Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
S31 Filip Marciniak 2008 Gdynia IIIA SP17 Gdynia
S32 Dorota du Chatinier 2008 Gdynia SP 13
S33 Blanka Dragan 2010 Gdynia
S34 Lena Olender 2008 Chwaszczyno
S35 Amelia Tran 2008 Gdynia SP13
S36 Szymon Nojman 2010 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
S37 Jaroslaw Zysk 2008 Gdynia SP13
S38 Aleksander Kozioł 2010 gdynia
S39 Alicja Frankiewicz 2010 Gdynia PRZEDSZKOLE NR 47
S40 Małgosia Scech 2010 Gdynia
S41 Natalia Paszka 2008 Gdynia III A sp 17
S42 Igor Scech 2010 Gdynia
S43 Róża Byrzykowska 2010 Gdańsk
S44 Adam Dokrzewski 2010 Gdynia SP 42
S45 Paweł Kulig 2010 Gdynia
S46 Julia Wysocka 2010 Gdynia
S47 Łucja Chylińska 2009 Gdynia Gdyńska Szkoła Społeczna
S48 Borys Wagner 2009 Gdynia
S49 Iga Lewandowska 2008 Gdynia
S50 Joanna Dzioba 2009 Sopot Dzioba Team
S51 Patryk Nowakowski 2008 Gdynia
S52 Przemek Strzelczyk 2010 Pogórze -
S53 Franciszek Lesiński 2008 Gdynia Lesionki
S54 Weronika Karolak 2010 Gdańsk
S55 Kamil Walczak 2009 Sopot SP 42 Gdynia
S56 Tamir Buural 2009 Gdynia Szkoła Podst nr 21
S57 Dominik Skrzypkowski 2009 Gdynia LUMPEK.pl
S58 Natalia Szydłowska 2010 Pogórze
S59 Michał Korobczak 2010 Gdynia Przedszkole 44 grupa Misie
S60 Daria Yankovskaya 2010 Kaliningrad Klub sportowy DED
S61 Natalia Szydłowska 2010 Pogórze SP POGÓRZE
S62 Kuba Kur 2009 Reda
S63 Maksim Yankovskiy 2009 Kaliningrad Klub sportowy DED
S64 Viktor PAKUŁA 2009 GDYNIA ORLOWO PAKULA Team
S65 Adam Świeżyński 2010 gdynia BigYellowFoot Adventure Team
S66 Mateusz Oleksak 2010 Gdynia Przedszkole nr 19
S67 Weronika Ostrowska 2009 Gdynia
S68 Helena Januszewska 2009 Gdynia Lubię biegać!
S69 Kornel Lemańczyk 2010 Gdynia
S70 Maksymilian Matusewicz 2009 Gdyniaa MatiLeo
S71 Kornelia Stafiniak 2010 Gdynia Na
S72 Lena Ciechanowska 2010 Kartuzy
S73 Adam Konarski 2009 Gdynia
S74 Antoni Radzewicz 2010 Gdynia
S75 Vasiliy Zaycev 2008 Kaliningrad Klub sportowy DED
S76 Mateusz Kas 2009 Gdynia Katolicka Szkoła Podstawowa w Gdyni
S77 Natasza Galińska 2010 Gdynia Witomino
S78 Iga. Sokolowska 2008 Gdynia
S79 Jakub Jaroszewski 2010 Bydgoszcz
S80 Jakub Surała 2010 Gdynia ELKA SCHOOL
S81 Maksymilian Gronowski 2009 Gdynia SP nr 11
S82 Nina Łuchniak 2008 Mosty
S83 Jonatan Jażdżewski 2008 Lębork Kreativ Sport Lębork
S84 Mateusz Rębowski 2010 Pasłęk
S85 Julia Ukleja 2010 Gdynia Przedszkole nr 19
S86 Liliana Żmich 2010 Wejherowo KS Pomidorki
S87 Paweł Kołtonowski 2010 Gdynia Kolti Team
S88 Ignacy Jacniacki 2010 Gdańsk Odkrywcy
S89 Szymon Wiśniewski 2010 Rumia MKS Wisienki
S90 Agata Gast 2008 Gdynia Gaścik Team
S91 Helena Anuszek 2010 Gdynia
S92 Lilianna Banaszek 2008 Gdansk SP 76 Gdansk
S93 Wojciech Szróbka 2008 Suchy Dwór
S94 Paweł Sobiczewski 2008 Gdynia
S95 Antonina Kłosowska 2009 Gdańsk SP 85 Gdańsk
S96 Izabela Hamadyk 2009 Gdynia Sp12
S97 SZYMON KLAWIKOWSKI 2009 GDYNIA
S98 Zuzanna Sobkowiak 2010 Banino
S99 Tosia Kucharska 2009 Gdynia Belta Team
S100 Mateusz Kuczkowski 2010 Gdynia
S101 Zofia Kukla 2010 GDYNIA 2010
S102 Lena Wierzbińska 2009 Gdynia
S103 Filip Daniluk 2010 GDYNIA Fundacja WiRR
S104 Hubert Legieć 2010 Gdańsk
S105 Piotr Borzestowski 2009 Gdynia
S106 Jakub Wojciechowski 2009 Gdynia J&J
S107 Igor Lewandowski 2009 Gdynia SP 21
S108 Krzysztof Sitarczuk 2008 Gdańsk
S109 Milena Filipczuk 2008 Gdynia
S110 Jerzy Jankiewicz 2010 Gdynia Mały artysta
S111 Kinga Huba 2008 Gdynia oiram
S112 Aleksandra Nowak 2008 Gdynia 1PSSP Gdynia
S113 Krzysztof Nowak 2010 Gdynia 1PSSP Gdynia
S114 Iga Węgrowicz 2010 Gdynia
S115 Antoni Leusz 2010 Kąpino Maria Team
S116 Nina Leusz 2009 Kąpino Maria Team
S117 Franciszek Mastalerz 2008 Gdynia Karol Team
S118 Maciej Pakura 2010 Gdańsk SP nr 79 Gdańsk
S119 Maciej Górski 2010 Wejherowo
S120 Julia Zaleska 2008 BANINO
S121 Maksymilian Sośnicki 2009 Gdynia
S122 Aleksander Sośnicki 2009 Gdynia
S123 Karolina Gawrysiak 2010 Gdynia
S124 Hubert Gawrysiak 2009 Gdynia
S125 Natan Naczk 2010 Reda
S126 Zofia Adamowska 2009 Gdynia
S127 DAMIAN BRZEZIK 2010 Wejherowo SP nr 5 Wejherowo
S128 MICHAŁ BRZEZIK 2008 Wejherowo SP nr 5 Wejherowo
S129 Zofia Skórzyńska 2009 Gdańsk Trimama Team
S131 Kacper Dawidowicz 2010 Gdańsk
S132 Bartłomiej Jaśkiewicz 2010 Rumia ShipCup
S133 Ada Lewandrowska 2009 Rumia
S134 MADZIA KUNATH 2010 POGÓRZE
S135 sebastian kus 2009 gdynia
S136 Inga Kuc 2009 Owidz Bloczek Team Pelplin
S137 Filip Saks 2010 Gdynia 1982
S138 Bartosz Warmowski 2010 Gdynia SP nr 44
S139 Anna Kożyczkowska 2010 Pobłocie
S140 Paulina Czaykowska 2009 GDYNIA Szkoła Podstawowa nr 18
S141 Antosia Chojnacka 2010 Gdynia
S142 Emilia Martuzalska 2010 Gdynia
S143 Daniel Sikorski 2009 Gdynia
S144 Ksawery Jeleński 2010 Gdynia SP 39 w Gdyni
S145 ZOFIA KRAWCZYŃSKA 2008 Dzierżążno pędziwiatr
S146 BARTOSZ KRAWCZYŃSKI 2010 Dzierżążno pędziwiatr
S147 Karolcia Dłużniewska 2009 ELBLĄG
S148 Filip Powęzka 2009 Gdynia
S149 Maja Kohnke 2010 Gdynia Maluchy
S150 Joanna Lorenc 2009 Gdańsk SP NR 75
S151 Maja Zalewska 2009 Rumia
S152 Patryk Wanta 2009 Gdynia Gdyński Klub Kyokushin Karate
S153 Piotr Motała 2008 Rumia Siódemka Rumia
S154 Adam Kazanecki 2010 Rumia SPARK
S155 Jakub Poliwka 2010 Gdynia
S156 Marek Roman 2010 Wejherowo POrzecinak 77 Junior
S157 Justyna Roman 2010 Wejherowo Przecinak 77 Junior
S158 Kacper KASIBORSKI 2008 GDYNIA SP 37 GDYNIA
S159 Wojciech Lasocki 2010 Gdynia
S160 Dawid Sikora 2008 Gdynia Sp 31 Gdynia
S161 Helena Manturewicz 2008 Gdynia Glutenfree Ebola
S162 Mateusz Kalinowski 2008 Gdynia
S163 Maria ŚCIECHOWICZ 2009 Gdynia Szkoła Podstawowa Nr 46 Gdynia
S164 Piotr Winiarski 2008 GDYNIA LKS ZORZA Gdynia
S165 Marysia Kopeć 2008 Gdynia Wesołe nóżki SP17 IIIA
S166 Keira Gomułka 2010 Gdańsk
S167 Jagoda Walczyńska 2008 Gdynia
S168 JAKUB WIŚNIEWSKI 2009 GDAŃSK SP 75
S169 Lidia Kwiatkowska 2009 Rumia WieWiór Team
S170 PAULINA GOLEC 2009 GDYNIA
S171 Judyta Ostrowska 2008 Rogulewo Rogulewo
S172 Lena Myślisz 2010 Hel RenegadeRunnerHel
S173 Zofia Folwarska 2008 Gdańsk GZHM Folwarscy
S174 Helena Folwarska 2009 Gdańsk GZHM Folwarscy
S175 Ksawery Prokopiuk 2010 Gdynia
S176 MACIEJ ŁACH 2009 RUMIA
S177 MACIEJ MICHAŁ ŁACH 2009 RUMIA
S178 Jakub Student 2008 Bojano Bojano Biega
S179 MILENA PIĄTAK 2008 GDYNIA
S180 zuzia bastian 2008 gdynia
S181 Helena Witer 2009 Gdynia
S182 Konstanty Konopka 2009 Gdynia
S183 Inga Berdys-Nazarewicz 2010 Gdynia
S184 Barbara Matusiak 2010 Gdynia
S185 Tomek Pniewski 2009 Gdynia
S186 Kacper Sitowski 2010 Pruszcz Gd. LANG TEAM ZABIANKA
S187 Weronika Lang 2009 Gdansk LANG TEAM ZABIANKA
S188 Emilia Kiel 2010 Gdynia
S189 Łukasz Głodowski 2009 Gdynia
S190 Antoni Marczuk 2009 Gdynia
S191 Maciej Stańczak 2009 Gdańsk
S192 Jacek Ciba 2010 Wejherowo
S193 Aleksandra Ciba 2010 Wejherowo
S194 Zuzanna Małachowicz 2010 Gdynia COMPLEXSPORTS
S195 Jakub Knigawka 2010 Gdynia Complexsport
S196 Artur Filbrandt 2009 Gdańsk
S197 Tymon Kuncewicz 2010 Gdansk -
S198 Tymon Hołówko 2009 Reda
S199 Franciszek Hołówko 2009 Reda
S200 Stanisław Bosowski 2009 Gdynia Bosse
S201 Franciszek Bosowski 2010 Gdynia Bosse
S202 Mateusz Dyżewski 2010 Gdynia
S203 Franciszek Blaszkowski 2009 Gdynia FRANIO&HELA TEAM
S204 Stanisław Klockowski 2010 Gdynia Klocki Gdynia
S205 Natasza Radomska 2009 Gdynia
S206 Kacper Brzeski 2008 Mosty SP nr. 44 Gdynia
S207 Mateusz Jetke 2008 Gdynia 583-000-94-58
S208 Ola Mania 2010 Gdynia
S209 Julian Wolinski 2009 Reda
S210 Weronika Bok 2008 Reda Szkoła nr 6 Reda
S211 Zosia Wróbel 2010 Gdynia
S212 Krzysztof Neumann 2009 Gdynia SP 12
S213 Olga Robaszkiewicz 2008 Rumia
S214 Oliwia Dolewska 2008 Gdynia
S215 Stanisław Filipkowski 2008 Gdynia AP KP GDYNIA
S216 Kacper Ambroziak 2008 Gdynia AP KP Gdynia
S217 Maciej Fetta 2010 Gdynia
S218 Dominika Fetta 2008 Gdynia
S219 Paweł Tański 2008 Puck Sp Puck
S220 Karol Magierski 2008 Gdynia IIIA SP17
S221 Antoni Łucyk 2010 Gdynia Gdynia Sport Team
S222 Erik Salach Kłos 2009 Gdynia
S223 Igor Turkowski 2008 Reda Turki Biegają
S224 Tymon Niesiobędzki 2008 Reda Bęcki Biegają
S225 Róża Kania 2008 Gdynia
S226 Berenika Kania 2010 Gdynia
S227 Kazimierz Wyrwicki 2009 Gdańsk
S228 Olaf Pawlak 2008 gdynia MatiLeo
S229 WERONIKA BACZYŃSKA 2009 Gdynia Roma Baczyńska
S230 Zosia Regent 2010 Gdynia Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdyni
S231 Nikodem Ploc 2008 Gdynia S.P nr 21 Gdynia
S232 Martyna Duda 2009 Gdynia
S233 Martyna Stolc 2009 Reda
S234 Robert Kosiorowski 2008 Mosty LightBox.pl
S235 Magdalena Grodzka 2009 Gdańsk Lifeguard Gdynia
S236 Marcin Szymichowski 2010 Gdynia Przedszkole nr 19
S237 Ignacy zaremba 2008 Gdynia
S238 Filip Rutkowski 2010 Gdańsk
S239 Kacper Kozikowski 2008 Gdynia SP 16 3D Gdynia
S240 Veronica Zaleśny 2008 Gdynia III A SP 17 Gdynia
S241 Bartosz Lip 2008 Gdynia SP 39 Gdynia
S242 adam nietupski 2008 Sopot SP8 Sopot
S243 zuzia skórska 2008 Gdansk
S244 Wojciech Ochnik 2008 Gdynia
S245 Jacek Stefaniak 2010 Bojano SP Bojano
S246 Wiktor Gruchała 2009 Gdynia MEWA Gdynia
S247 Julia Proena 2010 Gdynia
S248 Pola Szczeszak 2009 Gdynia
S249 Bartosz Gruchała 2009 Gdynia BAŁTYK
S250 Konrad Grobelny 2010 Gdynia Cisowiaczki
S251 Alan Walczak 2010 gdynia
S252 Franciszek Hudzik 2009 Gdynia SP 13 Gdynia
S253 JAŚ WOJTAŚ 2009 GDYNIA SZ. PODSTAWOWA NR 46
S254 Alex Kozłowski 2008 Wejherowo
S255 Gabriel Bareła 2009 Gdynia
S256 Aleksander Kocaj Bambrowicz 2010 Gdynia Policjanci
S257 Tymon Rutkowski 2010 Gdynia Przedszkole nr 19
S258 Lena KASIBORSKA 2010 GDYNIA SP 37 GDYNIA
S259 JULIA ĆWIKLIŃSKA 2010 GDYNIA
S260 Kasper Szramkowski 2008 Rumia
S261 Martyna Szramkowska 2010 rumia
S262 Zuzanna Kreft 2008 Robakowo
S263 Kacper Elkordy 2008 Gdynia
S264 Oliwia Bojan 2009 Gdynia
S265 Nikola Chwesiuk 2009 Gdynia
S266 kamil witiuk 2008 Gdynia SP16 GDYNIA
S267 Małgorzata Wiatr 2009 Gdynia
S268 Grzegorz Weronko 2009 Gdynia SP 12 Gdynia
S269 Michał Weronko 2009 Gdynia SP 12 Gdynia
S270 Adam Danielewicz 2009 Gdynia UKS Iskra Gdynia
S271 Julia Marek 2010 Gdynia SP NR 44
S272 Piotr Chlebowski 2009 Reda Redalika
S273 Mateusz Jemielita 2008 Gdynia Biovico Team
S274 Zuzanna Kaczmarek 2009 Wejherowo
S275 Piotr Zamkowski 2010 Gdynia
S276 Wiktor Miks 2010 Wejherowo
S277 Nicole Plocka - Ody 2008 Gdynia Ulvhedin
S278 Jakub Soszyński 2008 Rumia
S279 Wiktoria Nierzwicka 2008 Więckowy Biegam z mamą
S280 Lena Siatecka 2008 Gdynia
S281 Zuzanna Plewa 2010 Gdynia
S282 Wiktor Jelitto 2009 Gdańsk
S283 Jagoda Jelitto 2010 Gdańsk
S284 Sara Zielinska 2010 Gdynia
S285 Nadia Zabolewicz 2010 Gdańsk
S286 Paulina Szklarz 2010 Gdynia sp44
S287 Julianna Szklarz 2010 Gdynia sp44
S288 Martyna Sobczyk 2010 Gdańsk
S289 Nina Bagińska 2008 Gdynia SP 18 GDYNIA
S290 Amelia Żaryn 2009 GDYNIA SP nr 43 Gdynia
S291 Zuzanna Kapała 2009 Gdynia
S292 Tomasz Dominikowski 2009 Rumia
S293 Aleksandra Kolińska 2008 Gdynia
S294 Lubosz Martyka 2009 Gdynia SP nr 12
S295 BARTŁOMIEJ PRZYBYŁOWSKI 2010 GDYNIA
S296 Brayan Michałowski 2008 GDYNIA Michałowski
S297 Igor Zaborowski 2009 Gdynia SP 37 Gdynia
S298 Szymon Mathea 2008 GDYNIA Szkoła podstawowa nr 6
S299 Roksana Bochyńska 2008 Gdynia
S300 Lena Hordyj 2010 Gdynia DIGITAL MODE
S301 Hubert Łukaszewski 2009 Sopot
S302 Piotr Rotta 2010 Reda
S303 Tymoteusz Wrosz 2010 Wejherowo
S304 Emilia Betlejewska 2008 Gdynia
S305 Jakub Wójcik 2010 Gdynia Mrówki
S306 Tomasz Krupa 2008 Gdańsk Lokomotywa Sopot
S307 Piotr Krupa 2010 Gdańsk Lokomotywa Sopot
S308 Konrad Złoch 2008 Gdynia KL Gdynia
S309 Zofia Tumielewicz 2010 Gdynia Przedszkole Kasztanowe
S310 Natalia Lemke 2009 Gdynia SP 34
S311 Alex STOLIŃSKI 2010 Gdsynia Szkoła Podst w Pogórzu im Xawerego Czernickiego
S312 Xavier Jastrzębowski 2009 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
S313 Zofia Miller 2010 Gdańsk
S314 Adela Szmaglińska 2010 Gdynia Przedszkole Nr 19
S315 Zuzanna Trzeciak 2010 Gdynia OPEC Gdynia
S316 Cezary Tatrocki 2009 Gdynia Bałtyk Gdynia 2009
S317 Michał Lewandowski 2010 Gdynia
S318 Kasia Lisowska 2010 Gdańsk Liski
S319 Lena Seroka 2009 Gdynia
S320 Szymon Zamojski 2010 Gdynia SP nr 35
S321 Dawid Szumlas 2008 Rumia
S322 Wiktor Słomczewski 2010 Gdynia
S323 Wiktoria Łaga 2008 Luzino
S324 Tadeusz Armatyński 2010 Gdynia MKS Gdańsk
S325 Sonia Staniszewska 2009 Gdynia Szybkie Misie
S326 Michał Januszewicz 2010 Sopot
S327 Filip Goździewicz 2008 Gdynia SP.26
S328 Hubert Szymański 2009 Gdynia 1 Gdyńska Gromada Zuchów "Rycerze z Kamiennej Góry
S329 Jakub Jarocki 2010 Gdańsk
S330 Jagoda Godula 2008 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
S331 Maja Sicińska 2010 Kosakowo
S332 Wiktor Brzeski 2009 Gdynia Drużyna Minionów
S333 Zofia Weremjewicz 2008 Gdynia Rocky Złota Strzała
S334 Michał Krzebietke 2010 Gdynia Szkoła 43
S335 Zuzanna Kosak-Główczewska 2008 Gdynia SP 48 Gdynia
S336 Marcin Klimaszewski 2010 Reda Klimek team
S337 Jakub Rudzki 2010 Gdańsk Morska Szkoła Podstawowa
S338 Aniela Węglewska 2010 Gdynia
S339 Maksymilian Kunowski 2008 Gdynia IIIA SP 17 Gdynia
S340 Maja Walczak 2009 Gdynia
S341 Dominik Chrobak 2010 Gdynia
S342 Zuzanna Klas 2010 Luzino
S343 Marianna Sobczak 2008 Gdynia
S344 Ignacy Pestka 2010 Gdynia Przedszkole nr 47
S345 Antoni Pestka 2010 Gdynia Przedszkole nr 47
S346 Nikodem Ostojski 2008 Luzino
S347 Lena Walentynowicz 2009 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
S348 Inga Ewald 2010 Gdynia N/A
S349 Julia Geraszek 2009 Gdynia
S350 Wiktor Mieczkowski 2008 Gdynia
S351 Maksymilian MAZUR 2010 GDYNIA 1978
S352 EMILIA HINZ 2010 Rumia JANOWIACZEK
S353 Hanna Ostrowska 2010 Gdynia
S354 Lila Włoch 2010 gdynia
S355 Malwina Kutysz 2009 Gdynia
S356 Jakub Smoliński 2010 Gdynia Smoli team
S357 ANTONI STACIWA 2010 RADOSZYCE
S358 Konrad Hennig 2010 Wejherowo
S359 Michał Wica 2010 Rewa
S360 Maksymilian Zdrojewski 2009 Gdynia
S361 Anna Żukowska 2010 Gdańsk
S362 Zosia Winkowska 2009 Gdynia
S363 Anastazja Dzikiewicz 2010 Rumia
S364 julia bisko 2010 gdynia
S365 Michał Bisko 2010 gdynia
S366 Patryk Sporek 2009 Gdynia Gepardy
S367 Oliwia Szewczyk 2010 Reda
S368 Piotr Kukałowicz 2009 Gdańsk UBEZPIECZALNIA TEAM
S369 Tymoteusz Patyk 2009 Gdynia
S370 Paweł Kukałowicz 2010 Gdańsk UBEZPIECZALNIA TEAM
S371 KACPER KWIATKOWSKI 2008 REDA Kwiatki
S372 Łucja Własów 2009 Sopot
S373 Paweł Spisak 2008 Stara Huta Chłopak z podwórka
S374 Piotr Gładkowski 2009 Reda
S375 Filip Chwiejczak 2010 Gdynia drużyna Przedszkole nr 4 w Gdyni
S376 Victoria Urbanek 2008 Gdynia
S377 MADDOX CHYLIŃSKI 2009 KOSAKOWO
S378 Klara Filimoniuk 2008 Gdynia
S379 Nikola Kalkowska 2008 Popowo MKS FIGHTER
S380 Adam Depczyński 2009 Gdynia SP 20 Gdynia
S381 Piotr Kokosza 2008 Gdynia SP 21 / KP Gdynia
S382 Hanna Pergoł 2008 Gdańsk Happy Kids Osowa
S383 Wiktor Rycerz 2008 Gdynia III A SP 17 Gdynia
S384 GRZEGORZ ADRYCH 2008 RUMIA SP NR 10 RUMIA
S385 Oliwia Juńska 2008 Gdynia IIIA SP 17
S386 Alicja Więcielewska 2008 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
S387 Aleksandra Kaczmarek 2009 Gdańsk SP 84 Gdańsk
S388 Jagoda Witt 2008 Gdynia Sp 18 Gdynia
S389 Szymon Ołdak 2010 Gdynia
S390 Zuzanna Bugalska 2009 Gdańsk
S391 Zuzanna Nitka 2008 Gdynia III A SP 17
S392 Zoja Syguda 2009 koleczkowo
S393 Bruno Syguda 2009 Gdynia
S394 Dagmara Kędzia 2010 Gdynia MDK
S395 Julia Czajkowska 2010 Gdynia
S396 Maja Popławska 2010 Gdynia
MŁ546 PAULINA MAKOWSKA 2008 GDYNIA
MŁ657 MALWINA KACZMAREK 2009 SZCZECIN
MŁ658 KRZYSZTOF SIATKOWSKI 2008 GDYNIA
MŁ668 MICHAŁ KOROBCZAK 2010 GDYNIA
MŁ669 PIOTR BOGUSZEWSKI 2010 GDAŃSK
MŁ686 PATRYCJA TESKA 2008 GDYNIA
MŁ694 WIKTOR WASILEWSKI 2009 GDAŃSK
Top