Poznań 2019 - Triathlon Poznań - Dystans 1/8 - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1 Andrzej Mazurek 1973 Czapury
2 Patryk Borowczak 1989 POZNAN
3 ARKADIUSZ SKARBIŃSKI 1976 Swarzędz TEAM JAMAJKA
4 Arkadiusz Mandziak 1978 Poznań
5 Adam Wysoczański 1993 Wołów WW Triathlon TEAM Wołów
6 Agata Madej 1987 POZNAŃ ZGRUPKA TEAM
7 Damian Tomas 1990 Poznań D&W
8 Dariusz Łoś 1958 Zamość 554-016-58-07
9 Łukasz Szymański 1980 Poznań Huragan Szklarka Poznań
10 Agnieszka Lester-Szymańska 1981 Poznań Huragan Szklarka Poznań
11 Maciej Popielarz 1982 Skórzewo Pozruniacy
12 Henryk GĄGOLA 1951 Rosnówko AZS AWF Poznań
13 Marek Konieczniak 1972 Rosnówko Sin Corte Dogo Canario
14 Katarzyna Rosińska 1988 Poznań
15 Grzegorz Smoczyk 1988 POZNAŃ DECATHLON GNIEZNO
16 Marcin Korpal 1981 Poznań CHzS
17 Tomasz Domagała 1984 Poznań
18 Borys Monastyrskyy 1966 Poznań UKSLUSOWO/CITYZEN
19 Przemysław Wojcieszak 1969 Piła Klub Piłkarski Piła
20 Adam Taracha 1985 Poznań Copacabana
21 Daniel Drążkiewicz 1984 Luboń
22 Łukasz Łukowicz 1982 Kościerzyna
23 Sławomir NOWICKI 1979 Bydgoszcz
24 Justyna Nowicka 1982 Bydgoszcz
25 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań
26 Piotr Kielar 1985 Poznań
27 Marcin Biały 1984 Poznań Souly.pl
28 Katarzyna Szysz 1985 Krzyszkowo Kuźnia Triathlonu
29 Michał Tobis 1985 Zielona Góra
30 Michal Ulchurski 1986 Mierzyn
31 Leszek Zamrzycki 1957 Gorzów Wlkp
32 Hanna Witkowska 1980 Koziegłowy
33 Sebastian Kulesza 1977 Sieradz SIR-HA Sieradz
34 Piotr Kulesza 1982 Sieradz SIR-HA
35 Wojciech Pieczyński 1959 Osieczna Osieczna
36 Grzegorz Jagieła 1982 Tychy
37 Paweł Rosiński 1980 tychy
38 Patryk Sobczyk 1995 Witkowo MANUFAKTURA MIESZKAŃ / _Be3 Cityzen
39 Beata Wilczyńska 1992 Poznań
40 Justyna Walkowiak 1997 Borowo-Młyn Walkołajak Team
41 Paweł Walkowiak 1970 Borowo-Młyn Walkołajak Team
42 Aleksandra Kalisz 1994 Bydgoszcz
43 Krzysztof Borowczyk 1986 Środa Wlkp.
44 Aleksandra Słowińska 1998 Swarzędz
45 Katarzyna Grzymisławska-Zając 1989 Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC
46 Agata Zając 1995 Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC
47 krzysztof waszkowiak 1981 mosina
48 Paweł lewandowski 1979 mosina
49 Krystian Zaćmiński 1977 Poznań 1977
50 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz RUN PASJA BYDGOSZCZ
51 Paweł Siępak 1994 Warszawa
52 Wojciech Skoczylas 1989 Szczecin Butting
53 Rafał Ślefarski 1978 Siekierki Wielkie VC
54 Marcin Szych 1980 Inowrocław Marcin Szych Team. No Limit For Autism
55 Paweł Paradowski 1986 Poznań
56 Marcin Raczyński 1974 Sokołowsko Race Challenge
57 JAROSŁAW ROZMIAREK 1968 ŚRODA WIELKOPOLSKA KS POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
58 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz
59 Krzysztof Górny 1969 Osiniec
60 Michał Kaczmarek 1982 Dopiewiec Pozruniacy
61 Magda "Megi" Kowalska 1984 Poznań
62 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy
63 Agnieszka Szymańska 1981 Oborniki SP3 team Oborniki
64 Beata Lelek 1991 Świnoujście
65 Maciej Mazurczak 1971 Poznań UKS CITYZEN_/BE3
66 Dominika Krystianc 1981 Grodzisk Wlkp
67 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury #bedechudyja
68 Joanna Smoczyńska 1977 Rosnowo SmoBee
69 Jarosław Nikodemiak 1976 SWARZĘDZ KLAS Szpot MJDOP
70 Aneta Marciniak - Henc 1974 Poznań Night Runners
71 Aleksandra Ziaja 1982 Poznan
72 Tomasz Nowak 1961 Poznan
73 Monika Adamska 1987 Poznań
74 Marcin Kutkowski 1995 Tarnowo Podgórne zmierz-nie-szacuj.pl
75 Michał Kutkowski 1995 Tarnowo Podgórne zmierz-nie-szacuj.pl
76 Iwona Derleta 1964 Szczecin derMMed
77 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_/BE3
78 Janusz Stelmach 1958 Szczecin
79 Marcin Piechota 1980 Poznan
80 Mirosław Durkiewicz 1959 Dąbroszyn 91
81 Ewa Różalska 1978 Poznań
82 Łukasz Czekała 1988 Pniewy Pniewy
83 ANNA MICHALAK 1973 Ujście
84 Sebastian Paszek 1982 Wrocław TMTeam
85 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań CITY ZEN_
86 Piotr Kurek 1981 Poznań POSNANIA / BUDMIX
87 Piotr Polaczyk 1992 Poznań
88 Angelika Mazurkiewicz 1995 Warszawa TriWawa
89 Magdalena Chomont 1978 Goleniów No Gravity
90 Sebastian Stachowiak 1975 Swarzedz -
91 Wioleta Jarocka 1985 Legionowo TRI LEVEL
92 Jędrzej Juchniewicz 2000 Stargard LO 13 Szczecin
93 Jarosław Miśkiewicz 1959 Poznań
94 Wiktoria Marciniak 2000 Poznań
95 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina GRA-COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina
96 Wojciech Korzelecki 1984 Milicz Running Team Milicz
97 Karolina Korzelecka 1983 Milicz Running Team Milicz
98 Michał Król 1981 Przechlewo Tripaka Przechlewo
99 Mariusz Kaźmierczak 1986 Roszkowo Nowak Run
100 Łukasz Basiński 1992 Bydgoszcz Olimpiasport.pl
101 PIOTR KOLONKO 1967 Menden Marathon Club Menden
102 Zbigniew Urbanowicz 1975 Częstochowa
103 Radosław Borowski 1989 Bydgoszcz MLKS Krajna Sępólno
104 Marharyta Piliukh 1996 Bydgoszcz TRISPACE
105 Anna Gartych 1992 Jędrzejewo
Top