Triathlon Poznań 2021 - Dystans 112,99km (połówka) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
5001 Aleksander Guzik 1992 Poznań Tri Guziki
5002 Adrian Budkiewicz 1979 Poznan Night Runners Poznań
5003 Dariusz Wesołek 1978 Poznań 1978
5004 Krzysztof Hamela 1960 Chorzów AWSA TEAM
5006 Jacek Bąk 1964 Poznań 31. BLT / Drużyna Szpiku
5007 Jędrzej Szymański 1981 Poznań
5008 Jan Šíbal 1976 Kuncice Belotin Rocktechnik Triatlon Hranice
5009 Krystian Domino 1975 Głogów GVT
5010 Louis-David Arismendi Correa 1988 Chatillon
5011 lukas krpec 1979 kozlovice 95 ROCKTECHNIK TRIATLON
5012 Mateusz Sobczak 1987 Poznań
5013 STANISŁAW LIS 1967 PUSZCZYKOWO
5015 Adrian Michalski 1994 Dębowiec Państwowa Straż Pożarna
5016 Marcin Perkowski 1983 Gora
5017 sławomir Stolarski 1976 KRAKÓW WM TRISELF
5018 Aleksander Bartecki 1972 Żory
5019 Sabina Bartecka 1977 Żory Różowe TRI/HRmax Żory
5020 Piotr Świerczewski 1974 Smolec
5024 Dawid Walędziak 1980 Pleszew
5025 Jean-Paul Arismendi 1983 Milanowek
5026 Marcin Stępień 1980 Krzeczyn Wielki
5027 Dorota Gawrońska 1972 Katowice
5028 Marek Baumgart 1970 Kobylnica Baumgart Team
5029 Jakub Stawowy 1989 Poznań 1989
5030 Paweł Ignaciuk 1988 Słupsk
5033 Tomasz Dopieralski 1997 Piła
5034 Krzysztof Gorynia 1974 Poznań Poznań
5035 Maciej Wieczorkiewicz 1985 Poznań Crazy & Fiery
5036 MACIEJ NAZIĘBŁŁO 1979 KRAKÓW WM Triself
5037 Łukasz Szałkowski 1981 Poznań Team Karaś/Lidl Polska
5038 Damian Szarapanowski 1978 Nowa Wioska ULTRA DIABŁY TEAM / AVION
5039 Radosław Misiorny 1973 Poznań
5040 Aleksander Piasecki 1989 Wrocław
5041 Michal Prawdzic 1974 Kraków AZS AWF KRAKÓW MASTERS
5042 Tadeusz Orłowski 1972 Lutynia Exbake Team
5043 Tomasz Haj 1974 Buk
5044 Kacper Prałat 1996 Poznań
5045 Andrzej Wegiera 1974 Abramowice Prywatne Brak
5046 Dariusz Bałdys 1977 Dąbrowa Górnicza Triathlon X-team
5047 Radosław Przedpełski 1982 Łódź SNG WILD DUCKS
5048 Zdzisław Nijak 1981 Poznań
5049 Krzysztof Golanowski 1974 Szczecin Go2Tri
5050 Krzysztof Leki 1980 Garby
5051 Tomasz Donhefner 1973 Tenczynek Don Tom Tri
5052 Tomasz Brzeziński 1974 Warszawa Promedica24
5053 Edward Królikowski 1970 Plewiska Tri Posnania
5054 Tomek Kita 1979 Poznań SpecShop Team
5055 Mariusz Klus 1978 Złotniki TriMario
5056 Paweł Bernadowski 1983 Poznań
5058 Mariusz Wira 1973 Borek Wlkp. KB MIŚ BOREK WLKP.
5059 Krzysztof Jarząbek 1974 Wrocław
5060 Cezary Wincza 1984 Szczecin Go2Tri
5061 Krzysztof Wawrzyniak 1966 Poznań
5062 Piotr Maciaszek 1987 Wrocław
5063 jakub gzyl 1985 Obrzycko FlamingoTEAM
5064 Kuba Marciniak 1991 Poznań
5065 Markus Fajer 1948 Dobra Szczecinska RAZ Szczecin
5066 Przemysław Ptasznik 1980 Wieliczka WM Triself
5068 Mieszko Antoniak 1990 Wrocław Eurovent Athletics
5069 Michał Czajka 1981 Poznań 3-M Triathlon Team
5070 Tomasz Pawluk 1976 Lutynia
5071 JAROSŁAW Furmanek 1969 SZCZECIN Go2Tri
5072 Maciej Marciniak 1964 Poznań (Poznań-Stare Miasto)
5073 Wojciech Szkudlasrki 1972 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
5074 Adrian Sierzant 1989 Poznan
5075 Magdalena Dzierżek 1977 Dąbrowa Górnicza Triathlon X-team
5076 Marcin Wintoch 1975 Toruń
5077 Paweł Jarmużek 1974 Smoszew AT
5079 Marcin Chyb 1973 Wałbrzych
5080 Łukasz Gosieniecki 1980 Puszczykowo
5082 Piotr Miedzinski 1969 Łomianki Dolne MSD Running Club
5083 Maciej Nowok 1991 Chorzów
5084 Kamil Żarłok 1983 Warszawa
5085 Weronika Nowok 1991 Chorzów
5086 Borys Darmas 1972 Sale
5087 Holger Dembowski 1968 Berlin A3K-Berlin
5088 Kamil Jaroch 1992 krakow TeamKaras
5089 Kamila Kirstein 1984 Wrocław TMTeam
5090 Michał Masłowski 1975 Wysoka TMTeam
5091 Maria WACŁAW 1974 Sosnowiec
5092 Piotr Partyka 1969 Promienko
5093 Przemysław Pauli 1983 Rabowice
5095 Mateusz Derleta 1992 Szczecin derMMed
5096 Ryszard Derleta 1962 Szczecin derMMed
5097 Piotr Jakubowski 1992 Poznań
5098 Piotr Więcław 1980 Poznań
5099 Marcin Michałowski 1980 Szczecin LaserGryf.pl & Gryfus Szczecin
5100 Jaroslaw Rutkowski 1970 Warszawa Triclub
5102 Marek Stanek 1982 Namysłów
5103 Piotr Wiśniewski 1972 Wilkszyn GVT
5104 Tomasz Rzeźnik 1976 Poznań POZNANIA S.A.
5105 Krzysztof Grochowski 1984 Maszewo Ratusz Maszewo
5106 Marcin Suś 1980 Poznań
5107 Piotr Owsiński 1977 Zielona Góra NZG
5108 Mariusz Kisły 1977 MYŚLIBÓRZ EPIDEMIASPORTU.PL
5110 Jan Kłos 1981 Oława, Chojnów Dawaj Kalach Team
5111 Artur Olesinski 1980 Warszawa Kondycja
5112 Mariusz Banach 1977 Kraków WM Triself
5113 Krzysztof Bereda 1970 Warszawa Kuźnia Triathlonu
5114 Paweł Fabijańczyk 1989 Leszno
5116 Marcin Czarnecki 1977 Poznań BORN Wycena nieruchomości
5117 Grzegorz Pająk 1972 Poznań
5118 Marcin Kozlowski 1986 Baranowo
5119 Wojciech Sikorski 1985 Poznań Rowery Małgośka
5120 Tomasz Fratczak 1990 Berlin
5122 Kamil Kurzeja 1991 Poznań
5123 Grzegorz Ulanowski 1974 Słubice FSL VERUS AOK. PL TEAM
5125 Jakub Bielerzewski 1974 Warszawa
5126 Sebastian Ryś 1975 Gowarzewo
5127 Robert Osiński 1980 Zabrze Imperium Sportu
5128 Marcin Tepper 1977 Kórnik
5129 Hubert Michalak 1997 Drzymałowo Niagara fitness klub
5130 Jacek Łuczak 1970 Poznań KB UE Poznań
5131 Łukasz Sobel 1985 Tychy Skorupa Team
5132 Tomasz Furman 1987 Poznan Finiszplat
5134 Tomasz Hepner 1988 Chodzież GVT
5135 Mateusz Musiał 1986 Oleśnica Dobra Energia
5139 Piotr Jelonek 1976 Żerniki Wrocławskie TMTeam
5141 Krzysztof Ozdoba 1973 Siechnice Tri Mission
5142 Krzysztof Stasiak 1973 Gdańsk Hellmann Triathlon Team
5143 Wojciech Korzelecki 1984 Milicz RunningTeam Milicz
5144 Karolina Korzelecka 1983 Milicz Running Team Milicz
5146 Ada Knara 1989 Oława Tri Mission
5147 Marcin Dawidowicz 1987 Oława Tri Mission
5148 Tomasz Szałkowski 1982 Poznań Cityzen Poznań
5152 Adam Wrzecian 1986 POZNAŃ Night Runners
5153 Dawid Łukaszewicz 1987 Wrocław Orthos Team #NartyOk
5154 Jakub Adamiak 1988 Wrocław Litwin Triathlon Team
5156 Mateusz Eder 1997 Tulce
5158 Ania Tomaszewska 1988 Stęszew 777
5159 Piotr KARKUCIŃSKI 1974 Międzyrzecz MARUDERZY ANTI RACING TEAM
5161 Mariusz Kryś 1975 Buk
5162 Dariusz Broniewicz 1980 Wąsosz Endorfiny Wąsosz
5163 Tomasz Jamrug 1982 Żnin
5164 Michał Jackowiak 1985 Dopiewiec i-Sport
5165 Anna Andrałojć 1991 Poznań
5166 FILIP CIECHAŃSKI 1992 Bukowiec
5167 Michał Kulik 1979 Łódź
5168 Michał Kulesza 1976 Poznań Kuźnia Triathlonu
5169 Sebastian Pęczak 1973 Poznań
5172 Krzysztof Kaźmierczak 1975 Swarzędz KLAS SZPOT
5174 Maciej Greguła 1982 Szczecin
5175 Leszek Łączny 1961 Borkowlce
5177 Jacek Idzik 1987 WROCŁAW Litwin Triathlon Team
5179 Maciej Bych 1975 Oława TRIDEA Team Oława
5180 Dariusz Rasztawicki 1981 Zielonka Kuźnia Triathlonu
5181 Wojciech Pławiak 1985 Warszawa Team Karaś
5182 Marco Schulz 1976 Frankfurt Oder OSV HOLZINGER FFO
5184 Mariusz Danilewicz 1979 Dąbrówka
5187 Michał Koźma 1980 Poznań
5188 Kacper Madajczak 1993 Międzylesie -
5189 Adam Knothe 1972 Niemcz Budstol Invest
5190 Sławomir Mańka 1978 Mikołów BIEGAMY Z SERCEM
5191 Marcin Mikuś 1981 Wrocław
5192 Patryk Kanarkowski 1986 Luboń Jeździmy dla Filipa
5193 Marcin Raczyński 1974 Trzebnica Race Challenge Club
5194 Krzysztof Śliwa 1981 Czestochowa erowery.pl / Niegrzeczne MTB
5195 Marcin Rodziewicz 1985 Poznań PUT
5196 Jacek Mikołajczyk 1964 Poznań
5197 Ryszard Bartosiewicz 1963 Poznań
5198 Mateusz Kozłowicz 1986 Wałbrzych
5199 JAROSŁAW ROZMIAREK 1968 ŚRODA WIELKOPOLSKA KS POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
5201 Mariusz Reczko 1967 Malinowice
5203 Krzysztof Bzdęga 1986 Kaczkowo
5205 Michał Augustyniak 1973 Poznań
5206 Michał Spiczak-Brzeziński 1980 Jasin SENSEtri
5207 Jacek Bykowski 1976 Poznań mbexpert.pl
5208 Mateusz Nettmann 1979 Sierosław FTI Racing Team
5209 Bartosz Roszak 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
5210 Michał Kaftański 1982 Poznań 1982
5211 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
5213 Czesław Mączyński 1952 Slupno McBike
5215 Michał Rogalski 1980 Poznań
5216 Robert Kruczek 1964 Rzeszów Warsztat Ruchu Katarzyna Żebrakowska
5217 Jakub Kowalski 1980 Warszawa TRINERGY TEAM
5219 Rafał Fabisz 1974 Dopiewo NO NAME
5220 Mirek Wilkin 1971 Żary TMTEAM
5221 TOMASZ BRETT 1962 Koło MLUKS TRIATHLON
5223 Bartosz Jędrzejczak 1977 Siekierki Wielkie Grolsch Team
5224 Marek Kowalczyk 1978 Bydgoszcz ENDUSPORT
5225 Mateusz Gruszczyński 1982 Poznań MOCNO W PRAWO TEAM
5226 Paweł Weber 1973 Psarskie REHAU CROSSACTIVE
5228 Mariusz Mielcarzewicz 1981 Swarzędz Velocity
5229 Izabela Sobańska 1996 Drużbice
5230 Mariusz Jurkiewicz 1979 Inowrocław 1979
5231 Tomasz Wojciechowski 1969 Janowice TRITON KONIN
5232 Przemyslaw Szuder 1978 Hornówek Triangle Sports
5233 Paweł Bąk 1989 Rynarzewo
5234 Jarosław Pazoła 1973 Śrem PGO BIEGA
5235 Krzysztof Zając 1986 Dębno Tricarbon.pl
5236 Jacek Zielonka 1979 Wieliczka TriWise Triathlon Team
5238 Piotr Daniel 1984 Warszawa #niechżyjąpieski
5241 Krzysztof Smiglak 1983 Bremen Team Sauerland
5242 Karsten Schöke 1965 Frankfurt (Oder) MSV Tripoint
5243 Magda Atraszkiewicz 1974 Gdańsk TriWise
5244 jan Jegliński 1963 Mława Twister team
5245 Marek Kotowski 1985 Warszawa #niechżyjąpieski
5246 Michał Wierzbicki 1991 Świebodzin Zgrupka/Zone3/Willow
5247 Paweł Zadka 1986 Syców, pow. oleśnicki Oleśnicka Grupa Triathlonowa
5248 Marta Maksymiuk 1988 Elbląg ETT-Elbląg Triathlon Team
5249 Paweł Grabarski 1982 Zgorzała Banda Tri G
5250 Marcin Pacholak 1988 Ząbkowice Śląskie TriAdvisor
5251 Robert Dziadosz 1979 Łady
5253 Tomasz Skóra 1973 Wrocław Litwin Triathlon Team
5254 Marcin Pieszak 1983 Góra Kanapowe pampry
5255 Agata Knofel-Laszczyńska 1977 Strzelin Twister Team
5256 zosia pieszak 1985 góra Kanapowe Pampry
5257 Heike Schulze 1967 Frankfurt (Oder) HONDA Bohlig Laufteam
5258 Piotr Sażalski 1985 Śrem 1. Grupa Poszukiwawczo- ratownicza
5259 Andrzej Piętka 1975 Gostynin PTT DELTA
5261 Grzegorz Sieradzan 1977 Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
5264 Anna Kalita 1970 Jaworze CTS
5266 Dawid Musiał 1984 Kraków Hager Sport Team
5267 Marcin Jędrzejczak 1991 Suchy Las Velocity/K.S Tęcza
5269 Jarosław Sosnowski 1980 Płock PTT DELTA
5270 Henryk Brzóska 1966 Kielce TS Akwedukt Kielce
5272 Jens Schneeweiß 1980 Frankfurt (Oder) MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder)
5275 Piotr Wnorowski 1981 Poznań Unity Triathlon Team
5277 Maciej Świątek 1977 Ostrów Wielkopolski Osw TRI Team
5278 Witold Breska 1974 Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo Akademia Biegowa Kościerzyna
5279 Ewelina Breska 1973 Kościerzyna Akademia Biegowa Kościerzyna
5280 Marcin Zięba 1978 Warszawa Kuźnia Triathlonu
5281 Jan Strzemkowski 1977 Bogucin
5282 Jakub Stawarz 1986 Poznań
5284 grzegorz pindur 1974 poznan
5285 Wojciech Pędowski 1964 Gliwice
5286 Bożena Pędowska 1965 Gliwice
5287 Tomasz Kasprzak 1990 Poznań
5288 Adam Franzkowiak 1973 Poznań
5289 Robert Andrzejak 1976 Poznań Drone & More
5290 Wojciech Zbierajewski 1988 Piła TRISPACE/TREK
5291 Anna Jarzabek Lindholm 1975 Warszawa TRICLUB, Mybike.pl
5292 ROBERT KRZAK 1964 Gliwice AUTHOR BICYCLES
5295 Tomasz Kurcin 1977 Gdansk #TeamKaras
5296 Marek Tokarek 1974 Poznan
5297 Marek Czuper 1978 Swadzim www.BezpiecznaKlima.pl
5298 Tomasz Górecki 1986 Plock PTT DELTA
5299 Witold Olejniczak 1949 Ostrow Wlkp KS MARATON OSTRÓW WLKP.
5300 Janusz Perczak 1990 Luboń IN-SOFTWARE
5302 Janusz Misiaszek 1958 Kędzierzyn-Koźle Labosport Team
5303 Joanna Drop 1966 ZIELONA GÓRA Litwin Triathlon Team
5304 Kazimierz Marcinkiewicz 1959 Warszawa Tritans Triathlon Team
5305 Julia Świątek 1982 Chyby IMMABEE
5307 Dariusz Welzer 1973 Oława WELDA Team
5308 Wiesław Stefan Majewski 1973 Komorniki Kuźnia Triathlonu
5309 Calum Cogan 1990 YORK
5310 Henry Haferkorn 1963 Frankfurt (Oder) MSV Tripoint
5311 Krzysztof Florczak 1972 Warszawa KS MARATON OSTRÓW WLKP.
5312 KRZYSZTOF ŚWITAŁA 1976 RAKONIEWICE RAKONIEWICE NIAGARA FITNESS KLUB
5313 Ania Halska 1984 Gdynia Endure Team
5314 Mateusz Antos 1980 Tychy
5315 Adam Kazimierczyk 1980 Płock PTT DELTA
5316 Paweł Zaborny 1979 Warszawa MBC Team
5319 Gary Cattell 1956 Dadrowka WITC
5320 Krzysztof Messyasz 1981 Gać BIMARKO&WELDA&GALI TEAM
5321 Marlena Wiśniewska 1979 Poznań Kuźnia Triathlonu
5322 Wojciech Kołowrotny 1972 Olszewnica Stara Alfa Group
5323 Mikhail Kozlov 1977 Moscow
5324 Paweł Mitruś 1992 Warszawa NeON Team
5326 Nils Schröder 1991 Kiel
5327 Erik Schröder 1988 Kiel
5329 Barbara Kołczyńska 1956 Łódź JEDNOOSOBOWY WSZECHSTRONNY EMERYTOWANY KLUB SPORTO
5331 Robert Pieczyński 1965 Luboń MOTO-CENTRALA
5333 Aleksander Olszewski 1986 Wrocław TRINERGY
5334 Arkadiusz Gałecki 1980 Siechnice
5335 Piotr Romanowski 1986 Wysoka Tieto Triathlon Team
5337 Dariusz Kowalczyk 1966 Gniezno TriWise
5338 Tomasz Gola 1977 Jozefoslaw
5340 Dymitr Książek 1978 Warszawa
5341 Przemek Suchy 1977 Domaniów TMTeam
5342 Andrzej Rabsztyn 1978 Wrocław Triathlon Mietków Team
5343 Krzysztof Kwiatkowski 1978 Tarnowo Podgórne Zgrupka Team
5344 Rafał Kwiatkowski 1980 Warszawa Kuźnia triathlonu
5347 Magdalena Mendel 1991 Bydgoszcz TriZarza
5348 Maciej Śliwa 1983 Bolesławiec Sliva Group
5351 Mirosław paluch 1964 oborniki BUDCHEM
5352 Piotr Włodarczyk 1979 Poznań BUDCHEM
5355 Wacław Knopkiewicz 1975 Poznań
5356 Marcin Chojnacki 1974 Przanowice TriWise
5357 Janusz Latos 1962 ŚRODA wLKP
5358 Anna Łukaszewska 1974 Przecław 3LGGNS (Tri ledżins)
5359 GRZEGORZ ŻEBRAKOWSKI 1970 TRZEBOWNISKO/RZESZÓW WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKA
5360 Arek Podziewski 1972 Warsaw TKKF Non-Iron / Trinergy
5363 Jacek Kulik 1976 Gdynia BIKE U UP
5364 Stanisław Skiba 1958 Koniecpol
5366 Krzysztof Kwiatkowski 1981 Wrocław TMT
5371 Łukasz Różycki 1975 Oława
5372 Sławomir Foremski 1968 Torun 1968
5373 Paweł Młodzikowski 1987 Adamów Kb V-MAX Adamów
5374 Oskar Jarnot 1989 Toruń TMT - Toruń Multisport Team
5375 Mikołaj Jarmużek 1988 Skrzynki Informatyk
5376 Arkadiusz Sawicki 1982 Wrocław Gvt
5377 Beata Simlat 1989 Poznań Tri Team Wójtowicz
5378 Zenon Królik 1946 Ostrów Wlkp. Sam sobie sterem
5379 Monika Florek-Wojtalik 1981 Skórzewo Fehlau Run Team
5382 Ryszard Kałaczyński 1960 Więcbork - Witunia 366 Witunia
5383 Paweł Nescioruk 1984 Warszawa Endless Pain Team
5386 Bartek Sarbak 1996 Wolsztyn
5388 Sylwia Lach 1974 Warszawa Neon Team
5389 Joanna Różycka 1976 Oława Niezrzeszona
5393 Krystian Czajka 1981 Zory
5399 PAWEŁ PALUS 1973 JÓZEFOSŁAW SIDOR TEAM_iSANDS ENKLAWA SPORTU
5400 MAŁGORZATA PALUS 1976 PIASECZNO iSANDS ENKLAWA SPORTU
5402 ARKADIUSZ BEDNARCZYK 1976 GDYNIA Complexsports
5406 Jacek Cupiał 1972 Imielin
5407 Kamil Jacewicz 1983 Legnica FITNESS PIEKARY LEGNICA
5409 Krzysztof Waraczewski 1969 Poznań Tri for it
5410 Zbigniew Opałczyński 1974 Warszawa
5411 Julita Włoszczyna 1987 Skrzynki PwC Iron Ladies
5413 Adam Jaruszewski 1974 Poznań
5414 Paul Uhlig 1987 Berlin Bernauer Lauffreunde
5415 Łukasz Turek 1984 Opole Materia Łukasz Turek
5416 Piotr Klupczyński 1992 Wągrowiec Klub Pływacki Aquapark Wągrowiec
5418 Jacek Dziadak 1971 Warszawa
5419 Arkadiusz Modrzyk 1985 Babimost Pawłowski Team Zielona Góra
5421 Nataliia Pershina 1984 Moscow Viktory Team
5422 Vincent Ruel 1986 Poznan Carlsberg Shared Services
5423 Nikodem Matuszewski 1989 Poznań Carlsberg Shared Services
5424 Marcin Białczyk 1987 Rościmin Carlsberg Shared Services
5425 Wojciech Jeziorski 1994 Goleniów Carlsberg Shared Services
5426 Rafał Szczap 1993 poznań Carlsberg Shared Services
5428 Tomasz Klimczak 1991 Wrocław GVT
5429 Łukasz Harpula 1975 Rzeszów
5430 Andrzej Pacholak 1963 Zabkowice Śl.
5431 Dawid Michalak 1983 Drzymałowo Niagara fitness klub
5433 Igor Siódmiak 1998 Szczecinek 7PRO TEAM / MBC / Pentathlon Sz-ek
5434 Kevin Francksen 1990 Kiel
5435 Jan-Henrik Heimann 1991 Kappeln
5436 Rafał Skowroński 1974 Hornowek Kuźnia Triathlonu
5437 Lukasz Fischer 1982 Dortmund
5438 Aleksandra Góralska 1977 Pluski Labospotr Team
5439 Piotr Kuliński 1990 Bełchatów Iron Fighters
5440 Artur Jędrycha 1975 Dąbrowa Górnicza
5441 Maciej Zychewicz 1983 Warszawa Kuźnia Triathlonu
5442 Cezary Klonowski 1986 Poznań
5443 Łukasz Jaworski 1984 Poznań
5444 Marta Goc-Kozakiewicz 1975 Kwidzyn Kwidzyn Biega
5445 Adam Kulbiej 1990 Trzcianka KOCHAM KAŚKE!
5446 Ireneusz Kozakiewicz 1978 Kwidzyn Kwidzyn Biega
5447 PRZEMO KOCAN 1979 CHODZIEŻ HANGAR/OwocBiega
5449 Tomasz Radzik 1976 Nowy Sącz FitNation
5450 Piotr Wojcieszko 1981 Wroclaw GVT
5451 Oskar Kaźmierczak 1991 Jarocin Rock Run Jarocin
5452 Adam Andrzejczak 1985 Wilczyce
5453 Bartosz Słomczyński 1978 Opole GT KONA
5454 Jacek Bieniecki 1965 Gąsawy Biniols Team/KB Szamotuły
5455 Tomasz Kasprzak 1980 Tulce Teraz Tulce
5456 ŁUKASZ KOCIAŃSKI 1984 PRZEMYŚL ironmaninspiration.com
5457 Andrzej Pająk 1984 Skórzewo VELOCITY
5458 Edyta Konarska 1974 Oława
5459 Michał Birecki 1994 Opole GT KONA
5460 Łukasz Stach 1986 Wrocław Litwin Triathlon Team
5461 Łukasz Kańtoch 1983 Dąbrowa Górnicza
5462 Patryk Chyliński 1986 Komorniki Enea Team
5463 DAWID JAŻDZIEWSKI 1993 Angowice
5464 Marek Lindner 1980 Wrocław FANDOM
5465 Michał Gruszka 1975 Siemianowce Śląskie 4Tri Team
5466 Sylwester Czarnecki 1975 Oława
5467 Krzysztof Glapa 1976 Gołuski
5468 Maciej Trójnara 1979 Środa Wielkopolska
5469 Paweł Kasprzak 1989 Poznań
5470 Maciej Radecki 1982 Wroclaw Trinergy
5471 Maciej Lewandowski 1989 Wrocław Kluczborska Grupa Biegowa
5472 Marcin Jasnoch 1980 Bytom Olusia Team
5473 Grzesiek Liputa 1989 Wrocław Aloha Triathlon Team
5474 Karol Mroczkowski 1990 Wrocław ALOHA Triathlon Team
5475 Agata Wołk 1995 Wrocław Agata Wołk
5476 Wojciech Liszka 1990 Wrocław
5477 Grzegorz Fajfer 1965 Wrocław Litwin Triathlon Team
5478 Grzegorz Kraśniewski 1985 Wrocław Litwin Triathlon Team
5479 Marek Chlosta 1975 Myślenice KAZIKI
5480 Mateusz Ciura 1982 Zakrzów Litwin Triathlon Team
5481 Łukasz Hancyk 1984 Tarnowo Podgórne 4T Tarnowskie Termy Triathlon Team
5482 Daniel Kwiatkowski 1989 Szkocja Iron Team Tomasz Marcinek
5483 Piotr Wiśniewski 1984 Środa Wielkopolska KS Polonia Środa Wielkopolska
5484 DAWID BARTKOWIAK 1974 PIŁA BIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B.
5485 Błażej Kaczor 1986 Środa Wlkp Polonia Środa
5486 Piotr Rozwora 1973 Środa Wlkp Polonia Środa
5487 Andrzej Koncki 1978 Rybnik
5488 Bartłomiej Gwardiak 1992 Goleniów Prime Cargo Poland
5489 Joanna Sabadasz 1988 Poznań
5490 krystian Leżała 1981 Środa Wielkopolska, średzki, Wielkopolskie Polonia Środa Wielkopolska
5491 Łukasz Stanke 1979 Poznań 4Fiter/Velocity
5492 Piotr Kozłowski 1980 Warszawa
5493 Mirosław Łudziński 1960 Wrocław Litwin Triathlon Team
5494 Agnieszka PAUL 1978 MYSŁOWICE W3M
5495 Adam Orzechowski 1991 Szczecin Patopeleton
5496 Maurycy Jasielski 1977 Poznań
5497 Damian Jerzyński 1973 środa wlkp Polonia środa
5498 Daniel Kowalikowski 1990 Chojnice TM IRON Tri-Team
5499 Jacek Prądzyński 1981 Poznań
5500 Wojciech Karzkowiak 1970 Zielona Góra DAWAJKALACH
5501 Kacper Karzkowiak 1993 Zielona Góra
5502 Marcin Błaszczyk 1979 Kraków Klub SPORTWISE
5503 Marcin Wąsik 1976 Kraków SportWise
5504 Mateusz Borek 1986 Krakow SportWise
5505 Marek Zajusz 1987 Kraków SportWise
5506 Maciej Osak 1977 Kraków SportWise
5507 Szymon Kotecki 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
5508 Marcin Klęka 1977 Bełchatów LSKK Bełchatów
5509 Artur Jaworski 1988 Poznań
5510 Anna Andersz-Jaworska 1988 Puszczykowo
5511 Aleksander Czuk 1992 Zabrzeg TM Iron Tri-Team
5512 Remigiusz Kübler 1992 Rokietnica
5513 Sylwester Hawrot 1968 GOLENIÓW CROWN GOLENIÓW
5514 Michał Łuczyński 1992 Bytom Cross Brothers Bytom
5515 Wojciech Stalec 1982 Środa Wielkopolska KS Polonia Środa Wielkopolska
5516 Luis Leon 1990 Gdansk Mexican mafia
5517 Jakub Kimmer 1988 Zelów Bieging Team Zelów
5518 Błażej Pietrzak 1981 Wrocław GVT
5519 Paweł Zapałowski 1983 Wrocław GT RAT
5520 Wojciech Gregula 1986 Chojna Tricarbon.pl // MOYA RACING TEAM
5521 TOMASZ BRZEZIŃSKI 1972 ŚRODA WLKP Polonia Środa
5522 Kajetan Biczkowski 1991 Poznań ALE Team
5523 Robert Juszczyński 1996 Warszawa Hasten Triathlon Team
5524 Piotr Cieślewski 1982 Mława tri sebuś team
5525 Sebastian Kwieciński 1977 Mława TRI SebuśTeam
Top