Bieg Wiosenny 2019 - 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Adam Ocylok 1972 Oświęcim Chrono Service
2 Mariusz Walczyński 1981 Żory Niewybiegani
3 Dariusz Dziwak 1985 Katowice TIMOTHY
4 Artur Potempa 1984 Zabrze Night Runners Zabrze
5 Ernest Misiurek 1975 Bedzin SRH 73pp Katowice
6 Grzegorz Kugiel 1980 Chorzów DrużynaMOJACUKRZYCA.PL
7 Nina Dworaczek 1986 Ruda Śląska
8 BARTOSZ BIAŁAS 1985 Przeczyce DEAF RUNNER
9 Adam Horzela 1986 Katowice Team Silesia / Huragan Ligota
10 Sebastian Tatuś 1972 Chorzów
11 Bartosz Sokołowski 1974 Katowice
12 Dominik Kania 1987 Katowice R.R. Martin pisz już te ksiązki
13 Tomasz Zaurski 1978 Bytom Łuk
14 Sebastian Klębowski 1974 Bytom
15 Piotr Breguła 1982 Tarnowskie Góry
16 Andrzej Fiszer 1986 Katowice Profilaktyczno-Rozwojowy Ośrodek dla Młodzieży w C
17 Robert Michalski 1979 Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry
18 Anna Wójciak 1989 Katowice
19 Marek Ruszczyk 1978 Gliwice
20 Karolina Surma 1983 Gliwice
21 Piotr Korus 1985 Piekary śląskie Cidry Lotajom
22 Dawid Gałuszka 1990 Świętochłowice
23 Marcin Sakwa 1982 Katowice Huragan Ligota
24 Tomasz Piec 1984 Piekary śląskie
25 Radosław Grudziński 1984 Zabrze iNIEmaMocni TRI TEAM
26 Karina Korus 1984 Piekary Śląskie Cidry Lotajom
27 Piotr Walaszczyk 1978 Siemianowice Śląskie
28 Łukasz Sokół 1985 Tychy FENIX TYCHY
29 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW
30 Adam CHROBASIK 1975 Siemianowice Śląskie mk team
31 Monika Chrobasik 1978 Siemianowice Śląskie mk team
32 Dawid Szklorz 1991 Radzionków
33 Grzegorz Skworc 1987 Siemianowice Ślaskie CoJaBiegne
34 Robert Kęsicki 1982 Katowice CoJaBiegam
35 Jacek Pikuła 1981 Bieruń Biegnę Byle Dobiec
36 KATARZYNA BARON 1984 GLIWICE KOSMO DENTAL TEAM
37 Szymon Kiera 1976 Chorzów
38 Marcin Holeczek 1979 Chorzów Born Tu Bi Lotac
39 Adam Sitko 1992 Bojszowy Brothers Team - Jak daleko nogi poniosą
40 Marcin Borchert 1981 Świętochłowice Aktywna Pszczyna Runners Team
41 Paweł Drewniak 1983 Siemianowice Śląskie Endurance Team
42 Marek Szadkowski 1977 Bytom niezrzeszony
43 Dominik Kowol 1996 Chorzów KowolGo
44 Joanna Kowol 1971 Chorzów KowolGO
45 Artur Czekaj 1974 Sosnowiec
46 Nina Pałaży 1983 Świętochłowice Aktywna Pszczyna Runners Team
47 Magdalena Jaromin 1980 katowice Huragan Ligota
48 Mateusz Mucha 1992 Siemianowice Śląskie Parkrun Katowice
49 Piotr M. KINDLER 1974 Świętochłowice KILLLER TEAM - INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM
50 Bartłomiej Szepielak 1980 Katowice Gumowy Dzwon
51 Aleksandra Ojżanowska-Adamczyk 1980 Tychy
52 Grzegorz Podoba 1980 Gliwice
53 Dagmara Leśniak 1992 Dąbrowa Górnicza
54 GRZEGORZ SZPERNALOWSKI 1985 BYTOM
55 Marcin Respondek 1987 Siemianowice Śląskie Lecymy Durś
56 Krzysztof Bryś 1986 Katowice
57 Magdalena Skorupa 1990 Przegędza
58 Łukasz Kozar 1986 Strzyżowice
59 Marcin Grzanka 1983 Gliwice Mężczyzna
60 ARTUR OLBRICH 1985 Tworków
61 Wojciech Pawiński 1973 Borowiany
62 Piotr Tokaj 1971 Gliwice
63 Jakub Brzozowicz 1985 Świętochłowice TS AKS Chorzów
64 Malwina Zielińska 1994 Katowice
65 Ilona Smolińska 1975 Knurów
66 Sebastian Zapart 1986 Katowice
67 Justyna Mokrzycka 1985 Knurów Orły z Knurowa
68 Sebastian Dudek 1978 Katowice Run for Fun
69 Łukasz Malgrab 1979 Rydułtowy Biegam Wspieram Motywuję
70 Arkadiusz Brzezina 1979 Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
71 Beata Milczarczyk 1973 Tychy
72 Andrzej Nowak 1979 Sosnowiec Triathlon X-Team
73 Jakub Palik 1984 Ruda Śląska PGG S.A.
74 Konrad Burzyński 1979 Tarnowskie Góry TKS Karate
75 Jan Kawka 1985 Chorzów AKWAK Chorzów
76 Łukasz Szafron 1988 Chorzów Sklep Biegacza Running Team
77 Paweł Puc 1980 Będzin
78 Aleksander Maicher 1981 Świętochłowice
79 Grzegorz Masłowski 1977 Chorzów
80 Leszek Urbański 1970 Zabrze
81 Justyna Fijołek 1982 Będzin
82 michal cyl 1985 tarnowskie gory porsche katowice
83 Anna Korkosz 1978 Siemianowice Śląskie wolny strzelec
84 Kasia Kalemba 1989 Tarnowskie Góry
85 Jarosław Piwowar 1985 Sosnowiec
86 Jacek Jakubczyk 1979 Chorzów Contante
87 Marta Bosiacka 1989 Świętochłowice Rebellion of Free Runners
88 Tomasz Białas 1974 Chorzów CONSULTAS
89 Magdalena Piątkowska 1986 Chorzów
90 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń
91 KASIA PRZYBYŁA 1978 BYTOM
92 Jakub Kurzela 1986 Świętochłowice Koneserzy Dźwęków
93 Tobiasz Witek 1985 Katowice Treningi Personalne - Tobiasz Witek
94 Agnieszka Pałyga 1986 Sosnowiec Future Processing Running Team
95 Grzegorz Cituk 1977 Tychy Loxee Run Team
96 Lukasz Targiel 1985 Tychy Bumerang Team
97 Rafal Kojder 1984 Tychy
98 Henryk Huzarewicz 1977 Radzionków Cidry Lotajom
100 Anna Pawęzowska 1974 Będzin Będzin Team
101 Celina Twarowska 1984 Zabrze Etisoft running team
102 Arkadiusz Kęska 1985 Katowice
103 Andrzej Gaudyn 1986 Siemianowice Śląskie
104 Tomasz Korecki 1987 Katowice
105 Jakub Cyptor 1986 Koszęcin brak
106 Justyna Adamus-Kowalska 1979 Katowice AZS Uniwersytet Śląski w Katowicach
107 Monika Rojek 1978 Sosnowiec
108 Adam Kudłaciok 1983 Chorzów
109 Jacek Swoboda 1978 Bytom
110 Szymon Szociński 1977 Katowice Spartanie Dzieciom
111 Tomasz Opuchlik 1981 Studzienice Aktywna Pszczyna Runners Team
112 Tomasz Gęgotek 1993 Sosnowiec
113 Aleksandra Pytel 1969 Siemianowice śląskie Mk team
114 Beniamin Wojniusz 1977 Tychy Press-Glass Biegamy i wspieramy
115 Elżbieta Kubista 1983 Katowice BWM team
116 Ernest Partyka 1993 Sosnowiec
117 Marta Mrowiec 1984 Katowice tomkatotrening.pl
118 Tomasz Mrowiec 1979 Katowice tomkatotrening.pl
119 TOMASZ KMERA 1978 SOSNOWIEC Saint-Gobain-SQUAD
120 Marcin Blus 1978 Zabrze Elzab Active Team
121 Małgorzata Czarnecka 1973 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
122 Mariusz Duda 1982 Chorzów
123 Beata Knapik 1974 Sosnowiec Biegające Marudy
124 Piotr Knapik 1973 Sosnowiec Biegające Marudy
125 Grzegorz Kluska 1973 Bytom Wojsko Polskie
126 Krzsztof Szepelak 1975 Chorzów AMATOR
127 Piotr Kurpios 1983 Gliwice
128 Małgorzata Idzik 1985 Świętochłowice
129 Izabela Piechaczek 1984 Goczałkowice-Zdrój Rodzinka
130 Iwona Gil 1981 Dąbrowa Górnicza
131 Bogdan Mulewski 1973 Zabrze Night Runners Zabrze
132 Marcin Wasik 1976 Gliwice
133 Maciej Musioł 1969 Katowice
134 Tomasz Maślanka 1972 Bytom KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
135 Tomasz Stajer 1978 Siemianowice Śląskie Endurance Team
136 Bożena Kubica 1969 Ornontowice Zabiegani Nauczyciele
137 Paweł Darda 2001 Ruda Śląska
138 Marcin Boborowski 1984 Jaworzno
139 Jacek Indeka 1968 Studzionka Rodzinka
140 Joanna Indeka 1970 Studzionka Rodzinka
141 Wojciech Kucharski 1983 Sosnowiec PwC SDC Runners Team
142 Ania Makieła 1982 Dąbrowa Górnicza
143 Jarosław Wiejacki 1975 Katowice
144 DARIA NIEWIADOMSKA 1979 Radzionków
145 Marcin Śmiatek 1976 Siemianowice Śląskie Gucio Agresor
146 Agata Falana 1983 Piekary Śląskie Lecymy Durś
147 Marcin Falana 1982 Piekary Śląskie Lecymy Durś
148 Tomasz Cieślar 1983 Dąbrowa Górnicza
149 Dawid Jendrośka 1988 Katowice
150 Agnieszka Rusecka 1985 Katowice
151 Rafał Hamik 1982 Chełm Śląski Hamster Team
152 Rafał Czubak 1983 Chorzów Chorzowski Klub Rowerowy
153 Tymofeii Shyrokyi 1981 Lviv #czeladzbiega
154 Edyta Soremska 1993 Radzionków BZUT
155 Dariusz Rakowski 1987 Dabrowa Gornicza
156 Adam Dzierwa 1970 Siemianowice Śl. Chorzowski Klub Kyokushin Karate
157 Kornelia Śliwa 1973 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
158 Paweł Perończyk 1985 Katowice
159 Piotr Wyleżoł 1979 Kędzierzyn-Koźle RUN DMC
160 Artur Janowski 1988 Tychy
161 Piotr Sojka 1982 Bąków Aktywna Pszczyna Runners Team
162 Maciej Wieczorek 1987 Katowice
163 Tomasz Mańka 1981 Ruda Śląska
164 Marcin Parusel 1990 Żyrowa Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego
165 Michał Klyszcz 1994 Otmice Izbicko w biegu
166 Dariusz Belowski 1966 Tychy
167 Anna Belowska 1974 Tychy
168 Krzysztof Drążkowski 1979 Katowice
169 JOANNA SZAJBEL 1979 KATOWICE Parkrun katowice
170 Ilona Anieszka Mrowiec 1966 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
171 Michał Żbel 1978 Zebrzydowice HRmax Żory
172 Waldemar Nawa 1967 Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle
173 Ania Żbel 1980 Zebrzydowice HRmax Żory
174 Łukasz Zięba 1981 tychy RUNHOGS TYCHY
175 Ewa Wilsz 1974 Paniówki FIS-SST TEAM
176 Adam Wilsz 1971 Paniówki FIS-SST TEAM
177 Ewa Czerny 1970 Bytom Gołaś Team
178 Krzysztof Wesoły 1976 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
179 Agnieszka Wesoły 1975 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
180 ARKADIUSZ MEJDER 1982 KATOWICE Oddział Prewencji Policji w Katowicach
181 Maciej Zadora 1987 Bytom
182 Patrycja Kotas 1991 Katowice MK Team
183 Andrzej Alker 1988 Gliwice Alker Team
184 Aleksandra Rzenno 1984 Bytom
185 Aleksandra Mańka 1982 Ruda Śląska
186 Sylwia Śmigielska-Śleziak 1977 Siemianowice Śląskie
187 Grzegorz Janczyk 1974 Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
188 Barbara Szulc 1955 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
189 Artur Bialik 1984 Katowice NIE-E
190 Monika Wysocka 1976 Katowice
191 Paulina Francuz-Jendrośka 1988 Katowice
192 Marta Guzik-Makieła 1989 Sosnowiec
193 Tomasz Makieła 1984 Sosnowiec
194 agnieszka jarosz 1970 siemianowice śląskie Treningi Personalne - Tobiasz Witek
195 Tatiana Bąk 1977 Bytom
196 Daniel Kostrzewa 1982 Chorzów
197 Marcin Piłko 1983 Dąbrowa Górnicza Kocham Biegać
198 Filip Czarnecki 1999 Myszków
199 Dawid Wojtasiński 1993 Siemianowice Śląskie Lokomotiw Moskwa
200 Daniel Chodukiewicz 1976 Bielsko białą
201 Piotr Kapela 1975 Bojszowy Nowe
202 Aleksandra Kopyto 1991 Lubliniec
203 Mirosław Sznajder 1977 Chorzów
204 Agata Długosz 1982 Tychy Lakerunners/Nessi Team
205 Bogusław Piekarczyk 1965 Łaziska Górne
206 Marcin Kowalski 1979 Tychy Warsztat Formy Tychy
207 Anna Skubacz 1985 Bobrowniki GTS Katowice
208 Agnieszka Podziemska 1984 Katowice GTS studio
209 Kinga Przybysz 1993 Żory
210 Ryszard Przybysz 1968 Żory
211 Adam Sikora 1986 Katowice Inżynieria Biegania
212 Wojciech Durak 1984 Ruda Śląska Śląsk Runners
213 Artur Król 1986 Bytom NGK Running Team
214 Józef Chmielorz 1985 Lędziny Carbon OCR Racing Team
215 Petr Grzegorz 1986 Bytom BSK Taekwon-Do "Sonso"
216 Joanna Białas 1978 Radostowice Spot Pszczyna
217 Barbara Kubis 1980 Czarków Spot Pszczyna
218 Igor Łukasik 1992 Chorzów
219 Mateusz Kaminski 1993 Radzionków Cidry Lotajom
220 Barbara Ćwiok 1972 Paniówki FIS-SST TEAM
221 Marek Ćwiok 1972 Paniówki TUV RHEINLAND POLSKA
222 Marek Płachta 1977 Ruda Śląska INTERPROJEKT
223 Marcin Janiczek 1983 Zabrze
224 Sebastian Jegla 1974 Ruda Slaska Rabeniaki
225 Rafał Paliga 1978 Toporowice Ostra Góra 351
226 Piotr Zwierzyński 1969 Rybnik Unatco
227 Tadeusz Hładki 1973 Czerwionka-Leszczyny FUCHS OIL TEAM
228 Andrzej Majewski 1951 Dąbrowa Górnicza W Pogoni za Duchem
229 Michał Pernikoza 1985 Czeladź #czeladzbiega
230 Magda Małyszek 1983 Siemianowice Śląskie Biegam Bo Muszę
231 Szymon Kaźmierczak 1989 Wodzisław Śląski
232 Rafał Kamiński 1984 Gliwice
233 Sylwia Gierez-Dobiczek 1979 Lędziny Team Papry
234 Łukasz Dobiczek 1980 Lędziny
235 Daniel Michał Porwolik 1996 Łaziska Góne
236 Grzegorz Lewandowski 1978 Pyskowice Official Polish Drinking Team
237 Iwona Klukowska 1973 Katowice
238 Józef Woliński 1964 Gliwice
239 RAFAŁ KACZOR 1973 Sosnowiec PKO Bank Polski
240 Wiesław Torbiński 1952 Jastrzębie-Zdrój Szare Morsy
241 Włodzimierz Kozaczka 1975 Gliwice BB El-Projekt Team
242 Sławek Gwioździk 1967 Katowice
243 Damian Pradela 1972 Świętochłowice
244 Marcin Krętosz 1991 Orzesze
245 Rafał Kulpok 1995 Zabrze
246 Aleksander Zawierucha 1967 Żory MARO Team Jastrzębie-Żory
247 Arkadiusz Królik 1978 Jastrzębie-Zdrój MARO Team Jastrzębie-Żory
248 Paweł Kostorz 1993 Zabrze NoSignal Team
249 Michał Niesler 1987 Gliwice Night Runners Gliwice
250 Magdalena Niesler 1986 Gliwice Night Runners Gliwice
251 Mateusz Jakubczyk 1988 Sarnów
252 Joanna Jakubczyk 1989 Sarnów
253 Adrian Nowakowski 1978 Katowice 1bkpow
254 Monika Załęcka 1988 Katowice Night Runners
255 Jakub Ciszak 1981 Tychy Fenix Tychy
256 Beata Norek-Ciszak 1979 Tychy Lake Runners
257 Grzegorz Gawroński 1973 Katowice Gawrońscy Serwis Układów Wydechowych
258 Rafał Bartoszek 1979 Siemianowice Śląskie
259 Katarzyna Bartoszek 1978 Siemianowice Slaskie
260 Gosia Czapkiewicz 1972 Rogoźnik #czeladzbiega
261 Dariusz Dąbek 1975 Katowice
262 Anna Pytel 1979 Otmice Izbicko w biegu
263 Romek Pytel 1979 Otmice Izbicko w biegu
264 Piotr Sabramowicz 1952 Opole Izbicko w biegu
265 Daria Piguła 1979 Siemianowice Śląskie
266 Piotr Wysocki 1969 Katowice
267 Irena Baran 1964 Jastrzębie-Zdrój Klub Szare Morsy
268 Tadeusz Lechowicz 1960 Jastrzębie-Zdrój KLub
269 Adam Pokrzywa 1975 Sosnowiec
270 Agata Perz 1993 Tychy Banana Team
271 Julia Ziółkowska 1983 Zabrze
272 Marcin Kamiński 1981 Zabrze
273 Michał Czerwik 1981 Gogołowa
274 Dariusz Kawecki 1971 Zabrze ETISOFT RUNNING TEAM
275 Monika Ostrowska 1979 Katowice Huragan Ligota
276 Marcin Kulesa 1979 Sosnowiec
277 Paulina Guzik-Kulesa 1982 Sosnowiec
278 Grzegorz Hora 1980 Ruda Śląska
279 Paweł Stojak 1982 Chorzów Vege Runners
280 Ewelina Kwiatkowska-Stojak 1985 Chorzów Vege Runners
281 Bartosz Wójcik 1983 Katowice
282 Grzegorz Miensopust 1987 Chorzów
283 Henryk Otorowski 1964 Ruda Śląska OTI
284 Dawid Liput 1982 Gliwice Opel Active Team
285 Krzysztof Żemła 1978 Katowice
286 Krzysztof Haase 1979 Międzybrodzie Żywieckie
287 Grzegorz Rybok 1976 Katowice K.W.K Wieczorek
288 Łukasz Wirkus 1980 Zabrze Miraz Race Team
289 Maksymilian Jasiński 1962 Jastrzębie-Zdrój MARO Team Jastrzębie-Żory
290 ADAM SOKÓŁ 1965 KATOWICE FUCHS OIL TEAM
291 JOANNA Lepiarczyk 1983 Rybnik
292 AGATA KULIGOWSKA 1979 ŻORY MIRAZ RACE TEAM
293 sebastian albrecht 1987 bytom brak
294 Michał Grochowski 1984 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
295 Bartłomiej Dziubla 1996 Kamieniec
296 Monika Grzegorczyk 1980 Zabrze Night Runners Zabrze
297 Bartosz Trzcina 1976 Czechowice-Dziedzice ROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZICE
298 stanisław Zelik 1968 Katowice
299 Dawid Winiarski 1993 Mysłowice
300 Rafał Wlazłowski 1983 Świętochłowice
301 Maciej Garnowski 1985 Siemianowice Śląskie biegiemnapomoc.pl
302 Rafał Synowiec 1986 Chełmek
303 Sandra Szwiec 1987 Ornontowice Zabiegani Nauczyciele
304 Patrycja Majcherczyk-Psiuch 1985 Tychy Warsztat Formy
305 Andrzej Polak 1970 Chorzów
306 Leszek Zegrodnik 1977 Bytom
307 Łucja Świetlińska 1986 Katowice
308 Teresa Żalińska 1962 Jaworzno Jaworzno Runners
309 Szymon Lipniak 1995 Katowice
310 Damian Stelmaszczuk 1973 Gliwice fototapety48.pl
311 Grzegorz Bloch 1980 Ruda Śląska
312 łukasz szczyrba 1975 laziska górne
313 Kinga Mołdrzyk 1983 Świętochłowice
314 Natalia Dyrszlag 1985 Chorzów
315 Krzysztof Ozdarski 1969 Ruda Śląska Opel Active Team
316 Aleksandra Mrówka 1973 Czeladź
317 Beata Burzyńska 1975 Katowice
318 Tomasz Kapa 1981 Czeladź #CZELADZBIEGA
319 Dominika Niciejewska-Mazur 1992 Ruda Śląska
320 Tomasz Szygulski 1979 Katowice MasterCOM
321 Grzegorz Klimowicz 1979 Tarnowskie Góry
322 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie
323 Grzegorz Kowalczyk 1976 Gliwice Enduro Kowal i Spółka
324 DOMINIKA VENSLAUSKAS 1980 TYCHY PROSIEKOTEAM
325 Krzysztof Żerucha 1991 Świętochłowice PROFIAUTOTEAM
326 Paweł Makieła 1978 Dąbrowa Górnicza
327 Jadwiga Szkatuła 1991 Turza Śląska Wkurw_team
328 Marta Wojtasik 1980 Katowice
329 Grzegorz Sitko 1991 Chorzów Brothers Team-Jak daleko nogi poniosą
330 Artur Juda 1979 Radzionków Cidry Lotajom
331 Katarzyna Tomczak 1973 Ruda Śląska przyGOdowo
332 Jacek Tomczak 1976 Ruda Śląska przyGOdowo
333 Tomasz Markusik 1982 Radzionków Cidry Lotajom
334 Tomasz Biegański 1974 Ruda Śląska Rabeniaki
335 Katarzyna Pajestka 1977 Ruda Śląska
336 Adrianna Wycisło 1996 Ruda Śląska
337 Anna Kosmaczewska 1986 Gliwice Etisoft Running Team
338 Łukasz Podsiadło 1977 Sosnowiec
339 Piotr Bogusz 1977 Ruda Śląska
340 Piotr Brol 1985 siemianowice gym for you
341 Jarosław Bok 1975 Dąbrowa Górnicza .
342 Małgorzata Kocyan 1959 Gliwice Biegaj z trenerami
343 Michał Włosiński 1979 Katowice
344 Aleksandra Bryza 1979 Katowice
345 Tomasz Trocki 1973 Czerwionka-Leszczyny #biegambolubie
346 Piotr Woźniak 1979 Sosnowiec Saint-Gobain SQUAD
347 Krzysztof Dyr 1977 Bytom TimtirimtimTeam
348 Mirosław Gondek 1962 Bytom TimtiritimTeam
349 Mirosława Łukawska 1993 Świętochłowice Laufgruppe Dresden
350 Malte Welsch 1994 Dresden Laufgruppe Dresden
351 Janusz Skrzyński 1981 Rybnik
352 Andrzej Siwczyk 1985 Rybnik Rybnik
353 Daria Kotłowska 1989 Ruda Śląska Biegam dla zdrowia darusia1989
354 Zbigniew Alker 1963 Gliwice Alker Team
355 Barbara Wiejacka 1980 Katowice
356 Artur Lasota 1986 Katowice
357 Anna Będkowska 1972 Sosnowiec
358 Anna Wojcik 1987 Sosnowiec Power ING
359 GRZEGORZ KACPRZAK 1978 KĘDZIERZYN-KOŹLE CZEMPJON TEAM
360 Anna Grabka 1979 Mysłowice Bushi No Nasake Dojo
361 Bogdan Stawarz 1958 JAWORZNO
362 Michał Roskosz 1980 Boguszyce Kac Running Team
363 Robert Klich 1968 Sosnowiec
364 Sebastian Żymła 1983 Chrzowice Kac Running Team
365 Ryszard Badura 1959 Katowice
366 Aleksandra Opuchlik 1985 Studzienice Aktywna Pszczyna Runners Team
367 Mieszko Maliszewski 1978 Siemianowice Śląskie Chop ze Żelaza Tri Team
368 Marcin Kuśka 1988 Katowice
369 DARIUSZ WALKOWSKI 1964 RUDA ŚLĄSKA AUGUSTEAM
370 Sylwia Karkut 1992 Katowice
371 Łukasz Karkut 1987 Katowcie
372 Agnieszka Zielonka 1988 Ruda Śląska
373 Dominik Błaszczyk 1988 Kalety CoJaBiegne TEAM
374 Piotr Psiuk 1986 Zabrze
375 Anna Kocielska 1987 Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice
376 Tomasz Grimm 1969 Katowice Augusteam
377 Beata Adamczyk-Nowak 1974 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
378 MICHAŁ DANIKIEWICZ 1981 CZECHOWICE-DZIEDZICE Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
379 Grzegorz Musioł 1970 Czerwionka-Leszczyny Opel Active Team
380 Małgorzata Musioł 1977 Czerwionka-Leszczyny
381 Łukasz Sokołowski 1986 Gliwice Lecimy nie śpimy :)
382 Michał Sieprawski 1987 Kraków
383 Aleksander Czarnozynski 1964 Gliwice INTER PROJEKT SA
384 Damian Szczygieł 1986 Katowice ProfiAutoTeam
385 Aleksandraa Parszewskaa 1991 miechowice Btm runners
386 Damiann Miśtalskii 1984 Bytomm Btm runners
387 Łukasz Kaszuba 1976 Czeladź #czeladzbiega
388 Sebastian Stelmański 1993 Dąbrowa Górnicza
389 Piotr Zaremba 1987 Częstochowa BBL Częstochowa
390 Adam Górniak 1987 Katowice
391 Rafał Cichoń 1983 Chorzów Brak
392 Dariusz Kubica 1972 Mysłowice
393 Robert Piech 1978 Częstochowa
394 Tomasz Frania 1974 Siemianowice Śląskie ENDURANCE TEAM
395 Mariusz Wojciechowski 1980 Chorzów
396 Bartosz Przyborek 1994 Katowice
397 Kaja Gąsior 1990 Chorzów
398 Mateusz Stelmach 1993 STRZYŻOWICE
399 Basia Konior 1996 Radziechowy
400 Robert Głowacki 1994 Żurada Polska
401 Sebastian Głowacki 1995 Żurada PSP
402 Bogusława Gamza-Błaszczyk 1978 Siemianowice Śląskie
403 Łukasz Zięba 1984 Katowice
404 Jacek Kupka 1987 Kędzierzyn-Koźle CZEMPJON TEAM
405 Krzysztof Janus 1971 Katowice #BBKTS#
406 Ewa Mirska-Zacharczuk 1972 Kędzierzyn Koźle KS Koziołek Kędzierzyn Koźle
407 Kamil Nowakowski 1985 Katowice
408 Emil Salamon 1983 Gliwice
409 Paweł Stacha 1974 Siemianowice Śląskie
410 Ewa Stellmach 1969 Zabrze
411 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Krav Maga Sagot
412 Magdalena Raczek 1986 Gliwice
413 Michał Daczyński 1977 Gliwice Vege Runners
414 Mariusz Głowacki 1974 Kraków Active Jura
415 Przemek Sobstel 1982 Siemianowice Active Jura
416 Krzysztof Komandera 1986 Świerczyniec Świerczyniec Running
417 Krzysztof Krotos 1978 Gliwice OQS
418 Agnieszka Tokarska-Sobstel 1985 Siemianowice Slaskie Active Jura
419 Jacek Dolibóg 1978 Tarnowskie Góry
420 Krzysiek Wolski 1981 Świętochłowice
421 Paweł Krzywda 1984 KATOWICE
422 Arkadiusz Golly 1995 Chorzów
423 Michał Wiercimok 1987 Katowice
424 Sebastian Michałuszek 1977 Gliwice BIEG - UNKA
425 Dorota Michałuszek 1980 Gliwice BIEG - UNKA
426 KATARZYNA TANISTRA - SŁOWIK 1978 KATOWICE HURAGAN LIGOTA
427 Anna Korfanty 1986 Sosnowiec
428 Wojciech Zaporowski 1986 Katowice
429 Stanisław Kała 1950 pIELGRZYMOWICE RUNTEAM
430 Andrzej Fronia 1982 Źlinice Ciranova Running Team
431 Arkadiusz Cieśla 1978 Katowice Biegamy z sercem.pl
432 Jerzy Wójcik 1968 Rudze
433 Wiesław Maciejowski 1956 Olkusz
434 Paweł Kimak 1978 Podzamcze PZU ST
435 Małgorzata Skupień 1989 Gliwice Etisoft Running Team
436 Wojciech Soczawa 1979 Bytom
437 Michał Szymański 1979 Katowice
438 Krzysztof Pacana 1988 Tarnowskie Góry ToiToi Team
439 Patryk Pacana 1994 Tarnowskie Góry Drużyna Świętego Marcina
440 Jan Hańczur 1961 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
441 Andrzej Sowa 1972 Chorzów Trenuj Triathlon
442 Katarzyna Dębska 1987 Sosnowiec
443 Krystian Dębski 1987 Sosnowiec
444 Paweł Krueger 1981 Katowice
445 Monika Haber 1991 Bytom Szturm
446 Marcin Peter 1975 Katowice
447 Agnieszka Sikora 1980 Zabrze IniemaMocni TRI TEAM
448 Rafał Sikora 1979 Zabrze IniemaMocni TRI TEAM
449 Marcin Pyzik 1978 Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek
450 Barbara Pyzik 1982 Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek
451 Łukasz Błach 1984 Kędzierzyn-Koźle
452 Katarzyna Bochynek 1976 Bytom
453 Łukasz Sobel 1982 Ujazd B&B Team
454 Anna Youssef 1980 Ruda Śląska
455 Mirosław Mikołajczyk 1980 Zabrze Miraz Race Team
456 Paweł Słomiany 1983 Tarnowskie Góry VATER
457 Bogusław Kotnis 1975 Sosnowiec RFC ACTIVE TEAM
458 Adrian Szczuka 1976 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
459 Joanna Szczuka 1978 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
460 Agnieszka Ochman 1976 Bytom Szybkie Stópki
461 Józef Kościelniak 1959 Łaziska Górne
462 Krzysztof Gargula 1988 Katowice
463 Mariusz Perlak 1982 Bytom Pure Fire Team Bytom
464 Rafał Hanak 1976 Psary OPP Katowice
465 Krzysztof Michalski 1973 Bielsko-Biała
466 Edyta Kubiak 1996 Wodzisław Śląski
467 Marcin Matusiak 1985 Wola Po Woli do celu
468 dariusz szmydki 1972 mikołów
469 Lucjan Krywko 1989 Chorzów
470 BRONISŁAW ZELIK 1955 Siemianowice Śląskie Tsunami Bytków
471 Izabela Bodnar 1969 Kędzierzyn-Koźle Amator
472 Artur Zalewski 1987 Zabrze
473 Ireneusz Kwiatek 1975 Będzin IRU75
474 Mariusz Bereźnicki 1988 Katowice
475 Piotr Janoszka 1986 Zabrze Banda z Południa
476 Szymon Boryczka 1980 Miedzyrzecze PoWoli do celu
477 ADRIAN GABRYŚ 1982 Siemianowice Śląskie
478 Kamil Rudnicki 1990 Myszków Myszków Biega
479 Krzysztof Piszczek 1980 Katowice ProfiAutoTeam
480 Aleksander Urban 1974 Świętochłowice
481 Tadeusz Stuchlik 1969 Tarnowskie Góry TG Tri
482 Dorota Delewska 1970 Zabrze Night runners Zabrze
483 Dariusz Delewski 1970 ZABRZE Night Runners Zabrze
484 Aleksandra Kapuśniak 1993 Dąbrowa Górnicza
485 Bartłomiej Schab 1989 Gliwice
486 Kamil Bartosz 1993 Psary
487 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice tomkatotrening.pl
488 Marcin Wicik 1993 Piekary Śląskie Lecymy Durś
489 Szymon Krawiec 1992 Piekary Śląskie Lecymy Durś
490 Dorota Redzik 1983 Piekary Śląskie Urząd Transportu Kolejowego
491 Bernard Mrowiec 1966 Tworków
492 Jarosław Podsiadło 1966 Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC
493 Witek Nantka 1979 Rybnik Inżynieria Biegania TEAM
494 Sławomir Kulików 1978 Mysłowice Chorzowski Klub Kyokushin Karate
495 Artur Niglus 1987 Kalety
496 Ewelina Loewe 1983 Kalety Niezniszczalni
497 Robert Szreter 1982 Kalety
498 Szymon Woch 1988 RYBNIK STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK
499 Grzegorz Skrzypczak 1977 Kędzierzyn Koźle Running Dj Team/Activ Eagles Pro
500 Grzegorz Jitner 1973 Ruda Śląska
501 JACEK SYNOWIEC 1967 NAKŁO ŚLĄSKIE
502 Marek Żeliński 1968 Chorzów
503 Agnieszka Bugla 1983 Kuźnia Nieborowska Zabiegani Nauczyciele
504 Dariusz Broj 1985 Źlinice Kac Running Team
505 Michał Paprotny 1982 Siemianowice Śląskie
506 Mariola Czapla 1983 Ruda Śląska Treningi personalne - Tobiasz Witek
507 Tomasz Cieśla 1967 Zabrze 6300 Zabrze
508 Michał Stański 1984 KĘDZIERZYN-KOŹLE
509 Rafał Broczyk 1982 Chorzów
510 Jakub Wójcik 1982 Gliwice
511 Magdalena Grula 1973 Bytom MGB
512 Wojciech Dziubiński 1977 Siemianowice Śląskie Endurance Team
513 Arkadiusz Wojtas 1976 Wola Po Woli do celu
514 Katarzyna Wojtas 1977 Wola k.pszczyny Po Woli do celu
515 Anna Schneider 1978 Radzionków
516 Damian Drożdż 1987 Rybnik
517 Marcin Teler 1983 Ruda Śląska
518 Kacper Paluszkiewicz 1994 Kamesznica
519 Anna Krzywda 1984 Katowice
520 Paweł Grzesica 1978 Lędziny
521 Arkadiusz Orzechowski 1976 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
522 Marzena Orzechowska 1978 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
523 Włodzimierz Skrzypiec 1966 Dąbrowa Górnicza
524 krzysztof krupa 1959 Siemianowice Slaskie amator
525 Sandra Konieczny 1989 Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM
526 Małgorzata Nykiel 1973 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
527 Kasia Smyła 1978 Siemianowice Śląskie
528 Andrzej Brzozowski 1964 Chorzów
529 Małgorzata Brzozowska 1965 Chorzów
530 Adam Kukowka 1982 Kalety Niezniszczalni
531 Rafał Grząś 1978 Twardowice Ostra Góra 351
532 Rafał Wachla 1976 Radzionków Toursport Running Team
533 Krystian Małota 1982 Piekary Śląskie Lecymy durś
534 Piotr Mańka 1955 Kędzierzyn-Koźle CZEMPJON TEAM
535 Małgorzata Kapica 1957 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE MK team
536 Martyna Karaszewska 1993 Pyskowice
537 Aleksandra Kątny 1993 Pyskowice
538 Marcin Kirszniok 1981 Tychy
539 Klaudia Dyczek 1980 Zdzieszowice Dyczuś Team
540 Arkadiusz Baranowicz 1969 Ruda Śląska ADS Masna
541 Justyna Koszuta 1974 Przeczyce
542 Mariusz Kwieciński 1976 Katowice Mario biega!
543 Agnieszka Miśkowiec 1976 Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek
544 MARIUSZ DYCZEK 1979 ZDZIESZOWICE DYCZUŚ TEAM
545 Zbigniew Jarząbek 1967 Chorzów Endurance Team
546 Katarzyna Knapik-Pacyga 1985 Mikolow
547 Piotr Nagło 1980 Sosnowiec Solvere Team
548 Maciej Grabowski 1980 Bytom
549 Zbigniew Grabowski 1953 Bytom
550 Jan Mroczek 1967 Ruda Śląska
551 Danuta Mroczek 1970 Ruda Śl.
552 Sławomir Niestrój 1977 Słowik
553 Małgorzata Wojdanowska 1987 Tarnowskie Góry Lecymy Durś
554 Marcin BORN 1967 Kędzierzyn-Koźle OSP KłODNICA
555 Józef Bigda 1957 Tarnowskie Góry Ruch to zdrowie
556 Marek Błażewski 1968 Jemielnica Gmina Jemielnica
557 Katarzyna Stolorz 1985 Tychy Inżynieria Biegania Team
558 Monika Węgorek 1980 Bytom BTM RUNNERS
559 Krzysztof Hankus 1987 Katowice Studio GTS Katowice
560 Marek Stolarzewicz 1955 Jaworzno
561 Renata Bojur 1973 Częstochowa
562 Krzysztof Wieczorek 1968 Katowice Truchtacz Mysłowice
563 Janusz Staniszewski 1966 Bytom
564 Karol Sęk 1995 Sosnowiec
565 Dawid Duda 1983 Katowice Ślimaki z Maroko
566 Patryk Nowak 1979 Ruda Śląska
567 Kasia Konior 1993 Radziechowy
568 Jakub Gałuszka 1996 Świnna
569 Michał Świerczyński 1982 Tychy Elektrony
570 Magdalena Krause 1979 Mikołów
571 Krzysztof Pietrzyk 1983 chorzów
572 Rafał Kwaśniok 1988 Toszek Night Runners Pyskowice
573 Mariusz Wietrzycki 1984 GLIWICE BIEGAJ Z TRENERAMI GLIWICE
574 ZENON WIETRZYCKI 1959 GLIWICE BIEGAJ Z TRENERAMI
575 Adam Ziółek 1979 Katowice
576 Marcin Niedurny 1978 Ruda Śląska Endurance Team
577 Marek Pająk 1979 SIEMIANOWICE ŚL.
578 Jakub Hajducki 1990 Chorzów
579 Dominik Oczko 1978 Katowice
580 IWONA LACH 1987 Pyskowice NIGHT RUNNERS PYSKOWICE
581 Damian Wrzosek 1991 Czeladź
582 Maria BARTYZEL 1978 Tychy
583 Marcin Matuszak 1986 Gliwice
584 Dawid Zimoń 1990 Rybnik Jadymy Durś
585 Leszek Papała 1962 Łaziska Górne
586 Karol Wierzbicki 1977 Katowice
587 Magda Klimasara 1976 Katowice Lecymy Durś
588 Piotr Szulik 1991 Rybnik Jadymy Durś
589 Zbyszek Sieja 1965 Piekary Śląskie Lecymy Durś
590 Marcin Bąk 1984 Chorzów tenevent.pl
591 Eliza Krzysztoń 1978 Jaworznik AMBITNI AMATORZY
592 Tomasz Krzysztoń 1978 Jaworznik AMBITNI AMATORZY
593 Malwina Kubiaczyk 1982 Pyskowice Night Runners Pyskowice
594 ANNA SZYMAŃSKA 1989 Kędzierzyn-Koźle Activ Eagles Pro
595 Tomek Wójcik 1991 Piekary Śląskie MK team
596 Zbigniew Liszka 1976 Podlipie
597 Marzena Liszka 1979 Podlipie
598 Rafał Mudyn 1980 Wyry
599 Klaudyna Elżbieciak 1982 Katowice
600 Anna Madej 1977 Katowice Vege Runners
601 Katarzyna Starowicz 1975 Mysłowice
602 Paweł Kupiec 1992 PIEKARY ŚLĄSKIE SPORTOWE PIEKARY
603 Zbigniew Piecuch 1981 Nowe Chechlo
604 MIchał Krzesiak 1977 Katowice 3SOFT S.A.
605 Jacek Czernecki 1991 Katowice PKF Katowice Run Team
606 Krzysztof Marcinowski 1981 Zabrze PKF Katowice Run Team
607 Mariusz Łazowski 1974 Siemianowice Śląskie PKF Katowice Run Team
608 Anna Stawowy 1983 Wola PKF Katowice Run Team
609 Jan Romański 1995 Katowice PKF Katowice Run Team
610 Łukasz Matyasik 1991 Chrzanów PKF Katowice Run Team
611 Dariusz Orczykowski 1975 Dąbrowa Górnicza PKF Katowice Run Team
612 Natalia Radomska 1995 Sosnowiec PKF Katowice Run Team
613 Dorota Gawrońska 1972 Katowice TEAM PAPRY
614 Janina Zięba 1972 Świętochłowice Termoklina Świętochłowice
615 Angelika Giełżyńska 1981 Zabrze
616 Anna Sadlik 1984 Bielsko-Biała
617 Michał Szefer 1990 Rydułtowy
618 Joachim Dudoń 1983 ORNONTOWICE Run Against Rett
619 Robert Wende 1974 Pyskowice Night Runners Pyskowice
620 Wojciech Kaptur 1947 Wodzisław Śląski KRS TKKF RELAKS Wodzisław Śląski
621 Piotr Magda 1971 Pyskowice Nightrunners Pyskowice
622 Wojciech Ciemny 1978 Pyskowice Night Runners Pyskowice
623 Paweł Misiński 1978 Gliwice Electro-Project
624 Jan Szczyra 1982 Katowice
625 Artur Zdziebko 1970 Gliwice
626 Karina Podlejska 1982 Dąbrowa Górnicza
627 Janusz Jugo 1979 Mysłowice TriDivision
628 Mariusz Urbasik 1968 Rydułtowy
629 Rafał Roskosz 1977 Tarnowskie Góry PRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY
630 Maciej Hajnrich 1981 Katowice
631 piotr damek 1972 TYCHY team papry
632 Piotr Szymański 1973 Bytom
633 Sebastian Zioła 1977 Tychy LAKE RUNNERS
634 Marek Dewor 1971 Rybnik Opel Active Team
635 Janeta Pich 1978 Rybnik Opel Active Team
636 Mikołaj Bielecki 1981 Katowice
637 Piotr Musioł 1978 Imielin
638 Marcin Hajduk 1986 Katowice
639 Krzysztof Domerecki 1983 Suchodaniec Qualicharis
640 Daria Grabowska 1987 Otmice Izbicko w biegu
641 Henryk Jaworek 1966 Pyskowice Night Runners Pyskowice
642 Agnieszka Matyaszewska-Bołdys 1975 Tychy Lake Runners Tychy
643 ALEKSANDRA KRYSKA 1977 KNURÓW
644 Jan Jeziorski 1952 Katowice
645 Czesław Kostrzak 1960 Knurów Klub biegacza Orły z Knurowa
646 Dariusz Kędzior 1974 Dąbrowa Górnicza
647 Daniel Szer 1983 Dąbrowa Górnicza
648 Bogusław Łukawski 1970 Świętochłowice
649 Sergiusz Janik 1988 Zawiercie
650 Jacek Sitko 1975 Chorzów
651 Adam Grudziński 1988 Katowice
652 IWONA DWORNICZAK 1961 Siemianowice Sl.
653 Jan Musialik 1969 Zabrze PRO-WINDOWS TEAM TARNOWSKIE GÓRY
654 Gabriel Zwoliński 1980 Katowice aero-system.pl
655 Anna Dyrcz 1972 Knurów
656 Jerzy Bęben 1956 Rozwadza Dyczuś Team
657 Marcin Zarzycki 1975 Katowice
658 Małgorzata Bociańska 1969 Ruda Śląska Bieg z Chrystusem
659 Wiesław Dziarski 1955 Rybnik Erbud
660 Monika Banasik 1984 Pruchnik
661 Krzysztof Banasik 1981 Pruchnik
662 Małgorzata Michalska 1989 Katowice Inżynieria Biegania TEAM
663 Jarosław Gajewski 1968 Tychy Fuchs Oil Team
664 Marzena Mastalska 1984 Zabrze Opel Active Team
665 Krzysztof Semba 1970 Świętochłowice
666 Piotr Buczek 1983 Mazańcowice Żelazny 83
667 PIOTR KLYTA 1978 KATOWICE
668 Jacek Bernacki 1986 Rybnik
669 Andrzej Olborski 1966 Jastrzębie-Zdrój
670 Wojciech Turek 2000 Łaziska Górne Street Workout Mikołów
671 Aleksandra Marcinkowska 1999 Mikołów
672 Kordian Kałuża 1980 Siemianowice Śląskie
673 Jacek Olbromski 1989 Dąbrowa Górnicza
674 Magdalena Łuszcz 1972 Bytom BTM RUNNERS
675 Zbigniew Łuszcz 1969 Bytom
676 Joanna Sielska 1975 Gliwice Opel Active Team
677 Jarosław Sielski 1973 Gliwice Opel Active Team
678 Bartosz Gonciarski 1992 Brenna
679 Andrzej Luto 1971 Opatów
680 Izabela Kańtoch 1970 Bytom HAM Expert
681 ROBERT MAJDA 1976 ORZESZE ROMB ORZESZE ZGOŃ
682 Krzysztof Muszyński 1994 Katowice PwC SDC Runners Team
683 Katarzyna Sobczyk 1985 Gliwice PwC SDC Runners Team
684 Łukasz Gawenda 1992 Zabrze PwC SDC Runners Team
685 Michał Fołtarz 1981 Częstochowa
686 Bartłomiej Soter 1987 Czeladź
687 Andrzej Kardas 1974 Krakow WeeRide RELIM
688 Marek Hajda 1968 Ptakowice
689 Mirosław Perski 1965 Ruda Śląska
690 Agnieszka Sadlik 1983 Lędziny
691 Robert Rysz 1982 Zabrze
692 MAGDALENA HERUD 1987 PIETROWICE WIELKIE EKO-OKNA RUNNERS
693 ROBERT KOSIŃSKI 1987 SOSNOWIEC
694 Damian Mikołajski 1982 Dąbrowa Górnicza Team DAMIKO/Triathlon X Team
695 Krzysztof Borys 1999 Ruda Śląska
696 Mariusz Garcia 1981 Chorzów
697 Marcin Jaromin 1976 Lędziny Rzułwiki
698 Kamil Biały 1983 Siewierz FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
699 Celina Burczyk 1967 Katowice
700 Jarosław Dzieciątkowski 1977 Gliwice Opel Active Team
701 Krzysztof Smuda 1988 Tychy
702 Tomek Wacławek 1993 Gliwice
703 Agnieszka Nowak-Gomułka 1976 Katowice ---
704 Adam Polaczek 1984 Katowice
705 Michał Cieślikiewicz 1988 Dąbrowa Górnicza
706 Janusz Cieślikiewicz 1962 Dąbrowa Górnicza
707 Mateusz Cieślikiewicz 2002 Dąbrowa Górnicza
708 Magdalena Makles-Kluba 1982 Bodzanowice ZRYW Parzymiechy
709 Szymon Kuczyk 1977 Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
710 Dominik Helios 1979 Katowice UKS Bonito Murcki
711 Marcin Jeruzol 1983 Katowice
712 Agnieszka Wikiera - Koza 1973 Czestochowa
713 Andrzej Florecki 1955 Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice
714 Andrzej Podpłomyk 1973 Bargły SPORTCZESNA
715 Artur Biskup 1983 Bieruń Gryfno Familia
716 Dorota Szweda 1976 Chorzów Chorzowski Klub Kyokushin Karate
717 Benjamin Szweda 1993 Chorzów Chorzowski Klub Kyokushin Karate
718 Izabela Kmiecik 1973 Chorzów
719 Mirosław Trzcionka 1986 Katowice PROFIAUTOTEAM
720 Andrzej Tracz 1968 Katowice
721 Jerzy Szyrocki 1978 Częstochowa WD140
722 Szymon Raszczyk 1977 Lyski Aktywni Lyski
723 Maciej Pietryga 1984 Tarnowskie Góry TriDivision
724 Grzegorz Zuber 1965 Rybnik Zabiegani Nauczyciele
725 Sławomir Stąpor 1973 Dąbrowa Górnicza TAURON
726 Tomasz Wójcik 1984 Rudze
727 WIESŁAW WÓJCIK 1965 RUDZE
728 Aneta Bajor 1975 Żory Rebellion Of Free Runners
729 Adrian Adamus 1991 Radomsko
730 Rafał Bajor 1975 Żory Rebellion Of Free Runners
731 Katarzyna Masłowska 1975 Lyski Aktywni Lyski
732 Grzegorz Dworaczek 1972 Bytom TRIDIVISION TRIATHLON TEAM
733 Rafał Szczepański 1976 Bytom Opel Active Team
734 ŁUKASZ WARZYCHA 1981 Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry
735 RAFAŁ FIREK 1975 Brzezinka
736 Anna Szczepańska 1977 Bytom Sucha Góra
737 Przemysław Wróbel 1978 Mikołów
738 Ewa Wandel 1996 Wilkasy
739 Beata Marcinkowska 1970 Czeladź #czeladzbiega
740 Dawid Nowak 1987 Katowice Siemianowice i Przyjaciele Biagaja
741 Paweł Gościniewicz 1975 Katowice ZIEMOWIT TEAM
742 Aldona Kurkowska 1959 Chorzów AugusTeam
743 Tomasz Mróz 1984 Sławków
744 Krzysztof Siuta 1997 Piekary Śląskie
745 Ewelina Nawrotek 1994 Piekary Śląskie
746 Beata Gajda 1978 katowice AugusTeam
747 Zenon Pochała 1968 Bytom nie zrzeszony
748 Paulina Dyrcz 1995 Strzyżowice
749 Maria Kwarcińska 1982 Katowice
750 Anna Sobierańska 1984 Mikołów
751 Łukasz Dworniczak 1985 Katowice
752 Sebastian Cholewa 1978 Świętochłowice
753 Agnieszka Łukaszewska 1984 DĄBROWA GÓRNICZA
754 Marcin Łukaszewski 1981 DĄBROWA GÓRNICZA
755 Zbigniew Mazur 1970 Zabrze Running Team Zabrze
756 Marek Pyrek 1984 Laryszów TOROS DE ESPANA
757 Dorota Mrachacz 1969 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
758 Ryszard Adamczyk 1953 Bytom
759 Paweł Biś 1991 Katowice
760 Krzysztof Koenig 1983 Katowice ProfiAutoTeam
761 Mariusz Koniec 1983 Dąbrowa Górnicza BezTimuTim
762 Ewelina Popczyk 1976 Sosnowiec ProfiAutoTeam
763 Szymon Pinocy 1989 Lędziny
764 Barbara Kozij-Gulińska 1982 Katowice
765 Karolina Wrzosek 1989 Czeladź #czeladzbiega
766 Marcin Wójciak 1989 Katowice
767 Eliza Kryska 1979 Bielsko-Biała BBRUNNERS
768 Hanna Kostrzewska 1986 Katowice
769 Adam Jastrzemski 1983 Kobior 1983
770 Katarzyna Pawlik 1987 Zabrze
771 Karolina Groborz 1986 Zabrze Fundacja Biegamy z Sercem
772 Magdalena Dura 1979 Siemianowice Śląskie Duroski
773 Maciej Duch 1980 Tarnowskie Góry
774 Marcin Kłósek 1978 Siemianowice Śląskie
775 ANNA KRASOŃ 1982 KATOWICE
776 Dariusz Przybytek 1966 Ruda Sląska niezrzeszony
777 Tomasz Olbromski 1985 Katowice
778 Kamil Dura 1986 Myślachowice Duroski
779 Radosław Piętka 1983 Sosnowiec
780 Krzysztof Koźlicki 1973 Ruda Sląska Rudzki Team Biegowy Ruda Biega
781 Sylwia Lenart 1980 Tychy
782 Ewa Szypuła 1981 Tychy Krav Maga Sagot
783 Sebastian Putowski 1975 Rokitno Szlacheckie OSP Rokitno Szlacheckie
784 Adrian Jadczak 1984 Ruda Śląska
785 SŁAWOMIR WĄSOWICZ 1973 JAWORZNO
786 Grzegorz Szymura 1971 Leszczyny Leszczyny
787 Agnieszka Wąsowicz 1973 Jaworzno
788 Kamil Szczepaniak 1995 Świętochłowice AugusTeam
789 tomasz sobolewski 1973 olkusz
790 Sebastian Sadło 1993 Rudy
791 Wiktoria Miera 2001 Ruda Kozielska
792 Zbigniew Hasik 1969 Sosnowiec
793 Monika Jaksik 1977 Katowice
794 Ireneusz Gągol 1966 Dąbrowa Górnicza Run 4 Fun
795 Anna Gągol 1971 Dąbrowa Górnicza
796 Jacek Dragon 1969 Łaziska Górne
797 Andrzej Kańtoch 1969 Bytom
798 Ryszard Kowalski 1980 KATOWICE TKE
799 Jerzy Szmit 1958 Siemianowice Śląskie
800 Robert Szczypa 1978 Katowice V13
801 Krzysztof Podgórski 1990 Katowice Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa Podgórskiego
802 Mariusz Dudek 1980 Ruda śląska
803 Robert Knyrek 1984 Bytom
804 Marcin Bok 1994 Żędowice AntonTeam
805 Piotr Bok 1967 Żędowice Nitroerg
806 Dorota Zięba 2000 Świętochłowice
807 Anetta Grażyńska 1978 Piekary Śląskie
808 Barbara Waras 1984 Katowice
809 Wojciech Waras 1983 Katowice
810 Matusz Czornyj 1992 Piekary Śląskie
811 Karina Siwek 1980 Piekary Śląskie
812 Paweł Synowiec 1989 Ruda Śląska DzIk
813 Patrycja Odrobina 1989 Sosnowiec
814 Dominika Lech 1989 Myslowice
815 Rafał Ostroszczyk 1974 Gliwice bez klubu
816 Janusz Wójcik 1964 Raba Wyżna MOK Mszana Dolna
817 Marta Lachowska 1985 Chorzów
818 Krzysztof Baron 1985 Piekary śląskie Lecymy Durś
819 Andrzej Zaczyk 1979 Paniówki
820 Andrzej Kubera 1968 Katowice Biegamy dalej Katowice
821 Robert Krawczyk 1975 Imielin Rzułwiki
822 Łukasz Błaszczyszyn 1986 Sosnowiec Heavy Metal All-Star Team
823 Tomasz Grudniewski 1974 Siemonia
824 Izabela Wojdas 1981 Mierzęcice
825 Przemek Wiekiera 1986 Dąbrowa Górnicza
826 Katarzyna Ficek 1979 KATOWICE Frelki
827 Helena Kozaczkiewicz 1955 Knurów
828 Karolina Pawełczyk 1991 Katowice 1991
829 Grzegorz Wawrzyczek 1968 Zabrze PKO Silesia Marathon Team/Running Team Zabrze
830 Bartosz Saliński 1985 Katowice
831 Paweł Iwaniuk 1981 Katowice
832 Żaneta Król 1981 Świętochłowice Endurance Team
833 Krzysztof Oleksy 1970 Katowice ADS Masna
834 Agata Wiczok 1982 Tychy Team Papry
835 Bartosz Petryna 1980 Rybnik Incognito Runners
836 Dominika Nec 1980 Mysłowice #Wkurw_team
837 Grzegorz Nec 1980 Mysłowice #Wkurw_team
838 Katarzyna Szłapa 1994 Bytom
839 Maciej Rudzki 1971 Chorzów
840 Bartosz TADEUSIAK 1994 GLIWICE
841 Agnieszka Swatek 1984 Tarnowskie Góry
842 Michal Witman 1977 Imielin Antynuda
843 Aleksandra Tuleja 1991 Chorzów SAYONARA
844 Blanka Tuleja 1986 Chorzów SAYONARA
845 Adam Tuleja 1966 Chorzów SAYONARA
846 Szymon Piecuch 1989 Piekary Śląskie LECYMY DURŚ
847 Agnieszka Nowak 1983 Katowice Carbon OCR Racing Team
848 Adam Nawrocki 1988 Siemianowice Śląskie
849 Jarosław Kaptur 1988 Katowice
850 Michał Niedzielski 1974 Łaziska Górne
851 Robert Jakubczak 1997 Katowice
852 Ireneusz Zimny 1976 Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele
853 Mariusz Kulawik 1983 Bytom
854 Łukasz Bittner 1977 Tarnowskie Góry Team Papry
855 Adam Kulisz 1977 Chorzów W Pogoni Za Duchem
856 Tomasz Zięba 1974 Siemianowice Śląskie
857 Paweł Kempny 1994 Mikołów Viking training center
858 Jacek Lachowski 1982 Chorzów IWM Automation Running Team
859 Bartosz Lar 1991 Piekary Śląskie Lecymy Durś
860 Łukasz Kretek 1991 Lyski Aktywni Lyski
861 Marian Grochowski 1958 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
862 Mariusz Zawadka 1985 Włodowice
863 Tadeusz Prządka 1982 ŚWIERKLANIEC #rusz4litery
864 Krzysztof Łoaza 1973 Pyskowice Night Runners Pyskowice
865 Wojciech Wiatr 1980 Chorzów Endurance Team
866 Agnieszka Romberg 1977 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
867 Krzysztof Bąk 1980 Mysłowice Night Runners Zabrze
868 Natalia Jacek 1993 Chorzów Miraz Race Team
869 Adrian Kozieł 1985 Świętochłowice
870 Maciek Pinkowicz 1986 Ruda Slaska CF Kuźnia Damiana
871 Paweł Dworniczak 1987 Tychy
872 Anna Gruchała 1983 Siemianowice Śląskie MK Team
873 Bartłomiej Jurok 1994 Chorzów CF Kuźnia Damiana
874 Joanna Rojek 1981 Tychy Warsztat Formy
875 Dariusz Różewicz 1962 Tychy PANCE
876 Tomasz Kuś 1986 Świętochłowice Miraz Race Team
877 Ewa Różewicz 1961 Tychy PANCE
878 Monika Spyrka 1991 Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek
879 Paweł Gębczyński 1979 Gliwice
880 Marcin Wandasiewicz 1981 Pyskowice Night Runners Pyskowice
881 Monika Maj 1982 Czajków Połnocny CF Kuźnia Damiana
882 Piotr Spyrka 1988 Jastrzębie-Zdrój Klub Biegacza Fartlek
883 Ewa Węgrzyn 1980 Ćwiklice Spot Pszczyna
884 Ewa Szylewska 1971 Chorzów KB Józefinka
885 Dawid Duch 1986 Mysłowice PwC SDC Runners Team
886 Rafał Brzezina 1975 Lędziny Bohema
887 Dawid Gros 1986 Gliwice
888 Michał Gros 1993 Zabrze
889 Janusz Książek 1985 Mysłowice
890 Tomasz Rogóż 1989 Olkusz
891 Kordian Piżgała 1998 Jastrzębie-Zdrój
892 Szymon Kołak 1993 Pyskowice
893 Izabela Hałasek 1972 Siemianowice Śląskie
894 Michał Kurnakowski 1981 chorzów Biegacze mogą dłużej
895 Marcin Majcher 1977 Mysłowice LS World Run
896 Sebastian Grochala 1987 Łódź LS World Run
897 Paweł Liszewski 1980 Warszawa LS World Run
898 Robert Fojt 1987 Siemonia LS World Run
899 Piotr Zając 1976 Pruszków LS World Run
900 Michał Woźny 1982 Kozienice LS World Run
901 Marcin Szyniec 1988 Tychy LakeRunners Tychy
902 Małgorzata Michalik 1972 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
903 Marcin Pająk 1975 Katowice
904 Łukasz Wyrzychowski 1992 Knurów HydroWeb
905 Gabriela Potapowicz 1990 Katowice ChSBD w "Ruchu"
906 Dionizy Plaza 1997 Orzech
907 Michał Wierzchowski 1985 Ruda Śląska
908 Grzegorz Maciejewski 1979 Bytom
909 MARIUSZ SCHMIDT 1972 SOSNOWIEC ORANGE POLSKA
910 Karolina Grychtoł 1995 Mikołów
911 Leszek Adamus 1978 Radzionków
912 Krzysztof Ciszewski 1960 Bytom Bieg z Chrystusem
913 Jacek Woźniak 1977 Rybnik Pixonet Team
914 Adam Indraszak 1968 Katowice
915 Paulina Szojda 1982 Tychy Viking Training Center
916 Krzysztof Pietrasz 1983 Radlin RunPatola
917 Aleksander Nowakowski 1973 Katowice NUDZIŁO MI SIĘ
918 Tomasz Tkacz 1987 Mysłowice Pixonet Team
919 Jarosław Żurek 1977 Mysłowice
920 Kinga Mucha 1997 Mysłowice
921 MAŁGORZATA WOJCIECHOWSKA 1978 Gostyń Viking Training Center
922 Sławomir Buturla 1987 Tychy Viking Training Center
923 Justyna Dziwiec-Guzik 1977 Dąbrowa Górnicza
924 Dariusz Kawalec 1968 Świętochłowice Gryfno Familia
925 Grzegorz Wojewódka 1981 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej)
926 Krzysztof Fojt 1990 Chorzów
927 Monika Jureczko 1977 Katowice STS Biegaton
928 SZYMON JURECZKO 1977 KATOWICE
929 Justyna Szmigiel 1981 Gliwice
930 Daniel Szmigiel 1982 Gliwice
931 Remigiusz Rybak 1985 Ruda Śląska
932 Marcin Dziubdziela 1981 Katowice
933 Jarosław Dziubdziela 1957 Katowice
934 Patrycja Mandera 2000 Rydułtowy Aktywni Lyski
935 Monika Nowak 1976 Katowice PORAŻENI SPORTEM
936 Łukasz Nowak 1978 Katowice PORAŻENI SPORTEM
937 Marta Smagacz 2001 Ruda Śląska
938 rafal michalak 1984 ruda ślaska BOHEMA
939 Łukasz Emmerich 1986 Katowice
940 Sebastian Gawroński 1995 Katowice
941 Bartłomiej Bała 1991 Opole
942 Andrzej Olszenko 1983 Będzin ABB
943 Roksana Rzyczniak-Olszenko 1982 Będzin Aboca
944 Katarzyna Klimontowicz 1976 Tychy Aboca
945 Michał Beldzik 1998 Ruda Śląska
946 Grzegorz Faber 1985 Świętochłowice ZDZ Katowice
947 Bartłomiej Betka 1985 Będzin
948 Sebastian Brzózka 1980 Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK
949 Beata Szala 1983 Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK
950 ELŻBIETA PROKOP 1965 GLIWICE BIEGAJ Z TRENERAMI
951 Daniel Sokulski 1983 Dąbrowa Górnicza SZLACHTA MYDLICE
952 Rafal Rybarczyk 1973 Siemianowice Slaskie RESPECTOR
953 Radosław Gaj 1976 Katowice
954 Jakub Krawczyk 1977 Częstochowa Amator
955 Przemysław Denicki 1991 Knurów
956 Monika Piórek 1983 Katowice
957 Tomasz Palt 1979 Katowice
958 DAMIAN LORISZ 1984 CHORZÓW ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI W KATOWICACH
959 Kamil Krawczyk 1992 Dobieszowice Sportowe Piekary
960 Piotr Rogowicz 1963 Dąbrowa Górnicza Truchtacz Mysłowice
961 Katarzyna Fijałkowska 1987 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają
962 Żaneta Komorowska 1981 Lędziny
963 Adam Przybyła 1985 Katowice AugusTeam
964 Agata Michno 1991 Chorzów
965 Mirosłw Polczyk 1968 Katowice Huragan Ligota
966 Dorota Bujak-Kapa 1981 Czeladz #czeladzbiega
967 ADAM WOJTOWICZ 1981 BYTOM KB JÓZEFINKA KATOWICE
968 Tomasz Jendrzejczyk 1981 Chorzów
969 Marek Madej 1967 Chorzów
970 Tomasz Hankus 1982 Katowice Treningi personalne - Tobiasz Witek
971 KRZYSZTOF WOJAKOWSKI 1974 ZABRZE K&K RUN
972 Kamil Zander 1988 Bytom
973 Johanka Białek 1980 Chorzów Johanka The Rock Queen
974 Beata Duży 1987 Katowice
975 Damian Bogusz 1985 Zabrze
976 Dagmara Tyrańska 1983 Siemianowice Śląskie Brembo
977 Krzysztof Kuźniar 1995 Katowice
978 Bartosz Apanowicz 1994 Blachownia
979 Agata Gwoździk 1980 Chorzów
980 Rafał Huber 1982 Jaworzno EurPol - Technika Filtracji
981 Jacek Miecznikowski 1973 Katowice
982 Agnieszka Miecznikowska 1973 Katowice
983 Ida Miecznikowska 2001 Katowice
984 Mariusz Mrochem 1980 Ruda Śląska
985 Tosia Sajda 1961 Śiemianowice Ślaskie MANHATTAN27
986 Marek Błaszczyński 1963 Katowice HENIA - Katowice
987 Michał Woźniczka 1969 Chorzów Energoprojekt Katowice
988 Sebastian Kamiński 1986 Książenice Sajoki
989 Mateusz Chojnacki 1992 Katowice Brak
990 Krzysztof Wnuk 1988 Ryczówek
991 Rafał Boba 1981 Jaworzno
992 Dariusz Wójcik 1975 Żory Żory
993 Jarosław Sok 1971 Katowice
994 Przemysław Witkowski 1984 Chorzów
995 Marta Koziarz 1983 Katowice
996 Marcin Bojdoł 1973 Katowice ADS Masna Krytyczna
997 Aleksandra Sołtysik 1999 Szczekociny
998 Kacper Sołtysik 2002 Szczekociny
999 Rafał Sołtysik 1977 Szczekociny
1000 Marysia Łopatka 1989 Łękawica Olimpijczyk Gilowice
1001 Artur Noworyta 1990 Bojszowy Nowe Świerczyniec Running
1002 Monika Kruczek 1980 Tychy Team Papry
1003 Dorota Kadłubicka 1986 Katowice
1004 Artur Kruczek 1975 Tychy
1005 Agnieszka Wszołek 1996 Kraków
1006 Paweł Wierzgoń 1991 Zabrze
1007 Karolina Zaik 1995 Gliwice
1008 Radosław Pilarski 1976 Katowice PO ROBOCIE
1009 Dawid Ryz 1989 Ruda Śląska
1010 Michał Harwig 1975 Radzionków Cidry Lotajom
1011 Piotr Gryboś 1976 Koszęcin KOSZĘCIN
1012 Bartłomiej Pyszczek 1993 Lubsza
1013 Sławomir Mellen 1986 Zabrze
1014 Alicja Kołak 1988 Gliwice
1015 Tomasz WOJCIECHOWSKI 1978 Gostyń VIKING TRAINING CENTER
1016 Adam Kałużny 1986 Ruda Śląska SOCIOS SILESIA
1017 Aleksandra Polakowicz 1977 Chorzów
1018 Zbigniew Dą…dela 1966 Mysłowice
1019 Bernadeta Kupczak 1983 Gliwice
1020 Szymon Grześków 1977 Koszęcin
1021 krzysiek szymkowski 1974 Czestochowa
1022 Janusz Bujoczek 1967 Nakło Śląskie Bujo My ...
1023 Jadwiga Bujoczek 1967 Nakło Śląskie Bujo My ...
1024 Krystian Strychalski 1996 Bolesławiec Politechnika Śląska
1025 Paweł Murcha 1973 Siemianowice Śląskie Augusteam
1026 Katarzyna Wilińska 1981 Katowice Wiluś Team
1027 Wojciech Litwiński 1989 Piekary Śląskie Kuźnia Triathlonu
1028 Karolina TATAR 1981 ZAWIERCIE
1029 Robert Hajnsz 1989 Ruda Śląska
1030 Marcin Mann 1978 Katowice ArkaNET Runnig Team
1031 Patryk Staniszewski 1998 Bytom
1032 Krzysztof Stercel 1958 Jaworzno
1033 Beata Krzeszowska 1969 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1034 Wioleta Hekiert 1975 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1035 Adam Lebioda 1970 Katowice WUJEK BIEGA KATOWICE
1036 Andrzej Trela 1977 Czeladź
1037 Marek Opiłek 1983 Katowice Euvic / AugusTeam
1038 Mariusz Majdziński 1986 Żory
1039 Sylwia Kubaczka- Ligenza 1983 Czeladź #czeladzbiega
1040 Wojciech KOWALCZYK 1973 Tychy Viking Training Center
1041 Aleksander Haupt 1976 Chorzów
1042 Jarosław Kuczawski 1974 Jaworzno
1043 Marcin Kamionka 1978 Orzesze
1044 MIROSŁAW KOLONKO 1970 Chorzów Goggle PAE Team
1045 Małgorzata Mierzejewska 1981 Mysłowice
1046 Mariusz Olejnik 1973 Strzyżowice
1047 Jan Muszyński 1945 Katowice BBJM
1048 JUSTYNA KOLONKO 1975 Chorzów Goggle PAE Team
1049 Agnieszka Kliś 1972 Tychy Viking Training Center
1050 Adam Konczewicz 1982 Tarnowskie Góry
1051 Anna Szkarłat 1981 Katowice ADS Masna
1052 Krzysztof Stasik 1978 Radzionków LOGTECH TEAM RADZIONKÓW
1053 Patrycja Stępak 1993 Gliwice SRTG GLIWICE
1054 Sabina Dziubaczka 1985 Bieruń Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami
1055 Ewelina Magiera 1982 Imielin Chwalisz czy nie chwalisz - lotej z nami
1056 Aleksandra Koczur 1985 Katowice kara-kum
1057 Michał Kiek 1982 Katowice kara-kum
1058 Kamil Pyta 1994 Siemianowice Śląskie
1059 Błażej Kasiowniak 1993 Bielsko-Biała
1060 Łukasz Szeliga 1997 Radlin
1061 Marcin Materla 1983 Nakło Śląskie Bujo my...
1062 Adam Machowiak 1984 Katowice
1063 Monika DZIUBEK 1980 DĄBROWA GÓRNICZA
1064 Michalina Trefon 1987 Rogoźnik
1065 Adam Szymański 1975 Katowice DZIADY OCR
1066 Jan Kapicki 1956 Mysłowice
1067 Łukasz Pidanty 1984 Jastrzębie Zdrój
1068 ROBERT KRZAK 1964 Gliwice AUTHOR BICYCLES
1069 Szymon Wiśniewski 1978 Rudziczka
1070 Jarosław Ormański 1976 Siemianowice Śląskie
1071 Sławomir Kałuża 1972 Siemianowice Śląskie ADS Masna
1072 Adam Skorupa 1976 Zabrze Miraz Race Team
1073 Sylwia Janicka 1971 Rybnik Drużyna Kopernika
1074 MAREK Krawczyk 1971 Dobieszowice Dobieszowice Experiment
1075 Łukasz Kawka 1987 Siemianowice Śląskie Night Runners
1076 Ania Kuźnik 1989 Katowice Husaria Race Team
1077 Piotr Treska 1986 Tychy Runhogs Tychy
1078 Monika Nowak 1974 Bytom
1079 Paweł Osetek 1988 Pszów Radlinioki w biegu
1080 Krzysztof Szczucki 1973 Żory
1081 Elzbieta Żuchowicz 1959 Dąbrowa Gornicza Medicover Runners
1082 Klaudia Chrószcz 1984 Bieruń Chwalisz czy nie chwalisz-lotej z nami
1083 Andrzej Niemiec 1975 Siemianowice Śląskie AugusTeam
1084 Agnieszka Sobieszczańska 1980 Prudnik Dyczuś Team
1085 Wojciech Dymurski 1966 Tychy
1086 Marta Hospod 1987 Katowice
1087 Tamara Koczur 1978 Myszków Ambitni Amatorzy
1088 Dariusz Zdebel 1968 Piekary Slaskie Lecymy Durś
1089 Andrzej Wieloch 1965 PARZYMIECHY ZRYW PARZYMIECHY
1090 JÓZEF BUKALSKI 1960 STAROKRZEPICE ZRYW PARZYMIECHY
1091 Marcin Pala 1982 Bieruń CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMI
1092 Kinga Gawlikowska 1996 Mikołów CF Kuźnia Damiana
1093 Artur Bożek 1985 Bytom Cidry Lotajom
1094 Tomasz Harwig 1977 Radzionków Cidry Lotajom
1095 Patryk Harwig 2000 Radzionków Cidry Lotajom
1096 Artur Chmielewski 1974 Tychy Team Papry
1097 Kinga Drożdż 1984 Katowice
1098 Piotr Kandora 1972 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1099 Joanna Kandora 1975 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1100 Patryk Wrzosek 1989 Czeladź #CzeladzBiega
1101 Marcin Żylak 1982 Woźniki Niezniszczalni
1102 Agata Zadrożna 1990 Katowice MK Team
1103 Tomasz Jurok 1968 Chorzów CF Kuźnia Damiana
1104 Piotr Jakubowski 1970 Mysłowice Lotom Bo Lubia
1105 Mariusz Prejzner 1976 Zabrze
1106 Anna Pluszczyk 1982 Piekary Śląskie Lecymy Durś
1107 Marcin Pluszczyk 1981 Piekary Śląskie Lecymy Durś
1108 Agnieszka Kopcińska 1995 Kraków
1109 Krystian Kobier 1970 Chorzów
1110 Mateusz Włodarski 1988 Sosnowiec
1111 Agnieszka Kałuża 1976 Siemianowice Śląskie Augusteam
1112 MAŁGORZATA SZCZĘŚNIAK 1975 Czeladź #czeladzbiega
1113 Adrian Szydłowski 1973 Chorzów AW POLSKA TEAM
1114 Przemek Krawczyk 1985 Chorzów
1115 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne
1116 Stanisław Stasiczek 1975 Pszczyna
1117 DARIUSZ JANUKOWICZ 1973 KATOWICE
1118 Tomasz Cygan 1990 Chorzów
1119 Marek Klebach 1972 Będzin W pogoni za duchem
1120 Łukasz Migała 1995 Siemianowice Śląskie
1121 Grzegorz Żelech 1985 Wola PoWoli do celu
1122 Marcin Stabrawa 1984 Mysłowice Gorcki Dziećkowice
1123 Lucyna Kobier 1970 Chorzow
1124 EWA JANUKOWICZ 1972 KATOWICE
1125 Krystyna Śwoderska Bem 1981 Katowice
1126 Bożena Borecka 1974 Chorzów
1127 Wojciech Maćkowski 1980 Czeladź Best Champions Runners
1128 Maciej Borecki 1973 Chorzów
1129 Patryk Janus 1985 Katowice
1130 Renata Gawlikowska 1976 Mikołów CF Kuźnia Damiana
1131 Marcin Skowron 1977 Bytom TriDivision Triathlon Team
1132 Artur Myga 1987 Katowice
1133 Piotr Dudkiewicz 1950 Chorzów BiegamDlaSiebie
1134 Damian Dudkiewicz 1984 Świętochłowice BiegamDlaSiebie
1135 Maciej Cygal 1996 Katowice
1136 Łukasz Schabek 1992 Czeladź #czeladzbiega
1137 TOMASZ WÓJTOWICZ 1985 Katowice
1138 michał krypczyk 1970 Chorzów
1139 Adrian Nowakowski 1982 Siemianowice Śląskie Niebieskie Siemianowice
1140 Jacek Strumien 1962 katowice
1141 Sebastian Skowronek 1982 Marklowice
1142 Barbara Wojtas 1981 Katowice
1143 Szymon Gąsowski 1981 Bielsko-Biała
1144 Dawid Zielonka 1992 Ruda Śląska
1145 Krzysztof Sobel 1991 Boruszowice Krotofil Team
1146 Adam Ciszewski 1987 Bytom Bieg z Chrystusem
1147 Michał Maciejowski 1987 Świętochłowice
1148 Edyta Subik 1988 Gliwice
1149 Tomasz Subik 1985 Gliwice
1150 Marek Hewig 1976 Nowe Chechło Biegnę bo lubię
1151 Aleksandra Woźniak 1991 Chorzów Sklep Biegacza Katowice
1152 Janusz Czapski 1970 Bielsko Biała
1153 Paweł Wylężek 1992 Piekary Śląskie Lecymy Durś / OPP Katowice
1154 Bartek Zamojski 1976 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1155 Jan Gaida 1960 Miasteczko Śląskie biegam bo chcę
1156 Iwonka Zamojska 1978 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1157 Zofia Wojewódka 1986 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej)
1158 Ewa Kwaśny 1977 Bielsko-Biała
1159 Kacper Wojtyniak 1993 Katowice
1160 Łukasz Wilk 1979 Jaworzno
1161 Michał Lisieński 1987 Siemianowice Ślaskie CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM / AUTO-FORM
1162 Gabriela Orzeł 1995 Stary Sącz
1163 EWA GOŁAWSKA 1986 ORNONTOWICE
1164 Anna Nosal 1982 Świętochłowice KIESOW Polska
1165 Małgorzata Bober 1995 Jazowsko
1166 Paweł Włodarczyk 1981 Katowice
1167 Krzysztof Kiec 1995 Stalowa Wola
1168 Barbara Lichorad 1979 Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
1169 Rafał Openchowska 1976 Boruszowice TARNOWSKIE GÓRY
1170 Karol Zerson 1988 Zawiercie
1171 Paulina Kurbiel 1992 Sosnowiec
1172 Kamil Kozieł 1986 Dąbrowa Górnicza
1173 Michał Kondrusiewicz 1988 Gliwice CSR
1174 Agnieszka Krawiec 1977 Zabrze
1175 Andrzej Przybylski 1967 Sosnowiec Aktywni Sosnowiec
1176 Dorota Przybylska 1967 Sosnowiec Aktywni Sosnowiec
1177 Łukasz Pietrzak 1983 Bytom
1178 ARTUR KIJANKA 1976 KATOWICE Szybcy i wolni
1179 Adrian Gałęziok 1985 Radzionków Cidry Lotajom
1180 GRZEGORZ ŚMIETANA 1977 RACIBÓRZ EASYRUN RACIBÓRZ
1181 Benedykt Ciastek 1967 Siemianowice slaskie Nie zeszony
1182 Krzysztof Bałazy 1974 Racibórz
1183 Beata Lata 1973 Siemianowice Śląskie
1184 Robert Cywiński 1973 Świerczyniec Świerczyniec Running
1185 Elżbieta Cywińska 1975 Świerczyniec Świerczyniec Running
1186 Dawid Usowicz 1991 Katowice Rozbiegana Ligota
1187 Krzysztof Uklański 1995 Mikołów CF Kuźnia Damiana
1188 Karolina Muskietorz 1995 Mikołów CF Kuźnia Damiana
1189 Arkadiusz Kurtok 1992 Siemianowice Śląskie KMP Bytom
1190 Małgorzata Skrzyposzek 1970 Ruda Śląska
1191 KATARZYNA KWIECIEŃ 1969 ZAWIERCIE BIEGAJ Z BABKAMI
1192 Jakub Kotula 1984 Katowice
1193 katarzyna wojakowska 1978 zabrze K&K RUN
1194 ARKADIUSZ PUDŁO 1976 Ziemięcice Oasis team sport
1195 Sergiusz Łuszczyk 1989 Wodzisław Śląski
1196 Bartosz Bazan 1998 Rudnik Mały Brak
1197 Ireneusz Lubos 1977 Chorzów
1198 Krzysztof Majek 1971 Katowice Augusteam
1199 Wojciech Sławiański 1978 Bytom Bytomski Półmaraton
1200 Katarzyna Krypczyk 1972 CHORZÓW Augusteam
1201 Agnieszka Majek 2000 Katowice Augusteam
1202 Oliwier Gębczyński 2002 Gliwice
1203 Grzegorz Nowak 1975 Chorzów
1204 Rafał Fey 1977 Chorzów
1205 Julia Hankus 1987 Dąbrowa Górnicza
1206 Kamil Kasper 1990 Siemianowice Śląskie
1207 Krzysztof Banek 1984 RADZIONKÓW TourSport Running Team
1208 Artur Markowski 1976 Roczyny
1209 Renata Herliczka 1983 GLIWICE AML-FLY
1210 Monika Rataj 1984 Mysłowice
1211 Łukasz Rataj 1983 Mysłowice
1212 Łukasz Szyszkowic 1984 Bytom
1213 Hubert Migała 1999 Siemianowice Śląskie
1214 Sebastian Gabor 1974 Siemianowice Śląskie
1215 Marta Jełowicka-Gabor 1982 Siemianowice Śląskie
1216 Tomasz Herliczka 1975 GLIWICE AML-FLY
1217 Grzegorz Kruk 1969 Czestochowa Press Glass Biegamy i Wspieramy
1218 Jerzy Fyda 1983 Katowice CSC Runners
1219 Justyna Fyda 1986 Katowice CSC Runners
1220 Agnieszka Pinkawa 1980 Katowice Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem
1221 ROLAND CYNARSKI 1981 BYTOM NA MAXA
1222 Michał Żelasko 1989 Ruda Śląska
1223 Joanna Androsz 1980 Rybnik
1224 Anna Biskup 1977 Ornontowice Kia Etrans - STS Biegaton Mikołów
1225 Łukasz Kuraś 1994 Siewierz FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
1226 Adam Świtalski 1989 Chorzów SKPB Katowice
1227 Leszek Prus 1972 Siemianowice Śląskie Niezrzeszony
1228 Wojciech Sobota 1998 Ruda Śląska
1229 Krzysztof Toporek 1984 Zabrze Wylotane
1230 Ewa Toporek 1984 Zabrze Wylotane
1231 Dawid Cichocki 1986 Pyskowice
1232 Mateusz Kachel 1986 Tychy Carbon OCR Racing Team
1233 Mariusz Skutnik 1989 Siemianowice Śląskie PwC SDC Runners Team
1234 Marek Łatka 1977 Rudziczka
1235 Tomasz Brom 1973 Świętochłowice Bieg z Chrystusem
1236 Jacek Strojecki 1983 Tarnowskie Góry Policja TG
1237 Arkadiusz Bełkot 1977 Świętochłowice
1238 Justyna Pachut 1977 Tychy Viking Training Center
1239 Jacek Bentkowski 1994 Katowice
1240 Aleksandra Leszczyńska 1986 Zabrze
1241 Marek Pyzik 1963 Gliwice 1963
1242 Łukasz Doman 1979 Ruda Śląska Socios Silesia
1243 Michał Krawczyk 1986 KATOWICE
1244 Michał Wręczycki 1994 Katowice
1245 Filip Mutke 1994 Chorzów
1246 Adrian Skutela 1984 Mikołów
1247 Tomasz Pytka 1986 Ruda Śląska
1248 Mateusz Świątek 1986 Katowice
1249 Monika Bogacz 1988 Ruda Śląska ADS Masna
1250 Katarzyna Bochenek 1976 Bytom
1251 Natalia Krupa 1990 Chorzów ChSBD "W Ruchu"
1252 Adam Kuśkaa 1992 Rybnik AZS AWF KATOWICE
1253 Karol Sokołowski 1987 Tychy
1254 Tomasz Szulc 1979 Siemianowice Śląskie #parkrun Katowice
1255 Bożena Komorowska 1969 Rybnik Drużyna Kopernika
1256 Karolina Bogus 1977 Katowice
1257 Mikołaj Holik 2000 Katowice Żarłok TeAM
1258 Krzysztof Zarzynski 1980 Zbrosławice Socios Silesia
1259 Monika Leki 1992 Tychy
1260 Tomasz Myrcik 1992 Katowice Arsenal
1261 Konrad Bruch 1990 Siemianowice Śląskie
1262 Michal Rzepka 1980 Chrzanów Team Papry
1263 Adam Ursoń 1980 Ruda Śląska ADS Masna
1264 Agnieszka Sogorska 1991 świętochłowice Malczusia team
1265 Aleksander Kampka 1976 Gliwice
1266 Tomasz Konwalinka 1980 Sosnowiec Środula Team
1267 Paweł Długosz 1990 Siemianowice Husaria Race Team
1268 GRZEGORZ GOLDA 1973 Świętochłowice 6GNING9
1269 Katarzyna Pilch 1972 Siemianowice Śl
1270 Mateusz Telecki 1986 Sosnowiec
1271 Mateusz Pietras 1990 Chorzów
1272 Anna Janko 1991 Żory HRmax Żory
1273 Joanna Masztalska 1998 Zabrze
1274 Justyna Krupa 1985 Chorzów ChSBD "W Ruchu"
1275 Marek Ogłaza 1978 Katowice
1276 Łukasz Noga 1982 Sosnowiec Zdzieraj Kapcie
1277 Mateusz Sochan 1992 Żory
1278 Paweł Gryszka 1983 Chorzów AugusTeam
1279 Mariusz Hilgner 1973 Bytom
1280 Mariusz Piotrowski 1976 Chorzów Mariusz Piotrowski Brokermar
1281 Monika Duży 1986 Bieruń Chwalisz czy nie chwalisz lotej z nami
1282 Wojciech Adamus 1978 Ruda Śląska Judo Team Masters Gliwice
1283 Anna Adamus 1977 Ruda Śląska Judo Team Masters Gliwice
1284 Beata Ciosek 1970 Chorzów Augusteam
1285 Tomasz Szczeszak 1978 DĄBROWA GÓRNICZA EWSASZ TEAM
1286 Agnieszka Zawiła 1986 Katowice
1287 Bartłomiej Lotko 1990 Zawiercie
1288 Andrzej Buchała 1968 Lędziny Świerczyniec Running
1289 Paweł Probierz 1974 Dąbrowa Górnicza
1290 Karolina Grochowicz 1975 Bytom
1291 Magdalena Janowska 1976 Katowice 1976
1292 Kinga Sajda 1989 Katowice Klub Sportowy Manhattan 27
1293 Krystian Labiak 1981 Katowice
1294 Grzegorz Juszczak 1979 Tychy
1295 Adam Orzechowski 1979 Katowice Mysłowicki Klub Biegacza No.1
1296 Rafał Szymura 1982 Katowice Hel Triathlon Center
1297 Tomasz Lichosik 1984 Sosnowiec TECH PL Biega
1298 Daniel Korcz 1979 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1299 Agnieszka Czopek 1978 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1300 Tomasz Majka 1987 Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO
1301 Bogusław Guja 1953 Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO
1302 Damian Rykalski 1981 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1303 Piotr Kolka 1987 JAWORZNO KB MCKiS JAWORZNO
1304 Rafał Szarek 1979 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1305 Agata Kowalczyk- Grochla 1978 Jaworzno KB MCKIS Jaworzno
1306 Dariusz Gigoń 1967 Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO
1307 Anna Pierzchała 1974 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1308 Natalia Boś 1985 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1309 Przemysław Boś 1982 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1310 Przemysław FILIPEK 1980 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1311 Ela Kuczminska-Ciągwa 1980 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1312 Katarzyna Syguła 1973 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1313 Krzysztof Pieczara 1981 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1314 Kazimierz Kawulak 1963 Jaworzno Kb MCKiS Jaworzno
1315 Krzysztof Kryszk 1976 KATOWICE August Team
1316 Małgorzata Kryszk 1978 KATOWICE
1317 Jarosław Pytel 1982 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1318 Aneta Wilczyńska 1974 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno / Jaworzno Runners
1319 Marta Marcinowska 1984 Jaworzno KB MCKIS Jaworzno
1320 Rafał Niemczyk 1982 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1321 Magdalena Ciezak-Rauszer 1981 Jaworzno KB Mckis Jaworzno
1322 Zbigniew Żaliński 1962 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1323 Agata Budka 1971 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1324 Agnieszka Buchowicz 1981 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1325 BŁAŻEJ PIECZARA 1979 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO
1326 Piotr Brzozowski 1969 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1327 Teresa Brzozowska 1969 Jaworzno KB MCKiS JAWORZNO
1328 Beata Koźmienko 1983 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1329 Przemysław Starzycki 1990 JAWORZNO KB MCKiS JAWORZNO
1330 Mariusz Sobota 1981 Jaworzno KB MCKIS JAWORZNO
1331 Robert Ciupek 1969 Jaworzno KB MCKIS Jaworzno
1332 Daria Ciupek 1973 Jaworzno KB MCKIS Jaworzno
1333 Bartłomiej Gliniecki 1975 JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO
1334 Mariusz Kiljan 1979 Jaworzno KB Mckis Jaworzno
1335 JOANNA WALESZ 1975 JAWORZNO KB MCKiS JAWORZNO
1336 Teresa Szozda 1967 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1337 Mariusz Drabiński 1989 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1338 Marek Gębski 1999 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1339 Grzegorz Gębski 1966 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1340 Robert Chmielewski 1970 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1341 Paweł Nogaj 1970 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno / Jaworzno Runners
1342 Marcin Siwek 1979 Piekary Śląskie
1343 Tomasz Chudzyński 1980 Tychy Elektrony
1344 Rafał Witała 1983 Gliwice
1345 Anna Zocłońska 1972 Mysłowice -
1346 Daniel Wicher 1987 Katowice Sii Running Team
1347 Marek Krakowian 1987 Częstochowa Jest Lepiej Run Team Częstochowa
1348 Michał Bąkowski 1977 Ruda Śląska Augusteam
1349 Łukasz Łatka 1982 Rybnik
1350 MACIEJ KRZYŻOWSKI 1984 TYCHY
1351 Sebastian Brzdęk 1982 Zawiercie Leśni Olimpijczycy
1352 Wojciech Kasperski 1983 Siemianowice Śląskie Siemianowicki Klub Kyokushin Karate
1353 Jakub Imosa 1975 Katowice KOTRAK TEAM
1354 AGNIESZKA CEBO 1987 BYTOM Miraz Race Team
1355 SEBASTIAN LASKOWSKI 1978 GLIWICE KATA GURUMA GLIWICE
1356 JUSTYNA BURZAK 1985 GLIWICE KATA GURUMA GLIWICE
1357 Milena Mazur-Rubińska 1980 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1358 Marcin Wolniaczyk 1977 Chorzów Energoprojekt Katowice
1359 mariusz wilk 1966 pyskowice
1360 Stanisław Filuś 1965 Mysłowice KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza
1361 Seweryn Czapla 1983 Siemianowice Slaskie Buyer's World
1362 Szymon Babiński 1977 Zabrze TriDivision
1363 Jarosław Jankowski 1981 Bielsko-Biała
1364 Bogusław Zgoda 1963 Siemianowice Śląskie
1365 Damian Stalmach 1978 Piekary Śląskie Lecymy Durś
1366 Mirosław Marczak 1980 Tarnowskie Góry
1367 Katarzyna Rzemińska 1981 Siemianowice Śląskie Bonkole
1368 Bartłomiej Opioła 1977 Ruda Śląska
1369 Agnieszka Tokarz 1979 Jaworzno
1370 Piotr Hahn 1982 Paniówki NorRun Team
1371 Marcin Michalik 1978 Siemianowice Śląskie
1372 Klaudia Gancarczyk 1995 Sosnowiec
1373 Angelika Olejczak 1994 Katowice
1374 Andrzej Kaszubski 1980 Zabrze Focus Marketing
1375 Macin Mucharski 1985 Bieruń Nowy
1376 Marek Stuchlik 1984 Jarząbkowice Aktywna Pszczyna Runners Team
1377 Bogusia Ćwięczek 1977 Świerklaniec PUNKT
1378 Bogdan Dudek 1976 Tarnowskie Góry PUNKT
1379 Katarzyna Rekus 1991 Tarnowskie Góry PUNKT
1380 Józef Hańczur 1961 Bytom B T M RUNNERS
1381 AGNIESZKA DZIEDZIC 1975 RUDA ŚLĄSKA BIEG Z CHRYSTUSEM
1382 ROBERT DZIEDZIC 1975 RUDA ŚLĄSKA BIEG Z CHRYSTUSEM
1383 Marek Zober 1985 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team
1384 Sławomir Smolik 1974 Świętochłowice Gitfit
1385 Slawomir Cholewa 1983 Katowice
1386 Piotr Piskuń 1990 Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM
1387 Tomasz Dobrzyniecki 1967 Bytom
1388 Małgorzata Rencz 1974 Orzesze AUGUSTEAM
1389 PAWEŁ KARLIK 1984 KOBIÓR
1390 Edyta Gwóźdź 1979 Jaworzno Dla siebie
1391 Małgorzata Siwek 1992 Książenice
1392 Marta Masłowska 1987 Chorzów PUNKT
1393 Agnieszka Zdeb 1988 Słomniki Active Jura
1394 Dominika Ocylok 1998 Oświęcim
1395 Wioleta Wilk 1985 Zagaje Smrokowski 7 Active Jura
1396 Paweł Grzesik 1976 Babice
1397 Michał Wolański 1983 Częstochowa
1398 Janusz Halczok 1982 Bytom Miechowicka Grupa Biegowa
1399 Wojciech Oleś 1975 Przeciszów Arkanet Running Team
1400 Mikołaj Oleś 2001 Przeciszów Arkanet Running Team
1401 Dorota Bagińska 1968 Sławków
1402 Wojciech Skopiński 1982 Rybnik Arkanet Running Team
1403 Rafał Szymski 1979 Radzionków Cidry Lotajom
1404 andrzej watoła 1975 łuków śląski aktywni lyski
1405 barbara watoła 1977 łuków śląski aktywni lyski
1406 Bogumił Sokół 1959 Opoczno
1407 Katarzyna Łokieć 1981 Sławków Magneti Marelli Poland
1408 Leszek Milejski 1981 Dąbrowa Górnicza Magneti Marelli
1409 Łukasz Warzybok 1986 Orzesze
1410 Piotr Mosur 1980 Nowe Chechło NUDEL TEAM
1411 Adam Skierski 1971 Katowice Endurance Team
1412 Jacek palasz 1970 sosnowiec zaglebie
1413 Zuzanna Grabowska 1996 Krośnica Izbicko w biegu
1414 Paweł Rębisz 1977 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1415 Andrzej Drażyk 1966 Orzesze
1416 Andrzej Borkowski 1966 Orzesze
1417 Barbara Niedojad 1982 Zabrze
1418 Piotrek Gołębiowski 1980 Chorzów
1419 Mateusz Majcherczyk 1985 Soanowiec Crossbox evolution
1420 Marlena Polk 1990 Pyskowice
1421 Andrzej Tarnawski 1976 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno
1422 Sebastian Szlezok 1986 Chorzow
1423 Aneta Musialik 1978 Chorzow
1424 Arkadiusz Jachym 1979 Gliwice Silesia Socios
1425 Jolanta Seweryn 1980 Łazy
1426 Marek Golasz 1964 Świętochłowice
1427 Kasia Bańczyk 1987 Orzesze
1428 Joanna Skrzypczyk 1977 Rudołtowice Azyl
1429 Marian Swatek 1969 Radzionków Cidry lotajom
1430 Celina Kubiak 1975 Gliwice
1431 Iwona Maniura 1974 Bytom
1432 WERONIKA Sieradzka 1991 Ruda Śląska
1433 Łukasz MAŁOLEPSZY 1983 Mysłowice
1434 Michał Szwarczyński 1980 Gliwice Energoprojekt Katowice
1435 Krzysztof Tkocz 1965 Ruda Śląska Gołaś Team
1436 Jacek Waszak 1989 Knurów Gołaś Team
1437 Paweł Stożek 1985 Bytom
1438 Beata Filipiak 1976 Bytom MGB
1439 Damian Miszczak 1974 Imielin Kilometry dla Kasi
1440 Grzegorz Adamczak 1980 Katowice Travois
1441 Ania Kawecka 1982 Maków
1442 Anita Brzdęk 1980 Zawiercie Leśni Olimpijczycy
1443 Mirosław Machała 1973 Chorzów Chorzów Stary
1444 Arkadiusz Kowalczyk 1970 Katowice
1445 Robert Bomba 1978 Będzin Psychotaci
1446 Tomasz Dziewiecki 1977 Tychy
1447 Dariusz Heluszka 1969 Chorzów PZU Sport Team
1448 Magdalena Adamik 1987 Lędziny
1449 Tadeusz Kwaśniewski 1987 Lędziny
1450 Czesław Kroczek 1969 Lędziny
1451 Antoni Stefański 1965 Lędziny
1452 Dariusz Baran 1978 Dąbrowa Górnicza Ruszamy Dąbrowę
1453 Dariusz Rogowski 1972 Katowice
1454 Arkadiusz Szymczak 1992 Siemianowice Śląskie
1455 Krzysztof Kopinski 1972 Ruda Śląska
1456 Anna Kopińska 1979 Ruda Śląska
1457 Kamil Chrobot 1983 Zawiercie
1458 Lukasz Jelonek 1982 Tarnowskie Góry EKO-TECH Triathlon Team
1459 Tomasz Klimkowski 1974 Bytom
1460 Damian Skolik 1983 świętochłowice
1461 Mariusz Tomczak 1982 Gliwice ENERGOPROJEKT-KATOWICE
1462 Dagmara Sielska 1994 Pyskowice
1463 Marcin Bebek 1985 Międzyrzecze Bąk Team
1464 Michał Prymas 1981 Włoszczowa TLW Suunto
1465 Marek Chrapkiewicz 1983 Pszczyna Szwagry Team Pszczyna
1466 Piotr Żołądź 1989 Gliwice
1467 Adam Maniura 1970 Bytom
1468 Magdalena Malinowska 1984 Jabłonna
1469 Tomasz Leśniak 1984 Dąbrowa Górnicza The Flash is coming
1470 Sławomir Staniek 1980 Rybnik
1471 Piotr Jagielski 1976 Ruda Śląska
1472 Magdalena Jagielska 1982 Ruda Śląska
1473 DARIUSZ BRACHMAŃSKI 1966 MARKLOWICE RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
1474 Michał Maliszewski 1989 Katowice Diebold Nixdorf
1475 Wiktoria Okońska 1992 Katowice Diebold Nixdorf
1476 Łukasz Soliło 1988 Będzin
1477 Łukasz Maciongowski 1989 Katowice
1478 MARIUSZ KORBAS 1973 KATOWICE
1479 Krzysztof Jurak 1991 Zawiercie brak
1480 Patrycja Ludwig 1989 Bytom Grupa Kapitałowa WASKO
1481 Grzegorz Mandrysz 1972 Lyski Aktywni Lyski
1482 PAWEŁ PLUCIŃSKI 1971 SOSNOWIEC FUCHS OIL TEAM
1483 Edyta Plucińska 1972 Sosnowiec Fuchs Oil Team
1484 ADAM KRYSZKOWSKI 1977 Bytom
1485 Angelika Noga 1994 Kozy Kęckie harpagany
1486 Grzegorz Bajer 1975 Sosnowiec Gluten Sruten
1487 Patrycja Knebel 1986 Zabrze
1488 Patryk Szendzielorz 1991 Czechowice-Dziedzice Szwagry Team
1489 Dorota Paciuch 1983 Bytom Rach-Ciach-Ciach Paniówki
1490 Małgorzata Szojda 1985 Katowice Rach-Ciach-Ciach Paniówki
1491 Michał Komornicki 1980 Gliwice
1492 Andrzej Wierzbicki 1978 Sosnowiec Sosnowiec
1493 Jarosław Michalski 1984 Tarnowskie Góry Hetman Tarnowskie Góry
1494 Grzegorz Seweryn 1983 Katowice
1495 Magdalena Parzoch 1993 Chorzów Szturm
1496 Dawid Leszczyński 1986 Piekary Śląskie Szturm
1497 Mirosław Kubicius 1989 Pogwizdów OLZA CIESZYN
1498 Katarzyna Darska 1991 Zawiercie Leśni Olimpijczycy
1499 Krzysztof Roehrich 1986 Łąka Szwagry Team Pszczyna
1500 Wojciech Chrzanowski 1969 Katowice
1501 PAWEŁ STYCZYŃSKI 1988 ZAWIERCIE CENTRUM FIZJOTERAPII MEDIUS ZAWIERCIE
1502 Dariusz Puchała 1964 Zabrze
1503 Kamil Wollny 1992 Kornice Eko Okna Runners
1504 Katarzyna Drobniak 1984 Kraków Z bieganiem mi do twarzy
1505 Grzegorz Filipkowski 1981 KATOWICE RATOWNIK GÓRNICZY TEAM
1506 Adam Mrozek 1983 Tarnowskie Góry TARNOWSKIE gÓRY
1507 Marek Walorski 1993 Radzionków Lotom Som
1508 Aldona Piela-Skawińska 1971 Katowice
1509 Tomasz Sikora 1985 Katowice
1510 Jacek Paczkowski 1980 Zabrze
1511 Magdalena Patas 1990 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski
1512 Marek Seweryn 1979 Katowice ZF Gliwice
1513 Grażyna Świerc 1969 Siemianowice Śłąskie
1514 Michał Mudy 1976 Katowice
1515 Adam Gawinek 1980 Ruda Śląska
1516 Adam Moj 1981 Chorzów
1517 Janusz Szala 1952 Łaziska Górne
1518 Rafał Błaszczyk 1993 Katowice
1519 Michał Jaremczuk 1988 Białystok
1520 Jakub Klimkiewicz 1982 Katowice Banana Team & Park Inn Katowice Team
1521 Anna Herman 1976 Siemianowice Śląskie Runonline Team
1522 Dawid Kubera 1987 Tychy alwaysinmotion.pl
1523 Arkadiusz Tabor 1991 Chorzów -
1524 Marta Bała-Tabor 1994 Chorzów -
1525 Michal Pustelnik 1981 RYBNIK
1526 Aleksander Koziel 1990 Łódź
1527 Michał Rosłaniec 1980 Tarnowskie Góry
1528 Magdalena Buchalik 1990 Rybnik
1529 Piotr Kryczek 1979 Dąbrowa Górnicza Team Urodzeni Biegacze
1530 Dawid Tworek 1988 Radzionków
1531 Adam Mach 1988 Bytom Skarpa Bytom
1532 Jolanta Szews 1960 Chorzów
1533 Bartek Dudek 1976 Katowice
1534 Michał Rojek 1977 Gliwice wkurw_team
1535 Łukasz Kleczkowski 1990 Poręba
1536 Artur Pastuszka 1986 Bierun Run & Stunt
1537 Dagmara Sersisko 1992 Zabrze Night Runners Zabrze
1538 Mirosław Świrad 1982 Będzin W pogoni za duchem
1539 Mariusz Szmigiel 1985 Siemianowice Slaskie
1540 Tomasz Pietrzyk 1977 Mysłowice Nojak
1541 Marcin Hajdas 1990 Zabrze Night Runners Zabrze
1542 Wojciech Witoś 1990 Gaszowice Aktywni Lyski
1543 Katarzyna Adamiok 1984 Zabrze Night Runners Zabrze
1544 Jacek Adamiok 1970 Zabrze
1545 Ireneusz Bańczyk 1970 Tarnowskie Góry
1546 Grzegorz Buława 1976 Gliwice
1547 Filip Buława 2002 Gliwice UKS Kometa Gliwice
1548 Jakub Jachimowicz 1980 Ruda Śląska
1549 Grzegorz Tuszyński 1980 Katowice
1550 Leszek Kajkowski 1955 Chorzów
1551 Marek Filusch 1969 Kędzierzyn-Koźle Amator
1552 marcin szczyrba 1976 łaziska górne
1553 Bartosz Krzemien 1975 Katowice
1554 Paweł Szymański 1988 Chorzów Przestworze.pl / Niewymiękacze
1555 Grzegorz Rygiel 1988 Ligota Szwagry team
1556 Sebastian Moń 1986 Dąbrowa Górnicza CARBON OCR RACING TEAM
1557 Wojciech Babiak 1977 Bieruń RUN & STUNT
1558 Rafał Ruban 1975 Tarnowskie Góry
1559 Michał Orzech 1984 Gliwice Mustangi Gliwice
1560 Sebastian Kukieła 1987 Bielsko-Biała
1561 Tomasz Majewski 1973 Bytom HANSOLO TRI
1562 Agnieszka Piwowarczyk 1980 Zabrze
1563 Krzysztof Hefczyc 1985 Katowice Wiśniowy Dzik
1564 Grzegorz Sówka 1957 Chorzów brak
1565 Patryk Ptak 1990 Chorzów ChSBD "W ruchu"
1566 Natalia Kurzaczek 1987 Chorzów
1567 Patryk Stanowski 1988 Katowice Górnik loto
1568 Natalia Nowak 1992 Gliwice Gliwice
1569 Mariusz Komander 1979 Myslowice
1570 Aleksandra Bartodziej 1971 Siemianowice Śląskie
1571 Anna Chowaniec 1997 Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu
1572 Dominik Tofil 1989 Bytom ChSBD "W Ruchu"
1573 Tomasz Pander 1975 Bytom Freewindrider
1574 Jakub Duda 1978 Katowice
1575 Adam MAŁYSA 1982 Klucze OLKUSZBIEGA. PL
1576 Magdalena Szota 1999 Będzin
1577 Slawomir Sojka 1990 Śląskie Viking training center
1578 Krzysztof Samorański 1982 Wymysłów Muay Running Team
1579 Leszek Maruchniak 1977 Piekary Śląskie Magneti Marelli Poland
1580 Agnieszka Górska 1975 Katowice
1581 Michał Breguła 1978 Chorzów
1582 Paweł Noworolnik 1979 Gliwice Pędzące Misie
1583 PAWEŁ KOZIK 1982 Czarków
1584 Bartosz Dąbrowski 1985 Katowice Wiśniowy Dzik
1585 Adam Janikowski 1985 GLIWICE Anica Team
1586 MICHAŁ ŻUREK 1978 Bytom Btm runners
1587 ALEKSANDER SZAFRAN 1975 ŁODYGOWICE
1588 Dariusz Marszałek 1979 Dąbrowa Górnicza thyssenkrupp Materials
1589 Sebastian Matyjaszczyk 1976 Chorzów
1590 Beata Matyjaszczyk 1979 Chorzów
1591 Anna Dudkiewicz 1981 Katowice Eko-Okna Runners
1592 Piotr Zygmuntowicz 1979 Czerwionka-Leszczyny Anica Team
1593 Magdalena Pilch 1988 Katowice
1594 Marta Synal 1977 Dąbrowa Górnicza
1595 Michał Masny 1989 Rydułtowy
1596 Karolina Wojtowicz 1982 Gliwice Siostry Madizar
1597 Michał Kotowicz 1976 Siemianowice Śląskie Leeniwy Kocur
1598 Bogdan Thomalla 1942 Zabrze Stadion Śląski
1599 Kaśka Garnczarek 1983 BYTOM
1600 Arek Walczak 1970 Zawiercie
1601 karina Brzózka 1981 Świętochłowice brak
1602 Iwona Śledź 1975 Świętochłowice
1603 Klaudia Raczek 1985 Katowice MK team
1604 Marek Pyka 1977 Siemianowice Śląskie CHOP ZE ŻELAZA Tri Team
1605 Piotr Sączawa 1975 Jaworzno Brak
1606 Krzysiek Kokot 1974 Żory Niewybiegani
1607 Maciej Sojka 1979 Siemianowice Slaskie #rubylotej
1608 Michał Lewandowski 1970 Siemianowice Śląskie
1609 Zbigniew Adamowski 1979 Myszków Start Bielsko-Biała
1610 Kamila Wawrzynkiewicz 1993 ZABRZE
1611 Magdalena Herbeć-Labocha 1976 Kędzierzyn-Koźle
1612 Przemysław Martowski 1985 Zabrze PO ROBOCIE
1613 Kamil Adamus 1986 Ozimek Biegam, bo mnie ludzkość denerwuje xD
1614 Rafał Kocioł1 1977 Jaworzno Pixonet Team
1615 Monika Matuszewska 1974 Gliwice Night Runners Gliwice
1616 Ewa Czapska 1962 Katowice
1617 Ewa Zelmanowicz - Szłapa 1974 Izbicko Izbicko w biegu
1618 Leszek Skora 1975 Izbicko Izbicko w biegu
1619 Adrian Dąbrowski 1993 Siemianowice
1620 Tomasz Słupik 1977 Bełk Eltos - Bełk
1621 Damian Pasek 1985 Bytom TEAM PASEK
1622 Magdalena Pasek 1990 Bytom TEAM PASEK
1623 Marta Klosa 1981 Katowice
1624 Michał Szczygieł 1985 Czeladź
1625 Michał Maciejowski 1984 Ruda Śląska
1626 Tomasz Wywioł 1991 Łaziska Górne
1627 Piotr Jezusek 1980 Gliwice
1628 Karol Stroba 1984 Bytom
1629 Leszek Rusek 1975 Siemianowice Śląskie
1630 Wincenty Pas 1977 Knurów
1631 Ewa Żuczek 1978 Katowice
1632 Marek Tarabura 1973 Jaworzno Satori
1633 Tomasz Rusin 1978 Siemianowice Śląskie
1634 Sandra Alker 1986 Warszawa Alker Team
1635 Maciej Molczyk 1983 Katowie -
1636 Joanna Możdżan 1989 Chorzów
1637 Daniel Polaczek 1993 Otmice Izbicko w biegu
1638 Małgorzata Zientek 1981 Ruda Śląska
1639 Marcin Stolarczyk 1985 Mysłowice
1640 Tomasz Wojtaszek 1991 Knurów
1641 Jacek Radomski 1971 Sosnowiec
1642 Marcin Biliński 1984 Psczyna
1643 Adrian Majdziński 1993 Żory
1644 Robert Ciupek 1981 Chorzów
1645 Grzegorz Dąbrowski 1992 Siemianowice Śląskie
1646 Sebastian Włodarski 1992 Siemianowice Śląskie
1647 aleksander batoryna 1983 będzin
1648 Aleksandra Majowska 1976 Ruda Śląska
1649 Piotr Mrózek 1983 Żywiec
1650 Małgorzata Kaczmarska 1975 Zabrze
1651 Jacek Kaczmarski 1980 Bytom
1652 SŁAWOMIR ORZEŁEK 1956 PANKI Zabiegani Cz-wa
1653 Kamila Gorczyca 1983 Panki Zabiegani Cz-wa
1654 Piotr Skuczeń 1980 Ruda Śląska
1655 Paweł Benedik 1984 Katowice
1656 Igor Golonka 1994 Sosnowiec Niedzielny Biegacz
1657 Damian Kołodziejczak 1971 Siemianowice Śląskie
1658 Piotr Misiak 1972 Sarnów
1659 Piotr Olejarz 1985 Tychy
1660 Maria Staniszewska 1968 Katowice
1661 Mariusz Jakub Lis 1974 Sosnowiec Magneti Marelli Poland Sosnowiec
1662 Wojciech Widera 1993 Tychy
1663 Tomasz Świat 1981 Katowice
1664 MARIUSZ MROŻEK 1976 KLUCZE OPP KATOWICE
1665 Tomasz Pagórski 1988 Sosnowiec
1666 Przemysław Basa 1973 Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
1667 Piotr Chechelski 1969 Katowice Birell Isotonic Team
1668 Zbigniew Fijałkowski 1962 Świętochłowice KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
1669 Janusz Jabłko 1968 Mysłowice
1670 Lucyna Jabłko 1970 Mysłowice Augusteam
1671 Adam Jagieła 1973 Siemianowice Śląskie KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
1672 Rafał Jóskowski 1976 Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
1673 Magdalena Krzon 1990 Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
1674 Ireneusz Krzon 1966 Ruda Sląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
1675 Andrzej Krzon 1980 Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
1676 Marcin Kuc 1973 Siemianowice Śląskie AUGUSTEAM
1677 Tomasz Kulpok 1980 Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
1678 Łukasz Kurzeja 1979 Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZAB RUDA SLASKA
1679 Adam Juzyk 1977 Ruda Śląska Biegamy z Sercem