Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim - Biegi młodzieżowe - Bieg Malucha - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
M36 Tomasz Hinz 2010 Rumia www.IronFactory.pl
M39 Hubert Błażewicz 2010 Elbląg
M43 Paulina Czaykowska 2009 GDYNIA Przedszkole nr 25
M51 Helena Wróblewska 2010 Gdańsk
M54 Kuba Maksymowicz 2009 Jelenia Góra
M58 Martyna Golas 2009 Gdynia ComplexSports
M59 Mateusz Kas 2009 Gdynia
M60 Paweł Kołtonowski 2010 Gdynia Kolti Team
M64 Bartosz Pusdrowski 2011 Reda RUNEDA
M68 Tosia Kucharska 2009 Gdynia
M71 Jagoda Nagórska 2009 Gdynia
M73 Eugeniusz Szymanowski 2015 Lębork
M79 Pola Parulska 2013 Gdańsk Honda Gdynia Team
M84 Tamir Buural 2009 Gdynia
M85 Amar Buural 2012 Gdynia
M86 Jakub Hadam 2012 Rumia Biegam bo lubie
M89 Stanisław Klockowski 2010 Gdynia
M94 Ksawery Prokopiuk 2010 Gdynia
M97 Abel Daniel Adamusiak 2011 Rumia Zasuwajki
M99 Hubert Kowalski 2009 Elbląg
M101 Marcel Trzebiatowski 2008 Gdynia
M103 Jędrzej Safranow 2009 Gdańsk Safrany
M104 Borys Klajnert 2011 Gdynia Gdynia Sport Team
M105 Zuzanna Zawadzka 2009 Gdynia
M111 Antonina Reszkowska 2008 Siemirowice
M113 Filip Ciechanowski 2009 Gdynia Complexsports
M116 Blanka Dragan 2010 Gdynia
M123 Zoja Syguda 2009 Gdynia
M124 Bruno Syguda 2009 Gdynia
M132 Juliana Studzińska 2008 Siemirowice
M135 JAN JACIŃSKI 2009 GDYNIA BMG STARS TEAM
M136 Antoni Łucyk 2010 Gdynia Gdynia Sport Team
M137 Stanisław Łucyk 2012 Gdynia Gdynia Sport Team
M144 Liliana Zielińska 2008 Gdynia
M147 Agata Głowacka 2009 Pruszcz Gdański
M149 Antonina Kawczyńska 2009 Gdynia
M150 Stanisław Klockowski 2010 Gdynia Klocki
M153 Filip Kaczorowski 2011 Gdańsk
M154 Marcelina Dombrzalska 2012 Gdańsk
M156 Adam Kazanecki 2010 GDYNIA
M159 Mateusz Ryba 2009 Gdynia
M160 Ksawery Jeleński 2010 Gdynia Przedszkole nr 48
M163 Jerzy Jankiewicz 2010 Gdynia
M165 Miłosz KUCYK 2011 Żelistrzewo KucykiBiegają
M166 Blanka Jankiewicz 2013 Gdynia
M170 Marcel Michalski 2012 Gdynia
M171 Olaf TREDER 2010 GRZYBNO SUPRA
M172 Konrad TREDER 2008 GRZYBNO SUPRA
M173 Oskar BEDNARZ 2009 Rumia junior DZH MW
M175 Lea Kolasa 2011 Reda Mieciu Team
M178 Oliwka LANG 2011 Gdynia LANG TEAM ZABIANKA
M179 Łucja Chylińska 2009 Gdynia
M185 Marta Teszka 2010 Gdynia
M191 Kinga Huba 2008 Gdynia oiram
M192 Bartosz Huba 2012 Gdynia oiram
M195 Igor Łogin 2010 Gdańsk
M197 Liliana Jaworska 2008 Gdynia
M201 Antoni Zagalski 2012 Gdańsk
M204 Filip Daniluk 2010 GDYNIA Fundacja WiRR
M205 Maja Daniluk 2013 GDYNIA Fundacja WiRR
M206 Aleksander Kocaj Bambrowicz 2010 Gdynia Policjanci
M207 Zosia Glińska 2009 Gdańsk Pędziwiatr
M208 Marcin Łyskanowski 2010 Gdańsk Marcin Team
M212 Helenka Roszczynialska 2013 Gdynia Uga Uga
M213 Grzegorz Chmielarski 2011 Gdynia Gdynia Sport Team
M214 Dominik Ogonowski 2009 Rumia
M215 Helenka Kwiatkowska 2014 Rumia
M216 Lidia Kwiatkowska 2009 Rumia
M217 Jagoda Potorska 2011 Gdynia
M219 Marek Cholewiński 2009 Gdynia SP 44
M220 Marcin Janczyński 2011 Gdynia
M222 Piotr Janczyński 2011 Gdynia
M224 NIKODEM MILCZAREK 2011 Gdynia ZŁOTY TŁOK
M226 Stanisław Bosowski 2009 Gdynia Bosse
M227 Franciszek Bosowski 2010 Gdynia Bosse
M229 Igor Mówiński 2010 Gdynia Bieg malucha
M230 Antoni Czerski 2010 Gdynia Przedszkole 48 Morska Przygoda
M231 Małgorzata Rogała 2011 Gdynia przedszkole nr 18
M232 Zuzanna Czerska 2015 Gdynia
M233 Zuzanna Czerska 2013 Gdynia
M234 Bartłomiej Raby 2012 Gdynia Bardzo Szybko Dookoła
M240 Dawid Sikora 2008 Gdynia Roger Team
M241 Celina Szymerowska 2008 Gościcino Dworzanie
M242 Igor Berdys-Nazarewicz 2012 Gdynia
M243 Inga Berdys-Nazarewicz 2010 Gdynia
M244 Franciszek Hudzik 2009 Gdynia Sopockie Przedszkole Niepubliczne
M246 Dawid Zander 2010 Gdynia
M247 Tadeusz Armatyński 2010 gdynia Armaty
M248 Antoni Wieczorek 2012 Gdynia
M251 Dagmara Kędzia 2010 Gdynia MDK
M253 Wiktor Gruchała 2009 Gdynia POiNT
M254 Szymon Usydus 2013 GDYNIA
M256 Adam Szreder 2011 Rumia
M258 Ignacy Kierszka 2011 Gdynia
M261 Staś Siepetowski 2011 Reda
M262 Lena Olender 2008 Chwaszczyno
M263 Martyna Naczk 2009 Gdynia
M265 Mikołaj Trzeciak 2011 Gdynia
M266 Andrzej Lewoszewski 2009 Gdynia
M269 Filip Kucharski 2009 Gdynia
M270 KAROLINA TKACZYK 2010 GDYNIA
M272 Lena Rynkiewicz 2009 Bojano Boulasińscy
M273 Adam Konarski 2009 Gdynia
M276 Julia Fontańska 2010 Gdynia Kickass
M278 ULA REKOWSKA 2011 REDA
M282 Basia Kwapiszewska 2010 Elbląg Wesołe Nutki
M285 Judyta Rudnik 2009 Krępa Słupska Rudniki
M286 Kaja Różak 2011 Gdynia
M288 LENA PIETRZYKOWSKA 2012 GDYNIA LENA TEAM
M289 Julia Walczyk 2011 Gdynia WKB Śledziowe Wzgórze
M292 Szymon Miłosz 2010 Gdynia
M293 Martyna Gawin 2009 Gdynia Siostry
M294 Maria Gawin 2011 Gdynia Siostry
M295 Zofia Greszczuk 2009 Gdańsk
M298 ADRIAN KOŻANOWSKI 2011 Gdynia
M299 JULIA KOŻANOWSKA 2008 Gdynia
M300 Hania Salewska 2008 Gdynia www.good-time.pl
M301 Jan Kadziński 2009 Gdańsk
M306 Hubert Gawrysiak 2009 Gdynia
M307 Karolina Gawrysiak 2010 Gdynia
M308 Piotr Nowak 2011 Łapino
M309 Ksawery Szwaluk 2014 Gdańsk Morena
M317 Mateusz Kokociński 2009 Gdańsk Przedszkole Marchewka
M318 Laura Kokocińska 2011 Gdańsk Przedszkole Marchewka
M322 Izabela czapiewska 2009 gdynia
M323 Nikodem czapiewski 2012 Gdynia
M326 Marcelina Wojtczak 2009 Gdańsk
M327 Jakub Wojtczak 2011 Gdańsk
M331 Filip Osowski 2009 Pogórze Przedszkole 47
M332 Julia Osowska 2013 Pogórze Przedszkole 47
M335 Aleksandra Matczak 2012 Gdynia Klub Przyjaciół Myszki Miki
M336 Piotr Suchowirski 2009 Gdansk N/A
M337 DANUTA STEMPNIAK 2010 HEL HELSKIE WICHRY
M342 Pola Domagała 2010 Rumia przedszkole Janowiaczek
M343 Amelia Krawczuk-Szałasow 2009 Pruszcz Gdanski
M344 Hanna Krawczuk-Szałasow 2012 Pruszcz Gdanski
M346 Jakub Rudzki 2010 Gdańsk Szybki Lopez
M351 Adam Konarzewski 2011 Rumia Przedszkole pod Topolą
M352 Michał Koralewski 2011 Gdynia
M353 aleksander Kozioł 2010 gdynia
M354 filip żuchowski 2012 gdynia
M355 Mikołaj Świeczkowski 2012 Gdynia
M356 Damian Siemaszko 2011 Gdynia
M358 Maksymilian Klatecki 2009 Gdańsk
M360 Artur Zakrzewski 2009 Gdynia
M361 Aleksandra Ziuziakowska 2010 Gdynia
M362 Adrianna Zakrzewska 2011 Gdynia
M364 Stanisław Saniewski 2010 Gdynia
M367 Igor Turkowski 2008 Reda Turki
M368 Szymon Turkowski 2011 Reda Turki
M377 Małgorzata Wiatr 2009 Gdynia
M379 MAJA JANUS 2011 GDYNIA MAJULKA TEAM
M381 Filip Buchlinski 2009 Gdynia
M383 Wojciech Lasocki 2010 Gdynia
M385 Szymon Krause 2012 Gdynia
M386 Adam Brzuzek 2011 Gdynia
M391 Dominika Lepa 2010 Gdańsk
M393 jaś głombiowski 2009 gdynia SASP
M396 Kacper Sitowski 2010 Pruszcz Gd. LANG TEAM ZABIANKA
M397 Weronika Lang 2009 Gdansk LANG TEAM ZABIANKA
M400 Maja Dembowska 2011 Gdynia Przedszkole 19 Motylki Gdynia
M401 Filip Treder 2010 gdynia bieg malucha
M402 Mateusz Jaworski 2009 Gdynia Przedszkole Kasztanowe
M403 WIKTORIA TUREK 2008 LEŚNIEWO DEJAVU
M406 Jakub Macholla 2009 Suchy Dwór sp 43 w Gdynia
M409 Izabela Szulecka 2012 Chwaszczyno -
M411 Magdalena Ossowicka 2009 Gdynia Przedszkole nr 47
M413 Tymon Niesiobędzki 2008 Reda Bęcki biegają
M415 Wiktor Narloch 2011 Gdynia Bieg Malucha
M418 Ewelina Gigowska 2009 Gdynia
M419 Eliza Gigowska 2011 Gdynia
M422 Jakub Knigawka 2010 GDYNIA COMPLEXSPORTS
M423 Zuzanna Małachowicz 2010 Gdynia COMPLEXSPORTS
M424 Mikołaj Gonczewski 2010 Gdynia Przedszkole nr. 19
M430 Kaja Neubert 2011 Gdynia Przedszkole 47
M432 Stanisław Cejmer 2010 Gdańsk
M433 Wojtek Zakrzewski 2009 Gdynia
M434 Karolina Zakrzewska 2011 Gdynia
M435 Franciszek Borowczyk 2011 Gdynia
M437 Marta Bobrowska 2009 Opole Sąsiedzi
M438 Jan Mischke 2010 Lubkowo
M443 Laura Koza-Zatońska 2010 Banino Banino biega
M444 Dorian Koza-Zatoński 2013 Banino Banino biega
M445 Kaja Walczyk 2013 Gdynia WKB Śledziowe Wzgórze
M446 Filip Kofluk 2009 Reda
M450 Dawid Pałuba 2011 Rozewie
M451 Franek Wykusz 2009 Gdynia Klub Pana Gienia ;-)
M453 Agata Karbownik 2011 Suchy dwor
M455 Hubert Kotlewski 2010 Gdynia
M456 Zuzanna Bohucka 2009 Reda Los Bohunkos
M457 Jakub Bohucki 2011 Reda Los Bohunkos
M458 Wiktor Kadłubowski 2010 Gdynia Motylki
M461 Julia Jaworska 2010 Elbląg
M463 Tymon Mysiakowski 2010 Gdynia
M464 Maja Mysiakowska 2012 Gdynia
M468 Maja Gacparska 2009 Straszyn
M477 Zofia Seydlitz 2010 Gdynia
M478 Martyna Kolmas 2009 Gdańsk
M480 Antoni Radzewicz 2010 Gdynia
M481 Lidia Radzewicz 2012 Gdynia
M486 Amelka Skurtys 2012 Gdynia Biegam Bo nie Lubię....Stać w miejscu
M487 Agata Gawron 2009 Bytów
M489 Antoni Rostankowski 2012 Kębłowo
M493 MARTYNKA KOMISARCZUK 2009 GDYNIA
M498 MAGDALENA KUNATH 2010 POGÓRZE
M503 Tymon Rutkowski 2010 Gdynia
M504 Aleksandra Mielczarek 2009 Gdańsk
M508 Oliwia Miska 2010 Gdynia
M513 Kamil Walczak 2009 Gdynia Przedszkole nr 19
M514 Nina Gałuszyńska 2012 Gdynia
M518 viktor pakula 2009 gdynia
M520 Zofia Tumielewicz 2010 Gdynia
M521 Helena Tumielewicz 2011 Gdynia
M522 Julian Eguidazu Gajda 2010 Alicante
M523 Natalia Eguidazu Gajda 2012 Alicante
M524 Olivier Steinke 2008 Gdynia
M525 Jan Seta 2012 Gdynia Padł Na Ryj Team
M528 Bianka Rudnik 2009 Kielno Kejtii
M529 Marcel Steinke 2011 Gdynia
M530 Łukasz Rogalski 2010 Gdynia
M531 Gabriela Rogalska 2011 Gdynia
M533 Martyna Wiśniewska 2010 Tczew
M535 Krzysztof Sokołowski 2011 Gdynia
M537 Klara Kapuścińska 2010 Gdynia
M541 Lili Skomska 2011 Mosty
M542 IGNACY GAWROŃSKI 2011 GDAŃSK
M548 KACPER KWIATKOWSKI 2008 REDA kWIATKI
M550 Eryk Szepietowski 2010 Gdynia
M552 Alicja Marczuk 2012 Gdynia
M553 Antoni Marczuk 2009 Gdynia
M556 Piotr Pawlak 2011 Gdynia Przedszkole nr. 19
M558 Weronika Pawlak 2010 Gdynia Przedszkole nr. 19
M560 Oskar Krawczyński 2010 Gdańsk
M564 Gabriela Kowalczyk 2009 Rumia
M580 Weronika Grzelak 2012 Gdynia
M581 Michał Grzelak 2012 Gdynia
M584 ZOJA PRZYBYLSKA 2010 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 19
M586 Zosia Błaszczyk 2010 Gdańsk
M594 Łucja Pisarek 2010 Gdynia Lusia+mama
M595 Igor Lewandowski 2009 Gdynia SP 21
M600 ZOFIA KRAWCZYŃSKA 2008 DZIERŻĄŻNO
M601 BARTOSZ KRAWCZYŃSKI 2010 DZIERŻĄŻNO SMOKA
M603 Maja Rychter 2009 Gdańsk
M606 Emilia Martuzalska 2010 Gdynia
M609 Kamil Zimny 2010 Gdynia
M611 Jan Stefanowicz 2010 Gdynia Kasztanowe Przedszkole
M612 Amelia Łempicka 2011 Gdynia
M613 Cezary Tatrocki 2009 Gdynia RunForFun Gdynia
M618 Maksymilian Matusewicz 2009 Gdynia MatiLeo
M619 Mikołaj Matusewicz 2012 Gdynia MatiLeo
M629 Milena Dunajska 2009 Gdynia
M636 Mikołaj Kraszewski 2011 Gdynia Maluchy
M644 Wiktor Tadych 2010 Rumia
M649 Bartłomiej Jaśkiewicz 2010 Gdynia
M651 Adela Szmaglińska 2010 Gdynia
M653 Agatka Witkowska 2011 Wejherowo RODZINA "W"
M654 Ola Wolska 2010 GDYNIA
M657 Michał Łacina 2010 Gdynia
M658 Pola Piłasiewicz 2012 Gdynia Piłasie
M662 Lena Jaskólska 2008 Pogórze
M664 Amelia Jaskólska 2008 Pogórze
M669 Nikodem Adamczak 2010 Gdynia
M671 Piotr Nieżorawski 2011 Gdynia Przedszkole nr 36 w Gdyni
M674 Jakub Cychylik 2008 Gdynia Bałtyk Gdynia / Flota Gdynia
M679 Aleksander Tarnowski 2010 Gdynia
M693 Kamil Klimek 2008 Gdynia
M715 Paulina Jaskólska 2012 Pogórze
M719 Zofia Gdyra 2012 Gdynia
M720 Klara Iwoła 2008 Gdynia
M721 Zofia Folwarska 2008 Gdańsk GZHM Folwarscy
M722 Helena Folwarska 2009 Gdańsk GZHM Folwarscy
M727 Jan Iwoła 2011 Gdynia Bluemar
M728 Jakub Tołczyk 2009 Gdynia Przebijaczki
M729 Marcin Bajor 2010 Gdynia
M730 Krzysztof Bajor 2012 Gdynia
M733 Matylda Saletra 2009 Rumia RR
M735 Monika Staniewska 2010 Gdynia
M738 Stanisław Jekiełek 2010 Gdynia
M740 Weronika Arendt 2011 Gdynia
M743 Antoni Gruszka 2011 Gdynia
M745 Kinga Kowalewska 2010 Gdynia Przedszkole nr 19
M750 Zuzanna Gacka 2011 Gdynia GACCY TEAM
M751 Jan Witczak 2009 Gdynia
M753 Zuzana Majna 2010 Gdynia RUN TF SKOK
M759 Dominik Przygocki 2013 Gdynia Mama
M770 Karol Dolacinski 2010 Nakło nad Notecią
M779 Ignacy Prorok 2010 Gdynia
M782 Lubosz Martyka 2009 Gdynia
M783 Kornelia Głowacka 2011 Gdańsk
M786 Filip Kowalski 2009 Gdynia Przedszkole nr 19
M826 Piotr Tokarczyk 2010 Gdynia Przedszkole Nr 47
M828 Mateusz Skoczke 2011 Gdynia bieg malucha
M830 Maks Korybut-Orłowski 2010 Gdynia
M831 Florian Drewczyński 2009 Liniewo Liniewo Biega
M832 Wiktoria Korybut-Orłowska 2011 Gdynia
M834 Magdalena Stachowiak 2010 Gdynia Rockfin
M835 Maja Dmowska 2008 Gdynia
M843 Zosia Gdyra 2012 Gdynia
M844 Klara Litkiewicz 2010 Gdynia
M846 Marysia Szot 2011 Gdynia
M847 Kuba Szot 2008 Gdynia
M851 Oskar Gólski 2012 Gdynia
M854 AMELIA ŻARYN 2009 GDYNIA Przedszkole nr 49
M858 Natalia Sankowska 2011 Gdynia Bieg Malucha
M861 Michał Krzebietke 2010 Gdynia Przedszkole nr.49
M862 Adrianna Frukacz 2012 Gdynia X101LAB
M864 Mateusz Oleksak 2010 Gdynia Przedszkole nr 19
M866 Mikołaj Szlija 2011 Gdynia DominoMikiMax
M868 HANNA BRZOZOWSKA 2011 PRZEZMARK
M870 Agata Kofluk 2013 Reda
M872 Iga Gurbiel 2012 Gdynia
M876 Martyna Nieżorawska 2011 Gdynia Przedszkole nr 26 Gdynia
M878 Hanna Zaręba 2009 Gdynia
M881 Franciszek Zarzycki 2009 Gdynia Bieg Malucha
M882 Jan Zarzycki 2013 Gdynia
M886 Adrianna Treder 2008 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M891 Karol Policht-Burakowski 2010 Reda
Top