Triathlon Szczecin 2019 - Dystans 28,25km (sprint) - Lista startowa
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Karol Rycko 1985 Police
2 Michal Ulchurski 1986 Mierzyn
3 Tomasz Cybulski 1986 SZCZECIN
4 MICHAŁ WIŚNIEWSKI 1985 Szczecin ZS CrossFit Szczecin
5 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team
6 Andrzej Justyński 1984 Szczecin
7 Wojciech Skoczylas 1989 Szczecin Szczecin
8 Hubert Łopiński 1986 Szczecin
9 Leszek Zamrzycki 1957 Gorzów Wlkp BBL Gorzów Wlkp
10 Wioletta Żurawska 1976 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
11 MARCIN CIEPŁUCHA 1976 SZCZECIN 1976
12 Patryk Milewski 1991 Pyrzyce
13 Klaus Korell 1959 Hamburg MTP Hersbruck
14 Beate Ritter 1961 Birkenwerder MTP Hersbruck
15 Artur Bielan 1980 Szczecin
16 Michał Pietek 1994 Janczewo PIETEK TEAM
17 Alicja Wyglądacz 1975 Szczecin Hawajskie Rekiny
18 Dorota Bojanowska-Iwan 1972 SZCZECIN Kolarze z Górki "Ciśnij TEAM"
19 Jarosław Zerzut 1968 Szczecin śRUNdunia Szczecin
20 Jakub Żuk 1994 Szczecin
21 Anna Małecka 1978 Szczecin Hawajskie Rekiny
22 Filip Graczyk 1994 Nekla UKS CITYZEN_/BE3
23 Maciej Szkudlarek 1989 Szczecin
24 Magdalena Chomont 1978 Goleniów No Gravity
25 Sabrina Snela-Daleszyńska 1980 Szczecin Zakon Świętej Ruty
26 Łukasz Karasiewicz 1988 Szczecin grubASY
27 Agnieszka Doleżek 1982 Szczecin Wieczorne Bieganie Szczecin
28 Dominika Żak 1985 Szczecin Puszczyk Bukowy
29 Aneta Policzkiewicz 1979 Warzymice
30 Piotr Janiak 1985 Szczecin MKL Maraton Świnoujście
31 Martyna Leonowicz 1991 Szczecin Oponki team
32 Jan Kwintal 1973 Krępsko Rozbiegany Goleniów
33 Krzysztof Morawiak 1981 Szczecin
34 Krzysztof ZAWALSKI 1978 Szczecin Tri35
35 Grzegorz Dumkiewicz 1981 Szczecin
36 Grzegorz Kozłowski 1984 Szczecin Koziaki Runited
37 Tomasz Rutkowski 1985 Szczecin Puszczyk Bukowy
38 Michał Krawczak 1985 Szczecin OPEN8
39 Jakub Cichocki 1978 Szczecin Collis Jakub Cichocki
40 Ryszard Wesołowski 1964 Szczecin mtr szczecin team
41 Maciej Zimny 1991 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team
42 Radek Guz 1979 Szczecin
43 Arek Misiukiewicz 1992 Szczecin Patriodzik Triathlon Team
44 Camilla Cecilie Haeve 1982 Bergen Tridea
45 Katarzyna Przybysz 1983 Szczecin
46 Anna Hrynkiewicz-Pawłaszek 1981 Bezrzecze
47 Filip Szymonik 1994 Stalowa Wola Endless Pain
48 Zuzanna Kacalska 1987 Szczecin
49 Marcin Żebrowski 1975 Szczecin
50 Tomasz Biegun 1981 Szczecin TEAM MARYSIA
52 Wojciech Korzelecki 1984 Milicz Running Team Milicz
53 Karolina Korzelecka 1983 Milicz Running Team Milicz
54 Mateusz Dziechciarz 1985 Warzymice BAMOR Resko
55 Katarzyna Basiak 1973 Szczecin
56 Przemysław Basiak 1973 Szczecin
57 Oliwia Dobrołowicz 1988 Kołobrzeg
58 Karolina Mańke 1987 Police Fizjo-Express
59 Małgorzata Wojtysiak 1987 Przecław Fizjo-express Mańke
60 Łukasz Radliński 1976 Szczecin BRACIAKTRANS
61 Iwona Derleta 1964 Szczecin derMMed
62 Łukasz Basiński 1992 Bydgoszcz Olimpiasport.pl
63 Monika Gawrońska 1988 Kołobrzeg
64 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi system11.pl
65 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi system11.pl
66 Jerzy-Maciej Golba 1960 Szczecin
67 Ireneusz Tomaszewski 1976 Szczecin 12 batalion dowodzenia Ułanów Podolskich
68 Arkadiusz Łuczak 1981 Szczecin 12 batalion dowodzenia Ułanów Podolskich
69 Wojciech Bressa 1989 Poznań
70 Sandra Pięta 1991 Poznań
71 Wiesław Raut 1948 Bydgoszcz TriSpace
72 Agata Kobylnik 1981 Szczecin Fizjoterapia na kółkach
73 Sebastian Sarbaczewski 1981 Oborniki SKS Oborniki
74 Krzysztof Matuszak 1974 Szczecin Matuszak Team
75 Anita Matuszak 1975 Szczecin Matuszak Team
76 Kamila Matuszak 2001 Szczecin Matuszak Team
77 Michal Bytomski 1978 Szczecin
78 Karol Surma 1962 Poznań
79 Marek Rudźko 1964 Szczecin TME MTB TEAM Szczecin
80 Filip Lisicki 1988 Berlin
81 Melissa James 1990 Berlin
82 Joanna Lewandowska 1978 Szczecin :)
83 Anna Zasowska 1982 Reda
84 Jaroslaw Gilewski 1972 Goleniow
85 Agnieszka Zubel 1991 Stargard
86 Piotr Lesiecki 1989 Szczecin KS Ironman Prodmar
87 Oskar Kęszycki 1991 Bezrzecze AzeMonSterS
88 Aleksander Sęczkowski 1995 Koziegłowy UKS CITYZEN_/BE3
89 Jakub Orłowski 1992 Warszawa Vlog Orła
90 Adam Misiukiewicz 1994 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team
91 Grażyna Matkowska-Cichocka 1977 Szczecin Gryfus Szczecin
92 Michał Rydzewski 1982 Szczecin
93 Marcin Murawski 1987 Szczecin
94 Damian Pysiak 1980 Słubice
95 Justyna Dziemiańczyk 1990 Jastrowie
96 Roman Wojtyniak 1967 Mierzyn
97 Filip Jakubik 1996 Warszawa
98 Dominik Gajlewicz 1977 Mierzyn
99 Małgorzata Brac-Walczyk 1958 Dolna Grupa AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
100 Paweł Mendyka 1987 Szczecin NSZZFiPW Szczecin
101 Karolina Kubicka 1987 Nowogard
102 Pawel Dziadkiewicz 1984 Moryń
103 Anna Pietkiewicz 1987 Szczecin Gryfus Szczecin
104 Bartłomiej Gwardiak 1992 Goleniów Prime Cargo Poland
105 Marcin Warkoczyński 1975 Szczecin Dla Eluni
107 Joanna Łukaszewska 1998 Przeclaw Tri ledżins
108 Bartosz Mateńko 1987 Szczecin WWW.BARTOSZMATENKO.COM
109 Kathleen Reinhardt 1972 Eberswalde Eberswalder Laufmaschen
110 Kamila Pieńczakowska 1992 Szczecin
111 Łukasz Król 1990 Szczecin Multi Projekt
112 Tomasz Bednarczyk 1987 Gdynia
113 Józef Wąż 1951 Gdynia
114 Paweł Szkudlarek 1989 Szczecin o3 szkolenia
115 KAZIMIERZ GŁUSZCZAK 1974 ŚWINOUJŚCIE TEAM KOPEĆ
116 Jacek Siódmiak 1975 Stary Toruń
117 Piotr Anioła 1973 Szczecin BLStream
118 DARIA MIZIELINSKA 1984 SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE
119 Anna Pawlewicz-Łubińska 1972 Przylep TME MTB TEAM Szczecin
120 Jakub Łopiński 1991 Szczecin
121 Piotr Wierzba 1982 Przecław Siili
122 Marlena Wojszczyk 1983 Szczecin TRYTON BIKE TEAM
123 Jarosław Dąbrowski 1969 Szczecin Orca Szczecin
124 Agnieszka Kusiewicz 1978 Szczecin
125 Kamila Czuczwara 1988 Wrocław
126 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness
127 Łukasz Zemankiewicz 1981 Szczecin Kanał 6am
128 Zuzanna Lewandowska 1992 Kórnik
129 Boguś Michalak 1972 Szczecin SMT Szczecin
130 Aneta Kozioł 1984 Szczecin
131 Tomasz Panasiuk 1973 Szczecin SMT Szczecin
132 Piotr Grochowski 1974 Warszawa
133 Marzena Wawerska 1977 szczecin
134 Piotr Lizakowski 1977 Szczecin NYHA IV
135 Katarzyna Szmiłyk 1986 Szczecin
136 Magdalena Czyrnianska 1991 Szczecin
137 Krzysztof Kleinowski 1966 Motaniec
138 Jakub Palczyński 1985 Siadło Dolne
Top