Triathlon Szczecin 2019 - Dystans 56,5km (ćwiartka) - Lista startowa
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
501 Pawel Stapf 1973 Dopiewiec Zgrupka Team
502 Piotr Stapf 1980 Szczecin
503 Grzegorz Jakowienko 1984 Szczecin Core 3Di
504 Tomasz Zamarlik 1980 Szczecin TRIMANIAK Szczecin
505 Mirosław Szufranowicz 1978 SZCZECIN
506 Paweł Kwiatkowski 1967 Police
507 JAREK Przybylak 1978 Szczecin
508 Marcin Milchert 1978 Szczecin
509 Filip Chodubski 1991 Szczecin
510 Robert Zatorski 1971 Warszawa Swim2tri
511 Adam Semeniuk 1971 Szczecin
512 Urszula Grudziecka 1977 szczecin 3LGGNS/Fizjobiegacze Szczecin
513 Jan Beker 1970 Szczecin Gryfus
514 Wojciech Witkowski 1979 Szczecin Motoszczecin
515 Jarosław Czapiewski 1979 Szczecin
516 Jacek Lasota 1967 Szczecin Animex Triathlon Team
517 Krzysztof Kwieciński 1984 Szczecin SMT Szczecin
518 Cezary Nowicki 1976 Poznań Niemaleko
519 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa niezrzeszona
520 Adam Iwaniuk 1978 Szczecin
521 Arkadiusz Prościak 1984 Szczecin
522 EMIL GORLOWSKI 1979 Świdnica
523 Joanna Plenzler 1984 Szczecin
524 Dominik Majchrzak 1985 Szczecin Szczecin
525 Aleksandra Królak 1990 Police UKL Ósemka Police
527 Cezary Luftmann 1978 Szczecin
528 Mateusz Młynarczyk 1989 Wronki Wronki
529 Dariusz Plewik 1980 Mierzyn Tri Dario
530 Radosław Kamiński 1989 Rokietnica WUEF TRI TEAM
531 Jan Deckert 1954 Poznań ---
532 RAFAŁ CZYŻYK 1973 Szczecin KS Ironman CS Polska
533 Błażej Olszewski 1986 Maszewo
534 Norbert Trudziński 1974 Świebodzin NEOSPORT.PL Triathlon Pogoń Świebodzin ŚGB
535 Lesław Jakubowski 1959 Gryfino Weganie Team
536 Jacek Baran 1967 Golina KB Wartko
537 Jakub Baran 1992 Poznań KB Wartko
538 Piotr Roman Polguj 1947 Szczecinek parkrun szczecinek
539 Krzysztof Gudaczewski 1992 Szczecin
540 Grzegorz Hinnel 1948 Szczecin Góral Police
541 Łukasz Kaczmarek 1986 Szczecin
542 Paweł Brzozowski 1988 Gryfice
543 Maciej Policzkiewicz 1983 Warzymice
544 Grzegorz Sawicki 1991 Vejle SajvanQ
545 Aleksander Guzik 1992 Poznań
546 Dariusz Rak 1977 Dołuje
547 TOMASZ SITKOWSKI 1975 GOLCZEWO
548 Mateusz Koprowski 1994 Kiekrz Senior Team
549 Paweł Dutko 1991 Ninikowo WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE
550 Grzegorz Komisarczyk 1971 Sułkowo STC STARGARD
552 Krzysztof Kędzierski 1965 TANOWO SMT SZCZECIN
553 Arkadiusz Gągalski 1981 Szczecin Swim2Tri
554 Paweł CICHECKI 1979 MASZEWO RATUSZ MASZEWO
555 Arne Lüsch 1970 Greifswald Team Erdinger Alkoholfrei
556 Michał Piechocki 1989 Szczecin BATKA TRIATHLON TEAM
557 Ryszard Jarzyna 1973 stargard SZWLA STARGARD
558 PAWEŁ PILARSKI 1978 SZCZECIN DBK RUN
559 Marcin Kaźmierski 1979 Szczecin MTR SZCZECIN TEAM
560 Paweł Nowak 1977 Dobra
561 Przemysław Miler 1975 Szczecin Pan
562 Krzysztof Kozyrski 1981 Stargard Pan
563 Anna Łukaszewska 1974 Przecław Tri ledżins
564 Jarek Bokszczanin 1976 Szczecin Boczek Team
565 Aneta Bokszczanin 1980 Szczecin Boczek Team
566 Adam Szotkowski 1981 Szczecin
567 Przemysław Łazaronek 1977 Szczecin Hawajskie Rekiny
568 Tomasz Weryk 1971 Bezrzecze Wieczorne Bieganie w Szczecinie
569 Monika Kwaśniewska 1990 Szczecin TriLeggins
570 Przemysław Sztajner 1978 Szczecin Ironman C/S Polska
571 Krzysztof Izak 1969 Stargard Team Cukiernia Nova
572 Tomasz Wójcik 1983 Szczecin NIMS
573 Mateusz Kosicki 1993 Police
574 Jarosław Połczyński 1980 Szczecin
575 Katarzyna Białkowska 1977 Siadło Dolne 18 Kobiece Bieganie
576 Grzegorz Tokarczyk 1971 Szczecin
577 Łukasz Scherfenberg 1984 Szczecin Go2Tri
578 Alicja Derleta 1989 Szczecin derMMed
579 Jakub Rajchowiak 1981 Szczecin
580 Adrian Horoszko 1983 Kłodawa
581 Stanislaw Plenzler 1989 Szczecin
582 Rafał Wierciński 1981 Szczecin
583 Piotr Bejrowski 1986 Kowale Aktywuj się w TRIATHLONIE
584 Jacek Cybulski 1981 Szczecin
586 Paweł Rzeszowski 1978 Szczecin Pan
587 Łukasz Czerwonka 1987 Szczecin
588 Dawid Szeszko 1981 Szczecin
589 Magdalena Szeszko 1981 Szczecin
590 Agata Łyczek 1976 Szczecin Wieczorne bieganie w Szczecinie
591 Remigiusz Parszewski 1983 Kłodawa KP PSP Strzelce Kraj
592 Sławomnir Frąckowski 1962 Bezrzecze Bezrzecze
593 Zbigniew Pokrzywiński 1987 Police BBL Team Police
594 Dawid Nowaczyk 1979 Szczecin KS Ironman Prodmar
595 Andrzej Żurawicz 1989 Rumia Miody Chwarszczańskie
596 Romuald Parczewski 1955 Świnoujście Świnoujście Triathlon Team
597 Monika Lal 1964 Gryfice Monika Lal
598 Joanna Wincza 1982 Szczecin Swim2tri
599 Aleksandra Nykiel 1982 Mielec TRI MASTER TEAM
600 Krzysztof Nowak 1972 Mielec TRI MASTER TEAM
601 Michał Daleszyński 1980 Szczecin Łękno team
602 Jakub Kanarek 1976 Koszalin TKKF Triathlon Koszalin
603 Cezary Wójcikowski 1975 Mierzyn CKMarine.pl
604 Krzysztof Łuszczewski 1977 Złotów Żytnia Team
606 Agnieszka Łuszczewska 1978 Złotów Żytnia Team
607 Michal Rachowski 1982 Szczecin GRYFUS
608 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina GRA-COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina
609 Beata Lelek 1991 Świnoujście
610 Jacek Trawczyński 1969 Bydgoszcz Trispace
611 Agata Maryniak 1979 Szczecin TymTriTeam
612 Radosław Szefler 1976 Szczecin Fabryka Triathlonu
613 Jarosław Dziarski 1990 Szczecin ALTECO
614 Adam Kuś 1997 Lubiszyn UKS Cityzen_/BE3
615 Joanna Szefler 1977 Szczecin Hawajskie Rekiny -Triathlon Team
616 Łukasz Morozik 1987 Szczecin Tri Toffik
617 Bartlomiej Olejnik 1981 Koszalin Żytnia Team
618 Krzysztof Barszczewski 1982 Szczecin
620 Remigiusz Rogiewicz 1978 Szczecin KS Ironman Szczecin
621 Thomas Neufeld 1962 Fuchsmühl DJK Weiden
622 Karolina Jahnz 1984 Stargard Kujavia3Team
623 Katarzyna Strusińska 1982 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa
624 Marcin Gujski 1981 Mińsk Mazowiecki
625 Daniel Wojtkun 1985 Warzymice
626 Anna Peterek 1990 Poznań BB RUNNERS
627 Wojciech Górecki 1985 Dobra
628 Katarzyna Matysiak 1993 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
629 Szymon Słowiński 1971 Swarzędz Saturn Fit
630 Adam Zięba 1973 Bydgoszcz TRISPACE
631 Grzegorz Król 1977 Szczecin SMT Szczecin
632 Jerzy Juchniewicz 1970 Stargard SZWLA
633 Paweł Worek 1975 Cieszyn Gibiec Team
634 Mariusz Kaźmierczak 1986 Roszkowo Nowak Run
635 Magdalena Baszuro 1988 Szczecin
636 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD
637 Barbara Masłowska 1973 Stargard
638 Ryszard Derleta 1962 Szczecin derMMed
639 Mateusz Derleta 1992 Szczecin derMMed
640 Marek Zapłata 1956 Gryfino
641 Grzegorz Sęczkowski 1982 Szczecin
642 Joanna Kabat-Koperska 1973 Kliniska Wielkie
643 Rafał Strumiński 1981 Koszalin ŻYTNIA TEAM
644 Alicja Borucinska 1988 Szczecin Hamburg
645 Michał Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE
646 Maria Martynowicz 1972 Brzoza TRISPACE
647 Andrzej Świerek 1976 Dołuje ironman szczecin
649 Krzysztof Cynowski 1983 Szczecin Cyna
650 Jacek Daleszyński 1977 Szczecin
651 Kamil Cieplicki 1987 Czarny Bór CIEPLICKI
652 Janusz Zienkiewicz 1972 Bydgoszcz TRISPACE / Allianz Triathlon Team
653 Błażej Początek 1982 Dąbrówka Power Doppler Team
654 Tomasz Dworniczak 1986 Poznań Sailing Divers
655 Mariola Raszlińska 1969 Bydgoszcz
656 Fredrik Lerfald 1984 Torp Team Livets Vann
657 Henryk Michałowski 1941 Poznań Pan
658 Marharyta Piliukh 1996 Bydgoszcz TRISPACE
659 Konrad Strzelec 1989 Szczecin Hawajskie Rekiny
660 ROBERT KŁODZIŃSKI 1968 Szczecin
661 Marek Grodzki 1975 Gdańsk CTS CZAJA TRAINING SYSTEM
662 Sławek Bałdyga 1973 Szczecin
663 Wojciech Trybuszkiewicz 1972 Warszawa Generali Running Team
664 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn-Poland Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM
665 Remigiusz Kübler 1992 Poznań Toruński Klub Triathlonowy
666 Jarosław Wojciechowski 1979 Świnoujście Wojciechowski Team
667 Katarzyna Wieczorek 1989 Pleszew Iron Triathlon Pleszew
668 Schatz Thomas 1965 Gramzow VfB Gramzow
669 Maciej Dawidowicz 1978 Brzoza Brzoza Biega
670 Mirosław Błoniarz 1975 Szczecin Puszczyk Bukowy Szczecin
671 Adam Tracz 1994 Mierzyn AK Team
672 Magdalena Pasławska 1983 Szczecin
673 Szymon Pieczyński 1986 Poznań
674 Bartosz Ława 1979 Szczecin
675 Robert Talarek 1977 Szczecin Teleranek
676 Grzegorz Mielnik 1975 Szczecin
677 Tomasz Wiśniewski 1985 Szczecin Trigym Szczecin
678 Wojciech Drzewieniecki 1973 Szczecin
679 Kajetan Biczkowski 1991 Poznań Night Runners
680 Krzysztof Kopera 1984 Szczecin
681 Katarzyna Balcerak 1966 Kobylanka 3lggins
682 Piotr Małyszko 1996 Police BATKA TRIATHLON TEAM
683 Andrzej Małyszko 1965 Police BATKA TRIATHLON TEAM
684 Jeremiasz Nickowski 1972 Szczecin
685 Davide Ruzzi 1986 berlin
686 Kamil Kusiński 1996 Szczecin
687 Carmine Federico Sansone 1987 Berlin Team Saale
688 Krzysztof Waszak 1979 Stargard Animex triathlon TEAM
689 Wiesław DYNIAK 1977 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
690 Bartosz Śmieja 1976 Szczecin PitStopTennis
691 Maciej Ogoński 1973 Wismar
692 Tomasz Przybysz 1982 Szczecin developcore/go2tri
693 Denis Halas 1980 Mursko Sredisce IND
694 MARTA OLCZAK 1979 Stargard SZWLA
695 Gerard Stankiewicz 1975 Piła IPA Piła
696 Roman Nowak 1981 Człuchów Endure Team
697 Robert Olejniczak 1978 Gorzów Wielkopolski Olo Med
698 Rafał Sudnikiewicz 1988 Szczecin Gryfus Szczecin
699 Piotr Gajlewicz 1982 Szczecin
700 Paweł Szkaplewicz 1974 Szczecin PTMA Szczecin
702 Dominik Kurek 1972 Dębno Netto GB 42,195 Dębno
703 Stepan Cherednikov 1990 Poznan
704 Wojciech Nowak 1979 Ruda Śląska wnprojekt.com.pl
705 Alexander Dobbert 1982 Langenhagen Team Saale
706 Łukasz Dawid 1986 Goleniów Łukasz Dawid
707 Maciej Żelazny 1991 Szczecin
708 Tomasz Łubiński 1975 Przylep- Szczecin Aibo.pl
709 Artur Foksa 1974 Warszawa
710 Paweł Szymański 1986 Szczecin
711 Piotr Trośniak 1972 Białogard
712 Sławomir Pędzich 1986 Szczecin
713 Paweł Rogowski 1994 Poznań
714 Wojciech Urowski 1979 Charzykowy Tri Tur Chojnice/Totalnie Biegnięci
715 Mateusz Małozięć 1986 Gorzów Wlkp. OLO-MED
716 Marcin Konarski 1971 Jędrzychów TRIATHLONARN NYSA
717 Wojciech Stankiewicz 1975 Zielona Góra APS Biuro Projektów
718 IWONA KOTOWSKA 1986 Szczecin
719 Tomasz Mikołajczak 1987 Bydgoszcz Dzik Sqad
720 Bettina Putzig 1964 Pfedelbach LG neuhütten
721 Rafał Miśkiewicz 1997 Rzepnowo
722 Kamil Ataman 1995 Rzeszów
723 TOMASZ NOWICKI 1965 STARGARD SZCZEC. SZWLA STARGARD SZCZEC,
724 Paweł Lipniewicz 1982 Koszalin Lipne Mumie
725 Paweł Ignaciuk 1988 Słupsk
726 Marcin Nowicki 1978 Mierzyn GVT
727 Mirosław Szymonek 1959 Złotoryja OLAWS Złotoryja
728 Marek Janiak 1959 Szczecin
729 Marcin Kaczmarek 1988 Szczecin
730 Andrzej Sławomir Adamczak 1961 Koszalin Triathlon Koszalin
731 grzegorz korczyc 1982 gorzów wlkp
732 Seweryn Mazurkiewicz 1984 Białogard Valassis
733 Dominika Zielińska 1980 Szczecin SMT Szczecin
734 Wojciech Gregula 1986 Chojna KP PSP Gryfino
735 Łukasz Kowalski 1983 Słubice Stürmer Maszyny Team
736 Piotr Lachowicz 1978 Warszawa
737 Agnieszka Wrońska 1979 Warszawa
738 Anna Sobczak 1978 Hoeilaart, Belgia Tęcza Bruksela
739 Dominik Sobczak 1978 Warszawa Tecza
740 Marianna Cichocka 1969 Kiekrz
741 Ola Żyłuk - Czapiewska 1979 Szczecin Go2Tri Women
742 Przemysław Oleksiuk 1991 Gryfino
743 Piotr BOŁKOWSKI 1990 Gdynia
744 Jarek Diego Rynkiewicz 1982 Szczecin
745 Marzena Pelc 1974 Gryfice
746 Piotr Błach 1979 Sławoborze 1979
747 Marcin Ziomek 1993 Szczecin Gdzie_Masz_Kasze_Dla_Mnie
748 Jakub Jankowski 1968 Kołobrzeg
749 Grzegorz Guzior 1963 Trzebież Trzebież
750 Slawomir Laufer 1969 Szczecin
751 Piotr Padee 1989 Szczecin Tricarbon.pl
752 PIOTR JABŁOŃSKI 1982 Świebodzin
753 Marcin Hałada 1976 Szczecin
754 Michał Mieczkowski 1959 Kołobrzeg KTC Kołobrzeg
755 Hanna Kęsy-kowalska 1967 Szczawno-Zdrój SZCZAWNORUN
756 Krzysztof Kaczmarek 1992 Szczecin Bros Team
757 Jarek Maciołek 1976 Szczecin
758 Tomasz Lisiecki 1967 Gdynia NEXUS Team
759 Wojciech Stankiewicz 1987 Szczecin
760 adam oleniec 1972 szczecin brak
761 Cyril Prettner 1980 Arcueil
762 Robert Drost 1984 Gdynia Team Karaś
763 Kamil Kołosowski 1988 Białystok Nadaktywni / Peleton.pl
764 Jacek WESTFAL 1973 Trzcianka KS Ironman Szczecin
765 Wojciech Łebiński 1977 Goleniów Highway Bikers Society
766 Marta Mazur 1984 Szczecin Hasaj To! /Trigym
767 Wojtek Marciniak 1975 Szczecin Gryfus Szczecin
768 Marcin Pasik 1988 Berlin RakTeam
769 Tomasz Rać 1977 Wodzisław Śląski
770 Grzegorz Kwasniewski 1984 Szczecin tricarbon.pl
771 Piotr Boniecki 1977 Piaseczno SILVINI-MEANDER
772 Karolina Stapf 1975 Dąbrówka F&P
773 David Pinzauti 1990 Hamburg
774 Maria WACŁAW 1974 Sosnowiec
775 Andrzej WACŁAW 1968 Sosnowiec
776 Bartosz Antczak 1976 Plewiska
777 Krzysztof Tulie 1971 Siedlice Góral Police
778 Dariusz Łapawa 1983 Poznan Drużyna Szpiku
779 Urszula Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie
780 Michał Kuźniarek 1973 Szczytniki Mocni w Gębie
781 Marcin Maduzia 1977 Pyrzyce Pyrzyce Biegają
782 Kamil Osowski 1986 Police 1971
783 Konrad Wołoszyn 1976 Szczecin Braciaktrans
784 Adam Bajek 1987 Szczecin KS CKS-ORKA Szczecin /Fizjobiegacze Szczecin
785 Konrad Żak 1994 Police
786 Robert Szota 1988 Szczecin SMT Szczecin
787 Maja Grzegorczyk 1978 Wołczkowo Wierzbicki Running Project
788 Kinga Mikołajczyk 1986 Szczecin
789 Romuald Pietrosiuk 1953 Międzyrzec Podlaski
790 Piotr Będkowski 1990 Wełtyń Trigym Szczecin
791 Tomasz Podleśny 1977 Szczecin Deloitte Adventure Team
792 Gracjan Czerniak 1980 Koszalin
793 Tomasz Tomicki 1992 Warszawa
794 Robert Kurasinski 1974 Szczecin Szczecin
795 Leszek Kwiatkowski 1961 GRYFINO
796 Marek Chlosta 1975 Strausberg
797 Rafał Magielnicki 1982 Stare Brynki
798 Rafał Sedlaczek 1984 Gorzów Wielkopolski
799 Krzysztof Haściło 1977 Szczecin Gryfus Szczecin
800 Michał Górecki 1998 Szczecin
801 Kamila Buczma 1978 Goleniów
802 Artur Urbański 1969 Szczecin IRONMAN CS Polska
803 Arkadiusz Wyglądacz 1974 Szczecin UKS "13" SZCZECIN
804 Sebastian Węgliński 1983 Mińsk mazowiecki KS Barakuda
805 Marek Tarkowski 1977 Szczecin
806 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina
807 Piotr Domagalski 1966 Szczecin KS Ironman Prodmar Szczecin
808 Łukasz Radliński 1976 Szczecin Braciaktrans
809 Aleksander Wiluś 1994 Szczecin
810 Aleksander Szwed 1975 Mierzyn MGT
Top