Cisowianka Mazovia MTB Marathon - Olsztyn - 1/2 Pro lub Pro - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Sektor Kategorie
865 Mariusz Koralewski 1985 Kwidzyn lukaszcykling.pl 2 Open M, PM3, 1/2PM3
116 Eugeniusz Zachwieja 1959 Wyględy Stajnia Rowerowa InterCars Team 4 Open M, PM6, 1/2PM6
882 Adam Buczyński 1976 Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn Team 2 Open M, PM4, 1/2PM4
907 Tomasz Kuczkowski 1977 Grupetto Warszawa 2 Open M, PM4, 1/2PM4
761 Włodzimierz Kosiński 1979 4 Open M, PM4, 1/2PM4
860 Sławomir Riebandt 1988 LUKASZCYCLING.COM 2 Open M, PM3, 1/2PM3
356 Tomek Kuczewski 1961 Trezado Wolfpack 3 Open M, PM6, 1/2PM6
867 Jan Deptuła 1971 Akademia Kolarstwa Olsztyn 7 Open M, PM5, 1/2PM5
453 Marcin Laseczka 1978 4 Open M, PM4, 1/2PM4
814 Andrzej Sosna 1970 Westrock Bike Team 3 Open M, PM5, 1/2PM5
435 Leszek Bareja 1970 4 Open M, PM5, 1/2PM5
295 Artur Bilski 1973 IFON KolarzKlub 2 Open M, PM4, 1/2PM4
781 Miłosz Gołkowski 2002 4 Open M, PM1, 1/2PM2
226 Łukasz Gruda 1980 1 Open M, PM4, 1/2PM4
933 Norbert Skumiał 1980 4 Open M, PM4, 1/2PM4
268 Tadeusz Śliwa 1975 TCL MTB Team 4 Open M, PM4, 1/2PM4
875 ABDALLAH AIT SI BAYH 1990 MICHELIN BLOOMNET TEAM 1 Open M, PM3, 1/2PM3
874 Miłosz Zieliński 1985 MURSS Bikes 1 Open M, PM3, 1/2PM3
791 Dawid Tobaj 2005 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 7 Open M, PM1, 1/2PM1
792 Mariusz Włodarczyk 1978 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 3 Open M, PM4, 1/2PM4
793 Anna Ochrymczuk 1976 Hotel Krasicki Mtb Olsztyn Team 6 Open K, 1/2PK4
794 Artur Guzewicz 1984 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1 Open M, PM3, 1/2PM3
795 Jędrzej Żebrowski 2000 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1 Open M, PM2, 1/2PM2
796 Robert Żebrowski 1976 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1 Open M, PM4, 1/2PM4
797 JOLANTA SOSNOWSKA-DŁONIAK 1961 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 6 Open K, 1/2PK5
798 Krzysztof Zieliński 1973 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 2 Open M, PM4, 1/2PM4
859 Arkadiusz Justynowicz 1985 RANT Bartoszyce 1 Open M, PM3, 1/2PM3
876 Andrzej Banach 1989 Lecimy Tutej Pisz-Olsztyn 7 Open M, PM3, 1/2PM3
JERZY NISKI 1964 7 Open M, PM5, 1/2PM5
521 Łukasz Pawlak 1978 Dell Team 4 Open M, PM4, 1/2PM4
863 Marcin Trykacz 1977 Szprycha Giżycko 2 Open M, PM4, 1/2PM4
818 Tomasz Skalski 1973 EVANLITE 2 Open M, PM4, 1/2PM4
879 Maciej Korol 1981 APPOLSZTYN 2 Open M, PM4, 1/2PM4
815 Katarzyna Stypułkowska-Sosna 1969 MPS Westrock Team 6 Open K, 1/2PK5
719 Paweł Łasiński 1975 VISOTEC BRODNICA 2 Open M, PM4, 1/2PM4
470 Tadeusz Świderski 1968 Timbud Team 2 Open M, PM5, 1/2PM5
822 Radomir Chmiel 1986 Michelin Team 1 Open M, PM3, 1/2PM3
Łukasz Jaromin 2001 7 Open M, PM1, 1/2PM2
819 Przemysław Michalczyk 1981 EVANLITE 2 Open M, PM4, 1/2PM4
817 Paweł Bednarek 1986 RAFBIKE CYCLING TEAM 1 Open M, PM3, 1/2PM3
587 Tomasz Owczarczyk 1975 4 Open M, PM4, 1/2PM4
106 Michał Morawski 1985 IBOX M Liga Racing Team 1 Open M, PM3, 1/2PM3
366 Olgierd Jatelnicki 1972 Loyalty Point Racing Team 3 Open M, PM4, 1/2PM4
871 Grzegorz Kalinowski 1971 LIBRO Cycling Team 3 Open M, PM5, 1/2PM5
857 Aneta Plaszewska 1985 PZU Sport Team 6 Open K, 1/2PK3
420 Adam Płoski 1988 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 1 Open M, PM3, 1/2PM3
430 Sebastian Miller 1977 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 2 Open M, PM4, 1/2PM4
406 Michał Sadowski 1983 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 1 Open M, PM3, 1/2PM3
429 Jerzy Stękiel 1965 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 1 Open M, PM5, 1/2PM5
426 Zdzisław Górski 1951 3S bike Team Ciechanów 6 Open M, PM6, 1/2PM65
422 Paweł Słupek 1982 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 1 Open M, PM3, 1/2PM3
872 Dariusz Zduńczyk 1974 3 Open M, PM4, 1/2PM4
868 Jedrzej Markiewicz 1975 7 Open M, PM4, 1/2PM4
180 Rafał Banul 1977 Cryospace Olsztyn 1 Open M, PM4, 1/2PM4
412 Witold Kamiński 1965 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 4 Open M, PM5, 1/2PM5
944 Wojtek Wachnik 1960 SuperDrob Bike Team 1 Open M, PM6, 1/2PM6
565 Bożena Wachnik 1954 SuperDrob Bike Team 5 Open K, 1/2PK5
569 Ireneusz Kowalski 1970 SuperDrob Bike Team 2 Open M, PM5, 1/2PM5
571 Alicja Fedejko 1971 SuperDrob Bike Team 5 Open K, 1/2PK5
564 Sylwester Rumsicki 1970 SuperDrob Bike Team 1 Open M, PM5, 1/2PM5
563 Karol Rumsicki 1995 SuperDrob Bike Team 1 Open M, PM2, 1/2PM2
630 Dariusz Woźnica 1965 SuperDrob Bike Team 1 Open M, PM5, 1/2PM5
763 Michał Krakowski 1976 BIKE ATELIER TEAM WARSZAWA 3 Open M, PM4, 1/2PM4
483 Artur Brzózka 1977 Bike Atelier Team Warszawa 4 Open M, PM4, 1/2PM4
484 Karol Krogulski 1980 Bike Atelier Team Warszawa 5 Open M, PM4, 1/2PM4
486 Michał Staniewski 1978 Bike Atelier Team Warszawa 1 Open M, PM4, 1/2PM4
789 Grzegorz Bekisz 1993 7 Open M, PM2, 1/2PM2
841 Krzysztof Szota 1971 6 Open M, PM5, 1/2PM5
Krzysztof Łabanowski 1967 Bike 2 Open M, PM5, 1/2PM5
324 Wojciech Kowalczyk 2000 SISU-OWB rowertour.com 1 Open M, PM2, 1/2PM2
862 Piotr Grochowski 1975 1 Open M, PM4, 1/2PM4
523 Adam Sławiński 1976 Dell Team 1 Open M, PM4, 1/2PM4
870 Maciej Niedzielski 1977 7 Open M, PM4, 1/2PM4
365 Jerzy Kamecki 1971 Loyalty Point Racing Team 2 Open M, PM5, 1/2PM5
296 Kamil Leciejewski 1983 IFON KolarzKlub 1 Open M, PM3, 1/2PM3
445 Marcin Wojciechowski 1974 5 Open M, PM4, 1/2PM4
433 Paweł Pomaski 1988 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 1 Open M, PM3, 1/2PM3
528 Marek Bartosik 1978 Dell Team 4 Open M, PM4, 1/2PM4
762 Marcin Sułkiewicz 1970 LIBRO Cycling Team 6 Open M, PM5, 1/2PM5
948 Bartosz Naczk 1985 KOLARSKI.EU 1 Open M, PM3, 1/2PM3
369 Paweł Drajczyk 1982 Loyalty Point Racing Team 1 Open M, PM3, 1/2PM3
479 Jacek Cieślak 1964 Bike Atelier Team Warszawa 4 Open M, PM5, 1/2PM5
477 Robert Zalewski 1977 Bike Atelier Team Warszawa 1 Open M, PM4, 1/2PM4
380 Eryk Zalewski 2004 Bike Atelier Team Warszawa 3 Open M, PM1, 1/2PM1
869 Maja Bużycka 2000 More Wimen’s Team / Natural Epo Dashrade RT 2 Open K, 1/2PK2
711 Kacper Bodenszac 2004 Cykliści Rypin 1 Open M, PM1, 1/2PM1
163 Michał Wyżlic 1981 Kolarski.EU 1 Open M, PM4, 1/2PM4
332 ANDREAS RENE 1969 AALSMEER 2 Open M, PM5, 1/2PM5
459 Arkadiusz Koloński 1977 Reckitt Riders 4 Open M, PM4, 1/2PM4
824 Rafał Molenda 1988 7 Open M, PM3, 1/2PM3
434 Arkadiusz Wyszkowski 1989 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 1 Open M, PM3, 1/2PM3
Top