JBL TRIATHLON SIERAKÓW 2023 - Half distance - age-groups - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
2102 Piotr Partyka 1969 Promienko M 50-54
2103 Leszek Błasiak 1965 Kęty M 55-59
2104 Mateusz Nenkała 1993 Leszno Jerzyk Team M 30-34
2105 Dariusz Wesołek 1978 Poznań Klub Wesołków M 45-49
2106 Dominik Fonrobert 1977 Wrocław #TRIMP M 45-49
2107 Wojciech Łoza 1971 bytom Grupa Nomax M 50-54
2108 Małgosia Stępska 1972 Kraków Brzyski Tri Team K 50-54
2109 Wojtek Superson 1971 Kraków Brzyski Tri Team M 50-54
2110 Bartosz Dankowski 1984 Wąsosz Endorfiny Wąsosz M 35-39
2111 Hubert Betlej 1982 Kraków Eskadra Kraków M 40-44
2112 Radek Stolarczyk 1983 Sieradz M 40-44
2113 Wojtek Hrab 1982 Poznań Night Runners M 40-44
2114 Michał Łuczyński 1992 Bytom CrossBrothers M 30-34
2115 Tomasz Białek 1984 Wroclaw TRIMP M 35-39
2116 Maciej Zychewicz 1983 Warszawa Kuźnia Triathlonu M 40-44
2117 Dominik Młodecki 1983 Brzeźno M 40-44
2118 Dariusz Tyszka 1975 Warszawa AKS Polonia Warszawa M 45-49
2119 Mateusz Nettmann 1979 Sierosław #makingfuture, #ProjektTrener M 40-44
2120 Bartłomiej Szydłowski 1978 Zielona Góra M 45-49
2121 Dariusz Broniewicz 1980 Wąsosz Endorfiny Wąsosz M 40-44
2122 Maciej Kromkowski 1978 Warszawa M 45-49
2123 Marcin Chyb 1973 Wałbrzych Infobiuro Team M 50-54
2124 Mariusz Pruski 1990 Łódź OedemaTeam M 30-34
2125 Jacek Nawrot 1962 Warszawa Labo sport M 60-64
2126 Paulina Nowacka 1976 Luboń K 45-49
2127 Maciej Chuchla 1971 Kalisz MAVI M 50-54
2128 Maciej Tatała 1971 Kostrzyn nad Odrą M 50-54
2129 Wojciech Szymkuć 1989 Poznań Król betonu M 30-34
2130 Daniel Nowak 1980 Głogów MKKK M 40-44
2131 Rafał Szymański 1971 Radom Doskonały Poranek M 50-54
2132 Bartłomiej Noga 1978 Łódź Doskonały Poranek M 45-49
2133 Dawid Łukaszewicz 1987 Wrocław Orbea MyO Wrocław M 35-39
2134 Paweł Tyrała 1976 Kostrzyn nad Odrą OSP Kostrzyn nad Odrą M 45-49
2135 Tadeusz Orłowski 1972 Lutynia GST TEAM M 50-54
2136 Marek Makowski 1983 Pruszków WTP / Exatel M 40-44
2137 Jakub Bielerzewski 1974 Warszawa PM Runners Club M 45-49
2138 Dominika Derwich 1991 Witnica OSP Kostrzyn nad Odrą K 30-34
2139 Paweł Brzeziński 1980 Koszalin IronDad PAB Koszalin M 40-44
2140 Mariusz Wojtkowiak 1982 Poznań M 40-44
2141 Wojciech Hoffmann 1975 Kraków Brzyski Tri Team/CTS M 45-49
2142 ŁUKASZ GRYCMAN 1978 Trzcinica SPARTA ULTRA TEAM M 45-49
2143 Piotr Moga 1983 Baranów Sparta Ultra Team M 40-44
2144 Łukasz Dropik 1984 Poznań M 35-39
2145 Piotr Strykowski 1972 Warszawa M 50-54
2146 Adam Dreger 1974 Łowyń Dreger Team M 45-49
2147 MAREK KOLAŚNIEWSKI 1976 POZNAŃ Fishlike team M 45-49
2148 Jakub Naczk 1986 Luboń #bezklubu M 35-39
Top