JBL TRIATHLON POZNAŃ 2022 - Dystans 56,5km (ćwiartka) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
1 Grzegorz Adamczyk 1974 Mikołów MASPEX TRITHLON TEAM M 40-49
2 Przemysław Adamowicz 1982 Wrocław Litwin Triathlon Team M 40-49
3 Radosław Adfeldt 1977 Mysłakowice M 40-49
4 Anna Andersz-Jaworska 1988 Puszczykowo K 30-39
5 Kacper Andrzejczak 1984 Jarocin Biegacze Jarocin M 30-39
6 Michał Augustyniak 1973 Poznań M 40-49
7 Waldemar Bać 1976 Piaseczno M 40-49
8 Damian Banaszak 1979 Zator M 40-49
9 Paweł Bany 1987 Otwock M 30-39
10 Jarosław Baraniak 1983 Poznań Motiv Home Team M 30-39
11 Kamil Barańczak 1983 Poznań Carlsberg Shared Service M 30-39
12 Przemysław Basiak 1973 Szczecin M 40-49
13 Jacek Basiński 1957 Poznań Citizen M 60-69
14 Paweł Białecki 1976 Józefosław NeonTeam M 40-49
15 Marcin Biały 1984 Poznań Souly.pl M 30-39
16 Renata Biegańska 1974 Łódź #happyrunners K 40-49
17 Artur Bielan 1980 Szczecin M 40-49
18 Karol Bielarski 1985 Warszawa TriAthletic M 30-39
19 Przemysław Bielawski 1999 Poznań M 18-29
20 Patryk Bieniek 1980 Poznań IM INSPIRATION TEAM M 40-49
21 Krystian Biernacki 1978 WROCŁAW GVT M 40-49
22 Michał Binkowski 1989 Rokietnica M 30-39
23 Artur Bobrowicz 1984 Goleniow Rozbiegany goleniow M 30-39
24 Wojciech Bockenheim 1996 Słupsk M 18-29
25 Mariusz Bogacz 1978 Radziejów TRISPACE/TREK M 40-49
26 GRZEGORZ BOGUNIA 1976 BIelsko -Biała Imperium Sportu M 40-49
27 Maria BOGUNIA 1971 Bielsko - Biała Imperium Sportu K 50-59
28 Wojciech Borysławski 1981 Kęty LACRIMA OPTYK Triathlon Team M 40-49
29 Nikodem Borzeszkowski 2001 Borówiec M 18-29
30 Damian Brączkowski 1996 Poznań M 18-29
31 Krzysztof Broż 1976 Koło TRI for ME M 40-49
32 Michał Brzezinski 1979 Łódź M 40-49
33 Szymon Brzozowski 1972 Zalasewo Cityzen / Fogt Bikes M 50-59
34 Renata Brzóska 1970 Kielce TS Akwedukt Kielce K 50-59
35 Marta Bukowska 1992 Łódź Sportem przez Życie K 30-39
36 Arkadiusz Bukowski 1976 Oborniki Seniorski Klub Sportowy Oborniki M 40-49
37 Jakub Bullert 1992 Poznań Kuźnia Triathlonu M 30-39
38 Jakub Burski 1991 Poznań PRO366 M 30-39
39 Michał Burzyński 1981 Poznań M 40-49
40 Michał Cabaj 1982 Dębno M 40-49
41 Roberto Catti 1987 Wroclaw Friesian Team M 30-39
42 Maciej Ceberak 1990 Lubartów Fizjoterapia Maciej Ceberak M 30-39
43 Stepan Cherednikov 1990 Poznan BPM / Cityzen M 30-39
44 Michał Chłystek 1998 Warszawa Trimasters Warszawa M 18-29
45 Michał Chmielewski 1982 Poznań ...::: T.W.I.S.M :::... M 40-49
46 Izabela Chodor 1981 Gorzebądz Marycz.com TKKF Koszalin K 40-49
47 Martyna Chodor 1983 Koszalin TKKF Koszalin K 30-39
48 Damian Cholewa 1974 Zebrzydowice Maspex Triathlon Team M 40-49
49 Marianna Cichocka 1969 Kiekrz K 50-59
50 Tomasz Cichowski 1987 Poznań Młode Wilki M 30-39
51 KRZYSZTOF CIERNIAK 1968 Zalasewo PRO3666 / PASTE GROUP M 50-59
52 Tomasz Cierniak 1981 Orzesze M 40-49
53 Jacek Cybulski 1981 Szczecin M 40-49
54 Rafał Cyrulewski 1971 Gutowo Małe M 50-59
55 Natalia Czaja-Jagielska 1978 Poznań LitWIN SPORTS K 40-49
56 Michał Czajka 1981 Poznań 3-M Triathlon Team M 40-49
57 Bogusław Czarkowski 1952 Polska Nowa Wieś Rollico Triahtlon Team M 70-79
58 Ewelina Czarnecka 1980 Poznań Inka & Pit K 40-49
59 Piotr Czarnecki 1983 Poznan Inka & Pit M 30-39
60 Cezary Czernecki 2000 Witnica M 18-29
61 Michał Czerwiński 1989 Gniezno TRIDARKO M 30-39
62 Przemysław Czuk 1995 Zabrzeg TM Iron Team M 18-29
63 Piotr Czyż 1986 Poznań Night Runners Poznań M 30-39
64 Ryszard Ćwirko 1974 Andrychów MASPEX TRIATHLON TEAM M 40-49
65 Michał Daleszyński 1980 Szczecin Łękna Król M 40-49
66 Mariusz Danilewicz 1979 Dąbrówka M 40-49
67 Maciej Dawidowicz 1978 Brzoza Trispace/Trek M 40-49
68 Katarzyna Dąbrowska 1988 Łódź Sportem przez Życie K 30-39
69 Jarek Debert 1980 Warszawa TRINERGY TEAM M 40-49
70 Dominika Derwich 1991 Witnica K 30-39
71 Krzysztof Dolny 1973 Komorniki M 40-49
72 Piotr Dopieralski 1987 Poznań KRT / Homag Polska M 30-39
73 Daniel Drążkiewicz 1984 Luboń M 30-39
74 Joanna Drop 1966 Zielona Góra, Polska Litwin Triathlon Team K 50-59
75 Krzysztof Drop 1963 Zielona Góra Litwin Sport M 50-59
76 Małgorzata Drożdż 1979 Sadki Akademia Mistrzów Sport K 40-49
77 Dominik Dura 1991 Poznań-Nowe Miasto M 30-39
78 Bartek Durmaj 1984 Siechnice M 30-39
79 Tomasz Dworniczak 1986 Poznań M 30-39
80 Mateusz Dziurleja 1984 Baborówko M 30-39
81 Katarzyna Elias 1965 Poznań K 50-59
82 Dawid Fabiś 1977 Poznań Grupa OLX M 40-49
83 Grzegorz Fajfer 1965 Wrocław PKO Bank Polski M 50-59
84 Wojciech Fiegel 1978 Bydgoszcz TRISPACE/TREK M 40-49
85 Artur Fliszkiewicz 1981 Swarzędz MJDOP wszystkoobieganiu M 40-49
86 piotr fogiel 1976 Warszawa kw warszawa M 40-49
87 Bartosz Fryske 1990 Wągrowiec M 30-39
88 Michal G 1983 Nowy Dwór Mazowiecki La Lorraine Polska Sp. z o.o. M 30-39
89 Irena Gałkiewicz 1974 Wrocław Litwin Triathlon Team K 40-49
90 Marcin Gamski 1975 Ożarów Mazowiecki Team Ceberak M 40-49
91 Piotr Gancarz 1984 Szczecin Drużyna G M 30-39
92 Bartłomiej Gandzel 1991 Tychy Maspex Triathlon Team M 30-39
93 Oliwia Gąsior 2003 Legnica Triathlonowa Legnica K 18-29
94 Marcin Giernas 1988 Rydzyna M 30-39
95 Łukasz Ginter 1993 Poznań Zgrupka Team M 18-29
96 Tomasz Godziński 1984 Lublin SII TRIATHLON TEAM M 30-39
97 Krzysztof Golanowski 1974 Szczecin Go2Tri M 40-49
98 DANIEL GOLEC 1979 POZNAŃ PKO Bank Polski M 40-49
99 Maciej Gorczyca 1990 Poznań M 30-39
100 EMIL GORLOWSKI 1979 Świdnica Żelazna Świdnica M 40-49
101 Paweł Górczyński 1981 Wiry TERLAN M 40-49
102 Bartłomiej Górecki 1976 Warszawa TriWawa M 40-49
103 Tomasz Górecki 1986 Płock PTT DELTA M 30-39
104 MAŁGORZATA Górzyńska 1973 Trzcianka TRISPACE/TREK K 40-49
105 Filip Graczyk 1994 Poznań UKS CITYZEN_BE3 M 18-29
106 Wojciech Greguła 1986 Chojna MOYA RACING TEAM M 30-39
107 Jacek Gruba 1960 Brzoza TRISPACE/TREK M 60-69
108 Marek Gruba 1988 Brzoza TRISPACE/TREK M 30-39
109 Marek Grześ 1958 Śrem runner's power M 60-69
110 Aleksander Guzik 1992 Poznań Tri Guziki M 30-39
111 Angelika Haferkorn 1964 Frankfurt (Oder) MSV Tripoint K 50-59
112 Hubert Hajduk 1990 Chojnice M 30-39
113 Małgorzata Harasimiuk-Grodzka 1977 Gdańsk CTS CZAJA TRAINING SYSTEM K 40-49
114 Matthew Henshaw 1985 Poznan M 30-39
115 Piotr Herbowski 1976 Szamotuły Ania Halska Coaching M 40-49
116 Jarosław Hojan 1962 Poznań WZDW Poznań M 60-69
117 Marek Holajda 1982 Poznań MHC M 40-49
118 Karolina Hreczycho 1975 Poznan KS Posnania Triathlon K 40-49
119 Maciej Hulalka 1994 Grodzisk Wielkopolski KKFP Wolsztyn M 18-29
120 Agata Ignaczak 1994 Poznań K 18-29
121 Adam Jackowski 1980 Kamionki FogtBkesTam M 40-49
122 Maciej Jakubowski 1998 Poznań Nygus Team M 18-29
123 Piotr Jakubowski 1992 Poznań M 30-39
124 Tomasz Jamrug 1982 Żnin Pałuki Running Team M 40-49
125 Łukasz Jankowiak 1991 Zielona Góra AleTempo M 30-39
126 Łukasz Jarmuż 1989 Kamionki M 30-39
127 Adriana Jasielska 1979 Poznań K 40-49
128 Bartłomiej Jasiówka 1981 Polska Nowa Wieś M 40-49
129 Artur Jaworski 1988 Poznań M 30-39
130 JAKUB JEZIÓŁKOWSKI 1983 PNIEWY Gira Się Kręci M 30-39
131 Kamil Jończy 1983 Halinów PKO BP M 30-39
132 Leszek Józefowski 1978 Lednogóra M 40-49
133 Paweł Jurczak 1988 Poznań M 30-39
134 Mikołaj Juszczak 1994 Września M 18-29
135 Joanna Kabat-Koperska 1973 Kliniska Wielkie K 40-49
136 Robert Kadej 1990 Wołów TRI GRANDA WOŁÓW M 30-39
137 Karolina Kaliszan 1990 Zalasewo K 30-39
138 Bartosz Kałwiński 1987 Puszczykowo Padre Team M 30-39
139 Ryszard Kałwiński 1961 Luboń Padre Team M 60-69
140 Artur Kamiński 1980 Olsztyn PersonalTriathlon.pl M 40-49
141 Jarosław Kamiński 1984 Warszawa Triathletic Team M 30-39
142 Radosław Kamiński 1989 Rokietnica WUEF TRI TEAM- POMOCNI M 30-39
143 Rafał Kamiński 1994 Goleniów M 18-29
144 Kamil Kaniewski 1980 Dąbrowa M 40-49
145 Małgorzata Kapcińska 1973 Lusówko Zgrupka Team K 40-49
146 Piotr Kapciński 1984 Poznań OLB M 30-39
147 Andrzej Karaś 1969 Radom Perschmann M 50-59
148 Marcin Karliński 1984 Łódź FourTriSquad M 30-39
149 Łukasz Karpiewski 1988 Krotoszyn M 30-39
150 Małgorzata Karpińska 1974 Bielawa PKO BP K 40-49
151 Kamil Kasper 1990 Siemianowice Śląskie Maspex Triathlon Team M 30-39
152 Sławomir Kawecki 1981 Komorniki Motiv Home Team M 40-49
153 Maciej Kaźmierczak 1992 Plewiska M 30-39
154 Oskar Kaźmierczak 1991 Jarocin Rock Run Jarocin M 30-39
155 Marcin Kaźmierski 1979 Szczecin MTR SZCZECIN TEAM M 40-49
156 Amadeusz Kempiak 1994 Leszno Gate 2 Athletics M 18-29
157 Aleksandra Kędziora 1978 Wrocław GT RAT K 40-49
158 Hanna Kęsy-kowalska 1967 Szczawno-Zdrój SZCZAWNORUN K 50-59
159 Jan Kierzkowski 1994 Warszawa Trimasters M 18-29
160 Wiktoria Kieturakis 1992 Warka K 30-39
161 ŁUKASZ KISŁO 1983 LESZNO 64-STO M 30-39
162 Tomek Kita 1979 Poznań SpecShop Team M 40-49
163 Magdalena Klebba 1991 Poznań K 30-39
164 Marta Klińska 1990 Kamionki Webster-Studio.pl K 30-39
165 Marcin Kliński 1986 Poznań Webster-Studio.pl M 30-39
166 Michał Kliński 1986 Kamionki Webster-Studio.pl M 30-39
167 ROBERT KŁODZIŃSKI 1968 Szczecin M 50-59
168 Bartłomiej Kogut 1981 Oława GraJan M 40-49
169 Damian Kolasiński 1977 Zalasewo KS Posnania M 40-49
170 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Koliberek M 40-49
171 Marta Kołczyńska 1985 Łódź K.S. Celironman S.A. K 30-39
172 Barbara Kołodziejczyk 1977 Aleksandria Pierwsza Triathlon Training Center K 40-49
173 Sylwia Kołodziejczyk 1980 Świnoujście FORMA K 40-49
174 Tomasz Kołodziejski 1969 Poznań GINASO M 50-59
175 Grzegorz Komisarczyk 1971 Sułkowo STC Stargard M 50-59
176 Remigiusz Konieczny 1977 Poznań CITY ZEN POZNAŃ M 40-49
177 Tomasz Kończak 1993 Burkatów Żelazna Świdnica M 18-29
178 grzegorz korczyc 1982 gorzów wlkp M 40-49
179 Robert Kosiński 1982 Rybitwy NOKIA M 40-49
180 Ewa Kotlińska-Łojek 1985 Warszawa PKO Bank Polski / Karaś TRI&SWIM Team K 30-39
181 Aneta Kowalska 1989 Warszawa Triathletes' Performance K 30-39
182 Aleksander Kowalski 1963 Szczawno-Zdrój SzczawnoRun M 50-59
183 Grzegorz Kowalski 1986 Warszawa - Polska PROTEK M 30-39
184 Janusz Kowalski 1979 Poznań CoWalski - Aleja Inspiracji M 40-49
185 Marcin Krasoń 1981 Warszawa Grupa OLX / Smashing Pąpkins / NBR Team M 40-49
186 Paweł Kręcioch 1975 Lgota MASPEX TRIATHLON TEAM M 40-49
187 Hubert Król 1986 Poznań www.TrenerTriathlonu.pl M 30-39
188 Michał Król 1981 Przechlewo Tripaka Przechlewo M 40-49
189 Edward Królikowski 1970 Plewiska Tri Posnania M 50-59
190 Karol Krupa 1988 Plewiska M 30-39
191 Katarzyna Krupiak 1986 Korzystno Rowery Małgośka K 30-39
192 Bartosz Kruszona 1985 Śrem M 30-39
193 Patryk Kubiak 1982 Poznań M 40-49
194 Tomasz Kuklis 1986 Poznań Literaki.com M 30-39
195 Jarosław Kukuła 1982 Poznań Q KA | 8ATM | SCIM | EY M 40-49
196 Grzegorz Kulawik 1981 Kraków Maspex Triathlon Team M 40-49
197 Andrzej Kupracz 1971 Brzoza M 50-59
198 Marcin Kurek 1980 Gruszczyn e-automatyk Marcin Kurek M 40-49
199 Kamil Kurpisz 1999 Brenno M 18-29
200 Zbigniew Kusik 1982 Poznan Gira się Kręci M 40-49
201 Karolina Kuta 1993 Wrocław Litwin Triathlon Team K 18-29
202 Michał Kuźmicki 1983 Wrocław TMTeam M 30-39
203 Katarzyna Kuźnik 1983 Swarzędz K 30-39
204 Wojciech Kwiczor 1980 Poznań M 40-49
205 Tomasz Lach 1971 Stara Kamienica FIZJO-COMPLEX TOMASZ LACH M 50-59
206 Monika Latocha 1991 Graboszyce Maspex Triathlon Team K 30-39
207 Katarzyna Lauba 1993 Poznań K 18-29
208 Aleksander Leduchowski 1993 Łódź Danielo Sportswear M 18-29
209 Krzysztof Leki 1980 Garby SURG-TECH Endurance K 40-49
210 Bartosz Lesiak 1988 Poznań M 30-39
211 Michał Liberadzki 1992 Poznań Trenertriathlonu.pl M 30-39
212 Marek Licznierski 1984 Plewiska OwocBiegaTeam M 30-39
213 Marek Lindner 1980 Wrocław Fandom M 40-49
214 Dawid Lipert 1998 Kraków M 18-29
215 Remigiusz Lipert 1991 Zalasewo M 30-39
216 Martyna Lipiarz 1992 Warszawa Adrian Kostera Team K 30-39
217 Jarosław Lubik 1988 Sieraków IM Inspiration M 30-39
218 Marcin Lupa 1980 Wroclaw BecomeOne M 40-49
219 Krzysztof Łabęcki 1982 Poznań M 40-49
220 Adam Łangowski 2001 Poznań M 18-29
221 Dariusz Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie M 30-39
222 Urszula Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie K 30-39
223 Radosław Łaski 1983 Łódź FourTriSquad M 30-39
224 Przemysław Łazaronek 1977 Szczecin dziewiętnaście77 M 40-49
225 Leszek Łączny 1961 Borkowlce M 60-69
226 Maciej Łopatowski 1999 Poznań M 18-29
227 Marcin Machyński 1980 Poznań MRIP M 40-49
228 Adam Maciejewski 1999 Konin Triton Konin M 18-29
229 Maciej Maćkowski 1981 Berlin M 40-49
230 Krzysztof Madejski 1991 Poznań Vizlib M 30-39
231 Patryk Majewski 1985 Poznań Farutex Poznań M 30-39
232 Piotr Majewski 1986 Legionono Find Funds K 30-39
233 Radosław Majewski 1979 Poznań Pierwszy i ostatni :) M 40-49
234 TOMASZ MALAK 1988 Poznań TERLAN SP. Z o.o. M 30-39
235 ARTUR Malec 1979 Komorniki M 40-49
236 Piotr Malinowski 1991 Piła M 30-39
237 Andrzej Malis 1971 Swarzędz Drużyna Szpiku M 50-59
238 Juha Malkamaki 1984 Borowiec GT RAT M 30-39
239 Zbigniew Małkowski 1973 Szreniawa Enea Team M 40-49
240 Zbigniew Marasz 1980 Siedlice M 40-49
241 Michał Marciniak 1983 Skórzewo UKS CITYZEN_/BE3 M 30-39
242 Przemysław Marciniak 1985 Skórzewo Be_3 / UKS Cityzen Poznań M 30-39
243 Mikołaj Marcinkowski 1975 Dopiewiec Zgrupka Team M 40-49
244 Grzegorz Markiewicz 1988 Poznań M 30-39
245 Daniel Matuszczak 1988 Białcz DAWAJ KALACH TEAM M 30-39
246 Maciej Matyjasik 1974 Poznań Velocity Poznań M 40-49
247 Maciej Mawlichanów 1992 Warszawa M 30-39
248 Paweł Mazurek 1968 Bytkowo Tri PM M 50-59
249 Wojciech Meissner 1996 Śrem Śremski Sport M 18-29
250 Paweł Mendyka 1987 Szczecin NSZZFiPW Szczecin M 30-39
251 Hanna Michalik-Tomczak 1976 Poznań Smashing PĄpkins K 40-49
252 Michał Michalski 1992 Rakoniewice Team Hana M 30-39
253 Grzegorz Michałek 1985 Wroclaw GT RAT M 30-39
254 Henryk Michałowski 1941 Poznań CITY ZEN M 80+
255 Marcin Miczuga 1975 Września GAREL PLAST TEAM M 40-49
256 Sebastian Miedziak 1983 Rogalinek LS Plus Recykling TEAM/ Be3_Citizen M 30-39
257 Jacek Mikołajczyk 1964 Poznań M 50-59
258 Mateusz Misiak 1989 Przecław M 30-39
259 Joanna Młynarczyk 1989 Wrocław K 30-39
260 Grzegorz Moliński 1971 Poznań POMPAX POWER M 50-59
261 Łukasz Moszczyński 1985 Dąbrowa M 30-39
262 Karol Mroczkowski 1990 Wrocław ALOHA Triathlon Team M 30-39
263 Monika Murawska 1980 Poznań K 40-49
264 Krzysztof Nalepa 1982 Myślenice Maspex Triathlon Team M 40-49
265 Przemyslaw Nalewaj 1994 Leszno Gate 2 Athletic M 18-29
266 Marta Napieracz 1979 Gdynia Mateusz Rak RakTeam K 40-49
267 Dawid Narożny 1984 Poznań M 30-39
268 Anna Nechytailova 1997 m. Warszawa TriPassion K 18-29
269 Tomasz Niewiedział 1969 Poznań TNT Run M 50-59
270 Adam Nowak 1985 Lewin Brzeski OneTwoTriTeam M 30-39
271 Grzegorz Nowak 1974 Poznań Nowaczki.pl M 40-49
272 Marcin Nowak 1977 Lewin Brzeski AX PROJEKT M 40-49
273 Marian Nowak 1961 Lubin M 60-69
274 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo M 40-49
275 Tomasz Nowak 1993 Lubin M 18-29
276 Wojciech Nowak 1985 Poznań SILAOJCA.pl M 30-39
277 Cezary Nowicki 1976 Poznań Niemaleko M 40-49
278 Marcin Nowicki 1980 Gorzów Wielkopolski Go2Tri M 40-49
279 Maciej Nowok 1991 Chorzów M 30-39
280 Weronika Nowok 1991 Chorzów K 30-39
281 TOMASZ OKOŃ 1989 Lędziny Maspex Triathlon Team M 30-39
282 Kamil Olejniczak 1986 Krotoszyn Krotoszyn M 30-39
283 Maurycy Olszewski 1991 Poznań M 30-39
284 Mateusz Onuszko 2004 Legnica Triathlonowa Legnica M 18-29
285 Kamil Orłowski 1985 Wrocław Orka M 30-39
286 Łukasz Ostrowski 1993 Gdynia Invictus 3City M 18-29
287 Marcin Oszmiańczuk 1975 Żary Żary Triathlon Team M 40-49
288 Krzysztof Pacholczyk 1988 Słupsk M 30-39
289 Albert Paderewski 1992 Warszawa Triathletic Team M 30-39
290 Andrzej Pająk 1984 Skórzewo OWOCTEAM fundacjapajak.pl M 30-39
291 Jakub Palczyński 1985 Siadło Dolne M 30-39
292 Jakub Pasiewicz 1993 Świdnica Żelazna Świenica M 18-29
293 Łukasz Paszko 1989 wola MASPEX TRIATHLON TEAM M 30-39
294 Łukasz Paszkowski 1979 Poznań M 40-49
295 Rafał Patzer 1975 Klaudyn PKO Bank Polski M 40-49
296 Jacek Pawlak 1984 Głogów w TRI miga M 30-39
297 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski M 40-49
298 Józef Pawłowski 1990 Konin TRITON KONIN M 30-39
299 Piotr Pawłowski 1987 Szczecin M 30-39
300 Mateusz Paździora 1980 Poznań M 40-49
301 Przemysław Perka 1989 Warszawa Zbucki Ruch M 30-39
302 Marcin Pękala 1977 Swidnica OneManRunSwidnica M 40-49
303 Ruth Pfundstein 1966 Briesen MSV Tripoint K 50-59
304 Grzegorz Piątek 1979 Koło M 40-49
305 Marcin Piechocki 1973 Poznań M 40-49
306 Szymon Pieczyński 1986 Poznań M 30-39
307 Marcin Pieszak 1983 Góra Kanapowe pampry M 30-39
308 zosia pieszak 1985 góra Kanapowe Pampry K 30-39
309 Małgorzata Pietrasiak 1956 Poznań BE3_Cityzen Poznań K 60-69
310 Przemysław Pietrasik 1980 Słupsk Trzy Fale Słupsk M 40-49
311 Wojciech Pigla 1985 Poznań M 30-39
312 Hubert Piotrowicz 1979 Poznań Mocni w Gębie M 40-49
313 Joanna Plenzler 1984 Szczecin K 30-39
314 Piotr Płaczek 1962 Poznań Malta Poznań M 60-69
315 Dominik Podskok 1978 Poznań M 40-49
316 Krzysztof Pokolenko 1982 Kostrzyn nad Odrą Osp Kostrzyn nad Odrą M 40-49
317 Jakub Polak 1988 Wroclaw M 30-39
318 Maciej Policzkiewicz 1983 Warzymice KS IRONMAN Szczecin M 30-39
319 Zbigniew Posacki 1977 Wołów Wołów Biega M 40-49
320 Rafal Prus 1979 Bestwinka MASPEX TRIATHLON TEAM M 40-49
321 jakub przewoźny 1985 Poznań M 30-39
322 Łukasz Przypis 1986 Poznań PKO Bank Polski M 30-39
323 Piotr Przysiwek 1975 Słubice AGATri M 40-49
324 Agnieszka Purczyńska 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki K 40-49
325 Michał Purczyński 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki M 40-49
326 Janusz Pusz 1987 Szczecin M 30-39
327 Tomasz Ratajczak 1982 Poznań Teraz albo nigdy M 40-49
328 Anna Ratajczyk 1981 Zalasewo Drużyna Szpiku/KLAS Szpot Swarzędz K 40-49
329 Jakub Ratajski 1993 Środa Wielkopolska M 18-29
330 Łukasz Raźniewski 1976 Dywity Łukasz Raźniewski M 40-49
331 Mariusz Retkiewicz 1978 Bełchatów COMKASteam M 40-49
332 Robert Retkiewicz 1981 Kleszczów M 40-49
333 Remigiusz Rogiewicz 1978 Szczecin KS Ironman Szczecin M 40-49
334 Pawel Rogowicz 1980 Garby CTS M 40-49
335 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Old Spartan M 40-49
336 Jakub Romanowski 1979 Poznań Night Runners M 40-49
337 Piotr Rosak 2000 Poznań M 18-29
338 Wiktor Rosiński 1981 Poznań M 40-49
339 Łukasz Rozynek 1985 Poznań M 30-39
340 Piotr Różański 1987 POZNAŃ KRT M 30-39
341 Dariusz Rudkowski 1964 Zielona Góra M 50-59
342 Tomasz Rudnik 1979 Żarów Becomeone M 40-49
343 Mirosław Rusinek 1979 Tarnowo Podgórne M 40-49
344 Filip Rybakowski 1973 Poznań UMP M 40-49
345 Adam Rychlewski 1985 Zakrzewo M 30-39
346 Małgorzata Rymarkiewicz 1983 Bydgoszcz K 30-39
347 Marcin Rzepecki 1975 Komorniki M 40-49
348 Michał Rzeszutek 1989 Słupsk M 30-39
349 Tomasz Rzeźnik 1976 Poznań POZNANIA S.A. M 40-49
350 Piotr Rzytki 1981 Lisiowolka Młodzik Team M 40-49
351 Joanna Sabadasz 1988 Poznań K 30-39
352 Jakub Sakowski 1993 Inowrocław M 18-29
353 Jakub Samelski 1993 Warszawa BICHRON Piotr Wawryniuk M 18-29
354 Radosław Satkowski 1973 Warszawa PKO BP M 40-49
355 Pierre Schulze 1968 Frankfurt (Oder) Team S M 50-59
356 Aleksandra Sienicka 1990 Warszawa K 30-39
357 Filip Sierant 1983 WARSZAWA PKO BP M 30-39
358 Marek Siuda 1973 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz M 40-49
359 Paweł Siwek 1976 Poznań M 40-49
360 Przemek Skrobacz 1988 Reda LUK-CONNECT TRI TEAM M 30-39
361 Karol Skrzypiec 1984 Żarów Becomeone M 30-39
362 Sabrina Snela-Daleszyńska 1980 Szczecin Łękna Król K 40-49
363 Izabela Sobańska 1996 Drużbice K 18-29
364 Marcin Sobczak 1976 Warszawa TriWawa M 40-49
365 Patryk Sobczyk 1995 Poznań MANUFAKTURA MIESZKAŃ M 18-29
366 Paweł Sobczyk 1984 Poznań M 30-39
367 Filip Sobecki 1976 BEZRZECZE KS Ironman CS Szczecin M 40-49
368 Marcin Sobkowiak 1981 Poznań M 40-49
369 Michał Sokołowski 1998 Szczecin M 18-29
370 Paweł Sokołowski 1966 Poręba M 50-59
371 Danuta Stachowiak 1974 Rokietnica Owoc team K 40-49
372 Marcin Stachowiak 1991 Poznań #biegiemwlas M 30-39
373 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań M 40-49
374 Grażyna Stasiak 1983 Łódź FourTriSquad K 30-39
375 Agnieszka Staszak 1974 Zakrzewo K 40-49
376 Michal Statucki 1985 Lusówko M 30-39
377 Roman Stawowy 1960 Krotoszyn TEAM RomanS M 60-69
378 Beata Stefańska 1982 Poznań K 40-49
379 David Stepien 1991 Wilhelmshaven TSR Olympia Wilhelmshaven M 30-39
380 Alicja Stoińska 1983 Poznań K 30-39
381 Marek Strogulski 1972 Rosnówko Zgrupka Team M 50-59
382 Daniel Stróżyński 1978 Wołów Wołów Biega M 40-49
383 Jakub Strugała 1985 Poznań M 30-39
384 Grzegorz Struzik 1976 Poznań Jeżyce M 40-49
385 Katarzyna Strzelczyk 1983 Murowana Goślina KB GEPARD Murowana Goślina K 30-39
386 Bartosz Strzykowski 1995 Konin - M 18-29
387 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól M 30-39
388 Tomasz Styrna 1979 Kraków TriWise M 40-49
389 ANDRZEJ SZAFER 1977 POZNAŃ M 40-49
390 Jacek Szałata 1968 Rokietnica M 50-59
391 Krzysztof Szczepański 1988 Poznań Wójtowicz Tri Team / Świstaki Team M 30-39
392 Łukasz Szczygieł 1980 Poznań GRUPA OLX M 40-49
393 Joanna Szefler 1977 Szczecin Swim2Tri K 40-49
394 Radosław Szefler 1976 Szczecin Hawajskie Rekiny - Triathlon Team M 40-49
395 Jakub Szlachta 1985 Szczecin Go2Tri M 30-39
396 andrzej szmelter 1973 Żary M 40-49
397 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS/ Lechita M 40-49
398 Maciej Szulejewski 1990 Poznań M 30-39
399 Michał Szumny 1986 Warszawa M 30-39
400 Marek Szydłowski 1981 Poznań CBN M 40-49
401 Karolina Szymańska 1980 Warszawa Triathletic Team K 40-49
402 Jędrzej Szymański 1981 Poznań M 40-49
403 Andrzej Szymczak 1986 Poznań Dermatic M 30-39
404 Wojciech Szymczak 1978 Lusówko kuźnia Triathlonu M 40-49
405 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają M 40-49
406 Mikołaj Śledź 1996 Poznań (Poznań-Jeżyce) M 18-29
407 Maciej Śliwa 1983 Kruszyn Papryka Team M 30-39
408 Paulina Tatara 1988 Warszawa K 30-39
409 Dariusz Tauchert 1967 Kamionki Tadar M 50-59
410 Julita Tomaszewska 1978 Legionowo TIMBUD TEAM K 40-49
411 Marek Tomaszewski 1978 Mosina TriMario M 40-49
412 Mariusz Tomaś 1977 Oława TRIIM Oława M 40-49
413 Jakub Tomczak 1996 Poznań M 18-29
414 Piotr Tomkowiak 1983 Poznań M 30-39
415 Arkadiusz Trociński 1966 Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki M 50-59
416 Piotr Turowicz 1975 BOLECHÓWKO M 40-49
417 Paweł Tyrała 1976 Kostrzyn nad Odrą OSP Kostrzyn nad Odrą M 40-49
418 Rafał Urbanowicz 1981 Warszawa oznakujbiuro.pl M 40-49
419 Geroldjoerg Vossi 1966 POZNAŃ niema M 50-59
420 Paweł Walczak 1989 Bydgoszcz M 30-39
421 Jakub Waliszewski 1987 Poznań Rowery Małgośka M 30-39
422 Justyna Walkowiak 1997 Borowo-Młyn Walkołajak Team K 18-29
423 Przemysław Wański 1984 Poznań Mocni w gębie K 30-39
424 Krzysztof Warchoł 1973 Kicin M 40-49
425 Krzysztof Waszak 1979 Stargard Animex triathlon TEAM M 40-49
426 Paweł Waśniowski 1975 Dąbrówka TrenerTriathlonu.pl M 40-49
427 Piotr Wawryniuk 1993 Warszawa BICHRON Piotr Wawryniuk M 18-29
428 Bogusław Wawrzyniak 1965 Gorzyce Wielkie Wawrzyn Team M 50-59
429 Bogusław Wawrzyniak 1965 Gorzyce Wielkie Wawrzyn Team M 50-59
430 Mariusz Wermiński 1977 Swarzędz Fala Swarzędz M 40-49
431 Maciej Werwiński 1985 Poznań M 30-39
432 Maciej Wieczorkiewicz 1985 Poznań Crazy & Fiery M 30-39
433 Adam Wielgołaski 1983 Warszawa PKO Bank Polski M 30-39
434 Mariusz Wielgos 1986 warszawa Trimasters M 30-39
435 Michał Wierzbicki 1991 Świebodzin Willow Batony-Zgrupka Team p/b Triathlonista.com M 30-39
436 Marcin Wilhelmi 1976 Poznań M 40-49
437 Joanna Wincza 1982 Szczecin swim2tri K 40-49
438 Robert Wirtek 1971 Szczecin M 50-59
439 Damian Wiśniewski 1996 Ślesin Dietetyk Magdalena Kołodziej M 18-29
440 Kacper Wiśniewski 2000 Legnica Litwin Sports M 18-29
441 Tomasz Wiśniewski 1988 Wrocław Become one M 30-39
442 Tomasz Wiśniewski 1985 Szczecin Trigym Szczecin M 30-39
443 Maciej Wita 1981 Krotoszyn Bez M 40-49
444 Agnieszka Witczak 1976 Łękno K 40-49
445 Marcin Włodarczak 1974 Czempiń Helios Czempiń Team M 40-49
446 Ewelina Woda 1984 Kraków Way 2 Champ K 30-39
447 Marcin Wojtaszek 1972 Września Studio Treningu 36 MINUT Konin M 50-59
448 Katarzyna Wojtkowiak 1983 Poznań K 30-39
449 Maciej P Wojtkowiak 1974 Poznań M 40-49
450 Paweł Worek 1975 Cieszyn Gibiec Team M 40-49
451 Marcin Wozniak 1981 Poznan M 40-49
452 Tomasz Woźniak 1972 Złotniki DomData Run Team M 50-59
453 Sławomir Wójcik 1988 Warszawa M 30-39
454 Maksym Wróbel 1991 Poznań M 30-39
455 Paweł Wysoczański 1990 Wołów TRI Granda Wołów/PCC Squad M 30-39
456 Damian Wysz 1979 Poznań Porsche Obornicka Poznań M 40-49
457 Marcin Zagórski 1973 Robakowo AIRPOL M 40-49
458 Tomasz Zakurzewski 1974 Brzoza TRISPACE/TREK M 40-49
459 Wojtek Zarzycki 1977 Piasecznik Zaakirunner M 40-49
460 Robert Zatorski 1971 Warszawa M 50-59
461 Mateusz Zawadzki 1995 Toruń #dawajkalachteam M 18-29
462 Robert Zawardzin 1976 Warszawa PKO BANK POLSKI M 40-49
463 Artur Zawisza 1986 Poznań Tri Of US / Zgrupka Team M 30-39
464 Wojciech Zbierajewski 1988 Piła TRISPACE/TREK M 30-39
465 GRZEGORZ ZEMAN 1973 BIELSKO BIAŁA M 40-49
466 Andrzej Zengteler 1950 Gdańsk M 70-79
467 Karol Zgierski 1983 Sieraków M 30-39
468 Krzysztof Zieliński 1990 Poznań JuPaKrzy M 30-39
469 Bartosz Zimny 1988 Poznań Grupa Operacyjna Ratownictwa Wodnego/Posnania M 30-39
470 Grzegorz Ziółkowski 1998 Giżycko M 18-29
471 Wojciech Zmijewski 1988 Słupsk MJT SERWIS Sport TEAM M 30-39
472 Aleksandra Żabko 1992 Poznań Carlsberg Shared Services K 30-39
473 Magdalena Żuchowska 1978 SMOLEC LitWIN Sports K 40-49
474 Ewa Zofia Żukowska 1967 Zielonka Retro stork team K 50-59
475 iwona ŻUKOWSKA 1986 MĄCZNIKI PKO bank polski K 30-39
476 Tobiasz Żyła 1992 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele M 30-39
477 Pawel Kuzniak 1976 Szamotuły LitWIN Sports M 40-49
478 Łukasz Wagemann 1979 Wrocław GVT M 40-49
Top