JBL TRIATHLON SIERAKÓW 2022 - Quarter distance - age-groups - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
101 Jan Kierzkowski 1994 Warszawa Trimasters M 25-29
102 Wojtek Gębala 1978 Warszawa M 40-44
103 Piotr Michalak 1988 Gorzów Wlkp. Friendly Fire M 30-34
104 Kinga Skoczylas 1973 Warszawa TriWawa K 45-49
105 Jarosław Kutzner 1987 Poznań REHAU Crossactive Team M 35-39
106 Kamila Kirstein 1984 Wrocław TMTeam K 35-39
107 Pawel Rogowicz 1980 Garby CTS M 40-44
108 Karolina Jahnz 1984 Stargard Go2tri K 35-39
109 Witosław Awedyk 1969 Komorniki M 50-54
110 Anna Flak-Wancerz 1984 Katowice K 35-39
111 Witold BORUCKI 1980 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project M 40-44
112 Sylwia Szpocińska 1984 Wrocław Reprezentacja Policji/KMP Wrocław/GT RAT K 35-39
113 Radek Jurkowski 1986 Plewiska M 35-39
114 Andrzej Bagiński 1982 Siechnice TRIMISSION M 40-44
115 Andrzej Jakubczak 1979 Robakowo Van Hooy Bike Manufaktur M 40-44
116 Grzegorz Członkowski 1976 Poznań Dziki z Moraska M 45-49
117 Marcin Szwed 1978 Poznań Biegajnia Poznań M 40-44
118 Jarek Lech 1975 Dołuje M 45-49
119 Mirosław Rusinek 1979 Tarnowo Podgórne M 40-44
120 Maciej Michniewicz 1977 Opole GT KONA M 45-49
121 Łukasz Husarz 1992 Żmigród DyniaTeam M 30-34
123 Artur Jędrycha 1975 Dąbrowa Górnicza IM INSPIRATION M 45-49
124 Kacper Prałat 1996 Poznań M 25-29
125 Przemysław Konieczny 1986 Poznań M 35-39
126 Robert Zgrzebniak 1978 Chrząstawa Wielka Jelcz Triathlon Project M 40-44
127 Grzegorz Jakowienko 1984 Szczecin M 35-39
128 Agnieszka Piguła 1978 Poznań K 40-44
129 Jakub Sawiełajc 1999 Bydgoszcz FUJI KRYSPORT TEAM M 18-24
130 Natalia Jędrzejczyk 1985 Warszawa TriWawa K 35-39
131 Paweł Zbierajewski 1985 Poznań KS Posnania M 35-39
132 Magdalena Mika-Hoffmann 1978 Kraków BrzyskiTriTeam K 40-44
133 Zbigniew Małkowski 1973 Szreniawa Enea Team M 45-49
134 Wojciech Hoffmann 1975 Kraków Brzyski Tri Team M 45-49
135 Karol Blok 1981 Charzykowy ortopeda-blok.pl M 40-44
136 Radek Stolarczyk 1983 Sieradz M 35-39
137 Bartosz Brejtfus 2000 Warszawa TriWawa M 18-24
138 Michał Ludwiczak 1986 Luboń M 35-39
139 Artur Rzepecki 1979 Dąbrówka 4Fiter M 40-44
140 Maciej Wilski 1979 Rosnówko Stomatologia Nad Zalewem M 40-44
141 Tadeusz Kozłowski 1974 Kargowa www.e-line.pl M 45-49
142 Maciej Sobkowiak 1989 Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn M 30-34
143 Krystian Biernacki 1978 WROCŁAW GVT M 40-44
144 Piotr Jaworski 1986 WROCŁAW M 35-39
145 Maciej Biegański 1985 Poznań ORTOspot M 35-39
146 Maciej Godlewski 1979 Warszawa Triwawa M 40-44
147 Michał Chołuj 1977 Warszawa TriWawa M 45-49
148 andrzej szmelter 1973 Żary MYSZOMAN M 45-49
149 Krzysztof Kaczmarczyk 1973 Bochnia Żubry Bochnia M 45-49
150 Monika Sobkowiak 1986 Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN K 35-39
151 Krzysztof Łojek 1983 WARSZAWA M 35-39
152 Tomasz Kasprzak 1980 Tulce Teraz Tulce M 40-44
153 Mirosław Śliwa 1975 Koźmice Wielkie Go Aptiv! M 45-49
154 Katarzyna Chodań 1985 Trzebież K 35-39
155 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo M 45-49
156 Joanna Tomaszewska 1983 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project K 35-39
157 Konrad Skupień 1972 Łódź, woj. łódzkie, Polska konradskupien.pl M 50-54
158 Włodzimierz Pokładowski 1972 Bochnia Żubry Bochnia M 50-54
159 Marcin Tepper 1977 Kórnik BUDCHEM M 45-49
160 Piotr Wojcieszko 1981 Wroclaw Chmura Coaching M 40-44
161 Joanna Roszczka 1977 Poznan Budchem K 45-49
162 Ania Sitek Krakowiak 1975 Łódź K 45-49
163 Paweł Krakowiak 1975 Łódź M 45-49
164 Wojciech Zbierajewski 1988 Piła TRISPACE/TREK M 30-34
165 Jakub Kłopocki 1989 Komorniki i-Sport M 30-34
166 Bartłomiej Górecki 1976 Warszawa TriWawa M 45-49
167 Piotr Kapciński 1984 Poznań OLB M 35-39
168 Łukasz Gędłek 1985 Krakow KAT-KrakowskiAmatorTriathlonu M 35-39
169 Rafał Chmielewski 1974 Grudziądz Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz M 45-49
171 Aleksander Czarnozynski 1964 Gliwice Gtt Interprojekt M 55-59
172 Karolina Malamis 1985 Wrocław Tri Mission K 35-39
173 Przemysław Ciesielski 1973 Wiry Wiry Roadrunner M 45-49
174 Łukasz Jagielski 1992 Poznań AZS UAP M 30-34
175 Dariusz Tauchert 1967 Kamionki Tadar M 55-59
176 Paweł Gortat 1967 Łódź CELIRONMAN / HTF Ludwik Sikorski M 55-59
177 Tomasz Wiśniewski 1988 Wrocław Become one M 30-34
178 Ewelina Woda 1984 Kraków Way2Champ K 35-39
180 Marcin Leopold 1976 Komorniki M 45-49
182 Rafał Hełmecki 1976 Nowy Wiśnicz Żubry Bochnia M 45-49
184 Adam Simon 1985 Kamionki M 35-39
185 Adam Konopa 1979 Wroclaw Tieto Triathlon Team M 40-44
186 Grzegorz Ulanowski 1974 Słubice STORMRIDER M 45-49
187 Krzysztof Kaczmarek 1970 Swarzędz BEAGLE TRIATHLON TEAM M 50-54
188 Bartosz Lesiak 1988 Poznań M 30-34
189 Maciej Ćwikliński 1974 Koninko M 45-49
190 Wojciech Borysławski 1981 Kęty LACRIMA OPTYK Triathlon Team M 40-44
191 Marek Grodzki 1975 Gdańsk CTS M 45-49
192 Tomasz Andrzejczak 1988 Wloclawek LACRIMA OPTYK TRIATHLON TEAM M 30-34
193 Łukasz Mikołajczak 1975 POZNAŃ Cityzen BE3 M 45-49
194 Mirek Wilkin 1971 Żary TMTEAM M 50-54
195 Maciej Chojan 1979 Cork M 40-44
196 Łukasz Różycki 1975 Oława M 45-49
197 Karolina Leśniak 1983 Wrocław TMTeam K 35-39
198 Katarzyna Jaskuła 1979 Wrocław TMTeam K 40-44
199 Jacek Zgarda 1977 Wrocław TMTeam M 45-49
200 Przemysław Szymański 1978 Trzcianka MG Running Team M 40-44
201 Jarosław Tchorowski 1972 Zielona Góra NZG M 50-54
202 Maciek Szygenda 1979 Września M 40-44
203 Paweł Kasprzak 1989 Poznań M 30-34
204 Piotr Gancarz 1984 Szczecin Drużyna G M 35-39
205 Błażej Lipiński 1984 Chojnice Pomorska Akademia Jazdy M 35-39
206 Radosław Udałowski 1984 Komornik eFitness Racing Team M 35-39
207 Bartosz Marczewski 1983 Wrocław Tri Mission M 35-39
208 Adriana Jasielska 1979 Poznań K 40-44
209 Maurycy Jasielski 1977 Poznań M 45-49
210 Maciej Maćkowski 1981 Berlin M 40-44
211 Michał Garstecki 1976 Skawina WM Triself / SkawinaBiega M 45-49
212 Joanna Głód 1976 Józefosław Team Karaś K 45-49
213 Elżbieta Myśkow 1976 Siechnice TriMission K 45-49
214 Leszek Myśkow 1976 Siechnice Tri Mission M 45-49
215 Paweł Mendyka 1987 Szczecin NSZZFiPW w Szczecinie M 35-39
216 Piotr Kurek 1981 Poznań KS Posnania M 40-44
217 Piotr Graczyk 1985 Garby PROJEKTOTEKA.COM M 35-39
218 Marcin Brzostowski 1979 Lusówko MBM PROJEKT M 40-44
219 Małgosia Stępska 1972 Kraków Żelki z Krakowa K 50-54
220 Adam Nolbert 1970 Wrocław M 50-54
221 Andrzej Rabsztyn 1978 Wrocław Triathlon Mietków Team M 40-44
222 Rafał Szałankiewicz 1989 Oława Tri Mission M 30-34
223 Marcin Babuchowski 1989 Poznań M 30-34
224 Dominika Jasek 1976 Groblice Tri Mission K 45-49
225 Bartosz Jasek 1976 Groblice Tri Mission M 45-49
226 Marzena Szóstak 1961 Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice K 60-64
227 Marcin Lipiński 1977 Komorniki VanHooy M 45-49
228 Krzysztof Nowak 1972 Mielec TRI MASTER TEAM M 50-54
229 Emilia Liputa 1995 Wrocław Aloha Triathlon Team K 25-29
230 Remigiusz Rogiewicz 1978 Szczecin KS Ironman Szczecin M 40-44
231 Rafał Magielnicki 1982 Czepino M 40-44
233 Krzysztof Waszak 1979 Stargard STC Stargard M 40-44
234 Robert Zatorski 1971 Warszawa M 50-54
235 Dariusz Trzeciak 1969 Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team M 50-54
236 Bartosz Bylina 1972 Poznan M 50-54
237 Mariola Raszlińska 1969 Bydgoszcz K 50-54
238 Łukasz Szydłowski 1978 Poznań M 40-44
239 Alicja Walczak 1976 Oława Trimission K 45-49
240 Aleksandra Pałka 1980 Siechnice Tri Mission K 40-44
241 PATRYK BUDAKIEWICZ 1992 OŁAWA TRIMISSION M 30-34
242 Jacek Jastrowicz 1970 Żary Triathlon Team Żary M 50-54
243 Michał Jackowiak 1985 Poznań Team Karaś M 35-39
244 Krzysztof Guderski 1987 Poznań MarchewkowePole.com M 35-39
245 Marcin Lupa 1980 Wroclaw GVT M 40-44
246 Marcelina Furmanek 1991 Poznan K 30-34
247 Paweł Król 1985 Warszawa DENTALKING.EU M 35-39
248 Bogdan.dubinski Dubiński 1953 Warszawa M 65-69
249 Maciej Greguła 1982 Szczecin M 40-44
250 Paweł Zając 1983 Opalenica 7PRO TriathlonTeam, Leśny Uciekinier Team M 35-39
251 Mateusz Kubczak 1988 Poznań M 30-34
252 Mariusz Danilewicz 1979 Dąbrówka M 40-44
253 Marcin Jawor 1985 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project M 35-39
254 Robert Zadłużny 1978 Redlica M 40-44
255 Piotr Zachwieja 1985 Bydgoszcz M 35-39
256 Edyta Konarska 1974 Oława K 45-49
257 Jan Kłos 1981 Oława Dawaj Kalach Team M 40-44
258 Jacek Hołubowicz 1988 Poznań Posnania Triathlon M 30-34
259 Robert Szota 1988 Szczecin SMT Szczecin M 30-34
260 Agata Berhel 1980 Głogów Sauerland Team K 40-44
261 Barbara Nadolska-Bocheńska 1985 Murowana Goślina Sks Oborniki K 35-39
262 Piotr Romanowski 1986 Wysoka Tieto Triathlon Team M 35-39
263 Mirosław Grzęda 1981 Jelcz-Laskowice JELCZ TRIATHLON PROJECT M 40-44
264 Tomasz Kosiłko 1980 Szczecin Gryfus Szczecin M 40-44
270 Pawłowski Andrzej 1959 Poznań Dobrusia Tri Team M 60-64
271 Jakub Naczk 1986 Luboń #bezklubu M 35-39
272 Jakub Bullert 1992 Poznań Kuźnia Triathlonu M 30-34
273 Marek Świerczyński 1979 BIEDRUSKO KS Posnania M 40-44
274 Mateusz Jaworski 1986 Poznań Rehau Crossactive M 35-39
276 Krzysztof Gonera 1973 Kamieniec Wrocławski M 45-49
277 Mateusz Dunal 1986 Gorzów Wielkopolski M 35-39
278 Dawid Wilk 1982 Poznań M 40-44
279 Filip Kiejnih 1993 Sławienko #Balbinateam M 25-29
280 marcin chmielewski 1976 ZIELONA GÓRA M 45-49
281 JACEK BOGUŚ 1980 ZIELONA GÓRA M 40-44
282 Filip Sobecki 1976 Bezrzecze-Szczecin KS Ironman CS Polska M 45-49
283 Krzysztof kozak 1982 Zielona góra M 40-44
284 Kajetan Hozakowski 1989 Zielona Góra M 30-34
285 Tomek Grzelak 1996 Zielona Gora KP PSP KROSNO ODRZANSKIE M 25-29
286 Bartłomiej Gradowski 1991 Zielona Góra M 30-34
287 Grzegorz Gradowski 1995 Trzebiszewo M 25-29
288 Radosław. Szczepaniak 1976 Zielona Góra M 45-49
289 Ireneusz Pawlak 1962 Wrocław KB Team M 60-64
290 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa niezrzeszona K 70-74
291 Tomasz Kordel 1979 Zielona Góra M 40-44
292 Marcin Kifert 1979 Zielona gora M 40-44
293 Marek Lipiński 1952 Kozy niezrzeszony M 70-74
294 MAREK KOLAŚNIEWSKI 1976 Poznań Fishlike team M 45-49
295 Agnieszka Józefowska 1984 Modlniczka 4triTeam K 35-39
296 Michał Milczarkiewicz 1975 Warszawa M 45-49
297 Damian Onuchowski 1967 Żary Waniewski coaching M 55-59
298 Kamil Kaniewski 1980 Dąbrowa M 40-44
299 Maciej Kaźmierczak 1992 Plewiska M 30-34
300 Jakub Szarecki 1985 Zielona Góra M 35-39
301 Bartłomiej Noga 1978 zgierz doskonały poranek M 40-44
302 Rafał Mariusz Szymański 1971 Radom M 50-54
303 Adam Cygan 1978 Drawsko Pomorskie DSI ACTIVE TEAM M 40-44
304 Artur Jurkowski 1967 Ruszowice CSGT M 55-59
305 Dominik Rogowski 1991 Środa Wielkopolska M 30-34
306 Michał Wawrzyniak 1979 Solec Kujawski Team Zoot Europe M 40-44
307 Paweł jazikowski 1972 Poznań M 50-54
308 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Tri4Fun M 45-49
309 Filip Graczyk 1994 Nekla UKS CITYZEN_BE3 M 25-29
310 Piotr Fudalej 1982 Wrocław KB Team M 40-44
311 KRZYSZTOF CIERNIAK 1968 Zalasewo PRO3666 / PASTE GROUP M 50-54
312 ŁUKASZ CHWALISZ 1990 Luboń Night Runners M 30-34
313 Zdzisław Stypiński 1961 Poznań M 60-64
314 Łukasz Chęciński 1982 Poznań M 40-44
315 Paweł Skopek 1992 Kórnik M 30-34
316 Leszek Wieczerzycki 1966 POZNAN DELIGHTING M 55-59
317 Karolina Kunkel 1985 Kopczyn K 35-39
318 Witold Borowski 1961 Sieraków Borowski Triathlon Team M 60-64
319 Jakub Michałowicz 1983 Nowy Tomyśl Bech Packaging Team M 35-39
320 Karol Zawierucha 1990 Bezrzecze IM Inspiration M 30-34
321 Waldemar Szczurowski 1981 Głogów MTS Drużyna Szpiku KGHM M 40-44
322 Joanna Szczurowska 1978 Głogów MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM K 40-44
323 Leszek Kwiatkowski 1961 Gryfino M 60-64
324 Barbara Masłowska 1973 Stargard K 45-49
325 Szymon Słowiński 1971 Swarzędz Saturn Fit M 50-54
326 jakub przewoźny 1985 Poznań M 35-39
327 Piotr Nowak 1964 Poznań Sauerland Team Tarnowo Podgórne M 55-59
328 Waldek Wiśniewski 1978 Lusówko Sauerland Team Tarnowo Podgórne M 40-44
329 ANETA LASKOWSKA 1970 GŁOGÓW Sauerland Team Tarnowo Podgórne K 50-54
330 Iwona Majewska 1965 Tarnowo Podgórne Sauerland Team Tarnowo Podgorne K 55-59
331 Miłosz Nowakowski 1973 Lusówko Sauerland Team Tarnowo Podgórne M 45-49
332 Jakub Kurasiński 1977 Lusówko Sauerland Team Tarnowo Podgórne M 45-49
333 Leszek Jakubowski 1978 Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl M 40-44
334 Juha Malkamaki 1984 Borowiec GT RAT M 35-39
335 Krzysztof Broż 1976 Koło TRI for ME M 45-49
336 Jordan Osuch 1991 Poznań Osuch Jubiler M 30-34
337 Tomasz Lach 1971 Antoniów 77 FIZJO COMPLEX-TOMASZ LACH M 50-54
338 Miłosław Awedyk 1976 Poznan BE3_Cityzen M 45-49
339 Elżbieta Król 1971 Kraków 4tri team K 50-54
340 Bartek Holweg 1978 Kraków M 40-44
341 Maciej Tatała 1971 Kostrzyn nad Odrą M 50-54
342 Jakub Sokołowicz 1984 Poznań Petarda Czechosłowacja M 35-39
343 Artur Masłowski 1975 Stargard M 45-49
344 Maciej Kromkowski 1978 Warszawa M 40-44
345 Marcin Szymczak 1979 Zielona Góra 8 M 40-44
346 Damian Rajzer 1975 Otwock M 45-49
347 Irena Gałkiewicz 1974 Wrocław Litwin Triathlon Team K 45-49
348 Andrzej Lewandowski 1959 Kórnik UAM Triathlon Poznań M 60-64
349 Zbigniew Rymkiewicz 1981 Ząbki M 40-44
350 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD M 65-69
351 Tomasz Szałkowski 1982 Poznań Szwagierski Team Poznań M 40-44
352 Paweł Waśniowski 1975 Dąbrówka TrenerTriathlonu.pl M 45-49
353 Rafał Śmigórski 1974 Borówiec Cityzen M 45-49
354 Paweł Pasławski 1980 Bezrzecze Trigym Szczecin M 40-44
355 Marcin Kowalski 1979 Tychy TRIceratops M 40-44
356 Dawid Łukaszewicz 1987 Wrocław ORBEA MBC Wrocław M 35-39
357 Jakub Krystosiak 1980 Szczecin M 40-44
358 Damian Dykier 1990 Poznań M 30-34
359 Michał Giese 1979 Gliwice Tri&More M 40-44
360 Andrzej Pająk 1984 Skórzewo OWOCBIEGA TEAM fundacjapajak.pl M 35-39
361 Grzegorz Skiba 1979 Tychy TRIceratops M 40-44
362 Michał Andruszko 1985 Poznań trenertriathlonu.pl M 35-39
363 Katarzyna Krupiak 1986 Korzystno Rowery Małgośka K 35-39
364 Małgorzata Sluzalek 1979 Gliwice TRI&MORE K 40-44
365 Jan Więdłocha 1977 Głogów Bez Balastu M 45-49
366 Cezary Wójcikowski 1975 Mierzyn CKMarine.pl M 45-49
367 Michał Lisieński 1987 Siemianowice Ślaskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM M 35-39
368 Arek Hajduk 1977 Gortatowo Ironymen M 45-49
369 Eugeniusz Banek 1977 Gorzyczki TRIceratops M 45-49
370 Jarosław Kukuła 1982 Poznań 8ATM | Q KA | SCIM M 40-44
371 Karolina Rabenda-Łącka 1969 Zielona Góra K 50-54
372 Piotr Łącki 1990 Zielona Góra M 30-34
373 Andrzej Łącki 1968 Zielona Góra M 50-54
374 Tomasz Woźniak 1972 Złotniki M 50-54
375 Mateusz Kozinoga 1987 Poznań NatekiMatek M 35-39
376 Michal Michalski 1984 Skórzewo int4.com/moves M 35-39
377 Piotr Szyl 1977 Złotoryja Negotti M 45-49
378 Michał Wierzbicki 1991 Świebodzin Willow Batony-Zgrupka Team p/b Triathlonista.com M 30-34
379 Szymon Wąsowski 1983 Warszawa M 35-39
380 Anna Głowińska-Wiśniewska 1981 Lusówko Sauerland Team Tarnowo Podgórne M 40-44
381 Jana Jansone 1975 Salaspils Triatlona Akadēmija K 45-49
382 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko M 40-44
383 Tomasz Żabski 1980 Warzymice IronŻaba M 40-44
384 Alicja Stoińska 1983 Poznań K 35-39
385 Adrian Jędrasiak 1981 Zielona Góra M 40-44
386 Łukasz Walkowiak 1997 Miękowo #CHARTY_Jarka M 25-29
387 Maciej Bych 1975 Oława MACIEJ BYCH TRENER OSOBISTY M 45-49
388 Kacper Koza 1995 Poznań M 25-29
389 TOMEK RUTKOWSKI 1977 SZAMOTUŁY SKS Oborniki M 45-49
390 Krzysztof Leki 1980 Garby Surg-Tech K 40-44
391 Marcin Mazurkiewicz 1975 Chyby M 45-49
392 Rafał Urbanowicz 1981 Warszawa oznakujbiuro.pl M 40-44
393 Marian Jarmoszko 1978 Warszawa TRIWAWA M 40-44
394 Łukasz Szczeszek 1980 Poznań M 40-44
395 Piotr Owsiński 1977 Zielona Góra ZKS Triathlon Drzonków K 45-49
396 Daria Kuźnicka 1992 Rakoniewice K 30-34
397 Edward Królikowski 1970 Plewiska KB Maniac M 50-54
398 Marcin Brasel 1971 Szczecin Trigym Szczecin M 50-54
400 Mateusz Pilarczyk 1987 Poznań M 35-39
401 Marcin Lubarski 1984 Poznan KS Posnania M 35-39
402 Bartosz Ziemiński 1985 Płock PTT DELTA M 35-39
403 Rafał Fabisz 1974 Dopiewiec NO NAME M 45-49
404 Stanisław Nowak 1956 Ruda Śląska last but not least M 65-69
405 Łukasz Ginter 1993 Poznań Zgrupka Team M 25-29
406 Przemysław Falkowski 1976 Toruń Toruński Klub Triathlonowy M 45-49
407 Miriam Nowak 1991 Ruda Śląska 7 last but not least K 30-34
408 Maciej Ryfa 1993 Borówiec REHAU Crossactive/ Unlimited Sport 2.0 M 25-29
409 JAROSŁAW DURA 1972 SZAMOTUŁY Drużyna Szpiku M 50-54
410 Damian Szycik 1975 Police Swim2Tri M 45-49
411 Michał Augustyniak 1973 Poznań M 45-49
412 Sylwester Jaworski 1981 Szczecin M 40-44
413 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN M 45-49
414 Maria Czekalska 1984 Poznań K 35-39
415 Łukasz Suwiczak 1984 Środa Wlkp M 35-39
416 Paweł Wrzochol 1985 Szczecin Trigym Szczecin M 35-39
417 Marcin Pieszak 1983 Góra Kanapowe pampry M 35-39
418 Mateusz Onuszko 2004 Legnica Triathlonowa Legnica M 18-24
419 Oliwia Gąsior 2003 Legnica Triathlonowa Legnica K 18-24
420 Wojciech Liszka 1990 Wrocław Litwin Sports M 30-34
421 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team M 35-39
422 Dawid Nowak 1981 Poznań TRICeratops M 40-44
423 ZOSIA Pieszak 1985 góra Kanapowe Pampry K 35-39
424 Piotr Jackowiak 1986 Brzeg Sztuka Ruchu M 35-39
425 Sławomir Makowski 1969 Bydgoszcz Cortez Triathlon Team M 50-54
426 Artur Kałek 1974 Bydgoszcz Klinika triathlonu Bydgoszcz M 45-49
427 Tomasz Buczyński 1984 Poznań M 35-39
428 Mariusz Wielgus 1991 Konarzewo MMMA Team M 30-34
429 Marcin Gamski 1975 Ożarów Mazowiecki Team Ceberak M 45-49
430 Marcin Sterczała 1993 Kicin Rehau Crossactive M 25-29
431 Kacper Wiśniewski 2000 Legnica LitWIN Sports M 18-24
432 Arkadiusz Kozłowski 1988 Krosno Odrzańskie M 30-34
433 Agata Wołk 1995 Wrocław Litwin Sports K 25-29
434 Wojciech Stachowski 1977 Gliwice TRI&MORE M 45-49
435 Zuzanna Jankowska 1996 Poznań #chartyJarka K 25-29
436 Maciej Gronowski 1999 Suchy Las M 18-24
437 Karolina Kaliszan 1990 Zalasewo K 30-34
438 Arkadiusz Trociński 1966 Gorzów Wlkp. Mistrzowski Rrowery Lech Piasecki M 55-59
439 Marek Urbański 1975 Zielona Góra M 45-49
440 Paweł Mazurek 1968 Bytkowo Tri PM M 50-54
441 Tomasz Jarmuł 1972 Konstancin-Jeziorna M 50-54
442 Marcin Dwojak 1978 Przeźmierowo BMW Smorawiński M 40-44
443 Kinga Mikołajczyk 1986 Szczecin Tri gym Szczecin K 35-39
444 Rafał Chabasiński 1976 SZczecin 40 LAT MINĘŁO M 45-49
445 Mateusz Gomoła 1981 Wrocław Daft Tri M 40-44
446 Roman Żukowski 1981 Grodzisk Mazowiecki M 40-44
447 Jakub Gnutek 2001 Gdańsk M 18-24
448 Grzegorz Małecki 1985 Siadło Dolne CS Ironman Szczecin M 35-39
449 Marcin Miczuga 1975 Września GAREL PLAST TEAM M 45-49
450 Damian Kolasiński 1977 Zalasewo KS Posnania M 45-49
451 Krzysztof Frąckowiak 1974 Wrocław M 45-49
452 Bartosz Baum 1986 Poznań CTS/B3 CITYZEN_POZNAŃ M 35-39
453 Marcin Zielinski 1979 Mierzyn TRIGYM M 40-44
454 Artur Kosakowski 1988 Płock M 30-34
455 Wojciech Smorawiński 1982 Kobylniki BMW Smorawiński M 40-44
456 Wojciech Cieszynski 1978 Pniewo DELF Gryfino M 40-44
457 Mikołaj Tonak 1997 Sieraków M 25-29
458 Stepan Cherednikov 1990 Poznan BPM / Cityzen M 30-34
459 Mateusz Kaczmarek 1988 Świebodzin M 30-34
460 Marcin Nowak 1985 Suchy Las Pitu Pitu Cycling Club/Orki z Majorki M 35-39
461 Jakub Lewandowski 1979 Poznań Posnania Triathlon M 40-44
462 Paweł Krawczyk 1991 Szczecin Trigym Szczecin M 30-34
463 Bartosz Kałwiński 1987 Puszczykowo Padre Team M 35-39
464 Ryszard Kałwiński 1961 Luboń Padre Team M 60-64
465 KRZYSZTOF ŚWITAŁA 1976 RAKONIEWICE RAKONIEWICE NIAGARA FITNESS KLUB M 45-49
466 Jarosław Lubik 1988 Sieraków IM Inspiration M 30-34
467 Maciej Żelazny 1991 Szczecin Trigym Szczecin M 30-34
468 Remigiusz Konieczny 1977 Poznań CITY ZEN POZNAŃ M 45-49
469 Arkadiusz Szczepek 1974 Tarnów Grodkowski Tieto TriathlonTeam M 45-49
470 Gracjan Czerniak 1980 Koszalin M 40-44
471 Paweł Marcinkowski 1982 Świebodzin M 40-44
472 Andrzej Kaczmarek 1971 Wroclaw M 50-54
473 Waldemar Grzęda 1984 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project M 35-39
474 Zbigniew Chrzanowski 1982 Płock KalachTeam M 40-44
475 Marcin Oszmiańczuk 1975 Żary Żary Triathlon Team M 45-49
476 Adam Rorbek 1984 Katowice IRONSILESIA M 35-39
477 Witek Ligęza 1972 Kraków Smashing PApkins/Unlimited 2.0 M 50-54
478 Maciej Jankowski 1992 Poznań Za linią mety M 30-34
479 Sobiesław Mikołajczyk 1978 Mikołów IronSilesia M 40-44
480 Tomasz Polus 1983 Poznań KS HADES M 35-39
481 Eryk Imianowski 2001 Sieraków KS Kasztelanka / MMS Team M 18-24
482 Marcin Zarzeczny 1981 Trzebnica Zarzemar Biega M 40-44
483 Andrzej Gabruk 1961 Lewin Brzeski Sztuka Ruchu Gabag drużyna sportowa M 60-64
484 Jakub Wlizło 1991 Biłgoraj M 30-34
485 Adam Prokopczuk 1984 Krotoszyn Krotoszynska Grupa Biegowa M 35-39
486 RADOSŁAW JASICZEK 1979 Świdnica GLKS Żelazna Świdnica K 40-44
487 Arkadiusz Bukowski 1976 Oborniki Seniorski Klub Sportowy Oborniki M 45-49
488 Łukasz Obrał 1976 Kraków www.prawo-porady.pl M 45-49
489 grzegorz korczyc 1982 gorzów wlkp M 40-44
490 Patryk Panko 1980 Wroclaw M 40-44
491 Kacper Karski 2001 Inowrocław M 18-24
492 Piotr Żuberek 1971 Dachowa KB Maniac Poznań M 50-54
493 Marcin BUDZISZEWSKI 1982 Warszawa Koala Team M 40-44
494 Jacek Spychała 1980 Rostworowo M 40-44
495 Robert Gruz 1987 Wrocław Anatomia Biegania M 35-39
496 Piotr Sroka 1990 Chodzież Lodożercy Chodzież\PCH_RUN M 30-34
497 Michał Cabaj 1982 Dębno M 40-44
498 Marcin Franaszczyk 1975 Sieraków Bucharzewo Team M 45-49
499 Kacper Skoczylas 1988 Szczecin Trigym Szczecin M 30-34
500 Mateusz Wójtowicz 1991 Katowice IRONSIELSIA M 30-34
501 Patryk Liebner 1982 Szczecin Trigym Szczecin M 40-44
502 Jakub Stankiewicz 1977 Kalisz ZDUN TRIATLON TEAM M 45-49
503 oskar bogucki 1974 ŻARY Żary Triathlon Team M 45-49
504 Bartłomiej Hołubowicz 1988 Poznań KS Posnania M 30-34
505 Michał Dymek 1977 Komorniki Rehau Crossactive M 45-49
506 Szymon Antkowiak 1988 Poznań M 30-34
507 Rafał Wieczorek 1985 Nadolice Wielkie TietoTriTeam M 35-39
508 Michał Lisowski 1985 Bydgoszcz M 35-39
509 Sławomir Kmieć 1976 Lubasz Kama Run M 45-49
510 Maciej Nosek 1967 Bochnia Triathlon Team Bochnia M 55-59
511 Paulina Tatara 1988 Warszawa K 30-34
512 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski Go2Tri M 40-44
513 Maciej Mawlichanów 1992 Warszawa Wiatrak 207 M 30-34
514 Michał Czarnecki 1987 Międzychód M 35-39
515 Bartosz Wodkowski 1986 Poznań M 35-39
516 Mateusz Cichy 1996 Poznań Wola Poznań M 25-29
517 Andrzej Tyra 1969 Promnice M 50-54
518 slawomir kmieciak 1973 szczecin C H FALA ARKONIA SZCZECIN M 45-49
519 Michal Windak 1984 Gorzów Wlkp - M 35-39
520 Karam Halwani 1991 Poznan M 30-34
521 Ewelina Pocztarek 1983 Dębno K 35-39
522 Leszek Józefowski 1978 Lednogóra M 40-44
523 Yevhen Vasin 1987 Wroclaw M 35-39
524 Bartłomiej Cieślik 1978 Poznań Cheateu Chalin M 40-44
525 Antonina Frieske 2000 Kostrzyn nad Odrą K 18-24
526 Piotr Kudzior 1996 Poznań #DawajKalachTeam M 25-29
527 Dawid Sworek 1988 Poznan OwocBiega Team M 30-34
528 TOMASZ NOWICKI 1965 STARGARD SZCZEC. SZWLA STARGARD SZCZEC, M 55-59
529 Mariusz Skiba 1985 Szczecin Klub Sportowy IRONMAN CS POLSKA M 35-39
530 Bartosz Nowaczyński 1992 Miłostowo M 30-34
531 Sebastian Celka 1977 Książenice Sebastian Celka M 45-49
532 Agnieszka Burżacka-Tyc 1972 Płock PTT DELTA K 50-54
533 Jacek Jarzyński 1982 Poznań Brak M 40-44
534 Piotr Zamczyk 1986 Złotów Rehmedic Piotr Zamczyk M 35-39
535 Magdalena Żuchowska 1978 SMOLEC LitWIN Sports K 40-44
536 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS M 40-44
537 Dawid ŻUCHOWSKI 1977 Smolec LitWin Sports M 45-49
538 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań M 45-49
539 Kamil Jasiński 1995 Morzyczyn Go2Tri M 25-29
540 Adam Rybarczyk 1997 Sieraków M 25-29
541 Zofia Dura 1997 Kurnatowice K 25-29
542 Krzysztof Wawrzyniak 1966 Poznań M 55-59
543 Damian Kula 1977 Kraków TRIWISE M 45-49
544 Krzysztof Banaszak 1986 Poznań M 35-39
545 Cezary Korzeniewski 1990 Poznań IN-Software M 30-34
546 Marcin Nowacki 1990 Rawicz M 30-34
547 Łukasz Rybiański 1981 Zakrzów M 40-44
548 Krystian Tomczak 1992 Poznań M 30-34
549 Michał Konieczny 1979 Poznań M 40-44
550 Kornel Szymański 1997 Jeżów Sudecki M 25-29
551 Marek Ziółkowski 1972 Wrocław #DASHRADE TEAM M 50-54
552 Jacek Szymański 1965 Jeżów Sudecki M 55-59
553 TOBIASZ NAROŻNIAK 1986 KROTOSZYN LOGinLAB. M 35-39
554 Maciej Sidorowicz 1984 Strzelno WOOD GLASS TEAM M 35-39
555 Tomasz Buśko 1986 Sieraków Motive Home M 35-39
556 Ireneusz Stępień 1969 Zielona Góra Litwin Sports M 50-54
557 Kasper Skiba 1994 Przyłęk M 25-29
558 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz M 45-49
559 Alicja Stępień 1974 Zielona Góra Litwin Sports K 45-49
560 Tobiasz Żyła 1992 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele M 30-34
561 Ireneusz Bedyk 1957 Cekanowo PTT DELTA M 65-69
562 Dariusz Skiba 1970 Przyłęk K 50-54
563 Tomasz Głód 1978 Bochnia Salt Runners Bochnia M 40-44
564 Łukasz Jankowiak 1991 Zielona Góra AleTempo M 30-34
565 Piotr Narożniak 1973 Warszawa Exatel Running Team M 45-49
566 Klaudiusz Kobziakowski 1989 Bydgoszcz 3gravity M 30-34
567 Aleksander Olszewski 1986 Wrocław TRINERGY M 35-39
568 Hubert Wawszczak 1983 Borowa Góra TRI Level M 35-39
569 Wojciech Łebiński 1977 Goleniów Highway Bikers Society M 45-49
570 Andrzej Śliwiński 1986 Poznan M 35-39
571 Jakub Stróżycki 1982 Cerekwica Sparta Cerekwica M 40-44
572 Jacek Brygier 1971 Płock Płocki Klub Kolarski M 50-54
573 Marta Motylewska 1991 Płock PTT Delta K 30-34
574 Sebastian Saleta 1990 Wrocław Tieto evry M 30-34
575 Łukasz Czapla 1981 Tychy TRIceratops M 40-44
576 Janusz Schwertner 1992 Warszawa Wiatrak 207 M 30-34
577 Michał Basista 1992 Warszawa Wiatrak 207 M 30-34
578 Sławomir Nowak 1970 Warszawa Exatel Running Team/ Kuźnia Triathlonu M 50-54
579 Tomasz Kowalczuk 1978 Śwkiebodzin KPPSP Żary M 40-44
580 Michał Gumiński 1985 Ruda Śląska Ironsilesia M 35-39
581 Tomasz Rosiak 1974 Warszawa Exatel Running Team M 45-49
582 Wiktor Sikorski 1981 Stroszki BZWBK M 40-44
583 Piotr Hojnor 1978 Święta Katarzyna Litwin Sports M 40-44
584 Marcin Sobański 1978 Poznań Zgrupka Team M 40-44
585 Monika Brulińska 1976 Płock PTT Delta K 45-49
586 Karol Maciejewski 1982 Nadolice Wielkie FunTri M 40-44
587 Albert Paderewski 1992 Warszawa Triathletic Team M 30-34
588 Szymon Fajok 1999 Poznań MBC Team M 18-24
589 Aleksandra Wiertelak 1989 Szczecin Trigym Szczecin K 30-34
590 Jakub Skrobański 1992 Puszczykowo M 30-34
591 Julita Łopatyńska-Huber 1981 Kudowa-Zdrój Kudowianka Run, Kudowianka Wemeco K 40-44
592 Gary Cattell 1956 Dabrowka WITC M 65-69
593 Łukasz Turkowiak 1983 Suchy Las STUDIO FUEGO / Rehau M 35-39
594 Michał Szwed 1972 Poznań Drużyna Mocarzy / enduhub.com / Cityzen_BE3 M 50-54
595 Piotr Karol Woźniak 1996 Sieraków M 25-29
596 Aleksandra Turkowiak 1983 Suchy Las Jasna Aura K 35-39
597 Karol Bielarski 1985 Warszawa TRINERGY M 35-39
598 Bartosz Markiewicz 1989 Płock PTT Delta M 30-34
599 Wojciech Liszka 1977 Tychy Triceratops M 45-49
600 Andrzej Małkowski 1980 Zalesie Górne M 40-44
601 Ewa Hadasz 1974 Zabrze Tri&more K 45-49
602 Iwona Szram 1961 Borówiec OAZA KÓRNIK K 60-64
603 Joanna Różycka 1976 Oława Niezrzeszona K 45-49
604 Marek Jankowski 1982 Poznań TEAM LIPTON M 40-44
605 Paweł Wierzbicki 1978 Piaseczno Triathlon Siedlce Club M 40-44
606 Mateusz Grela 2000 Katowice M 18-24
607 Marek Strogulski 1972 Rosnówko Zgrupka Team M 50-54
608 Dawid Łukasz Nowak 1981 Bełchatów Ruch Kluch M 40-44
609 Tomasz Lechowicz 1979 Stargard Off Season M 40-44
610 Marcin Perkowski 1983 Gora M 35-39
611 Krzysztof Smiglak 1983 Bremen M 35-39
612 Tomasz Misztela 1966 Słupno PTT DELTA M 55-59
613 Dariusz Misztela 1961 Płock PTT DELTA M 60-64
614 Mariusz Skrzypczak 1973 Tarnowo Podgórne WUEF CLUB : MS RUNNERS M 45-49
615 Piotr Perkowski 1985 Tarnowo Podgórne M 35-39
616 Łukasz Lipski 1982 Piła Bingo Team M 40-44
617 Katarzyna Ożga 1999 Wrocław Litwin Triathlon Team K 18-24
618 Piotr Wojciechowski 1980 Poznań KS Posnania M 40-44
619 Grzegorz Struzik 1976 Poznań Jeżyce M 45-49
620 Marek Pyka 1977 Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA Tri Team M 45-49
621 Mariusz Piguła 1975 Koninko M 45-49
622 Wioleta Jarocka 1985 Serock Twister Team K 35-39
623 Tomasz Rutkowski 1985 Poznań M 35-39
624 Witold Podgórski 1973 Gdańsk F3Team M 45-49
625 Artur Sitek 1994 Żory M 25-29
626 Jakub Polak 1988 Wroclaw M 30-34
627 Łukasz Marcinowski 1982 Człuchów M 40-44
628 Adam Nowak 1995 Łódź M 25-29
629 Adam Bielecki 1974 Bielsko-Biała M 45-49
630 Michał Chmielewski 1982 Poznań 8 M 40-44
631 Maciej Pietryga 1984 Tarnowskie Góry TriDivision M 35-39
632 Bartosz Walkowiak 1980 Plewiska www.studio-motiv.pl POSNANIA TRIATHLON M 40-44
633 Filip Czyżewski 1980 Poznań Arnikowa team M 40-44
634 piotr fogiel 1976 Warszawa kw warszawa M 45-49
635 Przemysław Piguła 1977 zalasewo Pigula Team M 45-49
636 Piotr Herbowski 1976 Szamotuły Ania Halska Coaching M 45-49
637 Robert Bugaj 1982 Konin Triton Konin M 40-44
638 Grzegorz Wieczorek 1981 Katowice IRONSILESIA M 40-44
639 Roman Baran 1979 Namysłów NTT TRIADA Namysłów M 40-44
640 Krzysztof Tomczyk 1971 Tomaszów Mazowiecki TOMASZÓW TRI SPORTS M 50-54
641 Paweł Pastuszka 1989 Starachowice M 30-34
642 Mikołaj Powałowski 1997 Robakowo aaaaaaaaaaaaaaa M 25-29
643 Karol Banach 1979 Bolewice Elektro-Flesz M 40-44
644 Joanna Marszałkiewicz 1981 Bolewice ELEKTRO-FLESZ K 40-44
645 Piotr Nowak 1986 Swadzim M 35-39
646 Łukasz Szwedowicz 1985 Koszalin M 35-39
647 Tomsz Kloc 1982 Bieniów M 40-44
648 Beata Słowik-Kloc 1982 Bieniów K 40-44
649 Mariusz Fajok 1969 OBORNIKI Kęsy Team M 50-54
650 Łukasz Rurka 1981 Wrzesnia M 40-44
651 Miroslaw Biernacki 1971 Wrzesnia M 50-54
652 GRZEGORZ AUGUSTYNIAK 1972 SŁUPNO PTT DELTA M 50-54
653 Marcin Celmer 1981 Płock PTT Delta/Dawaj Kalach Team M 40-44
654 Marcin Waś 1983 Poznań :D M 35-39
655 Dominika Waś 1985 Elbląg HTT Open Balance K 35-39
656 Igor Franaszek 1995 Poznań M 25-29
657 Julia Domańska 1998 Poznań Tavoli Igor Franaszek K 18-24
658 Agata Staręga 1990 MIędzychód K 30-34
659 Maciej Niewiada 1981 Dopiewo eXplorador M 40-44
660 Tomasz Mikołajczyk 1979 Dopiewiec Explorador Team M 40-44
661 Mariusz Wysocki 1983 Międzyrzecz Reskjutim M 35-39
662 Marcin Hołowenko 1979 Przęsocin Spiner Team Police M 40-44
663 Jacek Drzewiecki 1970 Puszczykowo M 50-54
664 Joanna Młynarczyk 1989 Wrocław K 30-34
665 Łukasz Srokowski 1983 Wrocław FunTri M 35-39
666 Maciej Skulski 1973 Tyniec Mały Mitsubishi Materials MTB TEAM M 45-49
667 Jacek Szałata 1968 Rokietnica M 50-54
668 Jacek Cybulski 1981 Szczecin Swim2Tri M 40-44
669 Adam Piotrowski 1983 Września FONZIE TEAM M 35-39
670 Mariusz Kaczmarek 1963 Poznań CTS M 55-59
671 Paweł Siatecki 1992 Poznań M 30-34
672 Łukasz Stanke 1979 Poznań 4Fiter M 40-44
673 Tomasz Nowak 1993 Lubin M 25-29
674 Agnieszka Szymańska 1981 Oborniki SKS Oborniki K 40-44
675 Filip Kanikowski 1983 Koninko M 35-39
676 Karol Glamowski 1982 Koninko M 40-44
677 Piotr Szram 1982 Słubice Stürmer Maszyny Team M 40-44
678 Bartosz Weber 1986 Sieraków M 35-39
679 Daria Plaga 1992 Poznań K 30-34
680 Sylwia Misztela 1987 Nowa Iwiczna PTT DELTA K 35-39
681 Piotr Kankowski 1988 Poznań M 30-34
682 Maciej Solarczyk 1973 Mogilno Mogilno Team M 45-49
683 Bartosz Latawiec 1978 Legionowo Trinergy / TriYo z Legio M 40-44
684 Jarosław Krzywański 1969 Nieporęt M 50-54
685 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI 1980 MOGILNO OŚMIORNICA TEAM M 40-44
686 Radek Ostrowski 1980 Puszczykowo REHAU Crossactive M 40-44
687 Wojciech Szindler 1982 Zalasewo M 40-44
688 Grzegorz Golański 1984 Zalasewo M 35-39
689 KRZYSZTOF Kotarba 1974 Wrocław COTAR WROCŁAW M 45-49
690 Jacek Rybarczyk 1971 Warszawa KS Start Pułaski Warka M 50-54
691 ANITA FALENSKA 1985 Poznań K 35-39
692 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska M 45-49
693 Jarosław Kołat 1975 Szczecin M 45-49
694 Jeznach Jacek 1982 Szczecin 2 M 40-44
695 Bartosz Roszak 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza M 35-39
696 Dariusz Oleszkiewicz 1975 Lubin M 45-49
697 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega M 40-44
698 Tomek Kita 1979 Poznań SpecShop Team M 40-44
699 Rafał Mielcarek 1978 Poznań Citi Zen Poznań M 40-44
700 Daniel Matuszczak 1988 Sieraków #DawajKalachTeam M 30-34
701 Dawid Matuszczak 1985 Białcz Mat- Rol M 35-39
702 Jarosław Sosnowski 1980 Płock PTT DELTA / #DawajKalach M 40-44
703 Paweł Brzeziński 1980 Koszalin IronDad PAB Koszalin M 40-44
704 Jacek Kozłowski 1977 Płock PTT Delta M 45-49
705 Mikołaj Filip Nowak 1984 Środa Wielkopolska FORTES GROUP M 35-39
706 Jan Kaletka 1992 Kościan M 30-34
707 Anna Możdżonek 1981 Warszawa Labosport Team K 40-44
708 Katarzyna Bartoszewska 1981 Długołęka Team Różowej Pelerynki K 40-44
709 Adam Jackowski 1980 Kamionki Adamo One Two Tri M 40-44
710 Michał Matusewicz 1981 Gdynia DST Tri M 40-44
711 Piotr Ciemielewski 1985 Torun TMT / DawajKalach M 35-39
712 Michał Farat 1987 Zielona Góra M 35-39
713 Paweł Wolak 1987 Toruń Campeones de Triatlon M 35-39
Top