Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
M31 Konstanty Rąpała 2014 Gdynia Przedszkole "Przystań Szkraba"
M32 Urszulka Ruchlewicz 2015 SZTUM
M33 Angelika Guz 2013 Gdynia
M34 Hubert Kulesza 2011 Gdynia Misie Tulisie
M35 Tymoteusz Raduszkiewicz 2011 Pogórze
M36 Leon Socha 2012 Gdynia
M37 Lena Korjat 2013 Gdynia Lenka biegnie
M38 Michał Socha 2015 Gdynia
M39 Filip Kulaszewicz 2012 Gdynia
M40 Julia Nikodemczyk 2012 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
M41 Tomasz Piotrowski 2012 Gdańsk OBC Biały Kotek
M42 Hanna Tartas 2011 Gdynia
M43 Pola Parulska 2013 Gdańsk GPaction.pl TEAM
M44 Filip Żuchowski 2012 gdynia
M45 Szymon Tartas 2014 Gdynia
M46 Michał Bandzmer 2011 Wejherowo
M47 Mateusz Winnik 2012 Gdynia Przedszkole nr.7
M48 Krzysztof Bandzmer 2013 Wejherowo
M49 Julia Dokrzewska 2015 Gdynia
M50 Marta Dokrzewska 2013 Gdynia Przedszkole nr 54
M51 ZUZANNA SANDACH 2012 Gdynia Przedszkole Nr 19 , Biedronki
M52 Ksawery Frankiewicz 2013 Gdynia PRZEDSZKOLE NR 47
M53 Nina Wierzbicka 2012 Gdynia Elza running team
M54 Stanisław Czwartnicki 2013 Gdynia
M55 Oliwia Wysocka 2015 Gdynia
M56 Feliks Tarełko 2012 Gdynia
M57 Natalia Winnik 2014 Gdynia
M58 Antonina Kowalak 2011 Kartuzy
M59 Jeremi Przybytek 2014 Gdańsk
M60 Filip Lica 2011 Gdynia
M61 Antoni Bruderek 2015 Gdańsk
M62 Jaś Landowski 2012 Gdynia
M63 Adam Lica 2015 Gdynia
M64 Łukasz Dzioba 2012 Sopot Dzioba Team
M65 Agata Michalska 2015 Orle
M66 Filip Michalski 2012 Orle Przedszkole Stefek Burczymucha
M67 Radek Strzelczyk 2012 Pogórze -
M68 Kuba Zaczyński 2013 Gdynia Zaczyn
M69 Zuzanna Maciąg 2011 Gdynia Przedszkole nr 44
M70 Natalia Maciąg 2012 Gdynia Przedszkole nr 44
M71 Marta Bartoszewska 2014 Gdansk
M72 Iwo Wagner 2015 Gdynia
M73 Oliwia Kopeć 2015 Sopot
M74 Agata Karbownik 2011 Suchy dwor Przedszkole Sorbonka
M75 Dawid Kunat 2011 gdynia
M76 Marysia Paschke 2012 Gdynia ShipCup
M77 Amar Buural 2012 Gdynia Przedszkole nr 7
M78 Maja Skrzypkowska 2012 Gdynia LUMPEK.pl
M79 Adrian Włoch 2012 Gdynia 1979
M80 Zofia Korobczak 2015 Gdynia
M81 Karolina Kur 2014 Reda
M82 Adam Klass 2011 Gdynia Misie Tulisie
M83 Nina Sildatke 2011 Gdynia Przedszkole nr 7 w Gdyni
M84 Szymon Klass 2015 Gdynia
M85 Monika Brzeska 2012 Rumia
M86 Marcelina Kołaczyńska 2014 Pogórze
M87 Urszula Świeżyńska 2014 gdynia BigYellowFoot Adventure Team
M88 Julia Janzen 2011 Gdynia
M89 Ewa Januszewska 2011 Gdynia Szkoła Podstawowa Nr37 w Gdyni
M90 Zuzanna Kąkol 2015 Gdynia
M91 Bartosz Pusdrowski 2011 Reda Runeda
M92 Mikołaj Matusewicz 2012 Gdyniaa MatiLeo
M93 Wojciech Kandziora 2014 Gdynia
M94 Iga Gurbiel 2012 Gdynia
M95 Martyna Teska 2013 Gdynia
M96 Paweł Rybnik 2013 Gdynia
M97 Zuzanna Kamin 2011 GDYNIA Pszczoły Gdynia
M98 Kacper Mrzygłód 2013 Gdynia przedszkole Przystań Szkraba
M99 Tymon Konarski 2016 Gdynia
M100 Olaf Szydlowski 2011 Gdynia
M101 Stella Gmyrek 2011 Rokietnica
M102 Norbert Gmyrek 2013 Rokietnica
M103 Piotr Sobieraj 2013 Gdańsk Biedronki
M104 Bartosz Szneler 2011 Gdynia Przedszkole 47
M105 Tymon Stempski 2013 Poznań
M106 Iga Stempska 2015 Poznań
M107 Lidia Radzewicz 2012 Gdynia
M108 Alicja Dąbrowska 2011 Gdynia
M109 Julia Kulawczyk 2013 Gdynia Przedszkole nr19
M110 Agnieszka Yankovskaya 2015 Kaliningrad Klub sportowy DED
M111 Elena MAZELA 2011 GDAŃSK
M112 Sebastian Galiński 2013 Gdynia Witomino
M113 Maja Kowalik 2011 Rumia
M114 Zoja Sokolowska 2012 Gdynia
M115 Tymon Sokołowski 2012 Gdynia
M116 JAKUB RUSZEWSKI 2015 POŁCHOWO
M117 Tymon Bloch 2013 Gdynia Przedszkole 47
M118 LENA PIETRZYKOWSKA 2012 GDYNIA LENA TEAM
M119 Konrad Smółkowski 2011 Rumia Lexus Trójmiasto
M120 Szymon Smółkowski 2014 Rumia Lexus Trójmiasto
M121 Iga Dubicka 2014 Gdańsk
M122 FILIP JAWORSKI 2011 POGÓRZE
M123 IGOR JAWORSKI 2012 POGÓRZE
M124 Dominik Hawryszko 2012 Rewa
M125 Helenka Teofilska 2014 Gdynia
M126 Daria Zimna 2012 Rumia
M127 Matylda Muszyńska 2014 Gdynia
M128 Sonia Łuchniak 2014 Mosty
M129 Mateusz Hybner 2013 Gdynia
M130 Zofia Dzido 2012 Gdynia 3Team
M131 Alicja Dzido 2015 Gdynia 3Team
M132 Adaś Gibas 2011 Dębogórze Wybudowanie Gibi Team
M133 Iwo Pionkowski 2011 Gdynia
M134 Tymon Pionkowski 2016 Gdynia
M135 Hanna Ścisło 2013 Gdynia
M136 Martyna Rębowska 2016 Pasłęk
M137 Grzegorz Rębowski 2012 Pasłęk
M138 Mateusz Rębowski 2011 Pasłęk
M139 Franciszek Kosznik 2013 Gdańsk
M140 Liwia Zielińska 2015 Gdynia
M141 Ida Pupka-Lipińska 2015 Gdynia
M142 Aleksandra Sadowska 2011 Gdansk SP 81 Gdańsk
M143 Michalina Atamańczuk 2015 Gdańsk
M144 Ignacy Krawczyk 2011 Kłosowo
M145 Aniela Krawczyk 2014 Kłosowo
M146 Iga Raszpunda 2011 Gdańsk żelki
M147 Ada Raszpunda 2014 Gdańsk żelki
M148 Adam Ptaszek 2013 Gdynia Sailors
M149 Lenka Bartnik 2012 Gdańsk Odkrywcy
M150 Marcel Bochinski 2011 gdynia biegamyrazem
M151 Oliwier Bochinski 2011 gdynia biegamyrazem
M152 Liliana Kunicka-Krawczyk 2015 Gdańsk
M153 Kuba Kryszewski 2013 Przejazdowo
M154 Eliza Mokłowicz 2011 Wejherowo
M155 Klara Mokłowicz 2014 Wejherowo
M156 Karol Mroczkowski 2015 Gdańsk
M157 Patryk Klebba 2011 Mrzezino Mrzezino
M158 Abel Daniel Adamusiak 2011 Rumia parkrun Rumia
M159 Zuzanna Koral 2013 Gdynia
M160 Aleksander Koral 2015 Gdynia
M161 Tomasz Kowalewski 2012 Gdynia Przedszkole nr.19 Gdynia
M162 Julia Sobiczewska 2011 Gdynia
M163 Małgorzata Kłosowska 2011 Gdańsk Przedszkole 84 Gdańsk
M164 Milena Narloch 2013 Gdynia
M165 Tomasz Szczotka-Niedziałkowski 2015 Gdynia
M166 Henryk Torbicz 2011 Gdańsk przedszkole Wesołe Skrzaty
M167 Hanna Sobkowiak 2012 Banino
M168 Aleksandra Matczak 2012 Gdynia Equestria Girls
M169 Piotr Wanta 2011 Gdynia WANTA Team
M170 Piotruś Mindziukiewicz 2013 Gdynia Przedszkole "Przystań Szkraba"
M171 Amelia Tartas 2011 Gdynia
M172 Filip Łukaszewski 2012 Gdynia
M173 Krzysztof Grygorowicz 2011 Gdańsk
M174 Maja Daniluk 2013 GDYNIA Fundacja WiRR
M175 Wojciech Borzestowski 2011 Gdynia
M176 Julia Tatrocka 2014 Pogórze
M177 Kaja Neubert 2011 Gdynia Przedszkole 47
M178 Julia Wojciechowska 2013 Gdynia J&J
M179 Tymon Ciemny 2016 Gdynia
M180 Laura Czecholińska 2011 Reda
M181 Liliana Czecholińska 2013 Reda
M182 Lena Sitarczuk 2011 Gdańsk
M183 Martyna Filipczuk 2011 Gdynia
M184 Blanka Jankiewicz 2013 Gdynia
M185 Bartosz Huba 2012 Gdynia oiram
M186 Szymon Englert 2012 Gdynia Przedszkole nr 29 Gdynia
M187 Aleksander Liedtke 2012 Gdynia Przedszkole 50
M188 Natalia Liedtke 2013 gdynia Przedszkole 50
M189 Antoninę Jabłońska 2014 Gdańsk BigYellowFoot AdventureTeam
M190 Jakub Ostrowski 2011 Gdynia Przedszkole nr 19
M191 Magda Gołaszewska 2013 Gdynia
M192 łukasz emert 2015 gdynia biegamyrazem.pl
M193 Iga Marcinkowska 2011 GDAŃSK
M194 Aleksander Foss 2013 Gdynia 2013
M195 Wojciech Foss 2015 Gdynia
M196 Szymon Kłudziak 2012 Gdynia Biegacze Północy
M197 Hanna Wiłkopeć 2012 gdynia
M198 Adam Konarzewski 2011 Rumia Przedszkole pod Topolą
M199 Nina Sroka 2012 Gdynia
M200 Robert Gawrysiak 2014 Gdynia
M201 Laura Keller 2011 Gdynia
M202 Martyna Sas 2014 Gdynia
M203 Olaf Kugaczewski 2015 Pogórze
M204 Kaja Różak 2011 Gdynia
M205 Julian Różak 2014 Gdynia
M206 Helenka Roszczynialska 2013 Gdynia Przedszkole Fantazja
M207 Julia Pujszo 2011 Chwaszczyno Chwaszczyno Biega
M208 Lena Szemelfejnik 2011 Gdynia
M209 Wojciech Macholl 2011 Gdynia Przedszkole 11
M210 Malena Wargacka 2011 Gdynia
M211 Nataniel Wargacki 2013 Gdynia
M212 Bartosz Paszka 2013 Gdynia
M213 Grzegorz Chmielarski 2011 Gdynia
M214 Joanna Dawidowicz 2012 Gdańsk
M215 Nadia kus 2013 gdynia
M216 Maja Pamfil 2011 Wejherowo
M217 Jakub Kuc 2011 Owidz Bloczek Team Pelplin
M218 Igor Kuc 2014 Owidz Bloczek Team Pelplin
M219 Julia Saks 2012 Gdynia
M220 Lena Słowik 2012 Gdynia Janki Bryla 14
M221 Maja Długońska 2013 Gdynia
M222 Laura Czaykowska 2013 Gdynia Przedszkole NR 25
M223 Nina Gałuszyńska 2012 Gdynia
M224 Nadia Paczkowska 2012 Gdynia Pani
M225 Jan Górski 2012 Gdynia
M226 Julia Sarwa 2012 Gdynia
M227 Olga Sarwa 2014 Gdynia
M228 Laura Janik 2011 Rotmanka Grupa Trójmiasto
M229 Zosia Zawistowska 2013 Tczew
M230 Kornelia Burdyn 2012 Gdańsk SmartHomeSystem
M231 Maciej Burdyn 2015 Gdansk Katarzyna Burdyn Beauty
M232 Michał Chojnacki 2011 Rumia
M233 Stanisław Bałdyga 2012 Rumia 2012
M234 Pola Michalska 2013 Gdynia Przedszkole nr 4 w Gdyni
M235 Kaja Kohnke 2012 Gdynia Maluchy
M236 Natalia Sankowska 2011 Gdynia Przedszkole nr 19
M237 Emilia Sankowska 2014 Gdynia Przedszkole nr 19
M238 Agata Zakroczymska 2011 Wejherowo
M239 Maja Pietrzyk 2011 Gdynia Przedszkole nr.19
M240 Szymon Trąbka 2011 Gdynia
M241 Dominik Trąbka 2015 Gdynia
M242 Alicja Stopa 2011 Gdańsk fantastik fajf junior
M243 Barbara Stopa 2011 Gdańsk fantastik fajf junior
M244 KUBA PAWIŃSKI 2015 GDYNIA
M245 Edgar Tajerle 2012 Gdynia Przedszkole Podniebnyraj.pl Kosakowo
M246 Piotr Kotarski 2012 Rumia biegamyrazem.pl
M247 Filip Bączkowski 2013 Gdynia
M248 Paweł Marks 2011 Tuchom
M249 Mateusz Kołodziejczyk 2011 Gdynia
M250 Marianna Skurat 2011 Gdynia
M251 Łukasz Kalinowski 2012 Gdynia
M252 Nadia Życińska 2013 Gdynia
M253 Ninka Kopeć 2013 Gdynia Wesołe Nóżki
M254 Lena Koss 2011 Połchowo Przedszkole nr 25
M255 Michał Koss 2013 Połchowo Przedszkole nr 25
M256 Weronika Guzińska 2012 Gdynia Przedszkole nr 24 Gdynia
M257 Dawid Guziński 2015 Gdynia Przedszkole nr 24
M258 Wiktor Janiszewski 2014 Sopot
M259 Błażej Skrzoska 2012 Gdynia Przedszkole nr.50 GDYNIA
M260 Hania Sobczyk 2012 Gdynia
M261 Tadek Sobczyk 2015 Gdynia
M262 Fabian Poręba 2011 Gdynia
M263 Tymon Motyka 2015 Rokitnica
M264 Stanisław Osak 2014 Gdynia
M265 Mikołaj Bareła 2011 Rumia Przedszkole Magiczny Zamek Gdynia
M266 Wiktoria Grobelna 2011 Gdynia Cisowiaczki
M267 Nathan Meller 2013 Rumia
M268 Joasia Klucznik 2013 Gdańsk
M269 NATAN MISZTALEWSKI 2014 GDYNIA
M270 Zofia Golec 2013 Gdynia
M271 Hanna Golec 2013 Gdynia
M272 Dominika Kamińska 2011 Reda
M273 Iga Dwojak 2013 Gdynia
M274 Jan Romanowski 2013 Rumia Norda Active Team
M275 Nina Myślisz 2014 Hel RenegadeRunnerHel
M276 Marta Ossowska 2013 Gdańsk
M277 MARTYNA ŁACH 2012 RUMIA
M278 Zosia Kocot 2011 gdynia
M279 Wiktoria Grabarczyk 2013 Gdynia
M280 Dexter Zagórski 2011 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
M281 Igor Berdys-Nazarewicz 2012 Gdynia
M282 Stanisław Sławiński 2013 Gdynia
M283 Alicja Sławińska 2015 Gdynia
M284 Paweł Linda 2013 Gdańsk
M285 Maja Linda 2014 Gdańsk
M286 Anatol Radzieński 2012 Gdynia Mamy-Biegamy
M287 Jagoda Radzieńska 2014 Gdynia Mamy-Biegamy
M288 IGNACY GAWROŃSKI 2011 GDAŃSK
M289 KAROLINA GAWROŃSKA 2014 GDAŃSK
M290 POLA KOZIMOR 2011 KARTUZY
M291 Ignacy Kierszka 2011 Gdynia
M292 Mateusz Ossowicki 2014 Gdynia
M293 Franciszek Pałubicki 2014 Gdynia
M294 Julka Tomaszycka 2013 Gdynia
M295 Staś Siepetowski 2011 Reda
M296 Nina Pniewska 2013 Gdynia
M297 Antonina Wojdowska 2012 Gdynia
M298 Mikołaj Majsterek 2011 Gdynia Przedszkole nr19
M299 Oliwia LANG 2011 Gdynia LANG TEAM ZABIANKA
M300 Natalia Kaczmarek 2012 Gdansk LANG TEAM ZABIANKA
M301 OLa Sitowska 2015 Pruszcz Gd. LANG TEAM ZABIANKA
M302 Liliana Michalak 2012 Gdynia Parkrun Gdynia
M303 Łucja Kiel 2013 Gdynia
M304 Zuzanna Szwemin 2013 Rumia
M305 Helena Zakrzewska 2011 Chwaszczyno
M306 Lidia Zakrzewska 2013 Chwaszczyno
M307 Jan Grabowski 2014 Gdynia
M308 Hanna Szatkowska 2011 gdynia szatkosie
M309 Radosław Lassin 2013 Gdynia
M310 Kacper Lassin 2013 Gdynia
M311 Kaja Narloch 2014 Gdynia
M312 Jakub Hadam 2012 Rumia Biegam Bo Lubię
M313 Daniel Katulski 2011 Gdynia Lech Poznań Football Academy
M314 Adam Grześ 2012 Gdynia Gumisie Pegaza
M315 Hanna Grześ 2014 Gdynia Wiczlińskie maluchy
M316 Alicja Marczuk 2012 Gdynia
M317 Zofia Olejowska 2012 Gdynia
M318 Kazik Olejowski 2016 Gdynia
M319 Damian Siemaszko 2011 Gdynia
M320 Antoni Miszewski 2012 Gdańsk GB65
M321 Jakub Szreder 2011 Kartuzy Przedszkole Kubuś Puchatek Kartuzy
M322 Wojciech Szreder 2013 Kartuzy Przedszkole Kubuś Puchatek Kartuzy
M323 Elżbieta Wierzchowska 2011 Gdynia
M324 Marta Gruba 2012 Gdańsk
M325 Marcel Michalski 2012 Gdynia
M326 Mikołaj Michalski 2015 Gdynia
M327 Filip Wit 2012 Gdynia
M328 Piotr Nieżorawski 2011 Gdynia Przedszkole nr 36 w Gdyni
M329 Konrad Czarkowski 2013 Kielno czarkowski.pl
M330 Adrianna Szczypka 2012 Gdynia
M331 Antek Ćwikliński 2012 Gdynia
M332 Aniela Ćwiklińska 2014 Gdynia
M333 Maja Orłowska 2012 Połczyno Bis
M334 Bruno Staśkiewicz 2012 Gdańsk ELBUDMED
M335 Michał Murglin 2013 Rumia Przedszkole Janowiaczek
M336 Hanna Gliszczyńska 2013 Gdynia przedszkole nr 13 Gdynia
M337 Maksymilian Ziemann 2013 Wejherowo BPK PROJECT
M338 Maja Ziemann 2011 Wejherowo BPK PROJECT
M339 Tymoteusz Szajdziuk 2011 Gdańsk
M340 Wojciech Przerada 2013 Starogard Gdański
M341 Mikołaj Borek 2012 Gdynia
M342 Ksawery Szwaluk 2014 Gdańsk Morena
M343 Filip Wróbel 2013 Gdynia
M344 Zofia Kuskowska 2013 Gdynia
M345 Alicja Pater 2012 Pruszcz Gdański
M346 Antonina Mastalerz 2013 Gdynia Karol Team
M347 Zosia Gdyra 2012 Gdynia
M348 Miłosz KUCYK 2011 Żelistrzewo KucykiBiegają
M349 Helena Kucel 2015 Gdynia
M350 Aurelia Kowalczyk 2014 Gdynia
M351 Wiktor Waras 2015 Gdynia
M352 Maria Pomorska 2011 Puck
M353 Szymon Kaczmarek 2014 Wejherowo
M354 Ludwik Kreft 2012 Rumia Fc Mama Bracia i Tata
M355 Stanisław Łucyk 2012 Gdynia Gdynia Sport Team
M356 Maja Kaczorowska 2011 Juszkowo
M357 Sergiusz Czemko 2011 Gdynia
M358 Szymon Turkowski 2011 Reda Turki Biegają
M359 Anastazja Ciesielska 2013 Gdynia
M360 Aleksander Ciesielski 2011 Gdynia
M361 Krzysztof Sokołowski 2011 Gdynia
M362 Łucja Wyrwicka 2011 Gdańsk
M363 Janek Cychylik 2012 Gdynia ARKA GDYNIA
M364 Amelia Łempicka 2011 Gdynia
M365 Amelia Farjon 2011 Gdynia
M366 JULIA BACZYŃSKA 2013 Gdynia Roma Baczyńska
M367 Zuzanna Sobocińska 2011 Gdynia
M368 Staś Regent 2012 Gdynia Akademia Małych Odkrywców Gdynia
M369 Jagoda Kamińska 2011 Gdynia 2014
M370 Jan Jaśkiewicz 2014 Gdynia
M371 Antoni Tomicki 2014 Gdańsk Tomiccy Team
M372 Hania Malik 2015 Gdynia
M373 Wojtek Malik 2011 Gdynia
M374 Łukasz Szymichowski 2011 Gdynia Przedszkole nr 19
M375 Aleksander Frymark 2012 Reda Alekseon
M376 Damian Kobus 2013 Gdynia
M377 Lilianna Rutkowska 2013 Gdańsk
M378 Natalia Zaleśny 2011 Gdynia Uśmiechnij się, mieszkasz w Gdyni
M379 Antoś Kulaszewicz 2014 Gdynia
M380 Natan Kucyk 2016 Żelistrzewo KucykiBiegają
M381 Franciszek Żuławski 2015 Gdynia
M382 Łukasz Misiejko 2011 Gdańsk
M383 Zuzanna Rzepka 2011 Gdańsk
M384 Antoś Rostankowski 2012 Kębłowo
M385 Staś Rostankowski 2014 Kębłowo
M386 Emila Strągowska 2011 Gowino MatkaWariatka
M387 Paulina Precz 2012 Gdynia Ptasie Radio
M388 JULIAN BIAŁEK 2011 Gdynia
M389 Maciej Domański 2011 Gdynia
M390 Antoni Precz 2012 Gdynia Ptasie Radio
M391 Wojtek Glen 2013 Gdynia
M392 Jakub Nowicki 2013 Reda Reda Team
M393 Natasza Brzuziewska 2011 Gdynia
M394 Szymon Krause 2012 Gdynia
M395 Andrzej Lewicki 2014 Gdynia HERRINGS 04
M396 Oskar Ostapczuk 2011 Gdynia Przedszkole nr 19
M397 Małgorzata Dziecielska 2013 Gdańsk Krasnoludki
M398 Kamil Lewandowski 2012 Gdynia Przedszkole 19 - Biedronki
M399 Diana Klebba 2011 Mrzezino
M400 Antonina Konkel 2014 Gdynia
M401 Sara Lebiedzińska 2011 Reda Norda Active Team
M402 Emilia Tarapata-Samp 2011 Gdynia
M403 ZOŚKA WOJTAŚ 2012 GDYNIA PRZ. 44/WIEWIÓRKI
M404 Kaja Bareła 2012 Gdynia
M405 Natalia Piórkowska 2011 Gdynia
M406 Kacper Kulling 2011 Gdynia Biegowi Wariaci
M407 Natalia Dybek 2011 Gdynia Przedszkole nr 19
M408 Julia Dybek 2013 Gdynia Przedszkole nr 19
M409 Michał Bogacz 2011 Reda
M410 Kuba Bogacz 2012 Reda
M411 Filip Kloska 2012 Ostrzyce KS Stolem
M412 Wiktor Kloska 2014 Ostrzyce KS Stolem
M413 Jan Cegielski 2014 Gdańsk Osowa Biega
M414 Wiktoria Kreft 2012 Robakowo
M415 Kalina Socha 2011 Sopot
M416 Jagoda Socha 2013 Sopot
M417 Julia Bojan 2013 Gdynia
M418 Mateusz Zielinski 2011 Gdynia Klan Zielinskich
M419 Nina Mąka 2012 Gdynia
M420 Alicja Kreft 2011 Reda
M421 Zosia Warpechowska 2011 Gdynia
M422 Kacper Ziomek 2011 Rumia
M423 Franciszek Borowczyk 2011 Gdynia Przedszkole nr 6 w Gdyni
M424 Ewa Borowczyk 2013 Gdynia Przedszkole nr 6 w Gdyni
M425 WOJTEK PLISZKA 2012 GDYNIA
M426 Kalina Wilandt 2013 Gdynia M&M
M427 Maksymilian Wilandt 2014 Gdynia M&M
M428 Dawid Wysocki 2011 GDYNIA MALUCHA
M429 Mikołaj Machnicki 2011 Sopot
M430 Dominika Wysocka 2013 GDYNIA MALUCHA
M431 Kamil Karabon 2012 Gdynia POPCROP
M432 Hubert Karabon 2012 Gdynia POPCROP
M433 Zofia Ejsmont 2011 Sopot
M434 Milena Chlebowska 2014 Reda Runeda
M435 ŁUKASZ LABUDA 2014 OSTRZYCE KS STOLEM OSTRZYCE
M436 Konrad Falkowski 2011 Gdynia
M437 Olga Król 2015 Rumia Kruszek
M438 Cezary Dawidowski 2011 Gościcino ARKA
M439 Maja Dawidowska 2012 Gościcino ARKA
M440 Andrzej Grabowski 2013 Sopot
M441 Urszula Miks 2012 Wejherowo
M442 Michał Dziomba 2012 Gdynia
M443 Christina Ody 2015 Gdynia Ulvhedin
M444 Connor Ody 2016 Gdynia Ulvhedin
M445 Marcin Tafelski 2011 Rumia
M446 Łucja Grzelak 2012 Gdynia
M447 Mikołaj Strzelecki 2011 Karczemki Jaguar Kids
M448 Mateusz Jezusek 2012 Gdynia
M449 Franciszek Nierzwicki 2012 Więckowy Biegam z mamą
M450 Szymon Siatecki 2012 Gdynia
M451 Julia Plewa 2012 Gdynia
M452 Gabriela Czechowska 2013 Gdynia OPEC Gdynia
M453 Zoja Woźniak 2011 Gdańsk Tridea Team
M454 Leon Serafin 2013 Elbląg
M455 Nikodem Serafin 2015 Elbląg
M456 Anna Sobczyk 2015 Gdańsk
M457 Jan Lipkowski 2011 Gdańsk
M458 Zuzanna Lipkowska 2013 Gdańsk
M459 MATEUSZ JANICKI 2011 GDYNIA
M460 MICHAŁ JANICKI 2013 GDYNIA
M461 Martyna Baj 2011 Gdańsk
M462 Oskar Strzelecki 2011 Gdynia Chylonia
M463 Wiktor Wendt 2012 Reda Mamy To!
M464 Aleksandra Rachwalska 2012 Gdańsk
M465 Maja Wendt 2015 Reda Mamy To!
M466 Urszula Zielińska 2012 Gdynia
M467 Oskar Gólski 2012 Rumia
M468 Kevin Michałowski 2012 GDYNIA Michałowski
M469 Magdalena Rotta 2013 Reda
M470 ZOFIA MRÓZ 2013 GDYNIA
M471 Emilia Majkowska 2011 Bolszewo
M472 Marcel Juszczak 2012 Gdynia Przedszkole Przystań Szkraba
M473 Zofia Tatarowska 2012 Gdynia
M474 Zuzanna Lange 2011 Gdynia Gdyńska Akademia Siatkówki
M475 Tadeusz Tatarowski 2014 Gdynia
M476 Zofia Lange 2013 Gdynia DOBIERAMY.COM
M477 Tosia Antkowiak 2014 Gdynia ELITE TEAM
M478 Szymon Ciskowski 2013 Gdynia
M479 Helena Tumielewicz 2011 Gdynia Przedszkole Kasztanowe
M480 Wiktor Sobolewski 2012 Rumia Sailors
M481 Filip Szczepanski 2013 Reda Sailors
M482 Ola Choma 2013 Gdańsk
M483 Piotr Mika 2011 Gdynia
M484 Kamil Gołembowski 2015 Rumia
M485 Hubert Białas 2013 Gdynia Blanco
M486 Maja Szczepanska 2011 Reda Sailors
M487 Mikołaj Bykowski 2013 Gdańsk Sailors
M488 Jan Szmagliński 2013 Gdynia Przedszkole 19 Żabki
M489 Tomasz Trzeciak 2013 Gdynia Przedszkole 21 Demptusiowo
M490 Mateusz Frankiewicz 2012 Gdynia
M491 Szymon Frankiewicz 2014 Gdynia
M492 Maciej Lewandowski 2012 Gdynia
M493 Marika Krawczyk 2012 Gdynia Przedszkole nr 19
M494 Antonina Gutowska 2013 Gdynia
M495 Krzyś Lisowski 2011 Gdańsk Liski
M496 Michał Seroka 2012 Gdynia Przedszkole nr47 Gdynia
M497 Maja Szumlas 2012 Rumia
M498 Filip Kalański 2013 Gdynia
M499 Alan Kamrowski 2011 Reda
M500 Julian Macijewski 2014 Gniewowo Runeda
M501 Antonina Łaga 2014 Luzino
M502 Zosia Mojsiewicz 2011 GDYNIA Przedszkole nr 19
M503 LILA Szydłowska 2012 Gdańsk
MŁ503 GAWRYŚ MALWINA GAWRYŚ MALWINA 2014 GDYNIA
M504 Izabela Łukuć 2011 Gdynia
M505 Wiktor Babicki 2011 GDYNIA
M506 Matylda Szymańska 2015 Gdynia
M507 Dorian Nowakowski 2011 Gdynia przedszkole nr.19
M508 Jakub Kwiatkowski 2011 Gdynia
MŁ508 SWINARSKI AARON SWINARSKI AARON 2015 GDAŃSK
M509 Patrycja Cyman 2013 Żukowo
M510 Ala Jarocka 2014 Gdynia
MŁ510 KLEKOTKO JAN KLEKOTKO JAN 2013 GDYNIA
M511 Wiktoria Nowakowska 2014 Gdynia
M512 Tomasz Dulewicz 2012 Gdynia
MŁ512 MEYER JULIA MEYER JULIA 2013 GDYNIA
M513 Damian Dulewicz 2014 chwaszczyno
M514 Franciszek Prieba 2012 Gdynia Run Patio Róży
M515 Zofia Prieba 2016 Gdynia Run Patio Róży
M516 Hanna Bondzińska 2012 Gdynia
M517 Kacper Hellich 2011 Gdynia
M518 Maciej Baran 2012 Gdynia Run Patio Róży
MŁ518 ZAKRZEWSKA ADRIANNA ZAKRZEWSKA ADRIANNA 2011 GDYNIA
M519 Kajetan Hellich 2015 Gdynia
MŁ519 BRANDT MAJA BRANDT MAJA 2012 SOPOT
M520 Liliana Ilkiewicz 2013 Gdańsk
M521 Leonard Paschke 2016 Gdynia ShipCup
MŁ521 SZERLE HUBERT SZERLE HUBERT 2012 GDYNIA
M522 Oskar Misztal 2012 Gdynia Przedszkole nr 24 Bursztynek
M523 Lenka Rosińska 2014 Gdynia
M524 Jaś Jedynak 2011 Elbląg
M525 Lilianna Krzebietke 2014 Gdynia Przedszkole EleFun
M526 Tomasz Beta 2011 Lębork Run Patio Róży
M527 Jakub Arendt 2014 Gdynia
MŁ527 IWOŁA JAN IWOŁA JAN 2011 GDYNIA
M528 Weronika Arendt 2011 Gdynia
M529 Julia Rytel-Lemańczyk 2012 Gdynia
M530 Jakub Gubernat 2013 Gdynia
M531 Aleksandra Podwysocka 2014 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
M532 Antonina Urbaniak 2012 Gdańsk
MŁ532 LIDZBARSKI MIKOŁAJ LIDZBARSKI MIKOŁAJ 2011 GDYNIA
M533 Zosia Mróz 2013 Gdynia
M534 Maciej Głodkowski 2013 Reda
M535 Grzegorz Głodowski 2014 Reda
M536 Kuba Klimaszewski 2013 Reda Klimek team
M537 Nikodem Hryciów 2011 Gdynia
M538 Andrzej Węglewski 2012 Gdynia Przedszkole Kasztanowe
M539 Artur Węglewski 2014 Gdynia Przedszkole Kasztanowe
M540 Adrian Węglewski 2016 Gdynia Przedszkole Kasztanowe
M541 Borys Klajnert 2011 Gdynia Gdynia Sport
M542 Alicja Droszcz 2011 Gdańsk
MŁ542 STRZĘPEK OLIWIA STRZĘPEK OLIWIA 2011 RADOM
M543 Adam Droszcz 2013 Gdańsk
MŁ543 SETA JAN SETA JAN 2012 GDYNIA
M544 Liliana Kramkowska 2012 Gdynia Przedszkole nr 28
MŁ544 KAWCZYŃSKA ZUZANNA KAWCZYŃSKA ZUZANNA 2015 GDAŃSK
M545 Robert Kramkowski 2015 Gdynia Żłobek Niezapominajka
M546 Lidia Duszyńska 2013 Gdynia
M547 Piotr Gruchała 2014 Goręczyno
M548 Tobiasz Górski 2011 Pogórze PS 42
M549 Hubert Górski 2014 Pogórze
M550 Oskar Ewald 2013 Gdynia N/A
M551 Hubert Oleszkiewicz 2012 Rumia
M552 Kacper Szczubiała 2013 Wejherowo Myk Myk Team
M553 Liliana Pamfil 2013 Wejherowo
M554 Martyna Żuchowska 2012 Gdynia
M555 Stanisław Sosnowski 2012 Gdynia TKKF Wodnik Więcbork
M556 Julia Mieczkowska 2012 Gdynia
M557 Marcelina Glaza 2011 Gdynia przedszkole 25
M558 Amelia Glaza 2011 Gdynia przedszkole 25
M559 Jan Lisek 2011 Gdynia Foty Team
M560 Konstanty Lisek 2013 Gdynia Foty Team
M561 NIKODEM BAREŁA 2015 RUMIA
M562 Mateusz Ostrowski 2012 Gdynia
M563 Alina Ostrowska 2012 Gdynia
M564 Oliwia Chomiczewska 2011 Lębork
M565 Agatka Witkowska 2011 Wejherowo PRZEDSZKOLE IM. KUBUSIA PUCHATKA WEJHEROWO
M566 Ryszard Rożyński 2014 Gdynia Yś Książkowy
M567 Cezary Smoliński 2015 Gdynia Smoli Team
M568 Rozalia SOŁODOWCZUK 2012 Gdynia Pani
M569 FILIP KAWCZYNSKI 2013 GDYNIA
M570 Oliwia Semerda 2012 Gdynia TickTeam
M571 MAJA JANUS 2011 GDYNIA MAJULKA TEAM
M572 Maria Węgrzynowska 2014 Gdynia
M573 Wojciech Dąbrowski 2011 Gdynia Andrzej Strzelba Team
M574 Sean Canchaya 2014 Gdynia
M575 Michalina Czerlikowska 2013 Gdańsk Moodo
M576 Natalia Klebba 2012 Łebcz Peppa Pig Team
M577 Olga Matrosos 2013 Gdynia
M578 Szymon Klebba 2016 Łebcz Peppa Pig Team
M579 Sebastian Patyk 2013 Gdynia
M580 Alicja KWIATKOWSKA 2011 REDA Kwiatki
M581 Kamil Sierpiński 2013 Gdynia
M582 Dominik Chwiejczak 2012 Gdynia drużyna Przedszkole nr 4 w Gdyni
M583 BIANKA CHYLIŃSKA 2012 KOSAKOWO
M584 Maria Zapolnik 2011 Gdynia
M585 Piotr Zapolnik 2014 Gdynia
M586 Igor Wróblewski 2012 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
M587 Helena Szarwińska 2013 Gdynia
M588 Borys Wróblewski 2015 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
M589 Jerzy Szarwiński 2014 Gdynia
M590 IWO lejk 2011 Gdańsk Lenka GO
M591 Maja Niemiec 2013 Gdynia Przedszkole "Przystań szkraba"
M592 Michal Bianga 2012 Gdynia
M593 Mateusz Ołdak 2012 Gdynia
M594 Natalia Bugalska 2011 Gdańsk
M595 Sara Chabowska 2013 Śliwice
M596 Kasia Kędzia 2014 Gdynia MDK
M597 Antoni Orkwiszewski 2013 Gdynia
M598 Tadeusz Krotoszynski 2011 Gdynia
M599 Franciszek Krotoszynski 2013 Gdynia
M600 Tymek Gutowski 2011 Gdynia
M601 Mikołaj Ziółkowski 2012 Gdynia Przedszkole Kasztanowe
M602 Anna Malesa 2013 Gdynia Przedszkole Nr 19, Żabki
M603 Izabella Kowalska 2015 Gdynia
M604 Julian Kowalski 2011 Gdynia
MŁ661 WYKA MARTYNA WYKA MARTYNA 2012 GDYNIA
MŁ671 GONDEK LENA GONDEK LENA 2012 PRUSZCZ GDAŃSKI
MŁ672 WĘSIERSKI JAN WĘSIERSKI JAN 2014 BYDGOSZCZ
MŁ673 KOZIEŁ WERONIKA KOZIEŁ WERONIKA 2015 GDYNIA
MŁ674 MILCZAREK NIKODEM MILCZAREK NIKODEM 2011 GDYNIA
MŁ680 PABSKA MILENA PABSKA MILENA 2012 GDYNIA
MŁ691 ROCHEWICZ ALEKSANDRA ROCHEWICZ ALEKSANDRA 2012 GDYNIA
MŁ695 WALĘCKI KAMIL WALĘCKI KAMIL 2011 GDYNIA
MŁ697 NARBUT HANNA NARBUT HANNA 2012 GDYNIA
MŁ699 WIWATOWSKA CARMEN WIWATOWSKA CARMEN 2014 GDYNIA
Top