JBL TRIATHLON POZNAŃ 2022 - Dystans 112,99km (połówka) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
1 Tomasz Brembor 1994 Chorzów KS AZS AWF KATOWICE M 18-29
2 Daniel Jakimiuk 1993 Szklarska Poręba #DASHRADE Team M 18-29
3 Aleksandra Jędrzejewska 1991 Wrocław CTS K 30-39
4 Natalia Rypel 1993 Katowice AZS Awf Katowice/ Tridivision triathlon team K 18-29
5 Klaudia Petters 1999 Bolesławiec Romet Factory Team K 18-29
6 Agnieszka Jerzyk 1988 Leszno Awilux Real 64-sto K 30-39
7 Bartosz BANACH 1986 Gdańsk Bright Inventions M 30-39
8 Paweł Najmowicz 1993 Olsztyn Najmowicz Triathlon M 18-29
9 Tomasz Spaleniak 1990 Gdynia Endure Team M 30-39
10 Maciej Chmura 1986 Wrocław Kaziki i Chmura Coaching M 30-39
11 Anna Tomica 1992 Cieszyn Tomica Coaching K 30-39
12 Christopher Pietruczuk 1990 Kolobrzeg Pentathlon Szczecinek M 30-39
13 Alicja Pyszka-Bazan 1993 Tychy LABO SPORT K 18-29
14 Paulina Kotfica 1986 Police Pho3nix Academy by GVT K 30-39
15 Karolina Jahnz 1984 Stargard Go2tri K 30-39
16 Sergiy Kurochkin 1988 Kyiv GVT M 30-39
17 Piotr Ławicki 1995 Lubin MKS Polkowice M 18-29
51 Jakub Altman 1985 Płońsk Iron Jacob M 30-39
52 Anna Andrałojć 1991 Poznań K 30-39
53 Pawłowski Andrzej 1959 Poznań Dobrusia Tri Team M 60-69
54 Jean-Paul Arismendi 1983 Milanowek M 30-39
55 Louis-David Arismendi Correa 1988 Chatillon M 30-39
56 Magda Atraszkiewicz 1974 Gdańsk TriWise K 40-49
57 PIOTR AUGUŚCIK 1972 Kórnik KS Posnania M 50-59
58 Agnieszka Badyna-Graczyk 1982 Warszawa Tomica Coaching K 40-49
59 Dariusz Bałdys 1977 Dąbrowa Górnicza Triathlon X-team M 40-49
60 marcin bańczyk 1976 Łaziska Górne Tomica Team M 40-49
61 Sabina Bartecka 1977 Żory IM Inspiration K 40-49
62 Łukasz Bartochowski 1981 Poznań VanHooy Bike Manufaktur M 40-49
63 Norbert Batory 1994 Dębno ER Enegry Sports Team M 18-29
64 aleksander batoryna 1983 będzin M 30-39
65 Jacek Bąk 1964 Poznań 31. BLT / Drużyna Szpiku M 50-59
66 Robert Bednarczyk 1987 Warszawa diakonowbednarczyk.pl M 30-39
67 Robert Bernat 1977 Suchy Las M 40-49
68 Adam Bielec 1989 Skępe KcaloKilerzy M 30-39
69 Jacek Bieniecki 1965 Gąsawy Biniols Team/KB Szamotuły M 50-59
70 Rafał Bieniek 1974 Tulce Wolność M 40-49
71 Cezary Biskupski 1987 Bydgoszcz TRISPACE/ TREK M 30-39
72 Łukasz Błaszczyk 1985 Poznań RozkaTEAM M 30-39
73 Marcin Błaszczyk 1979 Kraków SPORTWISE M 40-49
74 Bogusz Bobrowski 1991 Poznań M 30-39
75 Karol Bogus 1982 Marki NEON Team M 40-49
76 Mateusz Borek 1986 Krakow SportWise M 30-39
77 Ewelina Breska 1973 Kościerzyna Akademia Biegowa Kościerzyna K 40-49
78 Witold Breska 1974 Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo Akademia Biegowa Kościerzyna M 40-49
79 Tomasz Broda 1986 Nowe Chechło Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe M 30-39
80 Dariusz Broniewicz 1980 Wąsosz Endorfiny Wąsosz M 40-49
81 Marcin Brylowski 1973 Kalisz Brandbull, FHR, Jemar M 40-49
82 TOMASZ BRZEZIŃSKI 1972 ŚRODA WLKP Polonia Środa M 50-59
83 Tomasz Brzeziński 1974 Warszawa Promedica24 M 40-49
84 Henryk Brzóska 1966 Kielce TS Akwedukt Kielce M 50-59
85 Bartłomiej Buczek 1987 Skwierzyna Chihuahua Team M 30-39
86 Adrian Budkiewicz 1979 Poznan Night Runners Poznań M 40-49
87 Maja Bużycka 2000 Mława KU AZS UAM Triathlon Poznań K 18-29
88 Maciej Bych 1975 Oława TRIDEA Team Oława M 40-49
89 Jacek Bykowski 1976 Poznań mbexpert.pl M 40-49
90 Bartosz Bylina 1972 Poznan M 50-59
91 Rafał Chabasiński 1976 SZczecin 40 LAT MINĘŁO M 40-49
92 Paweł Chamera 1996 Kielce IM INSPIRATION M 18-29
93 Monika Chodyna 1992 Olsztyn 3life team / Najmowicz Triathlon K 30-39
94 Dominik Chojnacki 1990 Warka KS Start Pułaski Warka M 30-39
95 Krzysztof Chojnacki 1985 Ostrów Wielkopolski Pan M 30-39
96 Magdalena Chomont 1978 Goleniów Kuźnia Triathlonu K 40-49
97 Maciej Chuchla 1971 Kalisz MAVI M 50-59
98 Hryhorii Chuikov 1988 Swinoujscie Trzy Wyspy M 30-39
99 Marcin Chyb 1973 Wałbrzych M 40-49
100 FILIP CIECHAŃSKI 1992 Bukowiec M 30-39
101 Piotr Ciemielewski 1985 Torun TMT / DawajKalach M 30-39
102 Wojciech Cieszynski 1978 Pniewo TIETO M 40-49
103 Marek Cybul 1980 Owińska Team DaliDali M 40-49
104 Kamil Czaja 1983 Szczecin SwimDwaTri K 30-39
105 Kacper Czarnota 1989 Poznań AZS Poznań M 30-39
106 Aleksander Czarnozynski 1964 Gliwice Gtt Interprojekt M 50-59
107 Gracjan Czerniak 1980 Koszalin M 40-49
108 Wawrzyniec Czubak 1974 Gwiazdowo M 40-49
109 Aleksander Czuk 1992 Zabrzeg TM Iron Team M 30-39
110 Paweł Czuryłło 1988 Tomaszkowo Najmowicz triathlon M 30-39
111 Marcin Dawidowicz 1987 Oława Tri Mission M 30-39
112 Michał Dąbrowski 1984 Warszawa Triathletic Team M 30-39
113 WIKTOR DĄBROWSKI 1991 Szczecin Państwo Dąbrek M 30-39
114 Marcin Dekowski 1982 Wągrowiec M 40-49
115 Marek Dembiński 1974 Rokie W TRI Team M 40-49
116 Alicja Derleta 1989 Szczecin derMMed K 30-39
117 Mateusz Derleta 1992 Szczecin derMMed M 30-39
118 Ryszard Derleta 1962 Szczecin derMMed M 60-69
119 Tomasz Donhefner 1973 Tenczynek M 40-49
120 Tomasz Dopieralski 1997 Piła M 18-29
121 Jarosław Drabek 1987 Spytkowice WM Triself M 30-39
122 Filip Dwojak 1998 Janowice Wielkie M 18-29
123 Marcin Dwojak 1978 Przeźmierowo BMW Smorawiński M 40-49
124 Robert Dyczka 1975 Bytom AKTYWNY ROZBARK M 40-49
125 Robert Dziadosz 1979 Łady M 40-49
126 Jacek Dziarek 1959 Kołobrzeg niezrzeszony M 60-69
127 Magdalena Dzierżek 1977 Dąbrowa Górnicza Triathlon X-team K 40-49
128 Rafal Dziurka 1976 Poznań Skaven Danmark M 40-49
129 Paweł Fabijańczyk 1989 Leszno M 30-39
130 Rafał Fabisz 1974 Dopiewiec NO NAME M 40-49
131 Szymon Fajok 1999 Poznań MBC Team M 18-29
132 ANITA FALENSKA 1985 Poznań K 30-39
133 Maciej Foltyniewicz 1973 Szczecinek TriFotix Szczecinek M 40-49
134 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz M 40-49
135 Sławomir Foremski 1968 Toruń TKT M 50-59
136 Piotr Formela 1984 Rybnik M 30-39
137 Andrzej Gabruk 1961 Lewin Brzeski Sztuka Ruchu Gabag drużyna sportowa M 60-69
138 Piotr Gacek 1979 Przemków ABY DO METY M 40-49
139 Przemysław Gaj 1998 Konin Kaziki M 18-29
140 Mateusz Gajewski 1999 Poznań Smaruj na Trening M 18-29
141 Anna Gałązka 1998 Złoty Potok Kaziki K 18-29
142 Tomasz Garczarek 1972 Kościan Piękni i młodzi M 50-59
143 Michał Garstecki 1976 SKAWINA WM Triself M 40-49
144 PATRYK GĄSIOR 1994 Warszawa FORPRO M 18-29
145 Maks Glapiński 2000 Warszawa CTS, Loyalty Point Racingteam M 18-29
146 Weronika Glaubert 2000 Elbląg Kluge Team K 18-29
147 Dariusz Głowski 1983 Złotniki Motiv Home Team M 30-39
148 Marta Goc-Kozakiewicz 1975 Kwidzyn 4 TRITEAM K 40-49
149 Grzegorz Golański 1984 Zalasewo M 30-39
150 Kazimierz Golemiec 1965 Wrocław I’M Inspiration M 50-59
151 Grzegorz Gołyś 1997 Knurów Ania Halska Coaching M 18-29
152 Paweł Górski 1973 Dobrzykowice Litwin Sports M 40-49
153 Maciej Greguła 1982 Szczecin M 40-49
154 Krzysztof Grochowski 1984 Maszewo Ratusz Maszewo M 30-39
155 Mateusz Gruszczyński 1982 Poznań MOCNO W PRAWO TEAM M 40-49
156 Katarzyna Gruszka 1987 Poznań Vamos Racing Team K 30-39
157 Kamil Grycz 1989 Ciechanów Trizarza Team/Triclub M 30-39
158 Igor Grządzielewski 1996 Poznań Iron Resorts M 18-29
159 Mateusz Grzelak 1988 Poznań BE3/Cityzen M 30-39
160 Adam Grzelec 1970 Kielce Zabiegani w Kielcach K 50-59
161 Adam Gutkowski 1983 Krapkowice M 30-39
162 Bartłomiej Gwardiak 1992 Goleniów Prime Cargo Poland M 30-39
163 jakub gzyl 1985 Zielonagóra egzyl.pl M 30-39
164 Łukasz Habernik 1985 Czempiń Helios Czempiń Team M 30-39
165 Henry Haferkorn 1963 Frankfurt (Oder) MSV Tripoint M 50-59
166 Tomasz Haj 1974 Buk M 40-49
167 Krzysztof Hamela 1960 Chorzów AWSA TEAM M 60-69
168 Łukasz Hancyk 1984 Tarnowo Podgórne 4T Tarnowskie Termy Triathlon Team M 30-39
169 Piotr Hareński 1976 Poznań M 40-49
170 Sylwester Hawrot 1968 Goleniów Goleniów M 50-59
171 Wojciech Hoffmann 1975 Kraków Brzyski Tri Team/CTS M 40-49
172 Agata Holnicka 1974 Warszawa Triathletic K 40-49
173 Michał Hońka 1979 Krapkowice MB-Projekt Team M 40-49
174 Paweł Ignaciuk 1988 Słupsk M 30-39
175 Eryk Imianowski 2001 Sieraków KS Kasztelanka / MMS Team M 18-29
176 KONRAD IMIANOWSKI 2000 SIERAKÓW M 18-29
177 Bartłomiej Iwański 1995 Polanica-Zdrój Team Kolarz Polanica M 18-29
178 Rafał Izbiński 1979 Skarżysko-Kamienna TRINERGY M 40-49
179 Jakub Jachimski 1983 Warszawa TRIWAWA M 30-39
180 Michał Jackowiak 1985 Dopiewiec i-Sport M 30-39
181 Piotr Jackowiak 1986 Brzeg Sztuka Ruchu M 30-39
182 Rafał Jakubczyk 1981 Luboń Triboys M 40-49
183 Andrzej Janicki 1980 Wrocław Litwin Sports M 40-49
184 Dariusz Janicki 1975 Komorniki Komorniki M 40-49
185 Maciej Janisławski 1991 Jelenia Góra TmTeam M 30-39
186 Dawid Jankowski 1997 Gdańsk GALIKTEAM M 18-29
187 Marek Jankowski 1982 Poznań TEAM LIPTON M 40-49
188 Mateusz Jarczyński 1990 Rokietnica Ruprechtice squad M 30-39
189 Mikołaj Jarmużek 1988 Skrzynki Informatyk M 30-39
190 Oskar Jarnot 1989 Toruń TMT - Toruń Multisport Team M 30-39
191 Kamil Jaroch 1992 krakow TeamKaras M 30-39
192 Adam Jaruszewski 1974 Poznań M 40-49
193 Grzegorz Jarząbek 1972 Polkowice Val di Sport M 50-59
194 Maurycy Jasielski 1977 Poznań M 40-49
195 Patrycja Jasińska 1995 Tychy Ania Halska Coaching K 18-29
196 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Pieczarkowe Łapki M 30-39
197 Wiaczeslaw Jaskiewicz 1988 Siedlce M 30-39
198 Rafał Jaworski 1984 Warszawa #DawajKalach M 30-39
199 DAWID JAŻDZIEWSKI 1993 Angowice M 18-29
200 Damian Jerzyński 1973 środa wlkp Polonia środa M 40-49
201 Jacek Jędrasiewicz 1991 Warszawa triathletes performance M 30-39
202 Bartosz Jędrzejczak 1977 Siekierki Wielkie Grolsch Team M 40-49
203 Pierre Joulin 1995 HAUTECOUR Savoie M 18-29
204 Mariusz Jurkiewicz 1979 Inowrocław KOBYLARNIA BIKEBOYS OCHAL TEAM M 40-49
205 Sebastian Juzof 1996 Poznań M 18-29
206 Katarzyna Kaczkowska 1981 Straszyn CTS K 40-49
207 Andrzej Kaczmarek 1971 Wroclaw M 50-59
208 Mariusz Kaczmarek 1963 Poznań CTS M 50-59
209 Piotr Kalecinski 1985 Brwinów Pelorunnerteam M 30-39
210 Artur Kałek 1974 Bydgoszcz Klinika triathlonu Bydgoszcz M 40-49
211 Michał Kałuża 1996 Wrocław M 18-29
212 Łukasz Kapusta 1987 Tuszyn Klub Biegających Leśników M 30-39
213 WojciechBartosz Karzkowiak 1970 Zielona Gora #dawajkalach M 50-59
214 Paweł Kasprzak 1989 Poznań M 30-39
215 Adam Kazimierczyk 1980 Płock PTT DELTA M 40-49
216 Jan Kaźmierczak 1997 Poznań M 18-29
217 Hubert Kaźmierski 1994 Września Peleton Września M 18-29
218 Sławomir Kąkol 1964 Nowy Dwór Mazowiecki TIMBUD TEAM M 50-59
219 Michał Kędzia 1979 Wrocław Iron Majkel M 40-49
220 Wojciech Kieczur 1985 Borówiec IM Inspiration M 30-39
221 Michał Kieruzel 1986 Bełchatów MK Tri M 30-39
222 Magdalena Kierzek 1993 Poznań Czerwonak Biega K 18-29
223 Maciej Kindler 1986 Kraków M 30-39
224 Kamila Kirstein 1984 Wrocław TMTeam K 30-39
225 Uwe Klein 1981 Bamberg Böhnlein Sports Bamberg M 40-49
226 Szymon Klimaszyk 1968 Tarnowo Podgórne CITYZEN M 50-59
227 Piotr Klupczyński 1992 Wągrowiec Klub Pływacki Aquapark Wągrowiec M 30-39
228 Mariusz Klus 1978 Zlotniki TriMario M 40-49
229 Jan Kłos 1981 Oława, Chojnów Dawaj Kalach Team M 40-49
230 Alina Kłosowicz 1985 Kraków Team karaś K 30-39
231 Karolina Kmieć 1983 Bydgoszcz TM IRON TEAM K 30-39
232 Ada Knara 1989 Oława Tri Mission K 30-39
233 Agata Knofel-Laszczyńska 1977 Strzelin TwisterTeam K 40-49
234 Adam Knothe 1972 Niemcz Budstol Invest M 50-59
235 Dariusz Kochanowski 1974 Marki Tri Level M 40-49
236 Michał Kochanowski 1990 Warszawa M 30-39
237 Jarosław Kociel 1969 Bytom M 50-59
238 Katarzyna Kołaczyk 1981 Konopiska Triathlon Training Center Częstochowa K 40-49
239 Barbara Kołczyńska 1956 Łódź JEDNOOSOBOWY EMERYTOWANY WSZECHSTRONNY KLUB SPORTO K 60-69
240 Wojciech Kołowrotny 1972 Olszewnica Stara Alfa Group M 50-59
241 Edyta Konarska 1974 Oława #DawajKalachTeam K 40-49
242 Andrzej Koncki 1978 Rybnik M 40-49
243 Dariusz Kondraciuk 1975 Toruń FITPOINT FIZJO DIET M 40-49
244 Katarzyna Kopańska 1968 Pruszyn NEON TEAM K 50-59
245 Kinga Kopańska 1988 Pruszyn Ania Tomica Coaching K 30-39
246 Cezary Korzeniewski 1990 Poznań IN-Software M 30-39
247 Sebastian Kostrubała 1982 Rzeszów M 40-49
248 Szymon Kotecki 1983 Środa Wlkp Polonia Środa M 30-39
249 Norbert Kotowski 1984 Wrocław Litwin Triathlon Team M 30-39
250 Iga Kowalczyk 1989 Warszawa Trinergy K 30-39
251 Jordan Kowalczyk 1986 Zabrze M 30-39
252 Marek Kowalczyk 1978 Bydgoszcz ENDUSPORT M 40-49
253 Daniel Kowalikowski 1990 Bydgoszcz Iron Team Tomasz Marcinek M 30-39
254 Angelika kowalska 1981 Bydgoszcz TRISPACE TREK /TOOLMAX K 40-49
255 Karol Kozak 2000 Elbląg Triwise M 18-29
256 Natalia Kozak 1986 Kraków falQon Triathlon Team K 30-39
257 Ireneusz Kozakiewicz 1978 Kwidzyn 4 TRITEAM M 40-49
258 Krzysztof Kozioł 1988 Warszawa M 30-39
259 Marcin Kozlowski 1986 Baranowo M 30-39
260 AGIESZKA Kozminczuk-Markulak 1982 GLIWICE TM Iron Team K 40-49
261 MAREK Kozminczuk-Markulak 1972 GLIWICE TM Iron Team M 50-59
262 Jan Krakowski 1994 Gdynia Invictus 3City/ALE - Active Life Energy M 18-29
263 Jacek Krawczyk 1996 Poznań TRINERGY M 18-29
264 Maciej Kromkowski 1978 Warszawa M 40-49
265 Maciej Król 1995 Warszawa TriWise Triathlon Team M 18-29
266 Waldemar Królik 1981 TRZEBIATÓW AT Aktywny Trzebiatów M 40-49
267 Mariusz Kryś 1975 Buk M 40-49
268 ROBERT KRZAK 1964 GLIWICE AUTHOR BICYCLES M 50-59
269 Tomasz Kubicki 1969 Oleśnica KTO - OGT M 50-59
270 Jakub Kucharczak 1993 Puszczykowo M 18-29
271 Michał Kulik 1979 Łódź HTF Ludwik Sikorski M 40-49
272 Mariusz Kupczak 1988 Poznań JRG 4 Poznań M 30-39
273 PIOTR KURZAC 1982 Ostrów Wielkopolski Antex team M 40-49
274 Kamil Kurzeja 1991 Poznań M 30-39
276 Sebastian Kwieciński 1977 Mława Tri Sebuś Team M 40-49
277 Jarosław Kwolek 1964 Bolesławiec Xtrabike Tri Team Bolesławiec M 50-59
278 Malgorzata Lackorzynska 1976 Warszawa Trinergy K 40-49
279 Bartosz Lassak 1976 Strzelce Górne Akademia Mistrzów Sportu M 40-49
280 Janusz Latos 1962 Środa Wlkp ECO CARS M 60-69
281 Mirosław Lech 1986 Brzeg OTTT M 30-39
282 Anna Lechowicz 1977 Leszno JERZYKTEAM M 40-49
283 Marcin Lechowski 1991 Częstochowa M 30-39
284 Magdalena Lenz 1988 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański K 30-39
285 Luis Leon 1990 Gdansk Mexican mafia M 30-39
286 Arkadiusz Lepka 1991 Kleszczów Iron Fighters M 30-39
287 Piotr Lesiecki 1989 Szczecin KS Ironman Prodmar M 30-39
288 Maciej Lewandowski 1989 Wrocław Kluczborska Grupa Biegowa M 30-39
289 Olaf Lipczyński 1979 Lublin AZS UMCS LUBLIN / Mrozek Tri Team M 40-49
290 Emilia Liputa 1995 Wrocław Aloha Triathlon Team K 18-29
291 Grzesiek Liputa 1989 Wrocław Aloha Triathlon Team M 30-39
292 Andrzej Lisek 1986 Poznań Lisek M 30-39
293 Patryk Lisiak 1975 Poznań PZU SPORT TEAM M 40-49
294 Wojciech Liszka 1990 Wrocław Litwin Sports M 30-39
295 Kinga Lorek 1998 Elbląg Beko Team K 18-29
296 Marcin Lubarski 1984 Poznań KS Posnania M 30-39
297 Adrian Łazowski 1990 Poznań SKS Oborniki M 30-39
298 Adam Łuczak 1984 Stare Oborzyska MAVERICKS M 30-39
299 Jacek Łuczak 1970 Poznań KB UE Poznań M 50-59
300 Adam Łuczka 2002 Rokietnica UKS Lusowo M 18-29
301 Mirosław Łudziński 1960 Wrocław Litwin Triathlon Team M 60-69
302 Michał Łukasiewicz 1986 Gdańsk Bright.DEV M 30-39
303 Dawid Łukaszewicz 1987 Wrocław ORBEA MBC Wrocław M 30-39
304 Jakub Łukaszewski 1996 Poznań Hangar M 18-29
305 Maciej Łukaszewski 1992 Lubliniec M 30-39
306 Damian Marciniak 1988 Świebodzin Jedz i Trenuj / CTS M 30-39
307 Michał Marciniak 1983 Skórzewo UKS CITYZEN_/BE3 M 30-39
308 Dariusz Markowski 1959 Polanica Zdroj Ewa Bugdoł Team M 60-69
309 Przemysław Markowski 1974 Poznań THE GOOD OLE BOYS M 40-49
310 Michał Masłowski 1975 Wysoka TMTeam M 40-49
311 Jakub Mazanka 1976 Borówiec M 40-49
312 Czesław Mączyński 1952 SŁUPNO mcbike M 70-79
313 Wojciech Mąka 1976 Granica CTS M 40-49
314 Magdalena Mendel 1991 Bydgoszcz TriZarza K 30-39
315 Marek Michalak 1975 Poznań KB DęBIEC M 40-49
316 Dariusz Michalewski 1983 Gogolin M 30-39
317 Marcin Michałowski 1980 Szczecin LaserGryf.pl & Gryfus Szczecin M 40-49
318 Kazimierz Mielczarek 1975 Kiczyce ExpertFun.pl M 40-49
320 Amelia Mika 1978 Piaseczno Kondycja K 40-49
321 Kinga Mikołajczyk 1986 Szczecin Tri gym Szczecin K 30-39
322 Janusz Misiaszek 1958 Kędzierzyn-Koźle Labosport Team M 60-69
323 Paweł Miziarski 1990 Reda LUK- CONNECT TRI TEAM M 30-39
324 Paweł Młodzikowski 1987 Adamów Młodzik Team M 30-39
325 Arkadiusz Modrzyk 1985 Babimost Pawłowski Team Zielona Góra M 30-39
326 Piotr Momot 1986 Wrocław Triathlon Club Wrocław M 30-39
327 Piotr MORGIEWICZ 1966 GRYFICE RunGryf Gryfice M 50-59
328 Jakub Naczk 1986 Luboń #bezklubu M 30-39
329 Marcin Nagodziński 1985 Biskupice M 30-39
330 Paweł Nescioruk 1984 Warszawa Endless Pain Team M 30-39
331 Patryk Niedziałkowski 1993 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie M 18-29
332 Rafał Niemczewski 1978 KOBYLNICA BE3 CITYZEN POZNAŃ M 40-49
333 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN M 40-49
334 Maciej Nowaczyk 1982 Baranowo Mocni w Gębie M 40-49
335 Anna Nowak 1983 Siekierki Wielkie Motiv Home Team K 30-39
336 Jakub Nowak 1990 Rzeszów SwimTri Rzeszów M 30-39
337 Paweł Nowak 1982 Poznań Motiv Home Team M 40-49
338 Sławomir Nowak 1972 Wolica Zdun Triathlon Team / Fundacja Dzieciom POMAGAJ M 50-59
339 Wojciech Nowak 1986 Sokółki 12e Triton Konin M 30-39
340 Paweł Nowek 1982 Warzymice Trigym Szczecin M 40-49
341 Bartłomiej Nowicki 1983 Oborniki Centrum Ogrodnicze Bogdanowo M 30-39
342 Bartosz Nowicki 1988 Bydgoszcz Tri Team Ino M 30-39
343 Wojciech Nowosielski 1992 Połczyn-Zdrój M 30-39
344 Emil Okrągły 1982 Serock TRIZARZA M 40-49
345 Marcin Okuniewski 1980 Gdansk www.pomagamynatalii.pl M 40-49
346 Przemysław Olkowski 1980 Oleśnica Trenertriathlonu.pl M 40-49
347 Aleksander Olszewski 1986 Wrocław TRINERGY M 30-39
348 Marcin Osiadły 1985 Koziegłowy M 30-39
349 jarek osmolik 1977 zabki Trizarza M 40-49
350 Glen Osmond 1971 Warsaw Trinergy M 50-59
351 Mateusz Ostrowski 1991 Poznań Biała Kenia M 30-39
352 Krzysztof Ozdoba 1973 Siechnice Tri Mission M 40-49
353 Rafał Paczkowski 1982 Poznań Kuźnia Triathlonu-Czerwonak biega M 40-49
354 Paweł Paduch 1999 Nakło nad Notecią M 18-29
355 Mirosław paluch 1964 oborniki BUDCHEM M 50-59
356 MAŁGORZATA PALUS 1976 PIASECZNO iSANDS ENKLAWA SPORTU K 40-49
357 Joanna Paszek 1986 Tychy Ania Halska K 30-39
358 Przemysław Paszek 1984 Tychy M 30-39
359 Agnieszka PAUL 1978 MYSŁOWICE W3M K 40-49
360 Bożena Pędowska 1965 Gliwice indywidualnie K 50-59
361 Aleksander Piasecki 1989 Wrocław #noktobypomyślał M 30-39
362 Dariusz Pietraszko 1964 Bolesławiec Tri Team Bolesławiec M 50-59
363 Artur Piotrowski 1974 Łuków Młodzik Team M 40-49
364 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań M 30-39
365 Rafał Podleśny 1993 Żory Ironmaninspiration M 18-29
366 Tomasz Podrygała 1975 Rybnik M 40-49
367 Arek Podziewski 1972 Warsaw Trinergy M 50-59
368 Joanna Pomorska 1981 Warszawa Dawaj Kalach Team K 40-49
369 Filip Poniedziałek 1984 Plewiska IM Inspiration M 30-39
370 Jan Popławski 1993 Ostrowiec Świętokrzyski Neon Team M 18-29
371 Tomasz Poźniak 1982 Ostrów Wielkopolski TriDivision Triathlon Team M 40-49
372 Kacper Prałat 1996 Poznań IM Inspiration M 18-29
373 Michal Prawdzic 1974 Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS M 40-49
374 Rafał Prendecki 1980 Wałcz Go2Tri Szczecin M 40-49
375 Grzegorz Pryga 1985 Nysa M 30-39
376 Rafał Pryk 1975 Goleniów Rozbiegany Goleniów M 40-49
377 Przemysław Ptasznik 1980 Wieliczka WM Triself M 40-49
378 michal pulcinski 1981 torun TMT M 40-49
379 Marcin Punpur 1980 Ostróda Ala Team M 40-49
380 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo Polonia Środa wlkp M 40-49
381 Marek Pyka 1977 Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA Tri Team M 40-49
382 Paweł Raczkowski 1977 Lublin M 40-49
383 Marcin Raczyński 1974 Trzebnica Race Challenge Club M 40-49
384 Tomasz Radzik 1976 Nowy Sącz FitNation M 40-49
385 MATEUSZ RAK 1990 SOPOT RakTeam Triathlon M 30-39
386 Marcin Rogala 1996 Warszawa I'M Inspiration M 18-29
387 Robert Rojek 1977 Tychy SKORUPA TRIATHLON M 40-49
388 mateusz romanowski 1985 śrem Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii M 30-39
389 Bartosz Roszak 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza M 30-39
390 Jakub Roszuk 1979 Poliwoda Ewa Bugdoł Team M 40-49
391 Robert Rożek 1977 Warszawa NeonTeam M 40-49
392 Miłosz Rudnik 1996 Gdynia GALIKTEAM M 18-29
393 Vincent Ruel 1986 Poznan Carlsberg Shared Services M 30-39
394 Katarzyna Rumińska 2000 Malbork STREFA RUCHU multisport K 18-29
395 Virginia Rutkowska 1984 BYDGOSZCZ K 30-39
396 Maciej Ryfa 1993 Borówiec REHAU Crossactive/ Unlimited Sport 2.0 M 18-29
397 Sebastian Ryś 1975 Gowarzewo M 40-49
398 Michał Sabatowicz 1993 Stargard M 18-29
399 Aleksander Sadowski 1974 Brzozowa SportWise M 40-49
400 Roman Sałata 1978 Świebodzice Bike Team TeMMPo Wałbrzych M 40-49
401 Piotr Sażalski 1985 Psarskie 1 Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza M 30-39
402 Heike Schulze 1967 Frankfurt (Oder) HONDA Bohlig Laufteam K 50-59
403 Łukasz Sendecki 1983 kraków Velocity Warsaw M 30-39
404 Przemysław Seredyński 1982 Lutynia Szkrobasy M 40-49
405 Paweł Siatecki 1992 Poznań M 30-39
406 Krzysztof Sienicki 1988 Warsaw Team Sieniccy M 30-39
407 Adrian Sierzant 1989 Poznan S-brothers M 30-39
408 Marcin Sikorski 1973 Brzeszcze M 40-49
409 Marcin Sipurzyński 1981 Wrocław #DASHRADE Team M 40-49
410 TOMASZ SITKOWSKI 1975 GOLCZEWO ALMARE.PL M 40-49
411 Mariusz Skiba 1985 Szczecin Klub Sportowy IRONMAN CS POLSKA M 30-39
412 magdalena skorek 1984 tarnowskie gory K 30-39
413 Maciej Skórnicki 1996 Szamotuły SqooraTraining / Trinergy M 18-29
414 Jakub Skrobański 1992 Puszczykowo MYTUPITUPITU M 30-39
415 Piotr Skrouba 1977 Wrocław M 40-49
416 Konrad Skupień 1972 Łódź, woj. łódzkie, Polska konradskupien.pl M 50-59
417 Jakub Slowiaczek 1988 Krakow M 30-39
418 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. IM Inspiration M 50-59
419 Krzysztof Smiglak 1983 Bremen Team Sauerland M 30-39
420 Wojciech Smorawiński 1982 Kobylniki BMW Smorawiński M 40-49
421 Mateusz Sobczak 1987 Poznań M 30-39
422 sergiusz sobczyk 1991 Warszawa Trinergy Team M 30-39
423 Marek Sobiło 1976 Lubin Biegająca Kasta Miedziowego Miasta M 40-49
424 Joanna Soltysiak 1989 Koło K 30-39
425 Michał Sowa 1986 Warszawa Albatrosy M 30-39
426 Jacek Spychała 1980 Rostworowo M 40-49
427 Piotr Sroka 1990 Chodzież Lodożercy Chodzież\PCH_RUN M 30-39
428 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań M 40-49
429 sebastian stachowski 1982 Ząbki TriZarza M 40-49
430 Wojciech Stalec 1982 Środa Wielkopolska KS Polonia Środa Wielkopolska K 40-49
431 Jakub Stanek 2000 Poznań M 18-29
432 Maciej Stanislawski 1986 Poznań AZS Poznań M 30-39
433 Rafał Starzyński 1990 Ślesin Rafał Starzyński M 30-39
434 Jakub Stawowy 1989 Poznań 1989 M 30-39
435 Marcin Sterczała 1993 Kicin Rehau Crossactive M 18-29
436 Jakub Stróżycki 1982 Cerekwica Sparta Cerekwica M 40-49
437 Tomasz Styrna 1979 Kraków TriWise M 40-49
438 Piotr Sulkowski 1980 Szczytniki oKuchnie.pl M 40-49
439 Michał Szafran 2001 Wągrowiec M 18-29
440 Łukasz Szałkowski 1981 Poznań IM Inspiration Team M 40-49
441 Tomasz Szałkowski 1982 Poznań Szwagierski Team Poznań M 40-49
442 Michał Szarek 1984 Wieliczka WM Triself M 30-39
443 Rafał Szczap 1993 poznań M 18-29
444 Andrzej Szczepanik 1952 Kazimierza Wielka Rolmet M 70-79
445 Dorota Szcześniak 1982 Dąbrówka RANKOR K 40-49
446 Piotr Szczęśniak 1979 Pęcz GVT M 40-49
447 Artur Szczurek 1973 Poznań M 40-49
448 Maciej Szczurowski 1991 Wrocław M 30-39
449 Magdalena Szerszeńska 1985 Poznań Czerwonak Biega K 30-39
450 Wojciech Szindler 1982 Zalasewo M 40-49
451 Piotr Szram 1982 Słubice Stürmer Maszyny Team M 40-49
452 Przemyslaw Szuder 1978 Hornówek Triangle Sports Racing M 40-49
453 Marcin Szuława 1973 Opatówek NaturalEPOTeam, Colian na Start M 40-49
454 Lukasz Szumiec 1977 Jasło JSC Jasło M 40-49
455 Michał Szwed 1972 Poznań Drużyna Mocarzy / enduhub.com / Cityzen_BE3 M 50-59
456 Rafał Szydłowski 1988 Warszawa POWER TRAINING M 30-39
457 Agnieszka Szymańska 1981 Oborniki SKS Oborniki K 40-49
458 Norbert Szymkowiak 1994 Poniec Galibier Bikefun TEAM M 18-29
459 Dawid Śledziński 1979 Poznań Wybiegani Team M 40-49
460 Wojciech Śliwa 1974 Szczecin KS IRONMAN Szczecin M 40-49
461 Łukasz Średziński 1979 Wrocław GT RAT M 40-49
462 Julia Świątek 1982 Poznań KS GVT K 40-49
463 Maciej Świątek 1977 Ostrów Wielkopolski Osw TRI Team M 40-49
464 Rafał Świejkowski 1975 Plewiska M 40-49
465 Tomasz Świtalski 1985 szczecin Trigym M 30-39
466 KRZYSZTOF ŚWITAŁA 1976 RAKONIEWICE RAKONIEWICE NIAGARA FITNESS KLUB M 40-49
467 Dariusz Świtoń 1980 Rogaszyce Aktywny Ostrzeszów M 40-49
468 Łukasz Taraska 1977 Stargard M 40-49
469 Paweł Targoni 1976 Frydek Trinergy M 40-49
470 Łukasz Tchórz 1985 Poznań Sii Triathlon Team M 30-39
471 Bartosz Tochowicz 1969 Goleszów M 50-59
472 Kasper Tochowicz 1995 Goleszów Triwise M 18-29
473 Bogusław Tomaka 1976 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN M 40-49
474 Ania Tomaszewska 1988 Stęszew 777 K 30-39
475 Krystian Tomczak 1992 Poznań M 30-39
476 Marcin Tomczak 1985 Poznań GVT BMC Triathlon Team M 30-39
477 Grzegorz Trocki 1980 Poznań M 40-49
478 Marcin Turek 1993 Krakow TriWise M 18-29
479 Albin Turek-Zielinski 1976 Toruń Toruński Klub Triathlonowy M 40-49
480 Dariusz Tymiński 1968 Brwilno PTT Delta / ORLEN Running Team M 50-59
481 Ewa Urbańska 1976 Łochowo TM IRON TEAM, 3GRAVITY K 40-49
482 Adam Urbański 1980 Dąbrowa Gabrysia i Leon M 40-49
483 Bartosz Urbański 1994 Kruszewnia TriDarko / Smile Travel Team M 18-29
484 Tomasz Ustarbowski 1989 Swarzewo M 30-39
485 Maria WACŁAW 1974 Sosnowiec K 40-49
486 Bartłomiej Walczyk 1999 Gdańsk M 18-29
487 lukasz walewski 1976 Rzeszów ArsDent M 40-49
488 Bartosz Walkowiak 1980 Plewiska www.studio-motiv.pl POSNANIA TRIATHLON M 40-49
489 Łukasz Walkowiak 1997 Miękowo #CHARTY_Jarka M 18-29
490 Joanna Wasielak 1984 Swarzędz K 30-39
491 Krzysztof Wawrzyniak 1966 Poznań M 50-59
492 PIOTR WAWRZYŃSKI 1984 DALKI DALKI-RUN M 30-39
493 Marcin Wąsik 1976 Kraków SportWise M 40-49
494 Dariusz Welzer 1973 Oława WELDA Team M 40-49
495 Dariusz Wesołek 1978 Poznań Klub Wesołków M 40-49
496 Aleksandra Węgrzyn 1999 Gdańsk EURO STYL K 18-29
497 Rafał Wieczorek 1985 Wrocław WTT/TietoTriathlonTeam M 30-39
498 Piotr Wierzba 1982 Siadło Dolne SWIM 2 TRI M 40-49
499 ARTUR WIĘCŁAW 1976 CISOWNICA 4 Muszkieter.pl M 40-49
500 Michał Więcławski 1982 Krakow Waga Ciężka M 40-49
501 Adam Wiliński 1971 Fałkowo Aluplast M 50-59
502 Mirek Wilkin 1971 Lubsko FunTri M 50-59
503 Krzysztof Wilmont 1987 Słupsk DECATHLON SŁUPSK M 30-39
504 Jarosław Winiarski 1975 POZNAŃ Winiara Team M 40-49
505 Marcin Wintoch 1975 Toruń M 40-49
506 Mariusz Wira 1973 Borek Wlkp. KB MIŚ BOREK WLKP. M 40-49
507 Piotr Wisła 1981 Suchy Las SPRAWNABUDOWA M 40-49
508 Zbigniew Wisniewski 1966 Brzoza Rowerowa Brzoza / Brzoza Biega M 50-59
509 Kalina Wiśniewska 1984 Owińska K 30-39
510 Maciej Wiśniewski 1999 Ostróda Najmowicz Triathlon M 18-29
511 Waldek Wiśniewski 1978 Lusówko Sauerland Team Tarnowo Podgórne M 40-49
512 Zbigniew Wiśniewski 1957 Gdynia CTS M 60-69
513 Piotr Włodarczyk 1979 Poznań Budchem M 40-49
514 Norbert Wojciechowski 1980 Gniezno Altom Gniezno M 40-49
515 Piotr Wojciechowski 1987 Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka M 30-39
516 Tomasz Wojciechowski 1969 Janowice TRITON KONIN M 50-59
517 Robert Wojnar 1976 Toruń PACIFIC NESTLE M 40-49
518 Paweł Wolak 1987 Toruń Campeones de Triatlon M 30-39
519 Agata Wołk 1995 Wrocław Litwin Sports K 18-29
520 Konrad Wołoszyn 1976 Stepnica BRACIAKTRANS TEAM M 40-49
521 Cezary Wójcikowski 1975 Mierzyn CKMarine.pl M 40-49
522 Mateusz Wójtowicz 1983 Zielona Góra ajronmim M 30-39
523 Wojciech Wójtowicz 1986 Pobiedziska CTS M 30-39
524 Klaudiusz Wrona 1976 Gniezno Zuzik tri team M 40-49
525 Jakub Wronka 1994 Łódź Ruprechtice squad M 18-29
526 Adam Wrzecian 1986 POZNAŃ Night Runners M 30-39
527 Anna Wyparło 1992 Będzin Babska Środa K 30-39
528 Paweł Zadka 1986 Syców, pow. oleśnicki Gapa Syców M 30-39
529 Michał Zajdel 1978 Ruda Śląska SOCIOS SILESIA M 40-49
530 Igor Zalewski 1993 Wrocław Triathlon Club Wrocław M 18-29
531 Piotr Zarzycki 1985 Krakow Janisz Triathlon Team M 30-39
532 Paweł Zawadzki 1985 Kalisz BPM Studio Team M 30-39
533 Karol Zawierucha 1990 Bezrzecze IM Inspiration M 30-39
534 Jakub Zdobych 2000 Kalisz M 18-29
535 Natalia Zeszutek 1985 Gdynia Complexsport K 30-39
536 Justyna Zielińska 1976 Luboń KS Posnania Triathlon K 40-49
537 Kamil Zieliński 1989 Tarnobrzeg Triathletic Team M 30-39
538 Kamil Zieliński 1983 Szczecin SMT Szczecin M 30-39
539 Maciej Zieliński 1984 Bydgoszcz ElenSPORT.pl M 30-39
540 Robert Zieliński 1978 Luboń KS POSNANIA TRIATHLON M 40-49
541 Marek Ziółkowski 1972 Wrocław Dashrade Team M 50-59
542 Kinga Zujko 1996 Białystok Szala Coach / Nadaktywni Białystok K 18-29
543 Roman Zwierzyński 1960 Lutynia Lecę bo chcę M 60-69
544 maciej żmuda 1977 warsaw TriWawa M 40-49
545 Jakub Żmudziejewski 1989 Kraków 4Tri Team M 30-39
546 Dawid ŻUCHOWSKI 1977 SMOLEC LitWin Sports M 40-49
Top