Poznań 2019 - Triathlon Poznań - Dystans 1/4 - Lista startowa
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
1001 Wojtek Zarzycki 1977 Piasecznik Zaakirunner
1002 Michał Krajewski 1977 Zgierz KS CelIronMan
1003 Tomasz Cichacki 1979 Wola Gołkowska BikeZone
1004 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś
1005 Jędrzej Szymański 1981 Poznań
1006 Anna Krakowska 1987 jelenia góra
1007 Robert Fronczak 1964 Poznań Naramowice biegają
1008 Łukasz Tarka 1988 Poznań #TTK
1009 Tomasz Stencel 1988 Poznań #TTLS
1010 Roman Stawowy 1960 Krotoszyn TEAM RomanS
1011 Filip Górka 1979 Poznań
1012 Jolanta Lipińska 1951 Częstochowa niezrzeszona
1013 Tomasz Marcin Pińkowski 1980 Poznań
1014 Aleksander Ludwiczak 1985 Komorniki Foki
1015 Daniel Wojdyło 1976 Lubiszewo Sosnowa
1016 Andrzej Malis 1971 Swarzędz Drużyna Szpiku
1017 Karol Surma 1962 Poznań
1018 Damian Izdebski 1988 Piszczac
1019 Robert Maćczak 1969 poznan
1020 Robert Kadej 1990 Wołów TRI GRANDA WOŁÓW
1021 Szymon Brzozowski 1972 Zalasewo Cityzen / Fogt Bikes
1022 Piotr Miedzinski 1969 Łomianki Dolne MSD Running Club
1023 Kamil Żarłok 1983 Warszawa
1024 Anna Ratajczyk 1981 Zalasewo Drużyna Szpiku
1025 Antoni Białek 2001 Poznań
1026 Marek Porada 1963 Poznań WÓJTOWICZ TRI TEAM
1027 Anna Peterek 1990 Poznan BB RUNNERS
1028 Maciej Marciniak 1964 Poznań (Poznań-Stare Miasto)
1029 Joanna Marciniak 1989 Poznań
1030 Łukasz Gil 1984 Poznań
1031 Adrian Michalak 1976 Poznań Fred&Waloy
1032 Andrzej Kozieł 1980 Strzyżowice
1033 Jacek Nogaj 1969 Lusowo Budikon Przedsiębiorstwo Budowlane Jacek Nogaj
1034 Mikołaj Goralewski 1993 Poznań
1036 Maciej Zychewicz 1983 Warszawa Kuźnia Triathlonu
1037 Tomasz Begier 1988 Poznań
1038 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól
1039 Przemysław Marciniak 1985 Skórzewo M40.pl
1040 Michał Chmielewski 1982 Poznań ...::: T.W.I.S.M :::...
1041 Krzysztof Błaszczyk 1959 Lubomyśle 37A RozkaTem
1042 Beata Lewicka-Płaczek 1964 Poznań
1043 Piotr Płaczek 1962 Poznań Malta
1044 Pierre Schulze 1968 Frankfurt (Oder) Honda Bohlig Lauf-Team
1045 Józef Makowicz 1956 ŻARY SAINT-GOBAIN SQUAD
1046 Anna Dudzińska 1985 Poznań
1047 Piotr Oleśkowicz-Popiel 1981 Poznań
1048 SŁAWOMIR ROSIŃSKI 1980 SIEKIERKI WIELKIE WICHER SIEKIERKI
1049 Bartosz Zając 1989 Poznań LOOKSFERA/M-TRONIC
1050 Michał Wysocki 1991 Poznań
1051 Roman Panek 1979 Poznan Maratończyk Poznań | Smochowice Biegają
1052 Tomasz Ratajczak 1982 Poznań Teraz albo nigdy
1053 Agnieszka Purczyńska 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki
1054 Witold Pinczak 1996 Poznań
1055 Maciej Lehmann 1975 Nowy Tomyśl 601-Technologia
1056 Przemysław Pauli 1983 Rabowice
1057 Hubert Rządkowski 1970 Ustka
1058 Hanna Kurzawińska 1998 Tarnowo Podgórne
1059 Stanisław Matuszek 1991 Poznań Klub Maratończyka V LO
1060 Magdalena Mejer 1971 Dąbrowa
1061 Szymon Pieczyński 1986 Poznań
1062 Adrian Szukała 1990 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
1063 Dariusz Szukała 1980 Komorniki Kibolski KS
1064 Paweł Bednarczyk 1975 Babki
1065 Robert Pakuła 1978 Poznań
1066 Paweł Wysoczański 1990 Wołów PCC Squad / TRI GRANDA WOŁÓW
1067 Artur Kasperski 1979 Poznań Polonia Środa
1068 Kinga Klaś-Pupar 1974 Warszawa Yin Long
1069 Tomasz Kuśmierek 1960 Gdynia Yin Long
1070 Grzegorz Członkowski 1976 Poznań Dziki z Moraska
1071 Marcin Wozniak 1981 Poznan
1072 Irena Gałkiewicz 1974 Wrocław Litwin Triathlon Team
1073 Łukasz Kos 1986 Frankfurt am Main Yanush Suspens TriTeam
1074 Michał Andrzejewski 1983 Łódź paszenogi
1075 Szymon Wojtaszyk 1983 Borzęciczki
1076 Wojciech Nowak 1985 Poznań Soki z Domu Rembowskich
1077 Tomasz Wieczorek 1982 Gorzów Wielkopolski 1982
1078 Kuba Marciniak 1991 Poznań
1079 Małgorzata Koperska 1989 Kozieglowy
1080 Marcin Machyński 1980 Poznań MRIP
1081 Marcin Szwed 1978 Poznań Biegajnia Poznań
1082 Bartosz Lesiak 1988 Poznań
1083 Szymon Słowiński 1971 Swarzędz Saturn Fit
1084 Oktawiusz Woźniak 1985 Poznań OLX GROUP TEAM
1085 Maciej Wojtaszek 1976 Poznań człapak
1086 Lesław Jakubowski 1959 Gryfino Weganin też może
1087 Maciej Wieczorkiewicz 1985 Poznań Crazy&Fiery
1088 Grzegorz Perz 1991 Ostrów Wielkopolski
1090 Katarzyna Jędzierowska 1983 Poznań
1091 Marek Gruba 1988 Brzoza
1092 Jacek Gruba 1960 Brzoza
1093 Mariusz Wira 1973 Borek Wlkp. KB MIŚ BOREK WLKP.
1094 Piotr Zachwieja 1985 Bydgoszcz
1095 Michał Bojdo 1978 Poznań
1096 Karol Mullert 1982 Bydgoszcz TRISPACE
1097 Szymon Miarka 1988 Częstochowa Yanush Suspens TriTeam
1098 Tymoteusz Mądry 1992 Poznań Wójtowicz TRI Team
1099 Hanna Kęsy-kowalska 1967 Szczawno-Zdrój SZCZAWNORUN
1100 Magdalena Węgrzynowska 1976 Byków Litwin Team
1101 Tomasz Dworniczak 1986 Poznań Sailing Divers
1102 Piotr Pawlak 1975 Poznań PKO Bank Polski
1103 Karolina Jahnz 1984 Stargard Kujavia3Team
1104 Paweł Ignaciuk 1988 Słupsk
1105 Sławek Selerzyński 1978 Dąbrówka
1106 Roman Wesołowski 1989 POZNAN Roman Wesołowski
1107 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska Pobiedziska Racing Team
1108 Tomasz Kłos 1975 Poznań Drużyna Szpiku
1109 Robert Zatorski 1971 Warszawa Swim2Tri
1110 Tomasz Samol 1986 Dachowa
1111 Waldemar Samol 1962 Poznań
1112 PAULINA BARTKOWIAK 1993 Radziądz KB SUKCES ŻMIGRÓD
1113 Kamil Dominiak 1983 Szczecin Alex Deutschland GmbH
1114 Artur Stolarski 1987 Poznań Yanush Suspens TriTeam
1115 Mateusz Grzelak 1993 Łódź
1116 Dawid Grabowski 1989 Przybroda BMW Inchcape
1117 Filip Graczyk 1994 Nekla UKS CITYZEN_/BE3
1118 Mateusz Mańczak 1982 Poznań Kibolski KS
1119 Sylwia Prendecka 1984 Wałcz Prendki Tri
1120 Andrzej Pytlowski 1980 Szczecin TRI Wisła
1121 ARTUR KARCZ 1979 MRZEŻYNO 1979
1122 Łukasz Rozynek 1985 Poznań
1123 Łukasz Waloszczyk 1976 Poznań Fred & Waloy
1124 Marta Chojnacka 1983 LUBiN
1125 Wojciech Zbierajewski 1988 Piła Trispace
1126 Katarzyna Lauba 1993 Poznań
1128 Jeremiasz Nieczyporowski 1996 Poznań
1129 Jacek Bieniecki 1965 Gąsawy Biniols Team/KB Szamotuły
1130 Andrzej Piotrowski 1971 Dobrzyca PPHU ServiCo Microsystems Andrzej Piotrowski
1131 Patryk Liebner 1982 Szczecin AKA Dochodzenie Odszkodowań
1132 Henryk Juchniewicz 1962 Stargard TOJAH
1133 Tomasz Woźniak 1972 SUCHY LAS
1134 Marcin Franaszczyk 1975 Sieraków Bucharzewo Team
1135 Jakub Krysiak 1995 Warszawa TriWawa
1136 Maciej Lewandowski 1991 Poznan
1138 artur bianek 1983 Poznań
1139 Krzysztof Guderski 1987 Poznań MarchewkowePole.com
1140 Mateusz Sobczak 1987 Poznań
1141 Remigiusz Rogiewicz 1978 Szczecin KS Ironman Szczecin
1143 Michał Morka 1982 Sieradz
1144 Jakub Romanowski 1979 Poznań Night Runners
1145 Malwina Majewska 1974 Komorniki Kuźnia Triathlonu
1146 Dariusz Kasperowicz 1975 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
1147 Michał Wojciechowski 1976 Poznań PKO Bank Polski
1148 Tomasz Dopieralski 1997 Piła
1149 Michał Czech 1990 Lublin
1150 ANDRZEJ KIEPURA 1976 TUREK
1151 Mariusz Wielgus 1991 Konarzewo Marian TEAM
1152 Matthias Kunst 1966 Frankfurt am Main TV Wächtersbach
1153 W Logue 1967 California
1154 Elżbieta Korona-Trzebska 1984 Lodź
1155 Artur Woźniak 1976 Szczecin
1156 Aleksander Czarnozynski 1964 Gliwice GTT - Inter Projekt
1157 Przemysław Dutkiewicz 1977 Poznań
1158 Piotr Tomyslak 1971 Poznan HSBC
1159 Dominik Samelski 1978 Rumianek
1160 Cyryl Federowicz 1981 Poznań
1161 Piotr Sobczyk 1985 Wroclaw ATHLETICS TEAM PRUSICE
1162 Maciej Kowlaczyk 1965 Poznań
1163 Tomasz Wiśniewski 1988 Wrocław GVT
1164 Adam Lewiński 1980 Katowice Way2Champ
1165 Krzysztof Kaczmarek 1970 Swarzędz Beagle Triathlon Team
1166 Anna Adamczyk 1990 Poznań
1167 Jacek Jastrowicz 1970 Żary Triathlon Team Żary
1168 Wojciech Nowak 1979 Ruda Śląska wnprojekt.com.pl
1169 Jerzy SOBIEGRAJ 1949 Poznań KB im. MACIEJA FRANKIEWICZA - POZNAŃ
1170 Tomasz Gałczyński 1983 Poznań
1171 ANDRZEJ SZAFER 1977 POZNAŃ
1172 Benita Gornicka 1982 Warszawa i-sport
1173 Stanisław Annusewicz 1985 Poznań
1174 Andrzej Świerek 1976 Dołuje ironman szczecin
1175 Artur Gintyłło 1977 Baranowo
1176 Piotr Kirylczuk 1980 Pęcice Małe Team Karaś
1177 Mike Kowaloff 1972 Müllrose Bernauer Lauffreunde
1178 Natalia Szwinta 1991 Piechowice
1179 Bogna Zimna 1979 Poznan
1180 Arkadiusz Sucharski 1979 Rokietnica
1181 Bartosz Prałat 1973 Poznań
1182 Kacper Prałat 1996 Poznań
1183 Mateusz Tomaszewski 1980 Wrocław
1184 Paweł Sokołowski 1966 Poręba
1185 Piotr Perkowski 1985 Tarnowo Podgórne
1186 Maciej Jurczak 1991 Gdańsk
1187 Radosław Gluza 1991 Opalenica #STAFLONY
1188 Anna Pietrasik 1982 Szczecin
1189 Marcin Chyb 1973 Wałbrzych
1190 Tomasz Polus 1983 Poznań KS HADES
1192 Dariusz Szymański 1974 Poznań
1193 Norbert Trudziński 1974 Świebodzin NEOSPORT.PL Triathlon Pogoń Świebodzin ŚGB
1194 Jan Deckert 1954 Poznań ---
1195 Tomasz Grosser 1986 Poznań
1196 Danuta Stachowiak 1974 Rokietnica Owoc team
1197 Dawid Mielcarek 1993 Września
1198 Paweł Podsiadło 1989 Poznań
1199 Michał Andruszko 1985 Poznań trenertriathlonu.pl
1200 PIOTR AUGUŚCIK 1972 KÓRNIK JULPATEX
1201 Iwona Skolozdrzych 1985 Poznań Rakieta Poznań
1202 Kamil Stasik 1993 Chorzów
1203 Jacek Basiński 1957 Poznań
1204 Paulina Dudzińska 1992 Poznań
1205 Dominik Deptuła 1987 zalasewo Zagraniczna Orka
1206 Adriana Jasielska 1979 Poznań
1207 Kamil Kurowski 1985 Bydgoszcz 3Gravity
1208 Andrzej Grześ 1994 Śrem MOS Śrem
1209 Joanna Tomaszewska 1983 Jelcz-Laskowice Jelcz Triathlon Project
1210 Henryk Michałowski 1941 Poznań CityZen Poznań
1211 Kamil Urbanowicz 1979 Józefosław
1212 Przemysław Łazaronek 1977 Szczecin Hawajskie Rekiny
1213 Piotr Dzieciątkowski 1967 Poznań lemonplaza.pl
1214 Szymon Kaczmarek 1975 Kornik
1215 Michał Włodarczyk 1996 Koźmin Wlkp Koźmin Biega
1216 Dawid Jezierski 1981 Łódź Łódź Kocha Sport
1217 Dawid Stankowski 1993 Szamotuły Płonące racice
1218 Grzegorz Kozak 1979 Koszalin
1219 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn-Poland Atimex.BY /WOJTOWICZ TRI TEAM
1220 Michał Mazurkiewicz 1988 Bydgoszcz CB 163
1221 Dariusz Szymkowiak 1957 Poznań
1222 maurycy jankiewicz 1985 poznan
1223 Błażej Plewa 1987 Poznań
1224 Bartosz Koczorowski 1979 Poznań Delfinki Team / Drużyna Szpiku
1225 Mirosław Błoniarz 1975 Szczecin Puszczyk Bukowy Szczecin
1226 Adam Nowakowski 1978 WRZEŚNIA TRIATHLON TEAM WRZEŚNIA
1227 Łukasz Malaczewski 1979 Wrocław GVT
1228 Jakub Rochman 1996 Poznań
1229 Justyna Grabowska 1977 Łódź K.S. Celironman/HTF Ludwik Sikorski
1231 Łukasz Szydłowski 1978 Poznań
1232 Ryszard Bartosiewicz 1963 Poznań
1233 Jacek Skarupa 1998 Poznań
1234 Renata Marcinkowska 1977 Tyniec Mały GVT
1235 Szymon Wesołowski 1988 Gniezno xRunners
1236 Marek Meszyński 1971 Toruń
1237 Rafał Chmielewski 1974 Grudziądz Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz
1238 Maciej Matyjasik 1974 Poznań Velocity Poznań
1239 Marek Zapłata 1956 Kamieniec
1240 Aleksandra Andryszak 1993 Świnoujście 1993
1241 Rafał Urbanowicz 1981 Warszawa Oznakujbiuro.pl
1242 Grzegorz Mańkowski 1982 Poznań
1243 Krzysztof Kufelin 1974 Poznań sporttrans
1244 Daniel Kedziora 1976 Wrocław
1245 Michał Marnysz 1989 kostrzyn nad odrą JimBeam-Team
1246 Tomasz Borkowski 1970 Tuchola Kujavia3Team
1247 Grzegorz Szpakowski 1975 Krzyszkowo
1248 Slawomir Bethke 1989 Bydgoszcz TriSpace
1249 Robert Musial 1966 Warszawa TriWawa
1250 Tomasz Bajsarowicz 1977 Jelcz-Laskowice JELCZ TRIATHLON PROJECT
1251 Kamila Łukaszyk 1976 Zalasewo Pruszyński Team
1252 Rafał Niedbała 1980 Poznań SCIM W Tri Team
1253 Małgorzata Jarząb 1975 Szczecin
1254 Mateusz Boruta 1979 Poznań Dziki z Moraska
1255 Virginia Rutkowska 1984 BYDGOSZCZ Atos/Klinika Triathlonu
1256 Tomasz Pacek 1990 Szczecin Perfect Gloss
1257 Agnieszka Dziewiatowska 1972 ZŁOTÓW WREDNE MAŁPY
1258 Aleksander Guzik 1992 Poznań Guziki
1259 Izabela Dąbrowska 1991 Szczecin Państwo Dąbrek
1260 Jarosław Bajerlein 1980 Poznań
1261 Michał Rogalski 1980 Poznań
1262 Michal Statucki 1985 Szamotuły
1263 Arkadiusz Cichosz 1973 Wrocław
1264 Filip Wołowski 1973 Warszawa TriWawa
1265 Paweł Demski 1987 Owidz
1266 Dariusz Grondziewski 1981 Słupsk GVT
1267 Andrzej Nowakowski 1989 Łazieniec
1268 Przemysław Kochan 1980 Zakrzewo Speed Szuracz
1269 Anna Szczucińska 1979 Poznań
1270 Marek Markiewicz 1969 Poznań www.triathlonista.com
1271 JAROSŁAW ROZMIAREK 1968 ŚRODA WIELKOPOLSKA KS POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
1272 Piotr Baran 1983 Wrocław PCGGO
1273 Rafał Tomaszewski 1987 Wrocław PCG GO!
1274 Adam Ryszczyk 1983 Wrocław
1275 Remigiusz Kübler 1992 Poznań Toruński Klub Triathlonowy
1276 Lena Pilecka 1984 Poznań
1277 Katarzyna Wieczorek 1989 Pleszew Iron Triathlon Pleszew
1278 Bartosz Węglarski 1989 Mielno
1279 Dariusz Łukaszewski 1974 POZNAŃ HKS Odlew Poznań
1280 Małgorzata Brac-Walczyk 1958 Dolna Grupa AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
1281 Paweł Kapuśnik 1980 Czechowice- Dziedzice Media Target / Frez Group
1282 Paul Cisowski 1985 Czechowice- Dziedzice Media Target/ Frez Group
1283 Adrian Kulig 1999 Czechowice- Dziedzice Media Target/ Frez Group
1284 Jacek Jarmuszczak 1982 Poznań OperaPro.pl
1285 Paulina Stopyra 1986 LUBLIN TRIATHLON LUBLIN TEAM
1286 Tomasz Żurczak 1969 CZERNICA 1969
1287 Maciej Żelazny 1991 Szczecin
1288 Dariusz Szwebów 1972 Dąbrówka M4plus
1289 kamil zaborowski 1990 Poznań Night Runners
1290 Rita Biskupska 1990 Bydgoszcz Klinika Triathlonu
1291 Anna Golcz 1983 Poznań Rehau Cycling Team
1292 Michał Szwed 1972 Poznań Drużyna Mocarzy / enduhub.com / Cityzen_BE3
1293 Piotr Szukała 1971 Poznań DRUŻYNA SZPIKU
1294 Romana Rembalska 1976 Kamionki Tadar Team
1295 Karolina Ratajczak 1969 Wrocław Triathlon Club Wrocław
1296 Daniel Kowalikowski 1990 Chojnice Velomania Bydgoszcz Team
1297 Roman Marciniak 1976 Czerwonak
1298 Paweł Krakowiak 1975 Łódź
1299 Daniel Parus 1982 Poznań SGR Racing Team
1300 Marcin Miczuga 1975 Września GAREL PLAST TEAM
1301 Anna Molęda 1982 Wrocław GT RAT
1302 Marcin Antoniuk 1975 Warszawa 23 TEAM
1303 Tomasz Cichocki 1982 Komorniki
1304 Piotr Czarnecki 1983 Poznań Inka & Pit
1305 Piotr Szram 1982 Słubice Stürmer Maszyny Team
1306 Łukasz Kowalski 1983 Słubice Stürmer Maszyny Team
1307 Monika Kwaśniewska 1990 Szczecin Tri lggns
1308 Paulina Kawka 1991 Warszawa 23 TEAM
1309 Witold Breska 1974 Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo Akademia Biegowa Kościerzyna
1310 Karina Buchert 1994 Poznań
1311 Krzysztof Chrostek 1992 Poznań
1312 Maciej Radecki 1982 Wroclaw GVT
1313 Mikołaj Juszczak 1994 Września
1314 KRZYSZTOF KOWALEWSKI 1969 BORÓWIEC
1315 Szymon Kotecki 1983 Środa Wielkopolska Polonia Środa
1316 Katarzyna Mantyk 1982 Oborniki SKS Oborniki
1317 Arkadiusz Bukowski 1976 Oborniki Seniorski Klub Sportowy Oborniki
1318 Izabela Ociesielska 1970 Antoniew
1319 Dariusz Pawłowski 1974 Siekierki Wielkie Speed Szuracz
1320 Barbara Masłowska 1973 Stargard
1321 Piotr Włodarczyk 1976 Łódź Pietrzyk Running Team / LTP
1322 Artur Bobrowicz 1984 Goleniow Rozbiegany goleniow
1323 Jan Banach 1991 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1324 Szymon Celka 1988 Oberkrämer
1325 Magdalena Baszuro 1988 Szczecin 3lggns
1326 Dorota Wszędybył 1986 Koninko
1327 Kamil Stankiewicz 1984 Bolesławiec
1328 Tomasz Kołodziejski 1969 Poznań GINASO
1329 Piotr Danielewicz 1988 Poznań Zakapiory Września
1330 Sara Dolska 1985 Plewiska
1331 Rafał Drohojowski 1973 KAMIONKI KDS Rafał Drohojowski
1332 Monika Byrdak 1988 Wrocław GT RAT
1333 Michal Wasztyl 1989 Powidz Zone3 Team/Witkowo biega
1334 Karolina Hreczycho 1975 Poznan
1335 Michał Kubera 1974 Śrem Zgrupka Team
1336 Jerzy Dyrda 1979 Józefosław
1337 Tomasz Zinko 1989 Pieniężno Byle_do_brzegu
1338 Joanna Przybylska 1987 Poznań
1339 Adam Przybylski 1985 Poznań
1340 Robert Kosiński 1982 Pakość NOKIA BYDGOSZCZ
1341 Piotr Grząka 1979 Warszawa
1342 Izabela Szydło 1998 Ligota Piękna GT RAT
1343 Maja Kalinowska 1979 Lubin
1344 Stepan Cherednikov 1990 Poznan
1345 JAREK Przybylak 1978 Szczecin Swim2tri
1346 Małgorzata Fijałek - Żuk 1984 Poznań TriMind
1347 Inga Sobiechowska 1993 Inowrocław Egnyte Sparks
1348 Dominika Dębińska 1988 Murowana Goślina Egnyte Sparks
1349 Agata Szydło 1969 Ligota Piękna GT RAT
1350 Damian Deszyński 1978 Gliwice ista biegAmy
1351 Artur Masłowski 1975 Stargard Szczec.
1352 Artur Zawisza 1986 Poznań Zgrupka Team
1353 Piotr Zamczyk 1986 Złotów REHMEDIC ZŁOTÓW
1354 Hubert Kaźmierski 1994 Września
1355 Marcin Kozibroda 1976 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
1356 Weronika Młodzikowska 1986 Adamów KB V-Max Adamów
1357 Przemysław Guss 1966 Piła Gabinet Psychologiczny Alicja Guss
1358 Ewelina Czarnecka 1980 Poznań
1359 Ewa Nowicka 1970 Poznań PwC IronLadies
1360 Karol Szukaj 1985 Bydgoszcz Kanałowa Tri Team
1361 Blanka Trykowska 1982 Wrocław GT RAT
1362 Mateusz Witek 1982 Poznan Zalew Jerzykowo
1363 Agnieszka Chudek 1992 Warszawa Luft TRI Team
1364 Krystian Biernacki 1978 WROCŁAW GVT
1365 Aleksandra Mikołajczak 1981 Poznań HALFWORN Team
1366 Roberto Catti 1987 Wroclaw
1367 Anna Zielińska 1979 Olsztyn 3life team
1368 Jakub Tomczak 1996 Luboń
1369 Karol Dobrowolski 1984 Zielatkowo Kocham Żonę
1370 Sławomir Przewłocki 1958 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1371 Jakub Przewłocki 1983 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1372 Katarzyna Koczwara 1987 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz
1373 Bogumił Śliwa 1985 Kalisz
1374 Konrad Strzelec 1989 SZCZECIN Hawajskie Rekiny
1375 Krzysiek Brząkalski 1991 Warszawa Adidas Runners Warsaw
1376 Paweł Mendyka 1987 Szczecin NSZZFiPW Szczecin
1377 Mariusz Staszak 1973 Wierzyce HAWLE/WIERZYCE MMnZ
1378 Natalia Wróblewska 1985 Gniezno
1379 Alina Licznierska 1982 Plewiska Zone3 Team
1380 Michał Mosiński 1985 Szczecin Hawajskie Rekiny / AkademiaDuathlonu.pl
1381 Adrian Kobusiński 1987 Brzeg Dolny FitStyle Team
1382 Pawel Rogowicz 1980 Garby CTS
1383 Domi Rydel 1989 Kraków TriWise
1384 Paweł Nowak 1982 Poznań Motiv Home
1385 Anna Nowak 1983 Siekierki Wielkie
1386 Marta Ołubiec 1984 Siemianice Aktywna Fabryka Triathlonu
1387 Grzegorz Weltrowski 1975 Poznań
1388 Bartosz Baum 1986 Poznań B3 CITYZEN_POZNAŃ
1389 Łukasz Nowacki 1992 Jarocin
1390 Mateusz Żuk 1983 Poznań Trimind
1391 Adam Knothe 1972 Niemcz Budstol Invest
1392 Mateusz Grabarek 1989 Gołuchów Iron Triathlon Pleszew
1393 Mikołaj Śledź 1996 Chyby
1394 Tomasz Niewiedział 1969 Poznań TNT Run
1395 Marcin Szatkowski 1988 Bydgoszcz
1396 Łukasz Maciuszek 1986 Opole
1397 Krzysztof KRYSIAK 1968 Warszawa TriWawa
1398 Justyna Listwoń 1980 Warszawa Gabinet Sylwetka
1399 Oskar Kaźmierczak 1991 Jarocin Rock Run Jarocin
1400 Edyta Konarska 1974 Oława
1401 TOMASZ NOWICKI 1965 STARGARD SZCZEC. SZWLA STARGARD SZCZEC,
1402 Tomasz Narożny 1989 Poznań EFAR TEAM
1403 ANITA FALENSKA 1985 Poznan Egnyte's Sparks
1404 WALDEMAR SZYPORTA 1972 Namysłów Activrun Namysłów
1405 Kamil Ataman 1995 Rzeszów
1406 Damian Witkowski 1987 Pomiechówek Progress Triathlon Team
1407 piotr musielak 1970 Poznan pgb sportowa paczka
1408 Daniel Kraśniewski 1984 WROCŁAW GVT
1409 Tomasz Rudnik 1979 Żarów GVT
1410 Maciej Mawlichanów 1992 Warszawa
1411 Piotr Stefanowski 1983 Białystok Nadaktywni
1412 Paweł Zalewski 1977 Warszawa PZU SPORT TEAM
1413 MICHAŁ MICHALSKI 1988 Kraków FramesFactory Racing Team
1414 Joanna Michałek 1990 Wrocław TriActiv Ridley
1415 Wojciech Stalec 1982 Środa Wielkopolska KS Polonia Środa Wielkopolska
1416 Grzegorz Michalek 1985 Wroclaw TriActiv Ridley
1417 Sylwia Dębczyńska 1979 Dębogóra Enduhub
1418 Ania Sitek Krakowiak 1975 Łódź
1419 Przemysław Sołtysiak 1988 Poznań KPMG Triathlon Team
1420 Maciej Lembicz 1972 Luboń Drużyna Mocarzy
1421 Marcin Sobkowiak 1981 Poznań
1422 Krzysztof Rekowski 1987 Poznań
1423 Sebastia Bielicki 1992 Poznań
1424 Andrzej Lewandowski 1959 Kórnik UAM Triathlon Poznań
1425 Adam Skierski 1971 Katowice
1426 Marcin Klęka 1977 Bełchatów LSKK Bełchatów
1427 Michał Burzyński 1981 Poznań
1428 Bartosz Tomczuk 1984 Kalisz
1429 Piotr Jakubowski 1992 Poznań
1430 Krzysztof Kaźmierczak 1975 Swarzędz KLAS SZPOT
1431 Mirosław Szymonek 1959 Złotoryja OLAWS Złotoryja
1432 Karam Halwani 1991 Poznan
1433 Magdalena Pachciarek 1981 Piastów
1434 Adam Polley 1983 Łobżenica LZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICA
1435 Mariusz Wermiński 1977 Swarzędz Fala Swarzędz
1436 Sławomir Dobrodziej 1978 Recz
1437 Damian Piechnik 1988 Warszawa GSO PL
1438 Bartosz Sawicki 1969 Tłuszcz Crazy Horse
1439 Rafał Kaflik 1989 Świnoujście
1440 Anna Kalita 1970 Jaworze CTS
1441 Artur Piotrowski 1974 Łuków Triathlon Club Siedlce
1442 Patryk Dudek 1994 Turek
1443 Michał Mytko 1981 Poznań ART-ROD
1444 Karolina Ruta 1982 Swarzędz Motiv Home Team
1445 Robert Olejniczak 1977 Sroda wlkp Metzink TRI
1446 Marcin Zaworonek 1992 Łódż
1447 Maciej Zimny 1991 Ośno Lubuskie Patriodzik Triathlon Team
1448 Karolina Szałankiewicz 1988 Oława Tri Mission
1449 Rafał Szałankiewicz 1989 Oława Tri Mission
1450 Justyna Sala 1986 Kraków
1451 Maciej Wojtkowiak 1974 Poznań
1452 Waldek Konieczny 1989 Dolsk
1453 Karol Michalski 1987 Kraków FramesFactory Racing Team
1454 Piotr Jelonek 1976 Żerniki Wrocławskie
1455 PAWEŁ PILARSKI 1978 SZCZECIN DBK RUN
1456 Dariusz Głowski 1983 Poznań Motiv Home Team
1458 Krzysztof Piwowarski 1980 Słupsk
1459 Sławomir Kaczmarek 1987 Gdańsk
1460 Michał Sobstyl 1987 Kobylanka Sobstyl Team
1461 Bartłomiej Stajniak 1991 Namysłów Namysłowskiego Towarzystwo Triathlonowe "TRIADA"
1462 Mariusz Drost 1990 Toruń Grubizna Klub Sportowy
1463 Michał Stanik 1978 Józefów Neon Team
1464 Dariusz Degler 1976 Poznań Wòjtowicz TRI Team
1465 Ewelina Breska 1973 Kościerzyna Akademia Biegowa Kościerzyna
1466 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Mosina Biega
1467 Kornelia Kozłowska 1987 Poznań Night Runners
1468 Małgorzata Idryan 1978 Truskaw
1469 Grzegorz Więcko 1983 Warszawa 3M
1470 Maciej Trębaczkiewicz 1989 Gozdowo Night Runners Września
1471 Tomasz Rać 1977 Wodzisław Śląski
1472 Błażej Tyburski 1987 Poznań SMP TRI
1473 Karolina Stapf 1975 Dąbrówka SkiVegas
1474 Łukasz Szewczyk 1981 Czechowice Dziedzice
1475 Michał Wrona 1980 Żabieniec
1476 Maciej Czechlewski 1987 Biskupice Wlkp Czechlewski.pl
1477 Marcin Nowakowski 1972 Wrocław GVT
1478 Maria BOGUNIA 1971 Bielsko - Biała Imperium Sportu
1479 Tomasz Szudrzyński 1989 Baranowo
1480 Marcin Sroczyński 1971 Poznań KS. Tęcza
1481 Marcin Wilhelmi 1976 Poznań
1482 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ
1483 Ruth Pfundstein 1966 Briesen Honda Bohlig
Top