Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim - Biegi młodzieżowe - szkoły gimnazjalne - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
M33 Wiktor Sienkiewicz 1999 Gdynia Gimnazjum nr. 1 Gdynia
M44 Mikołaj Baranowski 1999 Wejherowo KS WEJHER
M52 Szymon Pierog 2001 Gdynia
M72 Marcel Letniowski 2000 Kowale Ironteam3City
M82 Łukasz Buda 2001 Gdynia
M83 Igor Suski 2001 Gdańsk
M92 NATALIA MATYSIAK 2000 GDYNIA UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA
M93 Adam Prokopiuk 2001 Gdynia
M95 Weronika Martyka 2001 Gdynia BEAUTY STUDIO
M100 Agata Heyka 2000 Lębork Gimnazjum Nr 3
M106 Aleksandra Zawadzka 1999 Gdynia
M130 Andrzej Kwiatkowski 1999 Kościerzyna REMUS Kościerzyna
M133 Michal Kabacinski 2000 Gdynia Kabacinski
M143 Marcin Rogała 2001 Gdynia Gimnazjum nr 1
M174 ANGELIKA ROWIŃSKA 2001 GDYNIA
M186 Martyna Borkowicz 2001 Gdynia
M188 Zuzanna Szadziul 2001 Gdynia The Szadziuls
M221 Patryk Plichta 1999 Rumia
M236 Piotr Sarniak 2001 Gdynia/Przyjaźń
M264 Julia Naczk 2001 Gdynia
M283 Natan Hejmowski 2000 Gdynia Torpeda - Babie Doły
M290 Zofia Brzeska 2000 Gdynia KLGDYNIA
M310 Aniela Jelińska 2001 Kiełpino Zespół Szkół w Kiełpinie
M311 Paulina Neumiler 2001 Kiełpino Zespół Szkół w Kiełpinie
M312 Filip Mossur 1999 Gdynia
M315 Igor Suski 2001 Gdańsk
M320 Roksana Segin 1999 Zalewo Sprint zalewo
M328 Monika Kempińska 2000 Gdynia LKS zorza Gdynia
M329 Paulina Janta 2000 Gdynia LKS zorza Gdynia
M339 Piotr Ławicki 2001 Gdynia
M341 Piotr Olszewski 2001 Mosty
M371 Aleksandra Bielecka 2000 Rumia UKS Siódemka Rumia
M374 Dawid Partyka 2001 Gdynia UKS ISKRA GDYNIA
M387 Jakub Nowak 2001 Gdynia Gimnazjum 11
M426 Alicja Stój 2001 Gdynia SKLA Sopot
M427 Wiktoria Ostrzyniewska 2000 Gdynia SKLA Sopot
M428 Alicja Jarska 1999 Gdynia LKS Zorza Gdynia
M431 Laura Stolarczyk 1999 Gdynia SKLA Sopot
M447 Wiktor Butowski 2001 straszyn Skla Sopot
M454 Weronika Zając 2001 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
M459 Piotr Pesta 2001 Gdynia UKS Azymut 45 Gdynia
M476 Weronika Plichta 2001 Kiełpino ZS w Kiełpinie
M482 Borys Ziemianowicz 2001 Gdynia Gimnazjum nr 1 Gdynia
M488 Dominika Tarasiuk 1999 Gdynia
M511 Katarzyna Adamiak 1999 Gdansk Intersport
M516 Liwia Lewandowska 1999 Gdynia Gimnazjum nr 11
M540 Natalia Tyszer 2000 Luzino
M566 Marta Felskowska 2000 Kościerzyna Remus Kościerzyna
M568 Kewin Trzebiatowski 2000 Równe k. Liniewa Remus Kościerzyna
M569 Karolina Branicka 1999 Kalisz Remus Kościerzyna
M590 EMILIA Mikszuta 2001 Sopot SKLA Sopot
M592 Konrad Białas 2000 Gdynia
M608 Jan Rychter 1999 Gdynia BPH Runners Team
M627 Natalia Kubik 2001 Gdańsk
M630 Dagmara Groth 1999 Glincz GKS Żukowo
M635 Matylda Mierska 2000 Skrzeszewo GKS Żukowo
M638 Paweł Szczepański 2001 Gdynia Gimnazjum nr 11 Gdynia
M640 Julia Nowogórska 2000 Gdynia
M645 Mateusz Kozak 2001 Bojano
M655 Oliwia Tokarska 1999 Rumia Gimnazjum nr 2 Rumia
M656 Klaudia Magulska 1999 Czersk
M670 Norbert Nieżorawski 2000 Gdynia Gimnazjum Katolickie w Gdyni
M678 Joanna Wandtke 2000 Żelistrzewo
M680 Jakub Ławicki 2002 Gdynia OPTI CWM
M681 Tymoteusz Cierzan 2002 Gdynia OPTI CWM
M692 Nikola Marciniak 2001 Gdynia LKS Zorza
M713 Wiktoria Pietrzak 2001 Gdynia
M723 Joanna Pergoł 1999 Gdańsk Gimnazjum 33 Gdańsk
M731 Paweł Mielewczyk 2000 Sławoszyno
M732 Maksym Grzybowski 2000 Gdynia
M736 Karol Lipiński 2000 Rumia
M765 Kornelia Szczepaniak 1999 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
M766 Sylwester Kuc 2000 Elbląg
M773 Patryk Groth 2000 Glincz GKS Żukowo
M776 Dominika Zielińska 2000 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
M777 DOMINIK PURZYCKI 1999 GDYNIA GIMNAZJUM NR 11
M778 Joanna Cybulska 1999 Gdynia
M781 Helena Zaborska 2000 Suchy Dwór GTK
M784 Błażej Lewna 1999 Kartuzy Gimnazjum nr 1 Kartuzy
M785 Łukasz Plichta 1999 Kartuzy Gimnazjum nr 1 Kartuzy
M804 Adrian Stanulewicz 2000 Gdynia
M805 Mariusz Klankowski 2001 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
M807 Andrzej Knoch 2000 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M809 Jakub Klinkosz 2000 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M811 Monika Puzdrowska 1999 Bukowina MKS FIGHTER BUKOWINA
M814 Marcin Grabski 1999 Gdańsk
M815 Marek Wicher 2001 Łebunia MKS FIGHTER BUKOWINA
M849 Filip Skalski 2001 Gdynia Gdynia Gimnazjum Nr 2
M850 Patryk Procajlo 2000 Trzepowo
M852 Konrad Gussmann 2001 Sopot Szkoła Sportowa Gdynia
M853 igor dąbrowski-sadło 2001 gdynia cartusia kartuzy
M859 Marta Krawczyńska 2000 Gdańsk
M867 Kamila Kalinowska 1999 Gdańsk MMKS Gdańsk
M869 Magdalena Luniak 1999 Mosty GALAXY MDK GDYNIA
M871 Natalia Zabłotna 2000 Gdynia GALAXY MDK GDYNIA
M885 Bartek Treder 2000 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M889 Wiktoria Kluge 2000 Gdynia Mana Spa
M893 Michał Mikszuta 2001 straszyn straszyn
M926 JULIA DIAS 1999 GDYNIA ZORZA' GDYNIA
M973 NATALIA BARANOWSKA 1999 GDYNIA GIMNAZJUM 23
M1012 NATALIA SEMENIUK 2000 GDYNIA GIMNAZJUM NR 17
M1015 JAN ZIELONKA 2000 GDYNIA AMICUS AR
M1043 WOJCIECH SAWICKI 2000 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1044 PAWEŁ WYSZYŃSKI 2000 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1045 KLAUDIA WARACZEWSKA 2000 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1046 MAJA SKURCZYŃSKA 2000 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1047 NATALIA BARBAREWICZ 2000 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1048 OLA ZYPPER 2000 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1050 ALICJA RITTLEWSKA 2000 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1054 SZYMON KORUBA 2001 GDYNIA
M1055 ALICJA GLEBOW 2003 GDAŃSK SPORT EUO
M1058 MAKSYMILIAN HERBASZ 2001 GDYNIA JEZUICI
M1061 MATEUSZ PIETRZAK 2000 GDYNIA SKLA SOPOT GIM 1
M1064 KAMILA ADAMCZYK 2001 GDYNIA
M1084 EWA PRZYBYLSKA 1999 GDYNIA GALAXY MDK GDYNIA
M1085 NATALIA RUTKOWSKA 1999 GDYNIA GALAXY MDK GDYNIA
M1086 AGNIESZKA SKÓLSKA 1999 GDYNIA GALAXY MDK GDYNIA
Top