Triathlon Sieraków 2019 - ćwiartka - kategorie wiekowe - Lista startowa
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
101 Agnieszka Lewartowska 1975 Poznań
102 Krzysztof Kuik 1973 Puck
103 Dariusz Wesołek 1978 Poznań Klub Wesołków
104 Paweł Kawarski 1981 Dębina Jelcz Triathlon Project
105 Piotr Kowalski 1992 Nowy Dwór Jelcz Triathlon Project
106 Wojtek Gębala 1978 Warszawa
107 Pawel Maliszewski 1983 Szczecin
108 Łukasz Pękała 1980 Pawłówek ciezarowka.pl
109 Pawel Studniarek 1961 Jezow Sudecki JustSwim
110 Krzysztof Jankowiak 1972 Mrowino CityZen BE3
111 Aleksander Ludwiczak 1985 Komorniki Foki
112 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS
113 marta sobczak-zych 1977 Warszawa TriWawa
114 Adam Mańczak 1970 Sieroslaw 1970
115 Kacper Chmielewski 1976 Bruksela
116 Michał Michalik 1978 Poznań van hooy
117 andrzej szmelter 1973 Żary MYSZOMAN
118 Jędrzej Szymański 1981 Poznań
119 Magdalena Sołtys 1986 Warszawa TRI WAWA
120 Michał Kaźmierski 1978 Lusówko Zabiegani Lusówko
121 Rafał Kondrakiewicz 1976 Miłoszyce Jelcz Triathlon Project
122 Agnieszka Pilujska 1983 Skrzynki
123 Dariusz Waszkiewicz 1976 Inowrocław SPORT4LIFE
124 Grzegorz Sawicki 1991 Vejle SajvanQ
125 Dawid Wilk 1982 Poznań
126 Roman Gawroński 1981 Zalasewo
127 SŁAWOMIR ROSIŃSKI 1980 SIEKIERKI WIELKIE WICHER SIEKIERKI
128 Mateusz Nowakowski 1995 Lubosz
129 Marcin Waś 1983 Poznań :D
130 Michał Sztandur 1986 Wiry BKS
131 Dominik Sobczak 1978 Warszawa Tecza
132 Mirosław Śliwa 1975 Koźmice Wielkie
133 Krzysztof Zaręba 1985 Warszawa Superleggera
134 Maciej Jan Waligórski 1998 Mierzyn
135 Maciej Waligórski 1962 Mierzyn
136 Mateusz Mercik 1986 Gliwice
137 Jarosław Manowiecki 1976 Rawicz Tri Uli
139 Marcin Stojko 1989 Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
140 Maciej Pilc 1979 Poznań Dres i Laczki
141 Krzysztof Szczepański 1988 Poznań Wójtowicz Tri Team
142 Dariusz Szymański 1974 Poznań
143 Graham Crawford 1965 Poznań Velocity
144 Paweł Olszewski 1986 Wrocław GT RAT
145 Krzysztof Woźny 1982 Kaźmierz Kaźmierski Klub Morsujacego Biegacza
146 Mikołaj Tonak 1997 Sieraków
147 Jarosław Lubik 1988 Sieraków
148 Michał Rogalski 1980 Poznań
149 Adam Rybarczyk 1997 Sieraków
150 Marcin Patelski 1983 Poznań
151 Maciek Szygenda 1979 Września
152 Adrian Kobusiński 1987 Brzeg Dolny FitStyle Team
153 Magdalena Mika-Hoffmann 1978 Kraków MPEC S.A. KRAKÓW
154 Zbigniew Pawłucki 1962 Lipkow
155 Tomasz Polus 1983 Poznań KS HADES
156 Piotr Gabryel 1980 Tuczno
157 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
158 Witold Borowski 1961 Sieraków Borowski Triathlon Team
159 Tomasz Nowak 1980 Witkowo Witkowo Biega
160 Joanna Sarnowska 1991 Bolesławiec Tri MasterPharm Polska
161 Zdzisław Stypiński 1961 Poznań
162 Michał Krajewski 1977 Zgierz KS CelIronMan
163 Anna Peterek 1990 Poznań BB RUNNERS/LOCOPRINT TEAM
164 Szymon Słowiński 1971 Swarzędz Saturn
165 Marek Porada 1963 Poznań WÓJTOWICZ TRI TEAM
166 Artur Masłowski 1975 Stargard
167 Barbara Masłowska 1973 Stargard
168 Sebastian Poparda 1977 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project
169 Krzysztof Kaliszan 1995 Zalasewo AZS AWF Poznań
170 Witold BORUCKI 1980 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project
171 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD
172 Ryszard Ćwirko 1974 Andrychów Paczka Przyjaciół
173 Tomasz Kluczyński 1965 Mirków GVT
174 Artur Jurkowski 1967 Ruszowice Sport Górski Team
175 Agata Służenko 1980 Głogów Sport Górski Team
176 Michał Wawrzyniak 1979 Solec Kujawski San Escobar Triathlon Team
177 Katarzyna Niewczas-Wieprzowska 1984 Warszawa Lekarska Grupa Kolarska
178 Aleksandra Trocińska 1990 Poznań Pani
179 Arkadiusz Trociński 1966 Gorzów Wielkopolski Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
180 kamil zaborowski 1990 Poznań Night Runners
181 Szymon Borsut 1977 Złotniki
182 Jakub Sokołowicz 1984 Poznań Petarda Czechosłowacja
183 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ
184 KRZYSZTOF ŚWITAŁA 1976 RAKONIEWICE RAKONIEWICE NIAGARA FITNESS KLUB
185 Andrzej Malis 1971 Swarzędz Drużyna Szpiku
186 Wojciech Just 1974 Mrowino Rokietnica Biega
187 Jakub Kanarek 1976 Koszalin TKKF Triathlon Koszalin
188 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Racing Team
189 Grzegorz Struzik 1976 Poznań Jeżyce
190 Maciej Grześkowiak 1977 Dąbrówka 4Fiter
191 Rafał Urbaniak 1977 Suchy Las
192 Karol Trawka 1981 Sobota Rokietnica biega
193 Łukasz Radliński 1976 Szczecin Braciaktrans
194 Karolina Jahnz 1984 Stargard
195 Tomasz Misztela 1966 SŁUPNO PTT DELTA
196 Grzegorz Nowaczyk 1979 Biskupice UKS CITYZEN_/BE3
197 Ireneusz Bedyk 1957 Cekanowo PTT DELTA
198 Michał Pruski 1979 Poznań Pobiedziska Running Team
199 Katarzyna Bartoszewska 1981 Długołęka
200 Dariusz Warda 1970 Złotniki GB Wielkopolscy Biegacze
201 Krzysztof Cierniak 1968 Zalasewo PRO366
202 Radosław Misiorny 1973 Poznań
203 piotr fogiel 1976 Warszawa kw warszawa
204 Paweł Kręcioch 1975 Lgota Paczka Przyjaciół
205 oskar bogucki 1974 żary żary triathlon team
206 Łukasz Szałkowski 1981 Poznań UKS Cityzen_/BE3
207 Jacek Drzewiecki 1970 Puszczykowo
208 Paweł Kutkowski 1957 Poznań
209 Paweł Król 1985 Warszawa DENTALKING.EU
210 Jacek Jastrowicz 1970 Żary Triathlon Team Żary
211 Paweł jazikowski 1972 Poznań Paweł Jazikowski
212 Zbigniew Rymkiewicz 1981 Warszawa
213 Maciej Szczerba 1972 Niemcz Fortrifive
214 Łukasz Nowicki 1989 Poznań
215 Maciej Lehmann 1975 Nowy Tomyśl 601-Technologia
216 Michał Nowaczyk 1980 Skórzewo BE3 CITYZEN POZNAŃ
217 Michał Andruszko 1985 Poznań trenertriathlonu.pl
218 Andrzej Jakubczak 1979 Robakowo Van Hooy Bike Manufaktur
219 Pawel Stapf 1973 Dopiewiec Zgrupka Team
220 Jarosław Sosnowski 1980 Płock PTT DELTA
221 Piotr Danielewicz 1988 Poznań Zakapiory Września
222 Sebastian Miedziak 1983 Rogalinek UKS Citizen/LS Plus Recykling Team
223 Zbigniew Kusik 1982 Poznań Gira się kręci ILiM
224 Marek Balawejder 1969 Warszawa MS-TRITeam
225 Maciej Markiewicz 1984 Bydgoszcz TriSpace
226 Tomasz Znajdek 1981 Inowrocław Sport4Life
227 marek krasowski 1973 żary żary triathlon team
228 Aleksander Banaszewski 1988 Poznań
229 Tadeusz Flens 1958 MIĘDZYCHÓD KB Wojtuś
230 Wojciech Śliwa 1974 Szczecin KS IRONMAN PRODMAR Szczecin
231 Marcin Bilski 1979 Bydgoszcz
232 Marek Bachorski 1988 Garby
233 Marcin Suś 1980 Poznań (Poznań-Stare Miasto)
234 Bartosz Marczewski 1983 Wrocław Tri Mission
235 Marta Żebrowska 1985 Zalasewo
236 Maciej Ujazdowski 1977 Złotniki
238 Karol Kaczmarek 1977 Rawicz NZG
239 Anna Krakowska 1987 Jelenia góra
240 Krzysztof Kowalski 1978 Poznań OK Team
241 Ryszard Salata 1979 Inowroclaw Sport4Life
242 Paweł Sokołowicz 1979 Ciążeń Hotel Jesienna
243 Jarogniew Jędrzejczak 1967 Kostrzyn nad Odrą
244 Maciej Gutowski 1972 Poznań
245 Łukasz Szczeszek 1980 Poznań
246 Tomasz Samol 1986 Dachowa
247 Waldemar Samol 1962 Poznań
248 Radek Stolarczyk 1983 Warszawa
249 Arek Pytkowski 1975 Szczecin
250 Igor Cichosz 2001 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project
251 Wojciech Gierak 1972 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon PROJECT
252 Renata Wojewoda 1976 Warszawa Triwawa
253 Katarzyna Krupiak 1986 Korzystno Rowery Małgośka
254 Aleksandra Nykiel 1982 Mielec TRI MASTER TEAM
255 Krzysztof Nowak 1972 Mielec TRI MASTER TEAM
256 Mariusz Krawiec 1969 Plewiska
257 Katarzyna Kaczmarek 1980 Zielona Góra NZG
258 Jan Deckert 1954 Poznań ---
259 Przemysław Sikora 1981 Poznań Motiv Home Team
260 ANDRZEJ PAPUDA 1976 Konstancin-Jeziorna
261 Karolina Malamis 1985 Wrocław Tri Mission
262 Dominik Kędziora 1972 Rokietnica
263 Patryk Zieliński 1987 Poznań JuPaKrzy Team
264 Justyn Zieliński 1959 Poznań JuPaKrzy Team
265 Krzysztof Zieliński 1990 Poznań JuPaKrzy Team
266 Andrzej Bagiński 1982 Siechnice TRIMISSION
267 Aleksandra Zolyniak 1992 Londyn Olka & PG
268 Piotr Znajdek 1985 Toruń Tri-Concept
269 Paweł Gortat 1967 Łódź Olka&PG
270 Paweł Forczmański 1974 Szczecin
271 Tomasz Pietryk 1972 Kamionki ENDUHUB.COM
272 Jarosław Szygenda 1972 Poznań Maratończyk Poznań
273 Dominik Iwicki 1987 Piła RCE AUTOMATYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNO
274 Leszek Myśkow 1976 Siechnice Tri Mission
275 Elżbieta Myśkow 1976 Siechnice Tri Mission
276 Klaudiusz Kaszubiak 1979 Koszalin
277 Grzegorz Strzelecki 1981 Wrocław GVT
278 Marcin Oszmiańczuk 1975 Żary Żary Triathlon Team
279 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań
280 Aleksander Czarnozynski 1964 Gliwice GTT INTER PROJEKT
281 Marcin Babuchowski 1989 Poznań
282 Przemysław Konieczny 1986 Poznań
283 Kacper Barański 1994 Poznań DRUŻYNA SZPIKU
284 Tomasz Liśkiewicz 1980 Poznań UKS CityZen
285 Mariusz Danilewicz 1979 Dąbrówka
286 Maciej Banaszewski 1976 Poznań
287 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_/BE3
288 Jarosław Hojan 1962 Poznań WZDW Poznań/Cityzen
289 Łukasz Wesołowski 1982 Sieraków
290 Ewelina Wesołowska 1984 Sieraków
291 Adam Cygan 1978 Drawsko Pomorskie DSI ACTIVE TEAM
292 Łukasz Bartochowski 1981 Poznań Van Hooy Bike Manufaktur
293 Robert Zadłużny 1978 Redlica Multi Projekt
294 Rafał Czereda 1983 Janczewo
295 Oktawiusz Woźniak 1985 Poznań OLX GROUP
296 Michał Turek 1983 Żnin Smashing Pąpkins/polasach.blogspot.com
297 Kacper Koza 1995 Drawski Młyn
298 Piotr Gancarz 1984 Szczecin
300 Paweł Łączny 1983 Czempiń ChampionMan Team
301 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa niezrzeszona
302 Jakub Kłopocki 1989 Poznań
303 Dawid Michalak 1984 Poznań
304 Elżbieta Korona-Trzebska 1984 Lodź
305 Szymon Brzozowski 1972 Zalasewo Cityzen / Fogt Bikes
307 grzegorz radziejewski 1973 Jablonna Tecza BXL
308 Tomasz Rzeźnik 1976 Poznań POSNANIA INVESTMENT S.A.
309 Małgosia Stępska 1972 Kraków K.T.O. z Krakowa
310 Mirosław paluch 1964 oborniki budchem
311 Piotr Bejger 1977 Poznań
313 Przemysław Marciniak 1985 Skórzewo M40.PL
314 Krzysztof Buczek 1979 szczecin HQ MNC NE
315 Piotr Płaczek 1962 Poznań Malta
316 Paweł Waśniowski 1975 Dąbrówka PAC
317 Przemysław Szymański 1978 Trzcianka MG Running
318 Roman Panek 1979 Poznań Maratończyk Poznań | Smochowice Biegają
319 Grzegorz Podejma 1975 Swarzędz
320 Marita Sideł 1972 Poznań
321 Tomasz Szałkowski 1982 Poznań Szwagierski Team Poznań
322 Bartosz Lesiak 1988 Poznań
323 Radosław Udałowski 1984 Komorniki eFitness Racing Team
324 Hanna Kęsy-kowalska 1967 Szczawno-Zdrój SZCZAWNORUN
325 Grzegorz Południak 1972 Poznań SM7
326 Sławek Selerzyński 1978 Dąbrówka
327 Janusz Perczak 1990 Luboń IN-SOFTWARE
328 Jaroslaw Kosinski 1987 Wrocław
329 MICHAŁ SOCHA 1982 Iwiny KMPAT Wrocław
330 Radek Jurkowski 1986 Plewiska
331 Mirosław Grzęda 1981 Jelcz-Laskowice 1983
332 Paulina Bosacka 1982 Poznań
333 Marcin Sobczak 1976 Warszawa TriWawa
334 Dominika Kujath 1984 Poznań Altom Gniezno
335 Jakub Krysiak 1995 Warszawa TriWawa
336 Adam Przybylski 1985 Poznań
337 Joanna Przybylska 1987 Poznań
338 Maciej Wilski 1979 Rosnówko Stomatologia Nad Zalewem
339 Natalia Bihun 1987 Wrocław GTRAT
340 Sylwia Prendecka 1984 Wałcz Prendki Tri
341 Sebastian Schmeling 1976 Hamberge
342 Michał Purczyński 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki
343 Maciek Napoleon Ogrodnik 1997 Wroclaw Triwise
344 Piotr Kurek 1981 Kicin BUDMIX/Posnania Triathlon
345 ARTUR KARCZ 1979 MRZEŻYNO RCI Gdynia
346 Cezary Chałupczak 1969 Wrocław
347 Krzysztof Barszczewski 1982 Szczecin
348 Marek Zapłata 1956 Kamieniec
349 Piotr Świerczewski 1974 Smolec
350 Wojciech Zbierajewski 1988 Piła Trispace
351 Leszek Łączny 1961 Borkowlce
352 Marek Ziółkowski 1972 Wrocław Europa Ubezpieczenia
353 Marcin Szafrański 1980 Rosnówko
354 Agnieszka Maniecka 1986 Warszawa Tripassion
355 Kasia Szkoda 1991 Grodzisk Wielkopolski
356 Piotr Greszta 1975 Wroclaw TMTeam
357 Ada Knara 1989 Oława Tri Mission
358 Zofia Dura 1997 Kurnatowice
359 Tomasz Puzicki 1976 Dominowo
360 Łukasz Wójcik 1982 Poznań
361 Aleksander Opałka 1966 Szczecin Szczeciński Klub Wysokogórski
362 Tomasz Framski 1977 Dębogóra CONSDATA
363 Marcin Budnik 1986 Tulce brak
364 Mirosław Rusinek 1979 Tarnowo Podgórne
365 Suzanne Doering 1982 Warsaw
366 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Wronki
367 Tomasz Rostecki 1968 Złotniki k/Poznania ROSTEAM
368 Piotr Kalinowski 1973 Włocławek Lekarska Grupa Kolarska
369 Joanna Wasilewska 1972 Warszawa
370 Mateusz Słomka 1989 Tomaszów Mazowiecki
371 Konrad Rutkowski 1989 Tomaszów Mazowiecki
372 Jacek Baran 1967 Golina KB Wartko
373 Łukasz Jagielski 1992 Poznań AZS UAP
374 Maciej Policzkiewicz 1983 Warzymice
375 Damian Ludwiczak 1984 Swarzędz CROSSFIT RESPECT
376 JAKUB JEZIÓŁKOWSKI 1983 PNIEWY Gira Się Kręci
377 Andrzej Piotrowski 1971 Dobrzyca PPHU ServiCo Microsystems Andrzej Piotrowski
378 Jaroslaw Rutkowski 1970 Lublin Triclub
379 Grzegorz Burda 1974 OPOLE Cyklofan Opole
380 Wojciech Sikorski 1985 Poznań Rowery Małgośka
381 Krzysztof Kaczmarek 1970 Swarzędz Beagle Triathlon Team
382 Krzysztof Ozdoba 1973 Siechnice Tri Mission
383 Marcin Lipiński 1977 Komorniki VanHooy
384 Tomasz Woźniak 1972 SUCHY LAS
385 Maciej Czaja 1983 Poznań Janusze i Grażynki Triathlonu Team
386 Izabela Jedynak-Dorosz 1976 Tulce Kb Maniac Poznań
387 Krzysztof Sobolewski 1974 Zielona Góra 4jeże
388 Paweł Stasiak 1986 Dzierżoniów
389 KATARZYNA RYBACKA 1975 RAWICZ
390 Dominik Łakomy 1981 Kościan Spinko
391 Sebastien Pascal 1981 Regensburg
392 Marcin Szych 1980 Inowrocław Marcin Szych Team. No Limit For Autism
393 Piotr Michalak 1988 Gorzów Wlkp. Friendly Fire
394 Edward Królikowski 1970 Plewiska POSNANIA TRI
395 Daniel Matuszczak 1988 Sieraków
396 Łukasz Turkowiak 1983 Suchy Las Studio FUEGO Łukasz Turkowiak
397 Łukasz Gwara 1978 Wrocław Litwin Triathlon Team
398 Michał Czarnecki 1987 Międzychód BHP Sieraków
399 Miłosław Awedyk 1976 Poznań Cityzen_BE3
400 Paweł Worek 1975 Cieszyn Gibiec Team
401 Anna Sierpińska 1982 Serock TRI LEVEL
402 JACEK DOMARAŃCZYK 1967 DARŁOWO
403 Arkadiusz Szczepek 1974 Grodków Tieto Triathlon Team
405 Bartosz Pizoń 1994 Lublin
406 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
407 Dominik Małek 1992 Wroclaw
408 Dawid Szeszko 1981 Szczecin
409 Artur Chojnacki 1979 Stare Miasto PROARTI
410 Magdalena Brussy 1976 Gorzów Wlkp.
411 Maciej Piechowiak 1979 Dąbrówka HSHG
412 Robert Szota 1988 Szczecin SMT Szczecin
413 Paweł Znajdek 1985 Poznań TRICONCEPT/Sport4life/Bst
414 Tomasz Kołakowski 1988 Bydgoszcz
415 Adriana Jasielska 1979 Poznań
416 Maurycy Jasielski 1977 Poznań
417 Juliusz Mroziński 1990 Jarocin
418 Tymoteusz Mądry 1992 Poznań Wójtowicz TRI Team
419 Michał Czajka 1981 Dąbrówka
420 Maciej Godlewski 1979 Warszawa Triwawa
421 Michał Kulesza 1976 Poznań Kuźnia Triathlonu
422 Wojciech Szymanski 1980 Gorzow Wlkp
423 Hubert Czech 1990 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
424 Krzysztof Guderski 1987 Poznań MarchewkowePole.com
425 Tomasz Nowak 1963 Drużyna Velocity
426 Piotr Posyniak 1974 Brzeg Tri Mission
427 Maciej Idzikowski 1990 Wrocław
428 Maciej Bych 1975 Oława Tridea Team
429 Michał Gałuszek 1989 Wrocław
430 Karolina Leśniak 1983 Wrocław TMTeam
431 Adam Konopa 1979 Wroclaw Tieto Triathlon Team
432 Łukasz Stanke 1979 Dąbrówka 4Fiter/Velocity
433 Thomas Neufeld 1962 Fuchsmühl DJK Weiden
434 Aleksandra Turkowiak 1983 Suchy Las Studio FUEGO
435 Michał Włodarczyk 1996 Koźmin Wlkp Koźmin Biega
437 Dominik Samelski 1978 Rumianek
438 Michał Chmielewski 1982 Poznań ...::: T.W.I.S.M :::...
439 Arkadiusz Prościak 1984 Szczecin
440 Szymon Sikora 1985 Rangsdorf
441 Wojciech Łoza 1971 Bytom Grupa Nomax
442 Maciej Kasprzak 1983 Poznań
443 Michał Wojciechowski 1976 Poznań PKO Bank Polski
444 Michał Świderski 1980 Legionowo Tri Level
445 Andrzej Adamczak 1961 Koszalin Triathlon Koszalin
446 Łukasz Basiński 1992 Bydgoszcz Olimpiasport.pl
447 Michał Soboń 1983 Poznań
448 Marek Lipiński 1952 Kozy niezrzeszony
449 Marcin Sobański 1978 Poznań Zgrupka Team
450 Paweł Pacuła 1978 Chojnów Teamkaraś
451 Maciej Michniewicz 1977 Opole GT KONA
452 ANDRZEJ SZAFER 1977 POZNAŃ
453 Remigiusz Rogiewicz 1978 Szczecin KS Ironman Szczecin
454 Adam Lewiński 1980 Katowice Way2Champ
455 Ewelina Woda 1984 Kraków WodaBikeRun
456 Marcin Zarzeczny 1981 Trzebnica Intive
457 ARTUR Malec 1979 Komorniki
458 Adam Simon 1985 Kamionki
459 Maciej Krul 1983 Łódź
460 Piotr Nowak 1964 Poznań Liga Vector
461 Rafał Wierciński 1981 Szczecin
462 Maria Zagożdżon 1985 Poznań Programa.pl
463 Michał Piechocki 1989 Szczecin BATKA TEAM
464 Tomasz Jasinski 1976 Suchy Las
465 Piotr Wrzesiński 1983 Warszawa
466 Krzysztof Smiglak 1983 Bremen
467 Katarzyna Balcerak 1966 Kobylanka 3lggns
468 Ireneusz Kijak 1985 Poznań AlleSport.pl
469 DARIUSZ LOSKA 1968 KANIE
470 Mariola Raszlińska 1969 Bydgoszcz
471 Gerard Magdziarz 1978 Suchedniów WTÓRPOL THRIATLON TEAM
472 Mariusz Kuszewski 1976 Suchedniów WTÓRPOL TRIATHLON TEAM
473 Robert Gorwa 1978 Szczytniki Kush
474 Jarek Gołąbiowski 1968 Świnoujście Biegacze Świnoujście
475 Henryk Michałowski 1941 Poznań CityZen Poznań
476 Aleksandra Krawczyk 1984 Warszawa TRI Blond/ Coco Bongo Pink Team
477 Dawid Nowak 1981 Poznań TRICeratops
478 Marcin Lupa 1980 Wroclaw GVT
479 Katarzyna Janke 1986 Poznań
480 Piotr Romanowski 1986 Wysoka 1986
481 Kacper Zastawniak 1981 Wrocław CrossFit Wrocław Sportfreaks Poland
482 Jarek Lech 1975 Dołuje
483 Mariusz Czarnota 1979 Skarzysko-Kamienna Wtórpol Triathlon Team
484 Jakub Hoffmann 1989 Poznań
485 Paweł Podsiadło 1989 Poznań
486 Maciek Ratajewicz 1980 Warszawa TriWawa
487 Arkadiusz Milewski 1977 Robakowo 1977
488 Marcin Jąkalski 1973 Piła HSHG
489 Sebastian Stachowiak 1975 Swarzedz -
490 TOBIASZ NAROŻNIAK 1986 KROTOSZYN LAB. KROTOSZYN
491 Piotr Roman Polguj 1947 Szczecinek parkrun
492 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn-Poland Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM
493 Izabela Worsztynowicz 1987 Warszawa Kuznia Triathlonu
494 Mariusz Wielgus 1991 Konarzewo Marian TEAM
495 Jakub Stróżycki 1982 Cerekwica Drużyna Szpiku
497 Maciej Pieszała 1987 Poznań
498 Maciej Kosiński 1993 Poznań
499 Jakub Pekowski 1986 Warszawa
500 Tomasz Narożny 1989 Poznań EFAR TEAM
501 Jordan Tomaszewski 1985 Bydgoszcz TriFriends
502 Piotr Stachera 1981 Jelcz-laskowice
503 Rafał Wysocki 1971 Bydgoszcz SriTri
504 Bartosz Ława 1979 Szczecin
505 Piotr Dopieralski 1987 Poznań BE3 CITYZEN \ HOMAG POLSKA
506 Łukasz Rybiański 1981 Zakrzów
507 Piotr Urbaniak 1963 Poznań
508 Tomasz Rutkowski 1985 Poznań Olimpia Sport
510 Damian Cholewa 1974 Zebrzydowice Paczka Przyjaciół
511 Andrzej Janicki 1980 Wrocław LEWIN BIEGA
512 Wiesław DYNIAK 1977 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
513 Jakub Birecki 1987 Opole GT KONA
514 Anna Kolan 1983 Sieraków Prosseco Team
515 Karol Zgierski 1983 Sieraków
516 Wojciech Drzewieniecki 1973 Szczecin
517 Filip Szczęsny 1975 Szukalice GVT
518 Tomasz Koźlarek 1983 Gruszczyn
519 Jacek Nogaj 1969 Lusowo
520 Stanisław Nowak 1956 Ruda Ślaska last but not least
521 Zenon Wiśniewski 1950 Lipka Wipol Lipka
522 Kamil Malinowski 1993 Suwałki PRO366
523 BARTOSZ ROSKOSZ 1989 Miłoszyce Jelcz Triathlon Project
525 Wojciech Nowak 1979 Ruda Śląska wnprojekt.com.pl
526 Wojciech Górny 1983 Grojec Beskid Tri
527 Dariusz Kondas 1983 Warszawa
528 Jeremiasz Nickowski 1972 Szczecin
529 Paweł Zając 1983 Opalenica
530 Wojtek Kosiński 1980 Koszalin Jazz Team
531 Przemysław Marcinkowski 1973 Tyniec Mały GVT
532 Krzysztof Miciak 1967 ŻERNIKI WROCŁAWSKIE GVT
533 Maciej Ogoński 1973 Wismar
534 Mirosław Guzikiewicz 1972 Goleniów Rozbiegany Goleniów
535 Mirosław Kielar 1978 Jedlina-Zdrój GVT
536 Karolina Tetla 1990 Warszawa TRICLUB
537 Janusz Pieczonka 1988 Legnica PwC / TRICLUB
538 Pawel Rogowicz 1980 Garby CTS
539 Tomasz Nelke 1977 Poznań
540 Jan Kierzkowski 1994 Warszawa
541 Marcin Leopold 1976 Komorniki ENEA Team
542 Adam Bubela 1975 Poznań
543 Arkadiusz Grajda 1976 Gdynia wracamdozdrowia.pl
544 Katarzyna Lewandowska 1989 Warszawa
545 Andrzej Nowosielski 1970 Szczecin Cityrulers
546 Marcin Jaśkiewicz 1985 Mogilno Carsekt
548 Bartosz Miller 1988 Zgierz
549 Przemysław Ciesielski 1973 Wiry Wiry Roadrunner
550 Piotr Pietrzyk 1984 TRZEBNICA TriFamily
551 Roman Nowak 1981 Człuchów Endure Team
552 Witek Ligęza 1972 Kraków Smashing PApkins
553 Dariusz Brodnicki 1979 Lusówko
554 Jarosław Bogucki 1972 Oława
555 Bartłomiej Kogut 1981 Oława Tri Mission
556 Alicja Walczak 1976 Oława Tri Mission
557 MARIUSZ ŻYWIEC 1971 OLSZTYN KS NEONET
558 Paweł Sobczyk 1984 Poznań
559 Piotr Dudek 1969 Ruda Slaska
560 Kamil Kaniewski 1980 Dąbrowa
561 Joanna Tomaszewska 1983 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project
562 Paweł Skornowicz 1971 Kaźmierz WUEF Tri Team - poMOCNI
563 Roman Wojnicki 1955 Witnica Wojniccy Tri Club
564 Szymon Fajok 1999 Oborniki
565 Paweł Mendyka 1987 Szczecin NSZZFiPW Szczecin
566 Aleksandra Andryszak 1993 Świnoujście 1993
567 Iwona Firek 1985 Bielsko-Biała Fire'k Team
568 Mateusz Moździerz 1984 Poznań Ironmenel
569 Anna Łukaszewska 1974 Przecław Tri ledżins (3LGGNS)
570 Maciej Żelazny 1991 Szczecin
571 Tomasz Kołodziejski 1969 Poznań GINASO
572 Przemyslaw Kubiak 1972 Wilczyce Pro-Run Wrocław
573 Piotr Dzieciątkowski 1967 Poznań lemonplaza.pl
574 Paweł Krych 1979 Poznań PKEnergy
575 Wiesław Stefan Majewski 1973 Komorniki Kuźnia Triathlonu
576 Artur Kałek 1974 Bydgoszcz Klinika triathlonu Bydgoszcz
577 Darek Kociemba 1976 Poznan Labosport
578 Roman Kuster 1970 Komorniki Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
579 Agnieszka Kuster 1973 Komorniki LuckyLUZers
580 Piotr Owsiński 1977 Zielona Góra ZKS TRIATHLON DRZONKÓW
581 Sławomir Kawecki 1981 Komorniki Motiv Home Team
582 Witosław Awedyk 1969 Komorniki Fitwave
583 Małgorzata Głowacka 1985 Warszawa TriWawa
585 Rita Biskupska 1990 Bydgoszcz Klinika Triathlonu
586 Adam Przewoźny 1977 Chyby Klawo jak cholera egon
587 Bartosz Grefling 1990 Poznań
588 Krzysztof Kufelin 1974 Poznań sporttrans
590 Krystian Tomczak 1992 Poznań
591 PIOTR MARCINKOWSKI 1972 Ostrów Wielkopolski OSW TRI TEAM
592 Tomasz Klimczak 1991 Wrocław GVT
593 Marek Strogulski 1972 Rosnówko Zgrupka Team
594 Paweł Kapitańczyk 1989 Poznań
595 Marcin Szrajda 1983 Bydgoszcz TriFriends
596 Mariusz Zakrzewski 1975 ŚWIDNICA GLKS Żelazna Świdnica
597 Krzysztof Stefaniak 1983 Luboń Zgrupka Team
598 Jan Banach 1991 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
599 Amelia Mika 1978 Piaseczno Tri Friends Piaseczno
601 Michał Marnysz 1989 kostrzyn nad odrą JimBeam-Team
602 Marek Bagieński 1976 Poznań
603 Piotr Sikora 1974 Suchy Las
604 Łukasz Król 1990 Szczecin Multi Projekt
605 Grzegorz Kukorowski 1975 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
606 Marcin Nowak 1976 Poznań Motiv Home Team / Night Runners
607 Rafał Fabiszewski 1983 Warszawa Triwawa
608 Wiktoria Gibiec 1997 Cieszyn GibiecTeam
609 Grzegorz Szpakowski 1975 Krzyszkowo
610 Slawomir Bethke 1989 Bydgoszcz TriSpace
611 Robert Musial 1966 Warszawa TriWawa
612 Ryszard Cieśla 1973 Pruszków WPT Team/Triwawa
613 Jarosław Tchorowski 1972 Zielona Góra NZG
614 RAFA KAPRAL 1969 SZCZECIN PEHAMOT SZCZECIN
615 Witold Jaworowski 1963 Bytom amator
616 Roksana KUBIAK 1989 Golina Night Runners
617 Małgorzata Pietrasiak 1956 Poznań BE3 Citizen Poznań
618 Mariusz Kaczmarek 1963 Poznań VELOCITY
619 KACPER KWIATKOWSKI 1986 OSOLA, GŁÓWNA 5
620 Adam Jackowski 1980 Kamionki FogtBkesTam
621 Piotr Wojcieszko 1981 Wroclaw GVT
622 Rafał Sobieraj 1990 Warszawa Never Give up Warszawa-Bemowo
623 Piotr Kasprzak 1966 Skórzewo Kuźnia Triathlonu
624 Maciej Marcinkowski 1977 Czerniejewo ULTIMA
625 Marcin Kaźmierski 1979 Szczecin MTR SZCZECIN TEAM
626 Kamil Kowalewski 1985 Gdańsk Olimpiasport.pl
627 Marta Sominka 1990 Ruda Śląska
628 Kamil Kapliński 1979 Warszawa InterCars IT Tri Team
629 Filip Prałat 1988 Piła TriSpace
630 Kamil Tylutki 1981 Warszawa MBC Team
631 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki
632 Adam Retkowski 1978 Poznań Kuźnia Triathlonu
633 Paweł Litwin 1984 Warszawa InterCars IT Tri Team
634 Tomasz Szczęsny 1975 Radzymin InterCars IT Tri Team
635 Krzysztof Izak 1969 Stargard Team Cukiernia Nova
636 Adam Nowak 1986 Poznań Cityzen
637 Maciej Solarczyk 1973 Mogilno Mogilno Team
638 Justyna Dąbrowska-Bień 1980 Warszawa
639 Maciej Tuczyński 1986 Bydgoszcz
640 Urszula Kafarska 1993 Poznań SKS Oborniki
641 Janusz Latos 1962 Kostrzyn Wlkp
642 Krystian Biernacki 1978 WROCŁAW GVT
643 Lidka Ostrowska 1979 Puszczykowo Rehau Tri Team
644 Krzysztof Kozyrski 1981 Stargard Team Cukiernia Nova
645 Bartosz Jędrzejczak 1977 Siekierki Wielkie Grolsch Team
646 TOMASZ NOWICKI 1965 STARGARD SZCZEC. SZWLA STARGARD SZCZEC,
647 Agata Szydło 1969 Ligota Piękna GT RAT
648 Piotr Świątek 1976 Wałbrzych IronSaint
649 Łukasz Bociański 1986 POZNAŃ NextApps
650 Tomasz Rudnik 1979 Żarów GVT
651 Hubert Nafalski 1979 Dobrzykowice Tieto Triathlon Team
652 Michał Grzelak 1963 WARSZAWA Tae Time Tri
653 Jakub Przewłocki 1983 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
654 Emil Węgrzyn 1988 Warszawa Warbud Running Team
655 Alexander Justynowicz 1975 Berlin
656 Joanna Sygula 1980 Warszawa CocoBongoPinkTeam
657 Adam Mermer 1987 Legionowo TRI LEVEL
659 Agnieszka Stanisławska 1985 Poznań DookolaSwiata.co
660 Ewa Pietruszka 1986 Poznań BE_3 Cityzen Poznań
661 Damian Krajewski 1984 Poznań
662 Wojciech Lubicki 1966 Zabrze TRIumf
663 Mariusz Mielcarzewicz 1981 Swarzędz VELOCITY
664 Mirosław Szymonek 1959 Złotoryja OLAWS Złotoryja
665 Sebastian Stark 1972 Komorniki
666 Mateusz Gomoła 1981 Krzeptów Tieto Triathlon Team
667 Tomasz Wiśniewski 1988 Wrocław GVT
668 Sławomir Dobrodziej 1978 Recz
669 Bartosz Roszak 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
670 Bartłomiej Górecki 1976 Warszawa TriWawa
671 Michał Augustyniak 1973 Poznań
672 Michał Sopniewski 1982 Nadolice Wielkie Jelcz Triathlon Project
673 Małgorzata Litwiniuk 1986 Warszawa Triwawa
674 Dominik Fijałkowski 1978 Poznań PIA
675 Krzysztof Kmieciak 1985 Sieraków
676 Maciej Bielawa 1979 Nowy Tomyśl NKB Chyży Nowy Tomyśl
677 Dominik Filipiak 1995 Łęczyca
678 Ewelina Pocztarek 1983 Poznań
679 Rafał Olborski 1979 Milanówek Pantera Brwinów
680 Robert Bugaj 1982 Konin
681 Krzysztof KRYSIAK 1968 Warszawa TriWawa
682 Michał Chmielewski 1982 Szczytniki METZINK TRI
683 Adam Piotrowski 1983 Września FONZIE TEAM
684 Janusz Mazurkiewicz 1982 Łódź
685 Rafał Ring 1975 Porąbka
686 Bartosz Baum 1986 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
687 Bartosz Czajkowski 1992 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
689 Rafał Szałankiewicz 1989 Oława Tri Mission
690 Konstancja Tanjga-Nawrot 1980 Warszawa Deloitte Adventure Team
691 Michal Nawrot 1988 Warszawa Sollers Runners
692 Krzysztof Pawlik 1971 Warszawa Leroy Merlin
693 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo
694 Edi Nadobnik 1973 kazmierz brak
695 Maciej Bieńkowski 1971 Warszawa
696 Grzegorz Ciastek 1963 Chełmno niezrzeszony
697 Łukasz Partyka 1979 Poznań
698 Andrzej Krasuski 1961 Warszawa Trinergy
699 Jerzy Nowakowski 1972 Skórcz Aktywni Kociewiacy
700 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team
701 Jarek Witkowski 1970 poznan UKS Cityzen/Lubuszanin Drezdenko
702 kinga gibiec 1994 cieszyn I-Sport
703 Sebastian Gibiec 1972 Cieszyn Gibiec Team
704 Robert Kuraj 1993 Bielsko-Biała
705 Paweł Wierzbicki 1978 Piaseczno Triathlon Siedlce Club
706 Lucjan Nastała 1972 Świecie Aktywni Kociewiacy
707 Leszek Jakubowski 1978 Paproć Bech Packaging Team / NKB Chyży Nowy Tomyśl
708 Artur NOWAK 1973 Józefów Tri Level Nieporęt
709 Małgorzata Nowak 1990 Pleszew Iron Triathlon Pleszew
710 Agnieszka Nowak 1989 Pleszew Iron Triathlon Pleszew/ Enter Air Runners Club
711 Michał Wierzbicki 1991 Świebodzin Zgrupka Team
712 Rafał Fabisz 1974 Poznań NO NAME
713 Piotr Jelonek 1976 Żerniki Wrocławskie
714 Bartosz Bylina 1972 Poznan
715 Mateusz Witek 1982 Poznan UKS Zalew Jerzykowo
716 Marek Andrzejewski 1978 Krzyszkowo Rokietnica Biega
717 Marek Chlosta 1975 Strausberg
718 krzysztof kotela 1967 Gajków Orthos team
719 Grzegorz Pawlak 1988 Wrocław KO-MAC
720 Ireneusz Pawlak 1962 Wrocław
721 Piotr Fudalej 1982 Wrocław Orthos
722 Tomasz Hepner 1988 Chodzież GVT
723 Jean-Paul Arismendi 1983 Milanowek
724 Piotr Walkowiak 1988 Świnoujście TRI and RESCUE
725 Marianna Cichocka 1969 Kiekrz
726 grzegorz pindur 1974 poznan
727 Maciej Skrzycki 1980 Warszawa
728 Jacek Wieliński 1974 Poznań Santander TRI TEAM
729 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Pieczarkowe Łapki
730 Michał Smoleński 1980 Łódź ORUN.PL
731 Katarzyna Żbikowska 1983 Łódź biegaczki.pl
732 Piotr Ciemielewski 1985 Toruń TMT Toruń
733 Adam Wasilewski 1991 Rembertów
734 Antoni Olesiejuk 1954 Lubartów
735 Franciszek Budnik 1967 Tulce brak
736 Robert Ignatowicz 1981 Wrocław
737 Grzegorz Rzentkowski 1973 Bydgoszcz
738 Justyna Bielawska 1980 Dziwiszów RAGABA MEBLE TEAM
739 Bartosz Zimny 1988 Poznań Budmix
740 Michał Sobolewski 1980 Opypy Tri Opypy Team
741 Tomasz Grabowski 1969 Zielona Góra IrockTriathlon
742 Wojciech Szymczak 1978 GŁUCHOWO kuźnia Triathlonu
743 Magdalena Gaca 1988 Krakow
744 Jakub Jankowski 1968 Kołobrzeg
745 Michał Stanik 1978 Józefów Neon Team
746 Dariusz Pietras 1970 Kędzierzyn-Koźle Kumple Grzmotka
747 Tomasz Słuja 1995 Poznań
748 Jarosław Słuja 1962 Poznań Trust
749 Piotr Flaczyk 1979 Chyby Game Over
750 Mateusz Nowicki 1976 Bojano TEAM WRACAM DO ZDROWIA
751 Krzysztof Cynowski 1983 Szczecin Cyna
752 Jacek Cybulski 1981 Szczecin
753 Karol Puchała 1994 Lublin
754 Dariusz Degler 1976 Poznań TRI Team Wòjtowicz
755 Rafał Kaflik 1989 Świnoujście
756 Radosław Bedyński 1973 Warszawa PZU Sport Team
757 Krzysztof Sawicki 1955 Masłowo
758 Grzegorz Perz 1991 Ostrów Wielkopolski
759 Łukasz Zboralski 1975 Poznań Black to The Blind
760 Grzegorz Michalek 1985 Wroclaw TriActiv Ridley
761 Michał Mieczkowski 1959 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg
762 Joanna Michałek 1990 Wrocław TriActiv Ridley
763 ARTUR HORNIK 1981 WODZISŁAW
764 Adam Matuszewski 1993 Krzyż Wielkopolski
765 Joanna Pomorska 1981 Warszawa TriFamily
766 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness
767 Filip Paetz 1995 Chomęcice
768 Bartosz Latawiec 1978 Legionowo Warsaw Masters Team
769 Łukasz Starzyk 1985 Wrocław GVT
770 Robert Pieczyński 1965 Luboń MOTO-CENTRALA
771 Rafał Chabasiński 1976 SZCZAWNO RA-V
772 Rafał Niedbała 1980 Poznań SCIM W Tri Team
773 Marek Prokopienko 1976 Warszawa
774 Bartłomiej Sikora 1989 Duczki InterCars IT Tri Team
775 Rafał Jakubczyk 1981 Luboń Triboys
776 Joanna Szczurowska 1978 Głogów MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM
777 Waldemar Szczurowski 1981 Głogów MTS Drużyna Szpiku KGHM
778 Paweł Cieślik 1974 Poznań Chateau Chalin
779 Kacper Mazurek 1995 Mogilno Mogilno Team
780 Radoslaw Korczynski 1969 Strassen GT RAT
781 Mateusz Jach 1987 Gorzów
782 Tomasz Sawczyn 1979 Brzękowice Dolne Ti22eS
783 Damian Dąbrowski 1982 Warszawa Inter Cars Team
784 Tomasz Stryczyński 1978 Komorniki eFitness Racing Team
785 Wojciech Łebiński 1977 Goleniów Highway Bikers Society
786 Emil Hrynko 1983 Luboń Fitwave
788 Piotr Fedoruk 1978 Poznan TRI Team
789 Marcin Sterczała 1993 Kicin Rehau Crossactive
790 Maciej Ryfa 1993 Borówiec Rehau Crossactive
791 TOMASZ RUTKOWSKI 1977 SZAMOTUŁY KAMITRANS
792 Krzysztof Sanigórski 1978 Bydgoszcz Neverland
793 Wojciech Ryglewicz 1974 Poznan Dla dziewczyn
794 Łukasz Czynienik 1983 Warszawa Team Karaś
795 Jacek Jarmuszczak 1982 Poznań OperaPro.pl
796 Adam Nożykowski 1978 Warszawa Zwyrol Team
797 Piotr Wachnik 1987 Warszawa GCW
798 FILIP STAFIEJ 1976 michalow grabina wniebowzięci 2AB
799 Alicja Stępień 1974 Zielona Góra
800 Ireneusz Stępień 1969 Zielona Góra
801 Michał Mosiński 1985 Szczecin Hawajskie Rekiny / AkademiaDuathlonu.pl
802 Jacek Ślefarski 1986 Bydgoszcz TriFriends
803 Hubert Kaczmarek 1973 Dopiewo Czarne Wiewióry
804 ANETA LASKOWSKA 1970 GŁOGÓW Team Sport Górski
805 Dariusz Sip 1980 Środa Wielkopolska
806 Marlena Wiśniewska 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM
807 Wojciech Nowak 1986 Konin Tri Not To Die
808 Ryszard Bagiński 1971 Podkałek
809 Łukasz Suwiczak 1984 Środa Wlkp
810 Christian Thums 1976 Neudorf --
811 Marek Ziętara 1978 Wyszków KB Wyszków
812 Agata Jakubowska 1983 Poznań
813 Dawid Kunysz 1987 Poznań
814 iwaszko sebastian 1982 Poznań SCIM / Wójtowicz Tri Team
815 Arkadiusz Kaczmarek 1995 Chomęcice
816 Paweł Iwicki 1989 Bydgoszcz Klinika Triathlonu
817 Piotr Boniecki 1977 Piaseczno SILVINI-MEANDER
818 Krzysiek Koteluk 1965 Brzezie k/Sulechowa KOTELUK
819 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan Gwiazdowski Triathlon Team
820 Karol Knapik 1990 Osielsko
821 Magda Skorek 1984 Tarnowskie Gory Valdisport
822 Agnieszka Załuska-Lipa 1979 Mosina Mosina Biega
823 Michał Lisieński 1987 Siemianowice Ślaskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM
824 Norbert Wojciechowski 1980 Gniezno Altom Gniezno
825 Adrian Keler 1976 Londyn
826 Paweł Kmieciak 1980 Poznań
827 Adam Kazimierczyk 1980 Płock PTT DELTA
828 Maciej Ćwikliński 1974 Koninko
829 Dorota Wszędybył 1986 Koninko
830 Katarzyna Łazarowicz 1973 Poznań Velocity warsztat treningu
831 Gary Cattell 1956 Warszawa WITC
832 Michał Przybylski 1994 Czempiń
833 Paweł Kasprzak 1989 Poznań
834 Grzegorz Jokś 1983 Dębno Jokś Team
835 Łukasz Remisiewicz 1982 Warszawa Mr.
836 Krzysztof Kałużny 1984 Warszawa
837 Dariusz Tauchert 1967 Kamionki TADAR TEAM
838 Robert Borowiec 1973 Wrocław OKSIKO ADVENTURE TEAM
839 Krzysztof Turowski 1977 Wrocław Oksikom Adventure Team
840 Patryk Chołast 1978 Wrocław GT RAT
841 Artur Szczurek 1973 Poznań radca.poznan.pl team
842 Tadeusz Babski 1957 Jelcz-Laskowice KB HARCOWNIK Jelcz-Laskowice
843 Michał Kubera 1974 Śrem Zgrupka Team
844 Paweł Benedykciński 1967 Radziejów KS Zryw Radziejów
845 Łukasz Witkowski 1980 Warszawa TeamKaraś
846 Wojciech Pokryszka 1992 Łódź
847 Wojciech Pfadt 1962 Milanówek
849 Łukasz Balicki 1982 Skórzewo eFitness Racing Team
850 Filip Jankowski 1982 Poznań Posnania
851 Piotr Wysocki 1988 Sopot F3Team
852 Krzysztof Bzdęga 1986 Kaczkowo
853 Piotr Dolata 1988 Drezdenko
854 Oleksii Stukanov 1993 Warszawa
855 Tomasz Kołucki 1984 Warszawa WITC
856 Tomasz Pomykała 1986 Leszno 64-sto
857 Wojciech Masłowski 1981 Poznań CSWLąd
858 Marcin Krzyżostaniak 1975 Puszczykowo Zgrupka Team
859 Piotr Wisła 1981 Suchy Las RADCA.POZNAN.PL TEAM
860 Agnieszka Kiełtyka 1988 Ryki
861 Grzegorz Członkowski 1976 Poznań Dziki z Moraska
862 Marcin Winiarek 1984 Józefów
863 marcin wilbik 1984 Oslo
864 Marcin Szakoła 1979 Złotniki Mocno w Prawo Team
865 Łukasz Górnicki 1976 Skwierzyna MMS TEAM TRI
866 Bogdan Dubiec 1968 Skwierzyna MMASTEAM TRI
867 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań
868 KRYSTIAN RADKO 1976 OLEŚNICA GVT
869 Dariusz Grześkowiak 1968 Kamionki Śnieżna Gęś
870 Bartosz Nowicki 1987 Poznań
871 Urszula Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie
872 Dariusz Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie / Drużyna Szpiku
873 Hubert Piotrowicz 1979 Czempin Mocni w Gębie
874 Michał Kuźniarek 1973 Szczytniki Mocni w Gębie
875 Przemysław Markowski 1974 Poznań THE GOOD OLE BOYS
876 Adam Bielicki 1955 Truskaw
877 Zbigniew Magdziak 1969 Poznań BAUTECHNIK
878 Krzysztof Lisowicz 1977 Poznań
879 Leszek Owsiński 1978 Zielona Góra
880 Konrad Wołoszyn 1976 Szczecin BRACIAKTRANS
881 OLA Szczypek 1985 Szczecin SMT
882 Piotr Woźniak 1997 Sieraków
883 Aleksandra Kędziora 1978 Wrocław GT RAT
884 Igor Szlaski 1989 Łódź REGANTA
885 Maciej Sidorowicz 1984 Strzelno WOOD GLASS TEAM
886 Stanisław Kuczma 2001 Gortatowo AZS AWF POZNAŃ
887 Przemysław Dominiak 1992 Ostrów Wielkopolski
888 Dominik Młodecki 1983 Brzeźno
889 Mateusz Antos 1980 Tychy
890 Katarzyna Jaskuła 1979 Wrocław TMTeam
891 Iwona Frączek 1982 Wrocław TMTeam
892 Michał Biziel 1974 Wrocław TMTeam
893 Kamila Kirstein 1984 Wrocław TMT
894 Andrzej Rabsztyn 1978 Wrocław TMTeam
895 Andrzej Wilczyński 1990 Kraków
896 Łukasz Kwiatkowski 1992 Warszawa
897 Tomasz Zajda 1984 Szczecin
898 Dawid Sworek 1988 Poznan EUROKOS
899 Filip Graczyk 1994 Nekla UKS CITYZEN_BE3
900 Michał Grec 1980 Suchy Las
901 Romana Rembalska 1976 Kamionki Tadar Team
902 Jakub Przybylski 1981 Poznan Komputronik Gaming
903 Sebastian Trzeciak 1984 Warszawa Avengers
904 Hakon Lover 1992 Poznan BK Triathlon
905 Mikołaj Zielonacki 1974 Przeźmierowo
906 Arkadiusz Fuz 1981 Warszawa
907 Tomasz Dokurno 1983 Luboń CityZen BE3
908 Pawłowski Andrzej 1959 Poznań
909 Tadeusz Liebenthal 1986 Wrocław GT RAT
910 Grzegorz Krzemiński 1972 Żary
911 Szymon Łukaszewski 1985 Leszno GVT
912 Romuald Pietrosiuk 1953 Międzyrzec Podlaski
913 Witold Tomasz Kłaput 1965 Mierzyn 2young2stop
914 Łukasz Szydłowski 1978 Poznań
915 Maciej Gołębiowski 1995 Poznań
916 Marcin Jóźwiak 1982 Poznań ENERGOTHERM TRI TEAM
917 Piotr Klupczyński 1992 Wągrowiec Przelewy24/Be3Cityzen
918 Konrad Woronowicz 1991 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
919 Marcin Bielski 1984 Warszawa
920 Paweł Tobis 1973 Warszawa
921 KRZYSZTOF KWIATKOWSKI 1980 MOGILNO MOGILNO TEAM
923 Adam Hofman 1980 Warszawa Trinergy
924 Magdalena Szeszko 1981 Szczecin
925 Marcin Szwed 1978 Poznań Biegajnia Poznań
926 Arkadiusz Ziółkowski 1973 Wrocław TMTEAM
927 Jarosław Skorupinski 1966 Wolsztyn OPONYEXPRESS
928 Grzegorz Snelewski 1984 Pabianice
929 Marcin Tepper 1977 Kórnik
930 Tomasz Frąckowiak 1974 Gniezno PKO Bank Polski
931 Piotr Jackowiak 1986 Brzeg GVT /Surowy Projekt
932 Tomasz Suchorski 1981 Poznań
933 Łukasz Różycki 1975 Oława
934 Joanna Różycka 1976 Oława PanI
935 Grzegorz Pietrzak 1973 Nowy Tomyśl TAX-NT GRZEGORZ PIETRZAK
936 Katarzyna Sianos 1986 Podlubien TriAktyw
937 Jacek Paluch 1977 Gdansk
938 Michał Buraczyński 1983 Poznań
939 Michał Szczerbatko 1985 Szczecin brak
940 Jan Wojdanowski 1962 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project
941 Patryk Kanarkowski 1986 Luboń Jeździmy dla Filipa
942 Bartosz Nowaczyński 1992 Kwilcz
944 Michał Jackowiak 1985 Dopiewiec i-Sport
946 Krzysztof Maciałowicz 1982 Wiry
947 Jakub Michałowicz 1983 Nowy Tomyśl Bech Packaging Team
948 Piotr Łoda 1979 Poznań Sigma Projekt TRI SYNERGY
949 Bartłomiej Halke 1976 Poznań
950 Jarosław Kramer 1966 Międzychód PPUH REMARK Jarosław Kramer
951 Natalia Góra 1992 Poznań
952 Michał Szwed 1972 Poznań UKS Cityzen BE3_ / enduhub
953 Paweł Kocjan 1979 Poznań Night Runners
954 Marcin Cebularz 1974 Września Triathlon Team Września
955 Adam Nolbert 1970 Wrocław
956 Grzegorz Łobarzewski 1987 Legionowo TRI LEVEL
957 Paweł Mazurek 1968 Bytkowo Bytkowo Triathlon Team
958 Joanna Głuszyk 1976 szczecin JMG - dietetyk/fizjobiegacze
959 Wacław Knopkiewicz 1975 Poznań
960 Mateusz Fijałkowski 1990 Łódź HTF Ludwik Sikorski
961 Antonina Frieske 2000 Kostrzyn nad Odrą
962 Piotr Porysek 1996 Sobota
963 Justyna Żołądek 1977 Suchedniów Wtórpol Triathlon Tim
964 Michal Statucki 1985 Szamotuły
965 agnieszka błasik 1982 poznań camouflage_shop
966 Rafał Pomorski 1983 Warsaw TriFamily / Love the Pain
967 Kamil Kucharczyk 1987 Poznań Tri Not To Die
968 Piotr Włodarczyk 1979 Poznań Budchem
969 Przemysław Zabel 1983 Tarnowo Podgórne UAM Triathlon Poznań
970 Grzegorz Godlewski 1987 Wrocław Viessmann R&D Center
971 MAREK PANTKOWSKI 1961 MUROWANA GOSLINA BE3 CITYZEN POZNAN
972 Alexander Ratkevich 1972 Riga
974 Anna Żuber 1976 Wrocław TMTeam
975 Marcin Rajewski 1977 Poznań Kuny Grunwald
976 Łukasz Walszewski 1980 Poznań UKS / CITYZEN_BE 3
977 Dariusz Woźniak 1990 Kielce PROMONTIN
978 Robert Lampka 1968 Tulce
979 Szymon Wieja 1978 Poznań Kwaśny Anyż
980 Łukasz Przypis 1986 Poznań PKO Bank Polski
981 Tomek Materna 1973 Poznan Smochy team
982 Wojciech Owczarz 1991 Gdynia Niepodległe Królestwo Demptowa
983 Edyta Swat 1965 Przeźmierowo SWAT Team
984 Jacek Swat 1964 Przeźmierowo SWAT Team
985 Robert Konecki 1991 Warszawa Ledlenser
986 Kacper Pobikrowski 1990 Warszawa
988 Filip Gruszczyński 1987 Poznań
989 Wojciech Górkowski 1993 Sierpc Coco Bongo Pink Team
990 Anna Barszczewska 1994 Stare Babice Coco Bongo Pink Team
992 MARCIN WILK 1978 Kiekrz
993 Mieszko Rymsza-Szymczak 2001 Gorzów Wlkp.
Top