JBL TRIATHLON SIERAKÓW 2023 - sprint - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
3001 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Biegacze Ściemniacze K 60-64
3002 Marcin Machyński 1980 Poznań MRB.com.pl M 40-44
3003 Krzysztof Szczepański 1988 Poznań świstaki / Wójtowicz Tri Team M 35-39
3004 Łukasz Jagielski 1992 Poznań jagielski_team M 30-34
3005 kazimierz ucherek 1970 Żory M 50-54
3006 Wiktoria Marciniak 2000 Plewiska UKS CITYZEN_/BE3 K 16-24
3007 Grażyna Kudra 1959 SZCZECIN MORSOLE SZCZECIN K 60-64
3008 Maciej Wojtaszek 1976 Poznań człapak M 45-49
3009 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team M 45-49
3010 Marek Porada 1963 Poznań WÓJTOWICZ TRI TEAM M 60-64
3011 Dawid Bromberek 1992 Poznań M 30-34
3012 Dawid Dudziak 1978 Stęszew KS IDMAR M 45-49
3013 Damian Płonka 1990 Lutynia MaxBruk M 30-34
3014 Ben Watkins 1965 Wallington M 55-59
3015 Anna Mikolajczak 1981 Wallington K 40-44
3016 Dominik Mioduszewski 1985 Krępice Scorpion M 35-39
3017 Martyna Mikołajczak 1985 Poznań K 35-39
3018 Maciej Chojan 1979 Halfway M 40-44
3019 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne T3 M 45-49
3020 Jakub Ostrowski 1980 Wrocław Ostry TEAM M 40-44
3021 Piotr Ostrowski 1974 POZNAŃ Ostry TEAM M 45-49
3022 Mariusz Ryndak 1961 Szczecinek M 60-64
3023 Piotr Porysek 1996 Pobiedziska M 25-29
3024 Szymon Maluśki 1987 Rakoniewice M 35-39
3025 JAKUB JEZIÓŁKOWSKI 1983 PNIEWY Gira Się Kręci M 40-44
3026 Lukasz Stilger 1979 Siechnice TRIMISSION M 40-44
3027 Zbigniew Kusik 1982 Poznań Gira się kręci M 40-44
3028 Dariusz Szukała 1980 Łosiniec Kibolski KS M 40-44
3029 Beata ROGOZIŃSKA 1980 Wrocław FUNTRI K 40-44
3030 Marek Konieczniak 1972 Rosnówko Maro Arbo M 50-54
3031 Henryk Gągola 1951 Rosnówko KS AZS AWF Poznań M 70-74
3032 Łukasz Moroza 1986 Szczecin Idmar Racing Team M 35-39
3033 Igor Dąbkowski 2006 Dziwnów KL Iskra Białogard M 16-24
3034 BOHDAN POCIEJ 1958 PŁOCK PTT DELTA M 65-69
3035 Małgorzata Karpińska 1974 Bielawa FUN TRI K 45-49
3036 Łukasz Idkowiak 1979 Mosina IDMAR RACING TEAM M 40-44
3038 Rafał Rydzewski 1990 Gdańsk DAWAJ KALACH TEAM M 30-34
3039 Artur Leczyk 1974 Warszawa M 45-49
3040 Bartłomiej Czernik 1981 MARCINKOWICE TriMission M 40-44
3041 Bogusław Czarkowski 1952 Polska Nowa Wieś Rollico Triahtlon Team M 70-74
3042 Agnieszka Walczak 1970 Sieraków K 50-54
3043 Przemysław Szymański 1978 Trzcianka M 45-49
3044 JOZEF Małkiński 1957 Bydgoszcz M 65-69
3045 Jarek Witkowski 1970 Poznan Be3 Cityzen/Lubuszanin Drezdenko M 50-54
3046 Andrzej Ignatowicz 1974 Warszawa KARAŚ SWIM & TRIATHLON TEAM / TARCHOMIN TRIATHLON M 45-49
3047 Bartosz Zimny 1988 Poznań Grupa Operacyjna Ratownictwa Wodnego M 35-39
3048 Gerard Majorczyk 1976 Zielona Góra M 45-49
3049 Kostek Majorczyk 2007 Zielona Góra M 16-24
3050 Feliks Broniewicz 2005 Wasosz Endorfiny Wąsosz M 16-24
3051 Agata Pawłowska 1985 Zielona Góra Drużyna Belgusa K 35-39
3052 Aleksandra Ilnicka-Łoza 1975 Bytom Grupa Nomax K 45-49
3053 Marcin Biały 1984 Poznań Souly.pl M 35-39
3054 Aleksandra Nykiel-Nowak 1982 Mielec TRI MASTER TEAM K 40-44
3055 Krzysztof Nowak 1972 Mielec TRI MASTER TEAM M 50-54
3056 Bartosz Czapiewski 1994 Międzychód M 25-29
3057 Krzysztof Bławat 1978 Kwilcz PMI M 45-49
3058 Anna Pec 1972 Oborniki SKS Oborniki K 50-54
3059 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD M 65-69
3060 Magdalena Rosińska 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki K 40-44
3061 robert górny 1983 imielno Bridgestone M 40-44
3062 Malwina Suwary 1987 Gorzów Wlkp. K 35-39
3063 Dariusz Dąbrowski 1986 Wrocław Max Progress M 35-39
3064 Sławomir Dąbrowski 1980 Wroclaw M 40-44
3065 Przemysław Marciniak 1985 Skórzewo UKS CITYZEN_/BE3 M 35-39
Top