Triathlon Szczecin 2019 - Dystans 112,99km (połówka) - Lista startowa
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1001 przemek gajewski 1978 Polne SyberianHamster
1002 Leszek Skrudlik 1983 Chorzów Stowarzyszenie FEBYS
1003 Mateusz Borek 1986 Krakow Triathlon YMCA Krakow
1004 Mateusz Chmiel 1992 Rzeszów Gazeta Wyborcza Rzeszów
1005 Rafał Pryk 1975 Goleniów Rozbiegany Goleniów
1006 Michal Prawdzic 1974 Kraków TRI DIVISION
1007 Jakub Tymul 1978 Szczecin TYMTRITEAM
1008 Daniel Szyłowicz 1983 Szczecin TYMTRITEAM
1009 Krzysztof Iwankiewicz 1982 Lipiany
1010 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz AMS Triathlon/Akademia Mistrzów Sportu
1011 Piotr Kabacinski 1975 Gdynia TriKabaTeam
1012 Karol Mroczkowski 1990 Wrocław #DASHRADE TEAM
1013 Aleksander Opałka 1966 Szczecin Szczeciński Klub Wysokogórski
1014 Piotr Andrzejewski 1959 Świnoujście
1016 Dawid Borciuch 1989 Szczecin 1CONNECT software house
1017 Jakub Grodecki 1981 Szczepankowo
1018 Mateusz Szechlicki 1990 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1019 Jacek Bieniecki 1965 Gąsawy Biniols Team/KB Szamotuły
1020 Marcin Zdanowski 1980 Szczecin IRONRUN
1021 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ
1022 Rafał Dajczer 1977 Warszawa Endless Pain
1023 Marcin SZARAPANOWSKI 1977 Szczecin ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA
1024 Sebastian Ryś 1975 Tulce FogtBikes Team
1025 Maciej Dąbkowski 1981 Szczecin
1026 ARKADIUSZ KOBYLIŃSKI 1976 SZCZECIN
1027 Piotr Gancarz 1984 Szczecin
1028 Maciej Twardokęs 1985 Bytom 1985
1029 Marcin Jurkiewicz 1977 Warzymice UKS Champion Police
1030 Emil Kordaczuk 1983 Szczecin FABRYKA TRIATHLONU
1031 Sławomir Kacperski 1958 Szczecin Szczecin
1032 Daniel Rudź 1971 Przecław
1033 Cezary Brandebura 1989 Szczecin WeTeam
1034 Guillaume CHENON 1981 MAYET Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1035 Dariusz Kasperowicz 1975 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1036 Maciej Skotarczak 1974 Szczecin SDO
1037 Sylwester Hawrot 1968 goleniów CROWN GOLENIÓW
1038 Marek Jasiuchna 1983 Świnoujście Pieczarkowe Łapki
1039 Adam Bagiński 1984 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
1040 ROBERT PETERSBURSKI 1974 MIERZYN TYMTRITEAM
1041 Bartosz Duda 1977 Szczecin Fizjobiegacze Szczecin
1042 Łukasz Stefaniak 1978 Szczecin
1043 Karol Zieliński 1983 Szczecin IRONRUN
1044 Grzegorz Stańczak 1980 Szczecin
1045 Paweł Szygęda 1972 Gorzów Wlkp. Masaż w Gorzowie
1046 Adam Ryszczyk 1983 Wrocław
1047 Rafał Tomaszewski 1987 Wrocław
1048 Krzysztof Malicki 1978 Trzebiatów Aktywny Trzebiatów
1049 Radosław Pagórek 1972 Dołuje
1050 Krystian Doleżek 1979 Szczecin
1051 Aleksandra Cybulska 1994 Szczecin WOPR BIEGA
1052 Stefan Wojtas 1979 czluchow tripaka przechlewo
1053 Tomasz Zinko 1989 Pieniężno Byle_do_brzegu
1054 Dariusz Walukiewicz 1976 Siemianowice Śląskie
1055 Norbert Jarochowicz 1971 Nowogard
1056 PIOTR TALBIERZ 1976 PLEWISKA P&P
1057 Karol Ciesinski 1979 Stargard
1058 Piotr Wilczewski 1985 Gorzow Gorzowskie Bieganie Czwartkowe
1059 Paweł Krawczyk 1991 Szczecin Oponki team
1060 JACEK DOMARAŃCZYK 1967 DARŁOWO
1061 Jarosław Kociel 1969 Bytom
1062 Marcin Zielinski 1979 Mierzyn Fabryka Triathlonu
1063 Piotr MORGIEWICZ 1966 GRYFICE RunGryf Gryfice
1064 Cezary Wincza 1984 Szczecin tricarbon.pl
1065 Grzegorz Kubiczek 1985 Pietrowice Wielkie
1066 Małgorzata Jarząb 1975 Szczecin TriLggns
1067 Marek Brzezinski 1970 Odense NV Korup Motion
1068 Jakub Skrabulski 1990 Poznań -
1069 Rafał Lubas 1977 Gryfino
1070 Adam Cygan 1978 Drawsko Pomorskie DSI Active Team
1071 Maciej Lebiedziewski 1986 Przecław Szczeciński Klub Wysokogórski
1072 Arkadiusz Kubasik 1980 Gryfino PGE Dolna Odra
1073 Robert Zadłużny 1978 Redlica Multi Projekt
1074 Wojciech Gottfried 1987 Poznań
1075 Łukasz Laskowski 1987 Poznań
1076 Lech Pawłaszek 1981 Bezrzecze
1077 Maciej Lewandowski 1989 Wrocław #DASHRADE TMTeam
1078 Radek Jurkowski 1986 Plewiska
1079 Andrzej Pytlowski 1980 Szczecin TRI Wisła
1080 Artur Wroński 1980 Tychy COIG SA BUSINESS INTELLIGENCE TEAM
1081 Marcin Michałowski 1980 Szczecin Gryfus Szczecin
1082 Paweł Sulka 1974 Katowice AZAGO
1083 Krzysztof Mirota 1981 Szczecin
1084 Bartosz Lesiak 1988 Poznań Poznań
1085 Arek Pytkowski 1975 Szczecin
1086 Marcin Owczarski 1978 Chojnice MMGO
1087 Uwe Koch 1965 Casekow
1088 Tomasz Gołębiewski 1982 Szczecin KW PSP Szczecin
1089 ARTUR Malec 1979 Komorniki
1090 Bartłomiej Nagalewski 1976 WITNICA NAGA-MET
1091 Paweł Adamczyk 1984 Szczecin Pan
1092 Hanna Chamczyk 1968 Więckowice Klub Triaithlonowy Water Knights
1093 Adam Maliszewski 1992 Poznań
1094 Filip Daszewski 1998 Dębno
1095 Dariusz Bielenis 1967 Świnoujście TRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIE
1096 Rafał Prendecki 1980 Wałcz Prendki TRI
1097 ARTUR KARCZ 1979 MRZEŻYNO
1098 Marcin Stojko 1989 Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
1099 Krzysztof Golanowski 1974 Szczecin Bulk Cargo Port Szczecin
1100 Bartosz Kurczewski 1977 Gruszczyn CITYZEN
1101 Marek Gołdyn 1982 Koszalin TKKF Koszalin
1102 Tomasz Śrama 1987 Cielimowo
1103 Marek Śmigielski 1981 Łódź Icarus
1104 Szymon Wojtczak 1983 Szczecin InfinIT Codelab
1105 Oskar Jabłoński 1995 Wolsztyn BS TRI TEAM
1106 Mariusz Danilewicz 1979 Dąbrówka
1107 Remigiusz Wiśniewski 1974 NYSA
1108 Arkadiusz Ziółkowski 1975 Lipiany Cyklista Lipiany
1109 Bartosz Napieralski 1981 Bydgoszcz
1110 Dawid Stankowski 1993 Szamotuły Płonące racice
1111 Grzegorz Kozak 1979 Koszalin
1112 Marco Sturmfels 1986 Schwedt
1113 Karol Rolbiecki 1980 Pyrzyce Pyrzyce Biegają
1114 Mirosław Jacyna 1964 Szczecin Rowery Turowski Team
1115 piotr klimkowski 1966 lubin zg lubin
1116 Tomasz Szczepaniak 1988 Siennica
1117 Maciej Wędziński 1978 Gryfice RunGryf Gryfice
1118 Szymon Kotecki 1983 Środa Wlkp Polonia Środa
1119 Zbyszko Klockiewicz 1993 Szamotuły Płonące Racice
1120 Wojciech Śliwa 1974 Szczecin KS IRONMAN PRODMAR Szczecin
1121 Piotr Suder 1978 Szczecin
1122 Mirosław Guzikiewicz 1972 Goleniów Rozbiegany Goleniów
1123 Henrik Claesén 1980 Nödinge Team Kungälv
1124 Jacek Chlasta 1984 Szczecin NYHA IV
1125 Oskar Kaźmierczak 1991 Jarocin Rock Run Jarocin
1126 Łukasz Nowacki 1992 Jarocin
1127 Darek Szuniewicz 1987 Nowe Warpno Nowe warpno
1128 Paweł Orłowski 1977 Mierzyn
1129 Dariusz Szut 1975 Szczecin
1130 Małgorzata Hulewicz 1988 Warszawa Endless Pain
1131 Paweł Forczmański 1974 Szczecin
1132 Jakub Stawowy 1989 Poznań
1133 Paweł Zielonka 1991 Kobylnica Aktywna Fabryka Triathlonu
1134 Pavel Zalatukhin 1987 Szczecin BULGAR CLUB
1135 ADAM GRUSZKA 1966 SZCZECIN SWIM2TRI
1136 Ivan Llorca Garcia 1985 Warszawa Terreta CA
1137 Michał Michalak 1983 Koszalin Dziki Koszalin
1138 Adrianna Gregorczyk 1990 Szczecin
1139 Grzegorz Kukorowski 1975 Ośno Lubuskie Morsy Ośno Lubuskie
1140 RAFA KAPRAL 1969 SZCZECIN PEHAMOT SZCZECIN
1141 Tomasz Pacek 1990 Szczecin Perfect Gloss
1142 Tomasz Grzegorczyk 1967 Piła
1143 Adam Orzechowski 1991 Szczecin Patopeleton
1144 Dominik Grzebka 1993 Berlin
1145 Andrzej Nowosielski 1970 Szczecin Konitex
1146 Bartosz Jędrzejczak 1977 Siekierki Wielkie Grolsch Team
1147 Tomasz Świtalski 1985 Szczecin HART.PL
1148 Artur Masłowski 1975 Stargard
1149 Damian Szarapanowski 1978 Nowa Wioska ULTRA DIABŁY TEAM / AVION
1150 Leszek Gałan 1963 Złocieniec
1151 Sławomir Dobrodziej 1978 Recz
1152 Jaroslaw Rutkowski 1970 Lublin Triclub
1153 Michał Walczak 1988 Chojna Roggi King Team
1154 Jakub Kociołowicz 1983 Warszawa Kuźnia Triathlonu
1155 Jarosław Gozdalski 1973 Gniezno Witkowo biega
1156 Wojciech Banaszewski 1980 Wrocław
1158 Robert Wrzochalski 1973 Gdynia Tridea Team
1159 Rafał Żak 1979 Warszawa AKS ZŁY
1160 Aleksandra Niedzielin 1989 Szczecin
1161 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS
1162 Szymon Kamiński 1987 Warszawa Accenture TriClub
1163 Robert Zadurski 1972 Warzymice
1164 Rafał Borowiak 1983 Słubice JOKŚ Team
1165 Hubert Betlej 1982 Kraków Eskadra Kraków
1166 Krzysztof Rekowski 1987 Poznań
1167 Maciej Kaczmarek 1990 Szczecin Bros Team
1168 Łukasz Bartochowski 1981 Poznań Van Hooy Bike Manufaktur
1169 Andrzej Jakubczak 1979 Robakowo Van Hooy Bike Manufaktur
1170 Tomasz Sawa 1975 Szczecin No
1171 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
1172 Tomasz Skwarek 1980 Piła Czempioni Niezłomni
1173 Bartek Sarbak 1996 Wolsztyn BS - TRI TEAM
1174 Artur Bobrowicz 1984 Goleniow Rozbiegany goleniow
1175 Filip Sobecki 1976 Bezrzecze-Szczecin KS Ironman Szczecin
1176 Konrad Lewardowski 1970 Poznan KTB Kuby Strzeszyn
1177 Michał Mosiński 1985 Szczecin Hawajskie Rekiny / AkademiaDuathlonu.pl
1178 Sławomir Mańka 1978 Mikołów BIEGAMY Z SERCEM
1179 Michał Marnysz 1989 Kostrzyn nad Odrą JimBeam-Team
1180 Mateusz Włoch 1986 Wrocław GT RAT
1181 Marcin Vogel 1985 Poznań Mocno W Prawo
1182 JAROSŁAW Furmanek 1969 SZCZECIN FABRYKA TRIATHLONU SZCZECIN
1183 Grzegorz Liputa 1989 Wrocławe Backrunners Wrocław
1184 Robert Bernat 1977 Suchy Las Skis team
1185 Norbert Giecewicz 1990 Szczecin Sklep Tricarbon Team
1186 Artur Kasperski 1977 Chocianów Trinergy
1187 Karol Cyrklewicz 1983 Koszalin brak
1188 dariusz Stwertetschka 1967 Kudowa-Zdrój SKFiS KUDOWIANKA
1189 SEBASTIAN BAWANNKIEWICZ 1970 SZCZECIN
1190 Jacek Drążkiewicz 1970 Kamionki
1191 Piotr Fąferek 1987 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1192 Michał Jasiński 1990 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1193 Witold Tomasz Kłaput 1965 SZCZECIN 2 Young 2 Stop
1194 Maciej Mawlichanów 1992 Warszawa
1195 Patrycjusz Ceran 1977 Szczecin Fundacja Wspierania Ratownictwa Gorskiego na Podha
Top