Triathlon Charzykowy 2019 - Dystans 112,99km (połówka) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
370 Konrad Lewardowski 1970 Poznan KTB Kuny Strzeszyn
371 Mateusz Wawrzyniak 1981 Koło
372 Adam Gryzel 1982 Łomianki PKO BP
373 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ
374 Michał Zbierajewski 1980 Szydłowo Iron Piła
375 Marcin Pudło 1981 Gdańsk
376 Bartosz Lassak 1976 Strzelce Górne Chłopaki To My
377 Arkadiusz Schultek 1974 Poznań
378 Wojciech Cejko 1975 Banino Dead on Arrival
379 Radosław Gudaniec 1963 Koszalin Triathlon Koszalin
380 Dorota Gudaniec 1960 Koszalin Triathlon Koszalin
381 Marcin Jabłoński 1971 Bydgoszcz FujiKrysportTeam
382 Jakub Michalski 1975 Koszalin Triathlon Koszalin
383 Mateusz Nettmann 1979 Sierosław FTI Racing Team Triathlon
384 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz AMS Triathlon Bydgoszcz
385 Przemysław Skrobacz 1988 Reda
386 Janusz Cnota 1955 Gdynia UKS Tri-Team Rumia
387 Piotr Ciemielewski 1985 Toruń Toruń Multisport Team
388 Łukasz Ginter 1994 Chojnice
389 Maciej Paterek 1976 Charzykowy
390 Piotr Gryber 1979 Bojano Grybcio Team
391 Sebastian Ryś 1975 Tulce FogtBikes Team
392 Tomasz Szymański 1966 Warszawa Tripaka Przechlewo
393 Arkadiusz Trociński 1966 Gorzów Wielkopolski Pan
394 Aleksandra Trocińska 1990 Poznań Pani
395 Ryszard Derleta 1962 Szczecin derMMed
396 Mateusz Derleta 1992 Szczecin derMMed
397 Krzysztof Michoński 1979 Lipka
398 Wojciech Głuszczak 1971 Gdańsk Ja Gram Solo
399 Krystian Springman 1982 Lębork Klub 42,2 Lębork
400 Tomasz Mróz 1972 Jędrzejów JKK Jędrzejów
401 Michał Januszewski 1978 Chojnice KS OSiR Chojnice
402 Krzysztof Stępliński 1988 Charzykowy CTS
403 Łukasz Zalewski 1982 Jakubowice Konińskie
404 Kacper Zastawniak 1981 Wrocław CrossFit Wrocław Sportfreaks Poland
405 Magdalena Morawiecka 1981 Gdańsk F3Team
406 Bartosz Zbierajewski 1979 Poznań Drużyna Wilka
407 Sławomir Foremski 1968 Torun Toruński Klub Triathlonowy
408 Hanna Chamczyk 1968 Więckowice Klub Triaithlonowy Water Knights
409 Stefan Wojtas 1979 czluchow Tripaka Przechlewo
410 Marek Węglarz 1969 Gdynia
411 Maja Partyka 1984 Piła Gabinet Masażu "Orfeusz"
412 Tomasz Brylew 1976 Bydgoszcz Agencja Interaktywna SITAB
413 Dariusz Bielenis 1967 Świnoujście Trzy Wyspy
414 Artur Wroński 1980 Tychy COIG SA BUSINESS INTELLIGENCE TEAM
415 Piotr Skrouba 1977 Wrocław
416 ARTUR KARCZ 1979 MRZEŻYNO 1979
417 Rafał Pryk 1975 Goleniów Rozbiegany Goleniów
418 Marcin Kacperski 1994 Piotrków Trybunalski
419 Rafał Dajczer 1977 Warszawa AT Team
420 Sylwester Hawrot 1968 GOLENIÓW NTS GOLENIÓW
421 Andrzej Pająk 1984 Skórzewo VELOCITY
422 Krzysztof Protas 1977 Warszawa HUAWEI
423 Leszek Nowicki 1961 Inowrocław INONOWIKI
424 Andrzej Adamczak 1961 Koszalin Triathlon Koszalin
425 Aleksander Lisowski 1986 Łódź Rossbiegani/Razem Trenujemy Sport
426 Jakub Szymczak 1988 Gdynia
427 krzysztof mielewczyk 1962 Bielkówko, pow. gdań Akademia Sportu HARPUN
428 Tomasz Bartosiewicz 1984 Żyrardów arturkurek.pro
429 Łukasz Stanke 1979 Dąbrówka Velocity
430 Grzegorz Deptuła 1979 Osielsko VII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy
431 DAREK ŁAWECKI 1979 Człuchów TRIPAKA PRZECHLEWO/ CZŁUCHÓW
432 PIOTR KONIEC 1977 BYDGOSZCZ KUJAVIA3TEAM
433 Marek Dobrzyński 1985 Bydgoszcz
434 Anna Springman 1979 Lębork Klub 42,2 Lębork
435 Piotr Michalak 1988 Gorzów Wlkp. Friendly Fire
436 Wiesław Dominik 1965 Swarzewo PMKS RYBAK WŁAYSŁAWOWO
437 Łukasz Czarnowski 1985 Przechlewo Tripaka Przechlewo
438 Tomasz Borkowski 1970 Tuchola Kujavia3Team
439 Tomasz Znajdek 1981 Inowrocław Sport4Life
440 DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI 1980 PRZECHLEWO CONTRA
441 Grzegorz Rafalak 1980 Kosakowo SAMSUNG
442 Mariusz Bijak 1986 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
443 Łukasz Laskowski 1987 Poznań szybkie pedały
444 Oskar Jabłoński 1995 Wolsztyn BS TRI TEAM
445 Christoph Kania 1975 Poznan
446 Arek Pytkowski 1975 Szczecin
447 Maciej Grześkowiak 1977 Dąbrówka 4Fiter
448 Wojciech Trybuszkiewicz 1972 Warszawa Generali Running Team
449 Andrzej Dolata 1978 Międzylesie 8 KTB Kuny Strzeszyn
450 Wiesław Piątek 1966 Warszawa
451 Jakub Koralewski 1986 Poznań
452 Arkadiusz Grajda 1976 Gdynia wracamdozdrowia.pl
453 Aleksandra Andryszak 1993 Świnoujście 1993
454 Cezary Stachewicz 1978 Bielkówko Nordea
455 Artur Kałek 1974 Bydgoszcz Klinika triathlonu Bydgoszcz
456 Damian Ćwik 1979 Gdynia
457 Sławomir Napiórkowski 1979 Przechlewo superkajak.pl
458 Jan Banach 1991 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
459 Robert Wojnar 1976 Toruń
460 Marcin Krzeszowski 1980 Strzegom
461 Rafal Ciecierski 1973 Chicago
462 Miroslaw Kapustka 1983 Poznań KapusTRI
463 Artur Subkowski 1976 Świecie
464 Michal Plata 1987 Chojnice
465 Jakub Rymer 1985 Bydgoszcz Erplast
466 Tomasz Pankowski 1974 Gdańsk BALTIC-STAR
467 ROBERT CYBULSKI 1973 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO
468 Krzysztof Dusiński 1979 Reda runREM
469 Maciej Siodła 1975 Czerwonak GAZ-SYSTEM
470 Piotr Jaśkiewicz 1952 Piła
471 Marek Siuda 1973 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
472 Krzysztof Kuc 1980 Bystra runREM
473 Adam Jaskiewicz 1959 Pila
474 Patrycja Molenda 1991 Bydgoszcz Klinika Triathlonu
475 Karol Zieliński 1983 Szczecin swim2tri
476 Sławomir Dobrodziej 1978 Recz
477 Paweł Lisiecki 1982 Kaczory PZU Sport Team
478 Adam Maj 1966 Puck Mayo Judo&Fitness Center
479 Michał Augustyniak 1973 Poznań
480 Tomasz Polanski 1975 Osielsko Ciepłobud
481 Sebastian Gibiec 1972 Cieszyn Gibiec Team
482 Wojciech Kołowrotny 1972 Warszawa Alfa Group
483 Jacek Obrocki 1974 Katowice
484 Michał Majchrzak 1985 Nowy Lubosz TGV Club/Soleus
486 Tomasz Borkowski 1981 Suwałki
487 Łukasz Starzyk 1985 Wrocław GVT
488 Ewa Susmarska 1996 Poznań Zone3 Team/ MUAY Running Team
489 Rafał Chabasiński 1976 SZCZAWNO RA-V
490 Irek Mirowski 1973 Bobrowiec GEO Running Team
491 Szmon Gontarz 1987 Warszawa TRI ENGINES
492 Mateusz Miszewski 1989 Gdańsk CTS - Czaja Training System
493 DAMIAN BĄK-CESARZ 1974 GLIWICE Co Ja tu Robię
494 Marcin Maciejak 1973 Żyrardów Janusze Triathlonu
495 Bartosz Miller 1980 Gdańsk Acxiom Running Team
496 Łukasz Malicki 1984 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
497 Damian Michallek 1988 Drawno TRISPACE
498 Sebastian Andrzejczyk 1973 Warszawa NeON Team
499 Konrad Balcer 1980 Warszawa LOT Running Club
500 Łukasz Zmysłowski 1982 Uniszowice
501 Michał Jackowiak 1985 Dopiewiec i-Sport
502 Tomasz Szweda 1984 Złotów Meblobłysk
503 Krzysztof Ostrowski 1969 Koszalin KSZOR TEAM
504 Rafał Borowiak 1983 Słubice JOKŚ Team
505 Mieszko Marzec 1976 Gdynia Aquastacja Gdańsk
506 Bartosz Urbański 1994 Szczytniki Duchowne GTT Diament Gniezno
507 Adam Ogłoblin 1992 Warszawa i-Sport team
508 Maria Peńsko 1984 Warszawa i-Sport
509 Jakub Kiedrowicz 1991 Warszawa
510 JAROSŁAW WIECZOREK 1967 Poznań ROMAG
511 Robert Rygiel 1961 Gdańsk
512 Zbigniew Litkowski 1969 Sienno Sienno/Dobrcz
513 Maciej Bukowy 1979 Bełchatów BCTP/LSKK Bełchatów
514 Adam Lejman 1969 Warsaw
515 Witold Ogiegło 1972 Gdynia BST Banach Sport Team
516 Jakub Jankowski 1968 Kołobrzeg
517 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec
518 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań FTI TRi TEAM
519 Krzysztof Skibinski 1975 Koszalin T.K.K.F Triathlon Koszalin
520 Łukasz Tchórz 1985 Poznań Sii
521 Dariusz Glonek 1970 Włocławek Włocławek Triathlon Team
Top