Triathlon Sieraków 2019 - sprint - Lista startowa
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Łukasz Szymański 1980 Poznań Huragan Szklarka Poznań
2 Agnieszka Lester-Szymańska 1981 Poznań Huragan Szklarka Poznań
3 Norbert Trudziński 1974 Świebodzin NEOSPORT.PL Triathlon Pogoń Świebodzin ŚGB
4 Jakub Strugielski 1988 Szczecin RS Opony Team
5 Tomasz Bajsarowicz 1977 Jelcz-Laskowice JELCZ TRIATHLON PROJECT
6 Jakub Romanowski 1979 Poznań Aluplast RT \ Night Runners
7 Paweł Biniaś 1981 Poznań
8 Michał Tobis 1985 Zielona Góra
9 Marta Wrąbel 1991 Wrocław
10 Jakub Wrąbel 1992 Wrocław
11 Mateusz Mańczak 1982 Poznań Kibolski KS
12 Adam Mańczak 1991 Poznań Kibolski KS
13 Dominik Geldner 1972 Baranowo
14 Damian Pysiak 1980 Słubice
15 JAROSŁAW ROZMIAREK 1968 ŚRODA WIELKOPOLSKA KS POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
16 Joanna Głód 1976 Józefosław Accelerating Poland
17 Magdalena Balcer-Chmielewska 1976 Bruksela
18 Łukasz Kulka 1985 Kamień Sąsiedzka wataha Kamień
19 Monika Kwaśniewska 1990 Szczecin 1190
20 Bartosz Koczorowski 1979 Poznań Drużyna Szpiku
21 Leszek Zamrzycki 1957 Gorzów Wlkp BBL Gorzów Wlkp
22 Monika Adamska 1987 Poznań
23 Wojciech Pawłowski 1990 Poznań Kolegium Sędziów WZPN
24 Włodzimierz Pawłowski 1962 Poznań
25 Kacper Pawłowski 1999 Poznań
26 Wojciech Pieczyński 1959 Osieczna
27 Krzysztof Borowczyk 1986 Środa Wlkp.
28 Patryk Sobczyk 1995 Poznań Manufaktura Mieszkań
29 Joanna Piotrowska 1990 Poznań
30 Agnieszka PAUL 1978 Mysłowice Kuźnia Triathlonu
31 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury #bedechudyja
32 Łukasz Idkowiak 1979 Mosina Idmar Racing Team
33 Marcin Jarmuda 1979 Poznań Jarmudka Team
34 Adrian Szukała 1990 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
35 ARKADIUSZ SKARBIŃSKI 1976 Swarzędz TEAM JAMAJKA
36 Bogdan Skarbiński 1951 Swarzędz TEAM JAMAJKA
37 Magdalena Ignaszak 1984 Poznań MMN
38 Maciej Nowakowski 1982 Poznań MMN
39 Olgierd Skarbiński 2000 Swarzędz JAMAJKA-ETC.PL
40 Tomasz Wieczorek 1982 GORZÓW WIELKOPOLSKI
41 Kalina Kamińska-Sikorska 1975 Wrocław
42 Bartłomiej Pieczyński 1984 Poznań MaxElektro
43 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy
44 Łukasz Książek 1982 Wałbrzych Biegaj-Zapobiegaj
45 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno Mogilno Team
46 Maciej Mazurczak 1971 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
47 Wojciech Bressa 1989 Poznań
48 Izabela Świderska 1976 Jedlina Zdrój Wataha-łączy nas bieganie
49 Piotr Świderski 1976 Jedlina Zdrój
50 Wiktoria Marciniak 2000 Poznań
51 Leszek Marius Jakoniuk 1976 Białystok
52 Tomasz Marek 1974 Paproć
53 Grzegorz Sęczkowski 1982 Szczecin
54 Agnieszka Gadomska 1996 Zielona Góra UKS CITYZEN_ /BE3
55 Adam Borkowski 1981 Gdansk 1981
56 Hanna Kiljańska 1984 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
57 Wojciech Skoczylas 1989 Szczecin Butting
58 Krzysztof Gonera 1973 Kamieniec Wrocławski
59 Wojciech Włodarczyk 1964 Bydgoszcz Czarne Stopy.SM
60 Tomasz Cichowski 1987 Poznań
61 Łukasz Gil 1984 Poznań
62 Łukasz Łukowicz 1982 Kościerzyna
63 Agnieszka Kamińska 1978 Bydgoszcz San Escobar Triathlon Team
64 Mariusz Sadło 1971 Swarzędz
65 Szymon Pieczyński 1986 Poznań Sailing Divers
66 Urszula Grudziecka 1977 szczecin 3LGGNS
67 Irena Gałkiewicz 1974 Wrocław Litwin Triathlon Team
68 Dorota Franczak 1967 Poznań
69 Michalina Górska-Janicka 1982 Poznań
70 Adam Wysoczański 1993 Wołów WW Triathlon TEAM Wołów
71 Dariusz Filipowicz 1964 NIEMCZ
72 Wojtek Domański 1964 Niemcz Fat To Lose
73 Karol Surma 1962 Poznań
74 Krzysztof Bławat 1978 Kwilcz
75 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz
76 Michał Zemke 1981 Chodzież Leśny Dzik
77 Karolina Matich 1986 Wrocław
78 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań
79 Paweł Franczak 1964 Poznań OGNIK
80 Maciej Zimny 1991 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team
81 Łukasz Misiukiewicz 1991 Długa Goślina Patriodzik Triathlon Team
82 Adam Misiukiewicz 1994 Ośno Lubuskie Patriotic Triathlon Team
83 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi system11.pl
84 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi system11.pl
85 Kazimierz Marcinkiewicz 1959 Warszawa Tritans Triathlon Team
86 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team
87 Robert Kadej 1990 Wołów TRI GRANDA WOŁÓW
88 Paweł Wysoczański 1990 Wołów PCC Squad / WW Triathlon TEAM Wołów
89 Łukasz Chałupka 1990 Grotniki
90 Anna Ziemińska-Woźniak 1980 Warszawa
91 Sandra Pięta 1991 Poznań
92 Sebastian Paszek 1982 Wrocław TMTeam
93 Jacek Bieniecki 1965 Gąsawy Biniols Team/KB Szamotuły
94 Zbigniew Pawiński 1959 Łódź Celironman
95 DARIUSZ misztela 1961 plock ptt delta
96 Alicja Nowak 1985 Poznań Orki z Majorki
97 Jerzy Juchniewicz 1970 Stargard SZWLA
98 Bartosz Pundyk 1984 Kraków
99 Maciej Pawiński 1984 Łódź Celironman
100 Maria Preiss 1976 Wrocław Litwin Triathlon Team
101 Hanna Cerajewska 1991 Szamocin
102 Jerzy Nastański 1956 Warszawa BBL Białołęka
103 Magdalena Nastańska 1978 Warszawa BBL Białołęka
104 Sebastian Ryś 1975 Tulce FogtBikes Team
105 Magdalena Baszuro 1988 Szczecin
106 Marta Wróbel 1988 Poznań BE ORGANIC / DERIC TECHNIK TEAM
107 Michał Kaczmarek 1982 Dopiewiec Pozruniacy
108 Barbara Otworowska 1984 PIŁA Lot balonem
109 Lech Graduszewski 1966 Poznań fotoakademickie.pl
110 Kamil Szymański 1979 szczecin
111 Marcin Biały 1984 Poznań Souly.pl
112 Kamila Czuczwara 1988 Wrocław
113 Piotr Warmuła 1974 Pełczyce TMTeam
114 NATASZA CHYB 1970 Wałbrzych
115 Andrzej Szews 1974 Jasin PKO Bank Polski
116 Joanna Smoczyńska 1977 Rosnowo Smobee
117 Stanisław Dymek 1954 Płock PTT Delta
118 Marek Grześ 1958 Śrem runner's power
119 Jadwiga Maroszek 1983 Warszawa
120 Krzysztof Sitkowski 1979 Opole GT KONA
121 Joanna Sitkowska 1982 Opole GT KONA
122 Aleksander Kaźmierczak 1995 Puszczykowo Witkowo Biega
123 Barbara Szol 1991 Warszawa
124 Wacław Birecki 1960 Opole GRUPA TRIATHLONOWA KONA
126 Piotrek Marcinkiewicz 1995 Warszawa
127 Tomasz Dworniczak 1986 Poznań Sailing Divers
128 Ziemowit Sokołowski 1997 Poznań
129 Grzegorz Tyminski 1977 Zgierz
130 Marek Świerczyński 1979 Biedrusko Prosel Team
131 Anna Golcz 1983 Biedrusko Rehau Cycling Team
132 Marcin Zielenkiewicz 1981 Wrocław TMTeam
133 Agnieszka Zielenkiewicz 1983 Wrocław GPT
134 Jarosław Błaśkiewicz 1982 Wroclaw
135 Mikołaj Chyb 2000 Wałbrzych
136 EWA FELKEL 1973 POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO
137 ZBIGNIEW KEGEL 1962 POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO
138 Adrian Chojnacki 1997 Poznań
139 Kinga Ilnicka- Borowczyk 1977 Poznań
140 Wiktor Piekarski 1992 Wrocław
141 Agnieszka Gizelska 1971 Poznań Piątkowo na Biegowo
142 Magda "Megi" Kowalska 1984 Poznań
143 Juha Malkamaki 1984 Wroclaw GT RAT
144 Zbigniew Iwicki 1954 Piła Piła Tango
145 Marek Lisiecki 1958 Piła Piła Tango
146 Henryk Juchniewicz 1962 Stargard TOJAH
147 Robert Szombierski 1984 Lubsko Tri Aktywni Lubsko
148 Arkadiusz Babuchowski 1962 Poznań
149 Arkadiusz Michalski 1997 Oborniki
150 Monika Szombierska 1985 Lubsko Tri Aktywni Lubsko
151 Adam Hojan 1985 Poznań
152 Anna Pawlewicz-Łubińska 1972 SZCZECIN TME MTB TEAM Szczecin
153 Roman Wesołowski 1989 Poznań
154 Dawid Szreder 1978 Chojnice Rowery Davebikes Chojnice/Tripaka
155 Paulina Dudzińska 1992 Poznań
156 Piotr Rachwał 1995 Poznań
157 Kornelia Kozłowska 1987 Poznań Night Runners
158 Anna Lisik 1983 Wrocław LITWIN TRIATHLON TEAM
159 Katarzyna Woźniak 1985 Poznań
160 Marta Turek 1988 Żnin Smashing Pąpkins/Po lasach i łąkach...
161 Michał Kwolek 1987 poznań placki
162 Krzysztof Kaźmierczak 1975 Swarzędz KLAS SZPOT
163 Łukasz Rożek 1984 Kobylanka SMT Szczecin
164 Krzysztof Pietrusiak 1982 Palędzie
165 Maciej Popielarz 1982 Skórzewo Pozruniacy
166 SYLWIA JASIŃSKA-WARMUŁA 1974 PEŁCZYCE TMTEAM
167 Mikołaj Jabłoński 1991 Grudziądz
168 Anna Bieniecka 1982 Gąsawy Biniols Team/KB Szamotuły
169 Maciej Mazurek 1995 OPOLE GT KONA
170 MALGORZATA JAGIELLO 1968 Lewin Brzeski lewin Biega
171 Dariusz Łoś 1958 Zamość 554-016-58-07
172 Tomasz Marcin Pińkowski 1980 Poznań
173 Dawid Grabowski 1989 Przybroda
174 Agnieszka Tomczak 1976 Bezrzecze Bezrzecze
175 Paweł Błażutycz 1973 CIESZKÓW KS KROTOSZ Krotoszyn
176 Tim Oldenburg 1980 Poznan UKS CITYZEN_/BE3
177 Henryk GĄGOLA 1951 Rosnówko AZS AWF Poznań
178 Marek Konieczniak 1972 Rosnówko Sin Corte Dogo Canario
179 Grzegorz Smoczyk 1988 POZNAŃ DECATHLON GNIEZNO
180 Justyna Krzos 1982 Tychowo
181 Michał Przybylski 1994 Czempiń
182 Anna Filipczyk 1985 Katowice 1985
183 Urszula Kolasińska 1967 Czarny Las
184 Dawid Sibilski 1978 Poznań Kuźnia Triathlonu
185 Monika Piotrowska 1978 Szczecin FORT Nieruchomości
186 Stanisław Marcinkiewicz 1986 Warszawa
187 Wojciech Nowak 1985 Poznań Soki z Domu Rembowskich
188 Marek Gruba 1988 Brzoza
189 Jacek Gruba 1960 Brzoza
190 Tomasz Nowak 1961 Poznan
191 Aleksander Kowalski 1963 Szczawno-Zdrój SzczawnoRun
192 PAWEŁ KASIERSKI 1964 POZNAŃ
193 Magdalena Węgrzynowska 1976 Byków Litwin Team
194 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski
195 Anna Szumlas 1981 Połchowo #szumiteam
196 Klaudia Serema 1987 pierwoszyno Wymiatacze
197 Iwona Derleta 1964 Szczecin derMMed
198 Katarzyna Cendrowska 1976 Czarny Las Czarny Las
199 Grażyna Kudra 1959 SZCZECIN MORSOLE SZCZECIN
200 Hubert Mikołajczak 1983 Grobia
201 Dagmara Nowak 1988 Poznań
202 Tomasz Matejuk 1983 Wrocław Tama 71
203 Norbert Milejski 1978 Jelcz-Laskowice
204 JAROSŁAW DURA 1972 SZAMOTUŁY Drużyna Szpiku
205 Marcin Piechota 1980 Poznan
206 Joanna Domagalska 1984 Poznań
207 Arek Misiukiewicz 1992 Szczecin Patriodzik Triathlon Team
208 Michał Ziuko 1989 Kutno
209 Norbert Góźdź 1971 Dachowa
210 Łukasz Czekała 1988 Pniewy Pniewy
211 Agnieszka Purczyńska 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki
212 Łukasz Rozynek 1985 Poznań
213 Mariusz Jóźwiak 1979 Sieraków Sierakowski Klub Biegacza
214 Przemysław Korona-Trzebski 1976 Łódź
215 Grzegorz Jakowienko 1984 Szczecin
216 Marta Chojnacka 1983 LUBiN
217 Dominika Zielińska 1980 Szczecin SMT Szczecin
218 Michał Pietek 1994 Janczewo PIETEK TEAM
219 Marcin Zdanowski 1980 Szczecin IRONRUN
220 ANNA MICHALAK 1973 Ujście
221 Agnieszka Koncka-Olejnik 1975 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI TRI AKTYWNY PIOTRKÓW
222 Bartłomiej Hołubowicz 1988 Poznań Kotasport
223 Katarzyna Greszta 1974 Wrocław TMTeam
224 Wojciech Bazyly 1983 Poznań CITYZEN_
225 Michał Gurgul 1992 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team
226 Robert Sławiński 1975 Wałbrzych Biegaj-Zapobiegaj
227 Dariusz Trzeciak 1969 Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team
228 Marcin Socha 1978 Krosno
229 Wojciech Korzelecki 1984 Milicz Running Team Milicz
230 Tomasz Łubiński 1975 Przylep- Szczecin Aibo.pl
231 piotr woroniecki 1970 bytom
232 Magdalena Chomont 1978 Goleniów No Gravity
233 Błażej Olszewski 1986 Maszewo
234 Wojciech Gębczyk 1978 Warszawa
235 Patryk Hampel 1992 Leszno
236 Maria Tyrcha 1996 Leszno
237 Anna Piechocka 1982 Daszewice
238 Lesław Jakubowski 1959 Gryfino Weganie Team
239 Karolina Słomka 1997 Łódź
240 Maciej Wojtaszek 1976 Poznań człapak
241 Dobrochna Niezgoda 1978 Zielona Góra VanHooy
242 Marcin Lipiński 1977 Komorniki VanHooy
243 Miroslaw Ochwat 1980 Brzesko Geomir
244 Wioleta Jarocka 1985 Legionowo TRI LEVEL
245 marcin abramczyk 1977 Olsztyn Yanushe Triathlon Team Olsztyn
246 Rafał Abramczyk 1979 Warszawa Yanushe TT
247 Karol Zieliński 1983 Szczecin IRONRUN
248 Angelika Mazurkiewicz 1995 Warszawa TriWawa
249 Paweł Gurgul 1991 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team
250 Karolina Kaźmierska 1983 Lusówko
251 Kamila Łukaszyk 1976 Zalasewo Pruszyński Team
252 Sławomir Osytek 1966 Radzymin Trilevel
253 Agata Madej 1987 POZNAŃ ZGRUPKA TEAM
254 Grzegorz Weltrowski 1975 Poznań
255 Jan Kwintal 1973 Krępsko Rozbiegany Goleniów
256 Arleta Błoch 1972 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
257 Julia Jakś 1984 Poznań
258 Filip Kowalski 1986 Bydgoszcz Widzew Zagaja
260 Krzysztof Warchoł 1973 Kicin
261 Paweł Śnieżko 1987 Piła Czogori
262 Małgorzata Czapracka 1981 Poznań
263 Szymon Kordus 1992 Gostyn
264 Michał Chyb 1990 Toruń
265 Marcin Kaczmarek 1988 Szczecin
266 Monika Kucharczyk 1976 Poznań Wójtowicz TRI TEAM
267 Łukasz Kaczmarek 1986 Szczecin
268 Magdalena Golonka 1983 Krakow Happy Tree Friends
269 Wojciech Szubert 1978 Wrocław
270 Adrianna Lenkowska 1994 Poznan RANO
271 Szymon Toporek 1989 Opalenica Primavika
272 Karolina Korzelecka 1983 Milicz Running Team Milicz
273 Michał Błajet 1980 Skórzewo CCR Sport Poznań
274 Bartłomiej Lesisz 1982 Henrykow
275 Sebastian Sarbaczewski 1981 Oborniki KiSS
276 Eryk Imianowski 2001 Sieraków KS Kasztelanka / MMS Team
277 Malwina Majewska 1974 Komorniki Kuźnia Triathlonu
278 Szymon Fabisiak 1988 Poznań Posnania Triathlon
279 Joanna Kabat-Koperska 1973 Kliniska Wielkie
280 Marcin Budzik 1984 Koninko
281 Sebastian Audziejczyk 1982 Warszawa
282 Przemysław Mania 1981 Zielona Góra
283 Paweł Wojciechowski 1982 Warszawa topestetic
284 Konrad Kordyszewski-Kobus 1982 Warszawa topestetic
285 Marta Motycka 1982 Poznań
286 Mateusz Tomaszewski 1980 Wrocław
287 Magda Tomaszewska 1981 Wrocław
288 Małgorzata Sadowska 1974 KROSNO ODRZAŃSKIE Sąsiedzka Wataha Kamień
289 Paweł Eliasz 1971 Ustronie Morskie Apteka Eliasz Team
290 Marcin Machyński 1980 Poznań MRIP.COM.PL
291 Anna Małecka 1978 Szczecin Hawajskie Rekiny
292 Anna Kmiecik 1993 Łódź
293 Dominika Sieg 1994 Piła Zmęczenie na starcie Dobiegniew
294 Marek Rudźko 1964 Szczecin TME MTB TEAM Szczecin
295 Bartłomiej Szalbierz 1983 Września
296 Filip Lisicki 1988 Berlin
297 Melissa James 1990 Berlin
298 Maciej Pietryga 1984 Tarnowskie Góry TriDivision
299 Malgorzata Bogacka 1972 Ostrów Wlkp
300 Beata Harasimowicz 1975 dąbrówka Interior-Projekt
301 Katarzyna Koczwara 1987 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
302 Dariusz Szymkowiak 1957 Poznań
303 Marcin Czosnek 1991 Mosina
304 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec
305 Paweł Skiba 1988 Poznań ApoDziki
306 Bartosz Chełkowski 1989 Sieraków
307 Marcin Świderski 1983 Poznań ApoDziki
308 Mirosław Błoniarz 1975 Szczecin Puszczyk Bukowy Szczecin
309 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań
310 Artur Pondo 1985 Warszawa Przedszkole Akademia Odkrywcy
311 Robert Jagaciak 1976 Nowy Lubosz JAGACIAK TEAM
312 krzysztof kozłowski 1977 kościan kościan
313 Agata Łyczek 1976 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
314 Natalia Skrzypska 1987 Plewiska
315 Justyna Surwiło - Rutkowska 1985 Poznań Olimpia Sport
316 Anna Sobczak 1978 Hoeilaart Tęcza Bruksela
317 Monika Łuczka 1995 Poznań
318 Tomasz Wiśniewski 1985 Szczecin Trigym Szczecin
319 Kamil Kusiński 1996 Szczecin
320 Miriam Nowak 1991 Ruda Śląska 7 last but not least
321 Rafał Paczkowski 1982 STARZYNY Kuźnia Triathlonu
322 Oskar Kęszycki 1991 Bezrzecze AzeMonsters
323 Marcin Świątek 1977 Bielsko-Biała Wataha-Łączy nas bieganie
324 Aleksander Sęczkowski 1995 Koziegłowy UKS CITYZEN_/BE3
325 Paulina Andrzejewska 1988 ŚMIGIEL Mud Goats/VeloCity
326 Grzegorz Łukaszczuk 1982 Rokietnica Kuźnia Triathlonu
327 Krzysztof Kania 1973 Bielsko-Biała
328 Przemysław Kochan 1980 Zakrzewo Speed Szuracz
329 ANETA DOMARAŃCZYK 1966 WARSZAWA
330 Renata Marcinkowska 1977 Tyniec Mały GVT
331 Waldemar Grzęda 1984 Jelcz-Laskowice Jelcz-Laskowice
332 Stanislaw Kolasinski 1965 Czarny Las
333 Marta Oniszko-Kielar 1981 Jedlina-Zdrój
334 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team
335 Marek Smoczynski 1981 Tuchola MBC Team
336 Andrzej Ignatowicz 1974 Warszawa Trucht Tarchomin Team
337 Aleksandra Andryszak 1993 Świnoujście 1993
338 Karolina Karczewska 1991 Osielsko
339 Stepan Cherednikov 1990 Poznan
340 Izabela Kuchta 1978 Radomia Trucht Tarchomin Team
341 Aleksandra Gawecka 1983 Wysogotowo Klub Pytona
342 Agnieszka Neisch 1985 Wrocław Europa Ubezpieczenia / TMTeam
343 Maciej Matyjasik 1974 Poznań Velocity Poznań
344 Zbyszko Klockiewicz 1993 Szamotuły Płonące Racice
345 Karolina Wyszomirska 1977 Poznań
346 Paweł Piątas 1986 Nowy Tomyśl
347 Artur Bała 1985 Bydgoszcz Artur Bała
348 Michał Siekierski 1987 Siekierki Wielkie
349 Magdalena Prentka 1980 Poznań CITYZEN_
350 Aleksandra Hojnor 1974 Święta Katarzyna
351 Łukasz Malaczewski 1979 Wrocław GVT
352 Krzysztof Grefling 1996 Poznań
353 Angelina Przywarska 1981 Kamionki
354 Rafał Mrówczyński 1976 Pobiedziska
355 Katarzyna Skoczylas 1992 Warszawa NeON Team
356 Tymoteusz Borsiak 2002 Plewiska AZS AWF Poznań
357 Krzysiek Brząkalski 1991 Warszawa Adidas Runners Warsaw
358 Edyta Zakrzewska 1977 Świdnica GLKS Żelazna Świdnica
359 Robert Spychala 1984 Międzychód Międzychód Team
360 Bartosz Brejtfus 2000 Warszawa TriWawa
361 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Team Wróbel
362 Waldemar Gieres 1968 Płock PTT DELTA
363 Paweł Krupa 1967 Płock
364 Romuald Baranowski 1968 Płock DYNAMIC
365 Tomasz Pacek 1990 Szczecin Perfect Gloss
366 Damian Wiśniewski 1996 Warszawa topestetic
367 weronika Greberska 1978 Szczytniki StruśKardio
368 Tomasz Bednarczyk 1987 Gdynia
369 Julia Rachuba 1988 Przemocze Ratusz Maszewo
370 szymon aumiler 1990 Kostrzyn 1990
371 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań
372 Damian Kłobuchowski 1983 Poznań VeloCity
373 Dariusz Łukaszewski 1974 POZNAŃ HKS Odlew Poznań
374 Józef Wąż 1951 Gdynia
375 Agnieszka Zarzeczna 1979 Warszawa Thule Team
376 Szymon Kwiatkowski 1993 Poznań Posnania Triathlon
377 Tomasz Kowalczyk 1969 Opole GT KONA
378 Małgorzata Wyszyńska 1961 WARSZAWA Tea Time Tri
379 Kamil Huzarski 1990 Toruń
380 Marcin Banasiewicz 1980 Marki
381 Marcin Fischer 1973 Grudziądz
382 Dominika Jasek 1976 Groblice Tri Mission
383 Magdalena Wołosz 1971 Warszawa
384 Bartosz Michalski 1995 Warszawa
385 Mateusz Jaworski 1986 Poznań Rehau Crossactive
386 Dawid Stankowski 1993 Poznań Płonące Racice
387 Marcin Adamski 1986 Poznań
388 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo
389 Beata Nadobnik 1972 kazmierz brak
390 PAWEŁ PILARSKI 1978 SZCZECIN DBK RUN
391 Elzbieta Pohl - Duczmal 1973 Pierwoszyno Complexssport
392 Edyta Kaczmarek 1994 Poznań
393 Jarosław Malanowski 1959 Płock PTT Delta
394 Bartosz Dybowski 1989 Dąbrówka
Top