Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim - Biegi młodzieżowe - szkoły podstawowe - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
M31 Nadia Kołakowska 2004 Reda Tri-Team Rumia
M32 Anastazja Kołakowska 2002 Reda Tri-Team Rumia
M34 Oliwia Sienkiewicz 2008 Gdynia Szkoła Podstawowa nr. 18 Gdynia
M35 Bartosz Hinz 2006 Rumia www.IronFactory.pl
M37 Krystian Walter 2002 Gdynia Płochliwe Rumburaki
M38 Filip Nowkaowski 2005 Gdynia
M40 Adam Płócinnik 2002 Gdynia
M41 Patryk Nowakowski 2005 Gdynia
M42 Wiktoria Gierasimow 2005 gdynia Vistal Gdynia 2004/2005
M45 Alicja Janicka 2006 Gdynia
M46 Agata Janicka 2005 Gdynia
M47 Kacper Wawrzyniak 2008 Gdynia BUSHIDO.COM.PL
M48 Stanisław Greczyło 2002 Gdynia ZSSO Gdynia
M49 Franciszek Białobrzeski 2004 Gdynia KT Arka
M50 MACIEJ KIEŁKUCKI 2003 TRĄBKI MAŁE NORWOOD BIEGA
M53 Kaja Kulik 2007 Gdynia Kulik&Kurek
M55 Kacper Cempa 2004 Gdynia CEMPION
M56 Oliwia Dąbrowska 2004 Gdańsk UKS Siódemka
M57 Maksymilian Golas 2005 Gdynia ComplexSports
M61 Jakub Kołtonowski 2005 Gdynia Kolti Team
M63 Lena Dłużewska 2005 Gdynia
M66 Zosia Greczyło 2006 Gdynia GO TRI KKS TEAM
M67 krystian karólek 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
M69 Kornelia Renachowska 2004 Gdynia Nastepczyni Drużyny OPEC Gdynia
M70 Kamil Radzikowski 2003 Gdynia KP Gdynia/SP39
M78 Natalia Śliwińska 2002 Gdańsk SP 35 Gdańsk
M80 Oliwia Szycko 2006 Słupsk
M81 zuzia droszkowska 2002 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
M88 nikodem szreder 2005 wejherowo lks zorza gdynia
M96 Oliwia Martyka 2005 Gdynia Sztorm Gdynia
M98 Daria Naumowicz 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
M102 Michał Gałka 2008 Gdańsk
M107 Maria Pańczyk 2005 Gdynia
M108 Borys Jesionowski 2007 Gdańsk
M109 Filip Goździewicz 2008 Gdynia SP.26
M110 Oskar Goździewicz 2003 Gdynia SP.26
M112 Kacper Englert 2004 Gdynia SP nr 39
M114 Julia Ciechanowska 2005 Gdynia Complexsports
M115 Iga Mikołajczyk 2006 Gdynia CompleXsports / Szkoła Podsatwowa nr 34 Gdynia
M117 Paweł Strehlau 2003 Gdańsk
M119 Maciej Zelewski 2003 Gdynia SP 39/Sztorm Mosty
M120 Bartłomiej Zelewski 2006 Gdynia SP 39/Arka Gdynia
M121 Artur Strehlau 2008 Gdańsk
M122 Dominik Wilczewski 2004 Gdańsk
M125 Bartłomiej Kozak 2006 Gdynia POKS FAUSTYNKI
M126 Victoria Bąk 2003 Gdańsk Team Bączków
M127 Oscar Bąk 2006 Gdańsk Team Bączków
M128 Basia Kulas 2006 Pogórze Pączek & Pączek
M129 Tymon Sikora 2005 Gdynia bankieria.pl
M131 Wiktor Sikora 2006 Gdynia bankieria.pl
M134 Maja Dalidowicz 2002 Elbląg Truso Elbląg
M138 Tomasz Lutomski 2004 Gdańsk
M139 Kacper Lutomski 2005 Gdańsk
M141 Kamil Piernicki 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
M142 Klaudiusz Piernicki 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
M145 Mateusz Krause 2004 Gdańsk
M146 MICHAŁ ŚLESZYCKI 2005 GDAŃSK
M148 Damian Arciuch 2002 Gdynia
M152 Nicola Kaczorowska 2007 Gdańsk
M155 Bartosz Kazanecki 2007 Gdynia
M157 Adam Kazanecki 2010 GDYNIA
M158 Oskar Tomkiel 2006 Gdynia sp17 Gdynia
M161 Mikołaj Jeleński 2007 Gdynia SP nr 39
M162 Franciszek Zydorek 2006 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 20 Gdynia
M164 Kornelia KUCYK 2006 Żelistrzewo KucykiBiegają
M167 Nikodem Siemieniuk 2004 Gdynia Harty z Olkuskiej
M168 Julia Skubisz 2003 Gdynia Szkoła Sportowa w Gdyni
M169 Laura TREDER 2003 GRZYBNO SUPRA
M176 Alex Kolasa 2006 Reda Mieciu Team
M180 Wojtek Sekuła 2005 Kąpino
M181 Zuzanna Sekuła 2002 Kąpino
M182 Dominik SZWED 2006 Gdańsk BIEGOWYSWIAT.PL
M183 Arkadiusz Grabkowski 2003 Elbląg
M184 Kamil Grabkowski 2005 Elbląg
M187 Maksymilian Nicewicz 2002 Gdynia Nicek
M189 Pola Szadziul 2003 Gdynia The Szadziuls
M190 Aleksandra Klimczyk 2006 Elbląg
M193 Alicja Jędrzejewska 2004 Gdynia
M194 Anna Jędrzejewska 2006 Gdynia SP 12
M198 Przemysław Michalski 2002 Przywidz
M199 Wiktoria Jaworska 2004 Gdynia
M200 Jakub Wenta 2004 Gdynia Fikakowo
M202 Marianna Neubauer 2006 Reda
M203 Mikołaj Neubauer 2004 Reda
M209 Andrzej Rohde 2008 Rumia AGROLAND TRIATHLON TEAM
M210 Antoni Rohde 2008 Rumia AGROLAND TRIATHLON TEAM
M211 Jakub Koszewski 2003 Gdańsk
M218 Konrad Cholewiński 2007 Gdynia SP 44
M223 Maciej Barganski 2002 Luzino PADŁ NA RYJ TEAM
M225 SZYMON Skalski 2002 GDYNIA ISKRA GDYNIA/SP 39
M228 KAROLINA SKALSKA 2003 GDYNIA ZORZA GDYNIA/ SP 39
M235 Bartosz Sarniak 2004 Gdynia/Przyjaźń
M237 Wiktor Kucharski 2007 GDYNIA SP 39 GDYNIA
M238 KAJA SADOWSKA 2003 GDYNIA SSP 28
M239 Patrycja Sikora 2002 Gdynia Roger Team
M245 Natasza Hudzik 2007 Gdynia SP 13 Gdynia
M252 Aleksandra Gruchała 2004 Gdynia POiNT
M255 Oskar Banaczyk 2005 Gdynia
M257 Amelia Nagórska 2007 Gdynia
M259 Cezary Siepetowski 2002 Reda
M260 Juliusz Siepetowski 2005 Reda
M267 Lena Olender 2008 Chwaszczyno
M268 Kacper Skóra 2003 Gdynia KPGdynia
M271 Róża Rynkiewicz 2007 Bojano Boulasińscy
M274 Juia Wieczorek 2004 Gdynia
M275 Wiktoria Kurgan 2002 GDYNIA
M277 Filip Zubrzycki 2006 Gdynia Kickass
M279 Borys Dłużewski 2005 gdansk Przedszkole nr 9
M280 Dawid Tomaszek 2003 Gdynia LKS Zorza
M284 Patrycja Hejmowska 2008 Gdynia Torpeda - Babie Doły
M287 Jakub Koliński 2005 Gdynia
M296 Antonina Greszczuk 2005 Gdańsk
M297 Tymoteusz Karwowski 2007 Mosty
M302 MICHAŁ STEMPNIAK 2006 HEL HELSKIE WICHRY
M303 Marcin Wałęga 2006 Gdańsk
M304 MILENA Nosel 2008 Chwaszczyno STOCZNIOWIEC
M313 Jakub Gawlik 2004 Mosty SP Mosty
M314 Kacper Gawlik 2006 Mosty SP Mosty
M316 Julian Buchholz 2002 Tczew Biegający Tczew
M319 Jakub Dąbkowski 2003 Gdynia Kp Gdynia
M321 Szymon Segin 2005 Zalewo Sprint zalewo
M324 Marek Zgrzywa 2003 Gdańsk
M325 Tomasz Ickowski 2002 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
M330 Jakub Dalecki 2004 Gdynia Bałtyk Gdynia 2003
M333 Dominika Adamowska 2007 Gdynia
M334 Igor SITKO-BAJORSKI 2005 GDYNIA
M338 Krzysztof Czapiewski 2005 Gdynia SP 39
M345 Tymon Jeżewski 2005 Gdynia KuMaTy
M347 Jakub Jeżewski 2004 Gdynia KuMaTy
M348 Zuzanna Dziedzic 2002 Reda SP nr.5 w Redzie
M349 Krzysztof Konarzewski 2002 Rumia Szkoła Podstawowa nr 6
M350 Julia Konarzewska 2004 Rumia Szkoła Podstawowa nr 6
M357 Julia Żurawska 2005 Gdynia
M359 Amelia Listwan 2004 Gdańsk
M363 Kinga Jurgielewicz 2003 Kostkowo SSP KOSTKOWO
M365 Anna Sarapuk 2006 Gdynia
M366 Weronika Skurtys 2007 Wejherowo Wejherowo
M369 NINA JASTRZĄBEK 2007 MOSTY
M372 Marcelina Borkowska 2006 Gdynia
M373 Michał Bielecki 2004 Rumia UKS Siódemka Rumia
M376 Nikodem Partyka 2003 Gdynia UKS ISKRA GDYNIA
M378 Wojciech Dunajski 2007 Gdańsk LS33
M382 Maria Lasocka 2007 Gdynia
M384 Julian Jagielski 2006 Gdynia wellU.eu
M388 Piotr Nowak 2004 Gdynia Zespół Szkół Sportowych
M389 Maria Romaszewska 2007 Godziszewo MMMMM
M390 Paweł Lepa 2007 Gdańsk
M394 Julia Okon 2003 Gdynia SP 6
M395 Stanisław Okon 2006 Gdynia
M398 Alicja Wierzchowska 2004 Gdynia
M399 Aleksandra Wierzchowska 2002 Gdynia
M404 Konrad Lichtenstein 2004 Gdymia sp 48 gdynia
M405 krystian Macholla 2005 Suchy Dwór UKS MOSTY
M408 Konrad Łabuński 2002 Bytonia
M410 Nikodem Kosiecki 2003 Liniewo Liniewo Biega
M412 Ewa Gurbowicz 2004 Tczew MKS Sambor
M420 Julia Wiergowska 2002 Straszyn SKLA
M421 Zuzanna Knigawka 2007 gdynia COMPLEXSPRTS
M425 Alan Jóźwik 2002 Gdynia
M429 Jan Białecki 2004 Gdynia
M436 Damian Wręczycki 2003 Gynia KP Gdynia
M439 Ida Halk 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
M440 Filip Lewandowski 2003 Lębork SP 8
M441 Rozalia Kalisz 2005 Gdynia SP 48 Chwarzno
M442 Kacper Główczewski 2003 Gdynia
M448 Kornelia Butowska 2005 Straszyn
M449 Wiktoria Pałuba 2007 Rozewie SP Jastrzębia Góra
M460 Anna Pesta 2003 Gdynia UKS Azymut 45 Gdynia
M462 Juliusz Jaworski 2005 Elbląg
M465 Michał Stefański 2002 Gdynia Sp16 / Arka Gdynia
M466 Olivier Gacparski 2007 Straszyn
M467 Damian Stefański 2006 Gdynia SP16 / KP Gdynia
M469 Konrad Złoch 2008 Gdynia
M470 Aleksander Złoch 2006 Gdynia
M471 Jacek Dzięgielewski 2006 Rumia Tri-Team Rumia
M472 Apolonia SZUKAŁA 2004 GDYNIA
M473 Katarzyna Dzięgielewska 2005 Rumia Tri-Team Rumia
M474 Kacper Kosak-Główczewski 2004 Gdynia SP 48 Gdynia
M475 Zuzanna Kosak-Główczewska 2008 Gdynia SP 48 Gdynia
M479 Kacper Kolmas 2007 Gdańsk
M483 Nina Ziemianowicz 2008 Gdynia Szkoła Podstawowa 20 Gdynia
M484 Jadzia Kucharska 2006 Gdynia
M485 Tadzio Kucharski 2004 Gdynia
M490 Dominik Sarniak 2003 Gdynia
M491 Maja Sarniak 2006 Gdynia
M492 Michał Proc 2005 Gdynia Procowo
M494 Jakub Rynkiewicz 2007 Kosakowo GOKKEN TEAM
M495 ZUZANNA KMISARCZUK 2007 GDYNIA
M497 ZUZANNA KOMISARCZUK 2007 GDYNIA
M499 Zofia Zdybel 2003 Gdynia Zdybelki biegają
M501 Adam Zdybel 2008 Gdynia Zdybelki biegają
M505 Kuba Mielczarek 2006 Gdańsk
M506 NATALIA BEDNARCZYK 2006 GDYNIA
M507 POLA BEDNARCZYK 2007 GDYNIA
M509 WERONIKA SZTORMOWSKA 2003 GDYNIA
M510 NATASZA SZTORMOWSKA 2005 GDYNIA
M512 Justyna Gapińska 2003 Gdynia
M515 Filip Redzimski 2002 Gdańsk Żukowo Biega
M517 viktor pakula 2009 gdynia
M519 Natalia Młodak 2002 Reda
M527 WIKTORIA SOBECKA 2002 PINCZYN
M532 Michał Płocha 2004 Pogórze
M534 Mateusz Sokołowski 2006 Gdynia
M538 Emil Kapuściński 2006 Gdynia
M539 Maksymilian Skomski 2008 Mosty
M543 Mateusz Witman 2004 Rumia
M544 Anna Markowska 2005 Gdynia SZTORM GDYNIA
M545 Filip Bieszke 2002 Gdańsk UKS7 Osowa
M546 Krzysztof Bieszke 2004 Gdańsk UKS& Osowa
M547 Kamil Walczak 2008 Gdynia
M549 Paulina Sikora 2002 Przywidz SKLA Sopot
M551 Jakub Marciniak 2004 gdynia KL Gdynia
M554 TOMASZ ANDRYK 2003 GDYNIA
M555 Weronika Sobolewska 2007 Zalewo
M557 Jakub Sobolewski 2002 Zalewo
M559 DAWID ZĘBRZUSKI 2004 Chwaszczyno ARKA
M561 jakub nietupski 2004 Sopot Bear Team - SP8 Sopot
M562 adam nietupski 2008 Sopot Bear Team - SP8 Sopot
M563 Karolina Kędzierska 2002 Gdynia
M572 Paweł Dobberstein 2002 Kościerzyna Remus Kościerzyna
M573 Natalia Felskowska 2002 Kościerzyna Remus Kościerzyna
M574 Krzysztof Szydłowski 2004 Gdynia
M575 Paweł Szydłowski 2007 Gdynia
M576 Laura Tajerle 2003 Gdynia Podniebnyraj.pl
M577 Karolina Dudkowska 2008 Pruszcz Gdański Karola biega
M578 Dominik Sikorski 2003 Bojano
M579 Nikodem Sikorski 2008 Bojano
M582 Kamil Krasiński 2005 Tczew
M583 Karolina Krasińska 2004 Tczew
M585 Łukasz Błaszczyk 2007 Gdańsk
M587 Zuzanna Figel 2003 Gdańsk Miki Team
M588 Małgorzata Figel 2006 Gdańsk Miki Team
M589 Mateusz Brzeiński 2001 Gdynia
M591 Dawid Mikszuta 2004 Sopot SKLA Sopot
M593 Oliver Białas 2005 Gdynia
M597 Aleksandra Makaruk 2005 Banino Kubuś Puchatek Team
M598 Anna Gałecka 2005 Banino Kubuś Puchatek Team
M599 Zuzanna Gałecka 2007 Banino Kubuś Puchatek Team
M602 Natalia Socha 2002 Gdynia Klub Zorza
M604 Andżelika Rychter 2006 Bojano
M605 Olaf Rychter 2003 Bojano
M607 Krzysztof Rychter 2004 Gdynia BPH Runners Team
M610 Kornelia Stępińska 2006 Reda
M614 Blanka Tatrocka 2007 Gdynia RunForFun Gdynia
M615 Cezary Dwojak 2007 Gdynia
M616 Zbyszko Piotrowski 2005 Gdynia
M617 FILIP DAMBEK 2005 GDYNIA SP18
M620 Natalka Świetlikowsa 2005 Rumia
M621 Luiza Ilczuk 2002 Gdynia
M622 Piotr Ilczuk 2004 Gdynia
M623 Weronika Wzorek 2003 Rumia
M624 Martyna Miotk 2004 Osłonino Na 4 Łapy
M625 Dawid Szymulewicz 2005 Gdynia SP 20
M626 Maksymilian Miotk 2006 Osłonino Na 4 Łapy
M628 Oskar Krzynówek 2006 Gdynia Szkoła Podstawowa Nr. 17. Kl. 2.
M631 Mikołaj Cieszewski 2008 Kwidzyn KTS IRONMAN
M632 Konrad Paczoski 2006 Gdansk
M633 Jedrzej Padyjasek 2005 gdynia ap mosty
M634 Filip Kolęda 2003 Gdańsk
M637 Kamil Krzynówek 2006 Gdynia
M639 Sara Szczepańska 2007 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 23 Gdynia
M642 Jakub Runiewicz 2002 Gdynia
M643 Alicja Fryszkowska 2003 Widlino GKS Żukowo
M646 Patrycja Kuncewicz 2007 Suchy Dwór
M647 Jakub Kuncewicz 2005 Suchy Dwór
M648 Łukasz Kozak 2005 Bojano
M650 Michalina Peek 2002 Gdynia Morsy Gdynskie
M652 Ania Witkowska 2005 Wejherowo RODZINA "W"
M659 Julia Hass 2005 Gdańsk DPM
M675 Oliwia Magulska 2003 Czersk
M676 Alan Tarnowski 2007 Gdynia
M677 Fabian Brzozkowski 2007 Czersk
M680 JAKUB ŁAWICKI 2002 GDYNIA OPTI CWM
M683 Paulina Rakowska 2002 Gdynia OPTI CWM
M684 Martyna Wandtke 2006 Żelistrzewo Kociaki Team
M685 Jakub Ławicki 2002 Gdynia OPTI CWM
M686 Zuzanna Tarnawska 2002 Gdynia OPTI CWM
M687 Tymoteusz Cierzan 2002 Gdynia OPTI CWM
M688 Alan Kocięda 2004 Gdynia OPTI CWM
M689 Szymon Cierzan 2004 Gdynia OPTI CWM
M690 Kamil Pietrzak 2005 Gdynia OPTI CWM
M691 Filip Kawałko 2005 Gdynia OPTI CWM
M694 Julia Schmidt 2003 Gdynia OPTI CWM
M695 Filip Kapała 2004 Gdynia OPTI CWM
M696 Amelia Sławińska 2004 Gdynia OPTI CWM
M697 Krzysztof Bruski 2005 Gdynia OPTI CWM
M698 Fabian Kocięda 2007 Gdynia OPTI CWM
M699 Pola Schmidt 2004 Gdynia OPTI CWM
M700 Maja Krawczyńska 2003 Gdynia OPTI CWM
M701 Igor Kawałko 2007 Gdynia OPTI CWM
M702 Aleksandra Bury 2006 Gdynia OPTI CWM
M703 Zosia Kucharska 2006 Gdynia OPTI CWM
M704 Otylia Gradowska 2004 Gdynia OPTI CWM
M705 Julia Bolda 2005 Gdynia OPTI CWM
M706 Maksymilian Kreft 2004 Gdynia OPTI CWM
M707 Julia Wróblewska 2007 Gdynia OPTI CWM
M708 Natalia Krawczyńska 2006 Gdynia OPTI CWM
M710 Amelia Wróblewska 2004 Gdynia OPTI CWM
M711 Liliana Lemke 2004 Gdynia OPTI CWM
M712 Jakub Pawlak 2004 Gdynia OPTI CWM
M714 Aleksander Ponto 2004 Gdynia OPTI CWM
M717 Oskar Ponto 2004 Gdynia OPTI CWM
M718 Aleksandra Szulska 2005 Gdynia OPTI CWM
M724 Alicja Pergoł 2003 Gdańsk Szkoła POdstawowa nr 81
M725 Ewelina Wojciechowska 2002 Ustarbowo KS Wejher
M726 Alan Bulski 2002 Gdynia WKS Flota
M734 Aniela Żuławska 2007 Gdynia Żyła Team
M737 Karolina Jekiełek 2007 Gdynia
M739 Aleksandra Gacka 2007 GDYNIA GACCY TEAM
M741 Hanna Dmochowska 2004 Tokary
M742 Janka Dmochowska 2006 Tokary
M752 Dominik Konewka 2005 Gdynia
M754 Nadia Babirecka 2006 Gdynia Babireccy Team
M755 Karol Pstrong 2007 Gdynia legoteam
M756 Aleksandra Pstrong 2003 Gdynia
M757 Jakub Makarewicz 2002 Gdańsk UKS7 Osowa
M758 Paulina Machlik 2004 Gdynia
M762 Daria Dąbrowska 2002 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
M764 Kacper Górecki 2004 Gdynia Harty Północy
M767 Kinga Ranachowska 2003 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
M768 Agata Kuc 2002 Elbląg
M769 Zuzanna Stelmach 2004 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
M771 Konrad Szczepaniak 2003 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
M772 Marcel Papke 2004 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
M774 Adriana Konkol 2005 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
M787 Jakub Paradowski 2005 Gdynia SP 39
M788 Dominik Kalkowski 2002 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
M789 Oskar Krzak 2007 Gdynia
M790 Karolina Treder 2003 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M791 Lidia Kaczmarek 2004 Gdańsk SP Pozytywne Inicjatywy Gdańsk
M792 Kacper Pranczk 2005 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
M793 Paweł Kaczmarek 2007 Gdańsk SP 84 Gdańsk
M794 Aleksandra Kaczmarek 2009 Gdańsk SP 84 Gdańsk
M795 Mateusz Szmuda 2004 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
M796 Seweryn Hopa 2003 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
M797 Aleksandra Bojanowska 2003 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M798 Martyna Puzdrowska 2002 Bukowina MKS FIGHTER BUKOWINA
M799 Radosław Szmuda 2002 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
M800 Julita Musiał 2005 Gdynia SP 18 Gdynia
M801 Barbara Gębarowska 2002 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M802 Aleksandra Kolińska 2008 Gdynia
M803 Marta Majewska 2002 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M806 Szymon Stanulewicz 2005 Gdynia
M808 Mateusz Sell 2002 Gdynia Saturn
M810 Olaf Stanulewicz 2007 Gdynia
M812 Natalia Skarżyńska 2003 Małkowo
M813 Maria Skarżyńska 2006 Małkowo
M816 Kacper Borsuk 2004 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M817 Patryk Koszałka 2004 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M818 Franciszek Trojanowicz 2002 Gdynia Grom Gdynia
M819 Kacper Pieksza 2005 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M820 Karol Trojanowicz 2005 Gdynia Grom Gdynia
M821 Martyna Stankiewicz 2004 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M822 Hubert Klein 2005 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
M823 Kornelia Neubauer 2007 Gdynia
M824 Damian Kalkowski 2004 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
M825 Paweł Czyż 2003 Gdańsk KL LECHIA
M827 Mateusz Kamiński 2005 Gdynia
M829 Michał Skoczke 2006 Gdynia
M833 Dorota Armatyńska 2002 Gdynia Armaty
M836 Nikodem Owerczuk 2007 gdańsk NOVEO interactive
M837 Filip Filipowicz 2005 Gdynia
M838 Oliwier Owerczuk 2005 Gdańsk NOVEO interactive
M841 Daniel Wons 2007 Reda
M845 Paulina Kaszubowska 2003 Gdynia SP12, Zorza Gdynia
M848 Blanka Skalska 2007 Gdynia Gdynia SP 26
M855 Maksymilian Grzenkowicz 2002 Kartuzy cartusia kartuzy
M856 JULIA ŻARYN 2005 GDYNIA SP nr 43 Gdynia
M857 Hanna Janczak 2003 Gdynia SP-12
M860 Natalia Krawczyńska 2006 Gdańsk
M863 Emilia Zajączkowska 2005 Rumia parkrun Gdynia
M873 Emilia Maria Wyka 2003 Gdynia SP 40
M874 Michał Karol Wyka 2007 Gdynia SP 40
M875 Nadia Grzybowska 2005 Gdynia
M877 Weronika Nieżorawska 2003 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 40 Gdynia
M879 Weronika Kassin 2004 Gdynia brak
M883 Marek Smykowski 2006 Gdynia SP 48 Gdynia
M884 Monika Smykowska 2009 Gdynia SP 48 Gdynia
M887 Damian Treder 2006 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M888 Oliwia KILAR 2007 Koszalin Hill Killer | Szkoła Podstawowa nr 5 w Koszalinie
M890 Piotr Kluge 2004 Gdynia Baltic Hotel
M892 Kacper Klich 2005 Reda
M894 Konrad Treder 2004 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M895 KONRAD KREFT 2006 MOSTY
M896 IGOR JĘDRZEJEWSKI 2006 RUMIA
M898 MARCELINA WIKARYJCZYK 2005 GDYNIA SZKOŁA KATOLICKA
M900 EMILIAN SĘPIŃSKI 2006 HEL SP NA HELU
M901 KACPER SZCZEPANIAK 2002 GDYNIA SP NR 39
M907 MALWINA STEFAŃSKA 2004 GDAŃSK SKLA SOPOT
M908 NINA STEFAŃSKA 2006 GDAŃSK SKLA SOPOT
M915 DAWID KRÓL 2003 REDA UKS1 REDA
M917 TYMOTEUSZ SZARY 2008 GDYNIA USZANKA.PL
M918 JUSTYNA SZARY 2005 GDYNIA USZANKA.PL
M919 MAGDALENA PAWELEC 2007 GDYNIA
M920 TOMASZ WITTBROT 2007 KOSAKOWO
M921 EMILIA WITTBROT 2004 KOSAKOWO
M925 MICHALINA ŚWIECA 2003 STRASZYN SKLA
M955 MIKOŁAJ RUSAK 2007 GDYNIA COMPLEXSPORTS
M958 MICHALINA PEEK 2002 GDYNIA MORSY GDAŃSKIE
M960 KAROLINA KOZIKOWSKA 2005 GDYNIA
M968 MARCELINA SZEDLEWSKA 2001 GDYNIA COMPLEXSPORTS
M972 IGNACY BARANOWSKI 2006 GDYNIA SP KATOLICKA
M975 MAŁGORZATA GÓRSKA 2005 WEJHEROWO
M977 ZUZANNA MOSKAL 2002 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA
M983 MARTYNA SERIERSKA 2006 GDYNIA FIFI
M985 MAJA CZECH 2006 GDYNIA COMPLEXSPORTS
M993 GRZEGORZ KOZŁOWSKI 2007 GDYNIA SZ.P. NR20
M994 ADRIAN FAIGA 2002 GDYNIA TSUNAMI
M996 MALWINA ZAREMBA 2008 GDYNIA
M998 HANNA WĘSIERSKA 2006 GDYNIA OPTI CWM
M1000 AGATA KAWKA 2003 GDYNIA OPTI CWM
M1001 BORYS KOTLEWSKI 2004 GDYNIA OPTI CWM
M1005 JULIA GÓRECKA 2007 GDYNIA
M1007 NATASHA ANOLIK 2005 GDYNIA OPTI CWM
M1018 AURELIA KOWALSKA 2003 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1021 MIKOŁAJ MASIEWICZ 2001 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1022 MARTYNA PESTKA 2003 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1024 DOMINIK POTOCKI 2004 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1025 PIOTR ROSŁOŃ 2004 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1027 ADRIAN WILKOCKI 2003 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1029 NATALIA SNARSKA 2003 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1030 MACIEJ WŁOCZEWSKI 2002 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1031 URSZULA ZABORSKA 2003 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1032 MAKSYMILIAN PACENKO 2005 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1034 KASPER SKRZYPCZYL 2004 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
M1052 FRANCISZEK LESIŃSKI 2008 GDYNIA
M1053 BRUNO LESIŃSKI 2006 GDYNIA
M1057 CEZARY HERBASZ 2007 GDYNIA SP6
M1074 FILIP WELKA 2003 TYTLEWO
M1075 MAKSYM SZPONER 2003 BOLSZEWO
M1076 MATEUSZ GUBERNAT 2008 GDYNIA SP 40
M1078 KUBA TUSK 2007 GDAŃSK SUPRA
M1079 ZUZANNA SKÓRSKA 2008 GDAŃSK
M1087 MIKOŁAJ ZAWALUK 2007 GDAŃSK
M1089 JULIA SZUMSKA 2006 GDAŃSK
M1091 IGA GĄGOLEWSKA 2006 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M1092 MACIEJ KELLA 2005 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M1093 NIKODEM OLAK 2005 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
M1094 MONIKA SCHUTTSCHNEIDER 2002 SOPOT
M1095 MICHAŁ SCHUTTSCHNEIDER 2004 SOPOT
Top