Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
2 TOMASZ GRYCKO 1992 WŁADYSŁAWOWO UKS BLIZA WŁADYSŁAWOWO/ ADIDAS RUNNING generalna M, M20
3 Marek Kowalski 1991 Żukowo GKS Żukowo generalna M, M20
4 Michał Rolbiecki 1986 Wejherowo LKB im. Braci Petk Lębork generalna M, M30
5 Maciej Kubiak 1988 Reda Zoeller Tech/Endure generalna M, M20
6 Michał Czapiński 1982 Reda HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK generalna M, M30
7 Marcin Miszewski 1988 Gdynia Intel Runners generalna M, M20
8 Damian Sławiński 1987 Gdynia LKS Zorza Gdynia generalna M, M30
9 Ewelina Paprocka 1987 Obliwice Obliwice generalna K, K30
10 Kamila Pobłocka-Dobrowolska 1990 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork generalna K, K20
11 Marta Łagownik 1995 Gdańsk Smaruj Na Trening Team generalna K, K20
12 Katarzyna Pobłocka 1994 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork generalna K, K20
13 Monika Rolbiecka 1988 Wejherowo Maja Team generalna K, K20
14 Gosiunia Pazda-Pozorska 1982 Kobylnica Night Runners Słupsk generalna K, K30
15 Aleksandra Pochranowicz 1990 Biały Bór AZS Uniwersytet Gdański generalna K, K20
16 Aleksandra Baranowska - Trzasko 1979 Gdynia El Contragolpe generalna K, K30
17 Barbara Bączek-Motała 1972 Rumia ZSP nr 2 Wejherowo generalna K, K40
18 Piotr POBŁOCKI 1965 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork generalna M, M50
19 Piotr Mielewczyk 1990 Lębork Adidas Runners generalna M, M20
20 Jacek Krawczyk 1996 Rumia UKS Tri-Team Rumia generalna M, M20
25 Michal Okon 1975 Gdynia Parkrun Gdynia generalna M, M40
31 Piotr Malinowski 1988 Sopot ZHR generalna M, M20
32 Alan Stachurski 1993 Gdynia JakDzikiTEAM generalna M, M20
33 Anna Sokolowska 1982 Gdynia biegamyrazem.pl generalna K, K30
34 Sebastian Zakrzewski 1979 Gdynia generalna M, M30
35 Jakub Rzechowski 1988 Gdynia generalna M, M20
36 Maciej Borucki 1984 Gdynia generalna M, M30
37 Katarzyna Babicka 1989 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team generalna K, K20
38 Natalia Karska 1989 Gdynia Pani generalna K, K20
39 Jakub Gołąb 1984 Gdańsk Napieramy generalna M, M30
40 Marcin Brzeski 1983 Rumia M & P generalna M, M30
41 Michał Nowak 1986 RADUNICA RADUNICA TEAM generalna M, M30
42 Maciej Salamaga 1984 RUMIA lubi3 z4pierda1ac generalna M, M30
43 Bartosz Korjat 1984 Gdynia strefatuningu.pl generalna M, M30
44 Przemysław Mroczek 1992 Gdańsk generalna M, M20
45 Joanna Błaszczyk 1992 Gdynia generalna K, K20
46 Łukasz Bartnik 1978 Gdynia generalna M, M30
47 Kamil Karski 1989 Gdynia generalna M, M20
48 Elżbieta Bluj 1985 Gdynia generalna K, K30
49 Natalia Ruchlewicz 1994 Sztum generalna K, K20
50 Krystian Sekulski 1981 Gdańsk generalna M, M30
51 Marcin Kubiak 1980 Gdynia Dowództwo BLMW generalna M, M30
52 Adam Drzewiecki 1989 Gdynia generalna M, M20
53 Olaf Kowalewski 1945 Wejherowo TKKF Truchtacze generalna M, M70
54 Leszek Gontarz 1970 Gdańsk generalna M, M40
55 Krzysztof Bednarek 1968 Gdynia SPORTEVO generalna M, M40
56 Jakub Trąmpczyński 1987 Warszawa FCWS generalna M, M30
57 Urszula Ruchlewicz 1969 Sztum generalna K, K40
58 Bartłomiej Klas 1983 Luzino generalna M, M30
59 Michał Seta 1981 Gdynia Padł Na Ryj Team generalna M, M30
60 Łukasz Zieliński 1991 Gdynia foto-trojmiasto.pl generalna M, M20
61 Oskar Keller 1988 Gdańsk HOSSA TEAM generalna M, M20
62 Artur Kotłowski 1979 Luzino generalna M, M30
63 Witold Albecki 1972 Wejherowo AKKUS generalna M, M40
64 Agnieszka Sułkowska 1980 Gdynia Kolorowa Drużyna Nessi generalna K, K30
65 Borys Bator 1984 Gdynia generalna M, M30
66 Maria Ossowska 1978 Gdynia generalna K, K30
67 Marcin Bartłomiejczyk 1984 Kwidzyn generalna M, M30
68 Tomasz Dybowski 1997 Lębork III LO GDYNIA generalna M, M20
69 MIROSŁAW KRĘGIELEWSKI 1965 GDYNIA generalna M, M50
70 Krzysztof Orent 1984 Warszawa TAG generalna M, M30
71 Tomasz Łukowicz 1984 Gdynia generalna M, M30
72 Tadeusz Paszkowski 1984 gdynia HandBalltic Promotion generalna M, M30
73 Rafał Szulkowski 1974 Gdańsk YMAA Sopot-Gdańsk generalna M, M40
74 Sławomir Smyk 1980 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team generalna M, M30
75 Andrzej Dziergiewicz 1992 Ostróda generalna M, M20
76 Dariusz Józefowicz 1971 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM generalna M, M40
77 Michał Janiak 1992 Rumia Arka Gdynia generalna M, M20
78 Sławomir Pujszo 1976 Chwaszczyno Chwaszczyno Biega generalna M, M40
79 Daniel Sienkiewicz 1992 Polkowice Intel Runners generalna M, M20
80 Krystian Januszewski 1984 Chojnice wracamdozdrowia.pl generalna M, M30
81 Dawid Pawłowski 1985 Gdańsk Sportdata generalna M, M30
82 Wojciech Stępiński 1996 Gdynia ZHR generalna M, M20
83 Kamila Szulc 1984 Gdynia generalna K, K30
84 Michał Gumowski 1987 Gdynia generalna M, M30
85 Patrycja Nikodemczyk 1985 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team generalna K, K30
86 Grzegorz Parulski 1972 Gdańsk GPaction.pl TEAM generalna M, M40
87 Dorota Socha 1982 Gdynia generalna K, K30
88 Patryk Łazarski 1991 Wałbrzych Colgate Palmolive Świdnica generalna M, M20
89 Dorota Serafin 1977 Rokitki Eaton Running Team/Biegający Tczew generalna K, K40
90 Aleksandra Bartsch 1988 Gdynia generalna K, K20
91 Sandra Ronkowska 1992 Gdańsk 10 generalna K, K20
92 Piotr Skowron 1973 Gdynia generalna M, M40
93 Marzena Wojciechowska 1971 Ustarbowo generalna K, K40
94 Roman Bluj 1960 Gdynia generalna M, M50
95 Michał Sudoł 1981 Wejherowo lubi3 z4pierda1ac generalna M, M30
96 Jacek Chrapkowski 1977 Gdynia OPEC Gdynia generalna M, M40
97 Rafał Reginia 1984 Gdańsk Night Runners Gdańsk generalna M, M30
98 Maciej Sokołowski 1982 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M30
99 Artur Sarak 1988 Braniewo Braniewo generalna M, M20
100 Łukasz Pagórski 1993 Mława NULL generalna M, M20
101 Joanna Warczak 1988 Gdynia generalna K, K20
102 Dariusz Kiedrowski 1977 Gdynia generalna M, M40
103 Danuta Makowska 1977 Jabłonowo Pomorskie generalna K, K40
104 Daniel Urbaniak 1979 Rumia K.F.M.-UDO generalna M, M30
105 Krystian Bianga 1983 RUMIA BARCA:)) generalna M, M30
106 Maciej Rekieć 1982 Suchy Dwór BigYellowFoot Adventure Team generalna M, M30
107 Maciej Jusza 1984 Gdańsk Intel Runners generalna M, M30
108 ARTUR DARGACZ 1976 GDYNIA MARCOPOL RUNNING TEAM generalna M, M40
109 Alina Konieczka 1972 Gdynia generalna K, K40
110 Monika Ostapczuk 1980 Gdynia Nałogowi Pożeracze Kilometrów generalna K, K30
111 Urszula Sertel 1984 Gdańsk LOTOS Running Team generalna K, K30
112 Michał Panek 1984 Sopot Padł Na Ryj Team generalna M, M30
113 Milena Bławat 1980 Somonino generalna K, K30
114 Krzysztof Boruszewski 1975 Lębork generalna M, M40
115 Ewa Łukowicz 1986 Gdynia generalna K, K30
116 Dariusz Serafin 1973 Rokitki generalna M, M40
117 Magdalena Bilińska 1976 Gorzów Wlkp. KW PSP Gorzów Wlkp. generalna K, K40
118 Błażej Łukaszewski 1994 Lekarty Uniwesytet Gdański generalna M, M20
119 Jakub Kowalczyk 1987 Gdynia generalna M, M30
120 Żanetta Arciuch 1976 Gdynia Parkrun Gdynia generalna K, K40
121 KSENIA SUDOŁ 1978 WEJHEROWO lubi3 z4pierda1ac generalna K, K30
122 Kamila Kupis 1990 Gdynia generalna K, K20
123 Katarzyna Dokrzewska 1985 Gdynia generalna K, K30
124 Łukasz Laskowski 1990 Gdynia K.F.M.-UDO generalna M, M20
125 Szymon Talbierz 1987 Gdynia Ultivia Team - www.ultivia.pl generalna M, M30
126 Marcin Paszkiewicz 1977 Gdańsk generalna M, M40
127 Piotr Grzyś 1991 Gdynia generalna M, M20
128 Aneta Myślińska 1989 Gdynia C&A generalna K, K20
129 Arkadiusz Gardzielewski 1986 Wrocław arkadiuszgardzielewski.pl generalna M, M30
130 Michał Bohla 1988 Gdańsk generalna M, M20
131 Małgorzata Matulewska 1963 Gdynia generalna K, K50
132 Marek Dorobczyński 1985 Chałupy Chałupy generalna M, M30
133 Elżbieta Radziszewska 1984 Gdańsk generalna K, K30
134 Filip Kieliba 1989 Gdynia generalna M, M20
135 Krzysztof Sośnicki 1948 Hel generalna M, M60
136 Michał Kamiński 1974 Grudziądz generalna M, M40
137 Wiktor Szopiński 1978 Starogard Gdański GTS équipe generalna M, M30
138 DARIUSZ ŚWIRSKI 1967 GDYNIA - generalna M, M50
139 Andrzej Zakrzacki 1978 Gdynia generalna M, M30
140 Maciej Stolarczyk 1970 Gdańsk generalna M, M40
141 Krzysiek Charzyński 1988 Gdynia JJ generalna M, M20
142 Mariusz Rosenkranc 1985 Gdynia Tri Team Rumia generalna M, M30
143 Marcin Lipiecki 1983 Gdynia PUH Auto-Mobil sp. z o.o. generalna M, M30
144 Maciej Różański 1977 Gowino generalna M, M40
145 Sebastian Dowbusz 1978 Kartuzy generalna M, M30
146 Krzysztof Zawistowski 1991 Miasteczko Krajeńskie KP PSP Piła generalna M, M20
147 Jarosław Fryca 1984 Gdynia generalna M, M30
148 Rafał Głowacki 1977 Gdańsk EkstraFAN generalna M, M40
149 Karol Dampc 1986 Reda Bike u up / Semeko AquaSfera generalna M, M30
150 Dariusz Urbański 1986 Gdynia generalna M, M30
151 Mikołaj Wierzbicki 1978 Gdynia generalna M, M30
152 Kamil Ostapczuk 1976 Gdynia Nałogowi Pożeracze Kilometrów generalna M, M40
153 Grzegorz Cucjew 1984 Gdynia Padaka Squad generalna M, M30
154 Piotr Szajdziuk 1975 Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING generalna M, M40
155 Oskar Lewiński 1976 Gdynia AIC TEAM generalna M, M40
156 Michał Pellowski 1972 Gdańsk generalna M, M40
157 Konrad Mrozewski 1990 Sopot Kainos generalna M, M20
158 Hubert Pietkiewicz 1991 Gdańsk CFP generalna M, M20
159 Ewa Piórko 1975 Gdańsk Goyello Power Club generalna K, K40
160 Natalia Jastrzębowska 1988 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team generalna K, K20
161 Aleksander Radziszewski 1960 Gdynia Go Olek, Go! generalna M, M50
162 Joanna Więcielewska 1982 Gdynia BigYellowFootAdventureTeam generalna K, K30
163 Marta Kaczyńska 1984 Gdańsk generalna K, K30
164 Paweł Bubółka 1977 Tczew GTS equipe generalna M, M40
165 Paweł Spławiński 1978 Tczew Metrix Running Team generalna M, M30
166 Łukasz Formela 1975 Kartuzy generalna M, M40
167 Grzegorz Kepka 1989 wejherowo MajaTeam generalna M, M20
168 Iga Klimecka-Aksamit 1978 Warszawa generalna K, K30
169 Dawid Krupiński 1984 Gdynia ZT KPW GDYNIA generalna M, M30
170 Aleksandra Świeżyńska 1990 gdynia BigYellowFoot Adventure Team generalna K, K20
171 Przemysław Smeja 1982 Reda Runeda / Iś&Ti generalna M, M30
172 Paweł Tarełko 1981 Gdynia generalna M, M30
173 Anna Wysocka 1985 Gdynia generalna K, K30
174 Tomasz Makarski 1976 Gdańsk MM Projekt generalna M, M40
175 Katarzyna Kowalak 1986 Kartuzy generalna K, K30
176 Jędrzej Karpiński 1993 Gdynia generalna M, M20
177 Adam Greczyło 1976 Gdynia GO TRI KKS TEAM generalna M, M40
178 Paweł Wysocki 1982 Gdynia generalna M, M30
179 Damian Dorosz 1990 Rumia Decathlon Rumia generalna M, M20
180 Anna Kaczor 1981 Gdynia generalna K, K30
181 Alicja Kusińska 1975 Stare Polichno Polichno TEAM generalna K, K40
182 Andrzej Podjaski 1982 Gdańsk generalna M, M30
183 Daniel Szurek 1982 Gdańsk PlanetBike generalna M, M30
184 Michał Brzeski 1982 Rumia M & P generalna M, M30
185 Karolina Potulska 1977 Gdynia generalna K, K40
186 Krzysztof Krasnodębski 1982 Gdynia generalna M, M30
187 Tomasz Skawiński 1971 Gdynia NEXUS Team generalna M, M40
188 Ilona Stec 1986 Kwidzyn generalna K, K30
189 Michał Dzioba 1973 Sopot NeOn Sopot generalna M, M40
190 Piotr Przybysz 1982 Rumia generalna M, M30
191 Artur Zieliński 1965 Gdynia 3CityCules generalna M, M50
192 Agnieszka Chyła 1984 Gdynia generalna K, K30
193 Maciej Maciejewski 1977 Gdynia Maciej Maciejewski generalna M, M40
194 Radosław Orłowski 1978 Sopot HOSSA TEAM generalna M, M30
195 Michał Siomak 1977 Gdańsk generalna M, M40
196 Michał Wapiński 1988 Gdynia Pozdro&Poćwicz. generalna M, M20
197 Aleksander Filipski 1975 Gdynia Wymiatacze generalna M, M40
198 Barbara Kruszyńska 1963 Tczew Biegający Tczew generalna K, K50
199 Karol Bernatowicz 1989 Szymbark generalna M, M20
200 WALDEMAR DĄBKIEWICZ 1975 WEJHEROWO generalna M, M40
201 Katarzyna Gwozdecka 1988 Gdynia generalna K, K20
202 Basia Żelazko 1984 gdańsk generalna K, K30
203 Karol Rymarkiewicz 1980 Gdańsk generalna M, M30
204 Martyna Knot 1986 Borkowo generalna K, K30
206 Adam Lesiński 1978 Gdynia Lesionki generalna M, M30
207 Waldemar Lica 1973 Gdynia generalna M, M40
208 Łukasz Nowakowski 1978 Gdynia LOTOS Team / Endure Team generalna M, M30
209 Tadeusz Szewczak 1955 Rumia generalna M, M60
210 Tomasz Szczegielniak 1980 Gdańsk generalna M, M30
211 Ewa Maj-Płotka 1983 Wejherowo Maja Team generalna K, K30
212 Anna Fedro 1985 Gdynia generalna K, K30
213 Adi Wittbrot 1976 Kosakowo META generalna M, M40
214 Damian Kaniecki 1978 Gdynia KRS Formoza generalna M, M30
215 Tomasz Korpalski 1981 Gdańsk Team FRIENS generalna M, M30
216 Agnieszka Pokorska 1994 Sopot generalna K, K20
217 Kamil Czaiński 1993 Kowale generalna M, M20
218 Karol Piekac 1982 Słupsk ZUS generalna M, M30
219 Sławomir Ruczko 1977 Gdynia USAA Ruczko generalna M, M40
220 Marcin Stanisław Podlewski 1982 Gdańsk generalna M, M30
221 Łukasz Wojciechowski 1986 Rumia generalna M, M30
222 Agnieszka Kmiecik 1976 Gdynia LOTOS Running Team generalna K, K40
223 Tomasz Ptaszek 1983 Gdynia Sailors generalna M, M30
224 Igor Pecz 1988 Żelistrzewo Ks Korona Żelistrzewo / JW 1832 generalna M, M20
225 Adrian Wagner 1980 Gdynia generalna M, M30
226 Waldemar Zasada 1978 Władysławowo feniksjastrzebia.pl generalna M, M30
227 Justyna Abramczyk 1984 Ustka generalna K, K30
228 Edward Polanowski 1953 Ostróda Ostróda generalna M, M60
229 Jacek Filbrandt 1978 Gdańsk AIC TEAM generalna M, M30
230 Renia Jagielska 1986 Gdynia generalna K, K30
231 Grazyna Tarwid 1995 Gdynia generalna K, K20
232 Bartosz Pękalski 1981 Gdańsk generalna M, M30
233 Horia Dragusinoiu 1985 Gdynia Thomson Reuters generalna M, M30
234 Adam Szymański 1973 Lębork generalna M, M40
235 Agnieszka Pękalska 1983 Gdańsk generalna K, K30
236 Leszek Dajer 1972 Gdynia generalna M, M40
237 Wojciech Cempa 1975 Gdynia RANGO team generalna M, M40
238 Tomasz Puchalski 1975 Gdańsk GIWK Biega generalna M, M40
239 Paweł Kawałkowski 1989 Gdańsk generalna M, M20
240 Rafał Sosiński 1980 Gdynia Sportevo generalna M, M30
241 Mateusz Styś 1987 Gdańsk Spokojnie to tylko kontuzja generalna M, M30
242 Przemysław Skrobacz 1988 Reda generalna M, M20
243 Joanna Kujawska-Frejlich 1985 Gdynia M&P generalna K, K30
244 Piotr Kowalik 1987 Swornegacie BeKa Swornegacie generalna M, M30
245 Piotr Zabłocki 1981 GDYNIA AIC TEAM generalna M, M30
246 Łukasz Gałka 1991 Gdynia Rim Tim Team Braniewo generalna M, M20
247 Paweł Solarczyk 1979 Gdynia generalna M, M30
248 Daniel Leyk 1988 Luzino Stowarzyszenie Akademia Inicjatyw Obywatelskich generalna M, M20
249 Malwina Szumińska 1988 Gdynia generalna K, K20
250 Ewa Pasierbska 1995 Gdańsk generalna K, K20
251 Dagmara Pokorska 1990 Gdańsk generalna K, K20
252 Igor Kopeć 1976 Gdynia generalna M, M40
253 Radosław Jędrzejczak 1989 Gdańsk generalna M, M20
254 Łukasz Karolak 1979 Gdańsk generalna M, M30
255 Mirosław Barejko 1979 Bąkowo STUDIO S7 Banino generalna M, M30
256 Marek Duch 1974 Gdańsk GForces generalna M, M40
257 Ilona Radecka 1987 Malbork Run 4 Fun generalna K, K30
258 Tomasz Janiak 1967 Gdynia Arka Gdynia generalna M, M50
259 MACIEK POGORZELSKI 1973 Straszyn Straszyn Biega generalna M, M40
260 Magdalena Kostra 1979 Gdynia TEAM KTM generalna K, K30
261 Agata Małecka 1991 Gdynia Endure Team generalna K, K20
262 Daniel Łukaszewicz 1975 Gdańsk generalna M, M40
263 Bartosz Jachimowicz 1984 Gdańsk generalna M, M30
264 Dorota Piekarska 1978 GDYNIA generalna K, K30
265 Aleksandra Żakowicz 1982 Bydgoszcz generalna K, K30
266 Wioletta Becker 1972 Lębork generalna K, K40
267 Jerzy Pietraszkiewicz 1964 Gdynia generalna M, M50
268 Piotr Wika 1967 Rewa Bithunters generalna M, M50
269 Dawid Wika 1992 Rewa Bithunters generalna M, M20
270 Tomasz Jułkowski 1992 Gdynia generalna M, M20
271 Arkadiusz KEMPIŃSKI 1971 GDYNIA PIERŚCIEŃIA generalna M, M40
272 Mieszko Szubiński 1991 Gdynia Xtrainer.pl generalna M, M20
273 Sławomir Piotrowski 1978 Gdańsk generalna M, M30
274 Anna Józefowicz 1985 Gdynia Kobieta generalna K, K30
275 Marika Domozych 1995 Gdynia generalna K, K20
276 Marcin Sobczak 1971 Rumia Endure Team generalna M, M40
277 Sławomir Kuchciński 1977 Mława LOTOS Running Team generalna M, M40
278 Adam Rydzkowski 1987 Gdańsk BBL Gdańsk generalna M, M30
279 Jarosław Ruciński 1978 Gdańsk Biegnę na pociąg generalna M, M30
280 Krzysztof Kowalkowski 1982 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Runners generalna M, M30
281 Marcin Tul 1981 Gdynia generalna M, M30
282 Wojtek Mróz 1985 Gdynia generalna M, M30
283 Krzysztof Bautembach 1970 Reda generalna M, M40
284 Piotr Romanowicz 1973 Rotmanka Spartan generalna M, M40
285 Karolina Dalecka 1981 Gdynia generalna K, K30
286 Irena Sojecka 1966 Hel generalna K, K50
287 Krzysztof Wawrzkiewicz 1986 Gdynia generalna M, M30
288 Aga Sieracka 1978 Gdańsk Goyello Power Club generalna K, K30
289 Michał Wasilewski 1973 Gdańsk generalna M, M40
290 Agata Słomińska 1989 Brusy generalna K, K20
291 Mieczysław Kowalik 1961 Gdynia Kowaliki generalna M, M50
292 Dawid Wegner 1988 Gdynia generalna M, M20
293 Borys Stefański 1991 Żukowo generalna M, M20
294 Kasia Tul 1982 Gdynia generalna K, K30
295 Joanna Bilskaa 1983 Gdynia generalna K, K30
296 Agnieszka Wałęga 1981 Gdynia generalna K, K30
297 Marcin Hinz 1984 Rumia www.IronFactory.pl generalna M, M30
298 Piotr Smoliński 1987 Gdynia Morsy Gdyńskie / BBL Gdynia generalna M, M30
299 Bartosz Szajerka 1991 Rumia generalna M, M20
300 Piotr Dalka 1973 Człuchów generalna M, M40
301 Anna Kwidzińska 1982 Gdańsk generalna K, K30
302 Piotr Kabacinski 1975 Gdynia TriKabaTeam generalna M, M40
303 Adam szymanowski 1977 gdynia DUDYCZ team generalna M, M40
304 Sylwia Morzuch 1977 GDYNIA Jeszcze nie wieczór generalna K, K40
305 Dariusz Żywicki 1984 Wejherowo generalna M, M30
306 Paulina Kowalkowska 1982 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Runners generalna K, K30
307 Michal Kabacinski 2000 Gdynia TriKabaTeam generalna M, M16
308 Krzysztof Kaczor 1989 Gdynia generalna M, M20
309 Bozena Kowalewska 1969 Gdynia CTM TEAM generalna K, K40
310 Martyna Rożniakowska 1993 Wejherowo generalna K, K20
311 Piotr Zmysłowski 1984 Gdańsk generalna M, M30
312 Bozena Hinca 1981 Gdynia Park run Gdynia generalna K, K30
313 Krzysztof Szajerka 1963 Rumia generalna M, M50
314 Łukasz Opęchowski 1987 Gdańsk generalna M, M30
315 Łukasz Grabowski 1990 Osiek generalna M, M20
316 Bartosz Kiszkiel 1985 Cedry Małe generalna M, M30
317 Ireneusz Halak 1973 Warszawa Wirujące Korby generalna M, M40
318 Danuta Richert 1977 Tuchom generalna K, K40
319 Mateusz Bogorodz 1986 Mrągowo generalna M, M30
320 Roman Paschke 1978 Gdynia ShipCup generalna M, M30
321 Michał Dziubich 1983 Gdańsk generalna M, M30
322 Paulina Koberda 1982 Gdynia generalna K, K30
323 Damian Mattik 1962 Sopot generalna M, M50
324 Anastazja Łuczak 1988 Gdynia generalna K, K20
325 Joanna Konkol 1980 Kąpino generalna K, K30
326 MACIEK MROZIAK 1970 GDYGNIA generalna M, M40
327 Łukasz Braszka 1988 Gdynia generalna M, M20
328 Joanna Wiłkopeć 1985 Gdynia generalna K, K30
329 jan iwanicki 1975 gdynia generalna M, M40
330 Łukasz Zatorski 1988 Gdynia WSP KPW Gdynia generalna M, M20
331 PAWEł BĄK 1977 WIATROWIEC generalna M, M40
332 Artur Nowicki 1984 Malczyce JW 1889 5kz generalna M, M30
333 Sybilla Stolarczyk 1969 Gdynia Mieciu Team generalna K, K40
334 Michał Senwicki 1988 Rumia generalna M, M20
335 Lukasz Stachowiak 1990 Gdansk Thomson Reuters generalna M, M20
336 Laura Stolarczyk 1999 Gdynia Mieciu Team, X LO Gdynia generalna K, K16
337 Łukasz Józefowicz 1993 Działdowo generalna M, M20
338 Jacek Klawikowski 1984 Rumia generalna M, M30
339 Piotr Konkol 1979 Kąpino generalna M, M30
340 Wojciech Petriczek 1983 Iława Rezerwowe Psy generalna M, M30
341 Jarosław Piechowski 1979 Chojnice Chojnice generalna M, M30
342 Łukasz Wolny 1985 Gdańsk Wolny Team generalna M, M30
343 Marcin PAKUŁA 1973 GDYNIA ORLOWO PAKULA Team generalna M, M40
344 Hubert Karnabal 1984 Sopot generalna M, M30
345 Aleksandra Kowalska 1989 Sopot generalna K, K20
346 WOJCIECH JARMUŻ 1983 RÓŻYNY CROSSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI generalna M, M30
347 Joanna Bondarenko 1993 Lublin AZS UG / Running Penguins generalna K, K20
348 Mateusz Westa 1987 Gdynia generalna M, M30
349 Małgorzata Bartniczak 1965 Gdynia MALBAR generalna K, K50
350 Asia Prętnik 1980 Gdynia Prętnik Team generalna K, K30
351 Marek Korol 1977 Gdańsk Smaruj na Trening Team generalna M, M40
352 Daniel Skrzypkowski 1972 Gdynia SPORTFAZA.pl generalna M, M40
353 Michał Dolistowski 1978 Gdynia K.F.M. - UDO generalna M, M30
354 Maciej Krajewski 1985 Gdynia YAMEO generalna M, M30
355 Wojciech Kujatt 1977 Gdynia Run Pro Sport generalna M, M40
356 Przemak Korzeniewski 1986 Gdynia generalna M, M30
357 Grzegorz Piechowski 1972 Chojnice generalna M, M40
358 Tama Sko 1971 Gdańsk Handloteka generalna K, K40
359 Adrian Jaroniec 1998 Rumia generalna M, M16
360 Milosz Tworkowski 1978 Gdynia generalna M, M30
361 Anna PAKUŁA 1975 GDYNIA ORLOWO PAKULA Team generalna K, K40
362 Daniel Gryszko 1977 Pruszcz Gdański Straszyn biega generalna M, M40
363 Michał Jarzyński 1990 Gdynia Browar w plenerze:) generalna M, M20
364 Norbert Jurkiewicz 1979 Gdańsk generalna M, M30
365 Patryk Kurkowski 1990 Gdańsk generalna M, M20
366 Przemysław Pachut 1976 Gdynia Run Vegan generalna M, M40
367 Monika Bluj-Bruderek 1986 Gdańsk Active Team OSNiP WP Gdynia generalna K, K30
368 Maciej Warczak 1986 Gdynia generalna M, M30
369 Waldemar Bogusz 1962 Tczew Waldemar Bogusz generalna M, M50
370 Anna Gmyz 1979 Gdynia generalna K, K30
371 Katarzyna Wachulska 1993 Gdańsk generalna K, K20
372 Michał Bojanowski 1981 Lębork 42,2 Lębork generalna M, M30
373 Michał Skałkowski 1991 Sopot skalkowski.pl generalna M, M20
374 Wojciech Blew 1963 Gdańsk LOTOS Running Team generalna M, M50
375 Mariusz Sikorski 1985 Gdańsk Technicy Magicy generalna M, M30
376 Monika Krajewska 1986 Puck generalna K, K30
377 Marcin Szczęsny 1984 Gdańsk generalna M, M30
378 JOANNA KUMKOWSKA 1985 Malbork Grupa Malbork generalna K, K30
379 Paulina Stankiewicz 1990 Gdańsk generalna K, K20
380 Ryszard Brożyna 1965 Gdynia generalna M, M50
381 Michał Telepski 1986 Pruszcz Gdański Lufthansa Systems Poland Runners generalna M, M30
382 Antoni Grabowski 1984 GDAŃSK porannybiegacz.pl generalna M, M30
383 Piotr Jędrych 1992 Orzysz Mistrz świata to stan umysłu generalna M, M20
384 Wojciech Pociejewski 1986 Manchester generalna M, M30
385 zygfryd liban 1943 tczew biegajacytczew generalna M, M70
386 Leonard Wróbel 1957 Gdańsk generalna M, M60
387 KRZYSZTOF BEDNAREK 1955 GDAŃSK Calypso Team generalna M, M60
388 Marcin Lemańczyk 1976 Gdynia generalna M, M40
389 Agnieszka Wyszyńska 1985 Reda generalna K, K30
390 Marta Chmura-Escobar 1985 Gdynia generalna K, K30
391 Kacper Kąkol 1993 Gdynia Na metrażu generalna M, M20
392 Łukasz Ławicki 1987 Gdynia generalna M, M30
393 Edyta Kędzia 1971 Gdańsk SBRT Trójmiasto generalna K, K40
394 Bartosz Lisicki 1983 Pogórze generalna M, M30
395 Paweł Kulas 1981 Pogórze Pączek & Pączek generalna M, M30
396 Rafał Sroczyński 1973 Gdańsk generalna M, M40
397 Marek Wydra 1973 Gdynia generalna M, M40
398 Kamila Banaś 1995 Tarnobrzeg Na metrażu generalna K, K20
399 Jolanta Martyka 1977 Gdynia Biegamyrazem.pl generalna K, K40
400 Przemek Korzeniowski 1987 Gdynia Wypad na Miasto generalna M, M30
401 Jacek Tyminski 1966 Gdynia Vetro Shipping Sports Team generalna M, M50
402 Grzegorz Grabowski 1974 Gdynia generalna M, M40
403 Daniel Chełkowski 1989 ŚWIECIE CHEŁEK TEAM 49BLoT generalna M, M20
404 KAMIL SZCZEPAŃCZYK 1982 GDAŃSK HOSSA TEAM generalna M, M30
405 Daniel Bruderek 1986 Gdańsk generalna M, M30
406 Michał Felon 1977 Gdynia Opec Gdynia generalna M, M40
407 Joanna Mieczkowska 1987 Gdynia generalna K, K30
408 Janusz Piechota 1952 Gdańsk generalna M, M60
409 Ewelina Szweda 1993 Sianowo generalna K, K20
410 Robert Czerniak 1986 Mosty UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK Lębork generalna M, M30
411 Michał Matusewicz 1981 Gdynia MatiLeo generalna M, M30
412 Aldona Trzebiatowska 1977 Gdynia generalna K, K40
413 PIOTR PYSZNIK 1979 SKARSZEWY CHEŁEK TEAM generalna M, M30
414 Grzegorz Misiejko 1984 Gdynia WICZLINO TEAM generalna M, M30
415 Barbara Kuczkowska 1974 Gdańsk generalna K, K40
416 Mateusz Linda 1985 Gdańsk Goyello Power Club generalna M, M30
417 Jerzy Szymański 1944 Kurzętnik Drwęca Nowe Miasto Lubawskie generalna M, M70
418 Daniel Strzelczyk 1988 Gdańsk Cador Team generalna M, M20
419 Paweł Papke 1981 Gdańsk generalna M, M30
420 Marlena Klepacka 1991 Iława Narzeczona Skuziego generalna K, K20
421 Wojciech Rycewicz 1984 Gdańsk generalna M, M30
422 Tomasz Gurbiel 1981 Gdynia generalna M, M30
423 Julian Bagiński 1974 Gdynia Extra power be with You generalna M, M40
424 Mariusz Dembowski 1983 Lidzbark generalna M, M30
425 Piotr Odya 1985 Gdańsk GTS équipe generalna M, M30
426 ŁUKASZ ZAWADZINSKI 1986 ŚWIECIE CHEŁEK TEAM 49BLoT generalna M, M30
427 Małgorzata Stupak 1983 Gdynia generalna K, K30
428 Antoni SITKO-BAJORSKI 1972 GDYNIA BHMW generalna M, M40
429 Kinga Tomaszewska 1995 Grudziądz AMW generalna K, K20
430 Damian Konieczny 1985 Gdynia www.kkkancelaria.pl generalna M, M30
431 Wojciech Szczepaniak 1972 Gdynia generalna M, M40
432 Michał Fajgier 1981 Gdynia Michał Fajgier generalna M, M30
433 Krzysztof Krause 1979 Bieszkowice www.skanujemydokumenty.pl generalna M, M30
434 Marek Walasek 1980 Gdańsk generalna M, M30
435 Marcin Bednarski 1977 Gdańsk Parkrun Gdańsk generalna M, M40
436 Robert Mikołajczyk 1971 Gdynia CompleXsports generalna M, M40
437 Grzegorz Neubauer 1980 Juszkowo Danfoss/ Starszyn Biega generalna M, M30
438 Piotr Wierzbowski 1975 Gdynia generalna M, M40
439 Maksymilian Szarlej 1995 Gdańsk generalna M, M20
440 Jakub Formela 1980 Gdańsk Jamel Interactive generalna M, M30
441 Izabela Śliwińska-Wyka 1975 Gdynia WATAHA generalna K, K40
442 EWA KREFT 1975 GDAŃSK generalna K, K40
443 Piotr Marguardt 1973 Starogard generalna M, M40
444 Leszek Burczyk 1977 Kleszczewo Kościerkie generalna M, M40
445 Elżbieta Janus 1980 Gdynia generalna K, K30
446 Maciej Świtka 1977 Gdańsk generalna M, M40
447 Magda Milewska 1982 Sopot BigYellowFoot Adventure Team generalna K, K30
448 Piotr Szultk 1967 Gdynia generalna M, M50
449 Andrzej Balicki 1951 Gdynia Parkrun Gdynia generalna M, M60
450 Dariusz Wyrwa 1986 Gdańsk Blue Media Team generalna M, M30
451 Karolina Szczepańska 1987 Gdynia generalna K, K30
452 Rafał Wojtaszak 1977 Gdynia generalna M, M40
453 Michał Wysłouch 1984 Gdańsk F3Team generalna M, M30
454 Daniel Chodyna 1984 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz generalna M, M30
455 Włodzimierz Lizak 1963 Elbląg generalna M, M50
456 Agata Rydzewska 1995 Gdańsk generalna K, K20
457 Zuzanna Śmiejan 1999 REDA I AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GDYNI generalna K, K16
458 Bartosz Czykier 1987 Gdynia amator generalna M, M30
459 Aleksandra Pietsch 1990 Gdynia Kuloodporni generalna K, K20
460 Alicja WRZOSEK 1958 Gdynia Parkrun Gdynia generalna K, K50
461 Kamil Andrusz 1978 Kazimierz Trilozofia.pl generalna M, M30
462 Ryszard WRZOSEK 1941 Gdynia Parkrun Gdynia generalna M, M70
463 Paweł Petelski 1956 Gdańsk Cross Warszawa generalna M, M60
464 Seweryn Sałata 1976 Łężyce generalna M, M40
465 KATARZYNA ROSA 1983 GDAŃSK generalna K, K30
466 Agnieszka Adamczewska 1974 Gdynia generalna K, K40
467 Marcin Biel 1977 Pogórze NAVIGIUM Running Team-Wymiatacze generalna M, M40
468 STEFAN SANDACH 1949 GDYNIA TEAM SPOD SZLABANU generalna M, M60
469 Piotr Pytlewski 1976 Gdynia generalna M, M40
470 Grzegorz Sadowski 1974 Gdynia generalna M, M40
471 Mariusz Sitarczuk 1982 Gdańsk generalna M, M30
472 Robert Nicewicz 1974 Gdynia Nicek generalna M, M40
473 MARZENA ŁOŃSKA 1969 GDYNIA Stowarzyszenie Dlaczego Nie generalna K, K40
474 Janusz SZELIGA 1967 Gdynia VM generalna M, M50
475 Krzysztof Michalski 1982 Orle generalna M, M30
476 Paweł Majewski 1986 Gdynia generalna M, M30
477 Grzegorz Sioma 1986 Gdynia generalna M, M30
478 Maciej Feld 1956 Bydgoszcz BZ WBK Runners Team generalna M, M60
479 Adam Leśniewski 1971 Wejherowo 42.195 Wejherowo generalna M, M40
480 PATRYCJA TANDEK - GAWEŁ 1977 Gdańsk generalna K, K40
481 Michał Mosiądz 1990 Sulechów generalna M, M20
482 DOROTA WYSOCKA 1966 Gdańsk generalna K, K50
483 Piotr Plicht 1988 Gdańsk generalna M, M20
484 Magdalena Krzystek 1982 Pruszcz Gdański LOTOS Running Team generalna K, K30
485 Emilia Trzmielewska 1980 Wloclawek generalna K, K30
486 Feliks Fobke 1989 Gdynia generalna M, M20
487 Honorata Wendykowska 1988 Sopot generalna K, K20
488 Maciej Jankowski 1990 Narol generalna M, M20
489 Katarzyna Kozłowska 1991 Gdańsk generalna K, K20
490 Jacek Gmyrek 1982 Rokietnica Coca-Cola CCD Team generalna M, M30
491 Andrzej CAPANDA 1976 Gdynia generalna M, M40
492 Adam Wencław 1983 Warszawa generalna M, M30
493 Marcin Blew 1991 Gdańsk generalna M, M20
494 Piotr Jurczyk 1970 Grudziądz generalna M, M40
495 Ewa Huryń 1973 Szczecin generalna K, K40
496 IWONA MISZTALEWSKA 1978 GDYNIA AMATOR generalna K, K30
497 Michał Wencławski 1993 Słupsk AragorTeam generalna M, M20
498 Sebastian Misztalewski 1977 Gdynia generalna M, M40
499 Łukasz Zalewski 1994 Rumia Decathlon Rumia Running Team generalna M, M20
500 Grzegorz Sobieraj 1982 Gdańsk generalna M, M30
501 Anna Labuda 1976 Prokowo Powersystem generalna K, K40
502 Marcin Dolata 1978 Gdynia generalna M, M30
503 Marcin Segin 1977 Zalewo Sprint Zalewo generalna M, M40
504 Artur Dryjer 1982 Gdańsk ZHR generalna M, M30
505 Piotr Różalski 1979 Elbląg Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team generalna M, M30
506 Rafał Labuda 1969 Prokowo Powersystem generalna M, M40
507 Mateusz Niemczyk 1992 Starogard Gdański KKB Starogard generalna M, M20
508 Joanna Fornalska 1985 Gdańsk generalna K, K30
509 Krzysztof Ligęza 1965 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M50
510 Marek Labuda 1966 Kartuzy Powersystem generalna M, M50
511 Piotr Roczniok 1970 Gdynia Parkrun Gdynia generalna M, M40
512 Monika Sikora 1986 Gdańsk generalna K, K30
513 Marcin Borawski 1990 gdynia generalna M, M20
514 Mariusz Czerlikowski 1976 Gdynia generalna M, M40
515 Maciej Sosnowski 1977 Gdynia generalna M, M40
516 Szymon Szczypiński 1978 Gdańsk BPH Runners Team generalna M, M30
517 Paweł Englert 1976 Gdynia BHMW_Gdynia generalna M, M40
518 Michał Michnowicz 1972 Koleczkowo generalna M, M40
519 Mateusz Kudaj 1992 Gdynia generalna M, M20
520 Roman Grzechnik 1949 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M60
521 Łukasz Lanc 1988 Leśniewo MTB - Małe Trójmiasto Biega generalna M, M20
522 Dominika Madej 1993 Rogóźno Rogóźnianka generalna K, K20
523 Magdalena Krajewska 1993 Gdynia generalna K, K20
524 Daniel Łyś 1985 Reda NYPEL REDA generalna M, M30
525 Wojciech Pałejko 1973 Gdynia generalna M, M40
526 Katarzyna Kiryszewska 1991 Gdynia 1991 generalna K, K20
527 Dariusz Dąbrowski 1978 Gdynia generalna M, M30
528 Joanna Bobrycka 1985 Borne Sulinowo Borne Biega generalna K, K30
529 Roman Wirkus 1973 Kościerzyna JAGODOWA TEAM generalna M, M40
530 Dorota Kas 1972 Gdynia LOTOS Running Team generalna K, K40
531 Paweł Kośmicki 1990 Gdynia generalna M, M20
532 Katarzyna Klimczyk 1989 Warszawa generalna K, K20
533 Jakub Łobacz 1991 Gdynia generalna M, M20
534 Rafał Pawlicki 1974 Gdynia 3FO generalna M, M40
535 Agata Pielachowska 1982 Gdynia generalna K, K30
536 Jerzy Gałązka 1962 Gdynia generalna M, M50
537 Anna Sokalska 1991 Sopot generalna K, K20
538 Marcin Markus 1988 Braniewo generalna M, M20
539 Jan Kornacki 1946 Gdynia generalna M, M70
540 Marcin Krauze 1972 Pogórze generalna M, M40
541 Monika Krzyżanowska 1976 Tuchom generalna K, K40
542 Weronika Genderka 1991 Gdańsk generalna K, K20
543 Waldemar Fronc 1950 Gdynia Karwiny generalna M, M60
544 Grażyna Dębicka 1956 Gdańsk generalna K, K60
545 JAROSŁAW MAZELA 1979 Gdańsk fndi generalna M, M30
546 Artur Nowak 1976 Gdańsk ZHR generalna M, M40
547 Mateusz Piernikarczyk 1995 Gdynia ZHR generalna M, M20
548 Barbara Kaiser 1993 Gdańsk generalna K, K20
549 WERONIKA SKOREK- MASZOTA 1979 GDYNIA Padł na Ryj Team generalna K, K30
550 Aleksandra Pilecka-Gołuńska 1981 Gdynia generalna K, K30
551 Bartłomiej Buller 1996 Gdynia ZHR generalna M, M20
552 Maciej Ptaszek 1985 Gdańsk KTN "Łowcy Przygód" generalna M, M30
553 Janusz Cnota 1955 Gdynia Papunis Team Gdynia generalna M, M60
554 Tomasz Wendykowski 1987 Sopot generalna M, M30
555 Arek Kowalik 1982 Rumia generalna M, M30
556 Aleksandra Zwierzchowska 1997 Mosty generalna K, K20
557 Michał Baranowski 1997 Gdynia ZHR generalna M, M20
558 Adrianna Bisewska 1973 Gdynia generalna K, K40
559 Ewa Michałowska 1967 Gdańsk generalna K, K50
560 Robert Leksycki 1969 GDYNIA POLICJA GDYNIA generalna M, M40
561 Wiesław Stankiewicz 1965 Koszalin generalna M, M50
562 maciej swinarski 1978 Gdansk MotoSyberia.com Bike U Up generalna M, M30
563 Remigiusz Głąb 1990 Malbork generalna M, M20
564 Krzysztof Buszman 1971 Gdynia generalna M, M40
565 Sebastian Wilk 1990 Gdynia ZHR generalna M, M20
566 Agnieszka Koniuk 1978 Braniewo generalna K, K30
567 Patryk Żywuszko 1986 Gdynia DietaCud.eu generalna M, M30
568 Grzegorz Dziekan 1982 Strzebielino Morski Oddział Straży Granicznej generalna M, M30
569 Grzegorz Michałowski 1965 Więckowy generalna M, M50
570 Piotr Zamkowski 1982 Kościerzyna generalna M, M30
571 Magdalena Sadowska 1988 Czeczewo generalna K, K20
572 Sylwia Patelczyk 1992 Wejherowo generalna K, K20
573 mirosław Gawryś 1979 Rumia generalna M, M30
574 Wojciech Jankowski 1973 Kokoszkowy generalna M, M40
575 Piotr Pietrzak 1968 Gdańsk generalna M, M40
576 Wojciech Tomkiel 1974 Gdynia Bbl-Gdynia generalna M, M40
577 Zdzisław Kopeć 1963 Gdańsk generalna M, M50
578 Ewelina Dranka 1986 Gdynia MOL generalna K, K30
579 Agnieszka Pioruńska 1977 Gdynia generalna K, K40
580 Mateusz Kempa 1985 RUMIA CTM TEAM generalna M, M30
581 Martyna Wrzeszcz 1992 Malbork generalna K, K20
582 Damian Ganski 1984 Suleczyno generalna M, M30
583 Paweł Śledź 1998 Gdańsk generalna M, M16
584 Jacek Zinkel 1964 Luzino JW 3936 generalna M, M50
585 Tomasz Szustak 1987 Gdynia Blue Media Team generalna M, M30
586 Marcin Szwarc 1984 Gdańsk Sportevo generalna M, M30
587 Karolina Janyga-Kulik 1976 Gdynia Kulik&Kurek generalna K, K40
588 Florian Warchoł 1964 Gdynia generalna M, M50
589 Michał Łachmacki 1981 Wejherowo generalna M, M30
590 Karolina Kokot 1983 Gdynia generalna K, K30
591 Leszek Dasiukiewicz 1959 Gdańsk niezrzeszony generalna M, M50
592 ROBERT PIETRZYKOWSKI 1971 GDYNIA LENA TEAM generalna M, M40
593 Jacek Kulik 1976 Gdynia Kulik&Kurek generalna M, M40
594 Izabela Dziuda 1976 Rumia generalna K, K40
595 Jerzy Borkowski 1964 Gdynia MSPiR Gdynia SAR generalna M, M50
596 KRZYSZTOF MANTHEY 1969 GDAŃSK generalna M, M40
597 Seweryna Cieluch 1983 Gdynia Keep Calm & Uzupełniaj Płyny generalna K, K30
598 Magdalena Cichosz 1993 Łebień Magdalena Cichosz generalna K, K20
599 Monika Krztoń 1982 Rumia generalna K, K30
600 Piotr Górski 1986 Rumia How Hard Can It Be generalna M, M30
601 Błażej Machlik 1987 Gdynia generalna M, M30
602 Wojciech Nawrocki 1983 Gdańsk generalna M, M30
603 Katarzyna Staszak 1988 Sopot generalna K, K20
604 Monika Skurska 1974 Gdynia generalna K, K40
605 Piotr Reginia 1983 Wejherowo generalna M, M30
606 Mirosław Ostrowski 1982 Łeba Zdrowotel Team Łeba (Klub 42,2) generalna M, M30
607 Aleksandra Grabias 1988 Gdańsk generalna K, K20
608 Marcin Smółkowski 1984 Rumia Lexus Trójmiasto generalna M, M30
609 Oliwia Wasik 1991 Gdynia - generalna K, K20
610 Wiesław Miszewski 1957 Gdynia Mężczyzna generalna M, M60
611 Krzysiek Pozorski 1981 Kobylnica MARKOS RUNNING TEAM / NR SŁUPSK generalna M, M30
613 Elżbieta Mosica 1959 Gdańsk generalna K, K50
614 Radosław Marszałkowski 1972 Gdynia taxout team generalna M, M40
615 MIROSLAW GRABOWSKI 1966 GDAŃSK generalna M, M50
616 Grzegorz Wątróbski 1974 Gdynia Coca-Cola CCD Team generalna M, M40
617 Radosław Surała 1980 Gdynia ELKA SCHOOL generalna M, M30
618 Paweł Markiewicz 1997 Elbląg generalna M, M20
619 Paweł Palma 1977 reda submarine team generalna M, M40
620 Joanna Pawlak 1988 Gdynia generalna K, K20
621 JOANNA GRABOWSKA 1966 GDANSK generalna K, K50
622 Arkadiusz Miłejko 1976 Grzybno KM PSP Gdynia generalna M, M40
623 Dawid Lehmann 1986 Gdańsk generalna M, M30
624 Łukasz Jóźwiak 1976 Rumia generalna M, M40
625 Katarzyna Orzoł 1970 Elbląg generalna K, K40
626 Kamil Ćwikowski 1994 Augustów generalna M, M20
627 Artur Daszkiewicz 1973 Tczew generalna M, M40
628 Grzegorz Witczak 1979 Gdynia generalna M, M30
629 Daniel Przysiecki 1983 Gdynia generalna M, M30
630 Beata Romanowska 1964 Gdynia Run Vegan Team generalna K, K50
631 Grzegorz Haraburda 1996 Lębork Lew Lębork generalna M, M20
632 Andrzej Muszyński 1980 Gdynia generalna M, M30
633 Małgorzata, Władzińska 1965 Gdynia generalna K, K50
634 Anna Tandek 1991 Gdańsk SAG Sport Team generalna K, K20
635 Grzegorz Talewski 1990 Gdynia generalna M, M20
636 Anna Araźna 1975 Gdańsk generalna K, K40
637 Marcin Langa 1981 wejherowo Baltycka Team generalna M, M30
638 Adam Władziński 1990 Gdynia generalna M, M20
639 Arkadiusz Wasilewski 1973 Sopot TDT generalna M, M40
640 Sławomir Romanowski 1960 Gdynia generalna M, M50
641 Marcin Ługowski 1981 Gdańsk generalna M, M30
642 Zbigniew Łuchniak 1978 Mosty generalna M, M30
643 Maciej Kosiecki 1983 Liniewo KP PSP Kościerzyna generalna M, M30
644 Rafał Duzowski 1979 Łubiana KP PSP Kościerzyna generalna M, M30
645 Sylwester Sowa 1976 Elbląg IKS ATAK Elbląg generalna M, M40
646 Mieczysław Drawc 1962 Gdańsk SPORTEVO generalna M, M50
647 Renata Sowa 1973 Elbląg IKS ATAK Elbląg generalna K, K40
648 Krzysztof Dydyna 1969 Kąty Rybackie Wojsko Polskie generalna M, M40
649 Dorota Gierz 1960 Olsztyn TBN / KW Olsztyn generalna K, K50
650 Tamara Łuchniak 1982 Mosty generalna K, K30
651 Michal Polichnowski 1987 Mosty generalna M, M30
652 Krzysztof Kalinowski 1982 Gdynia BiegamyRazem.pl generalna M, M30
653 Roman Liśkiewicz 1969 Kętrzyn generalna M, M40
654 Karol Dzido 1986 Gdynia 3Team generalna M, M30
655 Patryk Niewiadomski 1992 Czarlin generalna M, M20
656 Karolina Mrozewska-Janzen 1985 Gdynia generalna K, K30
657 Dominik Bieliński 1993 Nowe ART generalna M, M20
658 Stanisław Geppert 1970 Sopot Body in Motion generalna M, M40
659 Piotr Dudzik 1971 Elbląg El-Aktywni generalna M, M40
660 Tomasz Janzen 1984 Gdynia generalna M, M30
661 Elżbieta Geppert 1971 Sopot Body in Motion generalna K, K40
662 Ola Geppert 2001 Sopot AZS AWF Gdańsk generalna K, K16
663 Sebastian Szarmach 1977 Gdańsk APLITT generalna M, M40
664 Beata Liśkiewicz 1972 Kętrzyn generalna K, K40
665 Jacek Gibas 1971 Dębogórze Wybudowanie Opec Gdynia, Gibi Team generalna M, M40
666 Grzegorz Henicz 1965 Gdynia generalna M, M50
667 Marcin Fara 1986 Gdynia . generalna M, M30
668 MARZENNA MATYSIAK 1972 GDYNIA UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA generalna K, K40
669 Krzysztof Grodzki 1983 Banino Studio S7 Banino generalna M, M30
670 Agnieszka Gołąb 1986 Gdańsk Miód&Malina generalna K, K30
671 Dawid Zawadzki 1992 Gdańsk MRKS Gdańsk generalna M, M20
672 Tomasz Szczykutowicz 1989 Gdansk Gdanski Biegacz / Szalony Gdansk Biega generalna M, M20
673 Beata Jażdżewska 1990 Gdynia Gdynia Redłowo generalna K, K20
674 NATALIA MATYSIAK 2000 GDYNIA UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA generalna K, K16
675 Paweł Jakubowski 1978 Gdansk BBL Gdansk i zBN Gdansk generalna M, M30
676 Piotr Skrzypkowski 1985 Sierakowice Szport muszi bec generalna M, M30
677 Barbara Chachulska 1958 Gdynia generalna K, K50
678 Maciej Laskowski 1974 Gdynia generalna M, M40
679 Wojciech Ciekliński 1992 Pasłęk generalna M, M20
680 Łukasz Stacherski 1989 Przedbórz Run Pro Sport generalna M, M20
681 Wojtek Filbrandt 1978 Gdańsk generalna M, M30
682 Artur Szymański 1969 Gdańsk LOTOS Running Team generalna M, M40
683 Aleksandra Hawryłkiewicz 1994 Gdynia generalna K, K20
684 Paweł Rakoczy 1966 Gdynia Jola & Paweł Biegiem Przez Życie generalna M, M50
685 DARIA Bielecka 1986 Słupsk generalna K, K30
686 Jerzy Chlebowski 1960 Warszawa Pruszcz Biega generalna M, M50
687 Zuza Brzuszkiewicz 1995 Gdańsk generalna K, K20
688 Krzysztof Szrajer 1985 Gdańsk generalna M, M30
689 Andrzej Brzozowski 1986 Gdynia Haspe Rudo, Brzozowski Spółka Jawna generalna M, M30
690 Laura Bekier 1993 Malbork generalna K, K20
691 Małgorzata Talarczyk 1970 Gdańsk generalna K, K40
692 Łukasz Witowski 1980 Gdynia Team Konrad & Ika generalna M, M30
693 Andrzej Brzozowski 1954 Zamość WKZ generalna M, M60
694 Mariusz Ginter 1964 Wejherowo KS Pomidorki generalna M, M50
695 Bartosz Dąbrowski 1983 wałcz generalna M, M30
696 Marcin Czecholiński 1989 Gdynia generalna M, M20
697 Adam Myszk 1984 Kartuzy Krzysztof Król Team generalna M, M30
698 Waldemar Schmidt 1958 Gowino MTB Wejherowo generalna M, M50
699 Sławomir Strojnowski 1963 Gdańsk generalna M, M50
700 Marcin Zieliński 1980 Gdynia APLITT generalna M, M30
701 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM generalna M, M40
702 Szymon Zaworski 1976 Gdynia Polsat Biega generalna M, M40
703 Krzysztof Orzechowski 1985 Gdynia 1985 generalna M, M30
704 Adrian Graczyk 1988 Gdynia Kolektyw Team generalna M, M20
705 Beata Schulz 1969 Trzcianka 3:33 generalna K, K40
706 Radek Schulz 1971 Trzcianka 3:33 generalna M, M40
707 Monika Kałek 1988 Gdynia Kobiety Biegają generalna K, K20
708 PIOTR STEMPIN 1964 GDAŃSK generalna M, M50
709 Mariusz Pepliński 1974 Gdynia MAMY TO! generalna M, M40
710 Krzysztof Gotkowicz 1975 Gdańsk generalna M, M40
711 Sławomir Potrykus 1976 Gdynia generalna M, M40
712 Aneta Romanik 1992 Gdańsk generalna K, K20
713 Agnieszka Olszewska 1983 Gdynia generalna K, K30
714 Krzysztof Kozioł 1979 Gdańsk CrossFit Stocznia generalna M, M30
715 Ireneusz Kwidziński 1970 Koleczkowo generalna M, M40
716 Anna Sadowska 1982 Gdansk Ankrea Studio generalna K, K30
717 Dawid Szuliński 1986 Kwidzyn generalna M, M30
718 KAROLINA OCZACHOWSKA 1980 GDAŃSK BZWBK RUNNERS TEAM generalna K, K30
719 Krzysztof Kołtonowski 1975 Gdynia Kolti Team generalna M, M40
720 Ilona Kopacka 1983 Gdynia Danfoss generalna K, K30
721 Maciej Maj 1989 Ostrowo generalna M, M20
722 Karol Grochowiak 1992 Sulcicie generalna M, M20
723 Mirek Kudrewicz 1964 Gdańsk silco generalna M, M50
724 Piotr Denc 1983 Kosakowo Salonik Urody Gosia Usługi, Szkolenia Małgorzata D generalna M, M30
725 Artur Kultys 1971 Gdynia Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie generalna M, M40
726 Dawid Trojankiewicz 1982 Gdynia ATENA generalna M, M30
727 Marcin Mierzwiński 1989 Gdańsk ZHR generalna M, M20
728 Katarzyna Mierzwińska 1988 Gdańsk ZHR generalna K, K20
729 Michał Kosznik 1978 Gdańsk generalna M, M30
730 Magdalena Majchrzak-Mendel 1967 Pierwoszyno generalna K, K50
731 Anna Bartyzel 1988 Gdynia KM PSP Gdynia generalna K, K20
732 Kamil Cymański 1985 Gdańsk generalna M, M30
733 Janusz Lidzbarski 1982 Chwaszczyno generalna M, M30
734 Tomasz Bochinski 1979 Gdynia biegamyrazem generalna M, M30
735 Anna Kollek 1964 Władysławowo Biegamy Razem Władysławowo generalna K, K50
736 Karolina Smentoch 1991 Żukowo generalna K, K20
737 Michał Salwin 1978 Gdynia Atena generalna M, M30
738 Radosław Smentoch 1996 Żukowo generalna M, M20
739 Agnieszka Nierzwicka 1986 Więckowy TRI STAROGARD GDAŃSKI generalna K, K30
740 Hubert Stacholiński 1981 Gdynia generalna M, M30
741 Grzegorz Brandt 1984 Sopot BigYellowFoot Adventure Team generalna M, M30
742 Krzysztof Kołdys 1977 Gdańsk ivoclarvivadent.pl generalna M, M40
743 Joanna Sztejna 1990 Sopot Alior Running Team generalna K, K20
744 Maciej Błażko 1982 Gdynia Sopocki Chór Kameralny generalna M, M30
745 Przemysław Wawrzyniak 1967 Stęszew 3:33 TEAM generalna M, M50
746 Krystian Peek 1976 Gdansk generalna M, M40
747 Krzysztof Moskot 1980 Gdynia generalna M, M30
748 Anna Wawrzyniak 1980 Stęszew 3:33 TEAM generalna K, K30
749 Szymon Stańczyk 1988 Rumia K.K.S MITOCHONDRIUM JANOWO generalna M, M20
750 Dawid Bukowski 1984 Kościerzyna BigYellowFoot Adventure Team generalna M, M30
751 Piotr Anolik 1968 Gdynia generalna M, M40
752 Bartosz Kucharski 1971 Gdańsk Smaruj Na Trening Team generalna M, M40
753 Jarosław Kryszewski 1976 Przejazdowo generalna M, M40
754 Aleksandra de Virion 1972 Gdańsk generalna K, K40
755 Bartłomiej Gast 1978 Gdynia BLUE MEDIA TEAM generalna M, M30
756 Alicja Sokołowska 1985 Słupsk Night Runners Słupsk generalna K, K30
757 Grzegorz Otłowski 1986 Elbląg Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team generalna M, M30
758 Mateusz Jankowski 1991 Wejherowo KMB BOLSZEWO generalna M, M20
759 PATRYCJA JAWOREŃSKA 1993 WEJHEROWO generalna K, K20
760 JAROSŁAW TORUŃSKI 1954 GDAŃSK generalna M, M60
761 Stanisław Skwiot 1969 Gdańsk TUMBOTEAM generalna M, M40
762 Błażej Głodowski 1990 Stężyca KP PSP Kościerzyna generalna M, M20
763 Bartłomiej Raby 1984 Gdynia PK-P MW generalna M, M30
764 Grzegorz Gałka 1971 Gdańsk generalna M, M40
765 Anna Sawostianik 1991 Gdansk Peek&cloppenburg generalna K, K20
766 Tomasz Cichocki 1973 Gdynia CETE.com.pl generalna M, M40
767 Magdalena Luniak 1999 Mosty GALAXY MDK GDYNIA generalna K, K16
768 Ewa Luniak 1975 Mosty generalna K, K40
769 Bartłomiej Banaszek 1983 Gdańsk generalna M, M30
770 Michał Bartkowiak 1987 Gdynia generalna M, M30
771 Wojciech Sikorski 1969 Gdynia samTeam generalna M, M40
772 Sławomir Adamusiak 1976 Iława parkrun Rumia generalna M, M40
773 Konrad Ulatowski 1988 Władysławowo generalna M, M20
774 Arkadiusz Duchliński 1974 Gdańsk Szkoły Fregata generalna M, M40
775 Andrzej Klebba 1985 Mrzezino Mrzezino generalna M, M30
776 Martyna Zakrocka 1990 Gdańsk Wolf Team generalna K, K20
777 Martyna Saba 1990 Gdynia Saba Team generalna K, K20
778 Tomasz Szymkiewicz 1985 Gdynia Tęcza generalna M, M30
779 Karol Przewlekły 1960 Malbork generalna M, M50
780 Kinga Stolc 1982 Skarszewy White Studio generalna K, K30
781 Jarosław Patkowski 1969 Reda Homar generalna M, M40
782 Mieczysław Wysocki 1961 Gdańsk generalna M, M50
783 Krzysztof Stopa 1972 Tczew fantastik fajf generalna M, M40
784 Karolina Lubecka 1990 Grudziądz generalna K, K20
785 Natalia Sławińska 1984 Szczecinek generalna K, K30
786 Krzysztof Saba 1961 Gdynia Saba Team generalna M, M50
787 Bartosz Wojnicki 1981 Gdańsk BPH Runners Club generalna M, M30
788 Adaam Nowotniak 1947 Gdańsk generalna M, M70
789 Marcin Czerwiński 1984 Juszkowo generalna M, M30
790 Bartłomiej Dawidek 1990 Warszawa Urban Wolves Running Team generalna M, M20
791 Artur Misiejko 1980 Gdańsk SALTUS SPORT TEAM generalna M, M30
792 Izabela Heiducka 1990 Gdynia generalna K, K20
793 Ewa Kłosowska 1982 Gdańsk Najlepsza na świecie drużyna to nasza rodzina generalna K, K30
794 Magdalena Czajka 1984 Warszawa generalna K, K30
795 Iwona Czerwińska 1985 Juszkowo generalna K, K30
796 Waldemar Maszota 1971 Gdynia dZH MW generalna M, M40
797 Jacek Ciechanowicz 1975 Gdańsk generalna M, M40
798 Mariusz Knauber 1977 Siemirowice generalna M, M40
799 Peter Horsten 1969 Gdansk Goyello Power Club generalna M, M40
800 Marcin Zygmunt 1980 Gdansk generalna M, M30
801 Norman Szczepański 1990 Gdansk Auto-Starter Gdańsk generalna M, M20
802 Krzysztof Bańczerowski 1980 Gdynia allin generalna M, M30
803 Katarzyna Szemro 1973 Gdansk Goyello Power Club generalna K, K40
804 Dariusz Gurzyński 1966 Gdynia generalna M, M50
805 Dominik Zabrocki 1990 Gdańsk generalna M, M20
806 Mirosław Licau 1976 Gdynia generalna M, M40
807 Wojciech Pogorzelski 1981 Tolkmicko TEAM NOWINKA generalna M, M30
808 RENATA JAMRÓZ 1973 GDYNIA BigYellowFoot Adventure generalna K, K40
809 Maciej Jamróz 1971 Gdynia generalna M, M40
810 Michał Wolski 1990 Słupsk Wolscy Brothers Triathlon Team generalna M, M20
811 Małgorzata Wolska 1962 Słupsk Wolscy Brothers Triathlon Team generalna K, K50
812 Adam Struk 1990 Słuchowo generalna M, M20
813 Katarzyna Spisak 1981 Gdańsk generalna K, K30
814 Marta Napieracz 1979 Gdynia ENDURE TEAM generalna K, K30
815 Agnieszka Dobkowska 1979 Wejherowo MTB-Małe Trójmiasto Biega generalna K, K30
816 Darek Pazik 1990 Rumia generalna M, M20
817 Piotr Borkowski-Zieliński 1991 Gdańsk generalna M, M20
818 Michał Szulkowski 1988 Malbork generalna M, M20
819 Piotr Torbicz 1978 Gdańsk generalna M, M30
820 Bartosz Dombrzalski 1978 Gdańsk Własna Strzecha generalna M, M30
821 Magdalena Kruszyńska 1980 Gdynia parkrun Gdynia generalna K, K30
822 Jan Rutkowski 1976 Luzino GKS Kaszubi Luzino generalna M, M40
823 Jacek Klawikowski 1972 Gdynia generalna M, M40
824 Dorota Bąba 1970 Żukowo generalna K, K40
825 Dawid Mielke 1986 Gdańsk AIC TEAM generalna M, M30
826 Przemysław Adamiak 1981 Gdańsk generalna M, M30
827 Andrzej Sobkowiak 1983 Banino S7 Studio Banino generalna M, M30
828 Grzegorz Konat 1978 Mikoszewo EKG Mikoszewo generalna M, M30
829 Alan Zajączkowski 1991 Gdańsk Wkurw_team generalna M, M20
830 TADEUSZ ORLIKOWSKI 1951 GDYNIA PARKRUN GDYNIA generalna M, M60
831 Mateusz Kamiński 1990 Gdańsk generalna M, M20
832 Patryk Treichel 1991 Gdańsk AIC TEAM generalna M, M20
833 Mateusz Sikorski 1992 Gdańsk generalna M, M20
834 Michał Kotlarz 1979 Gdynia generalna M, M30
835 Szymon Flisikowski 1985 Gdynia SPORTEVO generalna M, M30
836 Paweł Korzenecki 1981 Reda Profit Plus generalna M, M30
837 adam piotrowski 1983 Rumia generalna M, M30
838 Sylwia Zielińska 1977 M. Gdynia BO-Team generalna K, K40
839 Agata Kowalska 1988 Przejazdowo generalna K, K20
840 Tomasz Kułakowski 1987 Rumia generalna M, M30
841 Patryk Walaszkowski 1988 Gdynia MISYS generalna M, M20
842 Edyta Bolin 1992 Gdynia generalna K, K20
843 Marta Jarecka 1974 Gdynia Keep calm & uzupełniaj płyny... generalna K, K40
844 Paweł Wardzinski 1988 Braniewo RRT generalna M, M20
845 Joanna Piekarska 1988 Gdynia generalna K, K20
846 Krzysztof Olszewski 1973 Gdynia Okabe Team generalna M, M40
847 Zbigniew Wiśniewski 1957 Gdynia niezrzeszony generalna M, M60
848 Agnieszka Niedbał 1977 Gdynia generalna K, K40
849 Daniel Barton 1982 Kościerzyna generalna M, M30
850 Iza Dziecielska 1977 Rumia generalna K, K40
851 Piotr Ostoja-Lniski 1960 Kartuzy Power System generalna M, M50
852 Dorota Ostoja-Lniska 1964 Kartuzy Power System generalna K, K50
853 Michał Lemke 1988 Gdańsk LOTOS Team generalna M, M20
854 Krzysztof Kaczmarek 1974 Gdańsk generalna M, M40
855 Tomasz Brzuzy 1979 Gdańsk LOTOS Team / F3Team generalna M, M30
856 Darek Grzankowski 1976 Puck 33drOP generalna M, M40
857 Dagmara Wiwatowska 1981 Straszyn generalna K, K30
858 Daniel Meyer 1984 Przodkowo GForces generalna M, M30
859 Oskar Kowasz 1987 Gdynia generalna M, M30
860 Waldemar Kowalski 1985 Borkowo generalna M, M30
861 Michał Sachetti 1986 Gdynia generalna M, M30
862 Małgorzata Grochowska 1970 Gdańsk CROWELL generalna K, K40
863 Łukasz Rękawek 1979 Gdynia generalna M, M30
864 Filip Jung 1987 Sopot generalna M, M30
865 Marek Grochowski 1970 Gdańsk DUDYCZ team / T.G. Sokół Zakopane generalna M, M40
866 Michał Włoch 1977 Gdynia generalna M, M40
867 Krzysztof Rawa 1991 Orneta generalna M, M20
868 Michal Kwiatek 1982 Gdansk Pomorski Klub Sportowy generalna M, M30
869 Dominik Łożyński 1979 Gdańsk SMART generalna M, M30
870 Łukasz Tracz 1987 Pruszcz Gdański generalna M, M30
871 Jarosław Król 1975 Elbląg, Gronowo Gorne mBank generalna M, M40
872 Maciej Krause 1977 Gdańsk Czysta Przyszłość generalna M, M40
873 Marcin Adamczyk 1982 Gdańsk Blue Media Team generalna M, M30
874 Katarzyna Rogińska 1964 Gdańsk wkurw_team generalna K, K50
875 Marek Wardaszka 1971 Gdańsk generalna M, M40
876 Anna Cybulla 1992 Gdynia generalna K, K20
877 Katarzyna Szabat 1995 Braniewo generalna K, K20
878 Wojciech Kozłowski 1985 Gdynia generalna M, M30
879 Leszek Nastrożny 1974 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M40
880 Ewa Krzyszkowska 1972 Gdynia generalna K, K40
881 Maciej Krzyszkowski 1970 Gdynia generalna M, M40
882 Mirosław Formela 1963 Kiełpino generalna M, M50
883 Daniel Roszak 1960 Trąbki Wielkie generalna M, M50
884 Tomasz Snarski 1985 Gdańsk generalna M, M30
885 Patryk Sienkiewicz 1972 Gdynia generalna M, M40
886 Marta Mioduszewska-Sienkiewicz 1976 Gdynia generalna K, K40
887 Wiktor Sienkiewicz 1999 Gdynia generalna M, M16
888 Władysław Pasztaleniec 1975 Trąbki Wielkie generalna M, M40
889 Marcin Becker 1973 Lębork generalna M, M40
890 Łukasz Świątkowski 1984 Reda generalna M, M30
891 JOANNA WIŚNIEWSKA 1975 Gdańsk SPORTEVO generalna K, K40
892 Dagmara Rudnik 1988 Pruszcz Gdański generalna K, K20
893 Michał Ziemecki 1984 Chełmno AMZII Adrenaline Team generalna M, M30
894 Aleksandra Markowska 1981 Gdańsk WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZiE PG generalna K, K30
895 Monika Rządca 1984 Pruszcz Gdański Smurfit Kappa Adventure Team Poland generalna K, K30
896 Ewa Zabrocka 1988 gdynia RESTAURACJA AQUARIUS GDYNIA generalna K, K20
897 Joanna Szymańska 1974 Elbląg generalna K, K40
898 Szymon Mindziukiewicz 1980 Gdynia generalna M, M30
899 Wioletta Malinowska 1977 Gdynia generalna K, K40
900 Juliusz Burek 1987 Gdynia generalna M, M30
901 Anna Paryś 1988 Gdańsk Wild Team generalna K, K20
902 Martyna Malinowska 1998 Gdynia generalna K, K16
903 Anna Sech 1985 Gdynia MJR generalna K, K30
904 Paweł Kątnik 1991 Starogard Gdański Niemczyk Team generalna M, M20
905 Krzysztof Bagiński 1979 Rumia Z wywalonym jęzorem generalna M, M30
906 Tomasz Okonek 1966 Rumia klocki stasia generalna M, M50
907 joanna Okonek 1968 Rumia 1966 generalna K, K40
908 Mariusz Kościelski 1966 Gdynia COM-DKM generalna M, M50
909 Krzysztof Kasperowicz 1972 Rumia - Lubsko k72 generalna M, M40
910 Krzysztof Procajło 1984 Gdańsk generalna M, M30
911 Grzegorz Okonek 1992 Rumia generalna M, M20
912 Alicja Malinowska 1992 Czarne generalna K, K20
913 Adam Wojciechowski 1990 Gdynia generalna M, M20
914 Henryk Łukowicz 1962 Gdańsk Brak generalna M, M50
915 Stanisław Grygorowicz 1978 Gdańsk generalna M, M30
916 Robert Witkowski 1971 Gdańsk TumboTeam generalna M, M40
917 Mariusz Miedlar 1972 Gdańsk generalna M, M40
918 Hanna Kowalska 1986 Borkowo generalna K, K30
919 Maciej Galiński 1984 Rumia generalna M, M30
920 Paweł Legieć 1979 Gdańsk generalna M, M30
921 Grzegorz Krzeszewski 1972 Elbląg ECM El-Hurt generalna M, M40
922 Sylwia Zgórzyńska 1986 Frombork generalna K, K30
923 Marcin Kulik 1984 Borkowo generalna M, M30
924 Malgorzata Jankowicz 1985 Gdynia generalna K, K30
925 Michał Grzenkowicz 1996 Reda generalna M, M20
926 Kamilla Maria Buś 1973 Mosty Jezus żyje generalna K, K40
927 Leszek Czaja 1976 Starogard Gdanski KKB STAROGARD GD generalna M, M40
928 Aleksander Buś 1971 Mosty generalna M, M40
929 Kamil Wszołek 1993 Kotomierz generalna M, M20
930 Andrzej Krasowski 1985 Dębogórze APLITT generalna M, M30
931 Zbigniew Owczarek 1964 Gdańsk Niezrzeszony generalna M, M50
932 Filip Reszke 1995 Wejherowo Biuro Ochrony Mustang generalna M, M20
933 Jadwiga Serafinowska-Wysmyk 1957 Gdynia generalna K, K60
934 Bartosz Ossowski 1987 Kaźmierz generalna M, M30
935 Aurelia Makowska 1987 Gdańsk generalna K, K30
936 Ewelina Okon 1992 Choczewo generalna K, K20
937 Leszek Cudnowski 1970 Gdańsk biegambowarto.pl generalna M, M40
938 Renata Paszka 1984 Gniewino generalna K, K30
939 Barbara Cierocka 1986 Reda generalna K, K30
940 Marcin Kulczyk 1982 Gdynia generalna M, M30
941 Paweł Stenka 1987 Choczewo generalna M, M30
942 Mateusz Wrona 1987 Gdańsk Opal Kaczka generalna M, M30
943 MARIUSZ KOWALEWSKI 1975 IŁAWA generalna M, M40
944 Jakub Klajna 1990 Gdańsk generalna M, M20
945 Adriana Neubert 1984 Gdynia generalna K, K30
946 Rafał Maderski 1977 Sopot Nosta Running Team generalna M, M40
947 ANDRZEJ FAL 1964 GDAŃSK INVESTFAL generalna M, M50
948 Damian Rajkowski 1991 Gdynia Kosakowo Runners generalna M, M20
949 Aleksandra Konkel 1998 Kuźnica generalna K, K16
950 Krzysztof Koza 1976 Gdańsk generalna M, M40
951 MARIUSZ KOSATKO 1974 GDYNIA KOSATKOWO generalna M, M40
952 Filip Becker 1996 Lębork generalna M, M20
953 Mirosław Władziński 1966 Gdynia generalna M, M50
954 Anna Tomaszewska 1985 Gdańsk generalna K, K30
955 Mirosław Babirecki 1971 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM generalna M, M40
956 Marek Chmielewski 1969 Gdańsk generalna M, M40
957 Zbyszek Kowalski 1979 Gdynia Biegam bo na rower za zimno generalna M, M30
958 Marcin Czernichowski 1988 Gdańsk generalna M, M20
959 Robert Lewandowski 1977 Gdynia COM-DKM, Morsy Gdyńskie generalna M, M40
960 Marcin Jułkowski 1987 Gdynia generalna M, M30
961 Maciej Szczykowski 1982 Gdańsk Dream Tri Team generalna M, M30
962 Bartosz Cieślak 1977 Żelistrzewo generalna M, M40
963 Damian Kurowski 1990 Gdynia KOPHEW-GEO generalna M, M20
964 Tomasz Wocial 1970 Gdynia generalna M, M40
965 Paweł Piepiórka 1989 Skarszewy SCT Skarszewy CycleTeam generalna M, M20
966 Paweł Kuś 1972 Gdańsk generalna M, M40
967 Katarzyna Pęsik 1992 Jarocin generalna K, K20
968 Iwo Sadecki 1989 Gdynia generalna M, M20
969 karolina bisko 1984 gdynia generalna K, K30
970 Adam kwiatkowski 1978 Gdynia FLOWERS generalna M, M30
971 Bartłomiej Peichert 1977 Gdańsk generalna M, M40
972 MARIUSZ GERING 1983 Gdańsk DCT drużyna biegowa generalna M, M30
973 Jacek Potulski 1977 Gdynia generalna M, M40
974 Daniel Jankiewicz 1973 Gdynia Juras i Blanka generalna M, M40
975 Jerzy Hieronim Jankiewicz 1949 Gdynia Dla Wandzi generalna M, M60
976 Ryszard Klimczyk 1974 Sopot generalna M, M40
977 Maciej Czernichowski 1992 Gdansk generalna M, M20
978 Marek Januszewski 1989 Gdynia generalna M, M20
979 Michał Węgrzyn 1992 Gdańsk generalna M, M20
980 Piotr Wirkus 1983 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team generalna M, M30
981 Paweł Rajski 1987 Gdańsk Rajon generalna M, M30
982 Tomasz Janiak 1969 Gdańsk generalna M, M40
983 Sławomir Mikołajczyk 1971 Gdynia Metalowiec generalna M, M40
984 Marek Kochna 1990 Karwia generalna M, M20
985 Michał Paracki 1981 Pruszcz Gdański generalna M, M30
986 Bartek Gajewski 1982 Gdynia GWBA / BUSIO TEAM generalna M, M30
987 Rafał Szarek 1976 Pruszcz Gdański Smurfit Kappa Adventure Team Poland generalna M, M40
988 Ewa Nowak 1973 GDYNIA generalna K, K40
989 Kamil Zinka 1989 Koleczkowo generalna M, M20
990 Jan Świderski 1967 Pasłęk Kbbiegambolubię Pasłęk generalna M, M50
991 adam angielczyk 1988 Gdańsk reaktywuj się w maratonie generalna M, M20
992 Andrzej Biszewski 1970 Gdynia generalna M, M40
993 Józef Buda 1971 Gdynia generalna M, M40
994 Beata Ostrowska 1980 Gdansk generalna K, K30
995 Waldemar Chronowski 1964 Gdańsk DUDYCZ team generalna M, M50
996 Andrzej Barchanowski 1969 Słupsk Samotny biały żagiel generalna M, M40
997 Andrzej Krzyszkowski 1952 Gdynia niestowarzyszony generalna M, M60
998 Edward Szpyra 1947 Gdynia Parkrun Gdynia generalna M, M70
999 Waldemar Wenta 1974 SIERAKOWICE P.P.U.H. ŚLUSARSTWO OGÓLNE WENTA JANINA generalna M, M40
1000 Wiesława Wenta 1978 Sierakowice ścigacze generalna K, K30
1001 Jakub Jarema 1983 Karwia generalna M, M30
1002 Leszek Szczypior 1959 Wejherowo Mężczyzna generalna M, M50
1003 Dariusz Szlegier 1976 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M40
1004 Natalia Damroka Wójcik 1992 Gdynia generalna K, K20
1005 Robert Puch 1975 Elbląg LABOSPORT TEAM generalna M, M40
1006 Andrzej Rogiewicz 1993 POSTOLIN LKS ZANTYR SZTUM generalna M, M20
1007 Szymon Hełmecki 1992 Olecko Infoprojekt generalna M, M20
1008 Tamara Kaśnicka 1979 Nieckowo 24 generalna K, K30
1009 Natalia Balda 1995 Gniszewo generalna K, K20
1010 Arkadiusz Wieczorek 1972 Gdańsk Letfoszyjem jak biegam generalna M, M40
1011 Małgorzata Bagieńska 1969 Gdańsk Letfoszyjem jak biegam generalna K, K40
1012 Arkadiusz Kuta 1970 Łęcze generalna M, M40
1013 Anna Karolewska 1981 Wejherowo generalna K, K30
1014 Artur Ćwikliński 1969 Gdynia generalna M, M40
1015 Jacek Pacan 1971 Gdynia generalna M, M40
1016 Piotr Klapek 1973 Gdynia generalna M, M40
1017 Jakub Ruciński 1975 Sopot Bike U Up generalna M, M40
1018 Wojtek Wegrowicz 1979 Gdynia atlantis generalna M, M30
1019 Michał Mrówka 1984 Gdańsk Ambitious Runners Team generalna M, M30
1020 Martyna Brodzik 1987 Lisewo Malborskie generalna K, K30
1021 Sebastian Reszkowski 1987 Siemirowice BAZA 44 generalna M, M30
1022 Kacper Szamocki 1987 Gdańsk generalna M, M30
1023 Karolina Pakura 1976 Gdańsk Dream Tri Team generalna K, K40
1024 Monika Winnik 1983 Gdynia generalna K, K30
1025 Anna Płotka 1988 Gdynia Drużyna A generalna K, K20
1026 Piotr Pakura 1978 Gdańsk Dream Tri Team generalna M, M30
1027 Karolina Dudziak 1983 Bojano generalna K, K30
1028 Lidia Zaszczyryńska 1984 Gdańsk Gadus Team generalna K, K30
1029 Szymon Tempski 1982 Łebcz generalna M, M30
1030 Michał Jabłoński 1984 Gdańsk generalna M, M30
1031 Marlena Michalak 1987 Gdynia generalna K, K30
1032 Ivan Garcia Castro 1982 Granada generalna M, M30
1033 Dariusz Robakowski 1968 Gdynia Oll4Fan generalna M, M40
1034 Piotr WONTORSKI 1986 GDAŃSK Tea Team generalna M, M30
1035 Marcin Ellwart 1994 Starzyno generalna M, M20
1036 Mikołaj Gacek 1984 Gdańsk generalna M, M30
1038 Mgdalena Groszewska 1975 Gdynia generalna K, K40
1039 Florian Pyszel 1995 Mińsk Mazowiecki Świat Okiem Biegacza generalna M, M20
1040 Jacek Pełszyński 1979 Gdańsk generalna M, M30
1041 Łukasz Mokszan 1985 Gdynia Terramar generalna M, M30
1042 Marzena Hetman 1965 Gdynia generalna K, K50
1043 Wojciech Cejko 1975 Banino Dead on Arrival generalna M, M40
1044 Artur Kacprzak 1984 Gdynia Terramar generalna M, M30
1045 Małgorzata Kwacz 1964 Ostróda generalna K, K50
1046 Krzysztof Bistuła 1966 Gdynia SAG Sport Team generalna M, M50
1047 Piotr Dąbrowski 1968 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M40
1048 JUSTYNA GÓRECKA-MITORAJ 1982 CHOJNICE MAMY TO ! generalna K, K30
1049 Artur Sieradzki 1979 Gdańsk generalna M, M30
1050 Krzysztof Trzcinski 1979 Tczew generalna M, M30
1051 Krystian Stefański 1975 Gdynia generalna M, M40
1052 Jakub Bozser 1983 Gdynia generalna M, M30
1053 Krzysztof Kulas 1987 Kościerzyna Kościerzyna generalna M, M30
1054 Krzysztof Jęcek 1985 Krępa Słupska Marcos Running Team generalna M, M30
1055 Martyna Kościuszko 1998 Gdynia generalna K, K16
1056 Joanna Woronko 1989 Gdańsk generalna K, K20
1057 Rafał Żukowski 1987 Gdynia generalna M, M30
1058 Agata Patkowska 1992 Gdynia generalna K, K20
1059 tom spisak 1974 pruszcz gdanski specjalsi generalna M, M40
1060 Barbara Sławińska 1983 Gdynia generalna K, K30
1061 Joanna Mientka 1987 Smołdzino generalna K, K30
1062 Wojciech Portee 1971 Gdynia generalna M, M40
1063 Sławomir Górski 1973 Wejherowo generalna M, M40
1064 Mariusz Zaleski 1977 Banino generalna M, M40
1065 Paulina Sobol 1986 Elbląg El -Aktywni generalna K, K30
1066 Piotr Sztejner 1982 Malbork 22 Baza Lotnictwa Taktycznego generalna M, M30
1067 Aleksandra Góźdż 1976 Gdańsk generalna K, K40
1068 Agnieszka Olesińska 1981 Elbląg El-Aktywni generalna K, K30
1069 SEBASTIAN CZECHOLIŃSKI 1987 REDA PKOBP generalna M, M30
1070 Marcin Rosenthal 1988 Gdynia generalna M, M20
1072 Krzysztof Weiss 1964 Gdansk DUDYCZ team generalna M, M50
1073 Paweł Brzozowski 1988 Gdańsk ZHR generalna M, M20
1074 Maciej Sośnicki 1975 Gdynia generalna M, M40
1075 Sławomir Wierzbicki 1978 Kolnik generalna M, M30
1076 Aleksander Kuzimski 1982 Gdańsk Padł na ryj team generalna M, M30
1077 Marcin Klaman 1978 Gdynia Parkrun Gdynia generalna M, M30
1078 Michał Gruba 1978 Reda Perła Team generalna M, M30
1079 Łukasz Łukomski 1985 Gdańsk generalna M, M30
1080 Aleksandra Śnieg 1962 Gdańsk generalna K, K50
1081 Mateusz Zalewski 1990 Gdańsk F3Team generalna M, M20
1082 Karol Cieślarczyk 1984 Gdynia 1984 generalna M, M30
1083 Jacek Konarzewski 1971 Rumia Rumia biega generalna M, M40
1084 RYSZARD KOŁOWIECKI 1947 GDYNIA generalna M, M70
1085 Piotr PUSZYNSKI 1970 orle generalna M, M40
1086 Gabriela Mazur 1971 Gdynia generalna K, K40
1087 Magda Andrzejewska 1976 Rumia generalna K, K40
1088 maciej cnota 1980 gdynia generalna M, M30
1089 Iwona Krause 1974 Elbląg EL-Aktywni Elbląg generalna K, K40
1090 Rafał Andrzejewski 1975 Rumia generalna M, M40
1091 Arkadiusz Łangowski 1981 Gdańsk generalna M, M30
1092 Tadeusz Balcer 1989 Gdynia generalna M, M20
1093 Jacek Korytowski 1967 Gdynia generalna M, M50
1094 Bartosz Fudalewski 1986 Gdynia H3M generalna M, M30
1095 Karol Wojtas 1991 Gdynia generalna M, M20
1096 Magda Myslisz 1988 Hel RenegadeRunnerHel generalna K, K20
1097 Lucyna Prasek 1956 Gdynia generalna K, K60
1098 Radosław Wojtal 1979 Straszyn Straszyn Biega generalna M, M30
1099 Piotr Wierziński 1972 Kartuzy generalna M, M40
1100 Michal Dobosz 1976 Gdynia generalna M, M40
1101 Magdalena Szwichtenberg 1986 Egiertowo generalna K, K30
1102 Damian Głowacki 1996 Ciechanów generalna M, M20
1103 Aneta Szóstakiewicz 1973 Potęgowo generalna K, K40
1104 Małgorzata Grzegorek 1988 Gdańsk generalna K, K20
1105 maciej szpunar 1973 gdynia Gdynskie Morsy generalna M, M40
1106 Michał Dembek 1986 Gdynia Dembole Team generalna M, M30
1107 Karol Geliński 1984 Mosty generalna M, M30
1108 Paulina Zackiewicz 1992 Gdynia BigYellowFoot AdventureTeam generalna K, K20
1109 Joanna Cłapa 1978 Gdańsk generalna K, K30
1110 Arek Andrzejczyk 1979 Gdynia Gdynia generalna M, M30
1111 Adam Pesta 1969 Gdynia Azymut 45 generalna M, M40
1112 Grzegorz Skurtys 1974 Wejherowo Wejherowo generalna M, M40
1113 Łukasz Labuda 1988 Gdynia Saint-Gobain SQUAD generalna M, M20
1114 Michał Główczewski 1975 Nowy Dwór Wejherowski generalna M, M40
1115 JACEK BANDURSKI 1935 SOPOT BIEGAM BO LUBIE GDAŃSK generalna M, M80
1116 Wiktor Feliksiak 1993 Gdańsk AZS UG generalna M, M20
1117 Leszek Derejczyk 1982 GDYNIA generalna M, M30
1118 BEATA MICHALSKA 1973 GDYNIA generalna K, K40
1119 Andrzej Śliwiński 1991 Kosakowo Sołectwo Kosakowo generalna M, M20
1120 Jerzy Imianowski 1962 Gdynia Biegamyrazem.pl/MorsyGdyńskie generalna M, M50
1121 Agnieszka Dybuk 1977 Gdansk generalna K, K40
1122 Przemysław Latarski 1989 Gdynia ZHR generalna M, M20
1123 Dariusz Styś 1985 Pelplin Klub Aktywnego Pelpliniaka generalna M, M30
1124 Marek Gulda 1983 Reda MTM Team generalna M, M30
1125 Roman Legaszewski 1983 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY generalna M, M30
1126 Rafał Dorszewski 1977 Malbork RUN 4 FUN generalna M, M40
1127 Waldemar Książak 1973 Gdynia 33drOP generalna M, M40
1128 Marcin Wójcik 1987 Bartoszyce KP PSP Bartoszyce generalna M, M30
1129 Mariusz Kochanowski 1986 Elbląg generalna M, M30
1130 Hubert Rządkowski 1970 Ustka generalna M, M40
1131 Wiesław Klimczak 1972 Bożepole Małe generalna M, M40
1133 MICHAŁ GAWIN 1980 Gdańsk generalna M, M30
1134 Andrzej Stecki 1966 Malbork generalna M, M50
1135 Maria Rządkowska 1975 Ustka generalna K, K40
1136 Adrian Panasiuk 1991 Rumia Morska Jednostka Rakietowa generalna M, M20
1137 Zbigniew Rogowski 1992 Bisztynek KP PSP Bartoszyce generalna M, M20
1138 Maja Bieńko 1993 Pszczółki Goyello Power Club generalna K, K20
1139 Tomasz Tutak 1973 Lębork Klub 42,2 Lębork generalna M, M40
1140 Stanisław Paczuła 1971 Cewice generalna M, M40
1141 Marcin Sadowski 1976 Ostróda Ornowo team generalna M, M40
1142 Kasia Godzwon 1989 Ornowo Ornowo team generalna K, K20
1143 Krystian Zawalich 1986 Gdańsk generalna M, M30
1144 Aleksandra Rutkowska 1995 Kwidzyn generalna K, K20
1145 Paweł Liszewski 1990 Gdańsk generalna M, M20
1146 Tomasz Sadowski 1986 Ornowo Ornowo team generalna M, M30
1147 Adam Bernatek 1992 Skarżysko Kamienna generalna M, M20
1148 Marcin Bogucki 1983 Sopot generalna M, M30
1149 Marek Kurkowski 1968 Starogard Gdański Kociewski klub biegacza generalna M, M40
1150 Wojciech Dryl 1965 Gdynia MJNS & WD generalna M, M50
1151 Elżbieta Sawoniewicz 1985 gdynia generalna K, K30
1152 Dawid Kiedrowicz 1996 Brusy generalna M, M20
1153 Dorota DERHELD 1983 Gdynia generalna K, K30
1154 Mateusz Dolny 1998 Brusy generalna M, M16
1156 Aleksandra Różalska 1978 Elbląg Kadyny Folwark Hotel Triathlon Team generalna K, K30
1157 Izabela Grygowska 1987 Reda zabiegana dama generalna K, K30
1158 Łukasz Kreft 1999 Elbląg 1999 generalna M, M16
1159 Marek Kaczorowski 1953 Gdańsk generalna M, M60
1160 Waldemar Kreft 1969 Elbląg 1999 generalna M, M40
1161 Sebastian Laskowski 1978 Gdynia Papunis Team Gdynia generalna M, M30
1162 Małgorzata Jankowicz 1978 Gdynia generalna K, K30
1163 Krzysztof Szumała 1966 Łeba Zdrowotel Team Łeba (Klub 42,2) generalna M, M50
1164 Magdalena Rycak 1986 GDYNIA generalna K, K30
1165 Michał Roszczynialski 1984 Gdynia SALTUS SPORT TEAM generalna M, M30
1166 Anna Śliwak-Błońska 1984 Rumia generalna K, K30
1167 Beata Laskowska 1982 Gdańsk generalna K, K30
1168 Łukasz Żółtowski 1980 GDAŃSK YELLOW'S TEAM generalna M, M30
1169 Martina Leczycka 1993 Gdansk Gumed generalna K, K20
1170 Michał Styś 1989 Gdynia generalna M, M20
1171 Małgorzata Kapuścińska 1964 Gdynia generalna K, K50
1172 Adam Ozimski 1982 Przywidz generalna M, M30
1173 Daniel Pieper 1983 Wejherowo generalna M, M30
1174 Magdalena Bogucka 1983 Sopot generalna K, K30
1175 Andrzej Zaborowski 1984 Potuły KM PSP Gdynia generalna M, M30
1176 Wojciech Kujszczyk 1978 Człuchów KARTONY.PL / KP PSP Człuchów generalna M, M30
1177 Ewa Szymańska 1977 GDYNIA generalna K, K40
1178 Krystian Karwowski 1981 Mosty Ruch to zdrowie generalna M, M30
1179 Wojtek Kajut 1980 Straszyn Padł na Ryj Team generalna M, M30
1180 Waldemar Błaszczak 1952 Gdańsk 1952 generalna M, M60
1181 Paweł Krugiołka 1987 Cieplewo Grupa NOS generalna M, M30
1182 JANUSZ ANDRZEJ LIS 1963 gdynia generalna M, M50
1183 Remigiusz Ornowski 1976 Gdańsk Bike U Up Sport Coaching generalna M, M40
1184 Andrzej Bigaj 1981 Gdynia Drużyna A - No Teams generalna M, M30
1185 Marek Domnik 1960 Rumia Terramar generalna M, M50
1186 Natalia Włodarczyk 1988 Gdynia Tutek Team generalna K, K20
1187 Jacek Kubacki 1966 Starogard Gdański generalna M, M50
1188 Barbara WILBRANDT 1961 Gdańsk generalna K, K50
1189 Przemysław Ziemianin 1983 Hel KM PSP Gdynia generalna M, M30
1191 Janusz Krupa 1973 Gdańsk Lokomotywa Sopot generalna M, M40
1192 Olaf Kowalewski 1945 Wejherowo TKKF Truchtacze generalna M, M70
1193 Dariusz Kaleta 1993 Gdynia generalna M, M20
1194 Daniel Wojdyło 1976 Lubiszewo Sosnowa generalna M, M40
1195 Waldemar Laskowski 1972 Lubiszewo Sosnowa generalna M, M40
1196 Bartosz Nawotnik 1989 gdynia generalna M, M20
1197 Jacek Guzinski 1968 TCZEW BIEGAJACY TCZEW generalna M, M40
1198 Anita Hofman 1992 Gdańsk GTS equipe generalna K, K20
1199 Anna Wojdyło 1976 Lubiszewo Sosnowa generalna K, K40
1200 Karolina Lewczuk 1999 Rumia biegamyrazem.pl ; LO1 Rumia generalna K, K16
1201 Krzysztof Szwedek 1974 Gdynia biegamyrazem.pl Gdynia generalna M, M40
1202 JAROSŁAW CZAPIEWSKI 1975 Gdynia TATA KRZYSIA I MATUSIA generalna M, M40
1203 Michał Ceklarz 1998 Gdynia Tri Team Rumia generalna M, M16
1204 Damian Lewiński 1981 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega generalna M, M30
1205 Magda Kamińska 1986 Gdynia generalna K, K30
1206 Krzysztof Chyliński 1988 Gdańsk Street Beer Poland Team generalna M, M20
1207 Łukasz Bejm 1988 Gdańsk generalna M, M20
1208 Tomasz Kowalewski 1991 Gdynia generalna M, M20
1209 Marek Wątroba 1980 Lębork 42,2 Lębork generalna M, M30
1210 Karol Pisarewicz 1988 Nidzica PKO Bank Polski generalna M, M20
1211 Wojciech Białecki 1960 Gdynia HYDROSTACJA generalna M, M50
1212 Piotr Ziomek 1981 Rumia PKO Bank Polski generalna M, M30
1213 Michal Florek 1980 Rumia CompleXsports generalna M, M30
1214 Beata Kupc 1974 Gdynia generalna K, K40
1215 Grzegorz Tracewicz 1978 Lębork Klub 42,2 Lębork generalna M, M30
1216 Beata Boza 1973 Gdynia generalna K, K40
1217 Krzysztof Czerski 1976 Chłapowo generalna M, M40
1218 Patryk Domoń 1983 Gdańsk Dream Tri Team generalna M, M30
1219 Marcin Gąszczyk 1994 Gdynia generalna M, M20
1220 Justyna Głuchaczka 1989 Brzeźno Lęborskie 42,2 Lębork generalna K, K20
1221 Dorota Dawidowicz 1984 Gdańsk generalna K, K30
1222 Piotr Poreda 1986 Gdańsk F3 Team generalna M, M30
1223 Mieczysław Ponczek 1961 Gdynia generalna M, M50
1224 Maciej Tuszyński 1979 Gdańsk Król Maciuś I generalna M, M30
1225 Jakub Jagusz 1990 Jabłonowo Pomorskie generalna M, M20
1226 Władysław Pohnke 1946 Gdańsk BIEGAM BO LUBIĘ generalna M, M70
1227 Paweł Jaśkiewicz 1978 Rumia ShipCup generalna M, M30
1228 Magdalena Lewandrowska 1977 Rumia MTM Team generalna K, K40
1229 PIOTR SOBSYL 1975 GORZÓW WIELKOPOLSKI GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWE generalna M, M40
1230 Piotr Hoffmann 1988 Gdańsk generalna M, M20
1231 Andrzej Czapiewski 1977 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M40
1232 TOMASZ KUNATH 1977 POGÓRZE generalna M, M40
1233 Maja Kaczmarek 1980 Wejherowo generalna K, K30
1234 Tomasz Pastewski 1980 Grudziądz generalna M, M30
1235 Karolina Saks 1982 Gdynia generalna K, K30
1236 Michał Grygiel 1979 Gdynia Netrit, Michał Grygiel generalna M, M30
1237 Kamila Chronowska 1991 Gdańsk - generalna K, K20
1238 Jakub Leśniowski 1981 Stężyca generalna M, M30
1239 Sebastian Jacek 1979 Rumia generalna M, M30
1240 Łukasz Zioła 1978 Gdynia generalna M, M30
1241 Patrycja Balewska 1990 Gdynia generalna K, K20
1242 Marcin Nowicki 1985 PIŁA KPP PIŁA generalna M, M30
1243 Iwona Sawicka 1982 Gdańsk TriBlondPlait generalna K, K30
1244 Agata Leman 1978 Chwaszczyno generalna K, K30
1245 Leszek Goździewicz 1976 Gdynia biegamyrazem.pl generalna M, M40
1246 Błażej Szepietowski 1978 Gdynia generalna M, M30
1247 Przemysław Boruta 1987 Gdynia Borucik Tri Team generalna M, M30
1248 Paweł Pacholec 1980 Gdynia ECO SERWIS generalna M, M30
1249 Anna Boruta 1987 Gdynia Borucik Tri Team generalna K, K30
1250 Krzysztof Licau 1969 Rozłazino KS Rozłazino generalna M, M40
1251 Jakub Duszewski 1987 Gdynia House of protein generalna M, M30
1252 Aleksandra Rucińska 1989 Gdynia House of protein generalna K, K20
1253 Anita Kopania 1975 Pszczółki generalna K, K40
1254 Adam Bielski 1965 Elbląg IKS ATAK Elbląg generalna M, M50