JBL SUPER LEAGUE TRIATHLON POZNAŃ 2021 - Dystans 56,5km (ćwiartka) - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
3004 Przemysław Dutkiewicz 1977 Poznań M 40-49
3006 robert górny 1983 Imielno Wybite jedynki M 30-39
3007 Patryk Lisiak 1975 Poznań FRASTAŚ POZNAŃ M 40-49
3011 Marcin Machyński 1980 Poznań mrip.com.pl M 40-49
3012 Anna Adamczyk 1990 Poznań K 30-39
3013 Michał Morka 1982 Sieradz M 30-39
3016 SŁAWOMIR ROSIŃSKI 1980 SIEKIERKI WIELKIE WICHER SIEKIERKI M 40-49
3020 Małgorzata Prus 1993 Warszawa K 18-29
3021 Tomasz Wieczorek 1982 Gorzów Wielkopolski M 30-39
3023 Łukasz Podgórny 1984 Warszawa M 30-39
3024 Piotr Sobczyk 1985 Wroclaw ATHLETICS TEAM PRUSICE M 30-39
3028 Łukasz Mikołajczyk 1985 Włocławek Drużyna Szpiku M 30-39
3031 Marcin Kaźmierski 1979 Szczecin MTR SZCZECIN TEAM M 40-49
3032 Robert Kadej 1990 Wołów TRI GRANDA WOŁÓW M 30-39
3033 Paweł Mazurek 1968 Bytkowo 1968 M 50-59
3034 Damian Sitarek 1988 Poznań CSWL Poznań M 30-39
3035 Piotr Tomyslak 1971 Poznań 1970 M 50-59
3038 Jakub Romanowski 1979 Poznań Night Runners M 40-49
3046 Marek Lipiński 1952 Kozy niezrzeszony M 60-69
3048 Mariusz Wermiński 1977 Swarzędz Fala Swarzędz M 40-49
3051 Mirosław Rusinek 1979 Tarnowo Podgórne M 40-49
3053 Paweł Wysoczański 1990 Wołów PCC Squad/ TRI GRANDA WOŁÓW M 30-39
3055 Krzysztof Popławski 1980 Swarzędz M 40-49
3057 Tobiasz Żyła 1992 Międzyrzecz AWF RUNNING TEAM M 18-29
3060 Paweł Sokołowski 1966 Poręba M 50-59
3062 Łukasz Balicki 1982 Skórzewo eFitness Racing Team M 30-39
3067 Maciej Lehmann 1975 Glinno 601-Technologia M 40-49
3068 Piotr Graczyk 1985 Garby PROJEKTOTEKA.PL M 30-39
3073 Michał Król 1981 Przechlewo TRIPAKA PRZECHLEWO M 40-49
3074 Krzysztof Błaszczyk 1959 Ślesin RozkaTem M 60-69
3075 Tomasz Wiśniewski 1985 Szczecin Trigym Szczecin M 30-39
3077 Jacek Gruba 1960 Brzoza M 60-69
3079 Mateusz Mańczak 1982 Poznań Kibolski KS M 30-39
3083 Marcin Biały 1984 Poznań Souly.pl M 30-39
3084 Andrzej Malis 1971 Swarzędz Drużyna Szpiku M 50-59
3086 Paweł Zbierajewski 1985 Poznań KS Posnania M 30-39
3088 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś M 60-69
3089 Piotr Matluch 1974 Komorniki AT M 40-49
3090 Jacek Jarmuszczak 1982 Poznań OperaPro.pl M 30-39
3092 Piotr Dzieciątkowski 1967 Poznań meritumobuwie.pl M 50-59
3095 Mariusz Drost 1990 Toruń Grubizna Klub Sportowy M 30-39
3098 Adam Lewiński 1980 Katowice Way2Champ M 40-49
3101 Piotr Kapciński 1984 Poznań OLB M 30-39
3102 Hanna Kęsy-kowalska 1967 Szczawno-Zdrój SZCZAWNORUN K 50-59
3107 Hubert Rewoliński 1990 Chodzież Kawa Kamp M 30-39
3108 Barbara Graczyk 1986 Garby PROJEKTOTEKA.COM K 30-39
3109 Michał Burzyński 1981 Poznań M 40-49
3112 Paweł Kapuśnik 1980 Czechowice- Dziedzice Media Target Innowacje w reklamie M 40-49
3113 Łukasz Szewczyk 1981 Czechowice-Dziedzice Sevle Meble K 40-49
3114 Patryk Frączek 1988 Polska, Poznań M 30-39
3115 Jacek Basiński 1957 Poznań Citizen M 60-69
3116 Jędrzej Basiński 1985 Poznań M 30-39
3117 Marek Gruba 1988 Brzoza M 30-39
3120 Jan Ambroziak 1984 Poznań M 30-39
3121 Andrzej WACŁAW 1968 Sosnowiec M 50-59
3124 Maciej Lewandowski 1991 Poznan M 30-39
3129 Martyna Dura 1988 Poznań K 30-39
3132 Piotr Tomasiczek 1969 Biestrzyków GVT M 50-59
3134 Piotr Jaworski 1986 WROCŁAW M 30-39
3137 Mariusz Kaźmierczak 1986 Popowo Kościelne M 30-39
3139 Marcin Budzik 1984 Koninko Kever M 30-39
3140 Alicja Derleta 1989 Szczecin derMMed K 30-39
3142 Marcin Bodych 1982 Lubonieczek BOTECH Group GmbH M 30-39
3146 Jacek Jastrowicz 1970 Żary Żary Triathlon Team M 50-59
3147 Robert Błaszczyk 1982 Kamionki Pro Media Plus M 30-39
3149 Marcin Kardach 1988 Nowy Tomyśl Hangar M 30-39
3150 Krzysztof Kaczmarek 1970 Swarzędz BEAGLE TRIATHLON TEAM M 50-59
3151 Dariusz Rudkowski 1964 Zielona Góra M 50-59
3152 Wojciech Czaplicki 1979 Warszawa PKO Bank Polski M 40-49
3153 Łukasz Przypis 1986 Poznań PKO Bank Polski M 30-39
3155 Marcin Baran 1988 Gruszczyn M 30-39
3159 Robert Pakuła 1978 Poznań M 40-49
3162 Marta Warlich 1987 Baranowo K 30-39
3164 Jarek Witkowski 1970 Poznan Be3 Cityzen/Lubuszanin Drezdenko M 50-59
3165 Filip Prałat 1988 Piła TRISPACE/TREK M 30-39
3167 Adrian Kobusiński 1987 Brzeg Dolny FitStyle Team M 30-39
3169 Marcin Nowak 1977 Lewin Brzeski AX PROJEKT M 40-49
3170 Wojciech Kosarski 1987 Koziegłowy M 30-39
3180 Danuta Stachowiak 1974 Rokietnica Owoc team K 40-49
3182 Karolina Wolf 1988 WROCŁAW LTT K 30-39
3186 Piotr Winter 1987 Chomęcice eSesja.pl M 30-39
3187 Szymon Brzozowski 1972 Zalasewo Cityzen / Fogt Bikes M 40-49
3188 Tomasz Podgórski 1980 Wrocław OVG Team K 40-49
3189 Hubert Szymkowiak 1989 Góra Eko Góra M 30-39
3190 Michał Furgoł 1978 Prague Litwin Triathlon Team M 40-49
3191 Tomasz Ożóg 1980 Prague LTT M 40-49
3193 Krzysztof Szymanowski 1961 Lusowo M 60-69
3194 Mariusz Wielgus 1991 Konarzewo MarysiaTEAM M 30-39
3195 Paweł Kalwas 1974 Poznań PRO366 M 40-49
3199 Paweł Podsiadło 1989 Poznań M 30-39
3201 Paweł Waśniowski 1975 Dąbrówka TrenerTriathlonu.pl M 40-49
3202 Adam Jackowski 1980 Kamionki FogtBkesTam M 40-49
3203 Paweł Mendyka 1987 Szczecin NSZZFiPW w Szczecinie M 30-39
3205 Kamil Aleksander Styla 1987 Krakow Los Pilotos M 30-39
3207 MAREK KOLAŚNIEWSKI 1976 POZNAŃ Fishlike team M 40-49
3208 Michał Daniluk 1979 Poznań M 40-49
3209 Michael Pötsch 1965 Frankfurt MSV Tripoint M 50-59
3210 Kirsten Pötsch 1975 Frankfurt (Oder) MSV Tripoint K 40-49
3212 Adam Pietrzak 1990 Gowarzewo M 30-39
3214 Leszek Cykowiak 1979 stęszew Body Art M 40-49
3215 anna seliga 1983 stęszew Body Art K 30-39
3216 Łukasz Czaczyk 1988 Poznan M 30-39
3217 Katarzyna Lauba 1993 Poznań K 18-29
3219 Lech Gruszka 1974 Plewiska OMIDA CYCLO TEAM M 40-49
3220 Wiktor Rosiński 1981 Poznań M 40-49
3221 Żaneta Kiełczykowska 1983 Żelków -Kolonia Triathlon Siedlce Club / Diabły Siedlce K 30-39
3222 Filip Lisicki 1988 Berlin M 30-39
3223 Dariusz Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie M 30-39
3224 Urszula Łapawa 1983 Poznań Mocni w Gębie K 30-39
3225 ROBERT CYBULSKI 1973 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO M 40-49
3227 Martyna Chodor 1983 Koszalin TKKF Koszalin K 30-39
3229 Tomasz Kaczmarek 1979 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz M 40-49
3230 Tomasz Zinko 1989 Pieniężno fb->3maj_tempo M 30-39
3231 Michał Krasicki 1981 WIĘCBORK TKKF Wodnik Więcbork M 40-49
3232 Adrian Karczewski 1987 Kleszczele Endurance Coaching System CB163 M 30-39
3233 Marek Szydłowski 1981 Poznań CBN M 40-49
3234 Bartosz Dorobiała 1985 Poznań MOCNO W PRAWO TEAM M 30-39
3235 WALDEMAR SZYPORTA 1972 Namysłów Activrun Namysłów M 40-49
3238 Ryszard Kałaczyński 1960 Więcbork 366 Witunia M 60-69
3240 Karol Mejgier 1974 Więcbork TKKF WODNIK Więcbork M 40-49
3242 Maciej Żelazny 1991 Szczecin Carlsberg Group Polska M 30-39
3244 Robert Kościelniak 1964 Koszalin TKKF Koszalin M 50-59
3248 Huber Łopąg 1999 Chełm M 18-29
3249 Robert Kovacs 1988 Wrocław Ignaś i Gu Team M 30-39
3250 Łukasz Klich 1985 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec M 30-39
3251 Jakub Przybylski 1981 Poznan Komputronik M 40-49
3252 Wojciech Dybczyński 1991 Wrocław M 30-39
3254 KAROL SZOR 1974 Miastko WaniewskiCoaching M 40-49
3256 Jacek Maron 1968 Warszawa Jack team M 50-59
3263 Ruth Pfundstein 1966 Briesen MSV Tripoint K 50-59
3264 Piotr Płaczek 1962 Poznań Malta Poznań M 50-59
3265 Hanna Michalik-Tomczak 1976 Poznań Smashing PĄpkins K 40-49
3267 Bartosz Borula 1987 Słubice Herbalife M 30-39
3268 Artur Hankiewicz 1979 Poznań CITYZEN_/BE3 DIRECT FLOOR M 40-49
3273 Bartlomiej KOSICKI 1983 Wroclaw M 30-39
3276 Mikołaj Śledź 1996 Chyby M 18-29
3278 Ewa Krzymińska 1976 Poznań K 40-49
3282 Wojciech Smagała 1981 Wrocław SMAGI TRI TEAM M 40-49
3287 Marcin Szwed 1978 Poznań Biegajnia Poznań M 40-49
3288 Tomasz Żurczak 1969 Czernica M 50-59
3290 Marcin Nowak 1985 Poznan Pitu Pitu Cycling Club/Orki z Majorki M 30-39
3293 Jan Banach 1991 Bydgoszcz Klinika Triathlonu M 30-39
3294 Rafał Niedbała 1980 Poznań SCIM M 40-49
3300 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina Nowak Run M 30-39
3301 Dariusz Tyczyński 1992 Poznań M 18-29
3302 Janusz Reguła 1981 Poznań M 40-49
3303 Grzegorz Federowicz 1977 Wrocław TmTeam M 40-49
3305 Michał Szatan 1981 Bulowice LACRIMA OPTYK TRIATHLON TEAM M 40-49
3306 Witold Pinczak 1996 Poznań M 18-29
3309 Maciek Sroczyński 1992 Poznań M 18-29
3311 Paweł Bałdyga 1980 Pruszków WTP M 40-49
3312 Marcin Pestka 1978 Września Triathlon Team Września M 40-49
3313 Piotr Czarnecki 1983 Poznań Inka&Pit M 30-39
3314 Ewelina Czarnecka 1980 Poznań Inka&Pit K 40-49
3315 Krzysztof Kopera 1984 Szczecin M 30-39
3316 Jakub Kaczmarek 1988 Poznań M 30-39
3317 Łukasz Balcerkiewicz 1979 Poznań M 40-49
3318 Mateusz Nowicki 1991 Poznań M 30-39
3319 Justyn Zieliński 1959 Poznań JuPaKrzy M 60-69
3320 Patryk Zieliński 1987 Poznań JuPaKrzy M 30-39
3321 Krzysztof Zieliński 1990 Poznań JuPaKrzy M 30-39
3322 Krzysztof Stępniak 1978 Bydgoszcz Run4Fun M 40-49
3323 Jerzy Łopąg 1976 Chełm Chełmska Grupa Triathlonu M 40-49
3327 Tomasz Narożny 1989 Poznań EFAR TEAM M 30-39
3328 Tomasz Rudnik 1979 Żarów Becomeone M 40-49
3329 Jacek Prądzyński 1981 Poznań M 40-49
3331 Paweł Sobczyk 1984 Poznań M 30-39
3333 Tymoteusz Mądry 1992 Poznań Wójtowicz TRI TEAM M 18-29
3335 Adam Przybylski 1985 Poznań M 30-39
3336 Joanna Przybylska 1987 Poznań K 30-39
3339 Piotr Górny 1982 Luboń M 30-39
3340 Piotr Zamczyk 1986 Złotów Rehmedic Piotr Zamczyk M 30-39
3341 Michał Szwed 1972 Poznań Cityzen_BE3 / enduhub M 40-49
3342 Aneta Marciszewska 1976 Siedlce Triathlon Siedlce Club K 40-49
3347 Adam Simon 1985 Kamionki M 30-39
3348 Marcin Sobański 1978 Poznań Zgrupka Team M 40-49
3351 Robert Gorwa 1978 Szczytniki TriDarko M 40-49
3353 Mateusz Witek 1982 Poznan Be3 Cityzen M 30-39
3354 Marta Muszyńska 1986 Zalasewo K 30-39
3355 Przemysław Guss 1966 Piła Gabinet Psychologiczny Alicja Guss M 50-59
3356 Bartosz Miśkiewicz 1976 Wieliczka TriWise M 40-49
3357 Artur Kałek 1974 Bydgoszcz Klinika triathlonu Bydgoszcz M 40-49
3358 Alina Licznierska 1982 Plewiska Zone3Team K 30-39
3360 Paweł Osak 1985 Bydgoszcz Klinika Triathlonu M 30-39
3361 Agata Szczuka 1997 Wiry K 18-29
3364 Maciej Mościcki 1997 Złotniki, Suchy Las M 18-29
3366 Agata Szydło 1969 Ligota Piękna GT RAT K 50-59
3367 Mikołaj Marcinkowski 1975 Dopiewiec Zgrupka Team M 40-49
3368 Jeremiasz Nieczyporowski 1996 Poznań UAM M 18-29
3369 Michał Chmielewski 1982 Szczytniki Tri Darko / METZINK TRI M 30-39
3370 Daniel Piętka 1977 SZCZYTNIKI Zgrupka Luboń / SCIM M 40-49
3371 Artur Rzepecki 1979 Dąbrówka 4Fiter M 40-49
3372 Karol Wiącek 1984 Swarzędz M 30-39
3374 Kinga Mikołajczyk 1986 Szczecin K 30-39
3375 Renata Biegańska 1974 Łódź K 40-49
3376 Adam Retkowski 1978 Poznań Kuźnia Triathlonu. MOCNO W PRAWO M 40-49
3379 Kacper Sobczuk 1991 Pyskowice FitStyle Team M 30-39
3381 Hubert Wałęza 1988 Bydgoszcz Kanałowa Tri Team M 30-39
3382 Karol Szukaj 1985 Bydgoszcz Kanałowa Tri Team K 30-39
3383 Jakub Kanarek 1976 Koszalin TKKF Triathlon Koszalin M 40-49
3384 Michał Liberadzki 1992 Poznań UKS Cityzen/_BE3 M 18-29
3385 jakub przewoźny 1985 Poznań M 30-39
3387 Jan Duel 1963 Schoonhaven M 50-59
3390 Dawid Wilk 1982 Poznań M 30-39
3395 Bartosz Nowicki 1986 Poznań M 30-39
3397 Stepan Cherednikov 1990 Poznan Cityzen M 30-39
3398 Tomasz Pomykała 1986 Leszno Jerzy Team M 30-39
3399 Tomasz Kołodziejski 1969 Poznań GINASO M 50-59
3400 Matthias Kunst 1966 Frankfurt am Main TV Wächtersbach M 50-59
3402 Kai Rudkowski 1998 Zielona Góra M 18-29
3403 Jakub Milczarek 1979 Warszawa Softtutor M 40-49
3404 Błażej Tyburski 1987 Poznań M 30-39
3406 Krzysztof Waszak 1979 Stargard Animex triathlon TEAM M 40-49
3409 Agnieszka Purczyńska 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki K 40-49
3410 Wojciech Bressa 1989 Zakrzewo M 30-39
3411 Sandra Pięta 1991 Zakrzewo K 30-39
3413 Waldemar Bira 1991 Chrząstawa Mała Tri Mission M 30-39
3418 Bartosz Dybowski 1981 Góra GENPOWER M 40-49
3420 Robert Dziobiak 1978 Zaborów NEON TEAM M 40-49
3422 Adam Pachla 1979 Warszawa M 40-49
3424 Dariusz Głowski 1983 Złotniki Motiv Home Team M 30-39
3425 Dawid Baśniak 1987 Koziegłowy K 30-39
3427 Łukasz Szydłowski 1978 Poznań M 40-49
3434 Bartosz Walkowiak 1995 Miękowo MB Motors TEAM // PomaganiePrzezBieganie K 18-29
3436 Henryk Michałowski 1941 Poznań M 80+
3437 Daniel Zdanowicz 1989 Warszawa M 30-39
3438 Kamil Duplicki 1981 Warszawa Beko M 40-49
3439 PAWEŁ PILARSKI 1978 szczecin DBK M 40-49
3441 Maciej Kaźmierczak 1992 Plewiska M 18-29
3443 Izabela Pietrusińska 1970 Antoniew K 50-59
3450 Elzbieta Pohl - Duczmal 1973 Pierwoszyno Complexsports K 40-49
3453 Sebastian Drela 1977 Gniezno M 40-49
3455 Łukasz Karpowicz 1983 Zamość POMAGAMYNATALII.PL M 30-39
3457 Paweł Walczuk 1982 Wrocław Collins Aerospace M 30-39
3459 Grzegorz Mańkowski 1982 Poznań M 30-39
3463 Adam Nowak 1985 Lewin Brzeski quick-mix M 30-39
3464 Justyna Pieronkiewicz 1993 Poznań K 18-29
3465 Adam Nowacki 1979 Pobiedziska Bieg dla Nauronków M 40-49
3467 Cyryl Federowicz 1981 Poznań M 40-49
3468 Łukasz Paszkowski 1979 Poznań M 40-49
3469 Sofia Badilla 1988 Alajuela Triox K 30-39
3470 Jose Mattera 1985 Alajuela Triox M 30-39
3471 Viktor Aleshin 1988 Москва Viktory Team M 30-39
3472 Marcin Krasowski 1981 Berlin A3K Berlin M 40-49
3473 Adrian Wróblewski 1986 Komorniki Carlsberg Shared Services M 30-39
3474 Aleksandra Żabko 1992 Poznań Carlsberg Shared Services K 18-29
3475 Mateusz Koczorowski 1991 Poznan Carlsberg Shared Services M 30-39
3476 Anna Skowrońska 1993 Poznań Carlsberg Shared Services K 18-29
3477 Ankith Gudapati 1991 Poznan Carlsberg Shared Services M 30-39
3478 Piotr Wojciechowski 1980 Poznań Carlsberg Shared Services M 40-49
3479 Kamil Barańczak 1983 Poznań Carlsberg Shared Service M 30-39
3480 Krzysztof Łojek 1983 WARSZAWA M 30-39
3481 Marcin Wilhelmi 1976 Poznań M 40-49
3483 Wojciech Popłonyk 1995 Poznań M 18-29
3484 Marcin Wozniak 1981 Poznan M 40-49
3486 Natalia Wróblewska 1985 Gniezno K 30-39
3490 Jarosław Dąbrowski 1969 Szczecin Orka Szczecin M 50-59
3491 Michał Rzeszutek 1989 Słupsk M 30-39
3492 Katarzyna Janas 1991 Ślesin KOCHAM KAŚKĘ! K 30-39
3493 Marcin Miczuga 1975 Września GAREL PLAST TEAM M 40-49
3494 Stefan Wojtas 1979 czluchow Tripakaprzechlewo M 40-49
3495 Mariusz Tomaś 1977 Oława TRIIM Oława M 40-49
3496 Irena Gałkiewicz 1974 Wrocław Litwin Triathlon Team K 40-49
3499 Marcin Korpal 1981 Poznań CHMK '99 M 40-49
3500 Andrzej Justyński 1984 Szczecin CKS Orka Szczecin M 30-39
3505 Bartłomiej Jasiówka 1981 Polska Nowa Wieś Rollico Triathlon Team M 40-49
3506 Michał Kutek 1989 Warszawa Stand-up Poznań M 30-39
3507 Bogusław Czarkowski 1952 Polska Nowa Wieś Rollico Triahtlon Team M 60-69
3508 Szymon Ludziejewski 1994 Poznań Vizlib M 18-29
3514 Krzysztof Korzeniak 1981 Biedrusko M 40-49
3517 Remigiusz Konieczny 1977 Poznań CITY ZEN POZNAŃ M 40-49
3522 Tomasz Poźniak 1982 Świętochłowice M 30-39
3523 piotr szmyt 1977 Poznań Four runners GROUP M 40-49
3524 WIKTOR DĄBROWSKI 1991 Szczecin M 30-39
3525 Aleksander Guzik 1992 Poznań Tri Guziki M 18-29
3528 Piotr Michalak 1988 Gorzów Wlkp. Friendly Fire M 30-39
3530 Paweł Grundys 1981 Wrocław M 40-49
3531 Dominik Podskok 1978 Poznań M 40-49
3532 Rafał Śmigórski 1974 Borówiec M 40-49
3533 Jacek Pawlak 1984 Głogów TRI-SERBY M 30-39
3537 Slawomir Bilik 1966 Warszawa M 50-59
3538 Michał Wojciechowski 1991 Konin TRITON KONIN M 30-39
3539 Sylwia Górecka 1974 Warszawa K 40-49
3540 Łukasz Nos 1983 Siemianowice Rotunda Rozwoju M 30-39
3542 Aleksandra Wiertelak 1989 Szczecin K 30-39
3543 Wojciech Nowak 1985 Poznań SILAOJCA.pl M 30-39
3549 Tomasz Styrna 1979 Kraków TriWise M 40-49
3550 Łukasz Szymański 1991 Poznań Krokodyle Floorball Poznań M 30-39
3551 Kamil Nowotny 1986 Poznań Makadu M 30-39
3552 MARIUSZ SZYPCZYŃSKI 1977 PISZ M 40-49
3553 Wojciech Bendza 1977 Wrocław M 40-49
3555 Adam Augustyn 1980 Wrocław LitWIN SPORTS M 40-49
3557 Jakub Kolasiński 2001 Poznań M 18-29
3558 Mateusz Gajewski 1999 Poznań United Athletics M 18-29
3559 Piotr Sulkowski 1980 Szczytniki oKuchnie.pl M 40-49
3561 Marcin Tepper 1977 Kórnik M 40-49
3563 Michal Statucki 1985 Szamotuły M 30-39
3564 Filip Walotka 1980 Łódź Become one M 40-49
3568 Adrian Budkiewicz 1979 Poznan Night Runners Poznań M 40-49
3569 Łukasz Kaczmarek 1990 Poznań #drużynasernika M 30-39
3572 Marcin Tomaszewski 1982 Jelcz Jelcz Triathlon Project M 30-39
3575 Maciej Nowok 1991 Chorzów M 30-39
3577 Michał Czajka 1981 Poznań 3-M Triathlon Team M 40-49
3578 Joanna Sabadasz 1988 Poznań K 30-39
3579 Robert Pietrusiński 1962 Antoniew M 50-59
3583 Marta Kucmierz 1985 Malinowice Triathlon X-Team K 30-39
3584 Jakub Grodecki 1981 Poznań M 40-49
3585 Andrzej Karaś 1969 Radom Perschmann M 50-59
3586 Aleksander Figurski 1987 Słupsk M 30-39
3588 Jakub Rajchowiak 1981 Szczecin K 40-49
3589 Piotr Rachwalski 1983 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie M 30-39
3590 Paweł Szczepaniak 1980 Tychy SKORUPA Team M 40-49
3591 Kamil Kucia 1984 Tychy Skorupa Triathlon M 30-39
3592 Henryk Michałowski 1941 Poznań M 80+
3593 Henryk Michałowski 1941 Poznań M 80+
3594 Piotr Kalinowski 1973 Włocławek Lekarska Grupa Kolarska M 40-49
3595 Jacek Górniak 1987 Dąbrówka M 30-39
3596 Wojciech Loster 1991 Krakow Go Aptiv M 30-39
3597 Piotr Gancarz 1984 Szczecin Drużyna G M 30-39
3598 Camilo Camacho 1989 Greifswald Triathleon M 30-39
3599 Piotr Owsiński 1977 Zielona Góra NZG K 40-49
3600 Marcin Świerczyński 1986 Osielsko ATHLETICOMED.PL BYDGOSZCZ M 30-39
Top