MARBRUK TRIATHLON CHARZYKOWY 2022 - Dystans 112,99km (połówka) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
5002 Eric Visentin 1977 Wrocław 1977 M 40-49
5003 Mariusz Gawicz 1969 Duisburg M 50-59
5004 Ania Sitek Krakowiak 1975 Łódź K 40-49
5005 Paweł Krakowiak 1975 Łódź M 40-49
5006 Tomasz Mróz 1972 Jędrzejów JKK Jędrzejów M 50-59
5007 Krzysztof Protas 1977 Warszawa HUAWEI M 40-49
5008 Wiesław Dominik 1965 Swarzewo PMKS RYBAK WŁAYSŁAWOWO M 50-59
5009 Rafał Pryk 1975 Goleniów Rozbiegany Goleniów M 40-49
5011 Grzegorz Rafalak 1980 Kosakowo SAMSUNG M 40-49
5012 Magdalena Kopińska-Król 1976 Bydgoszcz KARAŚ TEAM K 40-49
5013 Remigiusz Kübler 1992 Rokietnica M 30-39
5014 Bartłomiej Szlasek 1983 Wieliczka M 30-39
5015 Krzysztof Grochowski 1984 Maszewo Ratusz Maszewo M 30-39
5016 Katarzyna Szymczak 1988 Gdynia K 30-39
5017 Artur Bobrowicz 1984 Goleniow Rozbiegany goleniow M 30-39
5018 Piotr Zachwieja 1985 Bydgoszcz M 30-39
5019 Wojciech Sarniak 1975 Przyjaźń M 40-49
5020 Dorota Gudaniec 1960 Koszalin Triathlon Koszalin K 60-69
5021 Radosław Gudaniec 1963 Koszalin Triathlon Koszalin M 50-59
5022 Mateusz Wawrzyniak 1981 Koło Kuźnia Triathlonu M 40-49
5023 Arkadiusz Grajda 1976 Gdynia Tridea Team M 40-49
5025 Marcin Bielski 1984 Warszawa Team Karaś M 30-39
5026 Jakub Szymczak 1988 Gdynia M 30-39
5027 Mateusz Nowicki 1976 Bojano TEAM WRACAM DO ZDROWIA M 40-49
5029 Marek Smoczynski 1981 Tuchola MBC Team M 40-49
5030 Mateusz Nowicki 1991 Poznań M 30-39
5031 Tomasz Furman 1987 Poznań (Poznań-Wilda) Finiszplast M 30-39
5032 Robert Wojnar 1976 Toruń PACIFIC NESTLE M 40-49
5033 Tomasz Sobański 1976 Myślibórz epidemiasportu.pl M 40-49
5034 Daniel Urbaniak 1979 Gdynia LUK- CONNECT TRI TEAM M 40-49
5035 Wojciech Cejko 1975 Banino Dead on Arrival M 40-49
5037 Artur Kuciński 1975 Dobrcz M 40-49
5039 Piotr Gryber 1979 Bojano Grybcio Team M 40-49
5040 Krzysztof Chojnacki 1985 Ostrów Wielkopolski Pan M 30-39
5041 Marcin Wysocki 1978 Nowa Chełmża Toruński Klub Triathlonowy M 40-49
5042 Mateusz Kozinoga 1987 Poznań NatekiMatek M 30-39
5043 Michał Zajk 1990 Reda M 30-39
5044 Marcin Banach 1985 Bydgoszcz 3Gravity M 30-39
5045 Mirosław Rusinek 1979 Tarnowo Podgórne M 40-49
5046 Damian Wójcik 1970 Darłowo Trigym Szczecin M 50-59
5049 DAWID JAŻDZIEWSKI 1993 CHOJNICE M 18-29
5050 Wojciech Kołowrotny 1972 Olszewnica Stara Alfa Group M 50-59
5051 Piotr Andrzejewski 1959 Świnoujście M 60-69
5052 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz AMS Triathlon M 40-49
5054 Adam Orzechowski 1991 Szczecin Patopeleton M 30-39
5055 Tomasz Zinko 1989 Pieniężno fb-> 3maj_Tempo M 30-39
5056 Mariusz Jurkiewicz 1979 Inowrocław KOBYLARNIA BIKEBOYS OCHAL TEAM M 40-49
5057 Grzegorz Fajfer 1965 Wrocław Litwin Triathlon Team M 50-59
5058 Mirosław Łudziński 1960 Wrocław Litwin Triathlon Team M 60-69
5066 Jakub Naczk 1986 Luboń #bezklubu M 30-39
5069 Karol Przybylak 1985 Bydgoszcz Biokurier.pl M 30-39
5075 Piotr Skrouba 1977 Wrocław M 40-49
5077 Kamil Kurzeja 1991 Poznań M 30-39
5078 Marco Sturmfels 1986 Schwedt M 30-39
5079 Robert Senger 1982 Warszawa Trizarza Team M 40-49
5081 Henryk Brzóska 1966 Kielce TS Akwedukt Kielce M 50-59
5084 DAREK ŁAWECKI 1979 Człuchów WWW.LAWECCY.PL M 40-49
5085 Sławomir Napiórkowski 1979 Przechlewo superkajak.pl - tripaka Przechlewo M 40-49
5086 Mikołaj Kuczawski 1982 Zamek Bierzglowski M 40-49
5087 Maciej Siodła 1975 Czerwonak - M 40-49
5088 Michał Januszewski 1978 Chojnice TRI TUR CHOJNICE M 40-49
5089 Łukasz Ginter 1994 Chojnice M 18-29
5090 Maciej Pieszała 1987 Poznań M 30-39
5092 Damian Ćwik 1979 Gdynia CTS M 40-49
5094 Maciej Bocian 1982 Charzykowy M 40-49
5095 Markus Fajer 1948 Dobra Szczecinska RAZ Szczecin M 70-79
5097 Mieszko Marzec 1976 Gdynia Aquastacja Gdańsk M 40-49
5098 Arkadiusz Schultek 1974 Poznań M 40-49
5099 Łukasz Czarnowski 1985 przechlewo Tripaka przechlewo M 30-39
5100 Andrzej Dolata 1978 Międzylesie 8 KTB Kuny M 40-49
5101 Adam Maj 1966 Puck Majsports M 50-59
5102 Mariusz Kisły 1977 MYŚLIBÓRZ EPIDEMIASPORTU.PL M 40-49
5103 Piotr Kirylczuk 1980 Pęcice Małe Team Karaś M 40-49
5104 Tomasz Nowak 1963 Drużyna Velocity M 50-59
5105 Irek Mirowski 1973 Bobrowiec M 40-49
5106 Krzysztof Byzdra 1974 Chwaszczyno BBL Gdańsk M 40-49
5107 Michał Trzupek 1982 Człuchów KPP Człuchów/Tripaka Przechlewo M 40-49
5108 Konrad Lewardowski 1970 Poznan KTB KUNY M 50-59
5109 Sławomir Mańka 1978 Mikołów BIEGAMY Z SERCEM M 40-49
5110 Mirosław Guzikiewicz 1972 Goleniów Rozbiegany Goleniów M 50-59
5111 Marek Kowalczyk 1978 Bydgoszcz ENDUSPORT M 40-49
5112 ROBERT CYBULSKI 1973 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO M 40-49
5113 Ryszard Kałaczyński 1960 Więcbork 366 Witunia M 60-69
5114 Rafał Sokół 1979 Nekla Klinika Triathlonu M 40-49
5115 Krzysztof Zając 1986 Dębno Tricarbon.pl M 30-39
5116 Łukasz Klich 1985 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec M 30-39
5117 KAROL SZOR 1974 Miastko WaniewskiCoaching M 40-49
5118 Andrzej Krasuski 1961 Warszawa LOYALTY POINT RACING TEAM M 60-69
5119 Łukasz Gaszkowski 1982 Ocypel Tri Starogard Gdański M 40-49
5120 Michał Twardy 1969 Gdańsk M 50-59
5121 Jacek Najder 1960 Konstancin M 60-69
5122 Krzysztof Kuc 1980 Bystra runREM M 40-49
5123 Szymon Milner 1984 Bydgoszcz M 30-39
5124 Robert Mucha 1976 Zalesie Górne Mucha Sportowa / Kaziki M 40-49
5125 Janusz Latos 1962 Środa Wlkp ECO CARS M 60-69
5126 Piotr Gumiński 1982 Piotrków Trybunalski CTS M 40-49
5127 Piotr Pawlic 1992 Poznań M 30-39
5128 Łukasz Szapiel 1981 Józefosław TRI WAWA M 40-49
5130 Tomasz Tomczewski 1988 Radowo Małe M 30-39
5131 Mirosław Wójcik 1966 Tomaszów Mazowiecki Time4Running M 50-59
5132 Rafał Drewnicki 1976 Żelistrzewo M 40-49
5133 Paweł Lejk 1979 Gdańsk Tridea M 40-49
5134 Jakub Gebhardt 1979 Małkowo Fundacja Gebhardt Sport/ Baltix.se/ Smaruj Na Tren M 40-49
5135 Jakub Gwiaździński 1985 Szczecin M 30-39
5136 JAROSŁAW WIECZOREK 1967 Poznań ROMAG M 50-59
5137 ŁUKASZ PRZYŻYCKI 1987 OLSZEWNICA STARA M 30-39
5139 Tomasz Madej 1981 Białobrzegi Reckitt M 40-49
5140 Christopher Pietruczuk 1990 Kolobrzeg Pentathlon Szczecinek M 30-39
5141 Marcin Michałowski 1980 Szczecin LaserGryf.pl & Gryfus Szczecin M 40-49
5142 Wojciech Rutkowski 1996 Przechlewo Tripaka Przechlewo M 18-29
5143 Edyta Golańska 1975 ZAKRZEWSKA OSADA TKKF WODNIK WIĘCBORK K 40-49
5144 Szymon Baradziej 1993 Żory M 18-29
5145 Ola Truskolawska 1976 GDYNIA Tridea Team, biegamyrazem.eu K 40-49
5146 MARCIN MARZEC 1983 GDAŃSK TEATR BARNABY M 30-39
5147 Rafał Wisniewski 1983 Bydgoszcz M 30-39
5149 Wojciech Greguła 1986 Chojna MOYA RACING TEAM M 30-39
5150 Sławomir Foremski 1968 Toruń TKT M 50-59
5152 Przemek Skrobacz 1988 Reda LUK-CONNECT TRI TEAM M 30-39
5153 Robert Giers 1979 Nowy Lubosz M 40-49
5154 Mateusz Nettmann 1979 Sierosław #makingfuture, #ProjektTrener M 40-49
5155 Patryk Liebner 1982 Szczecin Trigym Szczecin M 40-49
5156 Andrzej Adamczak 1961 Koszalin Trinergy M 60-69
5157 Szymon Rapacki 1985 Gdańsk Nordea Triathlon Team M 30-39
5159 Patrycja Meksa 1973 Łódź Trinergy K 40-49
5160 Krzysztof Pałka 1973 Żory HRmax Żory M 40-49
5161 EWA WONKO 1986 ŁÓDŹ HTF Ludwik Sikorski/Celironman K 30-39
5162 Karol Majkowski 1983 Kębłowo LUK- CONNECT TRI TEAM M 30-39
5163 Łukasz Malicki 1984 Zielonka Klinika Triathlonu Bydgoszcz M 30-39
5165 Paweł Wrzochol 1985 Szczecin Trigym Szczecin M 30-39
5166 Marek Siuda 1973 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz M 40-49
5167 Agnieszka Piguła 1978 Poznań K 40-49
5168 Krzysztof Dusiński 1979 Reda runREM M 40-49
5169 Piotr Kabacinski 1975 Gdynia Tri Kaba Team M 40-49
5170 Maciej Zieliński 1984 Bydgoszcz ElenSPORT.pl M 30-39
5171 Jakub Stróżycki 1982 Cerekwica Sparta Cerekwica M 40-49
5172 Piotr Polaczuk 1973 Gdańsk M 40-49
5173 Patryk Kaszubowski 1978 Pobiedziska DANIELÓWKA AGROTURYSTYKA M 40-49
5174 Grzegorz Michałek 1985 Wroclaw GT RAT M 30-39
5175 Paweł Miziarski 1990 Reda LUK-CONNECT TRI TEAM M 30-39
5176 Szymon Fajok 1999 Poznań MBC Team M 18-29
5177 Daniel Piętka 1977 SZCZYTNIKI Zgrupka Team M 40-49
5178 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina M 40-49
5179 MAGDALENA REPLIŃSKA 1976 TRZEBINIA parkRun Chrzanów K 40-49
5180 Artur Wroński 1980 Tychy COIG SA BUSINESS INTELLIGENCE TEAM M 40-49
5181 Andrzej Baranowski 1988 Warszawa TriWawa M 30-39
5182 Dominik Zaglaniczny 1979 Straszyn FizjoTeam M 40-49
5183 Martyna Pływacz 1995 Piastow K 18-29
5184 Przemysław Hirsz 1993 Piastow M 18-29
5185 Justyna Grabowska 1977 Łódź HTF Ludwik Sikorski K 40-49
5186 Jacek Cupiał 1972 Imielin Grey Runner M 50-59
5187 Jacek Rybarczyk 1971 Warszawa KS Start Pułaski Warka M 50-59
5188 Piotr Ciemielewski 1985 Torun TMT / DawajKalach M 30-39
5189 Klaudia Peters 1999 Bolesławiec Romet Factory Team K 18-29
5190 Tomasz Rać 1977 Wodzisław Śląski M 40-49
5191 Krzysztof Mnich 1977 Wodzisław Śląski Brak M 40-49
5192 Bartosz Nowicki 1988 Bydgoszcz - M 30-39
5193 Sławomir Nowak 1972 Wolica Zdun Triathlon Team / Fundacja Dzieciom POMAGAJ M 50-59
5194 Artur Berdych 1982 Wtelno M 40-49
5195 Michał Anhalt 1976 Łochowo M 40-49
5196 Jakub Adamiak 1988 Wrocław Litwin Triathlon Team M 30-39
5197 Tomasz Kamiński 1980 Bydgoszcz InMotoTriTeam Shrimp Bistro M 40-49
5198 Łukasz Niedbał 1981 Gliwice GTT - Inter Projekt M 40-49
5199 Wojciech Mąka 1976 Granica CTS M 40-49
5200 Przemysław Markowski 1974 Poznań THE GOOD OLE BOYS M 40-49
5201 Marcin Pieszak 1983 Góra Kanapowe Pampry M 30-39
5203 Leszek Zaremba 1983 Legnica M 30-39
5204 Maciej Fogt 1981 Kruszyn CB163 M 40-49
5205 Tomasz Szymański 1966 Przechlewo Tripaka Przechlewo M 50-59
Top