Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
Mł31 Marta Królak 2006 Gdynia SKLA SOPOT
Mł32 Maciej Orzeszek 2007 Gdynia
Mł33 Tymon Fronc 2007 Gdynia
Mł34 Anna Wlizło 2005 Elbląg MKS Truso Elbląg
Mł35 Jakub Dębski 2007 Gdynia
Mł36 Natalia Jurkiewicz 2006 Gdynia
Mł37 Michał Dokrzewski 2007 Gdynia SP 42
Mł38 Julia Bakić 2007 Gdynia SP 18
Mł39 Dawid Kulig 2006 gdynia
Mł40 Wojciech Filipski 2005 Gdynia Wymiatacze
Mł41 Mateusz Dzioba 2005 Sopot Dzioba Team
Mł42 Filip Nowakowski 2005 Gdynia
Mł43 Emilia Wittbrot 2004 Kosakowo META
Mł44 Tomasz Wittbrot 2007 Kosakowo META
Mł45 Bruno Lesiński 2006 Gdynia Lesionki
Mł46 Szymon Prokurat 2006 Gdynia Delfin Gdynia
Mł47 Agata Bulińska 2004 Gdańsk
Mł48 Kamila Cysewska 2007 Gdynia III A SP 17 Gdynia
Mł49 Daria Skrzypkowska 2006 Gdynia LUMPEK.pl
Mł50 Adam Dunowski 2006 Gdynia
Mł51 Jonasz Lewandowski 2006 Ołdrzychowice Kłodzkie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka
Mł52 Cezary Mach 2006 Gdańsk SP29
Mł53 Mateusz Krause 2004 Gdańsk Szkoła Podstawowa 44 Gdańsk
Mł54 Honorata Mach 2004 Gdańsk SP29
Mł55 Oliwia Dąbrowska 2004 Gdańsk UKS Siódemka Osowa
Mł56 Oliver Białas 2005 Gdynia sp 47
Mł57 Maja Milżyńska 2006 Gdynia GAT Gdańsk
Mł58 Kamil Ostrowski 2005 Gdynia
Mł59 NADIA WLAZŁOWSKA 2007 GDYNIA SP 17 GDYNIA
Mł60 Dominika Kąkol 2007 Gdańsk
Mł61 Tomasz Kandziora 2006 Gdynia
Mł62 Igor SITKO-BAJORSKI 2005 GDYNIA
Mł63 Szymon Ubrych 2005 Gdynia
Mł64 Liliana Żochowska 2006 Gdynia UKS 7 Gdynia, ZORZA Gdynia
Mł65 Rafał Podborny 2006 Toruń MKS Sokoły Toruń
Mł66 Jakub Dolata 2006 Gdynia
Mł67 Julia Pałejko 2004 Gdynia SP28
Mł68 Grzegorz Heland 2006 Gdańsk
Mł69 Tomasz Szlegier 2006 Gdynia
Mł70 Dominika Koniuk 2005 Braniewo
Mł71 Kaja Kulik 2007 Gdynia Kulik&Kurek
Mł72 Mikołaj Stępnik 2006 Rumia
Mł73 Robert Zimny 2006 Rumia Orkan Rumia
Mł74 Patryk Jończyk 2007 Gdynia UKS ISKRA GDYNIA/ SP40 Gdynia
Mł75 Maciej Kosznik 2006 Gdańsk SP 24 Gdańsk
Mł76 Mikołaj Kosznik 2007 Gdańsk SP 24 GDAŃSK
Mł77 Natalia Sadowska 2004 Gdansk UKS "Siódemka-Osowa" Gdańsk
Mł78 Natalia Atamańczuk 2006 Gdańsk
Mł79 Jakub Kołtonowski 2005 Gdynia Kolti Team
Mł80 Igor Wiśniewski 2007 Rumia MKS Wisienki
Mł81 Iga Mikołajczyk 2006 Gdynia CompleXsports / Szkoła Podsatwowa nr 34 Gdynia
Mł82 Kacper Kryszewski 2007 Przejazdowo
Mł83 Mikołaj Gast 2006 Gdynia Gaścik Team
Mł84 Dawid Kowalewski 2006 Gdynia Szkoła Podstawowa nr.23 Gdynia
Mł85 Michał Formella 2006 Gdynia Szkoła Podstawowa nr.23 Gdynia
Mł86 Franciszek Kłosowski 2007 Gdańsk SP 85 Gdańsk
Mł87 Iga Hamadyk 2006 Gdynia ZSSO
Mł88 BŁAŻEJ KLAWIKOWSKI 2005 GDYNIA
Mł89 Tymoteusz Karwowski 2007 Mosty Szkoła Podstawowa Mosty
Mł90 Tadzio Kucharski 2004 Gdynia Gimnazjum nr 1 w Gdyni
Mł91 Jadzia Kucharska 2006 Gdynia Belta Team
Mł92 Jakub Kuczkowski 2007 Gdynia
Mł93 KACPER JARZĄB 2004 Gdynia BAŁTYK GDYNIA
Mł94 BRAJAN JARZĄB 2004 Gdynia BAŁTYK GDYNIA
Mł95 Nicole Rogocka 2005 Gdynia Gdyńska Akademia Siatkówki
Mł96 BRAJAN JARZĄB 2007 Gdynia BAŁTYK GDYNIA
Mł97 Dominika Janicka 2005 Gdansk SKLA SOPOT
Mł98 Laura Tokarska 2005 Gdynia
Mł99 Wiktoria Tokarska 2004 Gdynia
Mł100 Kornelia Stępińska 2006 Reda
Mł101 Wiktoria Międlar 2005 Gdańsk
Mł102 Weronika Kmieciak 2006 Gdynia
Mł103 Nikodem Nejman 2006 Kąpino Maria Team
Mł104 Szymon Pakura 2007 Gdańsk SP nr 79 Gdańsk
Mł105 Alicja Cieszyńska 2005 Gdańsk Najlepsza dla rodziców
Mł106 Julia Witczak 2006 Gdynia
Mł107 Jan Dolewski 2006 KOSAKOWO
Mł108 Maksymilian Miotk 2006 Gdynia Na 4 Łapy
Mł109 Martyna Miotk 2004 Gdynia Na 4 Łapy
Mł110 Weronika Ślusałek 2006 Gdynia
Mł111 Oliwia Kreja 2007 Gdańsk
Mł112 Marcin Portee 2005 Gdynia
Mł113 Małgorzata Górska 2005 Wejherowo SKLA Sopot, SP6 Wejherowo
Mł114 Emilia Zaleska 2004 Banino
Mł115 Konrad Lichtenstein 2004 Gdynia sp 48 gdynia
Mł116 Daria Kłudziak 2006 Gdynia Biegacze Północy
Mł117 Julia Konarzewska 2004 Rumia Gimnazjum Salezjańskie w Rumi
Mł118 Dominika Adamowska 2007 Gdynia
Mł119 Zofia Dryl 2005 Gdynia
Mł120 Hanna Skórzyńska 2007 Gdańsk Trimama Team
Mł121 Bartosz Pankiewicz 2005 Gowino
Mł122 Michał Plata 2005 Gdynia Sp 18 Gdynia
Mł123 Aleksandra Plata 2007 Gdynia Sp 18 Gdynia
Mł124 Oliwia Kudlińska 2004 Gdynia sempergo.pl
Mł125 jan Filipczuk 2007 Gdańsk
Mł126 Zofia Stankiewicz 2006 Gdańsk
Mł127 Natalia Kozioł 2005 Pogórze
Mł128 Monika Sikorska 2004 Gdynia Vistal Gdynia
Mł129 Mikołaj Jeleński 2007 Gdynia SP nr 39 w Gdyni
Mł130 Hania Stawarz 2007 Gdańsk
Mł131 Julia Powęzka 2004 Gdynia
Mł132 Oskar Banaczyk 2005 Gdynia
Mł133 Dominik Homza 2006 Gdynia WKS FLOTA GDYNIA
Mł134 Jakub Zakroczymski 2006 Wejherowo
Mł135 KAROL Lorenc 2007 Gdańsk SP NR 75
Mł136 Gustaw Marszałek 2007 Gdynia ZSSO
Mł137 Julia Magulska 2006 Czersk
Mł138 Bartosz Kazanecki 2007 Rumia SPARK
Mł139 Julka Troka 2006 Gdynia
Mł140 IGOR LEMAŃCZYK 2004 GDYNIA 1978
Mł141 Oskar Bączkowski 2007 Gdynia
Mł142 Maria Lasocka 2007 Gdynia
Mł143 Igor Marks 2007 Tuchom
Mł144 Dominik Kołodziejczyk 2007 Gdynia
Mł145 Ignacy Manturewicz 2004 Gdynia Glutenfree Ebola
Mł146 Layla Gomułka 2005 Gdańsk
Mł147 Marcin Wałęga 2006 Gdańsk
Mł148 klaudia skrzoska 2004 GDYNIA Szkoła Podstawowa 47
Mł149 Kamil Witkowski 2005 Rumia Witek
Mł150 Filip Dominik Kapała 2004 Gdynia
Mł151 Mikołaj Rusak 2007 Gdynia Complexsports
Mł152 Oliwia Szycko 2006 Słupsk
Mł153 Emilia Zajączkowska 2005 Rumia Ekologiczna Szkoła Społeczna
Mł154 OLIWIA GOLEC 2005 GDYNIA
Mł155 Adrian Romanowski 2006 Rumia
Mł156 Zuzia Sowa 2007 Wejherowo
Mł157 Amelia Pobłocka 2005 Skorzewo UKS Olimpijczyk Skorzewo
Mł158 Patrycja Pawłowska 2004 Skorzewo UKS Olimpijczyk Skorzewo
Mł159 Jakub Gawlik 2004 Mosty SP Mosty
Mł160 Kacper Gawlik 2006 Mosty SP Mosty
Mł161 Juliusz Siepetowski 2005 Reda
Mł162 Alan Walczak 2005 Gdynia Szkoła Sportowa
Mł163 Marcin Szatkowski 2006 gdynia szatkosie
Mł164 Ewa Złoch 2004 Gdynia
Mł165 Jakub Polak 2004 Gdańsk
Mł166 Julian Polak 2007 Gdańsk
Mł167 Wiktoria Gierasimow 2005 gdynia Vistal Gdynia 2004/2005
Mł168 Karolina Owczarek 2004 Kosakowo
Mł169 Kacper Kosznicki 2005 Gdynia
Mł170 Zuzanna Knigawka 2007 Gdynia Complexsport
Mł171 Maciej Filbrandt 2006 Gdańsk
Mł172 Jan Sobieraj 2005 Gdańsk Belta Team
Mł173 Oliwia Martyka 2005 Gdynia Sztorm Gdynia
Mł174 Anna Markowska 2005 Gdynia SZTORM GDYNIA
Mł175 Igor Klar 2004 Wejherowo
Mł176 Krzysztof Bruski 2005 Gdynia OPTI CWM
Mł177 Igor Kajetanowicz 2004 Bojano UKS DRAGON BOJANO
Mł178 Martyna Staśkiewicz 2004 Gdańsk ELBUDMED
Mł179 KALINA TWAROWSKA 2007 GDYNIA
Mł180 Piotr Nowak 2004 Bojano ZSSO GDYNIA SP14
Mł181 Milena Szajdziuk 2007 Gdańsk
Mł182 Maria Romaszewska 2007 Godziszewo MMMMM
Mł183 Julia Mania 2007 Gdynia
Mł184 Antoni Wolinski 2007 Reda
Mł185 Jakub Taszarek 2004 Gdynia UKS Cisowa Gdynia
Mł186 Dawid Bok 2004 Reda Szkoła nr 6 Reda
Mł187 Agata Ickowska 2007 Gdynia SP 12 w Gdyni
Mł188 Tomasz Neumann 2004 Gdynia Gimnazjum nr 8
Mł189 Kacper Pawlicki 2005 Gdynia SP 39
Mł190 Rozalia Kalisz 2005 Gdynia SP 48 Chwarzno
Mł191 Damian Michalak 2005 Lubiszewo SP 12 Tczew
Mł192 Michał Michalak 2007 Lubiszewo SP 12 Tczew
Mł193 Hanna Runiewicz 2007 Gdynia
Mł194 Karol Wdowiak 2004 Gdynia SKLA Sopot
Mł195 Nikodem Siemieniuk 2004 Gdynia Szkoła Sportowa Gdynia
Mł196 Daniel Kobiela 2007 Gdynia
Mł197 Andrzej Tański 2004 Puck Sp Puck
Mł198 Michał Kobiela 2004 Gdynia
Mł199 Szymon Kwidziński 2005 Gdynia UKS Hals Sopot
Mł200 Jan Magierski 2005 Gdynia
Mł201 Anna Cymanowska 2004 Gdynia SKLA Sopot
Mł202 Tymon Sikora 2005 Gdynia bankieria.pl
Mł203 Wiktor Sikora 2006 Gdynia bankieria.pl
Mł204 Mateusz Sokołowski 2006 Gdynia
Mł205 Julian Gostkowski 2004 Gdynia Iskra Gdynia
Mł206 Mateusz Gostkowski 2004 Gdynia Iskra Gdynia
Mł207 Jakub Cychylik 2007 Gdynia Flota Gdynia
Mł208 klaudia mamzer 2004 gdynia -
Mł209 Hania Cieślińska 2004 Gdynia SKLA Sopot
Mł210 Jakub Ploc 2005 Gdynia S.P nr 21 Gdynia
Mł211 Amelia Duda 2006 Gdynia
Mł212 Maja Matusiak 2004 Reda
Mł213 Kinga Sarnowska 2007 Gdańsk
Mł214 Oliwia Kikhia 2004 Lębork
Mł215 Klaudia Lange 2006 Lębork
Mł216 Jakub Rynkiewicz 2007 Kosakowo GOKKEN TEAM
Mł217 Andżelika Rychter 2006 Bojano SP Bojano
Mł218 Malwinka zaremba 2006 Gdynia
Mł219 Monika Jasińska 2006 Gdynia ZSSO Gdynia
Mł220 Konrad Kozikowski 2005 Gdynia SP 16 6A Gdynia
Mł221 Kornelia KUCYK 2006 Żelistrzewo KucykiBiegają
Mł222 Zuzanna Czarnowska 2006 Reda FabrykaDobrejZabawy.pl
Mł223 jakub nietupski 2004 Sopot SP8 Sopot
Mł224 Szymon Ochnik 2005 Gdynia
Mł225 Justyna Stefaniak 2004 Bojano Gimnazjum nr 11
Mł226 Robert Stefaniak 2006 Bojano SP Bojano
Mł227 Lena Szwarc 2006 Gdynia SZTORM GDYNIA
Mł228 Jan Białecki 2004 Gdynia HYDROSTACJA
Mł229 Aleksandra Gruchała 2004 Gdynia MEWA Gdynia
Mł230 Wojtek Sekuła 2005 Kąpino
Mł231 MATEUSZ URBANEK 2004 GDAŃSK
Mł232 Gabrysia Gleń 2006 Gdynia
Mł233 Marcelina Borkowska 2006 Gdynia
Mł234 Dominik Gruchała 2005 Gdynia KARATE-K2
Mł235 Kinga Lewandowska 2006 Gdynia Szkoła Podstawowa 23
Mł236 karolina kabała 2006 Gdynia SKLA SOPOT
Mł237 kacper serkowski 2006 Gdynia szkoła podstawowa nr18
Mł238 Szymon Serkowski 2007 GDYNIA Biegamy razem
Mł239 Dominika Grobelna 2005 Gdynia
Mł240 Łukasz Warkusz 2004 Gdynia ZSSO Gdynia
Mł241 MAKSYMILIAN PACENKO 2005 GDYNIA SZKOŁA SPORTOWA
Mł242 Kasper Skrzypczyk 2004 Gdynia szkola sportowa nr 14 gdynia
Mł243 Bartosz Miąskowski 2007 Juszkowo
Mł244 Alicja Klinkosz 2004 Koleczkowo Gimnazjum nr11 Gdynia
Mł245 Martyna Klinkosz 2006 Koleczkowo SP Bojano
Mł246 Adam Kałuszyński 2005 Sopot SKLA SOPOT
Mł247 Nelly Kupiturska 2004 Gdynia
Mł248 Oliwier Kupiturski 2005 Gdynia
Mł249 Igor Wawrzyniak 2006 Gdynia UKS Iskra Gdynia
Mł250 Natasza Hudzik 2007 Gdynia SP 13 Gdynia
Mł251 Martyna Woźniak 2007 Pogórze Szkoła Podstawowa w Pogórzu
Mł252 Liwia Muza 2007 Gdynia
Mł253 Jakub Kulling 2005 Gdynia Biegowi Wariaci
Mł254 Maria Cegielska 2005 Gdańsk Osowa Biega
Mł255 Bartosz Kaszubowski 2006 Gdynia SP 12 Gdynia
Mł256 Maja Miązek 2004 Gdynia LKS Zorza Gdynia
Mł257 MIŁOSZ ĆWIKLIŃSKI 2007 GDYNIA
Mł258 Dawid Dobroliński 2006 Gdynia Polska Północna
Mł259 Dominik Dobroliński 2007 gdynia Polska Północna
Mł260 Artur Haberka 2007 Gdynia
Mł261 Łukasz Chwyć 2006 Pogórze UKS Iskra Gdynia
Mł262 Gabriela Zielinska 2007 Gdynia Klan Zielinskich
Mł263 Kalina Mąka 2006 Gdynia
Mł264 Wojciech Weronko 2004 Gdynia SP 12 Gdynia
Mł265 Krzysztof Weronko 2007 Gdynia SP 12 Gdynia
Mł266 Szymon Danielewicz 2006 Gdynia UKS Iskra Gdynia
Mł267 Kaj Stanisławski 2005 Gdynia
Mł268 Jacek Ejsmont 2006 Sopot
Mł269 IZA CZAJKOWSKA 2006 GDYNIA CZTERY CZAJKI
Mł270 Tymoteusz Zeszutek 2007 Gdynia Mak-Tym Marcin Zeszutek
Mł271 Maksymilian Zeszutek 2007 Gdynia Mak-Tym Marcin Zeszutek
Mł272 Jakub Bujalski 2006 Gdynia
Mł273 Łukasz Hebel 2007 Rumia
Mł274 Paweł Car 2006 Gdynia Iskra Gdynia
Mł275 Jakub Orzech 2006 Gdańsk
Mł276 Oliwia Kaczanowska 2006 Żukowo PSSP Gdynia
Mł277 Łucja Chabowska 2005 Gdynia
Mł278 Apolonia Chabowska 2007 Gdynia
Mł279 Sara Szczepańska 2007 Gdynia Szkoła Podstawowa nr 23 Gdynia
Mł280 Oliwia Szklarz 2005 Gdynia Oksywie sp44
Mł281 Julia Żaryn 2005 GDYNIA SP nr 43 Gdynia
Mł282 Kacper Dominikowski 2005 Rumia
Mł283 Jakub Koliński 2005 Gdynia
Mł284 WOJCIECH PRZYBYŁOWSKI 2006 GDYNIA
Mł285 Nikola Bochyńska 2006 Gdynia
Mł286 Hanna Dmochowska 2004 Tokary
Mł287 Janka Dmochowska 2006 Tokary
Mł288 Paweł Szydłowski 2007 Gdynia
Mł289 Natalka Świetlikowska 2005 Rumia Szkoła Nr 21 Gdynia
Mł290 Lena Boguszewska 2005 Gdańsk
Mł291 Ewelina Bągorska 2004 Gdynia SP 6 Gdynia
Mł292 Krzysztof Szydłowski 2004 Gdynia
Mł293 Kordian Kankowski 2007 Luzino
Mł294 Oliwier Badaj 2007 Pogórze Szkoła Podstawowa w Pogórzu
Mł295 Aleksander Złoch 2006 Gdynia
Mł296 Franciszek Zydorek 2006 Gdynia SP 20
Mł297 Liliana Lemke 2004 Gdynia OPTI CWM Gdynia/ SP 20
Mł298 Krzysztof Mika 2007 Gdynia
Mł299 Karolina Wlazło 2004 Gdańsk
Mł300 JULIA BRUCKA 2005 GDYNIA
Mł301 Radek Jankowski 2004 GDAŃSK Go
Mł302 Sandra Gołąbek 2005 Garczegorze SP 3
Mł303 Blanka Tatrocka 2007 Gdynia SP13 Gdynia
Mł304 Kinga Zamojska 2007 Gdynia SP nr 35
Mł305 Tymon Słomczewski 2006 Gdynia KLUB LEKKOATLETYCZNY GDYNIA
Mł306 Oskar Krzynówek 2006 Gdynia Szkoła Podstawowa Nr. 17. Kl.4a.
Mł307 Nikodem Warzała 2005 Gdynia
Mł308 Maja Chlipała 2007 Gdynia
Mł309 Karolina Ulenberg 2005 lębork lębork
Mł310 kinga zander 2006 gdynia 2006
Mł311 Kamil Cyman 2007 Żukowo
Mł312 Artur Grunert 2007 Gdynia Metalowiec
Mł313 Weronika Śmiechowska 2004 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
Mł314 Marcel Papke 2004 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
Mł315 Kuba Gajewski 2005 Gdynia Gdynianka
Mł316 Zuzanna Stelmach 2004 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
Mł317 Mateusz Buśko 2006 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
Mł318 Adrian Jadczak 2004 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
Mł319 Dominik Konewka 2005 Gdynia
Mł320 Maksymilina Basir 2006 Gdynia
Mł321 Szymon Żuchowski 2004 Gdynia Szkoła sportowa nr 14
Mł322 Amelia Formela 2006 Skorzewo UKS Olimpijczyk Skorzewo
Mł323 Wiktoria Lubecka 2006 Skorzewo UKS Olimpijczyk Skorzewo
Mł324 Maciej Wica 2005 Skorzewo UKS Olimpijczyk Skorzewo
Mł325 Joanna Mielczarek 2007 gdynia
Mł326 Karol Łacheta 2006 Gdynia
Mł327 Kacper Kosak-Główczewski 2004 Gdynia SP 48 Gdynia
Mł328 Nikodem Owerczuk 2007 Gdańsk NOVEO interactive
Mł329 Julia Gruchała 2004 Goręczyno
Mł330 Oliwier Owerczuk 2005 Gdańsk NOVEO interactive
Mł331 Antoni Kubicki 2005 Gdańsk Nasz Sukces Aleksandra Kubicka
Mł332 Wiktor Kucharski 2007 GDYNIA SP 39 GDYNIA
Mł333 Jacek Dzięgielewski 2006 Rumia Tri-Team Rumia/SP nr 9
Mł334 Katarzyna Dzięgielewska 2005 Rumia Tri-Team Rumia
Mł335 Karol Pstrong 2007 Gdynia legoteam
Mł336 Bartosz Reszke 2006 Robakowo
Mł337 Maksymilian Klas 2007 Luzino
Mł338 Michał Proc 2005 Gdynia Procowo
Mł339 Marcin Mroczka 2005 Gdańsk JANISZ CLUB
Mł340 Matylda Kubik 2007 Gdynia SP18
Mł341 antoni zakrzewski 2004 Bojano BOJANO
Mł342 NATALIA HINZ 2006 Rumia SP1 RUMIA
Mł343 Cezary Chomiczewski 2004 Lębork
Mł344 Borys Formela 2005 Gdynia
Mł345 Ania Witkowska 2005 Wejherowo SZKOŁA SPOŁECZNA W WEJHEROWIE
Mł346 Wiktoria Hennig 2005 Wejherowo
Mł347 Zosia Greczyło 2006 Gdynia ComplexSports
Mł348 Krystyna Pyra 2007 Gdynia
Mł349 Marcel Milewczyk 2007 Dobrzewino
Mł350 Alicja Jarocka 2004 Gdańsk Harpagan
Mł351 Marcin Meller 2004 Gdańsk PKO Harpagan
Mł352 Bartłomiej Kozak 2006 Gdynia POKS FAUSTYNKI
Mł353 Kuba Pepliński 2005 Gdynia Pepla Team
Mł354 Cezary Marcinkiewicz 2004 Gdańsk PKO Harpagan
Mł355 Kacper Paczul 2004 Gdańsk PKO Harpagan
Mł356 Norbert Cherek 2004 Gdańsk PKO Harpagan
Mł357 Adam Sierpiński 2007 Gdynia
Mł358 Głuschina Maria 2007 Gdańsk PKO Harpagan
Mł359 Kuba Garbacki 2006 Gdańsk PKO Harpagan
Mł360 Kamil Niedźwiedzki 2004 Gdańsk PKO Harpagan
Mł361 Martyna Spisak 2005 Stara Huta SKLA SOPOT
Mł362 Patrycja Siemieniuk 2007 Gdynia
Mł363 Amelia Miedzińska 2007 Rumia
Mł364 Kamil Krzynówek 2006 Gdynia
Mł365 oliwia misiarz 2005 gdynia
Mł366 Wiktoria szczesna 2004 gdynia
Mł367 Przemek Drzymalski 2007 puck
Mł368 Oskar Komowski 2006 Puck SP PUCK
Mł369 Oskar Krzak 2007 Gdynia Biegoholicy
Mł370 JAKUB SPYCHALSKI 2006 GDYNIA
Mł371 NINA JASTRZĄBEK 2007 MOSTY Szkoła nr 39 w Gdyni
Mł372 Wiktoria Jasiewicz 2007 Gdynia
Mł373 EWA ADRYCH 2006 RUMIA SP NR 10 RUMIA
Mł374 Emil Mościpan 2007 GDYNIA UKS ISKRA GDYNIA
Mł375 Bartosz Baranowski 2006 Reda
Mł376 Damian Stefański 2006 Gdynia SP16 / KP Gdynia
Mł377 Lidia Kaczmarek 2004 Gdańsk SP Pozytywne Inicjatywy Gdańsk
Mł378 Paweł Kaczmarek 2007 Gdańsk SP 84 Gdańsk
Mł379 Jan Grzybkowski 2005 Gdynia
Mł380 Jan Ambrosiewicz 2004 Bojano BOJANO
Mł381 Helena Małkowska 2004 Gdynia SP 18 Gdynia
Mł382 Piotr Potrykus 2006 Bojano BOJANO
Mł383 Roch Małkowski 2007 Gdynia SP 18 Gdynia
Mł384 Grzegorz Magiera 2006 Gdynia SpaceForest
Mł385 Olgierd Hewelt 2006 Gdynia 2006
Mł386 Oliwier Hewelt 2006 Gdynia N/A
Mł387 DOMINIKA Sobala 2004 Gdynia Flota Gdynia
Mł388 Bruno Chruściński 2007 Gdynia
Mł389 Paweł Jurczyk 2005 Gdynia
Mł523 ZUZANNA POTULSKA 2004 GDYNIA
Mł528 POLA HIRSCH 2007 GDYNIA
Mł529 PAWEŁ LANGE 2007 LEŚNICE
Mł545 MICHAŁ MAKOWSKI 2005 GDYNIA
Mł677 KATARZYNA BRATKOWIK 2007 GDYNIA
Mł684 TOMASZ WASILEWSKI 2006 GDAŃSK
Mł685 BARTŁOMIEJ ZALEWSKI 2006 GDYNIA
Mł687 MIŁOSZ GRĄŻAWSKI 2004 GDYNIA
Mł692 MACIEJ DĄBSKI 2005 GDYNIA
Mł693 TATIANA ŚLIPY 2007 GDYNIA
Mł696 MICHALINA GRZEJSZCZAK 2007 GDYNIA
Mł698 NIKODEM STACHOWIAK 2006 GDYNIA
Top