JBL SUPER LEAGUE TRIATHLON POZNAŃ 2021 - Dystans 28,25km (sprint) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
1001 Barbara Górnikiewicz 1984 Poznań NieWiemCoNaObiad K 30-39
1002 Marcin Kurek 1980 Gruszczyn e-automatyk Marcin Kurek M 40-49
1004 Marek Meszyński 1971 Toruń M 50-59
1005 rafal koj 1979 Gliwice Pan M 40-49
1008 MAGDALENA TOMCZYK 1959 POZNAŃ K.B.im.MACIEJA FRANKIEWICZA K 60-69
1010 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night TRI Team M 40-49
1011 Agnieszka Gadomska 1996 Zielona Góra CTS / UKS CITYZEN K 18-29
1016 Adam Taracha 1985 Poznań Copacabana M 30-39
1017 Dariusz Mikulski 1978 Kostrzyn M 40-49
1019 Katarzyna Rosińska 1988 Poznań K 30-39
1020 Jarosław Miśkiewicz 1959 Poznań M 60-69
1022 Wiktoria Marciniak 2000 Poznań K 18-29
1025 Daniel Drążkiewicz 1984 Luboń M 30-39
1026 Piotr Maraszek 1963 Ostrów Wielkopolski M 50-59
1031 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa niezrzeszona K 70-79
1033 Paweł Walkowiak 1970 Borowo-Młyn Walkołajak Team M 50-59
1034 Justyna Walkowiak 1997 Borowo-Młyn Walkołajak Team K 18-29
1035 Ryszard Marek Raś 1950 Przeżmierowo Eko-Wod-Kan M 70-79
1036 Tomasz Łubiński 1975 Przylep- Szczecin Aibo.pl M 40-49
1037 Jarosław Nikodemiak 1976 SWARZĘDZ KLAS Szpot SWARZĘDZ M 40-49
1038 GRZEGORZ ANTCZAK 1973 Poznań run4fun M 40-49
1041 Małgorzata Sadowska 1974 KROSNO ODRZAŃSKIE Sąsiedzka Wataha Kamień K 40-49
1042 Marcelina Furmanek 1991 Poznan K 30-39
1043 Łukasz Michałowski 1983 Poznań AWF Poznań M 30-39
1049 Monika Adamska 1987 Poznań K 30-39
1050 Artur Gintyłło 1977 Baranowo M 40-49
1058 Kasia Kita 1983 Poznań K 30-39
1059 Marcin Nowakowski 1972 Wrocław GVT M 40-49
1060 Maciej Mazurczak 1971 Poznań UKS CITYZEN_/BE3 M 50-59
1061 Marek Bąk 1973 Tarnowskie Góry Tri Division Triathlon Team M 40-49
1062 Łukasz Gil 1984 Daszewice M 30-39
1064 Sebastian Kozaczuk 1979 Oława Kozax Team M 40-49
1066 Krzysztof Kleinowski 1966 Motaniec M 50-59
1067 Małgorzata Koperska 1989 Poznań K 30-39
1071 Jacek Jankowski 1980 Wałbrzych M 40-49
1074 Anna Michalak 1973 Piła K 40-49
1075 Grzegorz Łukaszczuk 1982 Rokietnica Dare2Tri M 30-39
1076 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team M 40-49
1077 Piotr Chrzan 1973 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM M 40-49
1079 Aleksander Kowalski 1963 Szczawno-Zdrój SzczawnoRun M 50-59
1080 Artur Grędziński 1978 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM M 40-49
1081 Adam Mańczak 1970 Sierosław WUEF Tri Team M 50-59
1082 Łukasz Basiński 1992 Bydgoszcz Olimpiasport.pl M 18-29
1083 Radosław Szafranek 1986 Poznań Fundacja Lepiej Być - lepiejbyc.pl M 30-39
1084 Marek Przybytkowski 1992 Bydgoszcz M 18-29
1086 Aleksandra Wiertelak 1989 Szczecin K 30-39
1087 Joanna Smoczyńska 1977 Rosnowo Smobee K 40-49
1088 Jacek Smoczyński 1977 Rosnowo Smobee M 40-49
1092 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goślina M 50-59
1093 Aldona Polkowska 1965 Murowana Goślina K 50-59
1096 Mariusz Piesik 1959 Kliny Schrader Interlog M 60-69
1097 Szymon Jaś 1974 Swarzędz Nie Ma Lipy Swarzędz Team M 40-49
1099 Marek Krzyzanowski 1963 Wrocław TRIMAR M 50-59
1100 Artur Mądry 1986 Pobiedziska M 30-39
1101 Iwona Derleta 1964 Szczecin derMMed K 50-59
1103 Marcin Schmidt 1971 Suchy Las M 50-59
1104 Marcin Murawski 1987 Szczecin M 30-39
1105 Jakub Michałowski 1998 Wiry M 18-29
1106 Grzegorz Gierasimiuk 1984 Warszawa Trigger Triathlon M 30-39
1111 Tomasz Wojtucki 1989 Września M 30-39
1113 Dariusz Rzadkowalski 1998 Inowrocław M 18-29
1114 Kacper Barański 1994 Poznań DRUŻYNA SZPIKU M 18-29
1115 Jordan Osuch 1991 Poznań M 30-39
1116 Megi Kowalska 1984 Poznan K 30-39
1117 Tomasz Kosieradzki 1971 Szczecin GO2TRI Szczecin M 50-59
1118 Mirosław Lech 1986 Brzeg SZTUKA RUCHU M 30-39
1119 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ M 40-49
1120 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo M 40-49
1123 Przemysław Suliński 1987 Garby Cookie's Team M 30-39
1124 Łukasz Grobelny 1991 Poznań M 30-39
1126 Krzysztof Pietrusiak 1982 Palędzie M 30-39
1131 Maciej Popielarz 1982 Skórzewo Pozruniacy M 30-39
1132 Bartosz Niedźwiedź 1988 Leszno Trigger Triathlon M 30-39
1133 Michał Kaczmarek 1982 Dopiewiec Pozruniacy M 30-39
1134 Jarosław Lucjan Nurkiewicz 1971 Bydgoszcz Kung fu Pandy 3 M 50-59
1136 Arkadiusz Bosiacki 1978 Zwola M 40-49
1139 Hanna Sokołowska 1965 Gorzeń Kuźnia Triathlonu K 50-59
1142 Zbigniew Stachowiak 1975 Poznań M 40-49
1143 Piotr Dębowski 1965 Warszawa TVP Sport M 50-59
1145 Leszek Przybylski 1972 Luboń Leszek Tatry M 40-49
1147 Mateusz Urbaniak 1987 Czmoń KWP POZNAŃ M 30-39
1148 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator M 50-59
1150 Łukasz Wujczak 1987 Kościan KWP Poznań M 30-39
1157 Dominik Zajda 1992 Warszawa M 18-29
1158 Filip Kalinowski 1991 Puszczykowo K 30-39
1159 Radosław Juraś 1983 Poznań M 30-39
1160 Oskar Janiszyn 1996 Poznań M 18-29
1161 Agata Wielgus 1993 Konarzewo MarysiaTEAM K 18-29
1162 Arkadiusz Ksyta 1985 Opoczno Papaj team M 30-39
1163 Jakub Strugielski 1988 Szczecin RS Opony Team M 30-39
1166 Paweł królikowski 1962 Konstantynów Łódzki M 50-59
1169 Łukasz Szczygieł 1980 Poznań OLX GROUP TEAM M 40-49
1171 EWA Krasuska-Błachnio 1985 Nowe Iganie Triathlon siedlce club K 30-39
1172 Michał Chyb 1990 Toruń M 30-39
1173 Paweł Siwek 1976 Poznań M 40-49
1174 Monika Szymańska 1984 Poznań K 30-39
1175 Jędrzej Popielarz 1983 Poznań Pozruniacy M 30-39
1177 Roman Wojtyniak 1967 Mierzyn M 50-59
1180 RAFAŁ KAPRAL 1969 SZCZECIN GO2TRI SZCZECIN M 50-59
1182 Filip Szymonik 1994 Stalowa Wola Endless Pain M 18-29
1184 Inka Cattell 1960 Dabrowka K 60-69
1186 Kazimierz Golemiec 1965 Wrocław Kermi Polska M 50-59
1187 Mikolaj Pietz 1979 Poznań Cytadela by Night M 40-49
1188 Witold Kolibabka 1987 Bojanowo K 30-39
1190 Radosław Olejniczak 1977 Dąbrówka M 40-49
1191 Ewa Kwiatkowska 1979 Poznań UKS CITYZEN_/ B3 K 40-49
1192 Dominika Zielińska 1980 Szczecin SMT Szczecin K 40-49
1193 Anna Antoniewska 1982 Chludowo K 30-39
1194 Cezary Jaroni 1995 Zielona Góra K 18-29
1196 Krzysztof Bogusz 1991 Cybinka M 30-39
1198 Jerzy Karasiewicz 1979 Poznań BE3 Cityzen Triathlon & Running Team M 40-49
1199 Przemek Latos 1999 KONIN ECO CARS M 18-29
1202 PIOTR ZUKAL 1975 KOSZALIN 7PRO Siódmiak TEAM M 40-49
1206 Dominika Kujath 1984 Poznań Altom Gniezno K 30-39
1210 Piotr Lisewski 1963 Bydgoszcz niezrzeszony M 50-59
1211 Anna Marmur 1991 Poznań Misiaszek Team K 30-39
1217 Boris Kowal 1986 Wrocław M 30-39
1218 Łukasz Malaczewski 1979 Wrocław GVT M 40-49
1220 Dominik Hyży 1985 Poznań Outlet AGD www.wgniecione.pl M 30-39
1227 Łukasz Idkowiak 1979 Mosina IDMAR RACING TEAM M 40-49
1229 Krzysztof Pacholczyk 1988 Słupsk M 30-39
1231 Maciej Gorczyca 1990 Poznań M 30-39
1232 Dianne Ferreira da Silva 1990 Poznan Carlsberg Shared Services K 30-39
1233 Carlos Castellanos 1980 Bucaramanga Carlsberg Shared Services M 40-49
1235 Anna Ziemniarska 1990 Poznań CITYZEN_ K 30-39
1236 Paweł Biniaś 1981 Poznań M 40-49
1238 Mirosław Jacyna 1964 Szczecin Rowery Turowski Team M 50-59
1239 Janusz Gluza 1964 Opalenica OKB Opalenica M 50-59
1240 Sandra Wolny 1985 Leszno K 30-39
1243 Marek Holajda 1982 Poznań M 30-39
1244 Mikael Wester 1958 Johanneshov, Szwecja Stockholm City Triathlon M 60-69
1245 Maria Herwart 1964 Poznan K 50-59
1246 Patryk Majewski 1985 Poznań Farutex M 30-39
1247 Maciej Pietryga 1984 Tarnowskie Góry TriDivision M 30-39
1248 Jakub Furmanek 1995 Kamienna Góra M 18-29
1249 Tim Oldenburg 1980 Poznan UKS CITYZEN_/BE3 M 40-49
1251 Magdalena Marciniak 1985 Skórzewo K 30-39
1252 Jakub Chłosta 2004 Kostrzyn nad Odrą KAZIKI M 16-17
1253 Marcin Chyliński 1982 Warszawa Keep Walking M 30-39
1255 Lidia Jasinska 1970 Poznań K 50-59
1256 Wojciech Pieprzyca 1980 Smolnica ByteLand M 40-49
1257 Mariusz Kaczorowski 1978 Słupia M 40-49
1258 Lucjan Stodolny 1982 Chomęcice M 30-39
1259 Sebastian Kowalski 1981 Luboń M 40-49
1261 Jolanta Lisek 1988 Gorzów Wielkopolski K 30-39
1262 Sławomir Adamkiewicz 1973 Poznań M 40-49
1263 Jan Bartecki 1983 Golęczewo M 30-39
1265 Natalia Czaja-Jagielska 1978 Poznan LitWIN SPORTS K 40-49
1266 Maciej Gronowski 1999 Suchy Las M 18-29
1267 Pawel Kuzniak 1976 Szamotuly Litwin Triathlon Team M 40-49
1273 Remigiusz Zielinski 1986 Mosina M 30-39
1274 Jacek Wierzbiński 1988 Puszczykowo M 30-39
1275 PIOTR KONIEC 1977 BYDGOSZCZ ironTATA / TRIdropsy M 40-49
1277 Robert Rusinek 1976 Zalasewo MJDOP M 40-49
1278 Rita Biskupska 1990 Bydgoszcz Iron Team K 30-39
1279 Paweł Sobczyk 1984 Poznań M 30-39
1280 Paweł Pierożyński 1974 Konin Triton Konin M 40-49
1281 Izabela Dąbrowska 1991 Szczecin K 30-39
1282 Tomasz Bęben 1980 Luboń K 40-49
1283 Jakub Kruczkowski 1997 Bydgoszcz ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM M 18-29
1284 Oskar Kęszycki 1991 Bezrzecze TRIGYM / AZEMONSTERS M 30-39
1286 Piotr Moroz 1995 Suwałki M 18-29
1288 Adam Misiukiewicz 1994 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team M 18-29
1289 Maciej Zimny 1991 Ośno Lubuskie Maciej Zimny Triathlon Team M 30-39
1290 Józef Baran 1964 Kraków SPORT KLUB KRYSPINÓW M 50-59
1291 Magdalena Woźniak-Jodko 1978 Bydgoszcz TM Iron Tri-Team K 40-49
1292 Piotr Prokopowicz 1996 Wałbrzych Litwin Sports M 18-29
1293 Karolina Stapf 1975 Dąbrówka Tridea K 40-49
1299 Krzysztof Lewandowski 1977 Jastrzębie Zdrój Rybnicka Grupa Biegowa M 40-49
1300 Joanna Gniot 1974 Grudziądz Diabełkowa Aś K 40-49
1301 Justyna Skrzypek 1981 Pecna K 40-49
1302 Jacek Horszczaruk 1967 Warszawa Jożin z Bażin M 50-59
1305 Maciej Chmielewski 2005 Grudziądz TRIDivision Triathlon Team M 16-17
1306 Magdalena Kapela 1999 Cierpice Triathlon Konsulting K 18-29
1308 Damian Śmigielski 1978 Gniezno M 40-49
1311 Bartosz Hoffmann 1969 Wschowa Gwiazdowski Triathlon Team M 50-59
1312 Jakub Bullert 1992 Poznań Kuźnia Triathlonu M 18-29
1316 Daniel Mucha 1990 Brzeg Dolny TRI GRANDA WOŁÓW M 30-39
1317 Adam Wysoczański 1993 Wołów TRI GRANDA WOŁÓW M 18-29
1319 Pola NOWACKA 2003 Poznań Fabryka Mazaków K 18-29
1320 Oliwia Dąbrowska 1989 Poznań K 30-39
1323 Elżbieta Półtorak 1977 Szczecin Go2tri K 40-49
1325 Janusz Stelmach 1958 Szczecin M 60-69
1326 Andrzej Szews 1974 Jasin PKO Bank Polski M 40-49
1327 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski M 40-49
1328 Paulina Chrzan 2004 Szczecin KS IronMan Prodmar Szczecin K 16-17
1329 Piotr Bartkiewicz 1974 KOSZALIN M 40-49
1332 Sylwia Ciekot 1981 Konopiska Triathlon Training Center K 40-49
1334 Maciej Nowak 1981 Kobylin Polski Chłód M 40-49
1335 Tomasz Grabowski 1969 Świdnica IrockTriathlon M 50-59
1336 Marek Buganiuk 1975 bielawa Władek Team M 40-49
1337 Jakub Stanek 2000 Poznań M 18-29
1340 Radosław Udałowski 1984 Komornik eFitness Racing Team M 30-39
1341 Jacek Hołubowicz 1988 Poznań Posnania Triathlon M 30-39
1342 Krzysztof Potyrała 1971 Szczecin CKS Orka Szczecin M 50-59
1343 Jan Kwintal 1973 Krępsko Rozbiegany Goleniów M 40-49
1344 Aneta Policzkiewicz 1979 Warzymice SMT Szczecin K 40-49
1345 Magdalena Sobolewska 1984 Poznań Maratończyk Poznań K 30-39
1346 Rafał Żurawski 1983 Szczecin Swim2tri M 30-39
1347 maciej szłyk 1975 inowrocław zsi inowrocław M 40-49
1348 Mariusz Grab 1970 Zielona Góra Markolor M 50-59
Top