Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim - Marsz młodzieżowy - Lista startowa

Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
N36 Julia Barganska 1998 Luzino PADŁ NA RYJ TEAM
N39 Oliwia Szycko 2006 Słupsk
N43 nikodem szreder 2005 wejherowo lks gdynia
N54 Victoria Bąk 2003 Gdańsk Team Bączków
N55 Oscar Bąk 2006 Gdańsk Team Bączków
N58 Paulina Toporek 2005 Przodkowo
N73 Dominika Afeltowicz 2005 Gdynia
N84 Miłosz Baranowski 2003 WEJHEROWO SSP BOLSZEWO
N87 Julia Kurgan 1999 GDYNIA
N88 Wiktoria Kurgan 2002 GDYNIA
N94 Weronika Wiklent 2000 Gdynia
N95 Maja Wenek 2005 Lębork
N108 Norbert Olczak 1999 Gdynia Gimnazjum nr 2
N137 EMILIA TOFIL 2005 GDYNIA SP 40
N152 Weronika Bańkowska 1997 Gdynia II LO Gdynia
N154 Monika Figurska 1998 Gdynia II LO Gdynia
N161 jakub skrzypkowski 2004 żukowo patyczaki
N165 Zuzia Czarnecka 2001 Gdańsk Gimnazjum 16
N185 Dominik Sarniak 2003 Gdynia
N192 Karolina Martyka 2002 Gdynia
N210 Karolina Kędzierska 2002 Gdynia
N213 Karolina Dudkowska 2008 Pruszcz Gdański Karola biega
N215 Zuzanna Haustein 2002 Gdańsk Team Bączków
N216 Ilona Matusiak 1998 Gdynia
N219 Lila Włoch 2010 Gdynia
N233 Adrianna Wilczynska 1996 Gdynia
N234 Aleksandra Milewczyk 1996 Wejherowo
N235 Luiza Ilczuk 2002 Gdynia
N236 Piotr Ilczuk 2004 Gdynia
N240 Zuzanna Wiklent 2003 Gdynia
N243 Wiktoria Jaroniec 1999 Rumia Gimnazjum nr 2 Rumia
N244 Alicja Świątek - Brzezińska 1999 Rumia Gimnazjum nr 2 Rumia
N245 Weronika Holka 1999 Rumia Gimnazjum nr 2 Rumia
N246 Oliwia Tokarska 1999 Rumia Gimnazjum nr 2 Rumia
N255 Antonina Lewicka 2000 Bydgoszcz Załoga L
N256 Julia Lewicka 2000 Bydgoszcz Załoga L
N263 Tomasz Daruk 1998 Gdynia
N264 Konrad Nikodemczuk 1998 Gdynia WKS Flota Gdynia
N271 Julia Romik 2005 Gniewino
N279 Aleksandra Stepinska 1998 Reda
N283 Adam Keller 1998 Bukowina MKS FIGHTER BUKOWINA
N284 Anna Nagórska 1996 Gdynia
N286 Dominik Kalkowski 2002 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
N287 Karolina Treder 2003 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
N288 Anna Giernalczyk 1997 Gdynia
N289 Kacper Pranczk 2005 Popowo MKS FIGHTER BUKOWINA
N296 Maria Król 1996 Gdynia
N300 Weronika Ciskowska 1996 Chłapowo
N305 Bartek Treder 2000 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
N354 JULIA WITOSZYŃSKA 1998 GDYNIA
N355 MATEUSZ PIETRZAK 2000 GDYNIA
N356 KAMIL PIETRZAK 2005 GDYNIA
N358 MATEUSZ GUBERNAT 2008 GDYNIA
N359 JULIA SZUMSKA 2006 GDAŃSK
N360 MONIKA POZDRAWSKA 2002 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
N361 ALICJA LIS 2002 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
N362 BARBARA GRABOWSKA 2002 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
N363 PAULINA MACH 2004 GDYNIA
N364 ZUZANNA PIEKSZA 2002 SIERAKOWICE MKS FIGHTER BUKOWINA
N366 WIKTORIA KLINKOSZ 2004 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
N367 MARTYNA PUZDOWSKA 2002 BUKOWINA MKS FIGHTER BUKOWINA
N368 ALEKSANDRA DUDA 1999 GDAŃSK
N369 MIKOŁAJ BADUCHA 1997 GDAŃSK
Top