Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
N32 Karolina Blumkowska 1993 Gdynia Blumcia
N33 Agnieszka Zielinska 1972 Torun Borucik Tri Team
N35 Marzena Wojciechowska 1971 Ustarbowo
N36 jan łęcki 1988 Gdynia Aktywny Mały Kack
N38 Marta Błażejewska 1979 Puck
N40 Monika Kołaczyńska 1972 Pogórze
N42 Irena Wesołowska 1961 gdańsk
N43 Agnieszka Wesolowska 1983 gdansk
N47 Anna Heldt 1976 Gdynia
N49 Katarzyna Szpilman 1968 Gdynia Face Nordic Walking Team
N50 Bozena Pluta 1952 Gdynia chodze bo lubie
N51 Bogdan Świsłocki 1962 Mikoszewo Face Nordic Walking Team
N52 Marcin Bujnicki 1976 Pasłęk Nordic Walking Pasłęk
N53 Izabela Towarnicka 1972 Gdynia
N55 Beata Socha 1976 Gdynia
N56 Grzegorz Tomasz Piątek 1952 Gdynia
N57 Anna Duszyńska 1978 Gdynia
N58 Magdalena Konopska-Wilczyńska 1977 Gdynia
N59 Basia Gibas 1972 Dębogórze Wybudowanie Opec Gdynia Gibi Team
N60 Anna Zubek 1978 Gdańsk
N62 Beata Buze 1976 Gdynia
N63 Marta Raduszkiewicz 1987 Pogórze
N64 Dmitriy Yankovskiy 1977 Kaliningrad Klub sportowy DED
N65 Liliana Bury 1981 Reda
N66 Beata Pawlak 1963 Gdynia
N67 Genowefa Czerlińska 1951 Gdynia
N68 Marcin Joachim Jan Grzegorczyk 1991 Władysławowo Tri-Sea Władysławowo
N69 Ania Dębska-Lange 1984 Kąpino
N71 Anna Wawrzyniak 1973 Gdynia Face Nordic Walking Team
N72 Magdalena Miruszewska 1988 Gdynia OPEC Gdynia
N73 Patrycja Komowska 1978 Puck
N74 Maria Chojnacka 1981 Gdynia Independent
N75 Wacław Chmielowski 1958 Gdańsk Parkrun Gdańsk
N76 Magdalena Oberzig-Zasada 1978 Władysławowo Władysławowo
N79 SYLWIA MARDZIŃSKA 1977 Bolszewo
N82 Ewa Kaleta 1952 Gdynia Rada Dzielnicy Chylonia
N83 Halina Kosznik 1949 Gdynia R.D.Ch.
N84 Barbara Chalecka 1952 Gdynia Rada Dzielnicy Chylonia
N85 Agnieszka Konarzewska 1972 Rumia Rumia biega
N86 Leszek Derejczyk 1982 GDYNIA
N87 Marek Stirmer 1946 Gdynia
N89 Dorota Dryl 1968 Gdynia MJNS & WD
N91 Rafał Wiśniowski 1985 Sopot facebook.com/trenerosobisty
N92 Maria Bagińska 1958 Gdynia bagietkowa
N93 Marcin Jankowski 1976 Elbląg Nordic Walking Pasłęk
N94 Evgeniy Markin 1980 Kaliningrad Klub sportowy DED
N95 Inna Markina 1981 Kaliningrad Klub sportowy DED
N96 Dmitriy Zaycev 1976 Kaliningrad Klub sportowy DED
N97 Svetlana Zayceva 1971 Kaliningrad Klub sportowy DED
N98 Patrycja Zimak 1985 Gdynia I can do It!
N99 Joanna Zimak 1989 Gdynia I can do It!
N101 Marian Kamiński 1931 Gdynia
N102 Andrzej Kiszkurno 1963 Gdynia
N103 Kamila Kłudziak 1983 Gdynia Biegacze Północy
N104 Cecylia Pankiewicz-Dmowska 1948 Gowino
N105 Magdalena Łutek 1972 Gdynia
N106 Barbara Ziółkowska 1947 Gdynia
N107 Anna Piestrzeniewicz 1962 Gdynia
N108 EDYTA ZADORA 1971 GDYNIA
N109 Dariusz Mikołajczak 1972 Wejherowo Gryf Wejherowo
N110 Marian Majsterek 1950 Gdynia Klan Majsterków
N111 Małgorzata Badocha-Duda 1969 Gdańsk chodzezkijami
N113 Ryszard Kotfis 1951 Gdynia
N114 Olaf Kowalewski 1945 Wejherowo TKKF Truchtacze
N115 Krystyna Markowska 1958 Gdynia BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
N118 ZOFIA CHOJNICKA 1936 GDAŃSK OLIWA AWFiS
N119 Feliks Namsołek 1941 Gdynia niezrzeszony
N120 Magdalena Motławska 1981 Gdynia Miszcze Płyta
N121 Magdalena Lepa-Roman 1978 Wejherowo Przecinak77
N122 Krzysztof Roman 1977 Bolszewo Przecinak77
N124 Adrianna Lipko 1988 Gdynia Pendolino
N125 Monika Gut-Winiarska 1970 GDYNIA
N126 Renata Krystyna Godlewska 1958 Gdynia against ca
N127 Dariusz Stempnik 1963 Gdynia Gdynia Moje Miasto - Dar Ogrodu
N128 Włodzimierz Kusiak 1950 Gdańsk
N129 JOLANTA PATYK 1965 GDYNIA Lotnik Gdynia
N130 Małgorzata Gaciek 1981 Rumia
N131 Jan Kulczycki 1950 GDAŃSK
N132 Elżbieta Kucharska 1965 Gdynia
N133 Piotr Witkowski 1979 Rumia OPEC Gdynia
N134 Krystyna Hirsch 1967 Gdynia OPEC Gdynia
N135 Dionizy Ziółkowski 1929 Gdynia R.D.Ch.
N136 Elżbieta Jarczyńska 1954 Gdynia RDCH
N137 Radosław Szycko 1975 Słupsk
N138 Janusz Kukuła 1961 Rokitki 1961
N139 Monika Sondej 1971 Gdynia Chodzę z kiljami
N141 Sylwia Kamińska 1981 reda
N142 Alicja Kubica 1954 Gdańsk Formoza
N143 Justyna Mielewczyk 1981 Reda
N144 Ilona Matusiak 1998 Gdynia I ALO
N145 Małgorzata Łukaszewicz 1953 Gdańsk
N146 BOGUMIŁA ROSA 1956 GDYNIA 1956
N148 Grażyna Himmel 1954 Gdynia 88°TEAM
N149 Mirosław Himmel 1954 Gdynia 88°TEAM
N150 Adam Przybyt 1968 Gdynia Gdynianka
N151 Ryszard Lewandowski 1956 Ołdrzychowice Kłodzkie PSP Kłodzko
N152 Andrzej Połeć 1970 Gdynia
N153 Ewa Połeć 1970 Gdynia
N155 Renata Panek 1976 Hel
N156 Izabela Schwarz 1970 POGÓRZE 1970
N157 PAULINA DOMINIUK 1983 RUMIA
N158 Aleksandra Hermann 1974 Hel HELSKIE MORSY COLD WATER
N159 Joanna Maciak 1984 Szydłowo
N160 Jakub Sławiński 1983 Gdynia
N163 Ela Sienna 1949 Gdynia
N164 Grażyna Stańczak 1953 Gdańsk
N165 Ryszard Stańczak 1947 Gdańsk
N166 Elwira Panek 1966 Lębork
N167 Jolanta Miłkowska 1969 Gdynia
N169 jan kamiński 1968 ŁÓDŻ KWPSP LODZ
N172 Agnieszka Kozłowska 1973 Poznań Dynamic
N176 Aleksandra Szczepińska 1969 Wejherowo
N178 Anita Hatłas 1971 Gdynia
N179 Konrad Albrzykowski 1985 Gdynia
N180 Monika Wysocka 1974 Piórkowo 2A Nordic Walking Pasłęk
N181 Alina Labuda 1960 Wejherowo
N182 Paweł Hałuszczak 1954 Gdynia
N183 Piotr Hałuszczak 1952 Gdańsk
N184 HALINA BORYNSKA 1958 GDYNIA
N185 Monika Burchart 1973 Wejherowo Monika Burchart
N186 Aldona Wrońska 1975 Reda
N187 Alicja Kuźniewska 1972 Sopot Dogsford Team
N188 Ewa Grabowska 1987 Gdynia UXfriendly
N189 Agnieszka Tandecka 1979 Gdańsk
N190 Joanna Krzysztofik 1961 Gdańsk
N191 Iwona Krużel-Dębska 1954 Kąpino
N192 Paweł Padias 1956 Gdynia MKSL
N193 Barbara Kosmowska 1960 Gdynia
N194 Aleksandra Kuc 1993 Folwark
N196 Ada Guźniczak 1985 Gdynia
N197 Mirosława Guźniczak 1956 Gdynia
N198 Henryk Kiersnowski 1945 Gdańsk Dziadkowy Klub Sportowy
N199 Łukasz Sorn 1987 Gdynia Biegamyrazem
N200 Teresa Wójcik 1951 Gdynia
N201 Zdzisław Wójcik 1948 Gdynia
N202 Katarzyna Owczarek 1977 Kosakowo
N203 Jacek Owczarek 1974 Kosakowo
N204 Grzegorz Niwiński 1958 Ustka Tupot Ustka
N205 Karolina Walkowicz 1979 Gdynia
N206 Krzysztof Wciórka 1954 Gdynia Mężczyzna
N207 Michał Piotrowski 1985 GDańsk Face Nordic Walking Team
N208 Urszula Heinowska 1968 Gdynia OPEC
N209 Dorota Stachowska 1976 Gdynia
N210 Klaudia Chmielewska 1988 Słupsk Night Runners Słupsk
N212 Anna Kurgan 1977 GDYNIA
N214 Laila Bargielska 1983 Gdynia
N215 Julia Kurgan 1999 GDYNIA
N216 Paweł Kurgan 1974 GDYNIA
N217 Danuta Bucka 1947 Gdynia
N218 Marta Damaszke 1987 Gdańsk
N219 Honorata Damaszke 1958 Gdańsk
N221 Ewa Dylewska 1971 Gdynia
N222 Monika Białczak 1986 Kębłowo
N223 Katarzyna Pawłóczenko 1981 Gdynia Kaja&Lena
N224 Krystian Endorfina 1981 Gdynia Biegowi Wariaci
N225 Jan Zakrzewski 1940 Gdynia
N226 Katarzyna Kloska 1983 Ostrzyce KS Stolem
N227 Donata Szymańska 1972 Goręczyno KS Stolem
N230 Ewa Kędzierska 1973 Gdynia
N231 Norbert Olczak 1999 Gdynia ZSCHiE
N232 Anna Olczak 1973 Gdynia
N233 Agata Zwierska 1971 Gdynia
N234 leszek cygan 1949 gdynia
N235 Patrycja Labuda 1989 Orle
N236 TOMASZ KRACHULEC 1967 GDYNIA JACK DANIELS
N237 Dawid Szmyt 1991 Starogard Gdański
N238 Agnieszka Jarysz 1978 Oborniki Dynamic
N239 Paweł Stasiak 2001 Pogórze Biegamyrazem.pl
N240 LABUDA JOANNA 1986 OSTRZYCE KS STOLEM OSTRZYCE
N242 Krzysztof Kuźniewski 1972 Sopot Dogsford Team
N243 Anna Świeca 1976 Gdańsk ks Stolem
N245 Barbara Górska 1974 Gdynia Opec Gdynia
N246 Leszek Kątnik 1951 Gdańsk Dziadkowy Klub Sportowy
N248 Magdalena Myszk 1982 Gdynia
N249 Radosław Torzewski 1969 Gdynia OSNiP WP
N250 Anna Szyk 1968 Gdynia
N251 Elżbieta Wierzbicka 1960 Pruszcz Gdański Doradztwo firmowe Przemysław Wierzbicki
N252 Aneta Martyka 1975 Gdynia
N254 Artur Dymowski 1974 Gdańsk Submarine Team
N255 Wojciech Michał Owczarek 1968 Gdańsk
N256 Dorota SIUDEK 1965 GDAŃSK
N257 Edyta Bukowska 1968 Chwaszczyno
N259 Beata Maziarka 1966 gdańsk
N260 Ewa Bergmann 1976 Łężyce Stowarzyszenie "Szansa dla Nas"
N261 Adam Wolski 1976 Łężyce Stowarzyszenie "Szansa dla Nas"
N262 Anita Wolska 1975 Łężyce Stowarzyszenie "Szansa dla Nas"
N263 Anna Antkowiak 1978 Gdynia ELITE TEAM
N264 Danuta Lipkowska 1952 Gdynia
N265 agnieszka sendecka 1983 Gdańsk LPP TEAM
N266 Magdalena Górska 1978 Gdynia
N267 Patrycja Skrzypecka-Kierepa 1974 Gdynia
N268 Kazimierz Kloska 1944 Bytów-Rzepnica BYTOWSKIE MORSY
N269 Andrzej Kokosza 1940 Gdynia Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie
N270 Renata Nowakowska 1978 Gdynia Saltus Sport Team
N271 Janina Chustak 1977 Łebno
N272 Krystyna Samorajska 1950 Gdynia RDzCh
N274 Stanisław Krzyżanowski 1941 Gdynia-Witomino
N277 Jolanta Korpalska-Komorowska 1959 Gdynia -
N278 Kazimierz MAJNA 1951 Gdynia Parkrun Gdynia
N281 Monika Grykałowska 1989 Gdańsk
N282 Jagoda Owczarek 1973 Gdańsk
N285 Aleksandra Toporek 1970 Przodkowo Team Deaf
N286 Sylwia Reseman 1969 Żukowo
N287 Karolina Reseman 1995 Żukowo
N288 Joanna Roszman 1961 Reda
N289 Beata Niewińska 1965 Gdańsk
N290 Teresa Chartuniewicz 1961 Reda
N291 Monika Figurska 1998 Gdynia II LO Gdynia
N292 Mikołaj Badocha 1997 Gdańsk III LO Gdańsk
N293 Alicja Żuchowska 1979 Gdynia
N295 Małgorzata Piaskowska 1970 Suchy Dwór
N297 Agnieszka Jasińska 1975 Gdynia
N298 Katarzyna Gubernat 1980 Gdynia
N300 Jolanta Tuszyński 1954 Gdańsk
N301 Krystyna Krzyżanowska 1947 Gdynia
N302 Alicja Pek 1979 Gdynia
N303 wiesława borek 1958 gdynia
N305 Agnieszka Słoczyńska 1971 Gdynia
N306 Aleksandra Chełstowska 1974 Gdynia
N307 Iwona Parolczyk 1972 Gdynia
N308 Mirosława Feldheim - Kucharska 1977 GDYNIA Ruch to zdrowie
N309 Urszula Nowotna 1955 Gdynia Morsy Gdyńskie
N310 Marcin Wasilewski 1977 Gdynia 3.FO
N311 Marek Piotrowski 1955 Gdynia Nauta Stal
N313 Anna Tournier 1985 Pogórze
N314 Joanna Daszkiewicz-Kunowska 1976 Gdynia
N315 Martyna Kleine 1988 Reda
N316 Jolanta Kotuła 1954 Gdynia FACE Nordic Walking TEAM
N317 patrycja długi 1986 Smolno Team Deaf
N318 Irena Barańska 1958 Gdynia
N319 Wiesław Smarszcz 1958 Lębork RWT-WŁ Lębork
N320 Grażyna Smarszcz 1958 Lębork TAEM LĘBORSKIE KIJE
N322 Małgorzata Niemczyk 1971 gdynia
N323 Ewa Berendt 1955 Gdynia OPEC Gdynia
N324 Olga Lieder-Siejka 1976 Pogórze
N325 Lucyna Świątek 1955 Gdynia
N326 Elżbieta Dybińska-Gończ 1952 Gdynia
N327 IWONA ROZBICKA 1976 GDYNIA TEAM DEAF
N328 Monika Koriat 1973 Gdynia PROMA LECH KORIAT KIEŁBASIŃSKI SP. J.
N329 Małgorzata Chomiczewska 1975 Lębork
N330 Mariusz Chomiczewski 1976 Lębork
N331 Monika Witkowska 1978 Wejherowo CHODAKI.PL
N332 Marek Witkowski 1973 Wejherowo CHODAKI.PL
N333 Agnieszka Goś-Zdrojewska 1975 Gdynia Jotun
N334 Katarzyna Grzenia 1972 Gdynia
N335 Dorota Zębik 1991 Gdynia Miszcze Płyta
N336 Grzegorz Dąbrowski 1955 Reda
N337 BEATA MORAWSKA 1973 GDAŃSK
N338 JACEK STANISZEWSKI 1961 GDYNIA AKADEMIA BIEGANIA
N339 ALEKSANDRA STANISZEWSKA 1960 GDYNIA
N341 Marzena Krauze 1972 Pogórze
N342 Joanna Biedunkiewicz 1970 Gdynia
N343 Bożena Niemczyk-Drania 1962 Gdynia
N344 Łukasz Bartosiewicz 1984 Gdansk LUKI Team
N345 Włodzimierz Bartosiewicz 1954 Gdańsk Face Nordic Walking Team
N347 Ewa Kollar 1972 Gdynia
N353 Joanna Statuch 1968 Gdynia Nordic Walking Team Gdynia
N354 Rafał Depczyński 1970 Gdynia
N356 tomasz hopcia 1957 Gdynia opec gdynia
N357 Halina Gugniewicz 1947 Gdynia Płochliwe Rumburaki
N358 Anna Walter 1976 Gdynia Płochliwe Rumburaki
N359 Katarzyna Białogrodzka 1977 Gdynia
N360 Żaneta Dusza 1970 Gdynia
N361 Adrian TOFIL 1977 GDYNIA Adriany
N362 Agnieszka Janicka 1999 Gdynia I ALO GDYNIA
N365 Joanna Jatkowska 1969 Tczew Biegający Tczew
N367 Natalia Grzech 1999 Gdyni I ALO Gdynia
N368 Greta Kristiansen 1965 Gdynia BornholmRunners
N372 Monika Faron 1980 Gdynia Elite Team
N373 Joanna Cierpialkowska 1981 Puck
N375 Beata Łaga 1977 Donimierz
N376 leonard naczk 1975 lębork TEAM Lęborskie Kije
N377 ILONA BRZEZINSKKA 1983 GDYNIA
N378 Mirosław Skwierawski 1964 GDYNIA
N379 ZBIGNIEW RAKOWIECKI 1962 GDAŃSK
N380 Dominika Zeliasz 1988 Gdynia
N405 JOANNA GIBAS 1980 ELBLĄG
N406 SŁAWOMIR GIBAS 1979 ELBLĄG NORDIC WALKING PASŁĘK
N415 OLGIERD DEPKA-PRĄDZYŃSKI 1958 GDYNIA BIEGAMY RAZEM
N416 ANNA PILECKA-PRĄDZYŃSKA 1955 GDYNIA PENDOLINO
N438 LEOPOLD SZKARŁAT 1946 GDAŃSK AWIS GDAŃSK
N439 MAŁGORZATA TORŁOP 1962 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTA
N440 PIOTR BRZOZOWSKI 1984 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO
N445 MARZENA OLBROMSKA 1965 STAROGARD GDAŃSKI
N446 BOGDAN OLBROMSKI 1965 GDAŃSK
N447 DOMINIKA ZELIASZ 1988 GDYNIA
N448 SYLWIA RESEMAN 1969 ŻUKOWO
N499 BOŻENA SWOROBOWICZ 1959 CZERSK
Top