JBL TRIATHLON POZNAŃ 2022 - Dystans 28,25km (sprint) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
1001 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN K 30-39
1002 Magdalena Mika-Hoffmann 1978 Kraków Brzyski Tri Team K 40-49
1003 Michał Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE/TREK M 50-59
1004 Maria Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE/TREK K 50-59
1005 Patryk Sobczyk 1995 Poznań MANUFAKTURA MIESZKAŃ M 18-29
1006 Marika Frankowska 1986 Warszawa K 30-39
1007 Łukasz Karasiewicz 1988 Szczecin grubASY M 30-39
1008 Przemysław Frydrych 1983 Gliwice KEMPER TEAM M 30-39
1009 Kinga Pluta 1992 Golina Crocodigy K 30-39
1010 Jakub Cuszlag 1966 Warszawa LK Klosters M 50-59
1011 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Adrenalina Fitness Team K 60-69
1013 Mikołaj Puszkarek 1986 Czempiń Helios Czempiń Team M 30-39
1014 Remigiusz Kübler 1992 Rokietnica M 30-39
1015 Łukasz Łukowicz 1982 Kościerzyna I-sport M 40-49
1016 Grzegorz Stencel 1983 Warszawa M 30-39
1017 Marek Szendzielorz 1977 Gliwice KEMPER TEAM M 40-49
1018 Hanna Witkowska 1980 Koziegłowy K 40-49
1019 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy M 40-49
1020 Agata Madej 1987 POZNAŃ UP Fit K 30-39
1021 Marcin Kopczyk 1982 Warszawa M 40-49
1022 Daniel Osik 1976 Plewiska K 40-49
1023 Michał Rydzewski 1982 Szczecin M 40-49
1024 Robert Szombierski 1984 Lubsko GIANT Team Żary M 30-39
1025 Patryk Hampel 1992 Leszno M 30-39
1026 Maria Hampel 1996 Leszno K 18-29
1027 Leszek Zamrzycki 1957 Gorzów Wlkp M 60-69
1028 Monika Szombierska 1985 Lubsko GIANT Team Żary K 30-39
1029 Kamil Gajda 1995 Gorzów Wielkopolski CZOCZORY M 18-29
1030 Patryk Nowosadzki 1995 Gorzów Wielkopolski CZOCZORY M 18-29
1031 Paweł Żyliński 1989 Dąbrowa Sponsoring Sport M 30-39
1032 Piotr Kurek 1981 Poznań KS Posnania M 40-49
1033 Piotr Polaczyk 1992 Poznań M 30-39
1034 Sławomir Nawrocki 1982 Kaźmierz M 40-49
1035 Przemysław Wojcieszak 1969 Piła KP Piła M 50-59
1036 Agnieszka Hancyk 1984 Tarnowo Podgórne 4T Tarnowskie Termy Triathlon Team K 30-39
1037 Wojciech Pieczyński 1959 Osieczna Śmigło Osieczna M 60-69
1038 Krzysztof Koj 1982 Gliwice Krzysztof Koj M 40-49
1039 Andrzej Kozieł 1980 Strzyżowice NoName M 40-49
1040 Hubert Palichleb 1995 Gorzów Wlkp. PPH TIPEN S.C. Tomasz Palichleb, Andrzej Niewiadom M 18-29
1041 Robert Walczak 1980 Zielona Góra Cytadela by Night TRI Team M 40-49
1042 Marta Wiśniewska 1985 Police Patobieganie K 30-39
1043 Krzysztof Kufel 1981 Warzymice Patobieganie M 40-49
1044 Jacek Trawczyński 1969 Bydgoszcz TRISPACE/TREK M 50-59
1045 Sylwia Janoś 1974 Czerwonak K 40-49
1046 Izabela Dąbrowska 1991 Szczecin K 30-39
1047 Agata Kobylnik 1981 Szczecin K 40-49
1048 Robert Szota 1988 Szczecin 1988 M 30-39
1049 Wojciech Szymanski 1980 Gorzow Wlkp Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki M 40-49
1050 Łukasz Grobelny 1991 Poznań M 30-39
1051 Paweł Sobczyk 1984 Poznań M 30-39
1052 rafal koj 1979 Gliwice Pan M 40-49
1053 Magdalena Marciniak 1985 Skórzewo K 30-39
1054 Maciej Mazurczak 1971 Poznań UKS CITYZEN_/BE3 M 50-59
1055 Dominika Zielińska 1980 Szczecin SMT Szczecin K 40-49
1056 Dominik Zajda 1992 Warszawa M 30-39
1057 Artur Grędziński 1978 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM M 40-49
1058 Tomasz Kosieradzki 1971 Szczecin GO2TRI Szczecin M 50-59
1059 Krzysztof Kleinowski 1966 Motaniec M 50-59
1060 Kacper Grędziński 2008 Szczecin Gryfus Szczecin i Kolarze Ciśnij Team M 14-15
1061 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goślina M 50-59
1062 Sławomir Adamkiewicz 1973 Poznań M 40-49
1063 Piotr Chrzan 1973 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM M 40-49
1064 Dominika Michalak 2004 Piła K 18-29
1065 kazimierz ucherek 1970 Żory M 50-59
1066 Mariola Raszlińska 1969 Bydgoszcz K 50-59
1067 Agata Ryba 1985 Poznań KS Krotosz krotoszyn K 30-39
1068 Kornel Grodzki 1992 Katowice M 30-39
1069 Mirosław Jacyna 1964 Szczecin Dabie TriGym Szczecin M 50-59
1070 Łukasz Basiński 1992 Bydgoszcz ElenSPORT.pl Sklepy Sportowe M 30-39
1071 Boguś Michalak 1972 Szczecin SMT Szczecin M 50-59
1072 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team M 40-49
1073 Marek Krzyzanowski 1963 Wrocław TRIMAR M 50-59
1074 Anna Pec 1972 Oborniki SKS Oborniki K 50-59
1075 Catherine Dombrowski 1981 Dabrowka Lesna SKS K 40-49
1076 Michał Szymański 2007 Oborniki UKS Sportowiec M 14-15
1077 Wiktoria Marciniak 2000 Poznań UKS Cityzen_/BE3 K 18-29
1078 Jędrzej Popielarz 1983 Poznań Pozruniacy M 30-39
1079 Michał Kaczmarek 1982 Dopiewiec Pozruniacy M 40-49
1080 Marek Konieczniak 1972 Rosnówko Sin Corte Presa Canario M 50-59
1081 Henryk Gągola 1951 Rosnówko KS AZS AWF Poznań M 70-79
1082 Wojciech Matuszyński 1996 Szczecin M 18-29
1083 Maciej Popielarz 1982 Skórzewo Pozruniacy M 40-49
1084 Mateusz Zachaś 1980 Zalasewo M 40-49
1085 Leszek Przybylski 1972 Luboń Leszek Tatry M 50-59
1086 Tomasz Tatara 1994 Zabrze M 18-29
1087 Tomasz Mika 1961 Szczytno M 60-69
1088 Mikołaj Jasielski 2007 Poznań M 14-15
1089 Adam Wysoczański 1993 Wołów TRI GRANDA Wołów M 18-29
1090 Agata Grześkowiak 1995 Wrocław Pan K 18-29
1091 Weronika Morawska 2000 Kraków K 18-29
1092 Paweł Załóg 1980 Komorniki M 40-49
1093 Barbara Górnikiewicz 1984 Poznań NieWiemCoNaObiad K 30-39
1094 Marek Kubacki 1970 Poznań M 50-59
1095 Lidia Jasinska 1970 Poznań Strzeszyn biega K 50-59
1096 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_ M 18-29
1097 Julia Kubacka 2005 Poznań Gwiazdowski Triathlon team K 16-17
1098 Paulina Dudzińska 1992 Poznań K 30-39
1100 Mateusz Sałek 1993 Poznan Roadbike Iron Team M 18-29
1101 Marcin Kozibroda 1976 Szczecinek M 40-49
1102 Oliwia Dąbrowska 1989 Poznań BREGO TEAM K 30-39
1103 Paweł Zbierajewski 1985 Poznań KS Posnania M 30-39
1104 Sylwia Tyluś 1979 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek K 40-49
1105 Wiktor Andrzejewski 1998 Oborniki M 18-29
1106 Nicole Kośla 1998 Oborniki K 18-29
1107 Jacek Lipczyński 1978 kozieglowy M 40-49
1108 Patryk Chyliński 1986 Komorniki Enea Team M 30-39
1109 Grzegorz Piętka 1973 Szczecin M 40-49
1110 Tymoteusz Cichacki 2006 Wola Gołkowska M 16-17
1111 Jacek Horszczaruk 1967 Warszawa Jożin z Bażin M 50-59
1112 Dariusz Mikulski 1978 Kostrzyn M 40-49
1113 Arkadiusz Siwek 1995 Złotniki M 18-29
1114 Tomasz Krystkowiak 1995 Pudliszki M 18-29
1115 Grzegorz Weltrowski 1975 Poznań M 40-49
1116 Przemysław Rosiński 1977 Zielonka SISU TEAM M 40-49
1117 Kamila Gordon 1997 Warszawa K 18-29
1118 Ewa Kwiatkowska 1979 Poznań UKS CITYZEN_/ B3 K 40-49
1119 Kamila Czuczwara 1988 Siechnice TRI Mission K 30-39
1120 Mariusz Skórnicki 1969 Szamotuły SQOORA TRAINING M 50-59
1121 Hubert Dolny 2000 Komorniki M 18-29
1122 Krzysztof Sobota 1998 Bębnikąt SKS OBORNIKI M 18-29
1123 Jarosław Nikodemiak 1976 SWARZĘDZ KLAS Szpot Swarzędz M 40-49
1124 Tymon Ruciński 1991 Bydgoszcz Timon-Trans M 30-39
1125 Aneta Policzkiewicz 1979 Warzymice SMT Szczecin K 40-49
1126 Maciej Zimny 1991 Ośno Lubuskie Maciej Zimny Triathlon Team M 30-39
1127 Piotr Bociek 1968 Wola Filipowska M 50-59
1128 Mateusz Mańczak 1982 Wiry Kibolski KS M 40-49
1129 Zuzanna Pawłowska 1992 Kórnik K 30-39
1130 Jordan Osuch 1991 Poznań Osuch Jubiler M 30-39
1131 Weronika Młodzikowska 1986 Adamów Młodzik Team K 30-39
1132 Adam Hojan 1985 Poznań CityZen M 30-39
1133 Krzysztof Potyrała 1971 Szczecin CKS Orka Szczecin M 50-59
1134 Dominik Hyży 1985 Suchy Las Outlet AGD www.wgniecione.pl M 30-39
1135 Łukasz Milkiewicz 1999 Koziegłowy MB Motors M 18-29
1136 Radosław Borowski 1989 Bydgoszcz MLKS Krajna Sępólno M 30-39
1137 Radosław Szafranek 1986 Poznań Fundacja Lepiej Być - lepiejbyc.pl M 30-39
1138 Piotr Jakub Piechocki 2005 Poznań M 16-17
1139 Tomasz Trościaniec 1985 Oława Grajan Triathlon M 30-39
1140 Tomasz Pielak 1978 Warszawa FigurskiMaślany TriTeam M 40-49
1141 Damian Wierzyński 1988 Bydgoszcz TRISPACE/TREK M 30-39
1142 Mateusz Tomaszewski 1991 Oława Grajan Triathlon M 30-39
1143 Robert Rusinek 1976 Zalasewo MJDOP M 40-49
1144 Marcin Król 1983 Słupca Pro 366 M 30-39
1145 Katarzyna Stroińska 2002 Oborniki SKS OBORNIKI K 18-29
1146 Jakub Przybylski 1981 Poznan komputronik M 40-49
1147 Marek Porada 1963 Poznań SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM M 50-59
1148 Krzysztof Kaczmarek 1970 Poznań BEAGLE TRIATHLON TEAM M 50-59
1149 Radosław Misiorny 1973 Poznań M 40-49
1150 Tomasz Kufel 1971 Przecław Tomi&Piter Team M 50-59
1151 Paula Pawlak 1991 Poznań Biegiem na kebaba K 30-39
1152 Bartosz Pawlak 1991 Poznań Biegiem na Kebaba M 30-39
1153 Tymoteusz Iwańczuk 1982 Warszawa Triathletic Team M 40-49
1154 Jarosław Hojan 1962 Poznań WZDW Poznań M 60-69
1155 Krzysztof Kędzierski 1965 TANOWO Team Unity Line M 50-59
1156 MIchał Fidurski 1986 PIŁA M 30-39
1157 GRZEGORZ ANTCZAK 1973 Poznan TriMiniaki M 40-49
1158 Piotr Wojciechowski 1980 Poznań KS Posnania M 40-49
1159 Tomasz Luty 2007 BYDGOSZCZ Fundacja Czas Na Bydgoszcz M 14-15
1160 Tomasz Piotr Bednarczyk 1987 Gdynia Bike U Up M 30-39
1161 Maciej Pietryga 1984 Tarnowskie Góry TriDivision M 30-39
1163 Dorota Brzozowska 1999 Poznań K 18-29
1164 Wojciech Pędowski 1964 Gliwice M 50-59
1165 Ewelina Moskal 1992 Kraków K 30-39
1166 Kacper Moskała 1992 Kraków M 30-39
1167 Ryszard Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan M 70-79
1168 Karol Brychcy 1986 Wrocław M 30-39
1169 Paweł Brychcy 1982 Przecza M 40-49
1170 Michał Borkowski 1997 Niekanin Telwód M 18-29
1171 Łukasz Jankowski 1995 Chodzież Telwód M 18-29
1172 Zbigniew Wojciechowski 1958 Olsztyn M 60-69
1173 Łukasz Czekała 1988 Pniewy optimalenergy.pl M 30-39
1174 Adam Płudowski 2003 Łuków Młodzik team M 18-29
1175 Alicja Kaczyńska-Winkel 1972 Murowana Goślina K 50-59
1176 Łukasz Idkowiak 1979 Mosina IDMAR RACING TEAM M 40-49
1177 Łukasz Mikołajczyk 1985 Włocławek Drużyna Szpiku M 30-39
1178 Oliwia Sieńko 1997 Kamionki M 18-29
1179 Jędrzej Mamys 1998 Swarzędz K 18-29
1180 Karolina Stapf 1975 Dąbrówka Tridea K 40-49
1181 Maciej Trębaczkiewicz 1989 Gozdowo Night Runners Września M 30-39
1182 Patrycja Lichocka 1997 Poznań BS TRI TEAM K 18-29
1183 Robert Jasion 1991 Łódź Sportem przez życie M 30-39
1184 Jan Kwintal 1973 Goleniów Rozbiegany Goleniów M 40-49
1185 Kamil Wyrwas 1998 Biskupice Budchem M 18-29
1186 Dawid Kornak 1992 Bielsko-Biała Da-KOR Cycling M 30-39
1187 Jarosław Grzegorczyk 1978 Wołczkowo GO2TRI ECOPOL TEAM M 40-49
1188 Maja Grzegorczyk 1978 Wołczkowo GO2TRI ECOPOL TEAM K 40-49
1189 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD M 60-69
1190 Kasia Gwadera 1983 Warszawa Grupa OLX K 30-39
1191 Daniel Farbiszewski 1978 Szamotuły Grupa OLX M 40-49
1192 Adam Tomczyk 1982 Gowarzewo Grupa OLX M 40-49
1193 Jakub Kiński 1993 Poznań Grupa OLX M 18-29
1194 Aleksandra Młynarska 2000 Janinów K 18-29
1195 Małgorzata Kaciuban-Nowak 1990 Pieszków K 30-39
1196 Magdalena Sobolewska 1984 Poznań K 30-39
1197 Sławomir Wardach 1973 Swarzędz M 40-49
1198 Marcin Gorzyczka 1994 Wronki He? M 18-29
1199 Sebastian Jankowiak 1995 Wronki mojestarty.pl M 18-29
1200 Lukasz Szymszon 1994 Wronki polimorficzny eukaliptus M 18-29
1201 Piotr Dzieciątkowski 1967 Poznań lemonplaza.pl M 50-59
1202 Aleksandra Michna 1980 Stare Babice Wydry Olsztyn K 40-49
1203 Mateusz Kubczak 1988 Poznań DHL Team M 30-39
1204 Joanna Najnigier-Turos 1986 Warsaw EDC Runners K 30-39
1205 Marta Mazur 1984 Szczecin Swim2tri K 30-39
1206 Piotr Kaszkowiak 1992 Lusówko M 30-39
1207 Hubert Klimacki 1992 Poznań GTT DIAMENT GNIEZNO M 30-39
1208 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team M 30-39
1209 Marta Olkiewicz 1983 Dąbrówka K 30-39
1210 Jan Kubczak 1993 Poznań M 18-29
1211 Przemysław Bączkiewicz 1990 Komorniki M 30-39
1212 Bartłomiej Woźniak 1979 Pawłowice M 40-49
1213 Mateusz Kosmala 1983 Krosno Odrzańskie Sąsiedzka Wataha M 30-39
1214 Rafał Skowroński 1983 Gdynia M 30-39
1215 Patryk Radzięta 1990 Lubin M 30-39
1216 Konrad Raźniewski 2006 Dywity Olsztyńska Szkółka Triathlonu M 16-17
1217 Anna Mudź 1993 Ustka K 18-29
1218 Oliwier Dembiński 2005 Rokietnica W Tri Team M 16-17
1219 Marcin Białogórow 1988 ŁÓDŹ M 30-39
1220 Wojciech Szczepanski 1988 LODZ Łódź Kocha Sport M 30-39
1221 Tomasz Krupa 1981 Wiry KLUB BŁYSKAWICZNEGO KALOSZA M 40-49
1222 Przemysław Marszałek 1987 Gdynia Alfaco Running Team M 30-39
1223 Marta Turek 1988 Żnin TRIBA Bosir Barcin K 30-39
1224 Andrzej WACŁAW 1968 Sosnowiec M 50-59
1225 Dariusz Degler 1976 Poznań BOŚ S.A. M 40-49
1226 Katarzyna Krzyżanowska 1990 Gdynia K 30-39
1227 Iwona Derleta 1964 Szczecin derMMed K 50-59
1228 Łukasz Balicki 1982 Skórzewo eFitness Racing Team M 40-49
1229 Maciej Lewandowski 1991 Poznan M 30-39
1230 Jacek Jankowski 1980 Wałbrzych M 40-49
1231 Agata Pawłowska 1985 Zielona Góra Drużyna Belgusa K 30-39
1232 Piotr Przysiwek 1975 Słubice AGATri M 40-49
1234 Michał Wierzbicki 1991 Świebodzin Willow Batony-Zgrupka Team p/b Triathlonista.com M 30-39
1235 Jagoda Łapawa 2004 Poznań Mocni w Gębie K 18-29
1238 Dorota Bira 1982 Gospodarz Sportem przez życie K 40-49
1240 filip Lisewski 1999 Poznań M 18-29
1241 Adrian Kurkiewicz 1989 Poznan M 30-39
1242 Bartosz Majda 1986 Poznań Mocno w Prawo Team M 30-39
1243 Radosław Udałowski 1984 Komorniki eFitness Racing Team M 30-39
Top