Triathlon Sieraków 2019 - połówka - kategorie wiekowe - Lista startowa
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
2101 Tomasz Waleński 1974 Wrocław
2102 Łukasz Wieprzowski 1983 Warszawa Lekarska Grupa Kolarska
2103 Błażej Bębeńca 1983 Warszawa Benefit Systems / AirBike Tri Team
2104 Michał Koźma 1980 Poznań
2105 Janusz Wiaderny 1974 Jastrzębie-Zdrój Pan
2106 Mateusz Wawrzyniak 1981 Koło
2107 Bartosz Paczkowski 1971 Szamotuły 218CREW
2108 jakub gzyl 1985 Zielonagóra egzyl.pl
2109 Tomasz Jakus 1984 Jędrzejów Jędrzejowski Klub Kolarski
2110 Dominik Lawniczak 1978 Nottingham
2111 Dawid Prałat 1978 Zelów PZU SPORT TEAM
2112 Roman Kajtoch 1985 Bieruń Wulkan Bieruń
2113 Damian Witkowski 1981 Krotoszyn
2114 Jakub Rutkowski 1977 Poznań MEIBES Team
2115 Maciej Mrówka 1972 Warszawa IRONANT.PL
2116 Grzegorz Kowalski 1967 Piaseczno PMCG Piaseczno
2117 Piotr Skrouba 1977 Wrocław
2118 Piotr Sadowski 1968 Piaseczno PMCG Piaseczno
2119 Michał Danielewski 1968 Piaseczno PMCG Piaseczno
2120 Jerzy Stręk 1989 Poznań Hoekman Tri team
2121 Bartosz Wolny 1977 Poznań Zadyszka.org
2122 Tomasz Sobański 1976 Myślibórz epidemiasportu.pl
2123 Dariusz Bielenis 1967 Świnoujście Ttrzy Wyspy Świnoujście
2124 Krzysztof Golanowski 1974 Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin
2125 Marek Rzepka 1973 Wrocław
2126 Mateusz Nettmann 1979 Sierosław FTI Racing Team Triathlon
2127 Adrian Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy
2128 Tomasz Wroński 1979 Wrocław
2129 Wojciech Banaszewski 1980 Wrocław
2130 Grzegorz Chmielewski 1977 Suchy Dwor TMTeam
2131 Filip Żok 1987 Siemianowice Śląskie
2132 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD Run Drezdenko
2133 Grzegorz Traczyk 1984 Kiekrz brak
2135 Grzegorz Bartoszewski 1976 Długołęka LITWIN TRIATHLON TEAM
2136 MACIEJ MIKOŁAJCZYK 1978 WRZEŚNIA
2137 Wojciech Hoffmann 1975 Kraków Korona Masters Kraków
2138 Tomasz Hepner 1988 Chodzież KAWA KAMP TEAM
2139 Hubert Betlej 1982 Kraków Eskadra Kraków
2140 Arkadiusz Święcicki 1978 Kiekrz Winter Swimming Team Poland
2141 Konrad Lewardowski 1970 Poznan KTB Kuny Strzeszyn
2142 Wojciech Gruchalski 1983 Konin Konin
2143 Tomasz Piotrowski 1981 Warszawa Grembski Triathlon
2144 Piotr Idzikowski 1979 Suchy Las 'PI'
2145 Grzegorz Hołubowicz 1980 Gorzów Wielkopolski
2146 Grzegorz Krakowiak 1977 Granowo
2147 Łukasz Dropik 1984 Poznań
2148 Paweł Bułeczka 1984 Zduńska Wola RAJSPORT ACTIVE, GATTA BIKE-RS
2149 Adrian Błasiak 1976 Bielsko-Biała
2151 Marcin Łytek 1974 Bielawa Schmersal-Trening
2152 Karol Banach 1979 Bolewice Sklep Wielobranżowy Krystyna Chwalisz-Banach
2153 Krzysztof Ziętek 1979 Gniezno Posnania Triathlon
2154 Witold Sobczak 1977 Poznań KB Szamotuły/ 12tri.pl
2155 Arkadiusz Sawicki 1982 Wrocław Scorpion
2156 Artur Sitarek 1976 Piaseczno NeOn Team
2157 Michał Zbierajewski 1980 Szydłowo Torpeda Szydłowo
2158 Mariusz Klus 1978 Złotniki TriMario
2159 Daniel Nowak 1980 Głogów MKKK
2160 Katarzyna Nowak 1987 Głogów MKKK
2161 Mirosław Korzeniowski 1978 Wrocław HAKUNA MATATA
2162 Tomasz Głód 1976 Józefosław COMP TEAM / Accelerating Poland
2163 Maciej Grochowski 1985 Warszawa
2164 Piotr Hojnor 1978 Święta Katarzyna
2165 MAREK KOLAŚNIEWSKI 1976 POZNAŃ Fishlike team
2166 Kamil Kopania 1990 Warszawa K.S Tęcza
2167 Krzysztof Jaskólski 1983 Gubin TriBoy
2168 Przemyslaw Szuder 1978 Hornówek Team Medak/Triautto.com
2169 Rafał Jakima 1980 Warszawa
2170 Piotr Woźniak 1979 Warszawa
2171 Tomasz Mróz 1972 Jędrzejów JKK Jędrzejów
2172 Alina Licznierska 1982 Plewiska Realizuje prezent od Warchlaków!
2173 Łukasz Chęciński 1982 Poznań
2174 Rafał Kukotko 1974 Tarnowo Podgórne Lubuszanin Drezdenko
2175 Szymon Stodółka 1986 WIlczyce Leniwiec
2176 Lesław Con 1965 Drezdenko Drużyna Szpiku
2177 Marcin Nowak 1985 Poznan Orki z Majorki
2178 Andrzej Kruszyński 1977 Łódź Triaktywny
2179 Cezary Wincza 1984 Szczecin tricarbon.pl
2180 Maciej Wróbel 1986 Poznań BE ORGANIC / DERIC TECHNIK TEAM
2181 Robert Cichosz 1974 Jelcz-Laskowice
2182 Dariusz Tyszka 1975 Warszawa AKS Polonia Warszawa
2184 Marcin Chyb 1973 Wałbrzych
2185 Kamil Grycz 1989 Ciechanów Trizarza Team
2186 Maciej Tatała 1971 Kostrzyn nad Odrą Kostrzyński Klub Kolarski 66-470
2187 Michał Kaźmierczak 1979 Środa Wielkopolska Garel Plast Team
2188 Michał Wojewoda 1974 Warszawa TriWawa
2189 Rafał Tamborski 1979 Leszno Companieros
2190 Wiktor Podedworny 1984 Poznań
2191 Bartosz Słomczyński 1978 Opole GT KONA
2192 Michał Kobiałka 1977 Leszno
2193 Maciej Kromkowski 1978 Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
2194 Radek Dziubała 1969 Święciechowa FEHLAU RUN TEAM
2195 Wojciech Sarzyński 1979 Kraków Sarzyn-SKI
2196 Maksym Rupieta 1978 Poznań WUEF Tri Team
2197 Wojtek Superson 1971 Kraków Eskadra Kraków
2198 Mikołaj Marcinkowski 1975 Palędzie Zgrupka Team
2199 Marcin Kozlowski 1986 Baranowo
2200 Adam Kulbiej 1990 Trzcianka KOCHAM KAŚKE!
2201 Łukasz Martynowski 1982 Opole
2202 Rafał Sawicki 1980 Wrocław Scorpion
2203 Dominika Stasiłowicz 1982 Warszawa Accelerating Poland
2204 Mikołaj Tomaszewski 1983 Kościan Warsztatowski.com DMTrade.pl
2205 Piotr Szczęśniak 1979 Tyniec nad Ślęzą
2206 Adam Andrzejczak 1985 Wrocław
2207 JAROSŁAW Furmanek 1969 Szczecin SWIM 2 TRI
2208 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki
2209 Wojciech Knop 1985 Opole
2210 Bogdan Barewski 1954 Warszawa WARSZAWIAKY
2211 Bożena MIASOJEDOW 1954 Warszawa AKS Polonia Warszawa
2212 Agnieszka Pawłowska 1989 Lusówko
2213 Adam Koronkiewicz 1977 Wrocław CS IRONMAN
2214 Przemyslaw Szafran 1981 Wronki
2215 Krzysztof Pawłowski 1984 Wałbrzych
2216 Lucjan Łyczak 1980 Siemianowice Śląskie Lucjan Łyczak
2217 Przemysław Filipczyk 1980 Katowice 1980
2218 Mariusz Kołodziej 1977 Legnica TRIATHLON MIETKÓW TEAMIE
2219 Stanislaw Kolasinski 1965 Czarny Las
2220 Bartosz Zbierajewski 1979 Poznań Drużyna Wilka
2221 Sławomir Foremski 1968 Torun Toruński Klub Triathlonowy
2222 Hanna Chamczyk 1968 Więckowice Klub Triaithlonowy Water Knights
2223 Jacek Łuczak 1970 Poznań KB UE Poznań
2224 Marcin Wintoch 1975 Toruń
2225 Krzysztof Glapa 1976 Gołuski
2226 Robert Rutkowski 1971 Myślibórz epidemiasportu.pl
2227 Iwona Ficner 1975 Stare Kurowo FSD Run Drezdenko
2228 Krzysztof Stasiak 1980 Głogów Małopolski STT
2229 Bartosz Malinowski 1979 Santocko Malina-MTB-TRI-RUN-FIT-FUN
2231 Piotr Partyka 1969 Promienko
2232 Jagna ŁUNKIEWICZ 1974 Poznań Euro Film folie okienne
2234 ELZBIETA ROMAN 1975 BRZEG NIEZRZESZONA
2235 Łukasz Rak 1974 Jasło jasielskie stowarzyszenie cyklistów
2236 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań Fred & Waloy
2237 Katarzyna Czepiel-Rak 1975 Jasło jasielskie stowarzyszenie cyklistów
2239 Małgorzata Kapcińska 1973 Lusówko Zgrupka Team
2240 Rafał Prendecki 1980 Wałcz Prendki TRI
2241 Stanisław Trojan 1958 Wrocław wkb piast wrocław
2242 Krzysztof Kruszona 1981 Dąbrowa BeOrganic / Deric Technik Team
2243 Rafał Pryk 1975 Goleniów Rozbiegany Goleniów
2244 Jan Jodłowski 1984 Kraków
2245 Paweł Markowski 1975 Gorzów Wielkopolski MTB4FUN
2246 maciej nitschke 1972 Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy
2247 Damian Biernacki 1974 Pabianice Korona Pabianice OLMAR IGŁA TEAM
2248 Maciej Czajkowski 1979 Namyslow NTT Triada
2249 Hubert Michalak 1997 Drzymałowo Niagara fitness klub
2250 Miroslaw Majczak 1975 Warszawa
2252 Jakub Bielerzewski 1974 Warszawa PM Runners Team
2253 Damian CEDRO 1978 Opole Bosse Nogi
2254 Jakub Lewandowski 1979 Poznań
2255 Marcin Nagórski 1978 Katowice Prestor Team
2257 Piotr Purol 1971 Dąbrówka
2258 Marcin Franaszczyk 1975 Sieraków Bucharzewo Team
2259 Mariusz Pawłowski 1979 Jeszkowice GT RAT
2260 Krzysztof Jagiełka 1968 Leszno ksiegowoscleszno.pl
2261 Dominik Kurek 1972 Dębno Netto GB 42,195 Dębno
2262 Paweł Główka 1991 Żary Europa Ubezpieczenia / TMTeam
2263 Adam Franzkowiak 1973 Poznań
2264 TOMASZ ANTOSIAK 1981 Złotoryja TMTema
2265 Łukasz Gradowski 1978 Opole PG Inwestycje
2266 Dawid Śledziński 1979 Poznań Wybiegani Team
2267 Daniel DĘBSKI 1968 Wałbrzych MTB Team Wrocław
2268 Jakub Jabłoński 1981 Poznań #delfinkiTEAM / Orki z Majorki
2269 Bartosz Dmowski 1972 Warszawa Tri Wawa
2270 Paweł Targoni 1976 Frydek nie ma nie mogę
2271 Piotr Andrzejewski 1959 ŚWINOUJŚCIE Marynarka Wojenna Świnoujście
2272 Maria Czekalska 1984 Poznań
2273 Marcin Podwysocki 1988 Warszawa TRI LEVEL
2274 Jacek Swędrowski 1977 Konin PROGRESS DESIGN
2275 Piotr Celmer 1976 Warszawa TRIWAWA
2276 Roman Muszyński 1978 Lusowko
2277 Adam Marczak 1969 Nieporęt Tri Level
2278 Grażyna Marczak 1969 Nieporęt Tri Level
2279 Wojciech Golonka 1978 Kraków Tubes International
2280 Patryk Ciupka 1977 Żory Trenuj Triathlon
2281 Radek Kobierski 1979 Warszawa PomagamyNatalii.pl
2282 Filip Wołowski 1973 Warszawa TriWawa
2283 Andrzej Skrzypczak 1971 Moczydło 10
2284 Michał Gryciuk 1980 Swarzędz Triathlon Team Września
2285 Mateusz Sobczak 1987 Poznań
2286 Kamil Klarczyk 1997 Krotoszyn LKS Ceramik Krotoszyn
2287 Marcin Sipurzyński 1981 Wrocław TMTeam
2288 Przemek Suchy 1977 Domaniów TMTeam
2289 Artur Ciosek 1975 Gorzów Wlkp.
2290 Artur Wroński 1980 Tychy COIG SA BUSINESS INTELLIGENCE TEAM
2291 Szymon Kowalski 1977 Łódź CelIronman
2292 Leszek Nowicki 1961 Inowrocław INONOWIKI
2293 Marcin Michałowski 1980 Szczecin Gryfus Szczecin
2294 DAWID JAŻDZIEWSKI 1993 CHOJNICE Tri Tur Chojnice
2295 Ryszard Derleta 1962 Szczecin derMMed
2296 Mateusz Derleta 1992 Szczecin derMMed
2297 Sylwester Hawrot 1968 GOLENIÓW Pan
2298 Łukasz Niedbał 1981 Gliwice GTT - Inter Projekt
2299 Marcin Niedźwiecki 1985 Warszawa Triwawa
2300 Cristian Subirats Gauxachs 1987 Valencia
2301 Piotr Baranowicz 1985 Warszawa TriWawa
2302 Bartłomiej Nagalewski 1976 WITNICA NAGA-MET
2303 Piotr Łysiak 1972 Zielona Góra
2304 Grzegorz Federowicz 1977 Wrocław Wataha Grupa Treningowa
2305 marcin czeremcha 1979 Bialystok Triathlon Republic
2306 Piotr Mińko 1978 Białystok Nadaktywni - UNIBEP TRI Team
2307 Jakub Kimmer 1988 Zelów TTPSC
2308 Adam Maliszewski 1992 Poznań
2309 Filip Daszewski 1998 Dębno
2310 Łukasz Zmysłowski 1982 Uniszowice
2311 Bartosz Kurczewski 1977 Gruszczyn CITYZEN
2312 Wojciech Oczkoś 1982 Skórzewo RAKIETA POZNAŃ
2313 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak
2314 Katarzyna Kowalewska 1973 Krzeptów CTS
2315 Wawrzyniec Czubak 1974 Kostrzyn
2316 Wojciech Wójtowicz 1986 Pobiedziska Fogt Bikes
2317 Deniss Priscepovs 1979 Riga ZOORBAGAN
2318 Aleksejs Belokopitovs 1980 Riga ZOORBAGAN
2319 Oskar Jabłoński 1995 Wolsztyn BS TRI TEAM
2321 Krzysztof Kwiatkowski 1981 Wrocław
2323 Krzysztof Pałka 1973 Żory HRmax Żory
2324 dawid stronka 1987 Poznań Velocity Poznań
2325 Jarosław Gozdalski 1973 Gniezno Witkowo biega
2326 Grzegorz Wysiński 1980 Kraków
2327 Michał Nowicki 1977 Warszawa
2328 Marcin Dziamski 1983 Warszawa TriWawa
2329 Jacek Szostek 1975 Opole GT KONA
2330 Sergey Chernobrivenko 1987 Wroclaw GT RAT
2331 Marek Kowalczyk 1978 Bydgoszcz ENDUSPORT
2332 Dawid Łukaszewicz 1987 Wrocław #NartyOK.pl
2333 Pavel Mazurs 1972 Riga
2334 Piotr Kowalczyk 1981 Warszawa
2335 Robert Puzoń 1979 Bielsko- Biała Nutrend Team
2336 Grzegorz Wołodko 1977 Smolec
2338 Maciej Trójnara 1979 Środa Wielkopolska Raben Group Team
2339 Aleksandra Sikora 1981 Warszawa NEON TEAM
2340 Grzegorz Karwacki 1972 Wałbrzych ja
2341 Tomasz Kubicki 1969 Oleśnica KTO - OGT
2342 Witold Sitek 1956 Ostrów Wlkp
2343 Jacek Janus 1979 Żory HRmax Żory
2344 Mateusz Ostrowski 1991 Poznań Biała Kenia
2345 Mariusz Reczko 1967 Malinowice
2346 Rafał Piotrowski 1980 Choroszcz Nadaktywni / Spartanie Dzieciom
2347 Witold Olejniczak 1949 Ostrow Wlkp KS Maraton Ostrów Wlkp.
2348 Adam Jaroniec 1985 Poznan TRINERGY
2349 ROBERT KŁODZIŃSKI 1968 Szczecin
2350 Łukasz Kałuża 1983 Bielsko-Biała RM TRI TEAM
2351 Adrian Firek 1985 Bielsko-Biała HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ
2352 Krzysztof Jeger 1982 Swarzędz UKS CITYZEN_/BE3
2353 Adam Maniak 1979 Miloszyce Jelcz Triathlon Project
2354 Andrzej Naskrętski 1979 Krępice
2355 MARCIN WALDON 1980 Żory HRmax Żory
2356 Mariusz Fajok 1969 OBORNIKI Kęsy Team
2357 Roman Matyla 1986 Wrocław Triathlon Mietków Team
2358 Eduards Ginters 1987 Riga Zoorbagan
2359 Grzegorz Dobrosielski 1982 Warszawa
2360 Rafał Chmielewski 1974 Grudziądz Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz
2361 Jarek Markiewicz 1986 Warszawa Triwawa
2362 Seweryn Koczajewski 1976 Jędrzejów JKK Jędrzejów
2363 Marcin Tomaszewski 1982 Jelcz Jelcz Triathlon Project
2364 Oskar Wałęsa 1998 Komorniki
2365 Damian Słowiński 1980 Poznań / Pleszew BE3 CITYZEN_ POZNAŃ
2366 Paweł Siatecki 1992 Garbow TRIATHLON LUBLIN TEAM
2367 Grzegorz Sawczuk 1980 Wysoka
2368 Artur Sznek 1972 Jerzykowo Cityzen Poznań
2369 Przemysław Puchalski 1982 Wrocław
2370 Andrzej Mieczkowski 1982 Kraków
2371 Michal Glowacki 1986 Warszawa TriWawa
2372 Krzysztof Ohla 1976 Poznań CITYZEN_
2373 Wojciech Brewka 1981 Pierwoszów GT RAT
2374 Wanda Brewka 1983 Pierwoszów GT RAT
2375 Paweł Kiełbasa 1978 Strzegom GT RAT
2376 Paweł Mitruś 1992 Warszawa NeON Team
2377 Krzysztof Borsiak 1969 Plewiska Lux Med
2378 Marek Folga 1975 Wrocław TeamKaraś
2379 Rafał Niemczewski 1978 KOBYLNICA FC Katarzynki
2380 Łukasz Dziembowski 1984 Mędłów TMTeam
2381 Robert Juszczyński 1996 Wrocław Adrian Danilewicz Team
2382 Mariusz Chrobot 1979 Krępice GT RAT
2383 Damian Witkowski 1987 Pomiechówek Progress Triathlon Team
2384 Janusz Szymczak 1986 Warszawa 3xRadio
2385 Piotr Strykowski 1972 Warszawa
2386 Jan Molicki 1983 Poznań
2387 Monika Zawiejska 1975 Poznań
2388 Mateusz Boruta 1979 Poznań Dziki z Moraska
2389 Bartosz Dorobiała 1985 Poznań Kuźnia Triathlonu
2390 Hubert Panuś 1988 Płock NAFCIARZE Płock
2392 wlodzimierz krawczyk 1964 Śrem ciacho team triathlon
2393 Arkadiusz Cichosz 1973 Wrocław
2394 Sebastian Krasnodębski 1982 Grudziądz
2395 Damian Kula 1977 Kraków TriWise Triathlon Team
2396 RADOSŁAW JASICZEK 1979 Świdnica GLKS Żelazna Świdnica
2397 Tomasz Hadryś 1987 Wrocław Tmteam
2398 Marcin Jędrzejczak 1991 Suchy Las Velocity/ K.S Tęcza
2399 Wojciech Sopotnicki 1977 Kunice Grupa Techniczna
2400 Marcin Fabiszewski 1983 Warszawa Triwawa
2401 Robert Wojnar 1976 Toruń
2402 Adrian Karczewski 1987 Kleszczele CB163
2403 Tomasz Arak 1979 Piaseczno TriWawa
2404 Artur Obuchowicz 1979 Wschowa Power of Science TRI TEAM
2405 Stephen Dersley 1970 Poznan Stephen Dersley
2406 Piotr Prusak 1983 Pietrzykowice GT RAT
2407 Radosław Bułat 1991 Wrocław Applover.pl
2408 Mirosław Wójcik 1966 Tomaszów Maz. Time4Running
2409 Wojciech Walaszczyk 1971 Jasło JSC Jasło
2410 Paweł Kehl 1974 Płock NAFCIARZE Płock
2411 Adam Wrzecian 1986 POZNAŃ Night Runners
2412 Maciej Bień 1975 Warszawa Warsaw Masters Team
2413 Dariusz Szwebów 1972 Dąbrówka M4plus
2414 ARKADIUSZ JANISZEWSKI 1971 środa śląska GT RAT
2415 Marek Pyka 1977 Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
2416 MAREK PAWELEC 1979 NOWA CHEŁMŻA TRIATHLON TEAM CIESIELSKI
2417 Piotr Deutschman 1978 Wrocław GT RAT
2418 Jakub Czernicki 1983 Suchy Las
2419 Robert Mazurek 1977 Szczecin AKUBIZ.biz
2420 Mikołaj Jarmużek 1988 Skrzynki QSG Team
2421 Michał Kaczor 1989 KLUCZBORK Kluczborska Grupa Biegowa
2422 Tomasz Wojtuń 1995 KLUCZBORK KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA
2423 Łukasz Zajma 1996 Bemowo WAT-WARSZAWA
2424 Patryk Tyrek 1995 Myszków 22 pany
2425 Mieszko Kastelnik 1975 Katowice Litwin Triathlon Team
2426 Jacek Kasprzak 1981 Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn
2427 Hubert Mazur 1987 Borek Wielkopolski KB MiŚ Borek Wielkopolski
2428 Krzysztof Szuder 1985 Warsaw DellEMC
2429 Marcin Karkoszka 1990 Masanów KB fabryka biegania Ostrów Wielkopolski
2430 Jakub Waliszewski 1987 Poznań Rowery Małgośka
2431 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
2432 ŁUKASZ GRYCMAN 1978 TRZCINICA SPARTA ULTRA TEAM
2433 Wojciech Chyłek 1982 Kraków Łuczanowice Kraków
2434 Ireneusz Cupa 1973 Toruń TRIATHLON KONSULTING
2435 Bartek Sarbak 1996 Wolsztyn BS - TRI TEAM
2436 Bartłomiej Stajniak 1991 Namysłów Namysłowskiego Towarzystwo Triathlonowe "TRIADA"
2437 Jakub Rzepka 1982 Warszawa WteiWewte
2438 Szymon Kotecki 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
2439 Szymon Kuczyk 1977 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza TriTeam
2440 Jędrzej Jerzmanowski 1981 Poznań
2441 Radosław Kamiński 1989 Rokietnica WUEF TRI TEAM
2442 KRZYSZTOF DOMINIKOWSKI 1980 ŚWIDNICA GLKS Żelazna Świdnica
2443 Tomasz Bemben 1994 Kraków
2444 Kacper Pawełczyk 1987 Łódź K.S. CelIronman S.A.
2445 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team
2446 Wojciech Walczak 1976 Radzymin Progress Triathlon Team
2447 TOMASZ SABA 1974 CHOTOMÓW Triclub
2448 Waldemar Senczenko 1981 Bytom Nothing to fear
2449 EWA WONKO 1986 ŁÓDŹ HTF Ludwik Sikorski/Celironman
2450 Przemysław Seredyński 1982 Lutynia Etteplan
2451 Remigiusz Kot 1973 Bielsko-Biała RM Tri Team
2452 Sławomir Wysoczański 1993 Kościan Hernik Team
2453 Łukasz Zarudzki 1976 Gliwice Nothing to fear
2454 Tomasz Kowalik 1977 Warszawa
2455 Tomasz Kowalczyk 1972 Warszawa TRICLUB
2456 Adrian Sierociuk 1993 Wrocław
2457 Jarosław Głowacki 1976 Piotrków Tryb
2458 Bogusław Uchmanowicz 1964 Legnica Niezrzeszony
2459 Tomek Zieliński 1976 Warszawa Velocity Warszawa
2460 Łukasz Jaroszewski 1985 Piastów Velocity Warszawa
2461 Jacek Załubski 1985 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project
2462 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
2463 Grzegorz Radwański 1985 Wrocław
2464 Paweł Zapałowski 1983 Wrocław GT RAT
2465 Kacper Krzysztofik 1977 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków
2466 Bartłomiej Buczek 1987 Skwierzyna Chihuahua Triathlon Team
2467 Jakub Krych 1982 Poznań KetoKoty
2468 Andrzej Zieliński 1977 Ożarów Mazowiecki
2469 Maciej Żyra 1987 Jasło
2470 Adam Knothe 1972 Niemcz Budstol Invest
2471 Łukasz Maciuszek 1986 Opole
2472 Piotr Litwiniuk 1983 Warszawa Split Your Life
2473 Paweł Kamiński 1986 Otwock
2474 Grzegorz Kubiczek 1985 Wrocław
2475 Szymon Cieszyński 1998 Toruń
2477 Tomasz Krajewski 1981 Lusowo
2478 Tomasz Fijałkowski 1980 Białystok Sanpol Sport Team
2479 WALDEMAR SZYPORTA 1972 Namysłów ActivrunNamysłów
2480 Marek Ratajczak 1966 Wrocław Triathlon Club Wrocław
2481 Daniel Piętka 1977 SZCZYTNIKI Zgrupka Team
2482 Krzysztof Marciniak 1985 Kowale
2483 Piotr Czachorowski 1973 Warszawa TriWawa
2484 Marcin Lipowski 1982 Warszawa Trinergy Team
2485 Tomasz Świtalski 1985 Szczecin HART.PL
2486 Daniel Kowalikowski 1990 Chojnice Velomania Bydgoszcz Team
2487 Adam Cis 1978 Sosnowiec Adam Cis
2488 Szymon Arciszewski 1989 Poznań
2489 Michał Niski 1972 Gdynia Complexsports Triathlon Team
2490 Robert Maj 1973 Lublin Avera Team
2491 Przemek Koch 1986 Śrem
2492 Paulina Porębska 1989 Przysucha
2493 Marcin Świerczyński 1986 Osielsko Athleticomed.pl
2494 Łukasz Wójcik 1985 Pabianice CELIRONMAN / OLEJNIK RUNNING TEAM
2495 Kazimierz Mlak 1958 MILIKOWICE 1958
2496 Grzegorz Wejkuć 1978 Mrągowo
2497 Szymon Łyżwiński 1995 Słubice Triathlon Serwis
2498 Leszek Piasecki 1965 Katowice
2499 PIOTR PAWLIK 1977 WARSZAWA
2500 Michał Białek 1981 Poznań
2501 Krzysztof Januszko 1982 Świdnica GLKS Żelazna Świdnica
2502 Radosław Kosicki 1982 Wrocław Kosiarze
2503 Mateusz Krawczyk 1986 Ostrów Wielkopolski Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski
2504 Krzysztof Zając 1986 Dębno CS Ironman Szczecin
2505 Adrian Słoma 1990 Kościan SPEED FEET ’16 / TGV Kościan
2506 Piotr Momot 1986 Wrocław Triathlon Club Wrocław
2507 Marek Stanek 1982 Namyslow
2508 Krzysztof Messyasz 1981 Gać BIMARKO&WELDA TEAM
2509 Paweł Bąk 1974 Mierzyn AT Team
2510 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB Aktywni Krzyż Wielkopolski
2511 Magdalena Zdrojewska 1977 Poznan
2512 Maciej Lesisz 1976 Namysłów Triada-Namysłów
2513 Paulina Nowacka 1976 Luboń Druzyna Wilka
2514 Tomasz Miszczuk 1970 Szczecin
2515 Bartłomiej Śródka 1983 Trzebnica Dżedaje Wyklęci
2516 Mikołaj Kałużny 1977 Warszawa
2517 Dawid Domański 1983 Chorzów
2518 Maciej Lebiedziewski 1986 Przecław Szczeciński Klub Wysokogórski
2519 TOMASZ PIOTR KUZIEMSKI 1989 Ostrow wlkp KS MARATON OSTRÓW WLKP
2520 Jarosław Baran 1974 Wrocław TriActiv Ridley
2521 Wojciech Gregula 1986 Chojna Oktan Energy
2522 Andrzej Augustynowicz 1977 Legnica Grupa Techniczna S.C.
2523 Maciej Adamczyk 1981 Oborniki SKS OBORNIKI
2524 Robert Mucha 1971 Koluszki
2525 grzeg pindu 1974 poznan 1974
2526 Dariusz Welzer 1973 Oława WELDA BIMARKO GALI Team
2527 mateusz romanowski 1985 ŚREM POZNAN UNIVERSITY OF MEDICAL SCIENCES
2528 Krzysztof Trzybiński 1989 Grodzisk Wielkopolski -
2529 Damian Bielawski 1980 Wojcieszów RAGABA MEBLE TEAM
2530 Patrik Holeša 1991 Rajec MARATÓN KLUB RAJEC
2531 Adam Pietras 1998 Kędzierzyn-Koźle Kumple Grzmotka
2532 Dariusz Pietras 1970 Kędzierzyn-Koźle Kumple Grzmotka
2533 Maciej Tarka 1978 Pułtusk Tronik Triathlon Team
2534 Marek Hubko 1974 Słubice Triathlon serwis
2535 Kacper Sawicki 1981 Wrocław
2536 Paweł Midloch2 1975 Gorzów Wlkp Admira Gorzów
2537 Rafał Borowiak 1983 Słubice JOKŚ Team
2538 Paweł Konkolewski 1979 Pleszew 16. brl / Iron Triathlon Pleszew
2539 Sławomir Kwiatkowski 1969 Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa
2540 Piotr Kulbicki 1981 Wrocław GT RAT
2541 Damian Szarapanowski 1978 Nowa Wioska ULTRA DIABŁY TEAM / AVION
2542 Dawid Michalak 1983 Drzymałowo Niagara fitness klub
2543 Sebastian Zamojski 1970 Nowa Ruda
2544 Paweł Grundys 1981 Kamieniec Wrocławski GVT
2545 Krzysztof Kędzierski 1965 TANOWO SMT SZCZECIN
2546 Czarek Jarzabek 1977 Warszawa
2547 Dominik Czapracki 1976 Opalenica
2548 Maciej Pecyna 1994 Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa
2549 Michał Orzoł 1984 Warszawa Kuźnia Triathlonu
2550 Robert Mrozek 1987 Lublin Szkoła Pływania WODNIK
2551 Przemysław Bucki 1981 Szczodre
2552 Piotr Szefer 1974 Warszawa TRINERGY
2553 Nina Gregajtis 1984 Pułtusk Tronik Triathlon Team
2554 Milosz Frejnik 1978 Berlin Waniewski Coaching
2555 Jevgenijs Dasko 1985 Liepaja Ironman.lv
2556 Leszek Zalewski 1988 Choroszcz
2557 Jarek Kopeć 1969 Łódź Celironman
2558 Wojciech Giel 1987 Katowice KM PSP Katowice
2559 Monika Florek-Wojtalik 1981 Skórzewo Fehlau Run Team
2560 Bartosz Borula 1987 Słubice Herbalife
2561 Mateusz Jakubowski 1992 Aleksandria Szalejący Minionek
2562 Marcin Mroczek 1977 Opole Neon team
2563 Krzysztof Bernat 1974 Bielsko-Biała
2564 Piotr Guzy 1982 Czechowice-Dziedzice Czechowicki Klub Morsów
2565 Mateusz Włoch 1986 Wrocław GT RAT
2566 Michał Lisieński 1987 Siemianowice Ślaskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM
2567 Dariusz Pasztaleniec 1983 Krakow Unlimited Triathlon Club
2568 Marcin Wierzbicki 1974 Warszawa AKS Polonia Warszawa
2569 Przemysław Słowik 1977 Rixensart Tecza BXL
2570 Marcin Vogel 1985 Poznań Mocno W Prawo
2571 Igor Kłak 1984 Września OPITE KLESZCZE TRITIM
2572 Łukasz Szyszka 1990 Warszawa Drużyna TVN
2573 Marcin Topolski 1982 Warszawa
2574 Mateusz Snelewski 1989 Klonowa Sportowa Klonowa
2575 Elżbieta Mikołajczyk 1978 Orzechowo
2576 Rafał Bieniek 1974 Tulce Wolność
2577 Sławek Szymków 1970 Straszyn Banach Sport Team
2578 Piotr Owczarzak 1984 Poznań KKS Sporty Walki Poznań
2579 Mikolaj Ruta 1978 Krakow
2580 Nikodem Matuszewski 1989 Poznań www.konradmatuszewski.pl
2581 Klaudyna Dębska 1986 Poznań
2582 Mariusz Wira 1973 Borek Wlkp. KB MIŚ BOREK WLKP.
2583 Michał Skraba 1975 Wrocław GT RAT
2584 Mikołaj Podsiadło 1992 Bielsko-Biała Grivel Polska
2585 Jan Kalka 1982 Świętochłowice WspinDoctors
2586 HENRYK KĘPIŃSKI 1953 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów
2587 Tomasz Kwiatkowski 1969 Warsaw
2588 Piotr Murzyn 1980 Milin 1980
2589 Magdalena Ciaciura - Jarno 1983 Ruda Śląska TMTeam
2590 Pawel Hanczar 1973 Poland TMTeam
2591 Marcin Łysuniec 1982 Wrocław TMTeam
2592 Mirek Wilkin 1971 Lubsko Triathlon Mietków Team
2593 Michał Sroka 1980 Wrocław TMTeam
2594 Krzysztof Bobrowski 1973 Warszawa
2595 Jesus Rodriguez Estevez 1984 Wroclaw GTRAT
2596 Krzysztof HADAŚ 1971 Plewiska CSWląd. Poznań
2597 Przemyslaw Olkowski 1980 Oleśnica
2598 KAROL SKOŁOZDRZYCH 1982 Mrowino RAKIETA POZNAŃ
2599 Łukasz Żurad 1986 Wrocław Litwin Triathlon Team
2600 Paweł Sarnowski 1988 Ostrzeszów Gastro Biba
2601 Dariusz Markowski 1959 Polanica Zdroj LITWIN TRIATHLON TEAM
2602 Adam Kurowski 1974 Wrocław LTT
2603 Bogusław Paterek 1978 Żagań wolny strzelec
2604 Paweł Kutkowski 1957 Poznań
2605 Julia Wróbel 1994 Wrocław GT RAT
2606 Joshua Mckeever 1981 Berlin
2607 Lukasz Szumiec 1977 Jasło JSC Jasło
2608 Łukasz Polimirski 1972 Wągrowiec
2609 Jacek Rybarczyk 1971 Warszawa KS Start Pułaski Warka
2610 dariusz Stwertetschka 1967 Kudowa-Zdrój SKFiS KUDOWIANKA
2611 Krzysztof Cikoto 1979 Wałbrzych
2612 Błażej Lenard 1971 Brzeg Strzeliński Klub Biegowy Granit
2613 Jarosław Wardyński 1971 Podbrzezie Dolne Świat Maratończyka Kożuchów
2614 Agata Knofel-Laszczyńska 1977 Strzelin
2615 Kamil Młody Kisły 1982 Myślibórz MKP MYŚLIBÓRZ
2616 Tomasz Kowalski 1986 Warszawa Trinergy Team
2617 Daniel Glajc 1971 Cieszyn TRINERGY
2618 Patryk Majewski 1985 Poznań KW-04
2619 Patryk Kaszubowski 1978 Pobiedziska Agroturystyka Danielówka
2620 Marcin Hołowenko 1979 Przęsocin Tri Police
2621 Radosław Siemiński 1981 Kraków GTX Team
2622 Maciej Łysiuk 1982 Warszawa Nadaktywni / TriWawa
2623 Maciej Sowa 1979 Poznań BE3 CITYZEN_ POZNAŃ
2624 Daniel Stachurski 1976 Warszawa
2625 Jarek Świątek 1971 Katowice Sidor Team
2626 Robert Nowaczyk 1983 Jankowice Ketokoty
2627 Jakub Szydłowski 1983 Świątniki Idmar Racing Team
2628 MARCIN BASIŃSKI 1974 PACZKOWO MOTIV HOME/PRO366/KĘSY TEAM
2629 Piotr Młynarczyk 1984 Police TeamKaraś
2630 Łukasz Jaworek 1979 Trzciany Wniebowzięci
2631 JAROSŁAW WIECZOREK 1967 Poznań ROMAG
2632 Paweł Dunaj 1982 Wrocław Litwin Triathlon Team
2633 Dawid Łaźniowski 1987 Kudowa Zdrój Kudowianka Cyklon Proal team
2634 krzysztof alchimowicz 1966 piaseczno pmcg
2635 Łukasz Koziej 1986 Kostrzyn
2636 Piotr Puchalski 1973 Wrocław PZU SPORT TEAM/TMTem
2637 Piotr Rozwora 1973 Środa Wlkp Polonia Środa
2638 Jakub Imosa 1975 Katowice KOTRAK TEAM
2639 Bartłomiej Soter 1987 Czeladź
2640 Jacek Hołubowicz 1988 Poznań Volkswagen Poznań
2641 Grzegorz Bedła 1969 Miedżno
2642 Mariusz Klatka 1979 Katowice-Kostuchna Labosport
2643 Wojciech Mąka 1976 Granica TriWawa
Top