JBL TRIATHLON SIERAKÓW 2022 - sprint - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
3001 KACPER KWIATKOWSKI 1986 OSOLA, GŁÓWNA 5 K 35-39
3002 Szymon Węgielewski 1986 Bydgoszcz M 35-39
3003 Radosław Gluza 1991 Opalenica #STAFLONY M 30-34
3004 Paweł Szymaniak 1993 Rawa Mazowiecka R3Team M 25-29
3005 Bartosz Foltyniewicz 1991 Poznań Ból nie istnieje M 30-34
3006 Łukasz Łukowicz 1982 Kościerzyna I-sport M 40-44
3007 Sebastian Sarbaczewski 1981 Oborniki SKS Oborniki M 40-44
3008 Anna Kowalczyk 1985 Rawa Mazowiecka Triathlonista Team K 35-39
3009 Piotr Chrzan 1973 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM M 45-49
3010 Łukasz Gil 1984 Daszewice M 35-39
3011 Marek Jóźwiak 1964 Borówno ProCom Marek Jóźwiak M 55-59
3012 Robert Zymliński 1970 Wrocław (Wrocław-Fabryczna) M 50-54
3013 Maciej Chmielewski 2000 Grudziądz TRIDivision Triathlon Team M 16-24
3014 Krzysztof Cheba 1974 Kłodawa M 45-49
3015 Agnieszka Dejnaka 1976 Chrząstawa Wielka Jelcz Triathlon Project K 45-49
3016 Róża Łopusiewicz 2002 Masełkowice K 16-24
3017 Michał Tobis 1985 Zielona Góra M 35-39
3018 Tomasz Cichowski 1987 Poznań Młode Wilki M 35-39
3019 Kamila Gordon 1997 Warszawa K 25-29
3020 Wojciech Hoffmann 1975 Kraków Brzyski Tri Team M 45-49
3021 Łukasz Karasiewicz 1988 Szczecin grubASY M 30-34
3022 Anna Bieniecka 1982 Gąsawy Biniols Team/KB Szamotuły K 40-44
3023 Marcin Jabłoński 1971 Bydgoszcz KrysportTeam M 50-54
3024 Ewa Waleńska 1976 Wrocław GT RAT K 45-49
3025 Małgorzata Pietrasiak 1956 Poznań BE3 Citizen Poznań K 65-69
3026 Graham Crawford 1965 Poznań Velocty M 55-59
3027 Paweł Jarmużek 1974 Smoszew AT M 45-49
3028 Grzegorz Tyminski 1977 Zgierz Tymek M 45-49
3029 Radek Woźniak 1983 Bydgoszcz Bozita Polska M 35-39
3030 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo M 45-49
3031 Anna Cisowska 1977 Warszawa TRIWAWA K 45-49
3032 Michał Bem 1979 Katowice BEMki Sport M 40-44
3033 Joanna Roszczka 1977 Poznan Budchem K 45-49
3034 Agnieszka Koncka-Olejnik 1975 Piotrków Trybunalski TriAktywny Piotrków K 45-49
3035 Bartosz Dmowski 1972 Warszawa Tri Wawa M 50-54
3036 Piotr Matluch 1974 Komorniki AT M 45-49
3037 Jacek Kuciaba 1972 Jagatowo PG. AQUA M 50-54
3038 Tomasz Bajsarowicz 1977 Jelcz-Laskowice # TRIMP - Triathlon Impuls M 45-49
3039 MALGORZATA JAGIELLO 1968 Lewin Brzeski lewin Biega K 50-54
3040 Tomasz Hepner 1988 Chodzież GVT M 30-34
3041 Artur Grędziński 1978 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM M 40-44
3042 Radosław Jerzy 1993 Lutom M 25-29
3043 Maciej Kryczało 1978 Wrocław M 40-44
3044 Łukasz Mikołajczyk 1981 Wrocław M 40-44
3045 Jarek Witkowski 1970 Poznan Be3 Cityzen/Lubuszanin Drezdenko M 50-54
3046 Marta Turek 1988 Żnin TRIBA Bosir Barcin K 30-34
3047 Magdalena Chojan 1979 Cork K 40-44
3048 Wojciech Poparda 2004 Jelcz - Laskowice Jelcz Triathlon Project M 16-24
3049 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne T3 M 45-49
3050 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN K 30-34
3051 Grzegorz Łukaszczuk 1982 Rokietnica Dare2Tri M 40-44
3052 Patryk Majewski 1985 Poznań Farutex M 35-39
3053 Krzysztof Sitkowski 1979 Opole 1979 M 40-44
3054 Joanna Sitkowska 1982 Opole 1979 K 40-44
3055 Barbara Graczyk 1986 Garby PROJEKTOTEKA.COM K 35-39
3056 Michał Rydzewski 1982 Szczecin M 40-44
3057 Arkadiusz Babuchowski 1962 Poznań M 60-64
3058 Krzysztof Wasilewski 1988 Piotrków Trybunalski TriAktywny Piotrków M 30-34
3059 Patryk Sobczyk 1995 Poznań MANUFAKTURA MIESZKAŃ M 25-29
3060 Dobrochna Niezgoda 1978 Zielona Góra VanHooy K 40-44
3061 Roman Wesołowski 1989 Poznań Kuźnia Triathlonu M 30-34
3062 Aleksandra Nykiel-Nowak 1982 Mielec TRI MASTER TEAM K 40-44
3063 Robert Giezek 1989 Zduny BÓL NIE ISTNIEJE M 30-34
3064 Tomasz Kosieradzki 1971 Szczecin GO2TRI SZCZECIN M 50-54
3065 Agnieszka Kaczmarek 1978 Bydgoszcz K 40-44
3066 Rafał Ślefarski 1978 Siekierki Wielkie VC M 40-44
3067 PAWEŁ KASIERSKI 1964 POZNAŃ M 55-59
3068 Przemyslaw Lis 1973 Wojkowice Kościelne Cafe Kamienica Tri Team M 45-49
3069 Marcin Kostera 1976 Kalisz M 45-49
3070 Sandra Stachowiak 1997 Wronki K 25-29
3071 Karolina Guderska 1987 Poznań Marchewkowepole.com K 35-39
3072 Łukasz Michałowski 1983 Poznań AWF Poznań M 35-39
3073 Jakub Jabłoński 1981 Poznań #delfinki Team / #myTRIteam M 40-44
3074 Agnieszka Gadomska 1996 Zielona Góra CTS / UKS CITYZEN K 25-29
3075 Łukasz Moszczyński 1985 Dąbrowa M 35-39
3076 Robert Kadej 1990 Wołów TRI GRANDA WOŁÓW M 30-34
3077 Jadwiga Bochenek 1981 Poznań AfroFit Wataha K 40-44
3078 Tomasz Rybicki 1982 Poznań M 40-44
3079 Mirosław Jacyna 1964 Szczecin Dabie TriGym Szczecin M 55-59
3080 Hanna Kiljańska 1984 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza K 35-39
3083 Grzegorz Weltrowski 1975 Poznan M 45-49
3084 Edyta Kraczkowska-Arendt 1975 Piła K 45-49
3085 Maciej Arendt 1975 Piła M 45-49
3086 Anna Golcz 1983 Poznań KS Posnania K 35-39
3087 robert górny 1983 imielno Wybite jedynki M 35-39
3088 Bogdan Skarbiński 1951 Swarzędz JAMAJKA-ETC.PL M 70-74
3089 ARKADIUSZ SKARBIŃSKI 1976 GRUSZCZYN JAMAJKA-ETC.PL M 45-49
3090 Marek Konieczniak 1972 Rosnówko Sin Corte Presa Canario M 50-54
3091 Henryk Gągola 1951 Rosnówko KS AZS AWF Poznań M 70-74
3092 Tomasz Chmielewski 1974 Zielona Góra M 45-49
3093 Andrzej Szymczak 1982 Poznań M 40-44
3094 Michał Kozieł 1982 Sieradz FC Sieradz M 40-44
3095 kazimierz ucherek 1970 Żory M 50-54
3096 Maciej Wojtaszek 1976 Poznań człapak M 45-49
3097 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night M 40-44
3098 Sebastian Cyran 1975 Szczecin M 45-49
3099 Adrian Grabski 1985 Łódź M 35-39
3100 Marcin Sobkowiak 1981 Poznań M 40-44
3101 Krzysztof Bławat 1978 Kwilcz M 40-44
3102 Agnieszka Kamińska 1978 Bydgoszcz Team Zoot Europe K 40-44
3103 Damian Grabowski 1985 Poznań M 35-39
3104 Przemysław Marciniak 1985 Skórzewo BE_3 UKS Cityzen Poznań M 35-39
3105 Mikołaj Śledź 1996 Poznań M 25-29
3106 Jakub Tomczak 1996 Poznań M 25-29
3107 Dawid Bromberek 1992 Poznań M 30-34
3108 Tomasz Wiśniewski 1985 Szczecin Trigym Szczecin M 35-39
3109 Marta Nowak 1980 Pobiedziska Tri4Fun K 40-44
3110 Agata Gorgoń 1983 Pobiedziska K 35-39
3111 Jakub Ostrowski 1980 Wrocław Ostry TEAM M 40-44
3112 Małgorzata Karpińska 1974 Bielawa FUN TRI K 45-49
3113 Andrzej Szews 1974 Jasin PKO Bank Polski M 45-49
3114 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski M 45-49
3115 DANIEL GOLEC 1979 POZNAŃ PKO Bank Polski M 40-44
3116 Boguś Michalak 1972 Szczecin SMT Szczecin M 50-54
3117 Anna Michalak 1973 Piła K 45-49
3118 Michał Zemke 1981 Chodzież #DAWAJHELA M 40-44
3119 Paweł Nowek 1982 Warzymice Trigym Szczecin M 40-44
3120 Piotr Ostrowski 1974 POZNAŃ Ostry TEAM M 45-49
3121 Paweł Ostrowski 1978 Wrocław Ostry TEAM M 40-44
3122 Marcin Łapa 1985 Kwilcz M 35-39
3123 Krzysztof Kaczmarek 1977 Strzelin M 45-49
3124 JAKUB JEZIÓŁKOWSKI 1983 PNIEWY Gira Się Kręci M 35-39
3125 Jacek Mierzwa 1987 Kwilcz GKS Rzemieślnik Kwilcz M 35-39
3126 Andrzej Ignatowicz 1974 Warszawa Tarchomin Triathlon Team M 45-49
3127 Dominik Sierakowski 1983 Kwilcz M 35-39
3128 Michał Kisicki 1990 Toruń TKT TORUŃ M 30-34
3129 Wiktoria Marciniak 2000 Poznań UKS Cityzen_/BE3 K 16-24
3130 Igor Dąbkowski 2006 Dziwnów KL Iskra Białogard M 16-24
3131 Paweł Łączny 1983 Czempiń ChampionMan Team M 35-39
3132 Marcin Nowak 1977 Lewin Brzeski AX PROJEKT M 45-49
3133 Jakub Romanowski 1979 Poznań Aluplast RT M 40-44
3134 Kamila Czuczwara 1988 Siechnice TRI Mission K 30-34
3135 Paweł Grehl 1979 Wrocław GVT M 40-44
3136 Marcin Biały 1984 Poznań Souly.pl M 35-39
3137 Edyta Malinowska 1980 Wrocław K 40-44
3138 Wojciech Matuszyński 1996 Szczecin M 25-29
3139 Krzysztof Szczepański 1988 Poznań Wojtowicz Tri Team M 30-34
3140 Marcin Machyński 1980 Poznań MRIP.com.pl M 40-44
3141 Piotr Augustyniak 1974 Skórzewo M 45-49
3142 Marcin Piechota 1980 Poznan Sieraków Buczyna M 40-44
3143 Rafał Erenberg 1982 Piotrków Tryb Fudu&Co. Sport Team M 40-44
3144 Dawid Erenberg 2005 Piotrków Tryb. Fudu&Co. Sport Team M 16-24
3145 Leszek Przybylski 1972 Luboń Leszek Tatry M 50-54
3146 Hubert Dziedzic 1973 Dzietrzychowice Rankor Athletics M 45-49
3147 Beata ROGOZIŃSKA 1980 Wrocław FUNTRI K 40-44
3148 Michał Lisieński 1987 Siemianowice Ślaskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM M 35-39
3149 Bartosz Tokarski 1989 Gdynia Sailors / Bike U Up M 30-34
3150 Henryk Juchniewicz 1962 Stargard Team CoV 227 M 60-64
3151 Paweł Wysoczański 1990 Wołów Tri Granda Wołów/PCC Squad M 30-34
3152 Anita Klepczarek-Kukuła 1983 Poznań Q KA K 35-39
3153 Piotr Górnikiewicz 1980 Poznań Nie Wiem Co Na Obiad M 40-44
3154 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_ M 25-29
3155 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska M 25-29
3156 Maciej Szafrański 1981 Zielona Góra M 40-44
3157 Adam Łangowski 2001 Poznań M 16-24
3158 Waldemar Gieres 1968 Płock PTT DELTA M 50-54
3159 Joanna Majnert 1982 Poznań Sauerland Team Tarnowo Podgórne K 40-44
3160 Marcin Kurek 1980 Gruszczyn e-automatyk Marcin Kurek M 40-44
3161 Tomasz Gomol 1989 Rokietnica Dat-Schaub Polska M 30-34
3162 Bartosz Bylina 1972 Poznan M 50-54
3163 Jacek Dudkowiak 1965 Zielona Góra ZKS Triathlon Drzonków M 55-59
3164 Dominik Mioduszewski 1985 Krępice M 35-39
3165 Arleta Błoch 1972 Wronki Wroniecki Klub Biegacza K 50-54
3166 Wojciech Cykwas 1992 Żary M 30-34
3167 Michał Niedziółka 1983 Szczecin N-GEO Sport Team M 35-39
3168 Mateusz Dziurleja 1984 Baborówko M 35-39
3169 Piotr Hańczak 1977 Poznań Cityzen Poznań M 45-49
3170 MIchał Fidurski 1986 PIŁA M 35-39
3171 Adam Flaszewski 1985 Kazmierz Sportowy Kaźmierz M 35-39
3172 Wiktor Andrzejewski 1998 Oborniki M 16-24
3173 JÓZEF MAŁKIŃSKI 1957 BYDGOSZCZ RWT w Bydgoszczy M 65-69
3174 Jakub Golembecki 1973 Chodzież M 45-49
3175 Zuza Modzelewska 1991 Szczecin Trigym Szczecin K 30-34
3176 Andrzej Lisek 1986 Poznań Lisek M 35-39
3177 Bartłomiej Pieczyński 1984 Poznań PERSPEKTYWA M 35-39
3178 Rafał Fabisz 1974 Dopiewiec NO NAME M 45-49
3179 Renata Wojewoda 1976 Warszawa Triwawa K 45-49
3180 Izabela Jaworska 1978 Szczecin K 40-44
3181 Marcin Kądys 1978 Szczecin Trigym Szczecin M 40-44
3182 Łukasz Szymański 1991 Poznań Krokodyle Floorball Poznań M 30-34
3183 Tim Oldenburg 1980 Poznan Team Zoot Europe M 40-44
3184 Agata Staniek 1997 Mogilno BS TRI K 25-29
3185 Jakub Stawowy 1989 Poznań M 30-34
3186 Piotr Jackowiak 1986 Brzeg Sztuka Ruchu M 35-39
3187 Klara Rennert 1988 Poznań Klub PANI K 30-34
3188 Natalia Skrzypska 1987 Poznań OWOC BIEGA TEAM K 35-39
3189 Agnieszka Wroe 1981 Poznań K 40-44
3190 Adam Ajtner 1984 Poznań M 35-39
3191 Aleksander Konieczny 1994 Poznań Sii Runners M 25-29
3192 Michał Janowski 1986 Poznań M 35-39
3193 Bartosz Szewczyk 1988 Warszawa M 30-34
3194 Maciej Pilc 1979 Poznań K.P. Żaglica Poznań M 40-44
3195 Dominik Dura 1991 Poznań-Nowe Miasto M 30-34
3196 Wojciech Pilc 2007 Poznań Dres i Laczki M 14-15
3197 Paulina Konieczna 1995 Poznan K 25-29
3198 Marek Nowak 2002 Opole Opole M 16-24
3199 Wojciech Nowak 1985 Poznań Gutek - Józek - Stasiek TEAM M 35-39
3200 Małgorzata Stępień 1982 Miękowo Sportowy Team Żabki K 40-44
3201 Martyna Krawczyk 1991 Szczecin Trigym Szczecin K 30-34
3202 Roch Grosicki 1987 Legnica M 35-39
3203 Marcel Konieczny 1996 Nożyczyn Koszal Triathlon M 25-29
3204 Norbert Góźdź 1971 Dachowa I"M Inspiration M 50-54
3205 Karolina Wojtowicz 1987 Poznan 4T K 35-39
3206 Izabela Góźdź 1972 Dachowa K 50-54
3207 Tomasz Smolarczyk 1998 Ruda Śląska T.S. M 16-24
3208 Przemysław Rosiński 1977 Zielonka SISU TEAM M 45-49
3209 Artur Mieloch 1983 Chodzież Dawaj Kalach & MielPol Team M 35-39
3210 Agata Pawłowska 1985 Zielona Góra Drużyna Belgusa K 35-39
3211 Jarosław Hojan 1962 Poznań Cityzen M 60-64
3212 Jacek Kociucki 1970 Głogów M 50-54
3213 Mariusz Skórnicki 1969 Szamotuły SQOORA TRAINING M 50-54
3214 Krzysztof Sobota 1998 Bębnikąt SKS OBORNIKI M 16-24
3215 Dominika Bimkiewicz 1994 Wolsztyn BS-TRI / Rowery Małgośka K 25-29
3216 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna SKS K 40-44
3217 Marianna Cichocka 1969 Kiekrz K 50-54
3218 Jarosław Nikodemiak 1976 SWARZĘDZ KLAS Szpot Swarzędz M 45-49
3219 Arek Misiukiewicz 1992 Łobez 25 M 30-34
3220 Bartłomiej Gwardiak 1992 Goleniów Prime Cargo Poland M 30-34
3221 Marcin Kaźmierski 1979 Szczecin MTR SZCZECIN TEAM M 40-44
3222 Łukasz Krieger 1990 Nowa Cerkiew H2Oshop.pl / Endure Team M 30-34
3223 Agnieszka Huczała 1983 Katowice IRONSILESIA K 35-39
3224 Anita Matuszak 1975 Szczecin Matuszak Team K 45-49
3225 Michał Peszt 2008 Kraków SportWise M 14-15
3226 Marcin Zdanowski 1980 Szczecin IRONRUN M 40-44
3227 Hubert Kaźmierski 1994 Września Peleton Września M 25-29
3228 Ewa Smura 1984 Poznań K 35-39
3229 Wojciech Włodarczyk 1964 Bydgoszcz Czarne Stopy M 55-59
3230 Mikołaj Juszczak 1994 Września M 25-29
3231 Janusz Perczak 1990 Luboń IN-SOFTWARE M 30-34
3232 Zuza Lewandowska 1976 Poznań K 45-49
3233 Agnieszka Bieleń 1986 Poznań OwocBiega Team K 35-39
3234 Sonia Łastowska 1973 Poznań Perschmann Running Team K 45-49
3235 Maciej Zimny 1991 Ośno Lubuskie Maciej Zimny Triathlon Team M 30-34
3236 Bartłomiej Sobieraj 1998 Sieraków M 16-24
3237 Adam Misiukiewicz 1994 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team M 25-29
3238 Krzysztof Dolny 1973 Komorniki M 45-49
3239 Piotr Padee 1989 Szczecin Trigym M 30-34
3240 Kamila Lenart 1986 Warszawa K 35-39
3241 Urszula Grudziecka 1977 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin/Fabryka Triathlonu K 45-49
3242 Marcin Kemona 1985 Wrocław Leniwiec M 35-39
3243 Wojciech Kwiczor 1980 Poznań M 40-44
3244 Jarosław Karepin 1984 Iwiny Leniwiec M 35-39
3245 Zuzanna Pawłowska 1992 Poznań K 30-34
3246 MARCIN BASIŃSKI 1974 PACZKOWO M 45-49
3247 Justyna Jasoń-Pawłowska 1981 Dolaszewo gmina Szydłowo trichange.pl K 40-44
3248 Łukasz Basiński 1992 Bydgoszcz Elensport.PL Sklepy Sportowe M 30-34
3249 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy M 45-49
3250 Virginia Rutkowska 1984 BYDGOSZCZ K 35-39
3251 MAŁGORZATA PENDZIAŁEK 1992 Jastrzębie Zdrój Owoc biega team/ hangar K 30-34
3252 Anna Rybiańska 1981 Zakrzów K 40-44
3253 Łukasz Malaczewski 1979 Wrocław GVT M 40-44
3254 Marcin Olszowski 1977 Kwilcz M 45-49
3255 Adam Hojan 1985 Poznań CityZen M 35-39
3256 Tymon Ruciński 1991 Bydgoszcz Timon-Trans M 30-34
3257 Krzysztof Potyrała 1971 Szczecin CKS Orka Szczecin M 50-54
3258 Marcin Stachowiak 1991 Poznań #biegiemwlas M 30-34
3259 Patryk Domański 1991 Poznań #efitnessracingteam M 30-34
3260 Magda Tarska 1979 Katowice IRONSILESIA K 40-44
3261 Radosław Szafranek 1986 Poznań Fundacja Lepiej Być - lepiejbyc.pl M 35-39
3262 Bartosz Jaworski 2005 Zielona Góra Trasa Zielona Góra M 16-24
3263 Krystyna Świderska Bem 1981 Katowice BemkiSport K 40-44
3264 Krystian Mielczarek 1987 Szczecin Trigym Szczecin M 35-39
3265 Maciej Zieliński 1984 Bydgoszcz ElenSPORT.pl M 35-39
3266 Jagoda Milińska 1995 Kwilcz K 25-29
3267 Michał Chyb 1990 Toruń OwocBiega TEAM M 30-34
3268 Tomasz Kołakowski 1988 Bydgoszcz M 30-34
3269 Wiesław Dominik 1965 Swarzewo LUK-Connect TRI Team M 55-59
3270 Aleksandra Kaczmarek 1978 Strzelin K 40-44
3271 Tomasz Kuklis 1986 Poznań Literaki.com M 35-39
3272 Robert Niedźwiecki 1971 Stobno M 50-54
3273 Krzysztof Kędzierski 1965 TANOWO Team Unity Line M 55-59
3274 Danuta Stachowiak 1974 Rokietnica Owoc team K 45-49
3275 Robert Rusinek 1976 Zalasewo MJDOP M 45-49
3276 Mateusz Nowak 1992 Wrocław M 30-34
3277 Daniel Dobosz 1974 Gliwice Chateau Chalin M 45-49
3278 BOHDAN POCIEJ 1958 PŁOCK PTT DELTA M 60-64
3279 Tomasz Kozłowicz 1982 Lusowo 4T M 40-44
3280 Marlena Markowska 1994 Ruda śląska Ironsilesia K 25-29
3281 Matthew Henshaw 1985 Poznan M 35-39
3282 Jakub Przybylski 1981 Poznan Komputronik M 40-44
3283 Helena Hojnor 2006 Św. Katarzyna Litwin Triathlon Team K 16-24
3284 Aleksandra Hojnor 1974 Swieta Katarzyna Litwin Sports K 45-49
3285 Marek Porada 1963 Poznań SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM M 55-59
3286 Krzysztof Witkowski 2001 Luboń Road Bikers Poznań M 16-24
3287 Barbara Sobańska 2004 Poznań K 16-24
3288 Artur Kryszewski 1987 Poznań M 35-39
3289 Łukasz Hancyk 1984 Tarnowo Podgórne 4T Tarnowskie Termy Triathlon Team M 35-39
3290 Alicja Cichoradzka 1989 Luboń K 30-34
3291 Agnieszka Hancyk 1984 Tarnowo Podgórne 4T Tarnowskie Termy Triathlon Team K 35-39
3292 Inka Cattell 1960 Dabrowka K 60-64
3293 Paweł Borek 1991 Kraków M 30-34
3294 Marcin Majcher 1973 ROKIETNICA 4T M 45-49
3295 Sandra Hetman 1995 Wolsztyn BS-TRI TEAM K 25-29
3296 Adam Woźniak 1992 Wrocław M 30-34
3297 Katarzyna Topolewska 1983 Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki K 35-39
3298 Marta Chojnacka 1983 LUBiN OwocBiega Team K 35-39
3299 Zuzanna Tatara 1990 Warszawa K 30-34
3300 Barbara Sobocińska 1980 Inowrocław K 40-44
3301 Hubert Szymkowiak 1989 Tarnowo podgórne 4T M 30-34
3302 Mariusz Tomaś 1977 Oława TRIIM Oława M 45-49
3303 Przemysław Jabłonowski 1983 Warszawa M 35-39
3304 Joanna Lewandowska 1978 Szczecin Trigym K 40-44
3305 Wojciech Quoos 1986 Skórzewo M 35-39
3306 Ewa Januszewska 1975 Mała Wieś Sokół Bodzanow K 45-49
3307 Adam Nowak 1985 Borkowice Lewin Brzeski M 35-39
3308 Małgorzata Kozłowska 1978 Płock PTT DELTA K 40-44
3309 Klaudiusz Henschel 1975 OBORNIKI SKS OBORNIKI M 45-49
3310 GRZEGORZ ANTCZAK 1973 Poznan TriMiniaki M 45-49
3311 Justyna Surwiło - Rutkowska 1985 Poznań Olimpia Sport K 35-39
3312 Artur Fliszkiewicz 1981 Swarzędz MJDOP wszystkoobieganiu M 40-44
3313 Fryderyk Frąckowiak 1985 Poznań M 35-39
3314 Aleksandra Mikina 1994 Łódź K 25-29
3315 Mateusz Krzewina 1991 Baranowo Home of Body M 30-34
3316 Grzegorz Kulagowski 1968 Warszawa M 50-54
3317 Ewelina Czarnecka 1980 Poznań Inka&Pit K 40-44
3318 Piotr Czarnecki 1983 Poznan Inka&Pit M 35-39
3319 Robert Wąs 1969 Mogilany ymaa.pl M 50-54
3320 Grażyna Kudra 1959 SZCZECIN MORSOLE SZCZECIN K 60-64
3321 Jerzy Juchniewicz 1970 Stargard Szczeciński SZWLA M 50-54
3322 Łukasz Biedak 1989 Szczecinek M 30-34
3323 Marek Buganiuk 1975 Bielawa Anmar Stone M 45-49
3324 Maria Pawelczak 1997 Sieraków K 25-29
3325 Dorota Maria Polańska 1968 Wrocław FunTri K 50-54
3326 Jaromir Krzysztofik 1969 Plewiska Wiking M 50-54
3327 Ryszard Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan M 70-74
3328 Sebastian Krzewiński 1989 Poznań Tygrysy Triathlonu/Sportowy Team Żabki M 30-34
3329 Anna Jarzębowska 1978 Poznań Sportowu Team Żabki K 40-44
3330 Łukasz Taterka 1975 Poznań Sportowy Team Żabki M 45-49
3331 Dawid Sibilski 1978 Poznań Kuźnia Triathlonu M 40-44
3332 Karol Worsztynowicz 1990 Wrocław BÓL NIE ISTNIEJE M 30-34
3333 Błażej Foltyniewicz 1985 Poznań BÓL NIE ISTNIEJE M 35-39
3334 Przemysław Kuciński 1990 Łódź M 30-34
3335 Mateusz Szafran 2005 Wągrowiec M 16-24
3336 Grzegorz Dembski 1977 Plewiska M 45-49
3337 Marcin Żelazny 1972 Bydgoszcz M 50-54
3338 Michał Szymański 2007 Oborniki UKS Sportowiec M 14-15
3339 Łukasz Czekała 1988 Pniewy optimalenergy.pl M 30-34
3340 Jarek Lech 1975 Dołuje M 45-49
3341 Adam Mańczak 1970 Sierosław Tarnowo Podgórne Biega M 50-54
3342 Rafał Mrówczyński 1976 Pobiedziska M 45-49
3343 Lidka Ostrowska 1979 Puszczykowo REHAU Crossactive K 40-44
3344 Tomasz Ostrowski 2007 Puszczykowo REHAU Crossactive M 14-15
3345 Jarosław Ostrowski 2008 Puszczykowo REHAU Crossactive M 14-15
3346 Bartosz Zimny 1988 Poznań Grupa Operacyjna Ratownictwa Wodnego M 30-34
3347 Izabela Pietrusińska 1970 Antoniew K 50-54
3348 Robert Pietrusiński 1962 Antoniew M 60-64
3349 Piotr Jurczyk 1983 Sosnowiec M 35-39
3350 MARCIN CIEPŁUCHA 1976 Szczecin Szczecin M 45-49
3351 Mateusz Frasunkiewicz 1998 Luboń M 16-24
3352 Dawid Wojtuń 1989 Złotów M 30-34
3353 Łukasz Idkowiak 1979 Mosina IDMAR RACING TEAM M 40-44
3354 Dominik Iwicki 1987 Piła Czogori M 35-39
3355 Paweł Śnieżko 1987 Piła Czogori M 35-39
3356 Zbigniew Iwicki 1954 Piła Piła Tango M 65-69
3357 Marek Lisiecki 1958 Piła Piła Tango M 60-64
3358 Mateusz Gadziński 1990 Siedleczek M 30-34
3359 Michał Kwolek 1987 Poznań Czogori M 35-39
3360 Maciej Włosiński 1991 Kraków M 30-34
3361 Piotr Różański 1987 POZNAŃ KRT M 35-39
3362 Tomasz Sobkowiak 1986 Poznań Night Runners M 35-39
3363 Marek Balawejder 1969 Warszawa Marek Balawejder M 50-54
3364 Karol Wróblewski 1996 Poznań M 25-29
3365 Tadeusz Babski 1957 Jelcz-Laskowice KB HARCOWNIK Jelcz-Laskowice M 65-69
3366 Artur Drózd 1976 Warszawa Tridea M 45-49
3367 Marek Winnik 1983 Szczecin Slimaki M 35-39
3368 Paweł Śniegocki 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/4TT M 40-44
3369 WIktor Biernacki 2001 Pabianice M 16-24
Top