Poznań 2019 - Poznań - Enduro - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
23 Artur Mieloch 1983 Chodzież MielPol & KawaKamp
24 Marek Piekarski 1971 Bydgoszcz Restauracja King Fu Bydgoszcz
25 Dariusz Mieloch 1983 Chodzież Kawa Kamp Miel-Pol Team
26 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi system11.pl
27 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi system11.pl
28 Robert Walczak 1980 Poznań Cytadela by Night TRI Team + parkrun Poznań
29 Łukasz Kulka 1985 Kamień Sąsiedzka wataha Kamień
30 Michał Piłat 1978 Bolesławiec
31 Kacper Pawełczyk 1987 Łódź K.S. CelIronman S.A.
32 Łukasz Kachel 1984 POZnan DLA KASI --- POZnan*
33 Grzegorz Gierasimiuk 1984 Warszawa Trigger Triathlon
34 Karolina Mańke 1987 Police Fizjo-Express
35 Tomasz Kanik 1982 Bydgoszcz Tomasz Kanik
36 Robert Szota 1988 Szczecin 1988
37 Wojtek Kosiedowski 1979 Ponań BGK TRI
38 Łukasz Błaszczyk 1985 Poznań RozkaTEAM
39 Tim Oldenburg 1980 Poznan UKS CITYZEN_/BE3
40 TOMASZ MALAK 1988 LESZNO TRIATHLON TEAM LESZNO
41 Radosław Udałowski 1984 Komorniki eFitness Racing Team
42 Tomasz Tomczak 1975 Bezrzecze Bezrzecze team
43 Boguś Michalak 1972 Szczecin SMT Szczecin
44 Piotr Litwiniuk 1983 Warszawa Split Your Life
45 Krzysztof Kędzierski 1965 TANOWO SMT Szczecin
46 Adam Kuś 1997 Poznań UKS Cityzen_/BE3
47 Janusz Perczak 1990 Luboń IN-SOFTWARE
48 Borys Monastyrskyy 1966 Poznań UKS LUSOWO/ CITYZEN
49 Piotr Kurek 1981 Poznań Posnania-BUDMIX
50 Dominika Zielińska 1980 Szczecin SMT Szczecin
51 Bartosz Zimny 1988 Poznań Budmix
52 Kamil Kołosowski 1988 Białystok Nadaktywni / 200 procent tętna
53 Małgorzata Sadowska 1974 KROSNO ODRZAŃSKIE Sąsiedzka Wataha Kamień
54 Mateusz Nowicki 1988 Poznań Waleczne Psy
55 Tomasz Trojanowski 1981 Poznań
56 Jakub Kłopocki 1989 Poznań i-Sport
57 Adam Pietrzak 1990 Gowarzewo
58 Aleksander Sęczkowski 1995 Koziegłowy UKS CITYZEN_/BE3
59 Łukasz Remisiewicz 1982 Warszawa RunEat.pl
60 Ireneusz Kijak 1985 Poznań AlleSport.pl / Velocity
61 Izabela Kuchta 1978 Radomia Trucht Tarchomin Team
62 Bartosz Niedźwiedź 1988 Leszno Trigger Triathlon
63 Radosław Buchacz 1977 Łódź FLEXIDEA
64 Adam Michalski 1971 Łódź Teofilek
65 Maks Glapiński 2000 Warszawa
66 Andrzej Ignatowicz 1974 Warszawa Team Karaś
67 Michał Kosior 1992 Łódź KS CelIronMan S.A. / HTF Ludwik Sikorski
68 Pawel Nowak 1977 Koszalin #TRIpaka Przechlewo
69 Michał Rydzewski 1982 Szczecin
70 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team
71 Marek Kotas 1997 Rybnik GREATMAN
72 Ewa Susmarska 1996 Poznań Zone3 Team/MUAY Running Team
73 Łukasz Marzec 1980 Dąbrowa Górnicza TRIATHLON X-TEAM
74 Pawel Muchowicz 1974 Poznan Dziki z Moraska
75 Łukasz Gumkowski 1990 Ostrołęka
76 Rafał Piekarski 1996 Opoczno HUROM TRI TEAM
77 Marcin Radczuk 1981 Tuchom Endure Team
78 Mateusz Fijałkowski 1990 Łódź HTF Ludwik Sikorski
79 Richard Kinnersley 1984 Reading Evo Triathlon Club
80 Jan Popławski 1993 Ostrowiec Świętokrzyski Neon Team
81 Michał Budzanowski 1989 Wrocław Triathlon Pro Team
82 Arkadiusz Jakubowski 1973 PMI
83 Wiktor Eliasz 2000 Ustronie Morskie Apteka Eliasz/Tridarko
84 Michał Inglot 1978 Gdansk Refinitiv Triathlon Team
85 Alexandra Voskresenskaya 1983 Moscow
86 Sam Verheyden 1985 Nysa TMTeam
87 Daniel Malesa 1988 Łódź Labosport Team
88 Mikołaj Lipowski 1988 Łask FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ
89 Artur Adamczak 1992 Poznań SKS Oborniki
90 Gary Cattell 1956 Warszawa 1956
91 Paweł Komar 1985 Wrocław
92 Benedykt Walerowski 1986 Kraków Magazyn Triathlon
93 Marek Peszt 1981 Kraków Magazyn Triathlon
Top