JBL TRIATHLON SIERAKÓW 2022 - Half distance - age-groups - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
21 Andrzej Adamczak 1961 Koszalin Trinergy M 60-64
22 Daniel Adamczak 1982 Wolsztyn M 40-44
23 Jakub Adamiak 1988 Wrocław Trinergy / Litwin Sports M 30-34
24 Aleksandra Andryszak 1993 Świnoujście TRI AMO K 25-29
25 Adam Andrzejczak 1985 Wilczyce M 35-39
26 TOMASZ ANTOSIAK 1981 Złotoryja TMTeam M 40-44
27 Piotr Bajerowicz 1963 Stargard M 55-59
28 Wojciech Banaszewski 1980 Wrocław M 40-44
29 Aleksander Bartecki 1972 Żory OloMoto Auto SPA M 50-54
30 DAWID BARTKOWIAK 1974 PIŁA BIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B. M 45-49
31 Aleksander Bąk 1975 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie M 45-49
32 Grzegorz Bedła 1969 Miedźno Warsztat Ślusarski Produkcja Usługi Handel Bedła G M 50-54
33 Pawel Bednarski 1985 Baar M 35-39
34 Hubert Betlej 1982 Kraków Eskadra Kraków M 40-44
35 Łukasz BEZAK 1980 KATOWICE 3psy M 40-44
36 Marek Białek 1982 Warszawa TriWawa M 40-44
37 Tomek Białek 1984 Wroclaw TRIMP M 35-39
38 Dariusz Bielenis 1967 Świnoujście M 55-59
39 Jakub Bielerzewski 1974 Warszawa PM Running Team M 45-49
40 Bartosz Bielicki 1980 Milicz Running Team Milicz M 40-44
41 Jacek Bieniecki 1965 Gąsawy Biniols Team/KB Szamotuły M 55-59
42 Patryk Bieniek 1980 Poznań Posnania M 40-44
43 Rafał Bieniek 1974 Tulce Wolność M 45-49
44 Damian Biernacki 1974 Pabianice Korona Pabianice AT Team M 45-49
45 Krzysztof Biront 1980 Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania M 40-44
46 Łukasz Biskup 1977 ZANIEMYŚL POLONIA ŚRODA M 45-49
47 Rita Biskupska 1990 Bydgoszcz Beko Team K 30-34
48 Leszek Błasiak 1965 KĘTY M 55-59
49 Bogusz Bobrowski 1991 Poznań M 30-34
50 Robert Bogaczyk 1978 Nowy Tomyśl Robson.rowerowy.mors M 40-44
51 Piotr Borda 1981 Poznan Drużyna Szpiku M 40-44
52 Mateusz Borek 1986 Krakow SportWise M 35-39
53 Tomasz Borkowski 1981 Suwałki M 40-44
54 Dariusz Broniewicz 1980 Wąsosz Endorfiny Wąsosz M 40-44
55 Przemysław Bucki 1981 Szczodre M 40-44
56 Bartłomiej Buczek 1987 Skwierzyna Chihuahua Team M 35-39
57 Radosław Bułat 1991 Wrocław M 30-34
58 Konstantins Buravcovs 1985 Riga Triatlona Akademija M 35-39
59 Maciej Ceberak 1990 Lubartów Fizjoterapia Maciej Ceberak M 30-34
60 Daniel Cedrowski 2000 Wrocław M 18-24
61 Cezary Chałupczak 1969 Wrocław M 50-54
62 Michał Chęciński 1991 Wrocław OedemaTeam M 30-34
63 Rafał Chmielewski 1974 Grudziądz Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz M 45-49
64 Grzegorz Chmielewski 1977 Suchy Dwor TMTeam M 45-49
65 Maciej Chmielewski 2000 Grudziądz TRIDivision Triathlon Team M 18-24
66 Mateusz Chmurzyński 1994 Chrzastawa wielka Świat tektury cycling team M 25-29
67 Monika Chodyna 1992 Olsztyn 3life team / Najmowicz Triathlon K 30-34
68 Paweł Chruścielski 1972 Zielona Góra 4myselfpch M 50-54
69 Maciej Chuchla 1971 Kalisz MAVI M 50-54
70 Hryhorii Chuikov 1988 Swinoujscie Trzy Wyspy M 30-34
72 Patryk Chyliński 1986 Komorniki Enea Team M 35-39
73 Magdalena Cichoń 1976 Opole Profil Opole K 45-49
74 Paweł Cieślik 1974 Poznań Chateau Chalin M 45-49
75 Krzysztof Cikoto 1979 Wałbrzych M 40-44
76 Jakub Cimachowski 1980 Solec Kujawski CimaTech Jakub Cimachowski M 40-44
77 Artur Cisowski 1977 Warszawa TRIWAWA M 45-49
78 Dominik Czapracki 1976 Opalenica M 45-49
79 Norbert Czerbniak 1971 Skórzewo Tarnowo Podgórne Biega M 50-54
80 Wawrzyniec Czubak 1974 Gwiazdowo M 45-49
81 Grzegorz Daniluk 1977 Legionowo Bravehearts Legionowo M 45-49
82 Bartosz Dankowski 1984 Wąsosz Endorfiny Wąsosz M 35-39
83 Krzysztof Dąbkowski 1979 Michałowice Rozbiegane Michałowice M 40-44
84 Marek Dembiński 1974 Rokietnica Wójtowicz TRI Team / Atimex M 45-49
85 Bartosz Dmowski 1972 Warszawa Tri Wawa M 50-54
86 Marek Dorosz 1968 Tulce KB Maniac Poznań M 50-54
87 Joanna Drop 1966 Zielona Góra Litwin Triathlon Team K 55-59
88 Krzysztof Drop 1963 Zielona Góra Litwin Sport M 55-59
89 Łukasz Dropik 1984 Poznań M 35-39
90 Radosław Duchnowski 1975 Gorzów Wielkopolski MKS PUSZKIN M 45-49
91 Marcin Dwojak 1978 Przeźmierowo M 40-44
92 Wioletta Dyderska 1979 Warszawa K 40-44
93 Paweł Dygdoń 1975 KATOWICE SOFT-PONT M 45-49
94 Marcin Dziamski 1983 Warszawa TriWawa M 35-39
95 Paweł Dziedzic 1980 Poznań Rankor Athletics M 40-44
96 Edijs Endols 1987 Riga Triatlona Akadēmija M 35-39
97 Gints Ermanis 1975 Adazi Triathlon Academy M 45-49
98 Marcin Fabiszewski 1983 Warszawa TRIWAWA M 35-39
99 Maksims Fainzilbergs 1989 Riga Triatlona Akademija M 30-34
100 Krzysztof Fibner 1991 Sroda wlkp Polonia Sroda wlkp & #kalachteam M 30-34
101 Grzegorz Fiks 1987 Pieszyce Fix Catering Dietetyczny Triathlon Team M 35-39
102 Marek Folga 1975 Wrocław TRIMP M 45-49
103 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz M 45-49
104 Sławomir Foremski 1968 Toruń TKT M 50-54
105 Adam Franzkowiak 1973 Poznań M 45-49
106 Tomasz Furman 1987 Poznan Finiszplast M 35-39
107 Grzegorz Gajewski 1979 Warszawa LUFT Tri M 40-44
108 Hubert Gawroński 1977 Iwno HUGO M 45-49
109 PATRYK GĄSIOR 1994 Warszawa FORPRO M 25-29
110 Tomasz Gebel 1972 Zolwin IM Inspiration Team M 50-54
111 IGORS GELETKO 1973 Marupe Triatlona Akademija M 45-49
112 Krzysztof Glapa 1976 Gołuski M 45-49
113 Tomasz Głód 1976 Józefosław COMP TEAM | TRINERGY M 45-49
114 Grzegorz Gołyś 1997 Knurów M 25-29
115 Robert Gorwa 1978 Szczytniki Kush M 40-44
116 Jarosław Gozdalski 1973 Witkowo Diament Gniezno M 45-49
117 Marcin Górski 1980 Warszawa M 40-44
118 Alan Grejczyk 1994 Bydgoszcz Cortez Triathlon Team M 25-29
119 Krzysztof Griesmann 1984 Wrocław M 35-39
120 ŁUKASZ GRYCMAN 1978 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM M 40-44
121 Igors Gucanovics 1975 Babite Triatlona Akademija M 45-49
122 Bartosz Guzik 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl M 40-44
123 Piotr Guzy 1982 Czechowice Dziedzice Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków M 40-44
124 jakub gzyl 1985 wronki egzyl.pl M 35-39
125 Pawel Hanczar 1973 Poland FunTri M 45-49
126 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa M 55-59
127 Sylwester Hawrot 1968 Goleniów Rozbiegany Goleniów M 50-54
128 Jacek Hermanson 1967 Tworóg M 55-59
129 Piotr Hołda 1977 OLESNICA GORALKA.COM.PL M 45-49
130 Andrzej Hołub 1980 Warszawa Trinergy M 40-44
131 Andrzej Hołyst 1981 Nowa Ruda GT RAT M 40-44
132 Maciej Idzikowski 1990 Wrocław M 30-34
133 Piotr Idzikowski 1979 Suchy Las pi M 40-44
134 Filip Inglot 1989 Katowice IRONSILESIA M 30-34
135 Patryk Iwaszkiewicz 1994 Wrocłąw Litwin triathlon Team / Praesidium Wrocław M 25-29
136 Paweł Jabłoński 1977 Kudowa-Zdrój Wemeco Kudowianka M 45-49
137 Dariusz Jaicki 1975 Komorniki Komorniki M 45-49
138 Marcin Jangas 1979 Kalisz M 40-44
139 Dariusz Jankowski 1967 Mierzyn IRONGYM M 55-59
140 Mikołaj Jarmużek 1988 Skrzynki Informatyk M 30-34
141 Krzysztof Jaskólski 1983 Gubin TriBoy Team BBL Gubin M 35-39
142 Wojciech Jastrzębski 1986 Opalenica K.S Tęcza M 35-39
143 Łukasz Jaworek 1979 Trzciany Trio z Legio M 40-44
144 DAWID JAŻDZIEWSKI 1993 Chojnice M 25-29
145 Izabelka jedynak-Dorosz 1976 Tulce KB ManiacPoznań K 45-49
146 Krzysztof Jeger 1982 Swarzędz Kibolski KS M 40-44
147 Piotr Jelonek 1976 Żerniki Wrocławskie TMTeam M 45-49
148 Marcin Jędrzejczak 1991 Suchy Las Fabryka Triathlonu M 30-34
149 Mariusz Jurkiewicz 1979 Inowrocław KOBYLARNIA BIKEBOYS OCHAL TEAM M 40-44
150 Błażej Kaczor 1986 Środa Wlkp Polonia Środa M 35-39
151 Michal Kakolecki 1971 Warszawa Trimasters M 50-54
152 Michał Kałuża 1996 Wrocław M 25-29
153 Tomasz Kanicki 1987 Brzeg Dolny VIta Polymers Poland Team M 35-39
154 Małgorzata Kapcińska 1973 Lusówko Zgrupka Team K 45-49
155 Rafał Karolczak 1989 Poznań M 30-34
156 Patryk Kaszubowski 1978 Pobiedziska DANIELÓWKA AGROTURYSTYKA M 40-44
157 Wojciech Kieczur 1985 Borówiec IM Inspiration M 35-39
158 Jakub Kimmer 1988 Zelów TTPSC M 30-34
159 Michał Klapuch 1980 Gliwice Ewa Bugdoł Team M 40-44
160 Mariusz Klatka 1979 Katowice IRONSILESIA M 40-44
161 Tomasz Klimczak 1991 Wrocław GVT M 30-34
162 Marcin Klimczak 1975 wrocław FunTri M 45-49
163 Adam Knothe 1972 Niemcz Budstol Invest M 50-54
164 Marek Koćwin 1990 Warszawa M 30-34
165 Maciej Konieczny 1980 Wiry M 40-44
166 Adam Koronkiewicz 1977 Wrocław CS IRONMAN M 45-49
167 ARTUR KORZEŃ 1976 OŁAWA JELCZ TRIATHLON PROJECT M 45-49
168 Mateusz Kościelski 1976 Kąty Węgierskie Kąty Węgierskie M 45-49
169 Remigiusz Kot 1973 Bielsko-Biała Rock Kids Team M 45-49
170 Szymon Kotecki 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa M 35-39
171 Piotr Kowalczyk 1981 Warszawa KAZIKI M 40-44
172 Jakub Kowalczyk 1996 Murowana Goślina M 25-29
173 Iga Kowalczyk 1989 Warszawa Trinergy K 30-34
174 Marek Kowalczyk 1978 Bydgoszcz ENDUSPORT M 40-44
175 Łukasz Kowalonek 1991 Gorzów Wielkopolski Jelonek Team M 30-34
176 Michał Kowalski 1989 Kraków 38 M 30-34
177 Marcin Kozlowski 1986 Baranowo M 35-39
178 Sebastian Krasnodębski 1982 Grudziądz TRIDIVISION M 40-44
179 Grzegorz Kraśniewski 1985 Wrocław Litwin Sport M 35-39
180 wlodzimierz krawczyk 1964 Śrem ciacho team triathlon M 55-59
181 Jacek Krawczyk 1996 Poznań TRINERGY M 25-29
182 Paweł Kręcioch 1975 Lgota MASPEX TRIATHLON TEAM M 45-49
183 Wojciech Kroker 1983 Chorzów M 35-39
184 Maciej Kromkowski 1978 Warszawa M 40-44
185 Hubert Król 1986 Poznań www.TrenerTriathlonu.pl M 35-39
186 Grzegorz Kubiczek 1985 Pietrowice Wielkie M 35-39
187 Michał Kuciński 1964 Łódź M 55-59
188 Krzysztof Kuik 1973 Bruksela Tecza BXL M 45-49
189 Grzegorz Kukorowski 1975 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie M 45-49
190 Rafał Kukotko 1974 Tarnowo Podgórne Lubuszanin Drezdenko M 45-49
191 Piotr Kulbicki 1981 Wrocław GT RAT M 40-44
192 Bartosz Kurczewski 1977 Gruszczyn CITYZEN M 45-49
193 Dominik Kurek 1972 Dębno SP 3 Dębno M 50-54
194 Kamil Kurzeja 1991 Poznań M 30-34
195 Arek Kwiecień 1976 Kraków SKUNDLONY.PL / Vege Runners M 45-49
196 Łukasz Lasek 1983 Katowice IronSilesia M 35-39
197 Janusz Latos 1962 Środa Wlkp ECO CARS M 60-64
198 Magdalena Lenz 1988 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański K 30-34
199 Piotr Lesiecki 1989 Szczecin KS Ironman Prodmar M 30-34
200 Piotr Leśniak 1990 Mysłowice M 30-34
201 Marcin Leśniak 1986 Katowice M 35-39
202 Maciej Lewandowski 1989 Wrocław TMTeam M 30-34
203 Paweł Lewandowski 1986 Luboń M 35-39
204 Kamil Ligenza 1990 Łódź GT RAT M 30-34
205 Jakub Lipień 1978 Zielonki Iron Dragon Triathlon M 40-44
206 Grzesiek Liputa 1989 Wrocław Aloha Triathlon Team M 30-34
207 Daniel Lis 1975 Wierzowice Wielkie 38 Endorfiny Wąsosz M 45-49
208 Kamil Lisowski 1983 Wrocław M 35-39
209 Tomasz Liszka 1981 Śląskie M 40-44
210 Maksims Lukaševičs 1992 Jurmala Triatlona akadēmija M 30-34
211 Grzegorz Łaptuch 1987 Wrocław Twardziele Team Bogatynia M 35-39
212 Dominik Łastowski 1974 Poznań LubuBest M 45-49
213 Adrian Łazowski 1990 Poznań SKS Oborniki M 30-34
214 Dawid Łaźniowski 1987 Kudowa Zdrój Kudowianka Run M 35-39
215 leszek łączny 1961 Borkowice M 60-64
216 Wojciech Łoza 1971 bytom Grupa Nomax M 50-54
217 Jacek Łuczak 1970 Poznań KB UE Poznań M 50-54
218 Piotr Maciejewski 1976 Poznań M 45-49
219 Sergii Makarenkov 1984 Milanówek Jednorożce M 35-39
220 Marcin Makowski 1974 Łódź K 45-49
221 Marek Makowski 1983 Pruszków WTP / Exatel M 35-39
222 Bolesław Maliszewski 1979 Zielona Góra 7 bulls M 40-44
223 Michał Marciniak 1983 Skórzewo UKS CITYZEN_/BE3 M 35-39
224 Damian Marciniak 1988 Świebodzin Jedz i Trenuj M 30-34
225 Mikołaj Marcinkowski 1975 Dopiewiec Zgrupka Team M 45-49
226 Aneta Marciszewska 1976 Siedlce Triathlon Siedlce Club K 45-49
227 Paweł Markowski 1975 Gorzów Wielkopolski MTB4FUN M 45-49
228 Łukasz Martynowski 1982 Opole M 40-44
229 Szymon Masarczyk 1990 Gliwice Tri&More M 30-34
230 Michał Masłowski 1979 Katowice M 40-44
231 Roman Matyla 1986 Wrocław Triathlon Mietków Team M 35-39
232 Wojciech Mąka 1976 Granica CTS M 45-49
233 Patrycja Meksa 1973 Łódź Trinergy K 45-49
234 Adrian Michalski 1994 Jelenia Góra KM PSP Jelenia Góra M 25-29
235 Marcin Michałowski 1980 Szczecin LaserGryf.pl & Gryfus Szczecin M 40-44
236 Paweł Mitruś 1992 Warszawa NeON Team M 30-34
237 Piotr Moga 1983 Baranów Sparta Ultra Team M 35-39
238 Hubert Mordka 1973 Michalowice M 45-49
239 Artur Mrówka 1980 Konarzewo go ANT go M 40-44
240 Maciej Mrówka 1972 Warszawa IRONANT.PL M 50-54
241 Tomasz Mróz 1972 Jędrzejów JKK Jędrzejów M 50-54
242 Maciej mstowski 1977 Sosnowiec MM M 45-49
243 Robert Mucha 1971 Koluszki M 50-54
244 Marcin Nagodziński 1985 Biskupice M 35-39
245 Marcin Nagórski 1978 Katowice Prestor Team M 40-44
246 Paweł Najmowicz 1993 Olsztyn Najmowicz Triathlon/ Tri NEGU M 25-29
247 Sebastian Najmowicz 1991 Olsztyn Najmowicz Triathlon M 30-34
248 Wojciech Nałęcz 1974 Koczargi Stare M 45-49
249 Andrzej Naskrętski 1979 Krępice Trimp M 40-44
250 Jacek Nawrot 1962 Warszawa Labo sport M 60-64
251 Mateusz Nenkała 1993 Leszno Jerzyk Team M 25-29
252 Mateusz Nettmann 1979 Sierosław #makingfuture, #ProjektTrener M 40-44
253 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań M 35-39
254 Łukasz Niedzielak 1990 Trzebuń BHT Petra Płock M 30-34
255 Marcin Niedźwiecki 1985 Warszawa Triwawa M 35-39
256 Rafał Niemczewski 1978 KOBYLNICA BE3 CITYZEN POZNAŃ M 40-44
257 Paulina Nowacka 1976 Luboń Świnka Team K 45-49
258 Adam Nowak 1976 Gliwice TRI&MORE M 45-49
259 Jakub Nowak 1991 Wroclaw OedemaTeam M 30-34
260 Filip Ochapski 1991 Bydgoszcz OedemaTeam M 30-34
261 Michał Olszewski 1994 Oborniki Śląskie M 25-29
262 Bogdan Olszewski 2000 Wrocław M 18-24
263 Tadeusz Orłowski 1972 Lutynia Triathlon Klub Wrocław M 50-54
264 Adam Orzechowski 1991 Szczecin Patopeleton M 30-34
265 Kamil Osowski 1988 Warszawa M 30-34
266 Mateusz Ostrowski 1991 Poznań Biała Kenia M 30-34
267 Błażej Ośniecki 1988 Luxembourg M 30-34
268 Filip Paetz 1995 Chomęcice M 25-29
269 Bartosz Pajdak 1994 Sosnowiec Zagłębiowski Klub Oyama Karate M 25-29
270 Maja Partyka 1984 Piła Gabinet Masażu "Orfeusz" K 35-39
271 Piotr Partyka 1969 Promienko M 50-54
272 Bogusław Paterek 1978 Żagań 10 BKPanc Świętoszów M 40-44
273 MAREK PAWELEC 1979 NOWA CHEŁMŻA TRIATHLON TEAM CIESIELSKI M 40-44
274 Krzysztof Pawlik 1971 Warszawa Leroy Merlin M 50-54
275 Tomasz Pawluk 1976 Lutynia Triathlon Club Wrocław M 45-49
276 Damian Pertek 1976 Komorniki UKS Lusowo M 45-49
277 Marta Pertek 1984 Komorniki UKS Lusowo K 35-39
278 Marek Peszt 1981 Kraków SportWise M 40-44
279 Błażej Pietrzak 1981 Wrocław TRIMP M 40-44
280 Dariusz Pietyszuk 1977 Gliwice Pietyszuk Extreme Team M 45-49
281 Daniel Piętka 1977 SZCZYTNIKI Zgrupka Team M 45-49
282 Kamil Pilch 1994 Wrocław M 25-29
283 Aleksander Piotrowski 1991 Kraków IRONSILESIA M 30-34
284 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań M 30-34
285 Ania Plawiak 1983 Wrocław GT RAT K 35-39
286 Maciej Policzkiewicz 1983 Warzymice SMT Szczecin M 35-39
287 Łukasz Polimirski 1972 Wągrowiec M 50-54
288 Sebastian Poparda 1977 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project M 45-49
289 Iwona Popiel 1974 Kościan TGV Club/BK Sports K 45-49
290 Krzysztof Popiel 1984 Poznań TEAM DWA PEDAŁY M 35-39
291 Jan Popławski 1993 Ostrowiec Św. Neon Team M 25-29
292 Zbigniew Posacki 1977 Lubiąż Wołów Biega M 45-49
293 Katarzyna Prosowiecka Smak 1978 opole K 40-44
294 Mariusz Pruski 1990 Łódź Oedema Team M 30-34
295 Grzegorz Pryga 1985 Nysa M 35-39
296 Rafał Pryk 1975 Goleniów Rozbiegany Goleniów M 45-49
297 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ M 45-49
298 Rafał Przybylski 1973 Wroclaw GVT M 45-49
299 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa wlkp M 45-49
300 Michal Rembowski 1975 Konstancin-Jeziorna Parkrun Konstancin M 45-49
301 Robert Rojek 1977 Tychy SKORUPA TRIATHLON M 45-49
302 ELZBIETA ROMAN 1975 BRZEG NIEZRZESZONA K 45-49
303 Piotr Rozwora 1973 Środa Wlkp Polonia Środa M 45-49
304 Łukasz Rozynek 1985 Poznań M 35-39
305 Patryk Ruzylo 1987 Brzeg Dolny FitStyle Team M 35-39
306 Jacek Rybarczyk 1971 Warszawa KS Start Pułaski Warka M 50-54
307 Katarzyna Sammler 1982 Poznań Drużyna Szpiku K 40-44
308 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 Poznań Maratończyk Poznań / PokonajLenia.pl M 30-34
309 Jevgenijs Sergejevs 1979 Riga Ironman.lv M 40-44
310 Radek Serwiński 1982 Warszawa Neon Team M 40-44
311 Artur Sitarek 1976 Piaseczno NeOn Team M 45-49
312 Marek Składanowski 1989 Włocławek M 30-34
313 Paweł Skornowicz 1971 Kaźmierz Sportowy Kaźmierz M 50-54
314 Maciej Skórnicki 1996 Szamotuły SqooraTraining / Trinergy M 25-29
315 Piotr Skrouba 1977 Wrocław M 45-49
316 Bartosz Słomczyński 1978 Opole GT KONA M 40-44
317 Wojciech Smorawiński 1982 Kobylniki BMW Smorawiński M 40-44
318 Tomasz Sobański 1976 Myślibórz epidemiasportu.pl M 45-49
319 Marcin Sobczak 1976 Warszawa TriWawa M 45-49
320 Mateusz Sobczak 1987 Poznań M 35-39
321 Witold Sobczak 1977 Poznań KB Szamotuły/ Vege Runners M 45-49
322 Jakub Sobolewski 1990 Zabrze OedemaTeam M 30-34
323 Tomasz Sokołowski 1974 Przeźmierowo M 45-49
324 Łukasz Solecki 1978 Tomaszów Mazowiecki Soltrade Tri Team M 40-44
325 Michał Sowa 1986 Warszawa Albatrosy M 35-39
326 Maciej Sowa 1979 Poznań BE3 CITYZEN_ POZNAŃ M 40-44
327 Paweł Stasiak 1986 Dzierżoniów GT RAT / Viessmann M 35-39
328 Szymon Stodółka 1986 WIlczyce Leniwiec M 35-39
329 Jakub Stróżycki 1982 Cerekwica Sparta Cerekwica M 40-44
330 Piotr Strykowski 1972 Warszawa M 50-54
331 Wojtek Superson 1971 Kraków Żelki z Krakowa M 50-54
332 MICHAŁ SZAFRAŃSKI 1978 KATOWICE TRImore M 40-44
334 Piotr Szefer 1974 Warszawa TRINERGY M 45-49
335 Bartłomiej Szlasek 1983 Wieliczka M 35-39
336 Przemyslaw Szuder 1978 Hornówek Triangle Sports Racing M 40-44
337 Lukasz Szumiec 1977 Jasło JSC Jasło M 45-49
338 Andrzej Szurkowski 1957 Katowice IronSilesia M 65-69
339 Marek Szydłowski 1981 Poznań CBN M 40-44
340 Jędrzej Szymański 1981 Poznań M 40-44
341 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają M 40-44
342 Przemysław Szymura 1982 Smoszew M 40-44
343 Dawid Śledziński 1979 Poznań Wybiegani Team M 40-44
344 Jarek Świątek 1971 Katowice CTS/IRONSILESIA M 50-54
345 Paweł Świderski 1979 Kościelna Wieś Kostera Team Zdun Triathlon Team M 40-44
346 Tomasz Świtalski 1985 Szczecin Trigym M 35-39
347 Tomasz Tarski 1981 Katowice IRONSILESIA M 40-44
348 Maciej Trójnara 1979 Środa Wielkopolska Polonia Środa M 40-44
349 Miłosz Turkowiak 1991 Warszawa Kuźnia Triathlonu M 30-34
350 Dariusz Tyszka 1975 Warszawa AKS Polonia Warszawa M 45-49
351 Raimond Vasiljev 1965 Riga TRIATLONAKADEMIJA M 55-59
352 Tomasz Waleński 1974 Wrocław M 45-49
353 Jakub Waliszewski 1987 Poznań Rowery Małgośka M 35-39
354 Oskar Wałęsa 1998 Komorniki M 18-24
355 Marcin Warda 1980 Łomianki Dolne Trinergy / ORT Łomianki M 40-44
356 Jarosław Wardyński 1971 Podbrzezie Dolne Świat Maratończyka Kożuchów M 50-54
357 Mateusz Wawrzyniak 1981 Koło Kuźnia Triathlonu M 40-44
358 Dariusz Welzer 1973 Oława Bimarko&Welda&Gali Team M 45-49
359 Dariusz Wesołek 1978 Poznań Klub Wesołków M 40-44
360 Łukasz Węgrzynowski 1978 Byków TIETO TRIATHLON TEAM M 40-44
361 JAROSŁAW WIECZOREK 1967 Poznań ROMAG M 55-59
362 Tomasz Wilk 1978 Mikołów IronSilesia M 40-44
363 MATEUSZ WILKUTOWSKI 2001 WRONKI M 18-24
364 Cezary Wincza 1984 Szczecin Go2Tri M 35-39
365 Adrian Winiarczyk 1984 Stary Konik M 35-39
366 Michał Wisłocki 1991 Berlin - M 30-34
367 Rafał Wisniewski 1983 Bydgoszcz M 35-39
368 Piotr Wiśniewski 1984 Środa Wielkopolska KS Polonia Środa Wielkopolska M 35-39
369 Maciej Wiśniewski 1999 Ostróda Najmowicz Triathlon M 18-24
371 Grzegorz Wodnicki 1995 Gryfice RUNGryf Gryfice M 25-29
372 Michał Wojewoda 1974 Warszawa KAZIKI M 45-49
373 Robert Wojnar 1976 Toruń PACIFIC NESTLE M 45-49
374 Filip Wołowski 1973 Warszawa TriWawa M 45-49
375 EWA WONKO 1986 ŁÓDŹ HTF Ludwik Sikorski/Celironman K 35-39
376 Paweł Worek 1975 Cieszyn Gibiec Team M 45-49
377 Romuald Woźniak 1977 Starowa Góra Alpenproletariat K 45-49
378 Krzysztof Woźny 1982 Kaźmierz Sportowy Kaźmierz M 40-44
379 Mirosław Wójcik 1966 Tomaszów Mazowiecki Time4Running M 55-59
380 Mateusz Wójtowicz 1983 Zielona Góra ajronmim M 35-39
381 Wojciech Wójtowicz 1986 pobiedziska CTS M 35-39
382 Adam Wrzecian 1986 POZNAŃ Night Runners M 35-39
383 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki M 45-49
384 Paweł Zadka 1986 Syców, pow. oleśnicki Oleśnicka Grupa triathlonowa M 35-39
385 Jacek Załubski 1985 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project M 35-39
386 Paweł Zapałowski 1983 Wrocław GT RAT M 35-39
387 Krzysztof Zarzycki 1987 Świdnica VOLT M 35-39
388 Karol Zgierski 1983 Sieraków Suerland Team Tarnowo Podgórne M 35-39
389 Tomek Zieliński 1976 Warszawa Velocity Warszawa M 45-49
390 Andrzej Zieliński 1977 Ożarów Mazowiecki Team Karaś M 45-49
391 Krzysztof Zwierz 1982 Opole M 40-44
392 Adrian Zwirek 1988 Piaseczno Milo Team M 30-34
Top