Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim - Nordic Walking - open - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
N31 Maciej Kwiatkowski 1973 Toruń STS
N32 Magdalena Płócinnik 1974 Gdynia
N33 Ewa Ptaszyńska 1971 Gdańsk Formoza
N34 Agnieszka Jasińska 1975 Gdynia
N35 Eugeniusz Gajewski 1957 Gorzów Wielkopolski gorzów PRZYSTAŃ
N37 Anna Korwel 1979 Gdynia
N38 Adrianna Lipko 1988 Stargard Szczeciński Step By Step 3miasto
N40 Radosław Szycko 1975 Słupsk
N41 Łukasz Sorn 1987 Gdynia Biegamyrazem
N42 Joanna Roszman 1961 Reda
N44 Marcin Joachim Grzegorczyk 1991 Władysławowo Tri-Sea Władysławowo
N45 Alicja Kubica 1954 Gdańsk Formoza
N46 Edward Szudarski 1958 Słupsk Dwa Kije Słupsk
N47 Marek Szudarski 1988 Słupsk
N48 Saturnina Wilkołek-Szudarska 1959 Słupsk Dwa Kije Słupsk
N49 Agnieszka Jarnut 1976 Bolszewo
N50 Mariusz Szponer 1964 Bolszewo
N51 Beata Niewińska 1965 Gdańsk
N52 Danuta Aleksandrowicz 1951 Sopot Body in Motion
N53 Piotr Wróblewski 1984 Gdynia
N56 Anna Wawrzyniak 1973 Gdynia
N57 Rafał Toporek 1977 Przodkowo NPSR
N59 ELŻBIETA JARCZYŃSKA 1954 GDYNIA RADA DZIELNICY CHYLONIA
N60 Aleksandra Toporek 1970 Przodkowo NPSR
N61 Dionizy Ziołkowski 1929 Gdynia Rada Dzilnicy Chylonia
N62 Beata Lipka 1965 Gdansk
N63 Waldemar Lipka 1961 Gdansk
N64 Monika Sondej 1971 Gdynia Chodzę z kiljami
N65 Aleksandra Kossakowska 1966 Gdańsk Formoza
N66 Renata Godlewska 1958 Gdynia against ca
N67 Małgorzata Paluch 1973 Gdańsk FORMOZA
N68 Halina Gugniewicz 1947 Gdynia Płochliwe Rumburaki
N69 Roman Ludwiczuk 1957 Wabrzych GTK
N70 Małgorzata Figwer 1977 Sopot
N71 Beata Szadziul 1975 Gdynia The Szadziuls
N72 Małgorzata Potrykus 1962 Gdynia
N74 Agnieszka Misztal-Afeltowicz 1973 Gdynia
N75 Kinga Sieradzka 1988 Puck JW 3936
N76 MAŁGORZATA ANGIELCZYK 1951 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE
N77 Marta Szpilman 1997 Gdynia
N78 Barbara Chalecka 1952 Gdynia Rada Dzielnicy Chylonia
N79 sylwia przylipiak 1955 Gdynia
N80 JOANNA ROWIŃSKA 1975 GDYNIA
N81 Katarzyna Szpilman 1968 Gdynia
N82 Dorota Goździewicz 1978 Gdynia
N83 Roman Baranowski 1973 Wejherowo PORTA DRZWI
N85 Anna Kurgan 1977 GDYNIA
N86 Paweł Kurgan 1974 GDYNIA
N89 Feliks Namsołek 1941 Gdynia
N90 Janina Rudnik 1977 Krępa Słupska
N91 Magdalena Rożyk 1975 Gdynia chodzezkijami.pl/Oknobur-Gdynia
N93 Michał Wojnowski 1984 Gdańsk Aktywuj się w Triathlonie
N96 Ewa Szymanowska-Wenek 1982 Lębork
N97 Hanna Szymanowska 1960 Lębork
N98 Eugeniusz Szymanowski 1958 Lębork
N99 Wioleta Mukan 1985 Gdynia
N100 Mirosław Grochowski 1988 Gdynia
N101 Alina Guzik 1983 Gdynia
N102 Lidia Pluszczyńska 1957 Gdynia
N103 Alicja Guzik 1960 Pruszcz Gdański
N104 Adam Przybyt 1968 Gdynia Gdynianka
N105 Małgorzata Łukaszewicz 1953 Gdańsk
N106 Andrzej Lang 1967 Warszawa
N107 Dariusz Jarecki 1972 Banino -
N109 Anna Olczak 1973 Gdynia
N110 Agata Zwierska 1971 Gdynia
N111 Agata Łońska 1997 Gdynia
N112 Magdalena Patoka 1988 Gdynia Sister Power
N113 Katarzyna Kloska 1983 Ostrzyce KS Stolem
N114 Agnieszka Płocha 1977 Pogórze
N115 JOLANTA PATYK 1965 GDYNIA
N117 JANUSZ PATYK 1958 GDYNIA
N119 Beata Pawlak 1963 Gdynia
N120 Krzysztof Głuszek 1961 Gdańsk Sport evo
N121 Maria Latos 1942 Gdansk AWF
N122 Marcin Cywiński 1986 Wejherowo
N123 Joanna Czapiewska 1979 Gdynia LASKI Z LASKĄ
N124 Bożena Pyrek 1954 Gdynia
N125 Janina Sikorra 1948 Lędziechowo
N126 Monika sawicka-Menkina 1965 Gdynia FAN-KIJ
N127 Elżbieta Rybacka 1955 Gdańsk FAN-KIJ
N128 Agnieszka Konarzewszka 1972 Rumia niezrzeszona
N129 Donata Szymańska 1972 Goręczyno KS Stolem
N130 Izabela Towarnicka 1972 Gdynia
N131 Maria Bagińska 1958 Gdynia bagietkowa
N132 ZBIGNIEW RAKOWIECKI 1962 GDAŃSK
N133 Maria Mączka 1948 Gdańsk
N134 Mirosław Wasielewski 1964 Elbląg Elbląskie WłóczyKije
N135 Bogdan Klarkowski 1954 Elbląg Elbląskie WłóczyKije
N136 Stanisław Krzyżanowski 1941 Gdynia
N138 Ela Szczypek 1954 Słupsk
N139 Magdalena Kamińska 1950 Gdynia
N140 Roman Linda 1942 Gdynia Parkrun Gdynia
N141 Aleksandra Gutowska 1947 Gdynia
N142 Danuta Blok- Giec 1952 Gdynia
N143 Piotr Bucki 1975 Gdynia
N144 Teresa Chartuniewicz 1961 Reda
N145 Grzegorz Nowak 1951 Gdynia
N146 Agata Sułkowska 1988 Gdynia
N147 Olga Szulecka 1979 Chwaszczyno -
N148 Krystyna Złowocka 1995 Bojano
N149 Katarzyna Złowocka 1963 Bojano
N150 Andrzej Łukaszewicz 1970 Gdańsk
N151 Bozena Pluta 1952 Gdynia chodze bo lubie
N153 Tomasz Gruca 1984 Gdynia
N155 Aleksander Gruca 1953 Gdynia
N156 Magdalena Szlachetka 1977 Gdynia
N157 Jarosław Brożyna 1957 Rumia RADMOR SA
N158 Małgorzata Cejmer 1981 Gdańsk
N159 Paweł Padias 1956 Gdynia
N160 Krzysztof Szczodrowski 1963 Gdańsk
N162 Jan Białous 1937 Gdańsk PKW LA Sopot
N163 Regina Białous 1946 Gdańsk
N164 Barbara Latos 1942 Gdańsk AWFiS
N166 Piotr Rogalski 1973 Gdynia GDYNIA MOJE MIASTO
N167 Katarzyna Pawłóczenko 1981 Gdynia
N168 Lucyna Belau 1974 Gdynia NORDICWALKINGBLUE
N169 Renata Kropidłowska 1975 Gdynia NORDICWALKINGBLUE
N170 Janina Wozniak 1938 Gdynia N,W,
N171 Marieta Kamińska 1976 Gdynia
N172 Kamila Tassious 1983 Gdynia
N173 KAZIMIERZ OLSZOWY 1948 GDYNIA
N174 Zofia Chojnicka 1936 Gdańsk
N175 Regina Smolarz 1959 Gdynia
N176 Grażyna Smolarz 1956 Gdynia
N177 Justyna Kościuk 1976 Gdańsk
N178 Ewa Berendt 1955 Gdynia OPEC Gdynia
N179 Aleksandra Dylejko 1973 Gdynia
N180 Mieczysław Rajek 1954 Tczew
N181 Anna Ogrodniczak 1984 Borne Sulinowo
N182 Joanna LABUDA 1986 OSTRZYCE STOLEM OSTRZYCE
N183 Iwona Korytowska 1967 Gdynia
N184 Marzena Czeplińska 1961 Gdynia
N186 Barbara Kosmowska 1960 Gdynia
N187 Małgorzata Badocha-Duda 1969 Gdańsk chodzezkijami
N188 Lilla Szulc 1964 Gdynia Morsy Gdyńskie
N189 Krystyna Krzyżanowska 1947 Gdynia
N190 Ela Kucharska 1965 Gdynia
N191 Aneta Martyka 1975 Gdynia
N193 Patrycja Sobieraj 1982 Gdynia
N194 Krystyna Markowska 1958 Gdynia BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
N195 Katarzyna Nowy 1967 Gdynia
N196 Malgorzata Wojtiuk 1958 Gdynia
N197 Krystyna Piernicka 1958 Chwaszczyno
N198 Alicja Wąsikowska-Bosowska 1982 Gdynia BPH Runners Team
N199 Barbara Danowska 1960 Gdynia Morsy Gdyńskie
N200 Jagoda Owczarek 1973 Gdańsk
N201 Wojciech Owczarek 1968 Gdańsk
N202 Romana Kowalczyk 1947 Gdynia Chodze z kijami
N203 Małgorzata Szczepaniak 1978 Gdynia Nordic Walking Blue
N204 Adriana TOFIL 1976 GDYNIA Adriany
N205 Adrian TOFIL 1977 GDYNIA Adriany
N206 Piotr Bresiński 1947 Gdynia
N207 Leszek Dzięgielewski 1955 Gdynia Atlanta
N208 Elżbieta Dzięgielewska 1955 Gdynia Atlanta
N209 Ewa Kędzierska 1973 Gdynia
N211 Gertruda Modrzejewska 1940 Gdańsk Gdańsk
N212 Wanda Czerwińska 1955 Dobre Miasto
N214 Jadwiga Hinca 1960 Gdynia
N217 Anna Roszko - Cnota 1956 Gdynia Papunis Team Gdynia
N218 Grażyna Orszulak 1951 Gdynia
N220 Anna Imianowska 1951 Gdynia Stowarzyszenie Morsy Gdynskie
N221 Arkadiusz Orszulak 1974 Gdynia
N222 Monika Niżnik 1977 Łódz Klan Niżników
N223 Anna Antkowiak 1978 Gdynia
N224 Remigiusz Antkowiak 1976 Gdynia
N225 Piotr Gburczyk 1948 Gdynia Morsy Gdynskie
N226 Roman Grześkowiak 1976 Żagań
N227 Edward Góra 1944 Gdańsk
N228 Mieczysław Drawc 1962 Gdańsk Aktywuj się w triathlonie 2015
N229 Marlena Adamusiak 1983 Rumia Zasuwajki
N230 Hildegarda Kaferska 1934 Gdańsk
N231 Karolina Kąkol 1984 Reda Aktywni Grupa Travel
N232 Dariusz Stempnik 1963 Gdynia Gdynia Moje Miasto
N237 Andrzej ilczuk 1971 Gdynia Pidrina Gdynia
N238 Magdalena Sokołowska 1991 Władysławowo
N239 Karina Fruba 1983 Słupsk STOPA Słupsk
N241 Wiesława Cebula 1957 Gdynia
N242 Anna Piestrzeniewicz 1962 gdynia
N247 Halina Szczepańska 1961 Gdańsk
N248 Karolina Tomaszewska 1979 Ustka
N249 Beata Gaffke 1971 Żarnowiec
N250 Małgorzata Niemczyk 1971 gdynia
N251 Piotr Skowroński 1951 Gdańsk Gdański Klub Morsów
N252 Jan Treppner 1950 Gdynia Biopole Gdynia
N253 Waldemar Komorowski 1971 Gdynia
N254 Agnieszka Lewicka 1972 Bydgoszcz Załoga L
N257 Grażyna Skowrońska 1955 Gdańsk Gdański Klub Morsów
N258 Elżbieta Bąk 1951 Gdańsk Team Bączków
N259 Anna Grabowska 1981 Gdynia
N260 Iwona Zakrzewska 1986 Chwaszczyno
N261 Ewa Kotarbinska 1967 Gdańsk Formoza
N262 Ewa Łukasiewicz-Tołczyk 1978 Gdynia Przebijaczki
N265 Magdalena Łutek 1972 Gdynia
N266 Barbara Ziółkowska 1947 Gdynia
N267 Ewa Grabowska 1987 Gdynia DeSmart
N268 Maria Chojnacka 1981 Gdynia Independent
N269 Rafał Plewiński 1983 Gdynia Akademia Biegania
N270 Piotr Wójcik 1962 Gdynia morsik
N272 Emilia Jastrzębska 1980 Gniewino
N273 ANNA HINZ 1981 RUMIA
N274 Irena Sielnicka 1953 Gdynia Natura
N275 Ewa Lauer 1968 Gdynia
N276 Ewa Pałka 1963 Gdynia
N277 Krzysztof Wojcieszek 1987 Wejherowo
N278 Agnieszka Głodowska 1976 Gdynia
N280 Magdalena Pstrong 1976 Gdynia
N281 Anna Pilecka Pradzyńska 1955 gdynia chodze z kijami
N282 Sławomir Piotr Swystun 1955 Gdynia Morsy Gdyńskie, chodzezkijami.pl
N285 Przemysław Kowalczuk 1970 Lębork MKS FIGHTER BUKOWINA
N290 Greta Kristiansen 1965 Gdynia BornholmRunners
N291 Grażyna Ligęza 1972 Gdynia
N292 Olgierd Depka Prądzyński 1958 gdynia biegamyrazem
N293 Mirosław Himmel 1954 Gdynia
N294 Grażyna Himmel 1954 Gdynia
N295 Michalina Ciszewska 1985 Gdynia GT
N297 Barbara Wielgosz 1955 Gdynia OPEC Gdynia
N298 Paweł Hałuszczak 1954 Gdynia
N299 Sylwia Nikodemczuk 1975 Gdynia
N301 Marta Woźniak 1995 Gdynia
N302 Anna Hildebrandt-Pomajda 1973 Gdynia
N303 Mirosław Treder 1973 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
N304 Magdalena Myszk 1982 Gdynia
N306 Karolina Walkowicz 1979 Gdynia
N307 Paola Chiastra 1966 Lecco
N308 Beata Buze 1976 Gdynia
N309 MARCIN RATECKI 1972 GDAŃSK MALIN TEAM GDAŃSK
N310 Dariusz Cichończuk 1973 Gdynia Witomino
N350 GRZEGORZ TOMASZ PIĄTEK 1952 GDYNIA
N351 MONIKA KAŁEK 1988 NOWYTOMYŚL
N352 JOLANTA EDYTA ROZMUS 1953 GDYNIA
N353 WIESŁAWA WARSZAWSKA 1969 GDAŃSK
N357 KATARZYNA GUBERNAT 1996 GDYNIA
N370 ANNA WYROBEK 1964 HAMBURG
Top