MARBRUK TRIATHLON CHARZYKOWY 2022 - Dystans 28,25km (sprint) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
1001 Paweł Lebiecki 1984 Bydgoszcz M 30-39
1002 Wojciech Kuźma 1966 Bydgoszcz M 50-59
1003 Łukasz Gil 1984 Daszewice M 30-39
1004 Marcin Galiński 1975 Suchy Dwòr WYMIATACZE M 40-49
1005 Paweł Ryba 1973 Grabno M 40-49
1006 Krzysztof Kozłowski 1988 Szczecin M 30-39
1007 Krzysztof Łopuszyński 1983 Bydgoszcz h2oshop.pl/LangeTriTeam M 30-39
1008 Michał Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE/TREK M 50-59
1009 Maria Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE/TREK K 50-59
1010 Joanna Zopoth-Lipiejko 1977 Toruń K 40-49
1011 Małgorzata Kazubowska 1968 Białe Błota K 50-59
1013 Maciej Mordaka 1982 Bydgoszcz M 40-49
1014 Adam Knothe 1972 Niemcz Budstol Invest M 50-59
1015 Bartłomiej Dalecki 1976 Rumia M 40-49
1016 Jacek Trawczyński 1969 Bydgoszcz TRISPACE/TREK M 50-59
1017 Jacek Bieniecki 1965 Gąsawy Biniols Team/KB Szamotuły M 50-59
1018 Dawid Szot 1992 Sztum Tri NEGU M 30-39
1019 Jacek Kryger 1971 Rytel H2Oshop.pl M 50-59
1020 Marcin Tymiński 1984 Stajenczynki Fit-Balance M 30-39
1021 kazimierz ucherek 1970 Żory M 50-59
1022 Jacek Kuciaba 1972 Jagatowo PG. AQUA M 50-59
1023 Darek Dobrzański 1990 Bydgoszcz 3Gravity M 30-39
1024 Adam Wojtczak 1986 BYDGOSZCZ CASTORAMA M 30-39
1025 Mariusz Kisiel 1977 Chotomów M 40-49
1026 Marek Porada 1963 Poznań SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM M 50-59
1027 Marcin Jabłoński 1971 Bydgoszcz KrysportTeam M 50-59
1028 Marcin Leopold 1976 Komorniki CityZen M 40-49
1029 Paweł Wróbel 1983 Bydgoszcz M 30-39
1030 Agata Staniek 1997 Mogilno BS TRI TEAM K 18-29
1031 Marek Jóźwiak 1964 Borówno FUJI KRYSPORT TEAM M 50-59
1032 Jakub Sawiełajc 1999 Bydgoszcz FUJI KRYSPORT TEAM M 18-29
1033 Artur Grędziński 1978 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM M 40-49
1034 Tomasz Marcin Pińkowski 1980 Poznań (Poznań-Stare Miasto) Tomasz Pińkowski M 40-49
1035 Angelika kowalska 1981 Przyłęki TRISPACE/TREK K 40-49
1037 Michał Mazurkiewicz 1988 Bydgoszcz CB 163 M 30-39
1038 ALEKSANDRA ZUKAL 1976 KOSZALIN K 40-49
1039 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN K 30-39
1040 Izabela Krasucka 1988 Słupsk K 30-39
1041 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI Tomaj M 40-49
1042 Ola Strzelecka 1990 Gdańsk LPP TEAM K 30-39
1043 Adam Zięba 1973 Bydgoszcz TRISPACE/TREK M 40-49
1044 Maciej Dawidowicz 1978 Brzoza TRISPACE/TREK M 40-49
1045 Maciej Ziębicki 1990 Bydgoszcz Calisthenics Academy M 30-39
1046 Jacek Gruba 1960 Brzoza M 60-69
1047 Marcin Szumlas 1980 Połchowo #szumiteam M 40-49
1048 Piotr Nowosielski 1973 Sztum LKS Zantyr Sztum M 40-49
1049 Emilia Smoczyńska 1984 Tuchola MBC Team K 30-39
1050 Jerzy Dańczuk 1962 Bydgoszcz M 60-69
1051 Agnieszka Dańczuk 1967 Bydgoszcz K 50-59
1052 Dawid Kapsa 1978 Bydgoszcz TRISPACE/TREK M 40-49
1053 Michał Rydzewski 1982 Szczecin M 40-49
1054 PAWEŁ KASIERSKI 1964 POZNAŃ M 50-59
1055 Daniel Kwietniewski 1979 Koszalin M 40-49
1056 Kamil Różański 1985 Bydgoszcz 3Gravity M 30-39
1057 Agata Madej 1987 POZNAŃ UP Fit K 30-39
1058 Mariola Raszlińska 1969 Bydgoszcz K 50-59
1059 Jolanta Kulesza 1983 Gdańsk CTS K 30-39
1060 Daniel Kowalikowski 1990 Chojnice Iron Team Tomasz Marcinek M 30-39
1061 Łukasz Krieger 1990 Nowa Cerkiew H2Oshop.pl M 30-39
1062 Paweł Sobczyk 1984 Poznań M 30-39
1063 Marek Gruba 1988 Brzoza M 30-39
1064 Radoslaw Tyburski 1992 Gdansk M 30-39
1065 MAŁGORZATA Górzyńska 1973 Trzcianka TRISPACE/TREK K 40-49
1066 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Old Spartan M 40-49
1067 Michał Stępień 1984 Bydgoszcz GALACTICA M 30-39
1068 Marek Maziarczyk 1975 Gdańsk M 40-49
1069 Marcin Kurek 1980 Gruszczyn e-automatyk Marcin Kurek M 40-49
1070 Tomasz Marszałek 1978 Gdynia Endure Team M 40-49
1071 Karina Marszałek 1980 Gdynia Endure Team K 40-49
1072 Piotr Chrzan 1973 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM M 40-49
1073 Daria Dadełło 1998 Pucice K 18-29
1074 Beata Jabłońska-Kierszk 1975 Przechlewo Tripaka Przechlewo K 40-49
1075 Tomasz Kosieradzki 1971 Szczecin GO2TRI Szczecin M 50-59
1076 Wojciech Zbierajewski 1988 Piła TRISPACE/TREK M 30-39
1077 ZOSIA Pieszak 1985 góra Kanapowe Pampry K 30-39
1078 Martyna Wasilewska 1983 Bydgoszcz AMS Bydgoszcz K 30-39
1079 Agata Wasilewska-Michalak 1981 Bydgoszcz AMS K 40-49
1081 Mateusz Łakomski 1984 Sopot COGENTS M 30-39
1082 Michał Zemke 1981 Chodzież #DAWAJHELA M 40-49
1083 Bartłomiej Barski 1987 Grzymisław Farmer Sport&Drinking Team M 30-39
1084 Maciej Babinski 1979 Świnoujście M 40-49
1085 Marcin Świerczyński 1986 Osielsko Athleticomed.pl M 30-39
1086 Błażej Tyburski 1987 Poznań M 30-39
1087 Eugeniusz Radkiewicz 1972 Lipniki Tri Lipniki M 50-59
1088 Beata Radkiewicz 1976 Lipniki Tri Lipniki K 40-49
1089 Tomasz Sokołowski 1986 Bydgoszcz Klinika Triathlonu M 30-39
1090 Krzysztof Luty 1972 BYDGOSZCZ SQUAD. M 50-59
1091 Tomasz Luty 2007 BYDGOSZCZ SQUAD. M 14-15
1097 Robert Sowiński 1977 Wrocław GVT BMC M 40-49
1102 Paweł Błasiak 1976 Poznań M 40-49
1103 Piotr Kłosowski 1971 Świdwin M 50-59
1104 Mateusz Klafetka 1990 Bydgoszcz M 30-39
1105 Witold Laskowski 1977 Poznań M 40-49
1106 Mikołaj Kołakowski 1971 Reda Endure M 50-59
1107 Bartosz Zbaraszewski 1982 Elbląg M 40-49
1108 Tomasz Gładysz 1978 Poznań Yolo M 40-49
1109 Radosław Piechota 1984 Koszalin Farmer Sport & Drinking Team M 30-39
1110 Mirosław Jacyna 1964 Szczecin Dabie TriGym Szczecin M 50-59
1111 Kamil Giedziun 1983 Elbląg M 30-39
1112 Anna Michalak 1973 Piła K 40-49
1113 Przemysław Kot 1977 Warszawa M 40-49
1114 Jędrzej Solarz 1993 Toruń/Lębork Molte Volte M 18-29
1115 Paweł Meyer 1976 Gdańsk Bezpieczny.pl M 40-49
1116 Grzegorz Otocki 1983 Poznań Posnania Poznań M 30-39
1118 Wojciech Matuszyński 1996 Szczecin M 18-29
1119 Grzegorz Dominik 1971 Bodzechów NGR- Orient team M 50-59
1120 Krzysztof Hapczyn 1966 Ostrowiec Św. NGR Team M 50-59
1121 Kamil Romanowski 1981 Marki Trinity Triathlon Team M 40-49
1122 Ewa Kruss-Knap 1974 Czeladź Iron Ladies K 40-49
1123 Piotr Januszkiewicz 1982 Łochowo Rebelia Underground Triathlon M 40-49
1124 Jacek Kątnik 1970 Łochowo Budinvest M 50-59
1125 Bartosz Tokarski 1989 Gdynia Sailors / Bike U Up M 30-39
1126 Tomasz Sieczko 1988 Bydgoszcz 30 M 30-39
1128 Michał Król 1981 Przechlewo TRIPAKA PRZECHLEWO M 40-49
1129 Radosław Borowski 1989 Sępólno Krajeńskie Krajna Sępólno M 30-39
1130 Dawid Fabrowski 1981 Bydgoszcz TriTata M 40-49
1131 Marcin Andrzejewski 1985 Bydgoszcz 8Brem M 30-39
1132 Mateusz Niedźwiecki 1986 Rumia RugbySklep.pl M 30-39
1133 Filip Karczewski 1983 Bydgoszcz M 30-39
1134 Marcin Kozibroda 1976 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek M 40-49
1135 Sylwia Tyluś 1979 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek K 40-49
1136 Ryszard Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan M 70-79
1137 Hubert Hajduk 1990 Chojnice M 30-39
1138 Przemysław Kutowski 1977 Pruszcz Niki Lauda M 40-49
1139 Artur Studziński 1992 Chojnice M 30-39
1140 Piotr Ziehlke 1985 Zalasewo M 30-39
1141 Tomasz Kowalczyk 1976 Słupsk SŁUPSK M 40-49
1142 Dawid Andryskowski 1988 Władysławowo M 30-39
1143 Krzysztof Zarbock 1959 pila Sporty Walki Pila M 60-69
1144 Marek Stryczyński 1987 Bydgoszcz TRISPACE M 30-39
1145 Michał Siodła 2001 Stęszewko Bike&Run Friends M 18-29
1146 Stefan Wojtas 1979 czluchow tripaka Przechlewo M 40-49
1147 Artur Malinowski 1969 Maksymilianowo M 50-59
1148 MARCIN WYPYCH 1973 JEZIORKI M 40-49
1149 Piotr Mankiewicz 1985 Chojniczki Florian Chojnice M 30-39
1150 Katarzyna Wypych 1974 Jeziorki Jeziorki Aktywna Wieś K 40-49
1151 Katarzyna Piłkowska 1991 Wrocław BÒL NIE ISTNIEJE K 30-39
1152 Maciej Wojciechowski 1969 Kaczory M 50-59
1153 Grzegorz Koperski 1975 Jerzykowo Bike&Run Friends M 40-49
1154 Michał Urbanowicz 1986 Gdynia M 30-39
1155 Jakub Koperski 2001 Jerzykowo Bike & Run Friends M 18-29
1156 Małgorzata Śliwińska 1977 Świnoujście 8.FLotylla Obrony Wybrzeża K 40-49
1157 Radosław Szafranek 1986 Poznań Fundacja Lepiej Być - lepiejbyc.pl M 30-39
1158 Weronika Szaj 1982 Mrowino asemi.pl - rehabilitacja i osetopatia K 40-49
1159 Rafał Nowacki 1977 Przechlewo Tripaka Przechlewo M 40-49
1160 Maciej Skiba 1993 Chojnice WSPol Szczytno M 18-29
1161 Weronika Kobaka 1988 Gdansk Fundacja Jeppesena K 30-39
1162 Piotr Jarocki 1983 Gdańsk Jeppesen Poland M 30-39
1163 Marek Danielak 1992 Człuchow M 30-39
1164 Marcin Prądzyński 1977 Bydgoszcz AMS Triathlon M 40-49
1165 Slawomir Bethke 1989 Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M 30-39
1166 Paweł Meyer 1976 Gdańsk Bezpieczny.pl M 40-49
1167 Dagmara Cierpisz-Skowrońska 1983 Gdynia The Larks K 30-39
1168 Rafał Skowroński 1983 Gdynia M 30-39
1169 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz M 40-49
1170 Magdalena Zaparuszewska 1980 Chojnice TRI TUR Chojnice K 40-49
1171 Tomasz Owczarski 1951 Chojnice WKS Chojnice M 70-79
1172 Iwona Zajda 1975 Rumia Fair & Square PR Bartosz Zajda K 40-49
1173 Krzysztof Kleinowski 1966 Motaniec M 50-59
1174 Marta Waszczyk 1970 Gdynia Ziaja Team K 50-59
1175 Alina Konieczka 1972 Gdynia Ziaja Team K 50-59
1176 TOMASZ GRZECHULSKI 1983 Maksymilianowo M 30-39
1177 Katarzyna Balcerak 1966 Kobylanka 3lggns K 50-59
1178 Katarzyna Jatczak 1972 Gdynia K 50-59
1179 Marcin Wieczorek 1972 Toruń Ziaja Team M 50-59
1180 Tomasz Zakurzewski 1974 Brzoza TRISPACE/TREK M 40-49
1181 Daniel Drobinski 1989 Bydgoszcz M 30-39
1182 Anna Charko 1979 Warszawa K 40-49
1183 Łukasz Basiński 1992 Bydgoszcz Olimpiasport.pl M 30-39
1184 Maria Skrzypczak-Sworek 1990 Poznań Zone3Team // EUROKOS K 30-39
1185 Marek Przybytkowski 1992 Bydgoszcz M 30-39
1186 SŁAWOMIR MAZUR 1971 Pruszcz Gdański ZIAJA TEAM M 50-59
1187 PIOTR KRUCZKOWSKI 1965 BYDGOSZCZ KRYSPORT TEAM M 50-59
1188 Jacek Konarzewski 1971 Rumia Rumia biega M 50-59
1189 Ewa Krasińska -Mitura 1980 Rumia parkrun Rumia K 40-49
1190 Włodzimierz Brazewicz 1957 Puck MAJSPORTS M 60-69
1191 Małgorzata Troka 1984 Nieżywiec TriFun Troka K 30-39
1192 Michał Rolewicz 1990 Śliwice Klinika Triathlonu Bydgoszcz M 30-39
1193 Wojciech Kwiatkowski 1965 Osielsko Nico Team M 50-59
1195 Miłosz Zawadzki 2003 Susz UKS TRS SUSZ M 18-29
1196 Aleksandra Janicka 1982 Parzęczew Boat City Crossbox K 40-49
1197 Mateusz Dończyk 1987 Warszawa COGENTS M 30-39
1198 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo M 40-49
1199 Jacek Woźniak 1965 Chojnice KOMNET M 50-59
1200 Oskar Skibicki 1984 Gdansk M 30-39
1201 Mariusz Piesik 1959 Kliny ZwiftTeamPL M 60-69
1202 RAFAŁ WĄDOŁOWSKI 1988 Gdańsk SGS Poland Team M 30-39
1203 Marcin Bednarski 1977 Gdańsk Nordea Trading Technology M 40-49
1204 Jarosław Lucjan Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3 M 50-59
1205 Adam Andrzejewski 1985 Pruszków M 30-39
1206 Herbert Zych 1970 Łódź Boat City Crossfit M 50-59
1207 Marta Kurgan 1978 Mosty K 40-49
1208 Grażyna Kudra 1959 SZCZECIN MORSOLE SZCZECIN K 60-69
1209 Jacek Kondera 1978 Piła M 40-49
1210 Wojciech Brygider 1993 Warszawa Dentsu Aegis Runners M 18-29
1211 Szymon Włoszek 1992 Grudziądz M 30-39
1212 Andrzej Graczykowski 1972 Bydgoszcz Nadto się jadło. M 50-59
1213 Agnieszka Murach 1969 Ostrołęka Kurpiowskie Centrum Weterynaryjne K 50-59
1214 PIOTR ZUKAL 1975 KOSZALIN 7PRO TEAM M 40-49
1215 Karol Wachowski 1976 Warszawa M 40-49
1216 Małgorzata Boniśniak 1980 Łochowice Hornet K 40-49
1217 Jakub Strugielski 1988 Szczecin RS Opony Team M 30-39
1218 Michał Zawistowski 1978 Przyjaźń SNT M 40-49
1220 Piotr Kaczor 1977 Maszewo TriManita Ratusz Maszewo M 40-49
1221 Marcin Tomaszewski 1975 Bydgoszcz M 40-49
1222 Tomasz Bednarczyk 1987 Gdynia Bike U Up M 30-39
1223 sylwia maciejak 1979 Żyrardów K 40-49
1224 Maciej RUMCAJS NOWAK 1976 Piła PilMaNo M 40-49
1225 Rafał Pyjos 1984 Bydgoszcz UMB M 30-39
1226 Marcin Pyjos 1980 Bydgoszcz Atos M 40-49
1227 Łukasz Borchardt 1990 Charzykowy Geoida Chojnice M 30-39
1228 Jakub Rach 1992 Chojnice M 30-39
1229 RAFAŁ KAPRAL 1969 SZCZECIN GO2TRI SZCZECIN M 50-59
1230 Dariusz Łoś 1958 Zamosc Hurt Detal DATA Dariusz Łoś M 60-69
1231 Marek Szews 1973 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu M 40-49
1232 Krzysztof Giersz 1969 Bydgoszcz M 50-59
1233 Dominik Klosek 1980 Gdynia Endure Team K 40-49
1234 Rafał Ziehlke 1982 Poznań M 40-49
1235 Paweł Orłowski 1987 Bydgoszcz M 30-39
1236 Dariusz Safaryn 1991 Zalasewo M 30-39
1237 Magdalena Szyper 1985 Bydgoszcz sensor rehabilitacja K 30-39
1238 Anna Skowrońska 1976 Kobylnica K 40-49
1239 Michał Masłowski 1984 Gdynia BDG ALL DAY M 30-39
1241 Barbara Zawadzka 1962 Człuchów Visus Człuchóws K 60-69
1242 Krzysztof Marach 1978 Łochowo M 40-49
1243 Joanna Sprogis 1977 Szczecin 3lggns K 40-49
1244 Radek Kamiński 1980 Gdynia M 40-49
1245 Natalia Krajewska 1984 Aleksanrów Łódzki NAT-SCRAP Natalia Krajewska-Matusiak K 30-39
1246 Szczepan Matusiak 1975 Aleksandrów Łódzki HTF Ludwik Sikorski M 40-49
1247 Bartosz Siodła 2004 Czerwonak M 18-29
1248 Adam Polley 1983 Łobżenica LZS " Jedność " Łobżenica M 30-39
1249 Bartosz Dorau 1993 Dziemiany Dorały M 18-29
1250 Rafał Dorau 1969 Dziemiany Dorały M 50-59
1251 Joanna Puchalska 1977 Szczecin K 40-49
1252 Mateusz Matuszak 2005 Szczecin Matuszak Team M 16-17
1253 Kamila Matuszak 2001 Szczecin Matuszak Team K 18-29
1254 Krzysztof Matuszak 1974 Szczecin Matuszak Team M 40-49
1255 Wojciech Kujszczyk 1978 Człuchów TRIpaka Przechlewo M 40-49
1256 Miłosz Leopold 1987 Baranowo ENEA TEAM M 30-39
1257 Bartosz Warzecha 1973 Niekłonice M 40-49
1258 Krzysztof Pacholczyk 1988 Słupsk Nordex Polska M 30-39
1259 Małgorzata Brac-Walczyk 1958 Dolna Grupa AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ K 60-69
1260 Bartłomiej Grubich 1983 Tczew M 30-39
1261 Przemysław Fraszczyk 1979 Słupsk M 40-49
1262 Miroslaw Jacyna 1964 Szczecin Dabie Rowery Turowski Team M 50-59
1263 Alicja Morawska-Rubczak 1983 Wałcz Art Fraction Foundation K 30-39
1264 Beata Zaręba 1972 Kaliska Niezrzeszona K 50-59
1265 Robert Pipczyński 1967 Człuchów TATA JULII i AMELII M 50-59
1266 Łukasz Gnaciński 2002 Powałki M 18-29
1267 Michał Pietrzak 1978 Okonek M 40-49
1268 Pola Napiórkowska 2007 Przechlewo K 14-15
1269 Kajetan Wysocki 2002 Kamień Krajeński M 18-29
1270 Kacper Pepliński 2001 Czersk M 18-29
1271 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team M 18-29
1272 Katarzyna Kościelski 1979 Warszawa makosy K 40-49
1273 Michał Kędzierski 1985 Łódź HTF Ludwik Sikorski M 30-39
1274 Daniel Kwiatkowski 1989 Bydgoszcz Iron Team Tomasz Marcinek M 30-39
1275 INGRID NAPIÓRKOWSKA 1974 Dąbrówka Wielka Boat City Crossfit K 40-49
1276 Roman Giedrys 1971 Tuchola M 50-59
1277 Iwona Nitka 1983 Chojnice K 30-39
1278 Karolina Franczak 1990 Gałków duży K 30-39
1279 Karol Flisik 1988 Gdańsk M 30-39
1280 Jakub Różański 1985 Inowrocław Memox.pl M 30-39
1281 Kamila Cierpisz- Różańska 1985 Inowrocław K 30-39
1282 Paulina Kowalczyk 1987 Poznań Wataha Północy K 30-39
1283 Mateusz Wilkiewicz 1991 Szczecin Kitesurfing Dąbie M 30-39
1284 Sławomir Wysoczański 1993 Kościan Solar Faza M 18-29
1285 Damian Janikowski 1999 Ogorzeliny M 18-29
1286 Dominik Janikowski 1999 Ogorzeliny M 18-29
1287 Mateusz Krupinski 1986 Łochowo 3Gravity M 30-39
1288 Marcin Kostera 1976 Kalisz M 40-49
1289 Wojciech Napiórkowski 1981 Gdańsk M 40-49
1290 Robert Wrzochalski 1973 Gdynia Tridea Team M 40-49
1291 JAKUB ŻMIENKO 1984 CZŁUCHÓW M 30-39
1292 Joanna Pietruczuk 2000 Kołobrzeg, pow. kołobrzeski K 18-29
1293 Arkadiusz Zygler 1996 Chojnice M 18-29
1294 Zbigniew Zygler 1970 Bydgoszcz 22. ODN M 50-59
1295 Dariusz Drążek 1988 Gdańsk Sailors M 30-39
1296 Sara Linka 1996 Kaczory K 18-29
1297 Jakub Kielar 1974 Koszalin Triathlon Koszalin M 40-49
1298 Łukasz Stawski 1982 Łódź M 40-49
1299 Katarzyna Grzesk 1981 Poznań ROMAG K 40-49
1300 Sebastian Formela 1970 Żukowo KSE Dulka M 50-59
1301 Mariusz Nowak 1975 Zgierz Boat City Crossbox M 40-49
1302 Witold Trybulec 1971 Szamotuły VIGO TEAM M 50-59
1303 Piotr Warczak 1976 Bydgoszcz M 40-49
1304 katarzyna warczak 1980 bydgoszcz TEAMOCHAL K 40-49
1305 Michal Horbaczewski 1988 Reda Luk-Connect TRI Team M 30-39
1306 Andrzej Kupracz 1971 Brzoza Bydgoska M 50-59
1307 Katarzyna Liszewska 2003 Gdynia I ALO w Gdyni K 18-29
1308 Magdalena Bibrowska 1978 Słupsk K 40-49
1309 Katarzyna Świdzińska 1962 Kobylnica K 60-69
1310 Piotr Świdziński 1961 Kobylnica M 60-69
1311 Anna Bezulska 1978 Gorzów Wlkp. Skipol.pl. TEAM K 40-49
1312 Mateusz Kubala 1992 Poznan K 30-39
1313 Barbara Łakomska 1956 Gdynia COGENTS K 60-69
1314 Sara Zimny 1997 Strzelce Krajeńskie K 18-29
1315 Marcin Fischer 1973 Grudziądz M 40-49
1317 Jarosław Kowalski 1974 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański M 40-49
1318 Piotr Malepszy 1978 Rumia M 40-49
1319 Weronika Malepszy 1986 Rumia K 30-39
1321 Filip Kowalski 1986 Bydgoszcz Widzew Zagaja M 30-39
1322 JOZEF Małkiński 1957 Bydgoszcz RWT w Bydgoszczy M 60-69
1323 Cezary Kozubski 1988 Gdynia MacGregor Team M 30-39
1324 Emil Dado 1982 Bydgoszcz Staropolska cukiernia M 40-49
1325 Tomasz Gmosiński 1979 Bydgoszcz CSU Bydgoszcz Running Team M 40-49
1326 Paweł Węgrzyn 1989 Więcbork TKKF Wodnik Więcbork M 30-39
1327 Sebastian Kowalewski 1975 Chojnice M 40-49
1328 Adam Urbaniak 1985 Kalisz M 30-39
1329 Łukasz Kapral 1988 Poznań TS Our Team M 30-39
1330 Magda Hejza-Klimczak 1978 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu K 40-49
1331 Katarzyna Misun-Nowak 1980 Sicienko AKademia Mistrzów Sportu K 40-49
1332 Rafał Szumlas 1980 Rumia M 40-49
1333 Łukasz Więcek 1998 Bydgoszcz M 18-29
1334 Paweł Juśkiw 1983 Gdynia M 30-39
1335 Adrian Brychcy 1988 Kargowa RYBCZYŃSKI BIKES Remmers Team M 30-39
1336 Norbert Góźdź 1971 Dachowa I"M Inspiration M 50-59
1337 Izabela Góźdź 1972 Dachowa K 50-59
1338 Alicja Owczarz-Kozubska 1991 Gdynia K 30-39
1339 Przemysław Rosiński 1977 Zielonka SISU TEAM M 40-49
1340 Krzysztof Roman 1977 Bolszewo Przecinak77 M 40-49
1341 Magdalena Lepa-Roman 1978 Wejherowo Przecinak77 K 40-49
1342 Piotr Neyman 1975 Charzykowy M 40-49
1343 Bartosz Nowicki 1985 Bydgoszcz aqua+ M 30-39
1344 Jan Pałkowski 1984 Gdańsk Alior Running Team M 30-39
1345 Wioletta Domżalska 1975 Rumia Parkrun Rumia K 40-49
1346 Tymon Ruciński 1991 Bydgoszcz Timon-Trans M 30-39
1347 Krzysztof Hauke 1987 Poznań M 30-39
1348 Katarzyna Koczwara-Sajdak 1987 Bydgoszcz Atos / Klinika Triathlonu Bydgoszcz K 30-39
1349 Janusz Perczak 1990 Luboń IN-SOFTWARE M 30-39
1350 Karolina Jahnz 1984 Stargard Go2tri K 30-39
1351 Tomasz Kołakowski 1988 Bydgoszcz M 30-39
1352 Marcin Wojtysiak 1992 Goleniów GRYFIT TECHNIK M 30-39
1353 Jakub Golembecki 1973 Chodzież M 40-49
1354 Justyna Jasoń-Pawłowska 1981 Dolaszewo gmina Szydłowo trichange.pl K 40-49
1355 Piotr Bednarski 1987 Gdańsk SGS Polska M 30-39
1356 Wojciech Gołata 1980 Dąbrowa Chełmińska Akademia Mistrzów Sportu M 40-49
1357 Agnieszka Gołata' 1982 Dąbrowa Chełmińska Akademia Mistrzów Sportu K 40-49
1358 Joanna Radzińska 1986 Bydgoszcz TRISPACE/TREK K 30-39
1359 Patrycja Kubik 1982 Inowrocław K 40-49
1360 Krzysztof Kaczmarek 1977 Strzelin M 40-49
1361 Robert Niedźwiecki 1971 Stobno M 50-59
1362 Kamil Kujawa 1984 Bydgoszcz M 30-39
1363 Łukasz Sliż 1985 Gdańsk M 30-39
1364 Maciej Maślanko 1992 Brzeziny Gra - Lech - namioty M 30-39
1365 Hubert Skrzyniarz 1984 Łochowo Ciągła_walka_z_BMI M 30-39
1366 Martyna Nowak 1996 Bydgoszcz 3Gravity K 18-29
1367 Michall Gościniak 1983 Bydgoszcz 3Gravity M 30-39
1368 Jacek Basinski 1977 Skogstorp M 40-49
1369 Tomasz Gagat 1987 Charzyno M 30-39
1370 Krzysztof Janowski 1981 Tuchola Agromex Tuchola M 40-49
1371 Nicolas Zieliński 1993 Osielsko ElenSPORT.pl M 18-29
1372 MIchał Fidurski 1986 PIŁA M 30-39
1373 Szymon Neubauer 1988 Borowo Kartuzy M 30-39
1374 Tomasz Rutkowski 1985 Poznań M 30-39
1375 Rafał Rydzewski 1990 Gdańsk DAWAJ KAŁACH TEAM M 30-39
1376 Klaudia Subkowska 1981 Świecie K 40-49
1377 Piotr Gulski 1975 Bydgoszcz Run Forest M 40-49
1378 Stanisław Gulski 2003 Bydgoszcz Run Forest M 18-29
1379 Dawid Jankowski 1997 Gdańsk GALIKTEAM M 18-29
1380 Miłosz Rudnik 1996 Gdynia GALIKTEAM M 18-29
1381 Paweł Zbierajewski 1985 Poznań KS Posnania M 30-39
1382 Paweł Krawiec 1999 Cewice M 18-29
1383 Piotr Pawlikowski 1990 Białe Błota M 30-39
1384 Joanna Biały 1985 Bydgoszcz K 30-39
1385 Jakub Smaglinski 2003 Charzykowy M 18-29
1386 Grzegorz Rzentkowski 1973 Bydgoszcz M 40-49
1387 Patryk Zuzański 1980 Gdańsk Smaruj na Trening Team M 40-49
1388 Jakub Przybylski 1981 Poznan Komputronik M 40-49
1389 Damian Żuchowski 1992 Żnin K 30-39
1390 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team M 40-49
1391 Marek Antczak 1977 Warszawa Razem Trenujemy Sport M 40-49
1392 Dominika Bimkiewicz 1994 Wolsztyn BS-TRI / Rowery Małgośka K 18-29
1393 Mariusz Skarbecki 1977 Elbląg M 40-49
1394 Jan Kwintal 1973 Goleniów Rozbiegany Goleniów M 40-49
1395 Artur Subkowski 1976 Świecie M 40-49
1396 Tomasz Legwiński 1978 Łódź M 40-49
1397 Adam Machnio 1985 Tczew GK Gryf Tczew M 30-39
1398 Dawid Piesik 1990 Bydgoszcz IM INSPIRATION M 30-39
1399 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD M 60-69
1400 Emilia Sokołowska 1993 Słupsk K 18-29
1401 Łukasz Meyer 1980 Luzino LUK-CONNECT TRI TEAM M 40-49
1402 Karolina Markowska 1985 Człuchów Żółwie Człuchów K 30-39
1403 Maciej Wasylów 1992 Gdańsk M 30-39
1404 Wiktor Purczyński 1996 Wągrowiec M 18-29
1405 Marcin Drzewicki 1989 Gdańsk PKLA Masters M 30-39
1406 Mateusz Wojciechowski 1986 Elbląg Wojciechowski.tech M 30-39
1407 Natalia Syryca 1987 Gdynia Endure Team K 30-39
Top