Poznań 2019 - Triathlon Poznań - Distance 1/2 - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
31 Dariusz Więckowski 1980 Bydgoszcz AMS Triathlon
32 Monika Murawska 1980 Poznań KB DęBIEC
33 Adrian Budkiewicz 1979 Poznan Night Runners Poznań
34 STANISŁAW LIS 1967 PUSZCZYKOWO
35 Dariusz Wesołek 1978 Poznań Klub Wesołków
36 Dominik Kędziora 1972 Rokietnica
37 Borys Darmas 1972 Sale Sale Harriers
38 Dawid Trzcionka 1981 Tychy
39 Paweł Mieszkowski 1968 Poznań Zmęczeni już przed biegiem
40 Aleksandra Pałka 1980 Wrocław TriMission
41 Magdalena Sołtys 1986 Warszawa TRI WAWA
42 Michał Dajcz 1986 Piotrkow Trybunalski TriAktywny Piotrków
43 Adam Andrzejczak 1985 Wrocław
44 Tomasz Pach 1990 Kamionki FC Moczydlnica
45 Sylwia Jabour 1993 Kamionki FC Moczydlnica
46 Krzysztof Zaręba 1985 Warszawa Superleggera
47 Agnieszka Staszak 1977 Złotniki
48 Wojciech Knop 1985 Opole
49 Rafał Białek 1974 Poznań
50 Tomasz Rzeźnik 1976 Poznań POSNANIA INVESTMENT S.A.
51 Andrzej Hryszkiewicz 1987 Poznań
52 Łukasz Hancyk 1984 Tarnowo Podgórne Witl
53 Jarosław Manowiecki 1976 Rawicz Tri Uli
54 Mirosław paluch 1964 Oborniki budchem
55 Radosław Chruściel 1988 Swarzędz Vitrochem Tri Team
56 Jacek Mikołajczyk 1964 Poznań
57 Michał Czajka 1981 Poznań 3-M Triathlon Team
58 Zdzisław Nijak 1981 Poznań
59 Mieszko Antoniak 1990 Opole Eurovent Athletics
60 Dawid Łukaszewicz 1987 Wrocław nartyok.pl TriWroc
61 Mateusz Nettmann 1979 Sierosław FTI Racing Team Triathlon
62 Stanisław Trojan 1958 Wrocław wkb piast wrocław
63 Krzysztof Wawrzyniak 1966 Poznań
64 Łukasz Ginter 1993 Poznań Zgrupka Team
65 Michał Koźma 1980 Poznań
66 Tomasz Pietryk 1972 Kamionki ENDUHUB.COM
67 Artur Bućko 1964 Jelenia Góra TATAALI TEAM
68 Bartosz Gilwatowski 1976 Biskupice Pobiedziska Running Team
69 Jakub Grodecki 1981 Poznań Mr
70 Dominik Kupisz 1979 Poznań HERNIK TEAM
71 Heike Schulze 1967 Frankfurt (Oder) Honda Bohlig Lauf-Team
72 MIROSŁAW KOLONKO 1970 Chorzów Goggle PAE Team
73 Leszek Grygiel 1969 Wrocław Pro-Run Wrocław
74 Tomasz Brzeziński 1974 Warszawa Promedica24
75 Martin Piatkowski 1985 Salzgitter LSV TriTeam Wolfenbuettel
76 Przemyslaw Szymkowiak 1975 Poznań
77 Michał Purczyński 1980 Siekierki Wielkie Wicher Siekierki
78 Łukasz Gosieniecki 1980 Puszczykowo
79 Piotr Hareński 1976 Poznań FRASTAŚ
80 Ryszard Weber 1962 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz
81 Jakub Mytnik 1986 Kraków
82 Mateusz Łesejko 1979 Kiełczów
83 Krzysztof Hamela 1960 Chorzów Pan
84 Jacek Łuczak 1970 Poznań KB UE Poznań
85 Michal Prawdzic 1974 Kraków TRI DIVISION
86 Sebastian Pęczak 1973 Poznań
87 Krzysztof Szymanowski 1961 Lusowo 1961
88 Andrzej Jakubczak 1979 Robakowo Van Hooy Bike Manufaktur
89 Jakub Stawowy 1989 Poznań
90 Marcin Graczykowski 1982 Zalasewo FogtBikes
91 Sebastian Miedziak 1983 Rogalinek UKS Citizen/LS Plus Recykling Team
92 Dariusz Grasza 1975 Wrocław GT RAT
93 Łukasz Podgórny 1984 Warszawa
94 Cezary Wójcikowski 1975 Mierzyn Trinergy
95 Łukasz Bartochowski 1981 Poznań Van Hooy Bike Manufaktur
96 Piotr Borda 1981 Poznan Drużyna Szpiku
97 Stanisław Marcinkiewicz 1986 Warszawa
98 Tomasz Donhefner 1973 Tenczynek Don Tom Tri
99 Radek Jurkowski 1986 Plewiska
100 Jan Kłos 1981 Oława
101 Przemysław Ptasznik 1980 Wieliczka WM Triself
102 Łukasz Szałkowski 1981 Poznań UKS Cityzen_/BE3
103 Klaudiusz Kaszubiak 1979 Koszalin
104 Patryk Lisiak 1975 Poznań FRASTAŚ POZNAŃ
105 Bartosz Miller 1988 Zgierz
106 Tomasz Podleśny 1977 Szczecin Deloitte Adventure Team
107 Michał Masłowski 1975 Wysoka TMTeam
108 Cezary Korzeniewski 1990 Poznań IN-Software
109 Piotr Ostrowicki 1971 Poznań Kęsy Team
110 Edward Królikowski 1970 Plewiska POSNANIA TRI
111 Mariusz Klus 1978 Złotniki TriMario
112 Przemysław Rybiński 1982 Swarzędz Free-Art Przemysław Rybiński
113 Sławomir Foremski 1968 Torun 1968
114 Waldemar Stachowiak 1978 Piaski
115 Łukasz Karpowicz 1983 Warszawa POMAGAMYNATALII.PL
116 Paweł Fabijańczyk 1989 Leszno
117 Damian Kasprzak 1988 Złotniki
118 Jacek Drzewiecki 1970 Puszczykowo
119 Paweł Sulka 1974 Katowice AZAGO
120 Marek Rzepka 1973 Wrocław
121 Dariusz Bałdys 1977 Dąbrowa Górnicza Triathlon X-team
122 Magdalena Dzierżek 1977 Dąbrowa Górnicza Triathlon X-team
123 Maciej Lewandowski 1989 Wrocław #DASHRADE TMTeam
124 Adam Wrzecian 1986 POZNAŃ Night Runners
125 Adam Maliszewski 1992 Poznań
126 Jacek Kasprzak 1966 Złotniki
127 Łukasz Alski 1986 Bydgoszcz
128 Maciej Nowok 1991 Chorzów
129 Robert Pieczyński 1965 Luboń Moto-Centrala
130 Jarosław Hojan 1962 Poznań WZDW Poznań/Cityzen
131 Jarosław Szygenda 1972 Poznań Maratończyk Poznań
132 Maja Partyka 1984 Piła Gabinet Masażu "Orfeusz"
133 Waldemar Kolankowski 1968 Toruń
134 Janusz Perczak 1990 Luboń IN-SOFTWARE
135 Artur Wroński 1980 Tychy COIG SA BUSINESS INTELLIGENCE TEAM
136 Barbara Szol 1991 Warszawa
137 Marcin Wintoch 1975 Toruń
138 Krzysztof Glapa 1976 Gołuski
139 Marcin Zimny 1978 Nottingham Balanced Performance
140 slawomir szuba 1977 Ilkeston
141 Agnieszka Kurtyka 1980 Dąbrowa Górnicza
142 Natalia Bihun 1987 Wrocław Grupa Triathlonowa RAT
143 Piotr Świerczewski 1974 Smolec
144 Wojciech Bartkowiak 1966 Warszawa
145 Bartłomiej Pieczyński 1984 Poznań UAM Triathlon
146 Leszek Łączny 1961 Borkowlce
147 Andrzej Pająk 1984 Skórzewo VELOCITY
148 Sebastian Rubinowski 1982 Poznań
149 Dawid Walędziak 1980 Pleszew
150 Dawid Żarnowski 1978 Poznań
151 Jakub Semerda 1980 Gdynia TickTeam
152 Dennis Greiner 1994 Berlin 1994
153 Maciej Policzkiewicz 1983 Warzymice
154 Wojciech Sikorski 1985 Poznań Rowery Małgośka
155 Dorota Gawrońska 1972 Katowice Team Papry
156 Marcin Lipiński 1977 Komorniki VanHooy
157 Przemysław Sikora 1981 Poznań Motiv Home Team
158 Bartosz Bielicki 1980 Milicz Running Team Milicz
159 Adam Franzkowiak 1973 Poznań
160 PIOTR TALBIERZ 1976 PLEWISKA P&P
161 Paweł Worek 1975 Cieszyn Gibiec Team
162 Hubert Czech 1990 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
163 Mateusz Sobczak 1987 Poznań
164 Szymon Sikora 1985 Rangsdorf
165 Leszek Nowicki 1961 Inowrocław INONOWIKI
166 Andrzej Adamczak 1961 Koszalin Triathlon Koszalin
167 Ryszard Derleta 1962 Szczecin derMMed
168 Mateusz Derleta 1992 Szczecin derMMed
169 Sylwester Hawrot 1968 GOLENIÓW NTS GOLENIÓW
170 Wojciech Lubicki 1966 Zabrze TRIumf
171 Nataliia Kolosok 1983 Kiev PATNHK
172 PAWEŁ KASIERSKI 1964 POZNAŃ
173 Łukasz Niedbał 1981 Gliwice GTT - Inter Projekt
174 Tomasz Pawluk 1976 Lutynia
175 Jacek Jęć 1992 Oława
176 Andrzej Koncki 1978 Rybnik
177 Adam Kuźma 1985 Poznan FAR-Kuba Team
178 Damian Kula 1977 Kraków TriWise
179 Mateusz Małecki 1982 ul. Podtatrzanska 64/18 111.kegel.pl
180 Tomasz Kubicki 1981 Poznań
181 Łukasz Taraska 1977 Stargard
182 Wojciech Szczygieł 1981 Warszawa Strzała
183 Marcin Zdanowski 1980 Szczecin IRONRUN
184 Maria Hajnos-Małecka 1984 Szaflary Slow Motion
185 Karol Zieliński 1983 Szczecin swim2tri
186 ARTUR Malec 1979 Komorniki
187 Bartłomiej Nagalewski 1976 WITNICA NAGA-MET
188 Karol Ereminowicz 1980 Warszawa
189 Piotr Stawiński 1966 Poznań
190 Tomasz Witka 1985 Święta Katarzyna
191 Piotr Nowak 1964 Poznań Liga Vector
192 Krzysztof Szczepański 1988 Poznań świstaki
193 Michał Danielewski 1968 Piaseczno PMCG Piaseczno
194 Mikołaj Jarmużek 1988 Skrzynki GSG Team
195 Piotr Sadowski 1968 Piaseczno PMCG Piaseczno
196 Mirosław Rusinek 1979 Tarnowo Podgórne
197 Michał Spiczak-Brzeziński 1980 Jasin SENSEtri
198 Mariusz Radomski 1971 Jastrzębie Zdrój bZiok
199 Hubert Mazur 1987 Borek Wielkopolski KB MiŚ Borek Wielkopolski
200 MACIEJ NAZIĘBŁŁO 1979 KRAKÓW WM Triself
201 Piotr KARKUCIŃSKI 1974 Międzyrzecz MARUDERZY ANTI RACING TEAM
202 Łukasz Stach 1986 Wrocław Litwin Triathlon Team
203 Marcin Gródziński 1984 Gostyń z drogi bo dopiero się rozpędzam
204 Jakub Stróżycki 1982 Cerekwica Drużyna Szpiku
205 Mariusz Fajok 1969 OBORNIKI Kęsy Team
206 EMIL GORLOWSKI 1979 Świdnica Żelazna Świdnica
207 Damian Lecyk 1978 Poznań Enea Team
208 Krzysztof Wankiewicz 1974 Jelcz-Laskowice GVT
209 Piotr Pietrzyk 1984 TRZEBNICA TriFamily
210 Ania Tomaszewska 1988 Poznań 777
211 Julita Włoszczyna 1987 Poznań PwC Iron Ladies
212 Krzysztof Popławski 1980 Swarzędz
213 Michał Masłowski 1991 Oborniki Śląskie No Limits
214 Paweł Krych 1979 Poznań PKEnergy
215 Tomasz Haj 1974 Buk
216 Jacek Maslowski 1988 Oborniki Slaskie No Limits
217 Dariusz Naskręt 1984 Piaski Piaski Biegają / TRPiaski
218 Arkadiusz Święcicki 1978 Kiekrz Wlkp Klub Pływania Zimowego Minus
219 Jakub Jasiński 1987 Kraków GO RIDE RACING TEAM
220 Tomasz Kubiaczyk 1988 Stroszki 1
221 Szymon Fajok 1999 Oborniki
222 Grzegorz Federowicz 1977 Wrocław TmTeam
223 Damian Słowiński 1980 Poznań / Pleszew BE3 CITYZEN_ POZNAŃ
224 Daniel Kielar 1986 Poznań
225 Tomasz Jasinski 1976 Suchy Las
226 Damian Ludwiczak 1984 Swarzędz CROSSFIT RESPECT
227 Marcin Perkowski 1983 Gora
228 Juliusz Mroziński 1990 Jarocin
229 Jakub Kimmer 1988 Zelów TTPSC
230 Piotr Wrzesiński 1983 Warszawa
231 Krzysztof Smiglak 1983 Bremen
232 Filip Daszewski 1998 Dębno
233 Marcin Czarkowski 1988 Poznań
234 Katarzyna Balcerak 1966 Kobylanka 3lggns
235 Małgorzata Kapcińska 1973 Lusówko 1973
236 Piotr Kalinowski 1973 Włocławek Lekarska Grupa Kolarska
237 Marcin Kaźmierski 1979 Szczecin MTR SZCZECIN TEAM
238 Bartosz Kurczewski 1977 Gruszczyn CITYZEN
239 Radosław Misiorny 1973 Poznań
240 Piotr Lipiński 1967 Grójec www.piotrlipinski.pl
241 Kazimierz Marcinkiewicz 1959 Warszawa Tritans Triathlon Team
242 Wojciech Gorączkowski 1988 Gowarzewo
243 Grzegorz Skwarek 1969 Nowy Targ TRIDEA Team
244 BARTOSZ ROSKOSZ 1989 Miłoszyce Jelcz Triathlon Project
245 Artur Jaworski 1988 Poznań
246 Wojciech Oczkoś 1982 Skórzewo RAKIETA POZNAŃ
247 Maciej Marcinkiewicz 1982 Gorzów Wielkopolski Tritans Triarthlon Team
248 Robert Gorwa 1978 Szczytniki Kush
249 Dawid Nowaczyk 1979 Szczecin KS Ironman Prodmar Szczecin
250 Artur Foksa 1974 Warszawa
251 Arkadiusz Wicenbach 1988 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
252 Iwona Szabłowska 1984 Juszkowo Kujavia3Team
253 Łukasz Gruchalski 1982 Przychodzice
254 Jakub Czernicki 1983 Suchy Las
255 Justyna Janicka-Madej 1978 Ostrów Wlkp.
256 Maurycy Jasielski 1977 Poznań
257 Maciej Foltyniewicz 1973 Szczecinek Triathlon Szczecinek
258 Tomasz Szpiter 1969 Złotoryja OLAWS ZŁOTORYJA
259 Mikołaj Marcinkowski 1975 Palędzie Zgrupka Team
260 Konrad Lenart 1977 Michałowice - Wieś Kolarski.eu Team
261 Wawrzyniec Czubak 1974 Kostrzyn
262 Dawid Nowak 1981 Poznań TRICeratops
263 Wojciech Wójtowicz 1986 Pobiedziska trenertriathlonu
264 Michał Kulesza 1976 Poznań Kuźnia Triathlonu
265 Maria Czekalska 1984 Poznań
266 Wojciech Gottfried 1987 Poznań
267 Łukasz Laskowski 1987 Poznań szybkie pedały
268 Christian-Oliver Maudrich 1978 Berlin Flitz-Piepen.de
269 Paweł Stasiak 1986 Dzierżoniów Viessmann R&D Wroclaw
270 Maciej Sobczak 1985 Wrocław Viessmann R&D Wroclaw
271 Jakub Kowalski 1980 Warszawa Trinergy
272 Mateusz Krasicki 1991 Poznań
273 Łukasz Piosik 1981 Zielona Góra Maruderzy Anti Racing Team
274 Jacek Bąk 1964 Poznań 31. BLT / Drużyna Szpiku
275 Patryk Bąk 1991 Poznań 31. BLT / Drużyna Szpiku
276 Michał Grabski 1986 Gliwice Kombo Kurczaki
277 Krzysztof Kwiatkowski 1981 Wrocław
278 Marcin Jąkalski 1973 Piła HSHG
279 Jarosław Gozdalski 1973 Gniezno Witkowo biega
280 Slawomir (Slav) Barnbrooke 1979 Warsaw TRI_FIGHTTHISFAT
281 Piotr Chrzan 1973 Szczecin Kolarze z Górki "Ciśnij" TEAM
282 Maciej Pieszała 1987 Poznań
283 Dariusz Fijolek 1976 Police Viking Bike Team Szczecin
284 Michael Kiolbassa 1981 Berlin TVB09
285 Krzysztof Skałbania 1986 Warszawa
286 Kris Poliwodziński 1980 Manchester KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON
287 Łukasz Malaczewski 1979 Wrocław GVT/ FTT
288 Łukasz Dziembowski 1984 Mędłów TMTeam
289 Łukasz Paluszkiewicz 1990 Wroclaw
290 Adam Nowak 1985 Lewin Brzeski Sztuka ruchu / quick-mix
291 Przemyslaw Olkowski 1980 Oleśnica
292 Marcin Michałowski 1980 Szczecin Szczeciński klub rowerowy GRYFUS
293 Paweł Wierzbicki 1978 Piaseczno Triathlon Siedlce Club
294 Krystian Kulczycki 1973 Wrocław Triathlon Club Wrocław
295 Piotr Walkowiak 1988 Świnoujście TRI and RESCUE
296 Łukasz Stadnicki 1987 Świdnica
297 Pawel Liera 1984 Poznan
298 Andrzej Nowosielski 1970 Szczecin Konitex
299 Jarosław Mikołajczuk 1967 Międzyrzec Podlaski
300 Roman Nowak 1981 Człuchów Endure Team
301 Marcin Tomaszewski 1982 Jelcz Jelcz Triathlon Project
302 Mateusz Moździerz 1984 Poznań Ironmenel
303 Marcin Jeleń 1973 Wrocław
304 Barbara Kołczyńska 1956 Łódź Wszechstronny, jednoosobowy, emerytowany klub spo
305 Maciej Król 1995 Wrocław TriWise Triathlon Team
306 Jakub Natkaniec 1979 Wrocław
307 Zbigniew Zawadzak 1962 Warszawa Luft Tri Team
308 Mariusz Jurkiewicz 1979 Inowrocław kobylarnia/bikeboys
309 Rafał Modelski 1982 Swarzędz
310 Adam Pachla 1979 Warszawa
311 MAREK KOLAŚNIEWSKI 1976 POZNAŃ Fishlike team
312 Jarosław Karpiński 1979 Radom Szymanowski Triathlon Team
313 Artur Rybicki 1998 Radzanów TwisterTeam
314 Mariusz Reczko 1967 Malinowice
315 Marcin Raczyński 1974 Trzebnica Race Challenge Club
316 Pawel Stapf 1973 Dopiewiec Zgrupka Team
317 Przemyslaw Kubiak 1972 Wilczyce Pro-Run Wrocław
318 Remik Chrzanowski 1972 Wrocław Olimpius
319 Tomasz Wojciechowski 1969 Janowice TRITON KONIN
320 michał urbański 1997 Bydgoszcz TriSpace
321 Filip Nowak 1989 Czerwionka-Leszczyny
322 Wojciech Hermelin 1979 Bydgoszcz Kancelaria-HMM
323 Filip Prałat 1988 Piła TriSpace
324 Kinga Zielińska 1996 Gdańsk
325 Janusz Szymczak 1986 Warszawa 3xRadio
326 RAFA KAPRAL 1969 SZCZECIN PEHAMOT SZCZECIN
327 Patryk Grzegorczyk 1983 Jelenia Góra
328 Marcin Kozłowski 1985 Pułtusk Lider Winnica
329 Anna Łukaszewska 1974 Przeclaw Tri ledżins
330 Krzysztof Warchoł 1973 Kicin
331 Bartek Sarbak 1996 Wolsztyn BS - TRI TEAM
332 Robert Dziobiak 1978 Warszawa TCT
333 ROBERT KRZAK 1964 Gliwice AUTHOR BICYCLES
334 Adam Krzesak 1974 PIASTÓW Neon Team
335 Bartosz Dorobiała 1985 Poznań Kuźnia Triathlonu
336 Wiktoria Gibiec 1997 Cieszyn Siostry Gibiec / I-sport
337 Rafał Fabiszewski 1983 Warszawa Triwawa
338 Adrian Sierzant 1989 Poznan
339 Magdalena Lenz 1988 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański
340 Robert Wrzochalski 1973 Gdynia Tridea Team
341 Piotr Wojcieszko 1981 Wroclaw GVT
342 Piotr Kasprzak 1966 Skórzewo Kuźnia Triathlonu
343 Sebastian Krzewiński 1989 Poznań
344 Dariusz Manikało 1969 Lipków Neon
345 Jacek Baran 1967 Golina KB Wartko
346 Katarzyna Kaczkowska 1981 Straszyn Straszyn Biega
347 Seweryn Ziętek 1980 Lubin
348 Wojciech Pędowski 1964 Gliwice
349 Marcin Sobczak 1971 Rumia Sobczak Team
350 Wojciech Domaradzki 1983 Poznań Zgrupka Team
351 Tomasz Sawczyn 1979 Brzękowice Dolne Ti22eS
352 Marcin Sobczak 1976 Warszawa TriWawa
353 Łukasz Tomalik 1977 Blizne Jasińskiego
354 Marcin Osiadły 1985 Koziegłowy
355 Adam Orzechowski 1991 Szczecin Patopeleton
356 Andrzej Dudkowiak 1961 Drzonków Kancelaria Adwokacka Dudkowiak
357 Grażyna Dudkowiak 1961 Drzonków Kancelaria Adwokacka Dudkowiak
358 Paweł Gębczyński 1979 Gliwice
359 Michał Zawistowski 1978 Sulmin Smaruj na trening team
360 Jakub Karwowski 1986 Wrocław
361 Jacek Szostek 1975 opole GT KONA
362 Marcin Fabiszewski 1983 Warszaw Triwawa
363 Sebastian Tarnowski 1979 Ujeździec Wielki TRIMS Trzebnica
364 Robert Wojnar 1976 Toruń Pacific Nestle Toruń
365 Paweł Młodzikowski 1987 Adamów Kb V-MAX Adamów
366 Marcin Jędrzejczak 1991 Suchy Las Velocity/ K.S Tęcza
367 Maciej Greguła 1982 Szczecin
368 Zbigniew Zych 1972 Lublin Triathlon Lublin TEAM
369 Ania Halska 1984 Cieszyn Endure Team
370 Przemyslaw Szuder 1978 Hornówek Triangle Sports Racing
371 Marcin Rodziewicz 1985 Poznań PUT
372 Czesław Mączyński 1952 Płock McBike
373 Wojciech Kocenda 1985 Zdzieszowice Pro-Run
374 Mariusz Matuszak 1989 Lublin TRIATHLON LUBLIN TEAM
375 Tomasz Świtalski 1985 Szczecin HART.PL
376 Marcin Lipowski 1982 Warszawa Trinergy Teram
377 Krzysztof Jaskólski 1983 Gubin TriBoy Team BBL GUBIN
378 Tomasz Klimczak 1991 Wrocław GVT
379 Joanna Wasielak 1984 Swarzędz
380 Jacek Hańczyk 1965 Środa Wielkopolska Polonia Środa
381 Maciej Śliwa 1983 Bolesławiec Sliva Team/Tata Wymiata
382 Ariel Kołodziejski 1985 Warszawa Karaś Team / KPMG Triathlon
383 Adam SOKÓŁ 1976 Rzeszów PersonalTriathlon.pl
384 Bartosz Jędrzejczak 1977 Siekierki Wielkie Grolsch Team
385 Michał Ilkiewicz 1975 Stare Babice Amciu
386 Jakub Stawarz 1986 Poznań Sauerland
387 Agnieszka Mensfelt 1988 Brzeszcze
388 Wojciech Sońta 1970 Radom Szymanowski Triathlon Team
389 Filip Szczęsny 1975 Szukalice GVT
390 Dariusz Letkowski 1978 Warszawa Gapmont Running Team
391 Michal Werczynski 1984 Zielona Góra Wessex Wizards Tri Club
392 Magdalena Mendel 1991 Bydgoszcz TriZarza
393 Karolina Kochaniec-Matuszak 1988 Lublin TRIATHLON LUBLIN TEAM
394 Szymon Łyżwiński 1995 Słubice Triathlon Serwis
395 MIROSŁAW Pyszny 1967 RYBNIK RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
396 Jacek Garbacik 1967 Stalowa Wola SKB Stalowa Wola
397 Damian Woronko 1977 Białystok Chętni-ka
398 Joanna Kozanecka 1977 Warszawa IronPinkPower
399 Maryla Dziomaga 1998 Wrocław
400 Magda Atraszkiewicz 1974 Gdańsk
401 Radosław Lizik 1975 Bydgoszcz TriSpace
402 Dawid Kundzik 1988 Katowice Silesia Swimming Center
403 Jakub Ruciński 1975 Sopot BIKE U UP- EUROPELL
404 MARCIN SOBCZAK 1975 ŻOŁĘDOWO TRISPACE
405 Rafał Chabasiński 1976 SZCZAWNO RA-V
406 MARCIN FOLTYŃSKI 1977 Gruszczyn KLAS Szpot Swarzędz
407 Agnieszka Stanisławska 1985 Poznań DookolaSwiata.co
408 Maciej Rudziński 1976 Zalasewo Drużyna Szpiku
409 kazimierz hryszko 1963 łaziska górne 40-latek tychy
410 Patrycja Bednarek 1984 Bydgoszcz TRISPACE
411 Jan Wodyński 1987 Gdańsk TriMama
412 Stanisław Spychała 1995 Mosina
413 Sławomir Nowak 1970 Warszawa Exatel Running Team/ Kuźnia Triathlonu
414 Jakub Adamiak 1988 Wrocław Litwin Triathlon Team
415 Jakub Nowak 1990 Rzeszów SwimTri Rzeszów
416 Piotr Jeka 1964 Chojnów Jeka Team
417 Beata Klęka 1974 Bełchatów LSKK Bełchatów
418 Ewa Lemke 1992 Gdynia Sport Evo/ Active Life
419 Jan Krupa 1988 Stawki Jarecki Coaching
420 Mateusz Mercik 1986 Gliwice
421 Grzegorz Stańczak 1980 Szczecin
422 Marek Fila 1976 Warsaw
423 Adrian Michalski 1994 Dębowiec Państwowa Straż Pożarna
424 Marek Kotowski 1985 Warszawa
425 Mariusz Mielcarzewicz 1981 Swarzędz VELOCITY
426 Mateusz Musiał 1986 Oleśnica Oleśnicka Grupa Triathlonowa
427 Daniel Żurkowski 1988 Baborów GT RAT
428 Adam Mikoś 1983 Warszawa
429 Adam Dyniewicz 1970 Radzymin KOD
430 Wojciech Śliwa 1974 Szczecin KS IRONMAN PRODMAR Szczecin
431 Rafał Maciejewski 1988 Tychy
432 Tomek Gryglik 1978 Rudziczka
433 Andrzej Ligienza 1988 Dzierżoniów
434 Sylwia Lach 1974 Warszawa
435 Marcin Sołtysiak 1977 Warszawa CzyDamyRade.pl
436 Kajetan Biczkowski 1991 Poznań ALE Team
437 Marek Janiak 1959 Szczecin
438 Marcin Rabenda 1975 Pielgrzymka Olaws Złotoryja
439 Sławomir Kawecki 1981 Komorniki Motiv Home Team
440 Jędrzej Głuchowski 1995 Elbląg Jarecki Coaching
441 Piotr Mińko 1978 Białystok Unibep TRI Bielsk Podlaski TEAM - Nadaktywni
442 Mateusz Hering 1991 Bytów Tri Team Bytów / Hering_triathlon
443 Karol Wiącek 1984 Swarzędz
444 tomasz karolak 1984 kościelna wieś
445 Mariusz Wiliński 1983 Poznań MISIO
446 Bartosz Roszak 1983 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
447 Paweł Późniewski 1985 Ostrołęka Wrocław Triathlon Team
448 Marek Ziółkowski 1972 Wrocław Europa Ubezpieczenia
449 Michał Augustyniak 1973 Poznań
450 krzysztof alchimowicz 1966 piaseczno pmcg
451 Dominik Filipiak 1995 Łęczyca
452 Jens Schneeweiß 1980 Frankfurt (Oder) MSV TRIPOINT Frankfurt (Oder)
453 Dariusz Broniewicz 1980 Wąsosz Endorfiny Wąsosz
454 Wacław Knopkiewicz 1975 Poznań
455 Rafał Kowalczyk 1993 Warszawa Trenujzcyganem
456 Michał Chwaja 1981 Chrzanów Kuźnia Triathlonu
457 Marek Pawlak 1982 Pogórze
458 Michał Chmielewski 1982 Szczytniki METZINK TRI
459 Jakub Kociołowicz 1983 Warszawa Kuźnia Triathlonu
460 JANUSZ OLEDZKI 1956 Warszawa WUM
461 Krzysztof Śliwa 1981 Czestochowa odlotowi / erowery.pl
462 Piotr Dudziński 1968 WARSZAWA CTS
463 Wojciech Nałęcz 1974 Koczargi Stare
464 Bartosz Czajkowski 1992 Zielona Góra AM#15 Triathlon Team
465 Radosław Kosicki 1982 Wrocław Kosiarze
466 Bożena Pędowska 1965 Gliwice
467 Anna Maria Gindorowicz 1967 Wasilków NADAKTYWNI/I-Sport
468 Justyna Żołądek 1977 Suchedniów Wtórpol Triathlon Team
469 Arkadiusz Milewski 1977 Robakowo PSS Pozytywnie zakreceni
470 ŁUKASZ Nir 1977 Tychy WARSZTAT FORMY
471 Paulina Nowacka 1976 Luboń Drużyna Wilka
472 Krzysztof Cierniak 1968 Zalasewo PRO366
473 Łukasz Partyka 1979 Poznań
474 Anna Lechowicz 1985 Lathen Sauerland Team
475 Zbigniew Opałczyński 1974 Warszawa
476 MAGDALENA REPLIŃSKA 1976 TRZEBINIA SCHC Ocynkownia Śląsk
477 kinga gibiec 1994 cieszyn I-Sport
478 Sebastian Gibiec 1972 Cieszyn Gibiec Team
479 Robert Kuraj 1993 Bielsko-Biała
480 Jean-Paul Arismendi 1983 Milanowek
481 Cezary Wincza 1984 Szczecin Go2Tri
482 Hanna Cerajewska 1991 Szamocin
483 Wojciech Kołowrotny 1972 Warszawa Alfa Group
484 Kacper Koszal 1994 Konin 1994
485 Leszek Fidelus 1972 Chrzanow Ocynkownia Śląsk SCHC TEAM CHRZANÓW
486 Radosław Trzaska 1974 Bielsko-Biała Tlenownia
487 Dariusz Welzer 1973 Oława WELDA BIMARKO GALI Team
488 mateusz romanowski 1985 śrem Pan
489 Jacek Tokarz 1985 Imielin
490 Michał Twarowski 1973 Straszyn JEPPESEN / TRISPACE
491 Tomasz Grabowski 1969 Zielona Góra IrockTriathlon
492 Przemek Suchy 1977 Domaniów TMTeam
493 Wojciech Szymczak 1978 Głuchowo kuźnia Triathlonu
494 FILIP EWERTOWSKI 1985 Tunbridge Wells SPORTEVO
495 Hubert Betlej 1982 Kraków Eskadra Kraków
496 Joanna Pomorska 1981 Warszawa TriFamily
497 Krzysztof Kwiatkowski 1978 Tarnowo Podgórne Zgrupka Team
498 Łukasz Łukiewicz 1980 Elblag Team Karaś / MEGA
499 Radosław Bedyński 1973 Warszawa PZU Sport Team
500 Krzysztof Bogucki 1976 Warszawa Bull Racing Team
501 Przemek Koch 1986 Śrem
502 Grzegorz Fast 1980 Wrocław fasttteam
503 Mirosław Wójcik 1966 Tomaszów Maz. Time4Running
504 Piotr Kubis 1969 Wrocław GVT
505 Dariusz Sarbiewski 1974 Bartąg
506 Piotr Rędzio 1994 Słup 3 Brak
507 Filip Sobecki 1976 Bezrzecze-Szczecin KS Ironman Szczecin
508 Tomasz Starzynski 1969 Warszawa
509 Tomasz Adam Krauze 1967 Wrocław Pro Run Wrocław
510 Paweł Maliszewski 1983 Szczecin
511 Paweł Targoni 1976 Frydek nie ma nie mogę
512 Mariusz Kuszewski 1976 Suchedniów Wtórpol Triathlon Team
513 Daniel Młodzik 1977 Sosnowiec
514 Piotr Skrouba 1977 Wrocław
515 Leszek Paterek 1970 tychy trenuj.triathlon.pl
516 Paweł Pawlicki 1982 Witowo Zapylam jak pszczółka
517 Malgorzata Lackorzynska 1976 Warszawa TriSpace
518 Piotr Boniecki 1977 Piaseczno SILVINI-MEANDER
519 Bartosz Kubielski 1974 Warszawa MEANDER-SILVINI
520 Aleksander Wojciechowski 1988 Września Rowery Małgośka
521 Bartosz Słomczyński 1978 Opole GT KONA
522 GRZEGORZ BOGUNIA 1976 Bielsko-Biała Imperium Sportu
523 Krzysztof Pierzchlewicz 1981 Poznan Gwiazdowski Triathlon Team
524 Arkadiusz Gałecki 1980 Siechnice
525 Izabela Sobańska 1996 Drużbice
526 DAMIAN KĄDZIELEWSKI 1993 ŚWIDNIK
527 Bernd Scherer 1978 Bamberg Böhnlein Sports Bamberg
528 Mateusz Włoch 1986 Wrocław GT RAT
529 Magda Skorek 1984 Tarnowskie Gory
530 Agnieszka Załuska-Lipa 1979 Mosina Mosina Biega
531 Uwe Klein 1981 Bamberg Böhnlein Sports Bamberg
532 Marcin Stępień 1980 Krzeczyn Wielki
533 Piotr Daniel 1984 Warszawa
534 Holger Link 1982 Bamberg Böhnlein Sports Bamberg
535 Witold Chmielewski 1981 Michałowice UNLIMITED KRAKÓW
536 Adrian Jaworski 1980 Zary GVT
537 Michał Binkiewicz 1978 Sosnowiec
538 Michał Kurczycki 1979 Olsztyn Waniewski Coaching
539 Jevgenijs Dasko 1985 Liepaja Ironman.lv
540 Carsten Unger 1970 Bamberg Böhnlein Sports Bamberg
541 Dariusz Drapella 1957 Gdańsk CTS Czaja Training System
542 Łukasz Szyszka 1990 Warszawa Drużyna TVN
543 KRZYSZTOF DOMINIKOWSKI 1980 ŚWIDNICA GLKS Żelazna Świdnica
544 Joanna Soltysiak 1989 Koło
545 Piotr Wysocki 1977 Tychy wysocki
546 Stanisław Polkowski 1963 Murowana Goslina
547 wlodzimierz krawczyk 1964 śrem ciacho team triathlon
548 jan Jegliński 1963 Mława Mława
549 Anna Gałązka 1998 Złoty Potok
550 Anna Grabowska 1979 Warszawa #OdłamRozrywkowy
551 Yvonne Schneider 1975 Bamberg brave little tailor
552 Tomasz Kazanecki 1976 Legionowo Twister
553 Bartosz Kałwiński 1987 Poznań Padre Team
554 Rafał Bieniek 1974 Tulce Wolność
555 Weronika Hamela 1991 Chorzów
556 Ryszard Kałwiński 1961 Luboń Padre Team
557 Andrzej Buksa 1974 Pysznica SKB Stalowa Wola
558 Jacek Szczepaniak 1966 Śrem Eko-Cargo Sp. z o.o.
559 Lech Wieczorek 1982 Mrowino
560 Monika Chodyna 1992 Olsztyn 3life team / Najmowicz Triathlon
561 Tomasz Jaroń 1971 Widna Góra Akademia Triathlonu Jarosław
562 Krzysztof Bzdęga 1986 Kaczkowo
563 Maria WACŁAW 1974 Sosnowiec
564 Piotr Wiśniewski 1972 Wilkszyn GVT
565 Kamil Wiśniewski 1979 Opypy
566 Jacek Bykowski 1976 Poznań MBEXPERT.PL QUAY POZNAŃ
567 Damian Baszko 1971 Poznań
568 Oleksii Stukanov 1993 Warszawa Kuznia Triathlonu
569 Miłosław Awedyk 1976 Poznań BE3_Cityzen
570 Zbigniew Ligenza 1978 Pruszcz Gdański Dream Tri Team
571 Daniel Sochacki 1975 Lublin Triathlon Lublin Team
572 Piotr Wanielista 1980 Poznań 1980
573 Hubert Piotrowicz 1979 Czempin Mocni w Gębie
574 Michał Kuźniarek 1973 Szczytniki Mocni w Gębie
575 Przemysław Markowski 1974 Poznań
576 Marcin Walkowiak 1975 Subkowy Agros-TJ
577 Wojciech Masłowski 1981 Poznań CSWLąd
578 Cezary Borko 1973 Olsztyn Najmowicz Triathlon
579 Agnieszka Pelc-Wanielista 1984 Poznan KB Maniac Poznan
580 KRZYSZTOF RAINER 1975 Pysznica ACS-STAL
581 Jakub Mazanka 1976 Borówiec
582 Adrian Firek 1985 Bielsko-Biała HIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ
583 Marcin Nowak 1976 Poznań Motiv Home Team / Night Runners
584 KRZYSZTOF ŚWITAŁA 1976 RAKONIEWICE RAKONIEWICE NIAGARA
585 GRZEGORZ ŻEBRAKOWSKI 1970 TRZEBOWNISKO/RZESZÓW WARSZTAT RUCHU KATARZYNA ŻEBRAKOWSKA
586 Łukasz Borowiec 1988 Bochnia Creative Bochnia Biega Team
587 Marek Maślińśki 1977 Borek wlkp
588 Artur Wierzbicki 1967 Kędzierzyn-Koźle LaboSport
589 Piotr Janisz 1987 Wysoka Janisz Team
590 Jarosław CYRULEWSKI 1968 Bierzglinek Aluplast
591 Michał Szarek 1984 Wieliczka
592 Adam Wiliński 1971 Fałkowo 27 Aluplast
593 Viktoriia Petik 1998 Kijów
594 Ewa Piotrowicz 1987 Sopot Sportevo
595 Paweł Weber 1973 Psarskie REHAU CROSSACTIVE
596 Krzysztof Szuder 1985 Warsaw DellEMC
597 Rafał Berke 1974 Chorzów
598 Sandra Firek 1984 Bielsko-Biała Power of Science - Training Centre
599 Lech Jaroniec 1982 Mościenica 1982
600 Maciej Bych 1975 Oława Tridea Team
601 Janusz Kowalski 1979 Dąbrówka CoWalski - Aleja Inspiracji
602 Przemysław Dziewa 1979 Stalowa Wola Superior Industries
603 MARCIN DRGAN 1977 GDANSK WANIEWSKI COACHING / CAR-LEX
604 Cormac McGarry 1981 Belfast Invictus Tri Squad
605 Marcin Frączek 1980 Wrocław TMTeam
606 Ireneusz Kociołek 1989 Brzeg Dolny TMTeam
607 Przemysław Jurczak 1978 Legnica
608 Jakub Jurczak 1999 Legnica
609 Maciej Piechowiak 1979 Dąbrówka HSHG
610 Filip Graczyk 1994 Nekla UKS CITYZEN_BE3/PWC
611 Natalia Rypel 1993 Katowice AZS Awf Katowice/ Tridivision triathlon team
612 Ewelina Wołos 1987 Warszawa TRIWawa
613 Anna Andrałojć 1991 Poznań
614 Krzysztof Messyasz 1981 Gać 27a BIMARKO&WELDA&GALI TEAM
615 Jakub Przybylski 1981 Poznan Komputronik Gaming
616 bartek zych 1973 warsaw Trinergy
617 Paweł Talbierz 1986 Plewiska Paweł Talbierz
618 Adam Głębocki 1973 Wrocław #GlebockiTeam
619 Klaudiusz Fojcik 1974 Cieszyn
620 Tomasz Dąbrowski 1972 Warszawa Twister Team
621 Tommy Andersen 1960 Timrå Örebro AIK
622 Tomasz Dokurno 1983 Luboń CityZen BE3
623 Łukasz Żurad 1986 Wrocław Litwin Triathlon Team
624 Janisz Borczyk 1987 Wrocław Team Karaś
625 Christian Olle 1969 Brunswick LSV TriTeam Wolfenbüttel
626 Piotr Klupczyński 1992 Wągrowiec Przelewy24/Be3Cityzen
627 Adam Kurowski 1974 Wrocław LTT
628 Michał Michalik 1978 Poznań van hooy
629 Jarosław Kwolek 1964 Bolesławiec Xtrabike Tri Team Bolesławiec
630 Patryk Kaszubowski 1978 Pobiedziska Agroturystyka Danielówka
631 jakub gzyl 1985 Obrzycko egzyl.pl / WKB
632 Arkadiusz Ziółkowski 1973 Wrocław TMTEAM
633 Robert Rożek 1977 Warszawa NeonTeam
634 Sebastian Podziewski 1980 Ełk
635 dariusz Stwertetschka 1967 Kudowa-Zdrój SKFiS KUDOWIANKA
636 TOMASZ TOKARZ 1976 PYSZNICA SKB Stalowa Wola
637 Sebastian Rudyk 1975 Wrocław
638 Lukasz Szumiec 1977 Jasło JSC Jasło
639 Piotr Jackowiak 1986 Brzeg GVT /Sztuka Ruchu
640 Cyprian Forc 1986 Pleszew
641 Rafał Kamiński 1984 Warszawa
642 Rafał Pomorski 1983 Warsaw TriFamily / Love the Pain
643 Michal Borkowy 1975 Bojszowy
644 Dariusz Dąbrowski 1974 PIASECZNO ILABO SPORT
645 Agnieszka Kubik 1986 Gdańsk BCT Gdynia- Banach Sport Team
646 Damian Surdyn 1975 Warsaw
647 Tomasz Diering 1987 Skórzewo Rowery Małgośka
648 Wojciech Kluźniak 1980 Kielce
649 Damian Marciniak 1988 Świebodzin Jedz i Trenuj
650 Ewelina Suchomska 1978 Gdańsk LaboSport, Torus Triathlon Team
651 Piotr Puchalski 1973 Wrocław PZU SPORT TEAM/TMTeam
652 Michał Środa 1985 Trzebnica TMTeam
653 Piotr Warmuła 1974 Pełczyce TMTeam
654 JAROSŁAW WIECZOREK 1967 Poznań ROMAG
655 Sebastian Kwieciński 1977 Mława Szymanowki triathlon team
656 Anna Żychska 1989 Poznań GVT BMC Triathlon Team
657 Filip Gruszczyński 1987 Poznań
658 Artur Kijak 1976 Dąbrowa Górnicza TRIARTY
659 Jan Strzemkowski 1977 Bogucin
660 Mariusz Szczotka 1975 Wieprz Labo Sport
661 Dawid Musiał 1984 Kraków Hager Sport Team
662 Paweł Jaroniec 1983 Zakrzewo MBC Team
663 Artur Szczurek 1973 Poznań
664 Tomasz Domagała 1988 Poznań Tri-Tour_BE3CityZen
665 Rafał Chomik 1977 Gliwice Way 2 Champ
666 Paweł Zadka 1986 Syców, pow. oleśnicki OGT
667 Wiesław Wojtkiewicz 1978 Polkowice Tawerna Paulina
668 Łukasz Różycki 1975 Oława
669 Michał Zakrzewski 1977 Łódź SNG WILD DUCKS
670 Krzysztof Ślęzak 1986 Poznan GVT Team
671 MACIEJ MIKOŁAJCZYK 1978 WRZEŚNIA
672 Łukasz Gędłek 1985 Krakow KAT-KrakowskiAmatorTriathlonu
673 Robert Bielik 1968 Józefów Tri Dream team
674 Artur Obuchowicz 1979 Wschowa Power of Science Tri Team
675 FIlip Ławski 1992 Warszawa Endure Team
676 Dawid Śledziński 1979 Poznań Wybiegani Team
677 ADAM KACZOROWSKI 1981 KRYNICA ZDRÓJ
678 Robert Matysiak 1976 Mazańcowice Neon Team
679 Joanna Głuszyk 1976 szczecin JMG - dietetyk/fizjobiegacze
680 Sebastian Hervas 1996 Quito Triburones Ecuador
681 Marcin Dziub 1979 Płoty SEVEN-PERCEPTUS TEAM
682 Małgorzata Szczęsna 1987 Gdynia TRI Ladies/Complexsports
683 Tomasz Rzepka 1976 Zgierz HTF Ludwik Sikorski
684 Paweł Jędrasiewicz 1987 Poznań
685 Piotr Łoda 1979 Poznań sigma projekt tri synergy
686 Weronika Stolarek 1984 Gdansk Complexsports/ Tri Ladies
687 Konrad Sulik 1978 Ostrowiec Sw i-Sport
688 Igor Zalewski 1993 Włocławek Triathlon Club Wrocław
689 Jakub Kulesza 1980 Jelenia Góra triathlon club wrocław
690 Marek Ratajczak 1966 Wrocław Triathlon Club Wrocław
691 Rafał Lis 1974 Mokronos Dolny Triathlon Club Wrocław
692 Adam Ogłoblin 1992 Warszawa i-Sport team
693 Daniel Biaduń 1982 Warszawa i-sport
694 Rafał Korulczyk 1981 Bałtów I-Sport
695 Waldemar Ostrowski 1973 Wrocław Traithlon Club Wrocław
696 Paweł Grzegorczyk 1979 Kraków NOKIA, TriWise
697 Dariusz Rzepecki 1983 Sosnowiec Triathlon x-team
698 Marek Żebrakowski 1963 Nowa Wieś/ Rzeszów Warsztat Ruchu Katarzyna Żebrakowska
699 Janusz Latos 1962 Kostrzyn Wlkp
700 Paweł Kocjan 1979 Poznań Enea Team / Night Runners
701 Iwona Rożniata 1973 Głowno KS Głowno w Biegu
702 Mikolaj Ruta 1978 Krakow
703 Tomasz Głód 1976 Józefosław COMP TEAM
704 Tomasz Godlewski 1980 Skórzewo Słynni Kenijczycy
705 Konrad Świderski 1972 Łódź
706 Kacper Madajczak 1993 Międzylesie -
707 Stanisław Skiba 1958 Koniecpol
708 Patryk Bukowski 1983 Częstochowa PMGMOTO.PL Tri Racing Club
709 Tomasz Brzeziński 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa
710 Izabela Brzezińska 1972 Środa Wielkopolska Polonia Środa
711 Tomasz Kumor 1986 Warszawa GVT
712 Adam Jaruszewski 1974 Poznań
713 Sebastian Sołtys 1978 Gdynia
714 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec
715 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań FTI TRi TEAM
716 Tomek Kita 1979 Poznań SpecShop Team
717 Michał Brauliński 1992 Bielsko Biała Power of Science TRI TEAM
718 Adrian Samek 2000 Czechowice-Dziedzice Power of Science-Training Centre
719 Aandrzej Rożniata 1972 Głowno
720 Sylwester Madejski 1972 Czechowice-Dziedzice Imperium Sportu/Rapid
721 Adam Świda 1978 Bydlin Perfect e-Line / Endure Team
722 Rafał Kowalski 1979 Chrząstowice PERFECT E-LINE TEAM
723 Alicja Kaucka 1988 Bielawa Bielawska Akademia Biegania
724 Piotr Włodarczyk 1979 Poznań Budchem
725 Maciej Rabenda 1974 Sydney Olaws Złotoryja
726 Jakub Kanarek 1976 Koszalin TKKF Triathlon Koszalin
727 Bogdan Dubiński 1953 Warszawa
728 Adam Zajdel 1983 Krakow Colegio Anglo Colombiano
729 Marcin Pacholak 1988 Ząbkowice Śląskie LUFT TRI TEAM
730 Stefan Krueger 1984 Warszawa Warsaw Masters
731 Jurek Pastuszak 1977 Poznań Triunlimited
732 Jacek Marciniak 1977 Wrocław HBA/ Dare2TRI
733 Damian Witkowski 1987 Pomiechówek Progress Triathlon Team
734 Daniel Jakimiuk 1993 Szklarska Poręba Twister Team/ Natural EPO
735 Szymon Klimaszyk 1968 Suchy Las
736 Marcin Pogoda 1973 Lublin
737 Kamil Zahri 1988 Gdynia ENDURE TEAM
738 Artur Jarmołowicz 1975 Kielce Szymanowski Team
739 Piotr Idzikowski 1979 Suchy Las Bike'owe wyprawy
740 Tomasz Famuła 1986 Katowice Tridivision Triathlon Team
741 Andrzej Szczepanik 1952 Kazimierza Wielka Rolmet
742 Axel Zuziak 1994 Kraków UNLIMITED KRAKÓW
743 Łukasz Tchórz 1985 Poznań Sii
744 Radek Kobierski 1979 Warszawa PomagamyNatalii.pl
745 lukas krpec 1979 kozlovice 95 ROCKTECHNIK TRIATLON
746 Filip Hoffmann 1985 Poznań Migdau
747 Mariola Krzemińska 1992 Kędzierzyn-Koźle Litwin Triathlon Team
748 Jacek Trawczyński 1969 Bydgoszcz TRISPACE
749 Daniel Wrobel 1989 Bestwinka
750 Paweł Leśko 1985 Wrocław Sport Freaks Poland / Kalach Team
751 Paweł Świąderski 1972 Szczecin Red Fish
752 Wojciech Chyłek 1982 Kraków Łuczanowice Kraków
753 Marcin Kledzik 1974 Piła IRON Piła
754 Paweł Siatecki 1992 Garbow Paweł Siatecki
755 Grzegorz Siekan 1983 Tychy
756 Bartosz Żywicki 1982 Słupsk Dziki Koszalin
757 Marcin Chyb 1973 Wałbrzych
758 Monika Florek-Wojtalik 1981 Skórzewo Fehlau Run Team
759 Wojciech Stalica 1969 Częstochowa Izo-Erg
760 Dymitr Książek 1978 Warszawa i-Sport
761 Artur Kuciński 1975 Dobrcz
762 Tomasz Frąckowiak 1974 Gniezno PKO Bank Polski
763 Bożena Jaskowska 1978 Rzeszów NeON Team
764 Tomasz Kamiński 1980 Mrocza AMS Triathlon
765 Szymon Kotecki 1983 Środa Wlkp Polonia Środa
766 Ewa Papla 1988 Bielsko- Biała Liv Girls Team
767 Mariusz Wójcik 1973 Warszawa AXA TRI
768 Wojciech Brach 1980 Warszawa AXA TRI
769 Pavlo Kendra 1991 Wrocław TMTeam
770 Jan Šíbal 1976 Kuncice Belotin Rocktechnik Triatlon Hranice
771 Krzysztof Goławski 1982 Siewierz Kuźnia Triathlonu
772 Bartosz Kurek 1996 Częstochowa
773 Iwona Yokokura 1973 KOZIEGŁOWY Biegacze Juniora
774 Przemysław Ruliński 1986 Gniew CzajaTrainingSystem
775 Piotr Kapela 1975 Bojszowy Nowe Laski Wino & Kasyno
776 Paweł Kisielewski 1974 Kraków Magazyn Triathlon
Top