Triathlon Charzykowy 2019 - Dystans 28,25km (sprint) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1001 Paweł Meyer 1976 Gdańsk BPH Runners Team
1002 Marzena Anna Łypik 1973 Kraków
1003 Natalia Rojek 1994 Maszewo
1004 Weronika Sporysz-Kujawska 1984 Chojnice
1006 Mikołaj Kołakowski 1971 Reda Endure Team
1007 Piotr Ziehlke 1985 Zalasewo
1008 Barbara Otworowska 1984 PIŁA Lot balonem
1009 Dariusz Łoś 1958 Zamość Hurt Detal DATA Dariusz Łoś
1010 Tomasz Marcin Pińkowski 1980 Poznań
1011 Małgorzata Osojca 1990 Szczecin Puszczyk Bukowy
1013 Tomasz Łubiński 1975 Przylep- Szczecin Aibo.pl
1015 Jarek Klóska 1985 Bydgoszcz
1016 Katarzyna Krzyżanowska 1982 Gniezno
1017 Daniel Kaliszewski 1975 Tryszczyn MARCOPOL RUNNING TEAM
1018 Marcin Sochan 1980 Chojnice Wegafarm sp. z.o.o
1019 Jakub Kwiatkowski 1990 Bydgoszcz
1020 Grzegorz Smoczyk 1988 POZNAŃ DECATHLON GNIEZNO
1021 Natalia Czekalska 1991 Bydgoszcz
1022 Marek Porada 1963 Poznań WÓJTOWICZ TRI TEAM
1023 Jakub Sawiełajc 1999 Bydgoszcz FUJI KRYSPORT TEAM
1024 Wojciech Kloda 1984 Bydgoszcz QZYNI TRI TEAM
1025 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi system11.pl
1026 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi system11.pl
1027 Jarosław Szulc 1979 Przyłęki, pow. bydgoski Szulc Team
1028 Magdalena Szulc 1980 Przyłęki Szulc Team
1030 Alicja Sokołowska 1985 Słupsk Słupskie Towarzystwo Triathlonowe Marlin
1031 Tomasz Kłoda 1991 Bydgoszcz QZYNI TRI TEAM #twloha
1032 Joanna Olszewska 1989 Maszewo
1033 Agata Madej 1987 Poznan Zgrupka Team
1034 Leszek Zamrzycki 1957 Gorzów Wlkp BBL Gorzów Wlkp
1036 Jakub Orłowski 1992 Warszawa Vlog Orła
1037 Przemysław Smeja 1982 Reda Runeda / Iś&Ti
1038 Wojciech Puławski 1986 Drawsko Pomorskie
1039 Anna Pawlewicz-Łubińska 1972 Przylep TME MTB TEAM Szczecin
1040 Michał Stępień 1984 Bydgoszcz GALACTICA
1041 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz RUN PASJA BYDGOSZCZ
1042 Joanna Zopoth-Lipiejko 1977 Toruń
1043 Mateusz Kuberski 1991 Bydgoszcz Super TATA
1044 Robert Pipczyński 1967 Człuchów TATA JULII i AMELII
1045 Kamila Matuszak 2001 Szczecin Matuszak Team
1046 Waldemar Ciskowski 1955 Gdynia ACEL
1047 Krzysztof Łopuszyński 1983 Bydgoszcz Kujavia3Team
1048 Tomasz Owczarski 1951 Chojnice WKS Chojnice
1049 Marek Jóźwiak 1964 Borówno FUJI KRYSPORT TEAM
1050 TOMASZ GRZECHULSKI 1983 MAKSYMILIANOWO Iron Max Team
1051 Grzegorz Socha 1987 Gdynia
1052 Agnieszka Piguła 1978 Poznań
1053 Ewa Rutkowska 1982 Poznan
1054 Herbert Zych 1970 Łódź Boat City Crossfit
1055 Michał Napiórkowski 1973 Łódź Boat City Crossbox
1056 Małgorzata Stępień 1982 Poznań
1057 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz
1058 Piotr Chamera 1986 Gdańsk
1059 Tomasz Czubak 1982 Bydgoszcz Run Lotto Bydgostia
1060 Jacek Pomarański 1989 Łódź Boat City Crossbox
1061 Julia Żmija 2000 Charzykowy Tripaka Przechlewo
1063 Wojciech Włodarczyk 1964 Bydgoszcz Czarne Stopy
1064 Błażej Olszewski 1986 Maszewo
1065 Artur Grugel 1979 Chojnice Tri Tur Chojnice
1066 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team
1067 Marek Stryczyński 1987 Bydgoszcz TriSpace
1068 Przemysław Kutowski 1977 Pruszcz
1069 Michał Kędzierski 1985 Łódź BOAT CITY CROSSBOX
1071 Marcin Łuczak 1979 Łódź P.P.H.U. "LIDER" Marcin Łuczak
1072 Marcin Wesołowski 1988 Warszawa QZYNI TRI TEAM
1073 Iwona Derleta 1964 Szczecin derMMed
1074 Dawid Szreder 1978 Chojnice Rowery Davebikes / Tripaka
1075 Jarosław Lucjan Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3
1076 Paweł Kamiński 1986 Warszawa Crossfit Genius
1077 Waldemar Szopiński 1979 Chojnice Klub biegaczy Jysk
1078 Wojtek Laskowski 1976 Przyłęki
1079 ANNA MICHALAK 1973 Ujście
1080 Rafał Ziehlke 1982 Poznań
1082 Wojciech Korzelecki 1984 Milicz Running Team Milicz
1083 Karolina Korzelecka 1983 Milicz Running Team Milicz
1084 Magdalena Chomont 1978 Goleniów No Gravity
1085 Wioleta Jarocka 1985 Legionowo TRI LEVEL
1086 Julia Rachuba 1988 Przemocze Ratusz Maszewo
1087 Sebastian Sarbaczewski 1981 Oborniki SKS Oborniki
1088 Michał Król 1981 Przechlewo Tripaka Przechlewo
1089 Anna Peterek 1990 Poznań BB RUNNERS/LOCOPRINT TEAM
1091 Łukasz Basiński 1992 Bydgoszcz Olimpiasport.pl
1092 Agata Dużyńska 1986 Gdańsk
1093 Weronika Kobaka 1988 Gdansk Jeppesen Poland
1094 Piotr Jarocki 1983 Gdańsk Jeppesen Poland
1095 Marharyta Piliukh 1996 Bydgoszcz TRISPACE
1096 Tomasz Zakurzewski 1974 Brzoza Brzoza biega
1097 Paweł Deska 1976 Gdańsk Nadto się jadło
1098 Maciej Dawidowicz 1978 Bydgoszcz Brzoza Biega
1099 Michał Beger 2001 Gdańsk CS Triathlon Team
1100 Piotr Pawelec 1982 Gdańsk Team Dżasta
1101 Rafał Sosiński 1980 Gdynia Sportevo
1102 Michał Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE
1103 Maria Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE
1104 Przemysław Zieliński 1974 Chojnice Tata Małgosi i Piotrusia
1105 Wiesław Raut 1948 Bydgoszcz TriSpace
1106 Marcin Galiński 1975 Suchy Dwór WYMIATACZE
1108 PIOTR KRUCZKOWSKI 1965 bydgoszcz KRYSPORT TEAM
1109 Artur Jerzykiewicz 1986 Poznań
1110 Rafał Dąbrowski 1984 Poznań
1111 Iwona Szabłowska 1984 Juszkowo Kujavia3Team
1112 Andrzej Polowczyk 1981 Poznań
1113 Dariusz Piotrowski 1979 Bydgoszcz Kujavia3Team
1114 Adam Tomalak 1989 Poznań
1115 Krzysztof Filipiak 1986 Plewiska
1116 Katarzyna Koczwara 1987 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1117 Klaudia Serema 1987 pierwoszyno
1118 Rafał Szczerba 1985 Poznań Hicron
1119 Mikołaj Jabłoński 1991 Grudziądz
1120 KATARZYNA RYBACKA 1975 RAWICZ
1121 Paweł Błażutycz 1973 Cieszków KS KROTOSZ KROTOSZYN
1122 DARIUSZ KUŚNIERZ 1964 BARTOSZYCE POLAR BARTOSZYCE
1123 Marta Florczyk 1995 Debrzno
1124 Marek Zubowicz 1964 Tuchom ZUBO TEAM
1125 Janusz Zienkiewicz 1972 Bydgoszcz TRISPACE / Allianz Triathlon Team
1126 Przemysław Guss 1966 Piła Gabinet Psychologiczny Alicja Guss
1127 Magdalena Żydkiewicz-Dopka 1981 Rumia
1128 Anna Kmiecik 1993 Łódź
1129 Mateusz Rymon Lipiński 1990 Chojnice
1131 Bartosz Szewczyk 1988 Śnieciska
1132 Łukasz Kolter 1983 Rychnowy KPP Człuchów
1133 Szymon Łukaszewski 1974 Przeclaw Tri ledżins
1134 Tomasz Majchrzak 1979 Dublin
1135 Wojtek Ollik 1977 Suchy Dwor
1136 Maciej Adam Biliński 1980 Gdynia
1137 Urszula Grudziecka 1977 Szczecin 3LGGNS
1138 Jacek Trawczyński 1969 Bydgoszcz TRISPACE
1139 Katarzyna Skonieczna-Nowak 1982 Zalasewo TRICeratops
1140 Barbara Zielińska 1983 Poznań Hicron
1141 Wojciech Liszka 1977 Tychy
1142 Anna Szumlas 1981 Połchowo #szumiteam
1143 Tobiasz Holtyn 1987 Dąbrówka
1144 Tomasz Habułyk 1967 Przechlewo TriPaka
1145 Martyn Bambrowicz 1984 Rumia parkrun Rumia
1146 Beata Zaręba 1972 Kaliska Niezrzeszona
1147 Wojciech Rycewicz 1984 Gdańsk
1148 Andrzej Graczykowski 1972 Bydgoszcz Nadto się jadło
1149 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań
1150 Eugeniusz Banek 1977 Gorzyczki
1151 Łukasz Drozdek 1977 Tychy MOTO360
1152 Tomasz Łysiak 1992 Czerwonak Hicron
1153 Grażyna Brunn-Miętkiewicz 1979 Gdynia
1154 Rafał Miętkiewicz 1978 GDYNIA
1155 Marek Smoczynski 1981 Tuchola MBC Team
1156 Roman Nowak 1981 Człuchów Endure Team
1157 Maciej Matyjasik 1974 Poznań Velocity Poznań
1158 Ryszard Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan
1159 RENATA KOZANECKA 1975 POZNAŃ BUDCHEM
1160 Mateusz Klimkowski 1996 Bydgoszcz Decathlon Triathlon Team
1161 Dawid Mateuszczyk 1984 Bydgoszcz
1162 Łukasz Krieger 1990 Chojniczki H2Oshop.pl
1163 Tomasz Bednarczyk 1987 Gdynia
1164 Michał Mazurkiewicz 1988 Bydgoszcz CB 163
1165 Monika grot 1983 łochowo Łochowo
1166 Krzysztof GROT 1983 łochowo Łochowo
1167 Piotr Kaczor 1977 Maszewo Ratusz Maszewo
1168 Przemysław Mania 1981 Zielona Góra
1169 Damian Kwapiński 1981 bydgoszcz
1170 Piotr Zadroga 1973 Gdańsk drink team
1171 Anna Wojciechowska 1984 Świnoujście WOJSKO POLSKIE
1172 Sebastian Kasprzyk 1976 Kielce No Club
1173 Michał Niewiadomy 1979 Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz
1174 Michał Urbanowicz 1986 Gdynia
1175 Michał Zawistowski 1978 Sulmin Smaruj na trening team
1176 Sławomir Wysoczański 1993 Kościan Hernik Team
1177 Damian Janikowski 1999 Ogorzeliny Csw Chojnice
1178 Dominik Janikowski 1999 Ogorzeliny CSW CHOJNICE
1179 Krzysztof Litwiniuk 1980 Olsztyn Kriss Coaching
1180 Jakub Kwasigroch 1992 Złotów Lill-Sport
1181 Rafał Latoszek 1973 Warszawa CTS
1182 Jarosław Skibicki 1989 Gdańsk AZS UG
1183 Józef Wąż 1951 Gdynia
1184 Magda Szcześniak - Jendrzejewska 1981 TUCHOLA
1185 Włodzimierz Brazewicz 1957 Puck MayoJudo&fitnes center
1186 Cezary Sąsiadek 1981 Gdańsk Kriss Coaching Team
1187 Marlena Fiszer 1984 Gdynia All Active
1188 Łukasz Ostrowski 1993 Gdynia Invictus 3City
1189 Mariusz Kisiel 1977 Chotomów Kisielteam
1190 Robert Bednarczyk 1987 Warszawa diakonowbednarczyk.pl
1191 Damian Pysiak 1980 Słubice
1192 Daria Ługowska 1980 Osielsko BIL
1193 Tomasz Nelke 1977 Poznań Rusa GTR
1194 Agnieszka Kaczmarek 1978 Bydgoszcz
1195 Tomasz Norkowski 1980 Toruń
1196 Wojciech Rutkowski 1996 Przechlewo Tripaka Przechlewo
1197 Krystian Demko 1996 Przechlewo Vege Runners
1198 Maciej Kosiński 1992 Człuchów Fabryka Sportu
1199 Bartosz Zajda 1974 RUMIA PARKRUN RUMIA
1200 Wioletta Domżalska 1975 Rumia Parkrun Rumia
1201 Piotr Bieliński 1976 Kartuzy Waniewski Coaching
1202 Katarzyna Wypych 1974 Jeziorki Jeziorki Aktywna Wieś
1203 Izabela Pyra 1982 Warszawa kisielteam
1204 Piotr Papierowski 1986 Bydgoszcz
1205 Mateusz Łakomski 1984 Sopot COGENTS
1206 Oskar Skibicki 1984 Gdansk COGENTS
1207 Martyna Szkudlarek 1991 Sopot COGENTS
1208 Mateusz Dończyk 1987 Warszawa COGENTS
1209 ALEKSANDRA ZUKAL 1976 KOSZALIN
1210 PIOTR ZUKAL 1975 KOSZALIN
1211 Dariusz Safaryn 1991 Poznań
1212 Małgorzata Śliwińska 1977 Świnoujście slivek team
1213 Bartłomiej Dalecki 1976 Rumia
1214 Jakub Strugielski 1988 Krzywice RS OPONY Team
1216 Marcin Leopold 1976 Komorniki Enea Team
1217 Tomasz Maślanka 1978 SŁUPSK Aktywna Fabryka Triathlonu
1218 Martyna Grużewska 1984 Słupsk Aktywna Fabryka triathlonu
1219 Kasia Laszczyk 1984 Siemianice Aktywna Fabryka
1220 Aneta Stelmaszuk 1979 Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu
1221 Marta Ołubiec 1984 Siemianice Aktywna Fabryka Triathlonu
1222 Piotr Arcimowicz 2000 Ustka Aktywna Fabryka Triathlonu
1223 Jan Danczak 1983 Dębnica Kaszubska aktywna fabryka triathlonu
1224 Rafał Formela 1983 Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu
1225 Julia Brajczewska 2000 Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu
1226 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo
1227 Piotr Walkowiak 1988 Świnoujście TRI and RESCUE
1228 Krzysztof Kalinowski 1975 Gdańsk Dream Tri Team
1229 Piotr Pakura 1978 Gdańsk Dream Tri Team
1230 Beata Jarmołowicz 1970 Gdańsk Dream Tri Team
1231 Anita Fede-Zając 1981 Gdańsk Dream Tri Team
1232 Joanna Przybysz 1991 Ustka Dream Tri Team
1233 Seweryn Warmowski 1982 Lębork Dream Tri Team
1234 maciek szczykowski 1982 Gdańsk Dream Tri Team
1235 Jarosław Kulanin 2000 Straszyn DreamTriTeam
1236 Sławomir Janczak 1983 Pszczółki DREAM TRI TEAM
1237 Artur Cieszyński 1975 Gdańsk Dream Tri Team
1238 Karolina Pakura 1976 Gdańsk Dream Tri Team
1239 Paweł Kalisz 1986 Gdańsk Dream Tri Team
1240 JAROSŁAW NOWACKI 1969 POZNAŃ
1241 Slawomir Bethke 1989 Bydgoszcz TriSpace
1242 Marta Zięba 1997 Bydgoszcz TRI SPACE
1243 Przemysław Trzaska 1985 Gdańsk Dream Tri Team
1244 Monika Setnik 1975 Słupsk Decathlon TriTeam
1245 Daniel Setnik 1972 Słupsk Decathlon TriTeam
1246 Paweł Remiszewski 1980 Mielęcin 1Liga Tri Team
1247 Maciej Wojciechowski 1969 Kaczory
1248 Justyna Lisik 1980 Słupsk Decathlon Słupsk
1249 Miłosz Leopold 1987 Baranowo Enea Team
1250 Szymon Pawlikowski 1986 Bydgoszcz ANIM
1251 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Mosina Biega
1252 Maciej Zieliński 1984 Bydgoszcz
1253 Nicolas Zieliński 1993 Bydgoszcz WWW.OLIMPIASPORT.PL
1254 Rafał Drzewiecki 1975 Niemcz Run4Fun www.bytpak.pl
1255 Tomasz Rać 1977 Wodzisław Śląski
1256 Łukasz Wieczorek 1987 Bydgoszcz Run4Fun www.bytpak.pl
1257 Barbara Zawadzka 1962 Człuchów VISUS Człuchów
1259 MARTA TYCHMANOWICZ 1978 WARSZAWA
1260 Anna Charko 1979 Warszawa
1261 Tomasz Mruk 1976 Bydgoszcz Czarne Stopy.SM
1262 Daniel Urbaniak 1979 Gdynia
1263 Tomasz Dziezyc 1978 Kleszczewo Eaton Triathlon Team
1264 Maciej Wrzosek 1970 Gryfino Gryfino
1265 Gracjan Czerniak 1980 Koszalin
1266 Dariusz Skrocki 1967 Poznań Velocity Poznań
1267 Michał Pietrzak 1978 Okonek
1268 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD
1269 Marcin Fischer 1973 Grudziądz
1270 Paweł Czapiewski 2001 Czersk
1271 Gracjan Topczewski 1976 Bydgoszcz TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team
1272 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goslina
1273 Bartosz Nowicki 1985 Bydgoszcz aqua+
1274 Dorota Bojanowska-Iwan 1972 SZCZECIN Go2Tri Szczecin
1275 Emil Dado 1982 Bydgoszcz Staropolska cukiernia
1276 Olga Kwapis 1986 Strzelino Decathlon Słupsk/TriForceSłupsk
1277 Krzysztof Pacholczyk 1988 Słupsk Nordex Polska
1278 Michał Telepski 1989 Gdańsk
1279 Tomasz Kowalczyk 1976 Słupsk SŁUPSK
1280 Sebastian Janicki 1974 Gdańsk Drink Team
1281 Aleksandra Janicka 1982 Parzęczew Boat City Crossbox
1282 Dariusz Degler 1976 Poznań Wòjtowicz TRI Team
1284 Arek Szulc 1977 Koszalin TeamDare2Tri
1285 Mariusz Cieszyński 1974 Lębork BEAUTY-STUDIO LĘBORK
1286 Damian Rzyszczak 1986 Gdynia
1287 Beata Zubel 1968 Słupsk Beta Swim Team Słupsk
1288 Maciej Ołdakowski 1987 Dobrzykowice Boat City Crossbox
1289 edyta jakubowska-olech 1967 świecie Świecie
1290 Benjamin Sawyer 1978 Slupsk Aktywna Fabryka Triathlonu
1291 Arkadiusz Wicenbach 1988 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
1292 Michał Kopecki 1992 Warszawa
1293 Michał Sekuła 1988 Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu
1294 Tomasz Drzazgowski 1975 Słupsk delfin-travel.pl
1295 Maciej Jakubiak 1981 Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu
1296 Pawel Gierczak 1981 Słupsk Aktywna Fabryka Triathlonu
1297 Krzysztof Hauke 1987 Poznań
1298 Paweł. Drabjewski 1980 WIĘCBORK Tkkf Wodnik Więcbork
1299 Małgorzata Zielińska 1985 Bydgoszcz Zespół Panienki Helenki
1300 Radosław Bartkowski 1982 Strzelce Krajeńskie AllActive
1301 Marcin Tomaszewski 1975 Bydgoszcz
1302 Szymon Struzik 1988 Pruszcz Gdański
1303 Krzysztof Zarbock 1959 pila Sporty Walki Pila
1304 Robert Wrzochalski 1973 Gdynia Tridea Team
1305 Damian Witkowski 1981 Krotoszyn 1981
1306 Mateusz Waś 1986 Marynino
1307 Jaroslaw Arent 1954 Gdansk Arent Team
1308 Tomasz Gmosiński 1979 Bydgoszcz NCIA Bydgoszcz
1309 Tomek Zmudzinski 1986 Gdansk
1310 Łukasz Sienkiewicz 1981 Koszalin TEAM SIENKIEWICZ
1311 Rafał Prendecki 1980 Wałcz Prendki TRI
1312 Ewelina Sobolewska-Szwed 1976 Mierzyn MGT
1313 Dorota Dudek 1992 Słupsk Decathlon TriTeam
1314 Michał Macur 1977 Gdańsk Lubię bobry
1315 Marta Napieracz 1979 Gdynia ENDURE TEAM
1316 Marcin Owczarski 1978 Chojnice PPM maratony rowerowe na orientację
1317 Jerzy Seroka 1977 Gdańsk Triathlon Trójmiasto
1318 Michał Marciniuk 1982 Banino KFMM Triathlon Team
1319 Paweł Kawczyński 1982 Gdynia Tridea Team
1320 Dominik Klosek 1980 Gdynia Endure Team
1321 Paweł Kallas 1992 Chojnice
1322 Daniel Kuptz 1958 Sopieszyno Wejherowski Klub Morsów
1323 Agnieszka Waśkowska 1989 Poznań
1324 Marcin Miętek 1977 Warszawa
1325 Łukasz Czapla 1981 Tychy
1326 Krzysztof Waśkowski 1988 Poznań
1328 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski
1329 Marcin Sołtysiński 1977 Gdynia
1330 Krzysztof Kleinowski 1966 Motaniec
1331 Arkadiusz Jakubowski 1973 PMI
1332 Wiktor Eliasz 2000 Ustronie Morskie Apteka Eliasz
1333 Piotr Eliasz 2002 Ustronie Morskie Apteka Eliasz
1334 Piotr Kubik 1982 Inowroclaw
1335 Agnieszka Tymińska 1982 Stajenczynki Fit-Balance
1336 Błażej Kabat 1988 Bydgoszcz
1337 Jarosław Grzegrzółka 1984 Słupsk Decathlon TriTeam
1338 Pola NOWACKA 2003 POZNAŃ FABRYKA MAZAKOW
1339 Witold Albecki 1972 Wejherowo AKKUS
1340 Renata Talarek 1984 Warszawa i-Sport
1341 Łukasz Stanek 1990 Chojnice NBAChojnice
1342 EWA JURECKA 1965 JABLONOWO POMORSKIE
1343 Agnieszka Gryckiewicz 1988 Toruń
1344 Artur Studziński 1992 Chojnice
1345 Ariel Galewski 1986 Chojnice
1346 Paweł Czuryłło 1988 Tomaszkowo AZS Olsztyn
1347 Albert Tubaja 1975 Bydgoszcz Kabel Team Bydgoszcz
1348 Mateusz Wirkus 1989 Gdynia
1349 Magda Zawalska 1984 Charzykowy Movement Magda Zawalska
1350 Andrzej Humiński 1977 Gdańsk Movement Magda Zawalska
1351 Radosław Szafranek 1986 Poznań Fundacja Lepiej Być - lepiejbyc.pl
1352 Michał Poliwodziński 1979 BYDGOSZCZ KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON
1353 Michał Bianga 1986 Malbork AZS UG
1354 Magdalena Drozd 1986 Słupsk Decathlon Tri Team
1355 Karol Mejgier 1974 Więcbork TKKF WODNIK Więcbork
1356 Mateusz Szymański 1989 Warszawa Team HOLO
1357 Grzegorz Dobkowski 1979 Gdynia VGL Gdynia
1358 Piotr Ignaczak 1973 Bydgoszcz TRISPACE
1359 Zbigniew Ligenza 1978 Pruszcz Gdański Dream Tri Team
1360 Hanna Olechnowicz-Bartkowska 1982 Strzelce Krajenskie AllActive
1361 Waldemar Kopczynski 1958 Puszczykowo 1958
1362 Rafał Dadej 1975 Gdynia XDream Energy Fundacja Trzeba Marzyć
1363 Daniel Kowalikowski 1990 Chojnice Velomania Bydgoszcz Team
1364 Wojciech Zbierajewski 1988 Piła Trispace
1365 Jacek Woźniak 1965 Chojnice komnet
1366 Łukasz Remisiewicz 1982 Warszawa RunEat.pl
1367 Artur Mieloch 1983 Chodzież Miel-Pol Team & KawaKamp
1368 TOMASZ NOWICKI 1974 Przechlewo TRIPAKA PRZECHLEWO
1369 Grzegorz Więcko 1983 Warszawa 3M
1370 Sławomir Karczewski 1966 Działdowo niezrzeszony
1371 Radosław Smentoch 1996 Żukowo nieDZIELNI biegacze
1372 PAWEŁ PILARSKI 1978 SZCZECIN DBK RUN
1373 Wiktor Wysiński 2000 Suchorze delfin-travel.pl
1374 Piotr Zubowicz 1988 Tuchom ZUBO TEAM
1375 Ireneusz Kamiński 1970 Gdynia K.S. ISKRA przy AMW
1376 andrzej książek 1962 Filice 40a bz
1377 Artur Rutkowski 1965 Przechlewo Tripaka
1378 Zbigniew Wulczyński 1969 Gdańsk Masterlease Sport Team
1379 Emilia Graban 1991 Gdańsk Intel Runners
1380 Grzegorz Skuza 2002 Kobylnica delfin-travel.pl
1381 Rita Biskupska 1990 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1382 Jakub Kubiński 1987 Bydgoszcz Enea Bydgoszcz Triathlon Team
Top