Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Sektor
1 Mirosław Paździora 1975 SZCZYTNICA ROMET FACTORY TEAM 1
2 Marcin Skowronek 1975 Warszawa 2
4 Jerzy Zakrzewski 1984 Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 1
8 Marcin Sadowski 1989 Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 2
10 Mariusz Staniak 2000 Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 2
14 Tomasz Kuczkowski 1977 Łomianki Grupetto Warszawa 4
16 Anna Sajnóg 1989 ? RAFBIKE CYCLING TEAM 2
33 Adam Młynarczyk 1970 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 3
35 Jakub Mołotkiewicz 1984 Warszawa 4
36 Artur Poluchowicz 1974 Łęczyca 2
50 Robert Peciakowski 1973 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 1
73 Dariusz Dąbkowski 1973 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 5
102 Robert Duda 1969 warszawa Retro Stork Team 2
107 Maciej Arcipowski 1982 Pasek Retro Stork Team 1
108 Artur Majewski 1975 Kobyłka Retro Stork Team 1
109 Maciej Michalski 1979 Warszawa Retro Stork Team 2
111 Tomasz Majewski 1970 Kobyłka-Boguty Retro Stork Team 1
112 Norbert Gałązka 1979 Dziekanów Leśny Retro Stork Team 1
113 Marek Stram 1973 Dziekanów Leśny Retro Stork Team 1
116 Przemysław Olejniczak 1977 Kurnos Drugi Komobike 1
126 Igor Kalita 2003 Bełchatów 6
127 Adam Zięba 1982 Bełchatów 1
130 Michał Wielgat 1985 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1
137 Jarosław Wołosiuk 1989 OLSZTYN Cryospace Olsztyn 1
143 Hubert Szymański 1979 kiełpin 2
145 Sergiusz Kordek 1976 Łomianki GERAPPA 1
155 Krzysztof Stec 1983 ? Bar Janusz MTB Team 3
165 Paweł Sowjak 1980 Błaszki Scanfil Poland 2
171 Jerzy Stękiel 1965 Warszawa T4B team 2
190 Zbigniew Podstawka 1974 Jeruzal 4
201 Krzysztof Gąsiewski 1983 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1
202 Iwona Gąsiewska 1983 Ełk MTB EŁK PROSTKI 4
209 Tomasz Strzemieczny 1983 PŁOCK Loyalty Point Racing Team 1
214 Piotr Klimaszewski 1971 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2
216 Marek Bator 1981 PIASECZNO Sklepbicykl.pl-Perfectsource 3
220 Wojtek Wachnik 1960 OTWOCK SuperDrob Bike Team 3
221 Roman Badura 1970 Bytom Rowerowy Bytom-Rowerek 2
224 Ireneusz Kowalski 1970 Otwock SuperDrob Bike Team 4
233 Jarosław Mitas 1967 Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 1
236 Krzysztof Klementowicz 1969 Otwock 3
243 Adam Płoski 1988 Ciechanów T4B team 1
247 Tomasz Grudziński 1958 Sękocin Stary 5
248 Dariusz Siewier 1963 Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 2
258 Michał Staniewski 1978 Warszawa AirBike.pl Team 2
263 Karol Rumsicki 1995 Otwock SuperDrob Bike Team 1
264 Piotr Dyzio 1977 Józefów SuperDrob Bike Team 2
265 Tadeusz Stanaszek 1951 Karczew SuperDrob Bike Team 3
268 Krzysztof Klimiuk 1983 Otwock SuperDrob Bike Team 3
292 Mateusz Grzelak 2003 Pomiechówek Timbud Team 2
294 Sławomir Kąkol 1964 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1
297 Rafał Karkowski 1977 Płock Płocki Klub Kolarski 4
299 Andrzej Gramann 1949 Krubin Wieliszew Heron Team 6
304 Grzegorz Ślesicki 1972 Warszawa 2
309 Piotrek Antoniuk 1978 Warszawa 24 2
312 Zbigniew Komorowski 1961 Grójec Crazy Racing Team 4
314 Martin Fedor 1977 Ciechanów T4B team 2
324 Dariusz Patalan 1976 NOWY DWÓR MAZOWIECKI TIMBUD TEAM 3
330 Tomasz Stępień 1969 Warszawa BIKE EXPO NARODOWY TEAM 2
332 Artur Antoniuk 1980 Kraśnik Baran Cycling Team 2
342 Radek Pawłowski 1976 Warsaw 4
349 Tomasz Murdzia 1987 Warszawa Loyalty Point Racing Team 1
352 Łukasz Gukiewicz 1983 Warszawa Velcredo Factory Team 1
365 Grzegorz Sidoruk 1976 Bielsk Podlaski 5
388 Dariusz Tumaniec 1973 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1
389 Olgierd Jatelnicki 1972 Kamionka Loyalty Point Racing Team 3
392 Dariusz Somow 1962 Warszawa IGT MTB TEAM 3
394 Łukasz Trojanek 1985 Warszawa MCP BIKE TEAM 4
397 Dariusz Fabijański 1973 Łódź IFON KolarzKlub 1
413 Mariusz Macegoniuk 1978 Białystok 2
418 Michał Rosiński 1975 WARSZAWA 4
436 Piotr Rozbicki 1979 Siedlce 2
437 Łukasz Kulesza 1981 Kobyłka Retro Stork Team 1
439 Grzegorz Gos 1973 Lesznowola
440 Bartosz Krawczak 1986 JÓZEOW Retro Stork Team 5
441 Krystyna Żyżyńska-Galeńska 1983 Warszawa 3
442 Wojciech Galeński 1977 Warszawa MYBIKE.PL 4
451 Rafał Niemczyk 1976 Stare Babice Polski Klub MTB 1
455 Adam Marciniak 1986 Ryki AM Brakes Team 3
460 Rafał Bachański 1977 Otwock 3
464 Tomasz Kiersnowski 1972 Białystok ROSTI MTB TEAM 2
465 Wojtek Krawczyk 1975 łodź IFON KolarzKlub 2
467 Maciej Bukowy 1979 Bełchatów LSKK Bełchatów 1
470 Marcin Antoniuk 1975 Warszawa 23 TEAM 4
475 Marcin Romanow 1977 Olsztyn Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
476 Maciej Chycki 2002 BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów 1
478 Radosław Chycki 1974 BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów 3
494 Artur Żero 1966 Ząbki 1
497 Michał Józkowicz 1978 Gdynia Diversey Team 2
499 Witold Kania 1974 Ryki Rycka Grupa Kolarska
500 Arkadiusz Wyszkowski 1989 Ciechanów T4B team 1
503 Marcin Lasota 1975 Łódź 3
Top