Triathlon Szczecin 2021 - Dystans 112,99km (połówka) - Start list
Bib First name Last name Year of birth City Team
5001 Dariusz Kasperowicz 1975 Szczecin TME95
5002 Przemysław Oleksiuk 1991 Gryfino SIG DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SZCZECIN
5003 Łukasz Dawid 1986 Goleniów Rozbiegany Goleniów
5005 Tomasz Zamarlik 1980 Szczecin RYTM
5007 Dawid Jakubowski 1987 Hamburg TTS Tri Team Hamburg
5008 Jakub Rajchowiak 1981 Szczecin
5009 Jarosław Kociel 1969 Bytom
5010 jakub gzyl 1985 Wronki ADHD flaming TEAM
5011 Paweł Dutko 1991 Ninikowo WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
5012 Piotr Gancarz 1984 Szczecin Drużyna G
5014 Wojciech Cieszynski 1978 Pniewo TIETO
5015 Uwe Koch 1965 Casekow TSV Blau-Weiß 65 Schwedt/O
5016 Adam Bagiński 1984 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
5017 Damian Szarapanowski 1978 Nowa Wioska ULTRA DIABŁY TEAM / AVION
5018 Michal Prawdzic 1974 Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
5019 Bernd Hoffmann 1979 Heußweg 37c FC St. Pauli-Triathlon
5020 Guillaume CHENON 1981 MAYET Wieczorne Bieganie w Szczecinie
5021 Alexander Huber 1988 Hamburg TTS Tri Team Hamburg
5023 Dariusz Konieczny 1981 Zabrze
5024 Krzysztof Golanowski 1974 Szczecin Go2Tri
5027 Grzegorz Jósewicz 1984 Warzymice
5028 Krzysztof Iwankiewicz 1982 Lipiany
5029 Cezary Wincza 1984 Szczecin Go2Tri
5030 Daniel Rudź 1971 Przecław
5031 Łukasz Niedbał 1981 Gliwice GTT - Inter Projekt
5032 Markus Fajer 1948 Dobra Szczecinska RAZ Szczecin
5033 Paweł Forczmański 1974 Szczecin
5034 JAROSŁAW Furmanek 1969 SZCZECIN Go2Tri
5036 Tomasz Sawa 1975 Szczecin No
5037 Paweł Jarmużek 1974 Smoszew AT
5038 Maciej Policzkiewicz 1983 Warzymice TriZarza
5039 Joanna Plenzler 1984 Szczecin
5040 Norbert Batory 1994 Dębno ER Enegry Sports Team
5041 Krzysztof Grochowski 1984 Maszewo Ratusz Maszewo
5042 Jordan Kowalczyk 1986 Zabrze
5043 Robert Kurasinski 1974 Szczecin Szczecin
5046 Michał Wisłocki 1991 Berlin -
5047 Mateusz Derleta 1992 Szczecin derMMed
5048 Ryszard Derleta 1962 Szczecin derMMed
5049 Marcin Zdanowski 1980 Szczecin IRONRUN
5050 Radosław Pagórek 1972 Dołuje
5051 Bogusław Tomaka 1976 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
5054 Marcin Michałowski 1980 Szczecin LaserGryf.pl & Gryfus Szczecin
5055 EMIL GORLOWSKI 1979 Świdnica Żelazna Świdnica
5056 Sławomir Kacperski 1958 Szczecin ORKAN Szczecin
5057 Marcin Jurkiewicz 1977 Warzymice UKS Champion Police
5058 Jakub Tymul 1978 Szczecin #tymtriteam
5059 Rafał Chabasiński 1976 SZCZAWNO 40 LAT MINĘŁO
5062 ROBERT PETERSBURSKI 1974 MIERZYN TymTriTeam/BBL Police
5063 Emil Kordaczuk 1983 SZCZECIN FABRYKA TRIATHLONU
5065 Karol Ciesinski 1979 Stargard
5066 Alicja Derleta 1989 Szczecin derMMed
5067 Ewa Kosior-Karczewska 1979 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
5068 Tomasz Zinko 1989 Pieniężno fb-> 3maj_Tempo
5069 Piotr Rachwalski 1983 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
5070 piotr zubek 1980 Walbrzych
5071 Grzegorz Kubiczek 1985 Pietrowice Wielkie
5073 Pawel Borkowski 1987 Berlin Tri Wise
5074 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Pieczarkowe Łapki
5075 Rafał Pryk 1975 Goleniów Rozbiegany Goleniów
5076 Paweł Zielonka 1991 Kobylnica Aktywna Fabryka Triathlonu
5077 Arek Pytkowski 1975 Szczecin Szczecin
5078 Przemysław Górniak 1993 Jęczydół 12 BZ
5079 Dariusz Kochanowski 1974 Marki Tri Level
5080 Wojciech Gottfried 1987 Poznań
5081 Bartek Sarbak 1996 Wolsztyn
5082 ARTUR Malec 1979 Komorniki
5083 Adam Szczepański 1985 Szczecin KB Pionier Szczecin
5084 Cezary Brandebura 1989 Szczecin WeTeam
5085 przemek gajewski 1978 Polne Syberian Hamster
5086 Wojciech Romański 1977 Szczecin
5087 Mariusz Kisły 1977 MYŚLIBÓRZ EPIDEMIASPORTU.PL
5088 Jakub Gorczyca 1991 Wrocław Nokia
5089 Tomasz Śrama 1987 Cielimowo Szybkie Pedały
5090 Łukasz Stefaniak 1978 Szczecin 1978
5091 Bartosz Malinowski 1979 Santocko MALINA tri run fit fun
5092 Mateusz Borek 1986 Kraków SportWise
5093 Maciej Janisławski 1991 Jelenia Góra TmTeam
5094 Tomasz Nowak 1963 Drużyna Velocity
5095 Marek Śmigielski 1981 Dobieszków Icarus
5096 Andrzej Sławomir Adamczak 1961 Koszalin Triathlon Koszalin
5097 Pawel Biedunkiewicz 1983 Berlin
5098 Marek Gołdyn 1982 Koszalin TKKF Koszalin
5099 Grzegorz Wodnicki 1995 Gryfice RUNGryf Gryfice
5100 Michał Szczerbatko 1985 Szczecin
5101 Jakub Kanarek 1976 Koszalin TKKF Triathlon Koszalin
5103 Sebastian Ryś 1975 Gowarzewo IronPara
5104 Jerzy Witek 1985 Szczecin
5105 SYLWEK REMBECKI 1980 ROSNOWO GIT EKIPA
5106 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo
5107 Mirosław Rusinek 1979 Tarnowo Podgórne
5108 Marek Samujłło 1973 Warszawa
5109 Piotr MORGIEWICZ 1966 GRYFICE RunGryf Gryfice
5110 Adam Orzechowski 1991 Szczecin Patopeleton
5111 Robert Talarek 1977 Szczecin Teleranek
5112 Kamil Kurzeja 1991 Poznań
5113 Sylwester Hawrot 1968 Goleniów Goleniów
5114 Marcin Wajdziak 1973 Szczecin
5115 Michał Leszczyński 1978 Deszczno Syberian Husky Team
5116 Paweł Krawczyk 1991 Szczecin Trigym Szczecin
5117 Tomasz Gołębiewski 1982 Szczecin KW PSP Szczecin
5119 Piotr Bielecki 1988 Szczecin Vitalis
5120 Dariusz Żmija 1975 Charzykowy TRIPAKA Przechlewo
5121 Leszek Jakubowski 1978 Paproć Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl
5123 Karol Rolbiecki 1980 Pyrzyce Pyrzyce Biegają
5124 Adam Szofer 1984 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL
5127 Marcin Zielinski 1979 Mierzyn Fizjobiegacze
5128 krzysztof Ochroński 1979 Tetyń pyrzyce biegają
5130 Jacek Chlasta 1984 Szczecin NYHA IV Szczecin
5131 Wojciech Urowski 1979 Charzykowy Charzykowy
5132 Krzysztof Kędzierski 1965 TANOWO
5135 Bartosz Jędrzejczak 1977 Siekierki Wielkie Grolsch Team
5136 Marek Kowalczyk 1978 Bydgoszcz ENDUSPORT
5137 Piotr Kaczor 1977 Maszewo Ratusz Maszewo
5139 Janusz Perczak 1990 Luboń IN-SOFTWARE
5140 Michał Mosiński 1985 Szczecin Hawajskie Rekiny / AkademiaDuathlonu.pl
5145 Karol Maciejewski 1982 Nadolice Wielkie GT RAT
5147 Jakub Gwiaździński 1985 Szczecin
5148 Grzegorz Kozak 1979 Koszalin
5150 Łukasz Partyka 1979 POZNAŃ
5152 Eric Visentin 1977 Wrocław Ciclismo Wrocław
5153 Krzysztof Pieczara 1981 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
5157 Janusz Latos 1962 ŚRODA WLKP
5158 Krystian Mielczarek 1987 Dolice
5159 Darek Szuniewicz 1987 Nowe warpno Nowe warpno
5160 Witold Sitek 1956 Ostrów Wlkp
5161 Gracjan Czerniak 1980 Koszalin
5162 Maciej Janowski 1984 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa
5163 Krystian Zacharzewski 1979 Gorzów Wlkp. Amator
5164 Grzegorz Godlewski 1987 Wrocław Viessmann R&D Center
5165 Marcin Hołowenko 1979 Przęsocin Tri Police
5166 Marek Tokarek 1974 Poznan
5167 Piotr Lendzion 1986 Dobra
5170 Damian Stucki 1990 Szczecin Wild boars club
5171 Marco Sturmfels 1986 Schwedt
5175 Krzysztof Rak 1981 Świebodzice
5176 Michał Furgoł 1978 Prague AquaMen Prague
5177 Tomasz Ożóg 1980 Prague Litwin Triathlon Team
5178 Maciej Lewandowski 1989 Wrocław TMTeam
5179 Marcin Sobczak 1971 Rumia SobczakTeam
5180 Jakub Korżak 1983 Szczecin MBC - Maciej Bodnar Coaching
5181 Krystian Rębisz 1977 Złotoryja Złotoryja
5183 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
5187 Rafał Wieczorek 1985 Wrocław WTT/TietoTriathlonTeam
5188 Rafał Duczkowski 1977 Grzybiany GRZYBIANY TEAM
5189 Hubert Mazur 1987 Borek Wielkopolski Baby Falstart
5190 Bartosz Duda 1977 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
5191 Piotr Pawlic 1992 Poznań
5192 Tomasz Zajda 1984 Szczecin
5193 Bartłomiej Buczek 1987 Skwierzyna Chihuahua Team
5194 DAWID JAŻDZIEWSKI 1993 Angowice
5195 Łukasz Czerwonka 1987 Szczecin
5196 Piotr Lesiecki 1989 Szczecin KS Ironman Prodmar
5197 Łukasz Kaczmarek 1986 Szczecin
5198 Przemysław Paprocki 1986 Wysoka
5199 Rafał Wysocki 1971 Bydgoszcz WilliCzyliWdrodzeDo50+
5200 Radek Jurkowski 1986 Plewiska
5201 Mariusz Skiba 1985 Szczecin Klub Sportowy IRONMAN CS POLSKA
5202 Paweł Brzozowski 1988 Gryfice
Top