Triathlon Szczecin 2021 - Dystans 28,25km (sprint) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1001 Michał Rydzewski 1982 Szczecin
1001 Marcin Kurek 1980 Gruszczyn e-automatyk Marcin Kurek
1002 Wojciech Szymanski 1980 Klodawa
1003 Anja Lüsch 1978 Greifswald
1004 Camilla Cecilie Haeve 1982 Bergen Tridea
1007 Michał Pietek 1994 Janczewo Astra Szczecin
1008 Ewa Wierzba 1980 Przecław Kobiece Bieganie
1009 Tomasz Łubiński 1975 Przylep- Szczecin Aibo.pl
1010 Dorota Dydek 1968 Szczecin Trygim
1011 Dariusz Malicki 1978 Warzymice
1012 Tomasz Kufel 1971 Przecław
1013 Tomasz Panasiuk 1973 Szczecin SMT Szczecin
1014 Christophe GUILLEMANT 1977 SZCZECIN
1015 TOMASZ SITKOWSKI 1975 GOLCZEWO
1016 Marek Bąk 1973 Tarnowskie Góry Tri Division Triathlon Team
1017 Krzysztof Kleinowski 1966 Motaniec
1018 Katarzyna Balcerak 1966 Kobylanka 3lggns
1019 Agnieszka Gadomska 1996 Zielona Góra UKS CITYZEN_ /BE3
1020 Anna Małecka 1978 Szczecin 1978
1021 Piotr Chrzan 1973 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
1022 Krzysztof Morawiak 1981 Szczecin
1023 Marek Przybytkowski 1992 Bydgoszcz
1024 Maciej Szkudlarek 1989 Szczecin
1025 Łukasz Basiński 1992 Bydgoszcz Olimpiasport.pl
1026 Jennie Schüttler 1990 Hamburg Triathlon Team Hamburg
1027 Marcin Mikulin 1980 Gryfice Move4u Gryfice
1028 Beate Ritter 1961 Birkenwerder MTP Hersbruck
1029 Klaus Korell 1959 Hamburg MTP Hersbruck
1030 Łukasz Karasiewicz 1988 Szczecin grubASY
1032 Dominika Żak 1985 Szczecin Puszczyk Bukowy
1034 Adrian Krukowski 1975 Wrocław TriActive Ridley
1035 Sylwia Kowalska 1990 Szczecin SMT Szczecin
1036 Paweł Skokowski 1990 Szczecin
1037 Marcin Michlewicz 1980 Wrocław MKM TRIATHLON TEAM
1038 Magdalena Łobacz 1982 Szczecin Stowarzyszenie Motocykliści dla Dzieci
1039 Thomas Neufeld 1962 Fuchsmühl DJK weiden
1040 Karol Surma 1962 Poznań
1041 Anita Neufeld 1963 Fuchsmühl MNC NE Team Canada
1042 Anna Szymańska 1958 Goleniów Rozbiegany Goleniów
1043 Karol Niesterowicz 1990 Szczecin COPERNICUS
1044 Tomasz Kosieradzki 1971 Szczecin GO2TRI SZCZECIN
1045 Roman Wojtyniak 1967 Mierzyn
1046 Marek Włoszak 1980 Przecław
1047 Łukasz Kopacz 1989 szczecin
1048 Jan Kwintal 1973 Krępsko Rozbiegany Goleniów
1049 Paweł Nowak 1977 Dobra
1050 Jacek Siódmiak 1975 Stary Toruń
1051 Piotr Janiak 1985 Szczecin MKL Maraton Świnoujście
1052 Łukasz Król 1990 Szczecin Multi Projekt
1053 Ryszard Wesołowski 1964 Szczecin mtr szczecin team
1054 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury TRI Negu #bedechudyja
1055 Jagoda Ziomka 1983 Szczecin Flamingo Team
1056 Piotr Żak 1985 Szczecin
1057 Krzysztof ZAWALSKI 1978 Szczecin Tri35
1058 MARCIN BARTOSIAK 1977 GRYFICE GATri Gryficka Akademia Triathlonu
1061 Krzysztof Kufel 1981 Warzymice Patobieganie
1062 Marta Wiśniewska 1985 Police Patobieganie
1064 Krystian Kamiński 1983 Szczecin
1065 Tomasz Komarowski 1989 Szczecin Ampio Team
1066 Tomasz Biegun 1981 Szczecin marysia
1067 Dominika Ankudowicz 1995 Bezrzecze
1068 Aleksander Kruszewicz 1976 Szczecin Ampio Team
1069 Bartosz Buda 1983 Szczecin brak
1070 Katarzyna Fałat 1992 Szczecin #teamzając
1071 Tomasz Zając 1993 Szczecin #teamzając
1072 Marcin Hawrylak 1969 Szczecin Ampio Team
1074 Arek Misiukiewicz 1992 Łobez Patriodzik Triathlon Team
1075 Jerzy Juchniewicz 1970 Stargard Szczeciński SZWLA
1076 Patryk Milewski 1991 Pyrzyce Giant&Liv Team
1077 Marek Rudźko 1964 Szczecin TME MTB TEAM Szczecin
1078 Miłosz Serafin 1992 Szczecin Astra Szczecin
1079 Błażej Alencynowicz 1994 Szczecin Astra Szczecin
1080 Dariusz Zaworski 1985 Szczecin
1081 Katarzyna Białkowska 1977 Siadło Dolne 18 Kobiece Bieganie
1082 Marcin Murawski 1987 Szczecin
1083 Dorian Mospinek 1995 Szczecin
1084 Beata Lelek 1991 Świnoujście
1085 Patryk Rutkowski 1988 Szczecin AURA Szczecin
1086 Paweł Lewandowski 1987 Chociwel
1087 Karolina Bernacka-Szydlik 1984 Szczecin #TymTriTeam
1088 Kuba Żyżniewski 1991 Szczecin
1089 Ireneusz Tomaszewski 1976 Szczecin 12 batalion dowodzenia Ułanów Podolskich
1090 Arkadiusz Łuczak 1981 Szczecin 12 batalion dowodzenia Ułanów Podolskich
1091 Wojciech Matuszyński 1996 Szczecin
1092 Anna Pietkiewicz 1987 Szczecin Gryfus Szczecin
1093 Aneta Policzkiewicz 1979 Warzymice SMT Szczecin
1094 Jarosław Grzegorczyk 1978 Wołczkowo Trigym Szczecin
1096 Krzysztof Kwocz 1967 Gryfice RunGryf
1097 Michal Ulchurski 1986 Mierzyn
1098 Alicja Wyglądacz 1975 Szczecin Hawajskie Rekiny
1099 Agata Kobylnik 1981 Szczecin
1100 Dariusz Pszczoła 1990 Białogard
1106 Marcin Maduzia 1977 Pyrzyce Pyrzyce Biegają
1107 Filip Graczyk 1994 Nekla UKS CITYZEN_BE3/PWC
1108 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN
1109 Rafał Wierciński 1981 Szczecin
1110 Jarek MAJKA 1975 szczecin brak
1112 Natalia Rojek 1994 Szczecin
1113 Krzysztof Potyrała 1971 Szczecin CKS Orka Szczecin
1114 Paweł Mendyka 1987 Szczecin NSZZFiPW w Szczecinie
1115 Piotr Lizakowski 1977 Szczecin NYHA IV
1116 Remigiusz Kübler 1992 Rokietnica Twister Team
1117 Małgorzata Wojtysiak 1987 Przecław AZS Uniwersytet Szczeciński
1118 Karolina Mańke 1987 Police Fizjo-Express
1119 Miłosz Gocłowski 1985 Szczecin
1120 Martin Karolus 1987 Goleniow
1121 Ariel Bobrowski 1987 Goleniów ampio team
1123 Martyna Chodor 1983 Koszalin TKKF Koszalin
1128 Robert Kościelniak 1964 Koszalin TKKF Koszalin
1129 Zuzanna Lewandowska 1992 Kórnik
1131 Artur Bobrowicz 1984 Goleniow Rozbiegany goleniow
1132 Mariusz Piesik 1959 Kliny Zwift Team PL
1134 Pierre Schulze 1968 Frankfurt (Oder) HONDA Bohlig Laufteam
1138 Piotr Czarnecki 1983 Poznan Inka&Pit
1139 Ewelina Czarnecka 1980 Poznań Inka&Pit
1140 DOMINIKA LUBRAŃSKA 1980 SZCZECIN
1141 RAFAŁ KAPRAL 1969 SZCZECIN GO2TRI SZCZECIN
1142 Wojciech Puławski 1986 Drawsko Pomorskie
1143 maciej szłyk 1975 inowrocław zsi inowrocław
1144 Piotr Zamczyk 1986 Złotów Rehmedic Piotr Zamczyk
1145 MARIUSZ MILLER 1982 Warszawa
1146 Dawid Stankowski 1993 Poznań Płonące racice
1147 WIKTOR DĄBROWSKI 1991 Szczecin Państwo Dąbrek
1149 Sebastian Zamojski 1970 Nowa Ruda
1150 Joanna Olszewska 1989 Maszewo
1152 Bettina Putzig 1964 Pfedelbach LG Neuhuetten
1153 Zuzanna Kacalska 1987 Szczecin Decathlon Szczecin
1154 Wioletta Żurawska 1976 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
1155 Tomasz Belcarz 1967 Coventry Polish Triathletes in UK
1156 Marcin Smuniewski 1981 Szczecin
1158 Paweł Mrówka 1984 Szczecin
1160 Marek Narożniak 1965 Gryfice GATri
1161 Artur Grędziński 1978 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
1162 Marek Porada 1963 Poznań SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM
1163 Grzegorz Płotka 1982 Koszalin
1164 Emilia Płotka 1983 Koszalin
1165 Renata Janowicz 1982 Siadło Dolne Kijki&Szpilki
1166 Krzysztof Hładkulik 1957 Szczecin
1167 Kazimierz Golemiec 1965 Wrocław Kermi Polska
1168 Agnieszka Kusiewicz 1978 Szczecin Puszczyk Bukowy
1169 Dominik Kotowski 1987 Szczecin Grupa Azoty
1170 Klaudia Czajczyńska 1996 Szczecin
1171 Piotr Krywan 1985 Szczecin
1172 Bartosz Dopierała 1978 Szczecin
1173 Ewelina Sobolewska-Szwed 1976 Mierzyn
1174 PIOTR ZUKAL 1975 KOSZALIN 7PRO TEAM
1176 Grzegorz Baumgart 1980 Stargard Stargard. Ja się nie ścigam.
1177 Agata Walkowiak 1980 Szczecin Gryfus Szczecin
1178 Joanna Kabat-Koperska 1973 Kliniska Wielkie
1179 Mareike Methner 1993 Berlin
1180 Marie Breitsprecher 1988 Berlin
1181 Marta Kotarba-Domańska 1989 Berlin
1182 Robert Szota 1988 Szczecin 1988
1183 Ryszard Zuba 1965 Mierzyn
1184 Lucyna Zuba 1968 Mierzyn
1186 Anna Florczak 1993 Szczecin
1189 Bartłomiej Gwardiak 1992 Goleniów Prime Cargo Poland
1190 Krzysztof Szczepanek 1986 Reptowo
1192 Marcin Aleksandrowicz 1992 Szczecin
1193 Anita Matuszak 1975 Szczecin Matuszak Team
1194 Krzysztof Matuszak 1974 Szczecin Matuszak Team
1195 Mateusz Matuszak 2005 Szczecin Matuszak Team
1196 Kasia Janiczak 1980 Police TriGym
1197 Paulina Olbrychowska 1984 Szczecin Wieczorne Bieganie W Szczecinie
1198 Anna Chłód 1983 Szczecin
1201 Zbyszko Klockiewicz 1993 Szamotuły Płonące Racice
1202 Anna Michalak 1973 Piła
1203 Anna Pawlewicz-Łubińska 1972 Przylep "Biegniemy dla Agi" TME MTB TEAM Szczecin, SMT
1204 Patrycja Lechowska 1990 Szczecin
1206 Marek Duklanowski 1973 Szczecin Gryfus Szczecin
1208 Jarek Lech 1975 Dołuje
1209 Marek Bohdanowicz 1960 Szczecin Bioniwel
1211 HUBERT LEGIĘDŹ 1970 przecław LKS Przecł
1212 Jarosław Dąbrowski 1969 Szczecin Orka Szczecin
1213 Maciej Pietryga 1984 Tarnowskie Góry TriDivision
1214 Łukasz Jaszewski 1987 Szczecin Indywidualny Zdradziecki Glosariusz
1215 Piotr Fuksiński 1988 Szczecin Indywidualny Zdradziecki Glosariusz
1216 Krzysztof Buczek 1979 szczecin HQMNCNE
1217 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night TRI Team
1218 Michał Zemke 1981 Chodzież #DAWAJHELA
1219 Michał Krawczak 1985 Szczecin OPEN8
1220 Anna Gołąb 1988 Szczecin Szczecińska Akademia Combat SGS
1221 Jakub Chłosta 2004 Kostrzyn nad Odrą KAZIKI
1222 kazimierz ucherek 1970 Żory
1223 Dorota Pakulska-Tomza 1976 Suchy Las VGP
1224 Rafał Dulewicz Dulewicz 1978 Kraków
1225 Remigiusz Konieczny 1977 Poznań CITY ZEN POZNAŃ
1226 Rafał Żurawski 1983 Szczecin
1227 Daria Dadełło 1998 Pucice
Top