Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim - Bieg główny 10km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
1 Łukasz Kujawski 1988 Żukowo generalna M, M20
2 Marek Kowalski 1991 Żukowo gwiazdabetlejemska.pl generalna M, M20
3 Łukasz Gurfinkiel 1980 Gdańsk generalna M, M30
4 Łukasz Oskierko 1989 Warszawa SCOTT TRISFERA POLSKA generalna M, M20
5 Michał Czapiński 1982 Reda HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK generalna M, M30
6 Kamila Pobłocka 1990 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork generalna K, K20
7 Ewelina Paprocka 1987 Obliwice GKS Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska generalna K, K20
8 Aleksandra Pochranowicz 1990 Biały Bór AZS Uniwersytet Gdański generalna K, K20
9 Katarzyna Pobłocka 1994 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork generalna K, K20
10 Marta Łagownik 1995 Gdańsk Smaruj Na Trening Team/ Baltix praca w Skandynawii generalna K, K20
11 Antoni Cichończuk 1949 Gdynia FLOTA Gdynia generalna M, M60
12 Andrzej Krzyszkowski 1952 Gdynia niestowarzyszony generalna M, M60
31 Łukasz Piesik 1989 Lidzbark Warmiński SII Gdańsk generalna M, M20
32 Michał Lemke 1988 Gdańsk Lotos Team generalna M, M20
33 Krystian Meyer-Szary 1986 Gdynia BUSHIDO generalna M, M20
34 Artur Kamiński 1971 Świątniki Wielkie przeczytamy.pl generalna M, M40
35 Daniel Urbaniak 1979 Rumia K.F.M-UDO generalna M, M30
36 Tomasz Fieodorow 1984 Barczewo Amator generalna M, M30
37 Tomasz Brzuzy 1979 Gdańsk LOTOS Team generalna M, M30
38 Jacek Klasa 1971 Gdynia Lotos Team generalna M, M40
39 Paweł Bochniak 1981 Gdańsk LOTOS Running Team generalna M, M30
40 Damian Kilkowski 1979 Wejherowo Seagull Polska generalna M, M30
41 Konrad Mickiewicz 1972 Gdansk Tridea Bałtyk generalna M, M40
42 Małgorzata Mickiewicz 1972 Gdansk Studio HR generalna K, K40
43 Jacek Neubauer 1965 Otomin generalna M, M50
44 Łukasz Nowakowski 1978 Gdynia LOTOS Running Team generalna M, M30
45 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie przeczytamy.pl generalna M, M50
46 Aleksandra Kubiak 1987 Gdynia generalna K, K20
47 Łukasz Laskowski 1990 Gdynia K.F.M-UDO generalna M, M20
48 Andrzej Dutkiewicz 1970 Gdańsk DKS Riviera Brzeźnieńska generalna M, M40
49 ARTUR DŁUŻNIEWSKI 1974 PASŁĘK KB BBL Pasłęk generalna M, M40
50 Miłosz Nowak 1988 Gdańsk Idalka Team generalna M, M20
51 Monika Makasewicz 1981 Sopot Keller generalna K, K30
52 Łukasz Minuth 1982 Gdańsk LOTOS Running Team generalna M, M30
53 Maciej Broniszewski 1982 Gdynia Borki i Bronki generalna M, M30
54 Ewelina Szwajorek 1987 Olsztyn Pszczółkowski Team generalna K, K20
55 Wojciech Blew 1963 Gdańsk LOTOS Running Team generalna M, M50
56 Marek Kisieliński 1969 Gdańsk WUŻ Gdańsk generalna M, M40
57 Marcin Lipiecki 1983 Gdynia XTrainer.pl generalna M, M30
58 Tomasz Wasiak 1981 Sopot Sopot Never Sleeps generalna M, M30
59 Grzegorz Parulski 1972 Gdańsk Honda Gdynia Team generalna M, M40
60 Michał Felon 1977 Gdynia Opec Gdynia generalna M, M30
61 Ewa Szymczakowska 1988 Sopot generalna K, K20
62 Łukasz Wojciechowski 1986 Rumia generalna M, M20
63 Piotr Gruba 1983 Gdańsk Powersystem/Triathlon Trójmiasto generalna M, M30
64 Maciej Wróblewski 1986 Gdańsk KA-U-TA-ES generalna M, M20
65 Łukasz Malecki 1983 Straszyn Straszyn Biega generalna M, M30
66 Adrian Glazer 1987 Gdynia generalna M, M20
67 Krzysztof Mróz 1970 Elbląg AQQ generalna M, M40
68 Daniel Dzieliński 1991 Gdynia Akademia Marynarki Wojennej generalna M, M20
69 Radosław Łabędzki 1995 Gdynia Bezcelowe generalna M, M20
70 Małgorzata Szydłowska 1980 Gdańsk LOTOS Running Team / Body in Motion generalna K, K30
71 Przemysław Kotowicz 1982 Gdynia generalna M, M30
72 Katarzyna Gesner 1984 Gdynia generalna K, K30
73 Małgorzata Gil 1989 Gdańsk Klopsy Team generalna K, K20
74 Damian Lewiński 1981 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega generalna M, M30
75 Mariusz Daniszewski 1979 Rumia Seagull Poska generalna M, M30
76 Monika Kałek 1988 Gdynia generalna K, K20
77 Maciej Śledź 1979 Gdańsk generalna M, M30
78 Tomasz Woliński 1987 Gdańsk generalna M, M20
79 Alicja Misiak 1993 Susz UKS TRS SUSZ generalna K, K20
80 Urszula Sertel 1984 Gdańsk LOTOS Running Team generalna K, K30
81 Robert Paruszewski 1980 Gdynia bushido generalna M, M30
82 Robert Burda 1966 Gdańsk KZ RADOŚĆ ŻYCIA generalna M, M40
83 Bartosz Skierka 1976 Gdańsk KORBA generalna M, M30
84 Marcin Kuriata 1971 Rumia Hospicjum św Wawrzyńca generalna M, M40
85 Patryk Sienkiewicz 1972 Gdynia generalna M, M40
86 Weronika Wojnarowska 1985 Reda KB DORACO generalna K, K30
87 Krzysztof Kozioł 1979 Gdańsk Koziołek Team generalna M, M30
88 Marta Mioduszewska-Sienkiewicz 1976 Gdynia generalna K, K30
89 Grzegorz Dermont 1955 Gdynia generalna M, M60
90 Patrycja Sienicka 1987 Gdynia generalna K, K20
91 Alicja Glazer 1968 Pisz generalna K, K40
92 Milena Łuczko 1987 Gdynia Gdynia Harbour Runners generalna K, K20
93 Krystian Konkol 1988 Rumia REAL M4DRID generalna M, M20
94 Rafał Kobielski 1974 Kartuzy 42.195 Wejherowo / Powersystem generalna M, M40
95 Łukasz Radomski 1982 Gdansk INTEL RUNNERS / AKADEMIA BIEGANIA generalna M, M30
96 Marcin Hinz 1984 Rumia www.IronFactory.pl generalna M, M30
97 Krzysztof Sprzączkowski 1969 Gdynia Intel Runners generalna M, M40
98 Katarzyna Kiel 1989 Gdańsk Padł na Ryj Team generalna K, K20
99 Karolina Romanowska 1985 Gdynia generalna K, K30
100 Wojciech Kujatt 1977 Gdynia KUJATT Runners Team generalna M, M30
101 Marcin Adamczyk 1982 Gdańsk Blue Media Team generalna M, M30
102 Mateusz Weryk 1979 Gdańsk generalna M, M30
103 Mateusz Badziong 1991 Gdańsk Intel Runners generalna M, M20
104 Rafał Buca 1969 Sopot MLKS Baszta Bytów generalna M, M40
105 Magdalena Laine-Zamojska 1983 Gdynia Vihainen vatukka / PPNT Aktywnie generalna K, K30
106 Bartosz Grzelecki 1988 Gdynia Latis Logistics generalna M, M20
107 Magdalena Lesiewicz 1979 Rotmanka generalna K, K30
108 Michał Kowalczyk 1982 Gdynia BBL GDYNIA generalna M, M30
109 Wojciech Andrearczyk 1976 Braniewo Portal Braniewo generalna M, M30
110 Daniel Drozdowski 1988 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M20
111 Leszek Dajer 1972 Gdynia generalna M, M40
112 Marek Domagała 1977 Gdańsk Triathlon Trojmiasto generalna M, M30
113 Marcelina Wojnarowska 1985 Rumia generalna K, K30
114 Wojciech Zakroczymski 1974 Wejherowo Run TF SKOK generalna M, M40
115 Krzysztof Orkwiszewski 1984 Gdynia brak generalna M, M30
116 Monika Tokarska 1984 Gdynia brak generalna K, K30
117 Andżelika Kabat 1995 Brodnica generalna K, K20
118 Dagmara Grabowska 1980 Juszkowo Straszyn Biega / Pruszcz Biega generalna K, K30
119 Maciej Kupferschmiedt 1995 Gdynia generalna M, M20
120 jan iwanicki 1975 gdynia generalna M, M40
121 Sebastian Lisocki 1992 Działdowo generalna M, M20
122 Krzysztof Ruciński 1980 Gdynia SII Gdańsk generalna M, M30
123 Michał Panek 1984 Sopot Padł Na Ryj Team generalna M, M30
124 Bogdan Wańkowicz 1980 Gdynia generalna M, M30
125 Anna Kucharska 1988 Gdańsk generalna K, K20
126 Piotr Romer 1976 Sopot generalna M, M30
127 Roman Nowosielski 1957 Gdynia Niezrzeszony generalna M, M50
128 Sebastian Miroński 1976 Gdańsk generalna M, M30
129 Tomasz Dworakowski 1984 Gdańsk GetResponse generalna M, M30
130 Dorota Mleczko 1980 Gdańsk Padł Na Ryj Team generalna K, K30
131 Monika Staniewska 1984 Gdynia Arka Gdynia generalna K, K30
132 Marek Hudzik 1967 Gdynia Team ASA - Biegiem po Zdrowie generalna M, M40
133 Wojciech Korsaj 1995 Malbork generalna M, M20
134 Kinga Cyrson 1976 Gdynia Keller generalna K, K30
135 Wojciech Czaykowski 1980 GDYNIA BIEGOHOLICY generalna M, M30
136 Kamila Szulc 1984 Gdynia generalna K, K30
137 Tomasz Szaryński 1978 Pruszcz Gdański szary team generalna M, M30
138 Marta Zelewska 1977 Gdynia Lejdis generalna K, K30
139 Dariusz Wierzbicki 1975 Gdynia generalna M, M40
140 Aneta Konkel 1971 Gdańsk Running Dogs Team generalna K, K40
141 Agata Szymańska 1986 Gdańsk Trener Biegania.pl generalna K, K20
142 Marta Sikora 1988 Gdańsk Street Beer Poland generalna K, K20
143 Mateusz Pusz 1978 Gdańsk Intel / CompleXsports generalna M, M30
144 Piotr Krasnopolski 1982 Gdańsk ELIN generalna M, M30
145 Marcin Wójcik 1983 Gdynia generalna M, M30
146 Bartosz Boczula 1986 Gdańsk Intel Runners generalna M, M20
147 Ilona Radecka 1987 Malbork Grupa Malbork generalna K, K20
148 Magdalena Dodot 1980 Łebcz Helskie Wichry generalna K, K30
149 Agnieszka Czaykowska 1982 Gdynia Aktywni Grupa Travel generalna K, K30
150 Darek Kilanowski 1976 Gdynia ZAKWAS TEAM generalna M, M30
151 Beata Witkowska 1969 Gdynia OPEC Gdynia generalna K, K40
152 Justyna Bujak 1984 Gdynia KUJATT Runners Team generalna K, K30
153 Piotr Gzela 1977 Gdynia GetResponse generalna M, M30
154 Piotr Roczniok 1970 Gdynia Parkrun Gdynia generalna M, M40
155 Łukasz Olszewski 1995 Brodnica generalna M, M20
156 Barbara Brzezicka 1983 Sopot generalna K, K30
157 Robert Drankiewicz 1976 Gdynia generalna M, M30
158 Łukasz Turczyński 1985 Gdańsk GetResponse generalna M, M30
159 Mateusz Skuza 1988 Wejherowo 42.195 Wejherowo generalna M, M20
160 JACEK CZĄSTKA 1961 Gdynia generalna M, M50
161 Michał Zrzelski 1977 Gdynia ZRZ team generalna M, M30
162 Marcin Pokorny 1977 Kosakowo brak generalna M, M30
163 Agnieszka Rucińska 1983 Gdynia TF SKOK S.A. generalna K, K30
164 Ada Wizmur-Szymczak 1988 Gdansk GetResponse generalna K, K20
165 Michał Sowa 1990 Gdańsk AZS Politechnika Gdańska generalna M, M20
166 Małgorzata Struck 1966 Jastarnia Jastarnia generalna K, K40
167 Daniel Czarkowski 1976 Kielno czarkowski.pl generalna M, M30
168 Jakub Węsiora 1991 Kartuzy generalna M, M20
169 Patrycja Miśkowiec 1983 Gdynia Kancelarie BGP generalna K, K30
170 Przemek Roman 1983 Gdynia Running Dogs Team generalna M, M30
171 Jacek Jasiński 1985 Gdynia KoLiber generalna M, M30
172 Adam Greczyło 1976 Gdynia GO TRI KKS TEAM generalna M, M30
173 Paweł Wawrzyniak 1977 Gdynia BUSHIDO.COM.PL generalna M, M30
174 Magdalena Sorówka 1981 Gdynia generalna K, K30
175 Mariola Kuptz 1960 Wejherowo generalna K, K50
176 ALICJA KIEŁKUCKA 1972 TRABKI MAŁE NORWOOD BIEGA generalna K, K40
177 Witold Ciesielski 1973 Gdańsk generalna M, M40
178 Grzegorz Dykier 1991 Gdańsk generalna M, M20
179 MARIUSZ KIEŁKUCKI 1972 TRĄBKI MAŁE NORWOOD BIEGA generalna M, M40
180 Filip Kieliba 1989 Gdynia generalna M, M20
181 Krystian Latoszewski 1970 Godziszewo GAG generalna M, M40
182 Ewa Greczyło 1974 Gdynia GO TRI KKS TEAM generalna K, K40
183 Magdalena Krzystek 1982 Pruszcz Gdański LOTOS Running Team generalna K, K30
184 Marek Korol 1977 Gdańsk Triathlon Trójmiasto / Smaruj na Trening Team generalna M, M30
185 Robert Sobocki 1968 Gdańsk WUŻ Gdańsk generalna M, M40
186 Aleksandra Grabias 1988 Gdańsk generalna K, K20
187 Kamil Rutkowski 1986 Gdańsk generalna M, M20
188 Jacek Piecyk 1973 Szadek Victoria Szadek generalna M, M40
189 Kamila Lemańska 1975 Gdynia TriLadies CS generalna K, K40
190 Piotr Weintrit 1992 Gdynia Parkrun Warszawa-Praga generalna M, M20
191 Tomasz Lemański 1973 Gdynia TelemDB generalna M, M40
192 Mieszko Nowak 1984 Gdańsk Triathlon Trójmiasto generalna M, M30
193 Michał Zabłotny 1976 Gdynia KS ISKRA AMW generalna M, M30
194 Joanna Pomałecka-Canchaya 1987 Gdynia generalna K, K20
195 Dawid Szot 1992 Sztum LKS Zantyr Sztum generalna M, M20
196 Mirosława Augustyniak 1976 Gdynia generalna K, K30
197 Tomasz Waligórski 1972 Gdynia generalna M, M40
198 Mariusz Kulesza 1977 GDAŃSK AKTYWUJ SIĘ W TRIATHLONIE GDAŃSK 2015 generalna M, M30
199 Marcin Zacharczuk 1980 Gdańsk generalna M, M30
200 Sybilla Stolarczyk 1969 Gdynia Mieciu Team generalna K, K40
201 Ewa Dębiec 1982 Gdańsk Aktywuj się w TRIATHLONIE generalna K, K30
202 MACIEJ KENTNER 1969 GDYNIA generalna M, M40
203 Natalia Wodynska Stosik 1981 Gdańsk TriMama generalna K, K30
204 Agnieszka Piwkowska 1976 Gdańsk Nordcity generalna K, K30
205 Leszek Sikorski 1976 Gdynia generalna M, M30
206 Krzysztof Wasiewski 1975 Kwidzyn Rakowiec generalna M, M40
207 Joanna Wojciechowska 1986 Rumia generalna K, K20
208 Karolina Wilczewska 1979 Gdańsk generalna K, K30
209 Karol Rymarkiewicz 1980 Gdańsk generalna M, M30
210 Tomasz Tołoczko 1991 Gdańsk generalna M, M20
211 Wioletta Domżalska 1975 Rumia Parkrun Rumia generalna K, K40
212 Martyna Broda 1993 Gdańsk Volanto - WE RUN THE INTERNET generalna K, K20
213 Monika Glaza-Wróblewska 1980 Gdańsk run TF SKOK generalna K, K30
214 Sylwester Wróblewski 1978 Gdańsk LOTOS Running Team generalna M, M30
215 Tomasz Szamotulski 1978 Gdańsk LECHIA GDAŃSK generalna M, M30
216 Karolina Stachowicz 1987 Skórcz SKL Filippides generalna K, K20
217 Pedro Canchaya-Kralewski 1975 Gdynia generalna M, M40
218 Janusz Piechota 1952 Gdańsk generalna M, M60
219 Radosław Orski 1960 Rumia generalna M, M50
220 Tomasz Jagielski 1982 Gdynia wellu.eu generalna M, M30
221 Maciej Czarniak 1984 Gdynia Trojmiasto.pl generalna M, M30
222 Grzegorz Witkowiak 1979 Gdańsk generalna M, M30
223 Paweł Stec 1988 Gdańsk Street Beer Poland generalna M, M20
224 Kamila Walczak 1985 Gdynia LOTOS Running Team generalna K, K30
225 Paweł Żak 1986 Gdańsk ADVA Optical Networking generalna M, M20
226 Wojciech Maniecki 1989 Gdańsk Volanto - WE RUN THE INTERNET generalna M, M20
227 Daniel Gryszko 1977 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega generalna M, M30
228 Krzysztof Dutkiewicz 1967 Gdańsk DKS Riviera Brzeźnieńska generalna M, M40
229 Marcin Biel 1977 Pogórze NAVIGIUM-SEA HORSE Running Team generalna M, M30
230 Zbigniew Paszkowicz 1965 Gdańsk LOTOS Running Team generalna M, M50
231 Maciej Hirsz 1973 Gdańsk generalna M, M40
232 Jaromir Mucowski 1980 Gdynia Gdynia Harbour Runners generalna M, M30
233 Adam Leśków 1985 Gdańsk Walę dystans ;) generalna M, M30
234 Łukasz Murawski 1980 Gdańsk generalna M, M30
235 Jakub Ruciński 1975 Sopot Hotel Cztery Brzozy Gdańsk generalna M, M40
236 Arkadiusz Podhorodecki 1967 Elbląg Active-IT KomputeryMarkowe.pl generalna M, M40
237 Paulina Własiuk 1983 Gdynia Thomson Reuters generalna K, K30
238 Karolina Janyga-Kulik 1976 Gdynia Kulik&Kurek generalna K, K30
239 Piotr Jakowiuk 1980 Siemiatycze Piękny Wschód generalna M, M30
240 Katarzyna Chwedyna 1985 Gdynia ComplexSports / TriLadies generalna K, K30
241 Andrzej Jarmołowski 1986 Gdańsk Pomorze Biega i Pomaga generalna M, M20
242 Henryk Szreder 1971 Gdańsk generalna M, M40
243 Kasia Jagielska 1979 Gdynia wellu.eu generalna K, K30
244 Przemysław Anuszek 1975 Gdynia Lufthansa Systems Poland Runners generalna M, M40
245 Waldemar Labuda 1989 Lębork generalna M, M20
246 Damian Grzybiński 1979 Gdańsk BBL generalna M, M30
247 Michał Szymanek 1989 Gdynia generalna M, M20
248 Michał Bianga 1986 Elbląg AZS UG generalna M, M20
249 Mikołaj Wierzbicki 1978 Gdynia generalna M, M30
250 Tomasz Liszewski 1977 Gdynia generalna M, M30
251 Przemysław Pachut 1976 Gdynia Run Vegan generalna M, M30
252 Maciej Becmer 1990 Gdynia Mężczyzna generalna M, M20
253 Katarzyna Swat 1993 Gdańsk Volanto generalna K, K20
254 Mateusz Lis 1986 Gdańsk Hotel Wolne Miasto *** generalna M, M20
255 Rafał Karczewski 1972 Gdańsk generalna M, M40
256 Łukasz Stepnowski 1984 Gdynia generalna M, M30
257 Piotr Dunajski 1976 Gdańsk LS33 generalna M, M30
258 Karolina Sosnowska 1988 Więcbork generalna K, K20
259 Dominik Zimakowski 1986 Gdańsk Volanto - WE RUN THE INTERNET generalna M, M20
260 Krzysztof Polatowski 1981 Gdańsk generalna M, M30
261 Ewelina Walkusz-Minko 1985 Gdańsk generalna K, K30
262 Daniel Łukaszewicz 1975 Gdańsk generalna M, M40
263 Daniel Sikora 1986 Gdynia Zamena Rulez generalna M, M20
264 Karolina Kostrubiec 1986 Gdańsk NORDCITY generalna K, K20
265 Karolina Kiełpińska 1992 Gdynia generalna K, K20
266 Jacek Piotrowski 1988 Grudziądz JAK Film generalna M, M20
267 Jacek Kulik 1976 Gdynia Kulik&Kurek generalna M, M30
268 Aleksandra Krotoszynska 1987 Gdynia generalna K, K20
269 Mateusz Spadik 1989 Radostowo generalna M, M20
270 Zbigniew Pierog 1973 Gdynia generalna M, M40
271 Krzysztof Kołtonowski 1975 Gdynia Kolti Team generalna M, M40
272 Aleksandra Burchardt 1987 Gdańsk generalna K, K20
273 Lucyna Soldenhoff 1976 Gdynia generalna K, K30
274 Krzysztof Bednarek 1968 Gdynia SPORTEVO generalna M, M40
275 Michał KOZŁOWSKI 1975 HEL 43. BATALION SAPERÓW generalna M, M40
276 STEFAN SANDACH 1949 GDYNIA TEAM SPOD SZLABANU generalna M, M60
277 Natalia Balcerzak 1985 Gdańsk generalna K, K30
278 Katarzyna Zając 1989 Gdynia generalna K, K20
279 Przemysław Stencel 1993 Lidzbark Warmiński generalna M, M20
280 Maciej Skalski 1975 Gdynia MaciaLOLO generalna M, M40
281 Roman Paschke 1978 Gdynia ShipCup generalna M, M30
282 Wojciech Szyca 1991 Gdynia generalna M, M20
283 Wiktor Rozmus 1982 Gdańsk SKTJ generalna M, M30
284 Szymon Bloch 1989 Gdynia generalna M, M20
285 Marcin Grodź 1990 Szczytno generalna M, M20
286 Aneta Myślińska 1989 Gdynia C&A generalna K, K20
287 Maciej Ciuła 1986 GDYNIA generalna M, M20
288 Grzegorz Dziekan 1982 Strzebielino Morski Oddział Straży Granicznej generalna M, M30
289 Beata Karczewska 1971 Gdańsk generalna K, K40
290 Lukasz Stankiewicz 1981 Gdansk generalna M, M30
291 Bartosz Drzazgowski 1987 Iława Sufletożercy generalna M, M20
292 Dorota Zawiślak 1982 Gdańsk Dorkowiec Gna! generalna K, K30
293 Marta Drop-Mazurowska 1979 Gdańsk generalna K, K30
294 Patrycja Gruba 1978 Reda Perła Team generalna K, K30
295 Michał Gruba 1978 Reda Perła Team generalna M, M30
296 Adam Feszler 1972 Gdynia United Mawaha Team generalna M, M40
297 Karolina Głowacka 1988 Reszel generalna K, K20
298 Aleksandra Hamerska 1983 Gdynia generalna K, K30
299 Bartosz Dombrzalski 1978 Gdańsk Własna Strzecha generalna M, M30
300 Piotr Filipek 1972 Jelcz-Laskowice Drużyna Łysego generalna M, M40
301 Tomasz Dasiewicz 1976 Gdańsk generalna M, M30
302 Wojciech Dunia 1978 Gdynia PARKRUN GDYNIA generalna M, M30
303 Małgorzata Potrykus 1969 Gdynia generalna K, K40
304 Dominika Wesołowska 1991 Gdynia generalna K, K20
305 jan puchalski 1983 gdańsk Olimpia Elbląg generalna M, M30
306 Małgorzata Tuwalska 1979 Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM generalna K, K30
307 Przemysław Dalecki 1972 Gdynia Gdynia Sport Team generalna M, M40
308 Michał Wdzięczny 1988 Sopot Atut Nr Sp z.o.o generalna M, M20
309 Adam Szwarc 1986 Gdynia SIDKA RUN TEAM generalna M, M20
310 Marcin Hlades 1976 Gdańsk AKTUWUJ SIĘ W TRIATHLONIE generalna M, M30
311 Marek Kearney 1977 Gdynia o'cearnaigh generalna M, M30
312 Aleksandra Bazylko 1971 Gdynia generalna K, K40
313 Adam Mejer 1974 Rumia generalna M, M40
314 Aleksandra Tobiasz 1989 Gdynia generalna K, K20
315 Dariusz Romanowski 1981 Gdynia ekopolis.com.pl generalna M, M30
316 Wojciech Burkiewicz 1984 Radom generalna M, M30
317 Dariusz Suski 1968 Gdańsk generalna M, M40
318 Dorota Kas 1972 Gdynia LOTOS Running Team generalna K, K40
319 Michał Kulczycki 1983 Borkowo generalna M, M30
320 Gosia Trojanowska 1985 Gdańsk Active Life generalna K, K30
321 Agnieszka Knigawka 1979 GDYNIA COMPLEXSPRTS generalna K, K30
322 Marcin Rakoczy 1990 Gdynia Team ASA Biegiem po Zdrowie generalna M, M20
323 Karolina Jarmuz 1980 Gdynia BRAT BHM generalna K, K30
324 Michał Ostrowski 1976 Rumia AT Team generalna M, M30
325 Dariusz Wita 1967 SOPOT SOPOCKIE PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE generalna M, M40
326 Magdalena Mieczkowska 1984 Gdańsk generalna K, K30
327 MARTA SZCZESNIAK 1977 GDANSK generalna K, K30
328 Jolanta Martyka 1977 Gdynia BEAUTY STUDIO generalna K, K30
329 Barbara Kulczycka 1985 Borkowo generalna K, K30
330 Maciej Florczyk 1989 Gdańsk generalna M, M20
331 Adam Macholl 1974 Rokitki Biegający Tczew generalna M, M40
332 Grzegorz Grabowski 1974 Gdynia Mężczyzna generalna M, M40
333 Małgorzata Iwan 1984 Gdańsk Drużyna Szpiku generalna K, K30
334 Agnieszka Glaza 1976 Gdynia generalna K, K30
335 Agnieszka Siezieniewska 1980 Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM generalna K, K30
336 Krzysztof Deptuła 1977 Gdańsk generalna M, M30
337 Wojciech Cempa 1975 Gdynia CEMPION generalna M, M40
338 Paulina Woźnica 1990 Gorzany generalna K, K20
339 Maciej Salamaga 1984 RUMIA twojrower.com.pl generalna M, M30
340 Paweł Niedźwiecki 1983 Lubawa Running Bears Lubawa generalna M, M30
341 Ewa Ostojska 1975 Reda generalna K, K40
342 Kinga Kuczyńska 1982 Gdynia generalna K, K30
343 Irena Sojecka 1966 Hel generalna K, K40
344 Agnieszka Chabik 1988 Gdynia generalna K, K20
345 Bartosz Jurkiewicz 1983 Gdynia Triathlon Trojmiasto Complex Sports Team generalna M, M30
346 Ilona Perkowska 1991 Cieślin generalna K, K20
347 Artur Lewicki 1972 Bydgoszcz Lege artis generalna M, M40
348 Marek Grzegory 1990 Władysławowo Trzymam Tempo generalna M, M20
349 Monika Groth 1985 Gdańsk generalna K, K30
350 Grzegorz Kozłowski 1980 Gdynia CADOR generalna M, M30
351 Hanna Dołęga 1986 Gdynia Morsy Gdyńskie generalna K, K20
352 Joanna Rzatkowska 1971 Sztum LKS Zantyr generalna K, K40
353 Damian Targiel 1990 Gdańsk generalna M, M20
354 Piotr Maksymiuk 1982 Gdańsk Run4Emma generalna M, M30
355 Maja Krężel 1971 Gdynia generalna K, K40
356 Patrycjusz Rojek 1991 Starogard Gdański generalna M, M20
357 Marta Kalinowska-Biegała 1988 Gdansk Intel Runners generalna K, K20
358 Anna Taborowska 1979 Gdańsk generalna K, K30
359 JOLANTA LIANA 1977 BANINO generalna K, K30
360 Cezary Gorgoń 1981 Gdańsk FOOD4MOTION.COM generalna M, M30
361 Piotr Mirowicz 1985 Gdańsk generalna M, M30
362 Waldemar Chronowski 1964 Gdańsk Mila generalna M, M50
363 Marcin Cieszewski 1976 Kwidzyn KTS IRONMAN generalna M, M30
364 Łukasz Sosnowski 1985 Więcbork TKKF Wodnik Więcbork generalna M, M30
365 Krzysztof Wiatrowski 1977 Kowale IronTeam3City/TriWiatraki generalna M, M30
366 Tomasz Garbus 1996 Gdynia generalna M, M16
367 Arkadiusz Taborowski 1979 Gdańsk generalna M, M30
368 Henryk Pobłocki 1960 Sopot generalna M, M50
369 Łukasz Rusak 1980 Gdynia CompleXsports generalna M, M30
370 Przemysław Osadowski 1972 Gdańsk generalna M, M40
371 ANNA HINZ 1981 RUMIA generalna K, K30
372 Klaudia Kołtonowska 1996 Gdynia Kolti Team generalna K, K16
373 Andrzej Pilski 1949 Frombork Barefoot Runners Society - UK generalna M, M60
374 Joanna Gralla 1985 Gdansk generalna K, K30
375 Malwina Sobolewska 1985 Gdańsk generalna K, K30
376 Martyna Niespodzińska 1989 Tczew Biegający Tczew generalna K, K20
377 Jacek Garbina 1991 Ełk generalna M, M20
378 Natalia Krawczyk 1980 Wejherowo SOLUTIONS generalna K, K30
379 Dariusz Wrocławski 1963 Sopot generalna M, M50
380 EWA JAROSIEWICZ-POSZEWIECKA 1975 GDAŃSK MRKS generalna K, K40
381 Michał Doering 1985 Gdynia generalna M, M30
382 Katarzyna Karpińska 1986 Siemirowice generalna K, K20
383 Marcin Golas 1976 Gdynia Run TF SKOK/ComplexSports generalna M, M30
384 Rafał Radtke 1979 Bytów KB GOCH BYTÓW generalna M, M30
385 Agata Niespodzińska 1991 Tczew Biegający Tczew generalna K, K20
386 Oskar Gredecki 1991 Wejherowo Bażant TEAM generalna M, M20
387 Brunon Retzlaff 1974 Gdynia KUJATT Runners Team generalna M, M40
388 Grażyna Golas 1976 Gdynia TRI Ladies/ComplexSports generalna K, K30
389 Kamil Gawryś 1985 Braniewo Rim Tim TEAM generalna M, M30
390 Marcin Majsterek 1974 Gdynia Dobek Team generalna M, M40
391 Sebastain RESZKOWSKI 1987 Siemirowice generalna M, M20
392 Mirek Jasiński 1963 Gdańsk generalna M, M50
393 MAREK POSZEWIECKI 1973 GDAŃSK MRKS generalna M, M40
394 Maciej Gach 1983 Gdańsk Pomorze Biega i Pomaga generalna M, M30
395 Adam Dzieliński 1968 Braniewo Spartanie dzieciom generalna M, M40
396 Paweł Kobus 1989 Gdynia Quadrille SPA generalna M, M20
397 Krzysztof Kalinowski 1982 Gdynia ParkRun Gdynia generalna M, M30
398 Aleksandra Bujak 1994 Bolszewo generalna K, K20
399 Sylwia Olejnik 1986 Gdynia generalna K, K20
400 Michał Grabiński 1992 Straszyn Straszyn Biega generalna M, M20
401 Maciej Stolarczyk 1970 Gdańsk generalna M, M40
402 Marcin Binias 1976 Gdansk generalna M, M30
403 Sławomir Jędrzejczak 1985 Gdynia generalna M, M30
404 Marek Baranowski 1969 Kosakowo Cieńkie Grubasy Basket Team generalna M, M40
405 Michał Wolski 1990 Słupsk generalna M, M20
406 Monika Włusek 1990 Łebień Intersport galeria Baltycka Gdańsk generalna K, K20
407 Paweł Wiśniewski 1985 Gdańsk generalna M, M30
408 Anna Józefowicz 1985 Gdynia Kobieta generalna K, K30
409 Maciej Pniewski 1983 Gdynia Trec Team generalna M, M30
410 Łukasz Biskupski 1982 Gdańsk Victoria Running Team generalna M, M30
411 Maciej Węsiora 1996 Kartuzy generalna M, M16
412 Adrian Borowiecki 1994 Gdynia generalna M, M20
413 Maciej Letniowski 1969 Kowale Masterlease Sport Team generalna M, M40
414 Michał Kozieł 1983 Gdańsk Go aT generalna M, M30
415 Mikołaj Lipiński 1987 Gdynia generalna M, M20
416 Hubert Stacholiński 1981 Gdynia Skanska S.A. generalna M, M30
417 Konrad Wilandt 1985 Gdynia X-BIONIC TEAM POLSKA generalna M, M30
418 Małgorzata Wasiewska-Hrycyk 1984 Gdynia generalna K, K30
419 Wojciech Heise 1987 Gdynia generalna M, M20
420 Andrzej Sobkowiak 1983 Banino Polonia Środa generalna M, M30
421 Roman Świtała 1958 Kwidzyn Kwidzyn generalna M, M50
422 Artur Kwiatkowski 1979 Gdynia Submarine Team generalna M, M30
423 Michał Grzelak 1979 Gdynia generalna M, M30
424 Sylwester Hejmowski 1974 Gdynia WTM Gdynia generalna M, M40
425 Paweł Buczyński 1973 Trąbki Małe Norwood Biega generalna M, M40
426 Ilona Mańczak 1987 Gdańsk ProC Runners Team generalna K, K20
427 Jolanta Zajączkowska 1948 Gdynia GO TRI KKS TEAM generalna K, K60
428 Mariusz Mielewczyk 1980 Rumia generalna M, M30
429 Grzegorz Witczak 1979 Gdynia generalna M, M30
430 Rafał Ostrowski 1970 Wiele THOMSON REUTERS TRIATHLON TEAM generalna M, M40
431 Dorota Buczyńska 1974 Trąbki Małe Norwood Biega generalna K, K40
432 MAŁGORZATA LABUDDA 1988 REDA MTB - Małe Trójmiasto Biega generalna K, K20
433 Marta Borowska 1984 Gdynia generalna K, K30
434 Konrad Zalewski 1987 Chełm Grupa Biegowa Stepokury generalna M, M20
435 Bozena Hinca 1981 Gdynia Park run Gdynia generalna K, K30
436 Marceli Buczyński 1999 Trąbki Małe Norwood Biega generalna M, M16
437 Adam Rogała 1973 Gdynia dZH MW generalna M, M40
438 Magdalena Jaroch 1988 Gdynia Padł Na Ryj Team generalna K, K20
439 Katarzyna Kabacińska 1997 Gdynia generalna K, K16
440 Sławomir Schultz 1986 Gniew/Gdynia orp Grom generalna M, M20
441 Paweł Iwan 1982 Gdańsk Triathlon Trójmiasto generalna M, M30
442 Szymon Michalski 1985 Otomin generalna M, M30
443 Agnieszka Tatara 1990 Gdansk Kainos biega generalna K, K20
444 Damian Grabowski 1991 Puck generalna M, M20
445 MACIEK MROZIAK 1970 GDYNIA generalna M, M40
446 Anna Sech 1997 Siemirowice generalna K, K30
447 Adam Pipka 1976 Prokowo generalna M, M30
448 Agnieszka Szymanowska 1990 Sopot generalna K, K20
449 Maria Głuchowska 1993 Gdańsk generalna K, K20
450 Dorota Bartoszczyk 1991 Gdańsk generalna K, K20
451 Bartłomiej Raby 1984 Gdynia Bardzo Szybko Dookoła generalna M, M30
452 Joanna Dziemiańczyk 1988 Kołobrzeg generalna K, K20
453 Jarosław Guziński 1969 Gdańsk generalna M, M40
454 Edward Polanowski 1953 Ostróda generalna M, M60
455 Bogumiła Trojanowska 1963 Gdańsk generalna K, K50
456 Tomasz Piernicki 1986 Gdańsk generalna M, M20
457 Dorota Strzelczyk 1986 Gdańsk generalna K, K20
458 Andrzej CAPANDA 1976 Gdynia generalna M, M30
459 Leszek Nogieć 1986 Gdynia generalna M, M20
460 Leszek Rokicki 1973 Elbląg generalna M, M40
461 Tobiasz Całuch 1985 Gdańsk KTC generalna M, M30
462 Tomasz Kowalski 1982 Elbląg generalna M, M30
463 Marta Janczyk 1977 3City Pora na Przygodę generalna K, K30
464 KRYSTYNA PANKOWSKA 1969 GDYNIA BBL generalna K, K40
465 Rafał Lip 1981 Gdynia NYPEL REDA generalna M, M30
466 Daniel Łyś 1985 Reda NYPEL REDA generalna M, M30
467 Zenon Hartuna 1964 Piece Florian Chojnice generalna M, M50
468 Łukasz Szemberski 1987 Gdynia Drużyna Szpiku generalna M, M20
469 Pawel Osipowicz 1977 Gdynia generalna M, M30
470 Michał Rohde 1984 Rumia AGROLAND TRIATHLON TEAM generalna M, M30
471 Tomasz Orzłowski 1987 Przechlewo generalna M, M20
472 Łukasz Świątkowski 1984 Lubawa Running Bears Lubawa generalna M, M30
473 Magdalena Kiełkucka 1999 Trąbki Małe NORWOOD BIEGA generalna K, K16
474 Roman Bluj 1960 Gdynia generalna M, M50
475 Grzegorz Błondek 1983 Gdańsk Damen Engineering Gdańsk generalna M, M30
476 Krzysztof Kralka 1981 Gdynia generalna M, M30
477 Maciej Jarosz 1982 Gdańsk generalna M, M30
478 Robert Bernat 1973 Gdańsk generalna M, M40
479 Tomasz Jablonski 1988 Gdansk generalna M, M20
480 Magdalena Żelechowska 1977 Koszalin Babeczki Koszalin generalna K, K30
481 Paweł Seelieb 1984 Gdańsk Smaruj Na Trening Team generalna M, M30
482 Karolina Wilczewska 1987 Gdynia Gdynia Harbour Runners generalna K, K20
483 Tomasz Socha 1980 Gdańsk WENA Running team generalna M, M30
484 Katarzyna Korniak 1995 Gdynia generalna K, K20
485 Marcin Sojka 1979 Glucholazy generalna M, M30
486 Piotr Wiśniewski 1986 Gdynia generalna M, M20
487 Joanna Tuz 1990 Sopot generalna K, K20
488 Ewa Huryń 1973 Szczecin generalna K, K40
489 Krzysztof Lisogórski 1977 Sztum LKS Zantyr Sztum generalna M, M30
490 Kazimierz Sasko 1949 Stara Kiszewa Florian Chojnice generalna M, M60
491 Adam Mrozowski 1982 Gdynia Biegamyrazem.pl generalna M, M30
492 Przemysław Pyzalski 1977 GDYNIA generalna M, M30
493 Marek Podolski 1984 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M30
494 Dariusz Beczek 1965 Rumia dZH MW generalna M, M50
495 Patryk Polikowski 1978 Sopot ORP ,,Iskra'' generalna M, M30
496 Kamila Czech 1982 Gdynia Complexsports generalna K, K30
497 Piotr Habaj 1981 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M30
498 Jakub Sperka 1997 Gdynia StudioBezNazwy Fotograf generalna M, M20
499 JACEK PAWŁOWSKI 1965 GDYNIA BULWAR GDYNIA generalna M, M50
500 Izabela Lazarowicz-Beczek 1972 Rumia C&A generalna K, K40
501 Marcin Rogiński 1972 Gdańsk generalna M, M40
502 Edward Pasek 1968 Gdańśk Brzuszki Łakomczuszki generalna M, M40
503 jacek zybort 1976 GDYNIA generalna M, M30
504 Mateusz Sierzputowski 1990 Gdynia Sierzbud generalna M, M20
505 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań Eskimoski generalna M, M50
506 Jan Wilczewski 1985 Gdynia generalna M, M30
507 Dorota Pachwicewicz-Kiełb 1976 Gdańsk generalna K, K30
508 Adrianna Lipko 1988 Stargard Szczeciński Step By Step 3miasto generalna K, K20
509 Anita Ornatowska 1986 Gdynia Ring Raiders Gdynia generalna K, K20
510 Krystian Matusiak 1986 Gdańsk Gdańsk generalna M, M20
511 Mateusz Sułecki 1990 Gdańsk generalna M, M20
512 Mariusz Roeske 1979 Minkowice Co Ja Robię Tu ??? Team generalna M, M30
513 Piotr Wierziński 1972 Kartuzy generalna M, M40
514 Magdalena Czajkowska 1983 Gdynia generalna K, K30
515 Szymon Jojczyk 1977 Rumia AGROLAND TRIATHLON TEAM generalna M, M30
516 Sławomir Mikołajczyk 1971 Gdynia Metal generalna M, M40
517 Mateusz Jankowski 1991 Wejherowo MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA generalna M, M20
518 Bartosz Bernat 1987 Gdynia Mapei - BDC roller team generalna M, M20
519 Kamila Męczyńska 1981 Pogórze generalna K, K30
520 Aleksandra Grabowska 1983 Gdańsk generalna K, K30
521 Sylwia Śliwińska 1985 Gdynia generalna K, K30
522 Tomek Babiarz 1989 Straszyn Straszyn Biega generalna M, M20
523 Przemysław Wiecki 1977 Gdynia generalna M, M30
524 Mariusz Świtała 1975 Ostrów Wielkopolski generalna M, M40
525 Sebastian Łogin 1972 Gdańsk generalna M, M40
526 Roman Górecki 1972 Gdynia Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl generalna M, M40
527 Arkadiusz Suchecki 1970 Gdynia generalna M, M40
528 Wiktor Gajdus 1982 Gdańsk Lechia Gdańsk / VRC generalna M, M30
529 Jan Kąkol 1992 Straszyn generalna M, M20
530 Joanna Wilbik 1983 Gdańsk Akademia Biegania generalna K, K30
531 Dorota Wróblewska 1967 Gdańsk BBL Gdańsk generalna K, K40
532 Artur Szymański 1969 Gdańsk LOTOS Running Team generalna M, M40
533 Krzysztof Prokopiuk 1974 Gdynia Parkrun Gdynia generalna M, M40
534 Piotr Giedrojć 1978 Gdynia generalna M, M30
535 Anna Dettlaff 1988 Żelistrzewo generalna K, K20
536 Kacper Przekwas 1998 Dankowo generalna M, M16
537 Kamil Tomczak 1989 Darłowo generalna M, M20
538 Wojciech Podkowski 1968 Gdynia Morsy Gdyńskie/biegamyrazem.pl generalna M, M40
539 Arkadiusz Wenta 1988 Gdynia generalna M, M20
540 Tomasz Janiak 1969 Gdańsk generalna M, M40
541 Jacek Zinkel 1964 Luzino JW 3936 generalna M, M50
542 Aleksandra Buda 1977 Gdynia Parkrun gdynia generalna K, K30
543 Łukasz Kolasa 1984 Gdynia TRIDEA generalna M, M30
544 Piotr Kaszyński 1963 Sopot Padł Na Ryj Team generalna M, M50
545 Bartosz Lipka 1999 Gdynia generalna M, M16
546 Emilia Rogowska-Konat 1979 Mikoszewo EKG Mikoszewo generalna K, K30
547 Ryszard Rejmanowski 1951 GNIEW SAINT-GOBAIN SQUAD /GNIEW generalna M, M60
548 Paweł Siedlecki 1983 Gdańsk Niezwalniamy generalna M, M30
549 Łukasz Sorn 1987 Gdynia Biegamyrazem generalna M, M20
550 Aneta Kaczmarek 1976 Bytów Tenis Klub Bytów generalna K, K30
551 Bartek Zdziennicki 1982 Sztum LKS Zantyr Sztum generalna M, M30
552 MIROSŁAW KRĘGIELEWSKI 1965 GDYNIA generalna M, M50
553 Michał Ciba 1972 Wejherowo PORTA Drzwi generalna M, M40
554 Maciej Petkowski 1976 Gdynia el FARAON generalna M, M30
555 Grzegorz Rosa 1980 Luzino generalna M, M30
556 Andrzej Filipski 1961 Gowino niezrzeszony generalna M, M50
557 Marek Miklikowski 1975 Gdańsk generalna M, M40
558 Bartłomiej Jóskowski 1981 Sierakowice MebS TeaM generalna M, M30
559 Magdalena Jędrzejak 1978 Gdynia generalna K, K30
560 Sylwia Stemplewska 1984 Wejherowo generalna K, K30
561 Waldemar Renda 1964 Gdynia Gdynia Dąbrowa generalna M, M50
562 Grzegorz Konat 1978 Mikoszewo EKG Mikoszewo generalna M, M30
563 Lech Pallach 1980 Gdynia Biegamyrazem.pl generalna M, M30
564 Kamil Szerląg 1989 Gdynia generalna M, M20
565 Norbert Andersson 1978 Jarfalla generalna M, M30
566 Łukasz Skiba 1981 Gdynia Parówydżoany generalna M, M30
567 Anna Nagel 1997 Bojano Tenis Klub Bytów generalna K, K30
568 Rafał Szumlas 1980 Rumia generalna M, M30
569 Sławomir Strojnowski 1963 Gdańsk generalna M, M50
570 Wojciech Jaszczuk 1975 Gdynia generalna M, M40
571 Magdalena Szweda 1998 Gdynia generalna K, K16
572 Paweł Madej 1985 Gdańsk Akademia Biegania generalna M, M30
573 Zofia Wietecha 1983 Gdańsk runTF SKOK generalna K, K30
574 Bartosz Barański 1979 Gdańsk generalna M, M30
575 Mariusz Kwiatkowski 1980 Reda MarWoj generalna M, M30
576 Daniel Tatrocki 1977 Gdynia Runforfun Gdynia generalna M, M30
577 Agnieszka Hadam 1983 Rumia Biegam bo lubię generalna K, K30
578 Michał Olszewski 1976 Wejherowo generalna M, M30
579 Radosław Sobieś 1978 Gdynia Radmor generalna M, M30
580 Kamil Tyrański 1989 Gdynia generalna M, M20
581 Joanna Roszman 1961 Reda generalna K, K50
582 Sławek Bonik 1967 Sopot Body-Line generalna M, M40
583 Aneta Komajda 1976 Gdynia XTrainer generalna K, K30
584 Agnieszka Zalewska 1973 Gdynia Biegam Bo Lubię generalna K, K40
585 Dominika Gołębiewska 1993 Gdańsk AWFiS W GDAŃSKU generalna K, K20
586 Andrzej Zych 1971 Gdańsk generalna M, M40
587 Joanna Kamińska 1989 Gdynia generalna K, K20
588 Zenon Kaszubowski 1964 Malbork Grupa Malbork generalna M, M50
589 Patryk Borkowski 1982 elbląg generalna M, M30
590 Lesław Niespodziński 1963 Tczew Biegający Tczew generalna M, M50
591 Alicja Chwedorczuk 1962 Reda ParkrunGdynia generalna K, K50
592 Maja Klawitter 1998 Gdynia Complexsport generalna K, K16
593 Leszek Klawitter 1974 Gdynia PSGCITRON generalna M, M40
594 Mieczysław Solek 1955 Wejherowo NYPEL REDA generalna M, M60
595 Ewa Treder 1980 Grzybno Supra generalna K, K30
596 Piotr Dudka 1990 Gdańsk generalna M, M20
597 WIESŁAW TREDER 1973 GRZYBNO SUPRA generalna M, M40
598 Adam Redzik 1992 Gdynia HOOAH generalna M, M20
599 Izabela Dziabas 1985 Rumia generalna K, K30
600 Barbara Grabarczyk 1976 Gdańsk generalna K, K30
601 Tomasz Szopinski 1983 Nacmierz KB Bryza Postomino generalna M, M30
602 Zbigniew Podkówka 1960 Bydgoszcz generalna M, M50
603 JACEK STANISZEWSKI 1961 GDYNIA AKADEMIA BIEGANIA generalna M, M50
604 Marcin Ociepka 1983 Gdynia generalna M, M30
605 Artur Dymowski 1974 Gdynia generalna M, M40
606 PIOTR LATOSZEWSKI 1974 KLESZCZEWO KLESZCZEWO generalna M, M40
607 Magdalena Musiał 1997 Trąbki Małe Padł Na Ryj Team generalna K, K16
608 Bartosz Muth 1962 Gdańsk generalna M, M50
609 Renata Rozenblut 1977 Gdynia Taxout generalna K, K30
610 Marek Sokół 1975 Braniewo generalna M, M40
611 Patryk Dziabas 1982 Rumia generalna M, M30
612 Krzysztof Klebba 1983 Puck / Łebcz LKS Puck generalna M, M30
613 bartłomiej klas 1983 luzino generalna M, M30
614 Jakub Fornal 1990 Kąpino Intel Technology Poland generalna M, M20
615 Karol Wodyński 1989 Gdańsk TriMama / Vege Runners generalna M, M20
616 Anna Ludwikowska 1991 Gdynia generalna K, K20
617 Grzegorz Krause 1976 Gdańsk generalna M, M30
618 Maciej Sandach 1978 Utrecht/Gdynia macs_isa team generalna M, M30
619 Artur Kotłowski 1979 Luzino generalna M, M30
620 Tomasz Oberzig 1980 Reda generalna M, M30
621 Paweł Łosińska 1964 Gdynia generalna M, M50
622 Walenty Korthals 1959 Puck generalna M, M50
623 Marek Fornal 1962 Kąpino generalna M, M50
624 Katarzyna Spisak 1981 Gdańsk generalna K, K30
625 MACIEJ ROMANIUK 1988 SOPOT generalna M, M20
626 Adam ŚCIECHOWICZ 1972 Gdynia Centrum Operacji Morskich generalna M, M40
627 MARZENNA MATYSIAK 1997 GDYNIA UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA generalna K, K40
628 Marta Kraweczyńska 1982 Gdynia generalna K, K30
629 Maciej Klockowski 1972 Gdynia generalna M, M40
630 ANNA PAWELEC 1977 RUMIA generalna K, K30
631 Beata Słowik 1986 Gdynia Thomson Reuters generalna K, K20
632 Marcin Joachim Grzegorczyk 1991 Władysławowo Tri-Sea Władysławowo generalna M, M20
633 Damian Mąkosa 1994 Tczew generalna M, M20
634 Maciej Staniak 1985 Warszawa generalna M, M30
635 Angelika Pyzik-Kapszewicz 1987 Sztum LKS Zantyr Sztum generalna K, K20
636 Bartosz Zieliński 1988 Gdynia Tom & Jerry generalna M, M20
637 Wojciech Stańczyk 1967 Tczew Eaton Running Team generalna M, M40
638 Martyna Mąkosa 1990 Tczew generalna K, K20
639 Adam Krzykowski 1975 Gdynia generalna M, M40
640 Rafał Słomczewski 1997 Gdynia Cyklo Team generalna M, M30
642 Marek Gulda 1983 Reda runeda generalna M, M30
643 Piotr Łopuchin 1976 Gdańsk Navigatoria generalna M, M30
644 Dawid Nikrant 1987 Leśniewo LKS Ziemi Puckiej generalna M, M20
645 Maciej Chludziński 1980 Gdynia generalna M, M30
646 Elżbieta Zielińska 1968 Gdynia Tom & Jerry generalna K, K40
647 Damian Lademan 1989 Orle generalna M, M20
648 krzysztof witkowski 1973 gdansk generalna M, M40
649 Monika Fogt 1976 Gdynia generalna K, K30
650 Marlena Adamusiak 1983 Rumia Zasuwajki generalna K, K30
651 Anita Być 1974 Gdańsk generalna K, K40
652 TADEUSZ SIUZDAK 1982 GDAŃSK generalna M, M30
653 Sławomir Adamusiak 1976 Iława Zasuwajki generalna M, M30
654 Bartosz Pietrzak 1987 Wałbrzych PWT generalna M, M20
655 Piotr Miaczkowski 1981 Gdynia generalna M, M30
656 MARCIN WIETECHA 1987 GDAŃSK RUSH DENIED generalna M, M20
657 Karol Rygielski 1987 Gdynia ORKA GDYNIA generalna M, M20
658 Michał Drzewiecki 1975 Ostróda Wariat Team generalna M, M40
659 Andrzej Warzocha 1977 Gdańsk generalna M, M30
660 Anna Jasinkiewicz 1997 Gdańsk generalna K, K16
661 Anna Stadnik 1971 Ostróda generalna K, K40
662 Maciej Patyk 1989 Gdynia generalna M, M20
663 Mateusz Kilarski 1984 gdańsk generalna M, M30
664 Wojtek Tomkiel 1974 Gdynia bbl generalna M, M40
665 Michał Wenta 1974 Gdynia Fikakowo generalna M, M40
666 Anna Stępień-Sporek 1979 Gdańsk Trimama/OIRP Gdańsk generalna K, K30
667 Robert Kurnyta 1976 Gdynia COMPLEXSPORTS / KWT generalna M, M30
668 Anna Błaszczyk 1984 Gdynia Masterlease Sport Team generalna K, K30
669 Łukasz Ossowski 1981 Gdynia generalna M, M30
670 Piotr Kempczyński 1973 Gdynia generalna M, M40
671 KARINA MAKOWSKA 1976 GDAŃSK PANI GLEBA generalna K, K30
672 Mikołaj Suska 1988 Gdańsk Piast Złotów generalna M, M20
673 Tomasz Pior 1981 Konikowo generalna M, M30
674 Filip Sporek 1979 Gdańsk Trimama generalna M, M30
675 Sławomir Czaplicki 1970 Reda Runeda generalna M, M40
676 Jerzy Borkowski 1964 Gdynia MSPiR Gdynia SAR generalna M, M50
677 Łukasz Pagórski 1993 Mława generalna M, M20
678 Sławomir Koroluk 1971 Gdynia Birbanty generalna M, M40
679 Daniel Baczewski 1982 Gdańsk LOTOS Running Team generalna M, M30
680 Marcin Gryc 1983 Borkowo Co Ja robię tu??? Team generalna M, M30
681 Pawel Podolak 1983 Kosakowo Gdańska Okręgowa Izba Aptekarska generalna M, M30
682 Karina Skwierawska 1963 Gdynia generalna K, K50
683 Jarosław Musolf 1984 Pinczyn generalna M, M30
684 Dariusz Frączkiewicz 1973 Gdynia generalna M, M40
685 Łukasz Tabaczyński 1983 Gdańsk generalna M, M30
686 Jadwiga Serafinowska- Wysmyk 1957 Gdynia generalna K, K50
687 Małgorzata Piechocka 1984 Gdańsk generalna K, K30
688 Monika Kulling 1988 GNIEŻDŻEWO MORSKIE WILKI Paintball Team generalna K, K20
689 Mateusz Piątek 1986 Gdynia generalna M, M20
690 Artur Podgórski 1983 Reda generalna M, M30
691 Karol Dzido 1986 Gdynia generalna M, M20
692 Remigiusz Iwoła 1975 Gdynia Bluemar generalna M, M40
693 Jarosław Galewski 1980 Władysławowo impresja.co; „Tri-Sea” we Władysławowie generalna M, M30
694 Monika Szymańska 1979 Gdańsk Mama Biega Running Team generalna K, K30
695 Jan Koroluk 1996 Gdynia The Koroluks generalna M, M16
696 Artur Dargacz 1976 GDYNIA CAŁY CZAS DO PRZODU generalna M, M30
697 Kamila Radzieńska 1983 Gdynia generalna K, K30
698 Maciej Małkowski 1978 Gdynia generalna M, M30
699 Marek Szymański 1979 Gdynia SGS POLAND Team generalna M, M30
700 Karol Majkowski 1983 Kębłowo generalna M, M30
701 Pawel Mazur 1984 Gdynia Thomson Reuters generalna M, M30
702 Łukasz Witowski 1980 Gdynia Team Konrad generalna M, M30
703 Jan Kornacki 1946 Gdynia generalna M, M60
704 Alicja WRZOSEK 1958 Gdynia Parkrun Gdynia generalna K, K50
705 Gracjan Jędrzej Chmielewski 1993 Gdynia generalna M, M20
706 Małgorzata Makowczyńska 1971 Elbląg AQQ generalna K, K40
707 Anita Matyskiel 1974 Gdańsk generalna K, K40
708 Martyna Cześnik 1987 Starogard Gdański generalna K, K20
709 Grażyna Zieniawa 1983 Gdańsk generalna K, K30
710 WALDEMAR DĄBKIEWICZ 1975 WEJHEROWO KM PSP GDAŃSK generalna M, M40
711 Elżbieta Sarna 1990 Gdańsk ThisGirlCan generalna K, K20
712 Marcin Tarnowski 1985 Gdynia generalna M, M30
713 Sobiesław Przybylski 1980 Gdynia generalna M, M30
714 Paulina Szynkarczuk 1986 Gdynia APSE generalna K, K20
715 Paulina Banaszkiewicz 1985 Gdańsk generalna K, K30
716 Hanna Jarska 1977 Gdynia generalna K, K30
717 Mirosław Skwierz 1969 Gdańsk generalna M, M40
718 Marcin Bielicki 1984 Gdynia generalna M, M30
719 Elżbieta Tuwalska 1979 Gdańsk KL Zantyr Sztum generalna K, K30
720 Klaudia Kinas 1988 Gdynia generalna K, K20
721 Krzysztof Mikołajczak 1970 Gdynia Xtrainer.pl generalna M, M40
722 Edyta Drojecka 1972 Gdynia Gdynia Medica generalna K, K40
723 Jakub Kulas 1980 Gdynia/Puck Masakra Champions generalna M, M30
724 Wiesia Stachańczyk 1981 Gdynia KomputeryMarkowe.pl generalna K, K30
725 Anna Semeniuk 1977 Ostróda generalna K, K30
726 Piotr Łabenda 1984 Gdańsk generalna M, M30
727 Radosław Królikowski 1977 Gdansk Wiszące Ogrody Biegają generalna M, M30
728 Bartłomiej Pacholczyk 1987 Gdynia Olive Drab Garage generalna M, M20
729 Marcin Czerwonka 1983 Sopot Niusia Team ;) generalna M, M30
730 Dominik Adamczyk 1985 Sopot Akademia Biegania generalna M, M30
731 Katarzyna Szelking-Ziemianin 1985 Gdynia generalna K, K30
732 Jerzy Chlebowski 1960 Borzęcin Boręczyn generalna M, M50
733 Michał Szelking 1993 Gdynia generalna M, M20
734 Piotr Biankowski 1975 Rumia generalna M, M40
735 ANDRZEJ PODLEŚ 1967 GDAŃSK generalna M, M40
736 Dominik Bachurski 1982 Elbląg generalna M, M30
737 Paweł Bigus 1992 Lębork generalna M, M20
738 Anna Bednarek 1981 Linia Nasze Zdrowie SZEMUD generalna K, K30
739 Beata Beatrice Kapica 1988 Gdynia Kujatt Runners Team generalna K, K20
740 PIOTR ONISK 1969 GDAŃSK generalna M, M40
741 Marcin Konkol 1987 Wejherowo OSNiP WP ACTIVE TEAM generalna M, M20
742 Dominik Lis 1971 Gdansk generalna M, M40
743 Joanna Dzik 1980 Gdańsk generalna K, K30
744 Marta Kwaśnik 1983 Gdańsk PsychoRun generalna K, K30
745 Grzegorz Kolański 1973 Gdynia generalna M, M40
746 Marcin Gałązka 1982 Sztum generalna M, M30
747 Jacek Zieliński 1969 Reda biegamyrazem.pl generalna M, M40
748 Aneta Wołowiec 1979 Pruszcz Gdański GIWK Biega generalna K, K30
749 Milosz Wróblewski 1976 Bolszewo PORTA DRZWI generalna M, M30
750 Tomasz Skierka 1986 Sierakowice generalna M, M20
751 Paweł Paszkowski 1986 Borkowo Łostowickie generalna M, M20
752 Piotr Żuławski 1983 Gdynia generalna M, M30
753 Wojciech Portee 1971 Gdynia generalna M, M40
754 Robert Wojciechowski 1971 Skorzewo Integral Logistics generalna M, M40
755 Michał Kotowicz 1981 Gdynia MisioTeam generalna M, M30
756 Marcin Mazurkiewicz 1988 Grudziądz generalna M, M20
757 Sławomir Sobczak 1962 Gdynia generalna M, M50
758 Sylwia Łukaszewicz 1974 Gdańsk Osowa-biega generalna K, K40
759 Izabela Płochacka 1987 Gdynia generalna K, K20
760 Michał Wiśniewski 1977 Gdynia Andrem AB generalna M, M30
761 Dariusz Bukowski 1989 Sopot AZS UG generalna M, M20
762 Jacek Bramowicz 1984 Juszkowo generalna M, M30
763 Dariusz Wieczorek 1974 Rumia generalna M, M40
764 Grzegorz Gałka 1971 Gdańsk generalna M, M40
765 Wiktor Kowalski 1987 Sopot generalna M, M20
766 Dominika Kotuła 1983 Gdańsk Blue Media Team generalna K, K30
767 JACEK GRZENKOWICZ 1997 GDYNIA LARA FABIO TEAM generalna M, M16
768 Rafał Klajnert 1978 Gdynia Gdynia Sport Team generalna M, M30
769 Marcin Safranow 1978 Gdańsk Optima generalna M, M30
770 Maria Teleżyńska 1991 Bolszewo generalna K, K20
771 Malwina Siama 1978 Gdańsk ja i tyle generalna K, K30
772 Sebastian Zakrzewski 1979 Gdynia generalna M, M30
773 Marcin Nowak 1978 Łapino Biegoholicy generalna M, M30
774 Marta Złotopolska 1976 Gdańsk generalna K, K30
775 Mirosława Wieczorek 1974 Rumia generalna K, K40
776 Wojciech Jacaszek 1982 Pogórze generalna M, M30
777 Roman Grzechnik 1949 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M60
778 Michał Matusewicz 1981 Gdynia MatiLeo generalna M, M30
779 Ariadna Jankowska 1990 Sopot AZS UG generalna K, K20
780 Beata Niewińska 1965 Gdańsk generalna K, K50
781 Adam Dobosz 1994 Gdynia Strzelecka WKS FLOTA Gdynia generalna M, M20
782 Adam Czerwiński 1957 Elbląg Meritum Bank i Partnerzy generalna M, M50
783 Dominik Opanowicz 1987 Rumia UKS Siódemka generalna M, M20
784 Maciej Dabek 1977 Gdynia Oscar Pistorius generalna M, M30
785 Iwona Stolc 1976 Gdańsk generalna K, K30
786 Agata Grzenkowicz 1998 Gdynia LARA FABIO TEAM generalna M, M16
787 Sebastian Olewczynski 1977 Wejherowo Padł Na Ryj Team generalna M, M30
788 Jacek Mogiłka 1980 Malbork generalna M, M30
789 Maciej Karlikowski 1981 Gdańśk generalna M, M30
790 Magdalena Dudkowska 1981 Pruszcz Gdański generalna K, K30
791 Regina Czerwińska 1959 Elbląg Meritum Bank i Partnerzy generalna K, K50
792 Wioleta Karschnia 1992 Mrzezino Co JA robię tu ??? TEAM generalna K, K20
793 Agata Splettstoehser 1998 Bytów III LO Gdynia generalna K, K16
794 Dominika Gołębiewska 1993 Gdańsk generalna K, K20
795 Mateusz Cirocki 1991 Gdańsk AZS UG / PG generalna M, M20
796 Tomasz Krzak 1981 Gdynia BiegoholicyZJednejUlicy generalna M, M30
797 Jacek Welfle 198 Gdynia Parkrun Gdynia generalna M, M30
798 Damian Mrożek 1976 Gdynia Hydrostacja.pl generalna M, M30
799 Aleksandra Kozłowska 1994 Gdynia generalna K, K20
800 Monika Kozłowska 1965 Gdynia generalna K, K50
801 Witold Płotka 1967 Straszyn Straszyn Bieg generalna M, M40
802 Malgorzata Plotka 1967 Straszyn Straszyn Bieg generalna K, K40
803 Adam Podgórski 1985 Gdynia generalna M, M30
804 Paweł Jakubowski 1978 Gdansk BBL Gdansk i zBN Gdansk generalna M, M30
805 Grzegorz Gosk 1978 Gdańsk Kancelaria G.Gosk & Partnerzy generalna M, M30
806 Mikołaj Szlagowski 1987 Sopot LOTOS Running Team generalna M, M20
807 Sebastian Bernat 1976 Warszawa generalna M, M30
808 Tamara Uryniuk 1965 Gdańsk Jeunesse generalna K, K50
809 Bartłomiej Górski 1990 Smętowo Graniczne - generalna M, M20
810 Adam Gołąbiewski 1982 Władysławowo Gdynia Harbour Runners generalna M, M30
811 Marta Gajewska 1982 Warszawa Gajewska generalna K, K30
812 Barbara Kurcz 1971 Koszalin Babeczki Koszalin/biegnijmy.pl generalna K, K40
813 Wojciech Klarowski 1985 Gdynia generalna M, M30
814 Jacek Zawadzki 1975 Gdynia generalna M, M40
815 Kinga Mollus 1995 Smarzewo generalna K, K20
816 Kamil Kamac 1981 Gdansk generalna M, M30
817 Mariusz Kowalewski 1984 Zblewo run-log.com generalna M, M30
818 Mateusz Hewelt 1989 Puck Borussia Dortmund generalna M, M20
819 Marek Łupina 1971 Gdynia generalna M, M40
820 Adrainna Gołuńska-Łupina 1972 Gdynia generalna K, K40
821 Robert Piwoński 1977 Toruń KM UMK Toruń generalna M, M30
822 Alina Podbielska 1969 Toruń KM UMK Toruń generalna K, K40
823 Ewa Jankowska 1996 Łasin --- generalna K, K16
824 ROBERT PIETRZYKOWSKI 1971 GDYNIA LENA TEAM generalna M, M40
825 Marta Prasek 1982 Gdynia generalna K, K30
826 Marcin Siwiński 1986 Gdynia Biznest generalna M, M20
827 Adam Witkowski 1990 Gdynia generalna M, M20
828 Marcin Zielke 1984 Wejherowo generalna M, M30
829 Jarosław Heyka 1971 Lębork Team ASA-Biegiem po zdrowie. generalna M, M40
830 Adam Sobków 1966 Gdynia BHMW-Gdynia generalna M, M40
831 Adam Brzeski 1980 Chałupy generalna M, M30
832 Nadja Laszczyk 1983 Reda generalna K, K30
833 Piotr Tomaszewski 1971 Rumia generalna M, M40
834 Mariusz Turski 1975 Gdańsk generalna M, M40
835 Agnieszka turska 1980 gdansk Akadiemia Biegania generalna K, K30
836 Aleksandra Beczek 1979 Suchy Dwór Parkrun Gdynia generalna K, K30
837 Sebastian Górka 1974 Pszczółki generalna M, M40
838 Tomek Sznajder 1976 Gdańsk Tridea Team generalna M, M30
839 Daniel Charun 1986 Gdańsk Ujeścisko Może Wszystko generalna M, M20
840 Emilia Kozłowska 1981 Gdańsk generalna K, K30
841 Rafał Zając 1978 Łódź Bażant team generalna M, M30
842 Marcin Szary 1972 Gdynia SZARY.PL generalna M, M40
843 KATARZYNA PANKOWSKA 1983 IŁAWA generalna K, K30
844 Rafał Rzepa 1980 Gdynia generalna M, M30
845 Janusz SZELIGA 1967 Gdynia MW generalna M, M40
846 Mariusz Wilk 1982 Toruń generalna M, M30
847 Magdalena Wilk 1982 Toruń generalna K, K30
848 Arkadiusz Piróg 1982 sztum LKS ZANTYR SZTUM generalna M, M30
849 Anna Gołębiewska 1983 Gdańsk generalna K, K30
850 Anna Piekarczyk 1986 Wejherowo generalna K, K20
851 Radek Lisowski 1971 Człuchów Contra Mors generalna M, M40
852 Piotr Mielewczyk 1990 Lębork EY Business Advisory generalna M, M20
853 Renata Nowakowska 1978 Gdynia generalna K, K30
854 Henryk Drawc 1965 Gdańsk Bractwo Biegowe BGK generalna M, M50
855 Dariusz Rynkiewicz 1977 Kosakowo Herkules Running Team generalna M, M30
856 Sławomir Beczek 1977 Suchy Dwór Stena Line Runners generalna M, M30
857 Tomasz Cieślak 1986 Gdynia Gdynia Sport Team generalna M, M20
858 Paweł Goździewicz 1977 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M30
859 Leszek Zając 1978 Gdańsk Trzymiasto generalna M, M30
860 Piotr Krasiński 1972 Tczew prze-BIEGLI generalna M, M40
861 Damian Ćwik 1979 Gdynia generalna M, M30
862 Urszula Meler 1981 Pruszcz Gdański generalna K, K30
863 Mariusz Bednarz 1979 Rumia DZH MW generalna M, M30
864 Maciej Śledź 1985 Tuchola Japan Promotion Team generalna M, M30
865 Tomasz Walczak 1978 Gdynia BHMW-Gdynia generalna M, M30
866 Krzysztof Miczko 1997 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M40
867 Dominika Karger 1976 Sopot prze-BIEGLI generalna K, K30
868 Aleksandra Bystram 1967 PUCK TRI-SEA Władysławowo generalna K, K40
869 BŁAŻEJ KRÓL 1987 KĘBŁOWO GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA generalna M, M20
870 Benedykt Dubien 1980 Dabrowka Eaton Running Team generalna M, M30
871 Ewelina Dubien 1980 Dabrowka Szybcior Dabrowka generalna K, K30
872 Mateusz Bogorodz 1986 Mrągowo generalna M, M20
873 Rafał Zimny 1974 Żukowo coRelacja.pl generalna M, M40
874 Bogdan Ciechociński 1969 Gdynia generalna M, M40
875 Adam Kuchnowski 1987 Gdynia generalna M, M20
876 Jerzy Ścibior 1985 Gdańsk generalna M, M30
877 Wojciech Ulewicz 1969 Gdańsk generalna M, M40
878 Tadeusz Okuniewicz 1971 Elbląg Aflofarm Running Team generalna M, M40
879 Sandra Sutor 1986 Gdynia RMDC generalna K, K20
880 Rafał Siejka 1977 Pogórze dOW generalna M, M30
881 Robert Neubauer 1974 Reda generalna M, M40
882 Jarosław Rojek 1985 Tczew generalna M, M30
883 Krzysztof Ustarbowski 1991 Swarzewo generalna M, M20
884 Michał Orłowski 1987 Gdańsk generalna M, M20
885 Artur Czapliński 1973 Gdynia generalna M, M40
886 Wojciech Kawecki 1975 Banino BULL RACING TEAM generalna M, M40
887 Andrzej Humiński 1977 Gdańsk Eaton Running Team generalna M, M30
888 Katarzyna Szyca 1979 Gdańsk generalna K, K30
889 Grzegorz Kozłowski 1965 Leśniewo OPEC Gdynia generalna M, M50
890 Marcin Kożuch 1976 Dąbrówka Tczewska Eaton Running Team generalna M, M30
891 Piotr Topolski 1979 Gdańsk generalna M, M30
892 Grzegorz Waletko 1979 Gdynia 3FO generalna M, M30
893 Tadeusz Barszczewski 1974 Mrągowo 10. Warszawski Pułk Samochodowy generalna M, M40
894 Paweł Englert 1976 Gdynia BHMW_Gdynia generalna M, M30
895 Damian Wnuk 1990 Wielki Klincz generalna M, M20
896 Marek Sanewski 1991 Sztum generalna M, M20
897 Rafał Sosiński 1980 Gdynia Sportevo generalna M, M30
898 Przemysław Miszka 1982 Rumia OPEC Gdynia generalna M, M30
899 ANNA ŻABIEŁOWICZ 1975 REDA generalna K, K40
900 ANDRZEJ KOTUŁA 1956 GDYNIA SZCZENURZE generalna M, M50
901 Artur Szmidt 1981 Malbork generalna M, M30
902 Marcin Curyło 1984 Władysławowo generalna M, M30
903 Olga Hycza 1976 Gdynia OLTECH Team generalna K, K30
904 Mikołaj Czerwonka 1980 Sopot HanuKuba generalna M, M30
905 Grzegorz Kwiatkowski 1975 Gdańsk Klub Wodny "Gdańskie Lwy" generalna M, M40
906 Maciej Czarny 1985 Reda generalna M, M30
907 KAROLINA KURPISZ-KASPRZAK 1979 GDYNIA TSHCiU AIKIDO generalna K, K30
908 Andrzej Kajut 1952 Straszyn generalna M, M60
909 Monika Biskupska 1983 Gdańsk generalna K, K30
910 Artur Welke 1977 Gdynia DSZMD generalna M, M30
911 Adam Sowiński 1971 Gdynia generalna M, M40
912 Agnieszka Gruszka 1979 Gdynia Gdynia Sport Team generalna K, K30
913 Robert Mikołajczyk 1971 Gdynia CompleXsports generalna M, M40
914 Leszek Pawlak 1979 Gdynia MatiLeo generalna M, M30
915 Marek Richert 1981 Gdynia generalna M, M30
916 Szymon Grabowski 1980 Gdynia GetResponse generalna M, M30
917 Łukasz Olechnowicz 1990 Gdańsk Volanto - WE RUN THE INTERNET generalna M, M20
918 MARIUSZ KOSATKO 1974 GDYNIA ULAMA TEAM generalna M, M40
919 GRZEGORZ FARAN 1972 SULMIN GTSulmin generalna M, M40
920 Beata Welfle 1997 Gdynia Welfle generalna K, K16
921 Magdalena Sowula 1988 Gdańsk Crazy racoon generalna K, K20
922 Jan Świderski 1967 Pasłęk KB BBL Pasłęk generalna M, M40
923 Waldemar Kowalski 1985 Gdańsk generalna M, M30
924 Wojciech Cejko 1975 Banino Dead on Arrival generalna M, M40
925 Krzysztof Kołkowski 1972 Gdynia PSG Citron generalna M, M40
926 Rafał Biniaś 1978 Gdynia generalna M, M30
927 Stanislaw Romanowicz 1982 Gdansk generalna M, M30
928 Anna Kołkowska 1972 Gdynia PSG Citron generalna K, K40
929 Robert Pawłowski 1986 Straszyn generalna M, M20
930 Piotr Raszkowski 1987 Gdańsk FOREST Forever Gdańsk generalna M, M20
931 Maciej Cipielewski 1990 Gdańsk PG generalna M, M20
932 Ireneusz Haber 1962 Grudziądz generalna M, M50
933 Maria Haber 1992 Grudziądz generalna K, K20
934 Karol Kujawski 1990 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Runners generalna M, M20
935 Andrzej Muszyński 1980 Gdynia generalna M, M30
936 Szymon Nadolny 1988 Bartoszyce Whizbrand Group generalna M, M20
937 Marta Nowocin 1986 Gdańsk Stena Line Runners generalna K, K20
938 Karol Dragan 1974 Gdynia generalna M, M40
939 Tomasz Koliński 1972 Gdynia generalna M, M40
940 Adam Strehlau 1977 Gdańsk generalna M, M30
941 Bogusław Pergoł 1972 Gdańsk GIWK BIEGA generalna M, M40
942 Elżbieta Rogowska 1991 Gdańsk generalna K, K20
943 Przemysław Orłowski 1974 Gdańsk Smashing Pąpkins generalna M, M40
944 Mirosław Grala 1961 Chwaszczyno generalna M, M50
945 Anna Pergoł 1973 Gdańsk generalna K, K40
946 Piotr Miłek 1971 Rumia Tak sobie biegam generalna M, M40
947 Maciej Walkiewicz 1979 Sopot generalna M, M30
948 Tomasz Gil 1954 Gdynia RADMOR generalna M, M60
949 Olga Podrażka 1988 Gdynia generalna K, K20
950 Mirosław Bohun 1979 Gdańsk Aktywni Grupa Travel generalna M, M30
951 Robert Bogdański 1971 Gdańsk PARTNER NIERUCHOMOŚCI generalna M, M40
952 Marcin Miszewski 1998 Gdynia Intel Runners generalna M, M16
953 Michał Salwin 1978 Gdynia generalna M, M30
954 Łukasz Pomagruk 1989 Gdańsk generalna M, M20
955 Jerzy Markowski 1986 Gdynia generalna M, M20
956 Tomasz Łapiński 1976 Gdańsk generalna M, M30
957 Sabina Banaczyk 1979 Gdynia generalna K, K30
958 Dorota Serafin 1977 Rokitki Eaton Running Team generalna K, K30
959 Adam Pesta 1969 Gdynia Azymut 45 generalna M, M40
960 Aleksander Frolików 1980 Gdynia ComplexSports generalna M, M30
961 Mariusz Redwanz 1989 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Runners generalna M, M20
962 Monika Pankiewicz 1975 Wiślinka generalna K, K40
963 KRZYSZTOF CIESZYŃSKI 1977 MISZEWO generalna M, M30
964 Barbara WILBRANDT 1961 Gdańsk AkademiaBiegania generalna K, K50
965 Radosław Oponowicz 1989 Koszalin generalna M, M20
966 Joanna Cyprusewicz 1984 Gdańsk Parówydżoany generalna K, K30
967 Mirka Rosa 1961 Władysławowo generalna K, K50
968 Krzysztof Masalon 1979 Tczew generalna M, M30
969 Marek Rosa 1952 Władysławowo generalna M, M60
970 Patryk Łukaszewski 1990 Gdańsk generalna M, M20
971 Michał Kruk 1981 Gdynia Nexus Team generalna M, M30
972 Grzegorz Brandt 1984 Sopot BigYellowFoot generalna M, M30
973 Magdalena Arent 1978 Gdańsk Akademia Biegania/ KreativSport generalna K, K30
974 Damian Mucha 1975 Koleczkowo FREE generalna M, M40
975 marcin kondraciuk 1988 gdynia generalna M, M20
976 Danuta Stoltman 1992 Małe Zanie generalna K, K20
977 Rafał Czaja 1976 Gdańsk Run TF SKOK generalna M, M30
978 RAFAŁ ROSZKO 1981 RUMIA KPW GDYNIA generalna M, M30
979 Joanna Plata 1985 GDYNIA SEX AND 3CITY generalna K, K30
980 Grzegorz Wielbiński 1977 Gdańsk ADVA Optical Networking generalna M, M30
981 Magdalena Groszewska 1975 Gdynia generalna K, K40
982 Bartek Filipowicz 1975 Gdansk Intel Runners generalna M, M40
983 Natalia Filipowicz 1977 Gdansk generalna K, K30
984 Danuta Godlewska 1985 Gdynia generalna K, K30
985 Anna Witowska 1988 Gdynia generalna K, K20
986 Marcin Polański 1991 Sztutowo generalna M, M20
987 Kamil Andrusz 1978 Gdańsk Tridea Team / Mniam.NET generalna M, M30
988 Jolanta Tarkowska - Fanslau 1963 Starogard Gdański generalna K, K50
989 Karol Fanslau 1994 Starogard Gdański generalna M, M20
990 Magdalena Fanslau 1992 Starogard Gdański generalna K, K20
991 Paweł Deska 1976 Gdańsk generalna M, M30
992 Marcin Majkowski 1971 Gdynia Salony PHU Meble generalna M, M40
993 Jacek Rybarczyk 1968 Gdańsk Grupa Trójmiasto generalna M, M40
994 Wojtek Sotnik 1982 Gdańsk generalna M, M30
995 Łukasz Stachurski 1979 Gdańsk generalna M, M30
996 Georgis Bogdanis 1955 Sopot MICROSYSTEM generalna M, M60
997 ALEKSANDRA ŚWITOŃSKA 1970 Gdynia biegamyrazem generalna K, K40
998 Beata Sobik 1980 Gdańsk Pruszcz Biega generalna K, K30
999 Elzbieta Kalinowska 1980 Gdansk Active Life generalna K, K30
1000 Piotr Odya 1985 Gdańsk generalna M, M30
1001 Bartosz Łowicki 1989 Pruszcz Gdanski Pruszcz Biega generalna M, M20
1002 Magdalena Grabowska 1980 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega generalna K, K30
1003 Piotr Kalinowski 1981 Gdansk Active Life generalna M, M30
1004 Alina Kujawa 1971 Gdańsk Nothing will stop me generalna K, K40
1005 Alicja Barszczewska 1976 Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo generalna K, K30
1006 Agnieszka Węgrzyn 1986 Gdynia generalna K, K20
1007 Anna Fedro 1985 Gdynia generalna K, K30
1008 Aneta Zwolińska 1977 Mosty Platan Biega generalna K, K30
1009 Roman Baranowski 1973 Wejherowo PORTA DRZWI generalna M, M40
1010 Mariusz Koza 1978 Straszyn generalna M, M30
1011 Krzysztof Śliwiński 1977 Sopot generalna M, M30
1012 Jarosław Jezusek 1978 Gdynia Biegamina generalna M, M30
1013 Cezary Mrozowicz 1978 Gdynia NEXUS Team generalna M, M30
1014 Krzysztof Szczęsnowicz 1992 Gdynia generalna M, M20
1015 Joanna Zawistowska 1979 Gdynia KZ RADOŚĆ ŻYCIA generalna K, K30
1016 Michał Kotlarz 1979 Gdynia generalna M, M30
1017 Robert Bąk 1973 Gdańsk Team Bączków generalna M, M40
1018 Andrzej Barchanowski 1969 Słupsk generalna M, M40
1019 Anna Szumlas 1981 Połchowo generalna K, K30
1020 Marcin Langa 1981 wejherowo Baltycka Team generalna M, M30
1021 Kinga Cichosz 1989 Bytów generalna K, K20
1022 Adam Daszczyński 1972 Gdańsk Adaśko Team generalna M, M40
1023 Tomasz Głowacki 1976 Wejherowo KS ISKRA AMW generalna M, M30
1024 Tomasz Zaborski 1985 Sopot generalna M, M30
1025 ROBERT CYRTA 1974 GDAŃSK generalna M, M40
1026 Robert Maćkowiak 1985 Bartoszyce generalna M, M30
1027 Sławomira Pajewska 1955 Gdynia generalna K, K60
1028 Rafał Tybura 1972 Gdynia generalna M, M40
1029 Paweł Kulas 1981 Gdynia Pączek & Pączek generalna M, M30
1030 Andrzej Kasperowicz 1987 Gdynia KWT generalna M, M20
1031 Bartosz Karpowicz 1978 Gdynia 273 generalna M, M30
1032 Rafał Padzik 1971 SUCHY DWÓR TAG! generalna M, M40
1033 Robert Sieklucki 1974 Lębork generalna M, M40
1034 Władysław Pohnke 1946 Gdańsk generalna M, M60
1035 Damian Konieczny 1985 Gdynia www.kkkancelaria.pl generalna M, M30
1036 Aleksandra Pietsch 1990 Gdynia generalna K, K20
1037 WALDEMAR POKOJSKI 1967 Pogórze generalna M, M40
1038 Krzysztof Kwiatkowski 1974 Kościerzyna REMUS Kościerzyna generalna M, M40
1039 Katarzyna Tuszyńska 1975 Gdańsk XTRAINER generalna K, K40
1040 Aleksandra Śliwińska 1994 Kosakowo generalna K, K20
1041 Sebastian Sikora 1076 Gdynia bankieria.pl generalna M, M30
1042 Marcin Jasiński 1988 Gdynia generalna M, M20
1043 Daniel Dawidowski 1981 Rumia Sesil generalna M, M30
1044 Przemysław Piesik 1985 Gdynia jsnvhfgnwe3othwfhlnvkxvn5mscjhlfk2wjoijwerjqoijsis generalna M, M30
1045 Michal Wierzbicki 1983 Sopot Biegamy az sie .... team generalna M, M30
1046 DARIUSZ ŁOBUZIŃSKI 1976 HAJNÓWKA generalna M, M30
1047 Andrzej Kołacki 1977 Gdynia RescuePro Team generalna M, M30
1048 Grzegorz Mazur 1981 Gdańsk generalna M, M30
1049 Małgorzata Sikorska 1974 Wejherowo generalna K, K40
1050 Małgorzata Mazur 1977 Słupsk generalna K, K30
1051 Mirosław Skwierawski 1964 Gdynia generalna M, M50
1052 Paweł Hołowacz 1987 Lębork generalna M, M20
1053 Grzegorz Legiędź 1985 Gdańsk generalna M, M30
1054 Karol Piekac 1982 Słupsk ZUS generalna M, M30
1055 Jerzy Wolicki-Wolszleger 1978 Gdańsk generalna M, M30
1056 JAKUB PADZIK 1999 SUCHY DWÓR TAG! generalna M, M16
1057 Paweł Krompiewski 1978 Gdynia generalna M, M30
1058 Krzysztof Procajło 1978 Grudziądz generalna M, M30
1059 Bartosz Półczyński 1977 Przyjaźń generalna M, M30
1060 Bartłomiej Nowak 1980 Gdynia generalna M, M30
1061 Krzysztof Kołdys 1977 Gdańsk wh.com generalna M, M30
1062 Maciej Szarejko 1984 Sopot O co biega? generalna M, M30
1063 Marcin Więckowski 1977 Gdynia whizbrand generalna M, M30
1064 Sebastian Laskowski 1978 Gdynia Papunis Team generalna M, M30
1065 Aneta Jankowska 1992 Gdańsk generalna K, K20
1066 Kamil Sobociński 1982 Gdynia pożarnicy.pl generalna M, M30
1067 Agnieszka Kurowska 1973 Gdynia generalna K, K40
1068 Rafał Stokrocki 1976 Gdańsk Hiszpańska Inkwizycja generalna M, M30
1069 Piotr Kabacinski 1975 Gdynia Kabacinski generalna M, M40
1070 Maciej Tuszyński 1979 Gdańsk generalna M, M30
1071 Agnieszka Makałowska 1981 Władysławowo generalna K, K30
1072 Michał Maciąg 1990 Gdynia RKS Chuwdu generalna M, M20
1073 ANTONI GAZARKIEWICZ 1952 GDAŃSK BIURO HYDROGRAFICZNE MW GDYNIA generalna M, M60
1074 Joanna Knaak 1987 Gdańsk Akademia Biegania generalna K, K20
1075 Tomasz Janiak 1967 Gdynia Arka Gdynia generalna M, M40
1076 Marek Łucyk 1977 Gdynia Gdynia Sport Team generalna M, M30
1077 Rafał Kłudkowski 1991 Słupsk generalna M, M20
1078 Joanna Kogut 1973 Gdańsk Akademia Biegania generalna K, K40
1079 Jakub Domski 1990 Łęczyce generalna M, M20
1080 Bartłomiej Brzuszkiewicz 1979 Kwidzyn Brzuszki generalna M, M30
1081 Tomasz Nikrant 1984 Wejherowo generalna M, M30
1082 DANIEL OKROY 1974 GDYNIA generalna M, M40
1083 Paweł Łakomski 1985 Gdynia O Co Biega? / KB&CF generalna M, M30
1084 Martin Maciejewski 1993 Tczew generalna M, M20
1085 Ryszard Sikora 1979 Pasłęk BBL Pasłęk generalna M, M30
1086 Rafał Jaciński 1976 GDYNIA BMG STARS TEAM generalna M, M30
1087 Jerzy Seroka 1977 Gdańsk Triathlon Trójmiasto generalna M, M30
1088 Joanna Łucyk 1984 Gdynia Gdynia Sport Team generalna K, K30
1089 Michał Gwardyś 1990 Łeba generalna M, M20
1090 Ludwik Czernecki 1979 Borkowo generalna M, M30
1091 Antoni Grabowski 1984 GDAŃSK Mężczyzna generalna M, M30
1092 Ewelina Keler 1990 Wejherowo MTB- Małe trójmiasto biega generalna K, K20
1093 Wojciech Choma 1981 Gdynia charakteristhekey generalna M, M30
1094 Przemysław Ługiewicz 1980 Gdańsk generalna M, M30
1095 JANUSZ CICHOWSKI 1985 ELBLĄG DĄBROWAR generalna M, M30
1096 Waldemar Schmidt 1958 Rumia MTB Wejherowo generalna M, M50
1097 Marek Biegała 1984 Gdańsk Biegnij Krzyś Biegnij generalna M, M30
1098 adam zielonka 1965 gdynia generalna M, M50
1099 Mariola Czupowska 1990 GDYNIA SEX AND 3CITY generalna K, K20
1100 Katarzyna Archacka 1973 Pruszcz Gdański Kręcona generalna K, K40
1101 Aleksandra Toporek 1970 Przodkowo NPSR generalna K, K40
1102 Magdalena Jażdżewska 1993 Gdynia generalna K, K20
1103 Hubert Konkol 1993 Orle HOOAH generalna M, M20
1104 Karol Kozak 1984 Gdynia Padł Na Ryj Team generalna M, M30
1105 Slawomir Swat 1983 Gdynia VB Polska generalna M, M30
1106 Jarosław Popek 1974 Gdynia generalna M, M40
1107 Rafał Bronk 1987 Rumia generalna M, M20
1108 Włodzimierz Rejek 1980 Gdańsk generalna M, M30
1109 Robert Teśka 1986 Wejherowo generalna M, M20
1110 Anna Dettlaff 1987 Krokowa generalna K, K20
1111 Olgierd Trojankowski 1957 Gdynia generalna M, M50
1112 Ewa Krasińska 1964 Gdynia Zdrowie w Żukowie generalna K, K50
1113 Andrzej Masłowski 1972 Gdynia biegamyrazem.pl/ORANEGE POLSKA generalna M, M40
1114 Małgorzata Masłowska 1975 Gdynia biegamyrazem.pl generalna K, K40
1115 Elżbieta Sobocińska 1969 Mosty generalna K, K40
1116 Tomasz Krasiński 1964 Gdynia RUN TF SKOK generalna M, M50
1117 Mateusz Świerczyński 1991 Gdańsk generalna M, M20
1118 Tomasz Szulc 1967 Gdańsk generalna M, M40
1119 Grzegorz Lasocki 1971 Gdynia generalna M, M40
1120 Aleksander Ignaciuk 1977 Gdańsk śport.pl generalna M, M30
1121 Tomasz Flis 1981 Janów Lubelski generalna M, M30
1122 Rafał Synak 1976 Pruszcz Gdański biegam bo lubię generalna M, M30
1123 Grzegorz Elmiś 1975 HEL Helskie Wichry generalna M, M40
1124 asia edel 1983 gdańsk generalna K, K30
1125 Magdalena Robakowska 1982 Gdynia generalna K, K30
1126 Sławomir Gdaniec 1966 Tczew MKS Sambor Tczew generalna M, M40
1127 Dorota Knioła 1976 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz generalna K, K30
1128 Dominika Rączkowska 1984 Gdynia generalna K, K30
1130 Szymon Liedtke 1997 Grudziądz I LO Grudziądz generalna M, M16
1131 Adrian Kowalski 1988 Dąbrowa Górnicza Hobbici CM UMK generalna M, M20
1132 katarzyna Żytkiewicz 1994 Gdańsk generalna K, K20
1133 Michał Putko 1990 Gdańsk Hobbici CM UMK generalna M, M20
1134 Dawid Sobolewski 1979 Gdynia generalna M, M30
1135 Andrzej Bajc 1975 Gdynia Team Nutrilite generalna M, M40
1136 Paweł Rakoczy 1966 Gdynia Jola & Paweł Biegiem Przez Życie generalna M, M40
1137 Alicja Kaniewska 1967 Grudziądz Akademia Biegania generalna K, K40
1138 Stefan Gajewski 1961 Gdańsk generalna M, M50
1139 Dawid Szuliński 1986 Kwidzyn generalna M, M20
1140 Grzegorz Eliszewski 1986 Gdańsk Intel Runners generalna M, M20
1141 Aneta Szóstakiewicz 1973 Potęgowo generalna K, K40
1142 Karolina Pokwicka 1976 Gdańsk generalna K, K30
1143 Tomasz Olender 1988 Grudziądz generalna M, M20
1144 Katarzyna Wolska 1982 Gdynia generalna K, K30
1145 Marek Jankowski 1957 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz generalna M, M50
1146 Jacek Tarkowski 1961 Tczew EbroGym Tczew generalna M, M50
1147 Łukasz Owerczuk 1982 Gdańsk NOVEO interactive generalna M, M30
1148 Bartosz Lewandowski 1986 Bytów generalna M, M20
1149 Przemysław Nagórski 1981 Gdynia generalna M, M30
1150 Michał Niedźwiedzki 1985 Gdynia BLUE MEDIA TEAM generalna M, M30
1151 Maciej Nowak 1989 Pruszcz Gdański Nuone generalna M, M20
1152 Miłosz Jeneralski 1978 Tuchola generalna M, M30
1153 Aleksandra Kasprzykowska 1982 Lębork generalna K, K30
1154 Agnieszka Rupińska 1978 Gdańsk Dream Team generalna K, K30
1155 Tomek Browarczyk 1982 Łebieńska Huta orp Grom generalna M, M30
1156 Leszek Klepacz 1997 Gdynia generalna M, M30
1157 Mirosław Babirecki 1971 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM generalna M, M40
1158 Anna Sułkowska 1985 Lębork generalna K, K30
1159 Michał Marciniuk 1982 Gdynia Kancelaria KFMM generalna M, M30
1160 Andrzej Pawełko 1965 Gdynia generalna M, M50
1161 Roman Kwaśniewski 1960 Starogard Gdański KKB Starogard Gdański generalna M, M50
1162 Robert Ronduda 1976 Gdynia KMP Gdynia generalna M, M30
1163 Adam Serocki 1973 Elblag 21 WOG Elbląg Draczynski Team generalna M, M40
1164 Damian Dziaduch 1989 Gdynia generalna M, M20
1165 Szymon Chrostowski 1986 Otomin Enjoy the game generalna M, M20
1166 Bożena Znarowska 1963 Elblag WSzZ Ortopedia Elbląg generalna K, K50
1167 Sławomir Prena 1986 Gościcino KM PSP Gdynia generalna M, M20
1168 JACEK JAJUS 1971 Gdańsk generalna M, M40
1169 Maciej Stępień 1980 Koleczkowo generalna M, M30
1170 Jacek Wojsznis 1987 Szczecin generalna M, M20
1171 Stanisław Karwat 1959 Szczecinek Parkrun Szczecinek generalna M, M50
1172 Piotr Wysocki 1986 Gdynia Dymano Team generalna M, M20
1173 Jan Wodyński 1987 Gdańsk TriMama generalna M, M20
1174 Sławomir Stebelski 1981 Gdynia generalna M, M30
1175 Barbara Brzezińska 1967 Gdynia Parkrun Gdynia generalna K, K40
1176 Adam Priebe 1980 Gdynia generalna M, M30
1177 Joanna Schab 1976 Warszawa aleTempo generalna K, K30
1178 Kamila Latus 1986 Widawa Sieradz Biega generalna K, K20
1179 ALINA KOŃCZAK 1961 Władysławowo Tri-Sea Władysławowo generalna K, K50
1180 Piotr Bieniewski 1990 Sopot generalna M, M20
1181 EDYTA ŚLESZYCKA 1971 GDAŃSK generalna K, K40
1182 Jakub Barański 1978 Gdańsk www.sprezyny-gdansk.pl generalna M, M30
1183 Leszek Borzestowski 1981 Kartuzy generalna M, M30
1184 Hanna Całka 1982 Korpele generalna K, K30
1185 ANNA ŚLESZYCKA 1998 GDAŃSK generalna K, K16
1186 Jacek Filbrandt 1978 Gdańsk generalna M, M30
1187 Mariusz Głowacki 1984 Pruszcz Gdański generalna M, M30
1188 Tomasz Wielgosz 1980 PASŁĘK generalna M, M30
1189 Piotr Nowosielski 1973 Sztum LKS Zantyr Sztum generalna M, M40
1190 Robert Witkowski 1965 Gdynia generalna M, M50
1191 Karol Chlebowski 1977 Reda Redalika generalna M, M30
1192 Adam Borowski 1978 Inowroclaw Activextreme Grupa Amazis generalna M, M30
1193 Krzysztof Brzostek 1969 Rumia white river generalna M, M40
1194 Adrian Madejewski 1987 Wejherowo MTB generalna M, M20
1195 Joanna Ciesielska 1993 Gdańsk Girls On Wheels/Xtrainer.pl generalna K, K20
1196 Robert Mazurczak 1982 Gdańsk IMPULS generalna M, M30
1197 Emilia Czop 1990 Malbork generalna K, K20
1198 Sławomir Walkusz 1983 Kębłowo Triathlon Trojmiasto generalna M, M30
1199 Paweł Brzostek 1995 Rumia white river generalna M, M20
1200 Tomasz Jańczak 1978 Gdańsk ComplexSports generalna M, M30
1201 Paweł Dreschel 1975 Gdynia JULEK TEAM generalna M, M40
1202 Rafał Osuch 1974 Krynica Morska generalna M, M40
1203 Adam Kowalski 1982 Gdańsk NEXUS Team generalna M, M30
1204 Krzysztof Boryszewski 1978 Gdynia generalna M, M30
1205 BEATA KAMIŃSKA 1986 POZNAŃ NIGHT RUNNERS / KOBIETY BIEGAJA generalna K, K20
1206 Tomasz Ulikowski 1981 PASŁĘK generalna M, M30
1207 rafał stasiukiewicz 1980 gdynia FC ALBATROS generalna M, M30
1208 Katarzyna Ziółkowska 1973 Pępowo generalna K, K40
1209 Marta Naczyk 1989 Gdynia INTERSPORT generalna K, K20
1210 Jerzy Pietraszkiewicz 1964 Gdynia generalna M, M50
1211 Bartosz Grygorowicz 1990 Gdańsk Kulik&Kurek generalna M, M20
1212 PRZEMYSŁAW JAKUSZ 1985 WEJHEROWO generalna M, M30
1213 Elżbieta Mosica 1997 Gdańsk generalna K, K50
1214 Marcin Klaman 1978 Gdynia run4you generalna M, M30
1215 Radosław Szymański 1969 Gdańsk generalna M, M40
1216 Adam Nałęcz 1988 Straszyn Straszyn Biega generalna M, M20
1217 Magdalena Chrzanowska 1971 Suchy Dwór generalna K, K40
1218 Natalia Szymańska 1991 Gdańsk generalna K, K20
1219 Jakub Peter 1982 Strzebielino MamaPlus.pl generalna M, M30
1220 Robert Chrzanowski 1970 Suchy Dwór generalna M, M40
1221 Marek Kowalik 1965 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Runners/CichyPort RunTeam generalna M, M50
1222 Ewa Krasińska-Mitura 1980 Rumia Parkrun Gdynia generalna K, K30
1223 Andrzej Wąsik 1973 Gdańsk Akademia Biegania generalna M, M40
1224 Wojciech Cyplik 1975 KĄPINO PRZE-BIEGLI generalna M, M40
1225 Karol Kołkowski 1998 Gdynia PSG Citron generalna M, M16
1226 Małgorzata Kieda 1989 Żelistrzewo generalna K, K20
1227 Łukasz Żuchowski 1983 Gdynia generalna M, M30
1228 Andrzej Podjaski 1982 Gdańsk generalna M, M30
1229 Michał Kowalik 1988 Gdynia Kasia Fans generalna M, M20
1230 Sławek Szymków 1970 Straszyn Torus Triathlon Team generalna M, M40
1231 Damian Lesner 1974 Puck LESNER generalna M, M40
1232 Michał Twarowski 1973 Gdańsk generalna M, M40
1233 Joanna Lorenc 1986 Gdańsk FitPoint4U generalna K, K20
1234 Michał Kosiński 1985 Gdańsk FitPoint4U generalna M, M30
1235 Wiesław Wiwatowski 1971 Gdynia generalna M, M40
1236 Grzegorz Lewandowski 1983 Gdynia generalna M, M30
1237 Rafał Ringwelski 1982 Gdynia Orkiestra Reprezentacyjna MW generalna M, M30
1238 Agnieszka Gruchała 1977 Gdynia POiNT generalna K, K30
1239 Mateusz Drop 1983 Gdańsk generalna M, M30
1240 Bartosz Prokurat 1980 Gdynia BBL generalna M, M30
1241 Jacek Manteufel 1997 Węgry Grupa Malbork generalna M, M16
1242 Tomasz Demko 1978 Gdynia generalna M, M30
1243 Robert Kaniewski 1972 Gdańsk Aktywny Sopot generalna M, M40
1244 Ignacy Stopnicki 1944 Słupsk Tupot Ustka generalna M, M70
1245 Agnieszka Adamowicz 1971 Sopot Aktywny Sopot generalna K, K40
1246 Radomir Radke 1986 Gdańsk RADO generalna M, M20
1247 Dorota Waletko 1980 Gdynia generalna K, K30
1248 Karolina Romska 1984 Żukowo