 Rokietnica Łanie i Byki ;)
842 Marcin Miczuga 1975 Września GAREL PLAST TEAM
845 Michał Chmielewski 1982 Poznań ...::: T.W.I.S.M :::...
848 Stefan Wojtas 1979 czluchow Tripakaprzechlewo
852 Piotr Maksimczyk 1978 Poznań Przy Lesie
854 Maciej Pietryga 1984 Tarnowskie Góry TriDivision Triathlon Team
855 Adam Wasilewski 1991 Rembertów
857 Paweł Brzeziński 1980 Koszalin IronDad PAB Koszalin
863 Marcin Jangas 1979 Kalisz
864 Piotr Turzański 1976 Zielona Góra Alkohit.eu
868 Łukasz Wójcik 1982 Poznań
869 Radosław Ruciński 1986 Poznań
870 Damian Wysz 1979 Poznań I’M INSPIRATION/Porsche Obornicka Poznań
871 Marcin Kozak 1981 Karczowiska
873 Sebastian Miedziak 1983 Rogalinek Ls Plus Recykling Team/ be3_Citizen Poznań
880 Dawid Kruszyna 1986 Legnica TRIATHLONOWA LEGNICA
882 Paulina Jackowska 1990 Międzyrzecz Kasztelanka Międzyrzecz
883 Rafał Hennig 1981 Gowarzewo Rydwany Ognia
884 Marcin Nawrot 1985 Poznań
885 Ewa Ekert 1984 Wrocław GT RAT
886 Adam Woźniak 1991 Warszawa NeON Team
887 Tomasz kmuk 1985 Padew Narodowa
888 Bartosz Latawiec 1978 Legionowo TriYo z Legio
892 Katarzyna Łazarowicz 1973 Poznań CTS
893 Ewa Zendwalewicz 1982 Miłoszyce Jelcz Triathlon Project
895 Grzegorz Owsiannik 1976 Legnica TRIATHLONOWA LEGNICA
896 Piotr Szelerski 1988 Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
897 Grzegorz Wieczorek 1981 Katowice IronSilesia
899 Wojciech Janicki 1970 Wrocław Zakochaj sie w bieganiu/FTT
900 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko
901 Sławomir Magolan 1980 Kraków Leaders Island
902 Grzegorz Gołyś 1997 Knurów
903 Norbert Rekowski 1983 Legnica Triathlonowa Legnica
904 Klaudia Smieja 1980 Warszawa MAD
906 Aleksandra Lewczuk 1986 Zakręt
908 Lukasz Magoś 1985 Stanowice
909 Bartosz Andrzejewski 1980 Borówno Klinika Triathlonu
910 Mateusz Kubczak 1988 Poznań
911 Robert Ozimek 1976 CHOSZCZNO Kaszanka
912 Hubert Lipiński 1983 Warszawa
913 Sylwester Jaworski 1981 Szczecin
917 Stanisław Nowak 1956 Ruda Ślaska last but not least
918 Grzegorz Wieczorek 1991 Kościeliska
920 Gerard Magdziarz 1978 Suchedniów MBC
925 Tomasz Twardowski 1984 Warszawa Nervous
926 Grzegorz Brochocki 1971 Poznań
927 Artur Drózd 1976 Warszawa
929 Mirosław Grzęda 1981 Jelcz-Laskowice JELCZ TRIATHLON PROJECT
930 Leszek Starzyński 1970 Warszawa
931 Aleksandra Górniewicz 2002 Legnica Triathlonowa Legnica
934 Jakub Kurasiński 1977 Lusówko Sauerland Team Tarnowo Podgórne
935 Paweł Kawarski 1981 Jelcz Laskowice Jelcz Triathlon Project
936 Michal Gaca 1983 Warszawa La Lorraine Sp. z o.o.
937 Miriam Nowak 1991 Ruda Śląska 7 last but not least
941 Norbert Góźdź 1971 Dachowa
944 Jakub Gwiaździński 1985 Szczecin
946 Natalia Czaja-Jagielska 1978 Poznan LitWIN SPORTS
948 Łukasz Jankowiak 1991 Zielona Góra AleTempo
950 Rafał Śmigórski 1974 Borówiec
951 Bartłomiej Kogut 1981 Oława
953 Piotr Kalinowski 1973 Włocławek Lekarska Grupa Kolarska
954 Jacek Cybulski 1981 Szczecin Swim2tri
957 Dariusz Klimkiewicz 1970 Przyłęki BBB Tri
958 Robert Bugaj 1982 KONIN Triton Konin
960 BEATA DECKERT 1983 Oborniki -------
961 Pawłowski Andrzej 1959 Poznań Dobrusia Tri Team
962 Piotr Nowak 1964 Poznań Sauerland Team Tarnowo Podgorne
963 Maciej Grześkowiak 1983 Grodzisk Wielkopolski brak
967 Mateusz Wisz 1996 Żary
968 Filip Stafiej 1976 Legionowo Trio z Legio
969 Łukasz Jaworek 1979 Trzciany TriYo z Legio
970 Michał Jackowiak 1985 Poznań Team Karaś
971 Łukasz Świątek 1986 Wysoka GVT
972 Aleksandra Wiertelak 1989 Szczecin
973 Konrad Woronowicz 1991 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
974 MARCIN MRÓZ 1978 Legnica Triathlonowa Legnica
976 Filip Kiejnih 1993 Sławienko
977 Bartosz Szostak 1986 Szczecin
979 Tomasz Misztela 1966 Słupno PTT DELTA
980 Ireneusz Bedyk 1957 Cekanowo PTT DELTA
981 MAREK GMITROWSKI 1976 GDYNIA
982 Maciej Niewiada 1981 Dopiewo eXplorador
983 Jarek Wencel 1979 Dopiewiec eXplorador
984 Tomasz Mikołajczyk 1979 Dopiewiec explorador
985 Marcin Mazurkiewicz 1975 Chyby
986 Robert Musial 1966 Warszawa TriWawa
988 Marcin Fabiszewski 1983 Warszawa TRIWAWA
989 JAN DELIK 1962 PRZEŹMIEROWO
990 Kacper Wiśniewski 2000 Legnica Triathlonowa Legnica
991 Waldek Wiśniewski 1978 Lusówko Sauerland Team
992 Iwona Majewska 1965 Tarnowo Podgórne Sauerland Ream Tarnowo Podgorne
993 Anna Głowińska-Wiśniewska 1981 Lusówko Sauerland Team
994 Jakub Grześkowiak 1985 Poznań
995 TOMASZ NOWICKI 1965 STARGARD SZCZEC. SZWLA STARGARD SZCZEC,
996 Edyta Konarska 1974 Oława
997 Jan Kłos 1981 Oława Dawaj Kalach Team
998 Agata Szkudlarek 1999 Pabianice Tata i Agata
999 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznań Gwiazdowski Triathlon Team
1001 Tomasz Głód 1978 Bochnia Salt Runners Bochnia
1005 Mateusz Patkowski 1979 Wrocław
1007 Jacek Jankowski 1980 Wałbrzych
1008 Łukasz Tchórz 1985 Poznań Sii Triathlon Team
1011 Filip Majchrzak 1995 POZNAŃ Taternik Adventure Team
1012 Michał Giese 1979 Gliwice Tri&More
1014 Bartosz Nowaczyński 1992 Kwilcz
1015 Tomasz Siwek 1983 Milanówek Good Feelings
1016 Paweł Bator 1976 Poznań Pitu Pitu Cycling Club
1017 Joanna Głuszyk 1976 Szczecin JMG - dietetyk/go2tri
1020 Agnieszka Rozłucka 1979 Opole Cyklofan Opole
1021 Bartosz Bylina 1972 Poznan
1022 Witold Grycz 1991 Rydzyna WG
1023 Wioleta Jarocka 1985 Legionowo Twister Team
1028 Leszek Józefowski 1978 Lednogóra
1029 Grzegorz Kalinowski 1974 Wisznia Mała GVT
1030 Bartosz Dybowski 1981 Góra GENPOWER
1032 Jakub Tonder 1990 BUK Bukowski Klub Biegacza, MKS Patria Buk
1035 Michal Statucki 1985 Szamotuły
1036 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki
1037 Krzysztof Ohla 1976 Poznań CITYZEN_
1038 Piotr Roszyk 1998 Złotniki
1039 Jarosław Tchorowski 1972 Zielona Góra NZG
1040 Maciej Wojtkowiak 1974 Poznań
Top