Triathlon Szczecin 2021 - Dystans 56,5km (ćwiartka) - Start list
Bib First name Last name Year of birth City Team
3001 Grzegorz Jakowienko 1984 Szczecin
3002 Agata Maryniak 1979 Załom TymTriTeam
3003 Jan Beker 1970 Szczecin TymTriTeam
3004 Daniel Szyłowicz 1983 Szczecin TYMTRITEAM
3005 Piotr Stapf 1980 Szczecin
3007 Arne Lüsch 1970 Greifswald Team Erdinger Alkoholfrei
3008 Piotr Pawłowski 1987 Szczecin
3011 Aleksandra Królak 1990 Police UKL 8 Police
3012 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_/BE3
3013 Michał Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE/TREK
3014 Maria Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE/TREK
3015 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Old Spartan
3016 Robert Zatorski 1971 Warszawa
3017 Paweł Kwiatkowski 1967 Police
3018 Mateusz Kosicki 1993 Police
3019 Angelika kowalska 1981 Przyłęki TRISPACE/TREK
3020 Wojciech Trybuszkiewicz 1972 Warszawa Generali Running Team
3021 Sebastian Schmeling 1976 Hamberge
3022 Seweryn Mazurkiewicz 1984 Białogard Valassis
3023 Mirosław Szufranowicz 1978 SZCZECIN Klub Biegacza Santander
3025 Sebastian Węgliński 1983 Mińsk mazowiecki KS Barakuda
3027 Jacek Trawczyński 1969 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
3028 Cezary Luftmann 1978 Szczecin
3029 Remigiusz Rogiewicz 1978 Szczecin KS Ironman Szczecin
3030 Michał Marciniak 1983 Skórzewo UKS CITYZEN_/BE3
3031 Maciej Lehmann 1975 Glinno 601-Technologia
3032 Tomasz Wiśniewski 1985 Szczecin Trigym Szczecin
3033 Barbara Masłowska 1973 Stargard
3034 Marcin Andrzejewski 1985 Bydgoszcz 8Brem
3035 Jarek Maciołek 1976 Szczecin
3036 Artur Masłowski 1975 Stargard
3038 Artur Dubel 1980 Szczecin Trigym
3039 Aleksander Czarnozynski 1964 Gliwice GTT - Inter Projekt
3040 Kamila Stachowicz-Maciołek 1981 Szczecin
3042 Norbert Trudziński 1974 Świebodzin NEOSPORT.PL Triathlon Pogoń Świebodzin ŚGB
3043 Bartosz Kakol 1989 Warszawa
3044 Bartosz Lesiak 1988 Poznań
3045 Marek Grodzki 1975 Gdańsk CTS
3046 Marcin Kaźmierski 1979 Szczecin MTR SZCZECIN TEAM
3047 Stefan Wojtas 1979 czluchow Tripaka Przechlewo
3048 Anna Łukaszewska 1974 Przecław 3LGGNS (Tri ledżins)
3049 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team
3050 Marcin Owczarski 1978 Chojnice PPM maratony rowerowe na orientację
3051 Slawomir Laufer 1969 Szczecin
3053 Adam Zięba 1973 Bydgoszcz TRISPACE/TREK
3054 Krzysztof Gudaczewski 1992 Szczecin
3055 Małgorzata Harasimiuk-Grodzka 1977 Gdańsk CTS CZAJA TRAINING SYSTEM
3056 Dariusz Jakubowski 1963 Hamburg Royalwood TriTeam
3057 Robert Wirtek 1971 Szczecin
3058 Radek Jurkowski 1986 Plewiska
3059 Paweł Rzeszowski 1978 Szczecin
3060 grzegorz korczyc 1982 gorzów wlkp
3061 Radosław Kamiński 1989 Rokietnica WUEF TRI TEAM- POMOCNI
3062 Krzysztof Kozłowski 1988 Szczecin
3063 Artur Bielan 1980 Szczecin
3064 Adam Iwaniuk 1978 Szczecin MotoMikołaj Przyjaciel Dzieci
3065 Rafał Magielnicki 1982 Czepino
3066 Mariola Raszlińska 1969 Bydgoszcz
3068 Magdalena Szeszko 1981 Szczecin
3069 Dawid Szeszko 1981 Szczecin
3070 Łukasz Siąkajło 1981 Szczecin
3071 Maciej Lewandowski 1991 Poznan
3072 Iwona Derleta 1964 Szczecin derMMed
3073 Krzysztof Waszak 1979 Stargard Animex triathlon TEAM
3074 Thomas Neufeld 1962 Fuchsmühl DJK weiden
3075 Maciej Zimny 1991 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team
3076 Natalia Czarnecka 1985 Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin
3077 Jacek Lasota 1967 Szczecin Rowery Turowski Team
3078 Daniel Wojtkun 1985 Warzymice
3079 Adrian Horoszko 1983 Kłodawa
3080 Jarosław Połczyński 1980 Szczecin
3081 Przemysław Łazaronek 1977 Szczecin dziewiętnaście77
3082 Łukasz Radliński 1976 Szczecin KS CKS-ORKA Szczecin
3083 Paweł Adamczyk 1984 Szczecin
3084 Krzysztof Cynowski 1983 Szczecin Cyna
3085 Kacper Skoczylas 1988 Szczecin Trigym
3086 Łukasz Skrzypkowski 1980 Szczecin LuksMasaż
3089 Dominik Majchrzak 1985 Szczecin LK SZCZECIN
3090 Marcin Gackowski 1984 Szczecin KS CKS-ORKA Szczecin BRACIAKTRANS
3091 Joanna Wincza 1982 Szczecin swim2tri
3093 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa niezrzeszona
3094 Tomasz Cybulski 1986 SZCZECIN
3095 Marek Lipiński 1952 Kozy niezrzeszony
3096 Jarosław Czapiewski 1979 Szczecin
3097 Krzysztof Kopera 1984 Szczecin BiegamBoLubie
3098 Monika Lal 1964 Gryfice rungryf Gryfice
3100 Zbigniew Maciaszczyk 1950 Szczecin Szybciej Nie Mogę
3101 Adam Cygan 1978 Drawsko Pomorskie DSI ACTIVE TEAM
3102 Adam Ankudowicz 1973 Bezrzecze
3103 Marcin Warkoczyński 1975 Szczecin Dla Eluni
3104 Radek Drozd 1979 Szczecin Drozdy
3105 Filip Chodubski 1991 Szczecin Trigym Szczecin
3106 Maciej Filipowicz 1992 Polanów
3107 Arkadiusz Gągalski 1981 Szczecin TriGym
3108 Jacek Cybulski 1981 Szczecin
3109 Marcin Milchert 1978 Szczecin
3111 Maciej Wędziński 1978 Gryfice GATri
3112 Blanka Majewska 1989 Szczecin -
3113 Joanna Łukaszewska 1998 Przeclaw
3114 Jakub Palczyński 1985 Siadło Dolne
3115 Tomasz Skrocki 1988 szczecin City Hall The Club
3116 Urszula Grudziecka 1977 Szczecin 3LGGNS
3117 Przemysław Miler 1975 Szczecin Fabryka Triathlonu
3119 Marcin SZARAPANOWSKI 1977 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
3121 Przemysław Basiak 1973 Szczecin
3122 Tomasz Mikołajczak 1987 Bydgoszcz Dzik Squad
3123 Robert Zadłużny 1978 Redlica
3124 Dariusz Plewik 1980 Mierzyn Tri Dario
3126 Aleksander Wiluś 1994 Szczecin
3127 Michal Rachowski 1982 Szczecin GRYFUS Szczecin
3129 Marcin Masłowski 1976 GORZÓW WLKP parkrun Gorzów
3130 Dariusz Górniak 1967 Jęczydół
3131 Marcin Suś 1980 Poznań
3132 Aleksandra Wiertelak 1989 Szczecin
3133 Ryszard Kosmaczewski 1989 Szczecin Judo Team Szczecin
3134 JOANNA KRYSTOWSKA 1969 SZCZECIN
3135 Adam Misiukiewicz 1994 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team
3136 Rafał Czereda 1983 Janczewo
3137 Maciej Romański 1985 Kołobrzeg TataCoWymiata
3138 Mike Kowaloff 1972 Müllrose Bernauer Lauffreunde
3140 Błażej Olszewski 1986 Maszewo
3142 Grzegorz Król 1977 Szczecin SMT Szczecin
3144 Mirosław Błoniarz 1975 Szczecin Puszczyk Bukowy Szczecin
3145 Maja Grzegorczyk 1978 Wołczkowo Wierzbicki Running Project
3146 Michał Jackowiak 1985 Dopiewiec i-Sport
3147 Maciej Greguła 1982 Szczecin
3150 Joanna Lewandowska 1978 Szczecin :)
3152 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD
3153 Rafał Sudnikiewicz 1988 Szczecin Gryfus Szczecin
3154 Dariusz Trzeciak 1969 Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team
3155 Kamil Dominiak 1983 Szczecin Trigym Szczecin
3157 Paweł Nowek 1982 Warzymice Amigo Fishing
3158 Jeremiasz Nickowski 1972 Szczecin
3159 Grzegorz Mielnik 1975 Szczecin
3160 Mariusz Wielgus 1991 Konarzewo MarysiaTEAM
3161 Lesław Jakubowski 1959 Gryfino Wegan Team Challenge
3162 Magdalena Bruzgo 1985 Szczecin SMT Szczecin
3164 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Racing Team
3165 RAFAŁ CZYŻYK 1973 SZCZECIN KS IRONMAN PRODMAR SZCZECIN
3167 Gracjan Połomski 2001 Choszczno SRR
3168 Leszek Kwiatkowski 1961 Gryfino
3169 Damian Szycik 1975 Police Follow the Dreams
3171 Jarosław Kołat 1975 Szczecin STC Stargard
3172 Aneta Mikołajuk 1974 Bezrzecze
3173 Robert Drost 1984 Gdynia Team Karaś
3174 Stanisław Rutkowski 1984 Szczecin TT Szczecin
3175 Rafał Fedeńczak 1991 Żabowo
3176 Wojciech Stankiewicz 1987 Szczecin
3177 Michał Daleszyński 1980 Szczecin Łękna Król
3178 Sabrina Snela-Daleszyńska 1980 Szczecin Łękna Król
3179 Marcin Wach 1994 Warszawa CocoBongoPinkTeam
3181 Boguś Michalak 1972 Szczecin SMT Szczecin
3183 Tomasz Kosiłko 1980 Szczecin Gryfus Szczecin
3185 Grzegorz Komisarczyk 1971 Sułkowo STC Stargard
3186 Sławek Bałdyga 1973 Szczecin
3188 Schatz Thomas 1965 Gramzow VfB Gramzow
3189 PAWEŁ PILARSKI 1978 szczecin GARAŻ TEAM
3190 Klaudia Nowak 1994 Szczecin
3191 Dariusz Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie
3192 Urszula Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie
3193 Anna Hoszczaruk 1988 Szczecin
3194 Maciej Żelazny 1991 Szczecin Carlsberg Group Polska
3195 Michał Przybylski 1994 Czempiń Mocni w Gębie
3196 Jakub Strugielski 1988 Szczecin RS Opony Team
3197 Cezary Sowiński 1993 Szczecin
3198 Heike Schulze 1967 Frankfurt (Oder) HONDA Bohlig Laufteam
3199 Michał Dyjak 1984 Przecław
3200 Leszek Gałan 1963 Złocieniec
3201 Wojciech Zbierajewski 1988 Piła TRISPACE/TREK
3204 Dominik Szarek 1975 Szczecin
3206 Tomasz Lisiecki 1967 Gdynia LKK sport team
3207 Marcin Nowicki 1978 Mierzyn GVT
3208 Michał Walczak 1988 Chojna Roggi King
3209 Łukasz Stocki 1978 Szczecin
3210 Piotr Wierzba 1982 Siadło Dolne siili_auto
3212 Rafał Lubas 1977 Gryfino
3214 Arkadiusz Kubasik 1980 Gryfino PGE Dolna Odra
3215 Sławomir Czapski 1973 Przeclaw
3216 Patryk Majewski 1985 Poznań Farutex Poznań
3217 Ola Żyłuk - Czapiewska 1979 Szczecin Go2Tri Women
3218 Krzysztof Łuszczewski 1977 Złotów Żytnia Team
3220 Robert Olejniczak 1978 Gorzów Wielkopolski Olo Med
3221 Michał Górecki 1998 Szczecin
3223 Jarek Diego Rynkiewicz 1982 Szczecin
3224 Adam Bajek 1987 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
3226 Katarzyna Matysiak 1993 Szczecin
3227 Marek Andruszków 1986 Skwierzyna KM PSP Gorzów Wielkopolski
3228 Kamil Biernat 1984 KOSZALIN ByleWLimicie
3229 Maciej Marciniak 1982 Poznań KB Maniac
3230 Agata Łyczek 1976 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
3231 Aleksander Szwed 1975 Mierzyn
3232 Arkadiusz Trociński 1966 Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
3234 Joanna Szefler 1977 Szczecin Hawajskie Rekiny
3235 Radosław Szefler 1976 Szczecin Hawajskie Rekiny
3236 Tomasz Kubica 1982 Piła
3237 Fredrik Lerfald 1984 Torp Team Livets Vann
3239 Jarek Gołąbiowski 1968 Świnoujście Biegacze Świnoujście
3241 Henryk Michałowski 1941 Poznań
3242 Damian Garczyk 1982 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
3244 MARCIN STRZELCZYK 1973 Szczecin
3245 Monika Florek-Wojtalik 1981 Skórzewo Fehlau Run Team
3247 Tomasz Rudnik 1979 Żarów GVT
3248 Dariusz Bober 1976 DĘBNO
3249 Paweł Pasławski 1980 Szczecin Trigym Szczecin
3250 KRZYSZTOF CIERNIAK 1968 Zalasewo PRO3666 / PASTE GROUP
3252 Kinga Mikołajczyk 1986 Szczecin
3253 Mateusz Dubicki 1985 Szczecin Klub skurwysyna
3254 Arkadiusz Rauch 1988 Świnoujście
3255 Jarosław Małolepszy 1968 Szczecin Osoba indywidualna
3256 Bartosz Kałwiński 1987 Puszczykowo Padre Team
3257 Ryszard Kałwiński 1961 Luboń Padre Team
3259 Pawel Liera 1984 Poznan
3260 Maciej Rozwarski 1982 Mierzyn Multi Projekt
3261 Tomasz Banachowski 1987 Dębno Goodvalley Chojna
3262 Waldemar Królik 1981 Trzebiatów GATri Gryfice
3264 Bartosz Śmieja 1976 Szczecin OnlyFloor
3265 Izabela Chodor 1981 Gorzebądz Marycz.com TKKF Koszalin
3266 Piotr Matluch 1974 Komorniki AT
3267 Szymon Kamiński 1987 Warszawa Accenture TriClub
3268 Wojciech Jeziorski 1994 Goleniów Carlsberg Shared Services
3270 Michał Niedziółka 1983 Szczecin
3271 Stanisław Drzastwa 2000 Wieszyno RAK TEAM
3272 Patrycjusz Ceran 1977 Szczecin Grupa Podhalańska GOPR
3273 Marcin Dziewulski 1978 Bezrzecze
3274 Daniel Kowalski 1976 Puszczykowo U Stefana Team
3276 Grzegorz Sękowski 1965 Trzebież
3277 Karolina Jahnz 1984 Stargard Go2tri
3278 Małgorzata Całusińska 1976 Leeds
3279 Bartek Kawka 1987 Szczecin
3280 Łukasz Gliński 1986 Szczecin
3281 ROBERT KŁODZIŃSKI 1968 Szczecin
3283 Marek Chlosta 1975 Myślenice KAZIKI
3284 Bartosz Ława 1979 Szczecin Football Arena Szczecin
3285 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko
3286 Bartosz Kawczak 1995 Szczecin
3287 Karol Zawierucha 1990 Bezrzecze
3288 Jakub Jadczuk 1984 Szczecin
3289 Mariusz Danilewicz 1979 Dąbrówka
Top