Triathlon Charzykowy 2019 - Dystans 56,5km (ćwiartka) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Daniel Wojdyło 1976 Lubiszewo Sosnowa
2 MACIEJ JANKOWSKI 1969 KOŁOBRZEG
3 Agnieszka Lewartowska 1975 Poznań
4 DAWID JAŻDZIEWSKI 1993 Chojnice Tri Tur Chojnice
5 Magdalena Zaparuszewska 1980 Chojnice TRI TUR Chojnice
6 Krzysztof Kujawski 1978 Chojnice
7 Waldemar Laskowski 1972 Lubiszewo Sosnowa
8 Joanna Żukowska 1992 Charzykowy
9 Magdalena Bilska 1980 GDAŃSK
10 Grzegorz Struzik 1976 Poznań Jeżyce
11 PIOTR MALINOWSKI 1956 CHARZYKOWY SZUWAREK
12 Hubert Rządkowski 1970 Ustka
13 Maciej Szczerba 1972 Niemcz Fortrifive
14 Maciej Kitkowski 1971 Osielsko CA EFL
15 Marcin Bilski 1979 Bydgoszcz
16 Mirosław Guzikiewicz 1972 Goleniów Rozbiegany Goleniów
17 Adrian Wieczorkowski 1975 Gdańsk BIALL
18 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa niezrzeszona
19 Jakub Kłopocki 1989 Poznań i-Sport
20 Anna Peterek 1990 Poznań BB RUNNERS/LOCOPRINT TEAM
21 Daniel Borek 1982 Koszalin
22 Dariusz Trzeciak 1969 Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team
23 Dariusz Żmija 1975 Charzykowy Tripaka Przechlewo
24 Krzysztof Popławski 1980 Swarzędz
25 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
26 Jakub Sawiełajc 1999 Bydgoszcz FUJI KRYSPORT TEAM
27 Karol Stępień 1981 Chojnice
28 Patryk Karcz 1994 Chojnice Pociągnięci w kaszkietach
29 Rafał Chlasta 1977 Chojnice Tri-Tur Chojnice
30 Marcin Prądzyński 1977 Bydgoszcz TriSpace
31 Wojciech Piekarski 1978 Bydgoszcz TMS
32 Szymon Makowski 1990 Chojniczki TriTur Chojnice
33 Michał Bezulski 1971 GORZÓW WLKP. CT CADET
34 Lesław Jakubowski 1959 Gryfino Weganie Team
35 Mateusz Krzeminski 1989 Bydgoszcz Chaos Poznań
36 Przemysław Pietrasik 1980 Słupsk
37 Dariusz Cholewiński 1974 Bydgoszcz Huragan Miedzyń
38 Jacek Duliński 1975 Niemcz
39 Dorota Dulińska 1976 Niemcz TriSpace
40 Tomasz Walkiewicz 1982 Szubin Modern Group Team
41 Roman Grzechnik 1949 Gdynia Port Gdynia Team/biegamyrazem.pl
42 Monika Sobkowiak 1986 Krotoszyn KS KROTOSZ KROTOSZYN
43 Izabela Konecko 1967 Sopot SGS Polska Team
44 Agata Ryba 1985 Poznań KS Krotosz Krotoszyn
45 Maciej Bocian 1982 Charzykowy
46 Wojciech Urowski 1979 Charzykowy Tri Tur Chojnice/Totalnie Biegnięci
47 Karol Worsztynowicz 1990 WROCŁAW BÓL NIE ISTNIEJE
48 Marcin Waś 1983 Poznań :D
49 Jakub Muszyński 1999 Bydgoszcz Modern Group Team
50 Maciej Sobkowiak 1989 Krotoszyn KS Krotosz Krotoszyn
51 Andrzej Kiełczyński 1985 Bydgoszcz HUBSTA
52 Marcin Kak 1983 Bydgoszcz
53 Artur Bała 1985 Bydgoszcz
54 Paweł Karwacki 1980 Zielonka Trispace/Solano
55 Wojciech Fiegel 1978 Bydgoszcz TriSpace
56 Anita Matuszak 1975 Szczecin Matuszak Team
57 Maria Trejder 1973 Koszalin Bajaderki Koszalin
58 Anna Dębowska 1973 Gdańsk ComplexSports/TRI Ladies
59 Witold Breska 1974 Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo KSR TEAM
60 Ewelina Breska 1973 Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo KSR TEAM
61 Tomasz Łukowicz 1990 Rumia parkrun Rumia
62 Marek Jóźwiak 1964 Borówno FUJI KRYSPORT TEAM
63 Błażej Foltyniewicz 1985 Poznań Ból nie istnieje
64 Karol Blok 1981 Chojnice ortopeda-blok.pl
65 Jacek Lisiecki 1973 Niemcz
66 Jarosław Wojciechowski 1979 Świnoujście TEAM WOJCIECHOWSKI
67 Anita Kruczkowska - Lassak 1980 Strzelce Górne Chłopaki To My
68 Kornel Leszkowicz 1989 Gdynia PBC BUDOWNICTWO
69 Jacek Maciuszonek 1979 Gdańsk 3athlete Team
70 Jakub Litkowski 1986 Chojnice Canpol TriTeam
71 Maciej Wieczorkiewicz 1985 Poznań Crazy&Fiery
72 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Racing Team
73 Michał Zemke 1981 Chodzież Leśny Dzik
74 Paweł Sulka 1974 Katowice AZAGO
75 Michalina Krasowska 1987 Przechlewo Tripaka
76 Piotr Dejnarowicz 1979 Pogórze 3athlete
77 Tomasz Szultka 1988 Chojnice Canpol TriTeam
78 Wojciech Ryba 1985 Poznań KS KROTOSZ KROTOSZYN
79 Jan Niciejewski 1992 Chojnice
80 Wiktor Sikorski 1981 Poznan BZWBK runners team
81 Grzegorz Rzentkowski 1973 Bydgoszcz
82 Marek Gruba 1988 Brzoza
83 Jacek Gruba 1960 Brzoza
84 Anna Kosmalska 1970 Charzykowy Tri Tur Chojnice
85 Marcin Kozibroda 1976 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
86 Cezary Kozubski 1988 Poznań Kargowa Team
87 Piotr Zachwieja 1985 Bydgoszcz
88 JACEK GRZENKOWICZ 1997 GDYNIA LARA FABIO TEAM / WYMIATACZE
89 ANNA HINZ 1981 RUMIA parkrun Rumia / WYMIATACZE
90 Karol Mullert 1982 Bydgoszcz TRISPACE
91 Waldemar Kolankowski 1968 Toruń
92 Szymon Słowiński 1971 Swarzędz Saturn Fit
93 Paweł Ignaciuk 1988 Słupsk
94 Dawid Szreder 1978 Chojnice Rowery Davebikes/ Tripaka
95 Marcin Wintoch 1975 Toruń
96 Dariusz Andryskowski 1964 Władysławowo
97 Dominika Kujath 1984 Poznań Altom Gniezno
98 Sylwia Prendecka 1984 Wałcz Prendki Tri
99 Marek Zapłata 1956 Kamieniec
100 Andrzej Malis 1971 Swarzędz Drużyna Szpiku
101 Aleksander Czynsz 1958 Reda UKS Tri Team-Rumia
102 Maciej Policzkiewicz 1983 Warzymice
103 Karsten Schöke 1965 Frankfurt (Oder) MSV Tripoint
104 Tomasz Zamarlik 1980 Szczecin Rytm
105 Paweł Worek 1975 Cieszyn Gibiec Team
106 Grzegorz Brodziak 1968 Przechlewo Tripaka Przechlewo
107 Maciej Słomka 1985 Bydgoszcz może i powoli, ale za to byle jak
108 Karolina Jahnz 1984 Stargard Kujavia3Team
109 Edyta Golańska 1975 ZAKRZEWSKA OSADA TKKF WODNIK WIĘCBORK
110 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_/BE3
111 Łukasz Szczeszek 1980 Poznań
112 Adam Zięba 1973 Bydgoszcz TRISPACE
113 PAWEŁ KASIERSKI 1964 POZNAŃ
114 Danka Stoltman 1992 Małe Zanie Tri Tur Chojnice
115 Elżbieta Korona-Trzebska 1984 Lodź
116 Sebastian Tomaszek 1979 Bydgoszcz 1979
117 Radosław Borowski 1989 Bydgoszcz MLKS Krajna Sępólno
118 Michał Głowacki 1984 Gdańsk
119 Dominik Janowczyk 1995 Człuchów
120 Bartłomiej Dalecki 1976 Rumia
121 Wojciech Nowak 1979 Ruda Śląska 3DVSN
122 Michał Daleszyński 1980 Szczecin Pogodno
123 Mateusz Barzyk 1977 Piotrkow Trybunalski Fudu&Co Sport Team
124 Michał Spiczak-Brzeziński 1980 Jasin SENSEtri
125 Katarzyna Szymczak 1988 Gdynia
126 Dawid Taciak 1981 Bydgoszcz Atos / Klinika Triathlonu
127 Gniewomir Pluta 1981 Bydgoszcz UKS TRS SUSZ
128 Jacek Daleszyński 1977 Szczecin
129 Tomasz Bigoszewski 1973 Nowy Targ Nowy Targ Runners
130 Paweł Błażutycz 1973 Cieszków KS KROTOSZ KROTOSZYN
131 Paweł Eliasz 1971 Ustronie Morskie Apteka Eliasz Team
132 Lukasz Batruch 1979 Slupsk
133 Łukasz Marcinowski 1982 Człuchów
134 Sebastian Zach 1973 Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK
135 Aneta Zach 1972 Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK
136 Marcin Borycki 1972 Kosakowo
137 Janusz Zienkiewicz 1972 Bydgoszcz TRISPACE / Allianz Triathlon Team
138 Błażej Początek 1982 Dąbrówka Power Doppler Team
139 Łukasz Sułek 1983 Rzepnica
140 Paweł Mazur 1989 Grudziądz Agrolok Sport Team/ Uks Trs Susz
141 Katarzyna Balcerak 1966 Kobylanka 3lggins
142 Paweł Łyżwa 1984 Skarżysko-Kamienna niezrzeszony (Umbrella)
143 Maciej Ciaciuch 1977 Gorzeń Gorzeń Run
144 Tomasz Pusz 1980 Gdańsk F3Team / Umbrella Triathlon Team
145 Robert Szota 1988 Szczecin SMT Szczecin
146 Janusz Pusz 1987 Szczecin Umbrella triatlon team
147 Bartosz Baranowicz 1979 Bydgoszcz GLOBART Meble
148 Adrian Jarysz 1987 Niemcz
149 Marek Gołdyn 1982 Koszalin TKKF Koszalin
150 Anna Łukaszewska 1974 Przecław Tri ledżins
151 Paweł Podsiadło 1989 Poznań
152 Dariusz Buczko 1990 Przechlewo Tripaka Przechlewo
153 Dawid Ciesla 1977 Rabien AGB Torfy
154 Gall Anonim 1977 Płock CS AIKINUR
155 Michał Borzyszkowski 1984 Rzepnica
156 Michał Jarzyna 1977 Chojnice
157 Tomasz Śrama 1987 Cielimowo
158 Rafał Kuć 1988 Płock
159 Krzysztof Buczko 1993 Przechlewo Tripaka Przechlewo
160 Martyna Chodor 1983 Koszalin TKKF KOSZALIN
161 Henryk Michałowski 1941 Poznań Pan
162 Wojciech Gottfried 1987 Poznań
163 Piotr Dzieciątkowski 1967 Poznań lemonplaza.pl
164 Robert Smyła 1978 Siemianowice Śląskie 1978
165 Bartosz Napieralski 1981 Poznań
166 Przemysław Orzeł 1977 Złotów
167 Grzegorz Kozak 1979 Koszalin
168 Piotr Roman Polguj 1947 Szczecinek parkrun
169 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn-Poland Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM
170 JACEK STANISZEWSKI 1961 GDYNIA ALGECO
171 Michał Kowalski 1973 Kościerzyna KSR Team
172 Mirosław Błoniarz 1975 Szczecin Puszczyk Bukowy Szczecin
173 Magdalena Mendel 1991 Bydgoszcz TriZarza / TriSpace
174 Agata Łyczek 1976 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
175 Grzegorz Łukaszczuk 1982 Rokietnica Dare2Tri
176 Mateusz Zadala 1990 Maszewo
177 Szymon Barczykowski 1986 Bydgoszcz TriSpace
178 Roman Nowak 1981 Człuchów Endure Team
179 Jarek Gołąbiowski 1968 Świnoujście Biegacze Świnoujście
180 Roman Wojnicki 1955 Witnica Wojniccy Tri Club
181 Paweł Lipniewicz 1982 Koszalin Lipne Mumie
182 Wojciech Żychski 1980 Gdynia BanachSportTeem
183 Virginia Rutkowska 1984 BYDGOSZCZ Atos/Klinika Triathlonu
184 Bogdan Ludwiniak 1967 Bydgoszcz 45plus
185 Katarzyna Komorowska-Sołodowczuk 1981 Rumia 1981
186 Artur Grugel 1979 Chojnice TRU Tur Chojnice - Corsiva
187 Robert Drost 1984 Gdynia Team Karaś
188 Mirek Kudrewicz 1964 Gdańsk silco
189 Magdalena Bibrowska 1978 Słupsk TRI TEAM MAGDY B.
190 Jakub Bonikowski 1972 Grudziądz TRISPACE
191 Dariusz Grondziewski 1981 Słupsk GVT TRIATHLON TEAM
192 Ireneusz Tarasiewicz 1959 Wójtowo Biernat Rehabilitacja i Sport
193 Maciej Michałowski 1983 Łódź ŁKW Łódź
194 Sławomir Polański 1984 Gdynia
195 Janusz Latos 1962 Kostrzyn Wlkp
196 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki
197 Tomasz Kobus 1981 Bytów-Rzepnica TRI TEAM BYTÓW
198 Cezary Biskupski 1987 Bydgoszcz Trispace
199 Katarzyna Kapustka 1986 Poznań KapusTRI
200 MACIEJ KOPCZYŃSKI 1979 GDYNIA BIEGAM W TRÓJMIEŚCIE
201 Łukasz Dawid 1986 Goleniów Rozbiegany Goleniów
202 Marcin Stenka 1983 Lębork 42,2 Lębork
203 Jakub Przewłocki 1983 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
204 Agnieszka Zarzeczna 1979 Warszawa Thule Team
205 Krzysztof Byzdra 1974 Chwaszczyno BBL Gdańsk
206 Izabela Chodor 1981 Gorzebądz TKKF Koszalin
207 Mariusz Horodniczy 1983 Łódź Philips Sport Team Łódź
208 Klaudia Subkowska 1981 Świecie HERO BOX
209 Tomasz Ługowski 1979 Bydgoszcz BIL
210 Patrycja Bednarek 1984 Bydgoszcz TRISPACE
211 Andrzej Chojnowski 1969 Iława
212 Wiktoria Gibiec 1997 Cieszyn Siostry Gibiec / I-sport
213 Damian Krajewski 1984 Poznań
214 Mikolaj Gzyl 1983 Bydgoszcz Janusze Triathlonu 'Exodus' Team
215 Stanisław Gierasimczyk 1959 Morąg CTS Czaja Training System
216 Grzegorz Byrtek 1975 Bydgoszcz
217 Mirosław Szymonek 1959 Złotoryja OLAWS Złotoryja
218 Magdalena Pachciarek 1981 Piastów
219 Adam Polley 1983 Łobżenica LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA
220 Piotr Trośniak 1972 Białogard
221 Rafał Gierasimczyk 1993 Morąg Pan
222 Małgorzata Rymarkiewicz 1983 Bydgoszcz Klinika Triathlonu
223 Marek Janiak 1959 Szczecin
224 Aleksander Mucha 1986 Włocławek Włocławek Triathlon Team / bhp-adr.pl
225 Bartosz Antkowiak 1988 Bydgoszcz TriSpace / TCMS PESA Bydgoszcz
226 Adam Rączkowski 1966 Włocławek Salamander Running Team
227 Paweł Weber 1973 Psarskie REHAU CROSSACTIVE
228 Mateusz Hering 1991 Bytów Tri Team Bytów / Hering_triathlon
229 MARCIN WYPYCH 1973 Jeziorki Jeziorki Aktywna Wieś
230 Rafał Kaflik 1989 Świnoujście
231 Adrianna Gregorczyk 1990 Szczecin
232 Miriam Nowak 1991 Ruda Ślaska last but not least
233 Stanisław Nowak 1956 Ruda Ślaska last but not least
234 Jaroslaw Krzysztof Jezusek 1978 Gdynia
235 Rafał Mrówczyński 1976 Leszno
236 Joanna Al-Drawi 1978 Bydgoszcz Klinika Triathlonu
237 Ola Truskolawska 1976 GDYNIA biegamyrazem.pl, LANGE TRI COACH
238 Tomasz Biesiada 1975 Bydgoszcz TRISPACE / Classen Team
239 Adam Wieczorkowski 1994 Gdańsk
240 Bartłomiej Górny 1981 Malbork
241 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo
242 Krzysztof Cierniak 1968 Zalasewo 1968
243 Daniel Preuss 1974 Bydgoszcz Atos
244 Paweł Krakowiak 1975 Łódź
245 Ania Sitek Krakowiak 1975 Łódź
246 Patrycjusz Ceran 1977 Szczecin TriGym Szczecin
247 Jarosław Jabłoński 1973 Zieleń UKS TRS Susz
248 kinga gibiec 1994 cieszyn I-Sport
249 Robert Kuraj 1993 Bielsko-Biała
250 Jarosław Malanowski 1959 Płock PTT Delta
251 Krzysztof Miszewski 1981 Gdańsk CTS - Czaja Training System / Dream Tri Team
252 Łukasz Domżalski 1988 Gdańsk Dream Tri Team
253 Maciej Zając 1981 Gdańsk Dream Tri Team
254 Michał Gąsiorowski 1984 Gdańsk DREAM TRI TEAM
255 Michał Chmielewski 1972 Gdańsk Dream Tri Team
256 Marcin Kępka 1981 Gdańsk Dream Tri Team
257 Michał Gazarkiewicz 1977 Rumia DREAM TRI TEAM
258 Mateusz Żylewicz 1989 Gdańsk Dream Tri Team
259 Piotr Adamowicz 1976 Gdańsk Dream Tri Team
260 Mateusz Pusz 1978 Gdańsk CompleXsports
261 Sławomir Koszewski 1973 Gdańsk DREAM TRI TEAM
262 Jacek Kazubowski 1967 Białe Błota 1967
263 piotr fogiel 1976 Warszawa kw warszawa
264 Szymon Szultka 1986 PRZECHLEWO Tripaka
265 Arek Kubasik 1977 Słupsk DotFizjo
266 Marta Brukwińska 1990 Kościan TGV Club/Soleus
267 Krzysztof Kwiatkowski 1978 Tarnowo Podgórne Zgrupka Team
268 Agata Gulbierz 1984 Sopot S11
269 Tomasz Wasiak 1985 Elblag Waniewski Coaching
270 Aleksandra Jednoralska 1989 Warszawa
271 Artur Sosna 1985 Warszawa
272 Filip Stefaniak 1979 Warszawa pływam tyłem
273 Konrad Wilandt 1985 Gdynia Gdyński Triathlon
274 Paweł Iwicki 1989 Bydgoszcz Klinika Triathlonu
275 Piotr Boniecki 1977 Piaseczno SILVINI-MEANDER
276 Bartosz Kubielski 1974 Warszawa MEANDER-SILVINI
277 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan Gwiazdowski Triathlon Team
278 Kamila Buczma 1978 Goleniów
279 Marta Knap 1981 Słupsk Vacu Activ GYM
280 Kinga Ruszczyńska-Pluta 1986 Słupsk Vacu Activ Gym
281 Dariusz Tauchert 1967 Kamionki TADAR TEAM
282 Gracjan Topczewski 1976 Bydgoszcz TriSpace/Bydgoszcz Triathlon Team
283 Waldemar Bednarek 1972 Wtelno WAMP - MJ RUNNING TEAM
284 Małgorzata Brac-Walczyk 1958 Dolna Grupa AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
285 Monika Jabłońska-Borowiak 1981 przechlewo Tripaka Przechlewo
286 Marek Kościelski 1979 Warszawa
287 Dariusz Łapawa 1983 Poznan Mocni w Gębie / Drużyna Szpiku
288 Urszula Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie
289 Krzysztof Lisowicz 1977 Poznań
290 Leszek Owsiński 1978 Zielona Góra
291 Maciej Koberda 1982 Gdynia
292 Dariusz Odejewski 1986 Chojnice Canpol TriTeam
293 Dawid Sworek 1988 Poznan EUROKOS
294 Adrian Brychcy 1988 Kargowa Rybczyński Bikes Remmers Team
295 Piotr Cybulski 1987 Warszawa
296 Romuald Pietrosiuk 1953 Międzyrzec Podlaski
297 Dominika Sieg 1994 Piła Zmęczenie na starcie Dobiegniew
298 Waldemar Wenta 1974 Sierakowice Honda Team
299 Damian Witkowski 1981 Krotoszyn 1981
300 Marek Żabowski 1984 Bydgoszcz TRISPACE
301 Alan Arent 1982 Gdansk Arent Team
302 Paweł Kabat 1987 Kraków Kraków
303 Aneta Grzybowska 1975 Poznań Zgrupka Team
304 Tomasz Dorawa 1989 Konarzyny
305 michal kuczkowski 1984 Bytów Tri Team Bytów
306 Marcin Bielski 1984 Warszawa
307 Aleksander Szwed 1975 Mierzyn MGT
308 Tomasz Weryk 1971 Bezrzecze Wieczorne Bieganie w Szczecinie
309 Michał Anhalt 1976 Łochowo
310 Joanna Kałużna 1966 Międzychód
311 Maciej Dzięcielak 1987 Warszawa MM / #rusz4litery
312 Marlena Dzięcielak 1984 Warszawa
313 Edyta Swat 1965 Przeźmierowo SWAT Team
314 Jacek Swat 1964 Przeźmierowo SWAT Team
315 Sylwester Swat 1993 Przeźmierowo SWAT TEAM
316 Marta Jędykiewicz 1985 Świecie TeamŚwiecie
317 Andrzej Barszewski 1971 Brzoza
318 Igor Foltyn 1980 Gdynia
319 Monika Tomorowska 1978 Warszawa
320 Tomasz Jankowski 1973 Bydgoszcz TRISPACE
321 Radek Ostrowski 1980 Puszczykowo REHAU CROSSACTIVE
322 Wojtek Drewczyński 1979 Chojnice
323 Patryk Jagiełka 1980 SUSZ UKS TRS SUSZ
324 Mateusz Osojca 1988 Szczecin Puszczyk Bukowy
325 Bartosz Lesiak 1988 Poznań
326 Mikołaj Markowski 1984 Chojniczki
327 Monika Woźniak-Sutowska 1979 Klawkowo
328 Mateusz Boruta 1979 Poznań Dziki z Moraska
329 Monika Dabkiewicz 1972 Gdańsk Super Queensize
330 Agnieszka Grabińska 1976 Gdynia Tri Ladies
331 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań
332 Marcin Andrzejewski 1985 Bydgoszcz 8Brem
333 Dawid Nowak 1981 Poznań TRICeratops
334 Michał Mieczkowski 1959 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg
335 Piotr Owczarzak 1984 Poznań KKS Sporty Walki Poznań
336 Marcin Kaźmierski 1979 Szczecin MTR SZCZECIN TEAM
337 Michał Serkowski 1978 Gdańsk
338 Paweł Juśkiw 1983 Gdynia 3ATHLETE
339 Marcin Tomczak 1985 Poznań GVT BMC Triathlon Team
340 Dominik Stolinski 1976 Poznan Vege Runners
341 Wioletta Żulińska 1975 Sycewice
342 Przemysław Litwiejko 1990 Piła
343 Bartosz Czubaj 1980 Sianów Bad-Tech
344 Bartosz Foltyniewicz 1991 Poznań Ból nie istnieje
345 Grzegorz Rosa 1980 Luzino Omega Fitness&Gym Luzino
346 Filip Prałat 1988 Piła TriSpace
347 Michał Rębisz 1983 Gruta 251 Rak'N'Roll Wygraj Życie
Top