Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub
J31 Urszula Białooka 2002 Gdynia Gimnazjum nr 1
J32 Patrycja Cebulska 2002 Gdynia
J33 Jan Wiktor Szulc 2002 Rumia UKS Tri-Team Rumia
J34 Ewelina Wojciechowska 2002 Ustarbowo KS Wejher Wejherowo
J35 Łukasz Sznajder 2003 wejherowo
J36 Mateusz Cłapa 2001 Gdańsk MMKS Sekcja Smoczych Łodzi
J37 Kacper Józefowicz 2003 Gdynia PADŁ NA RYJ TEAM
J38 Aleksandra Bakić 2003 Gdynia ZSSO
J39 Kacper Sępiński 2002 Gdynia Navigators Gdynia
J40 Agnieszka Borkowska 2003 Gdynia Zorza Gdynia
J41 Wiktor Kąkol 2002 Gdańsk
J42 Mateusz Kandziora 2003 Gdynia
J43 Natalia Śliwińska 2002 Gdańsk Gimnazjum nr 31/ Belta Team
J44 Wiktoria Mikołajczyk 2002 Gdańsk
J45 Dawid Tomaszek 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
J46 Zuzanna Droszkowska 2002 Gdynia LKS Zorza Gdynia
J47 Natalia Socha 2002 Gdynia Klub Zorza / Gimnazjum nr 11 w Gdyni
J48 Dawid Koniuk 2002 Braniewo
J49 Maciej Marszałkowski 2003 Gdynia taxout team
J50 Ida Halk 2003 Gdynia LKS ZORZA Gdynia
J51 Konrad Wojtowicz 2002 Gdynia GIM24
J52 Kamil Piernicki 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
J53 Klaudiusz Piernicki 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia
J54 Michał Krzyszkowski 2003 Gdynia
J55 Gabriela Kreja 2003 Gdańsk
J56 Martyna Portee 2003 Gdynia
J57 Krzysztof Konarzewski 2002 Rumia Salezjańskie Gimnazjum w Rumi
J58 Miłosz Kubera 2002 Gdynia
J59 Michał Knaś 2001 Darżewo GKS Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska
J60 Gabriela Wysocka 2001 Gdańsk
J61 Armin Zadora 2003 Gdynia Szkoła Sportowa
J62 Kamil Radzikowski 2003 Gdynia GIMNAZJUM W KOSAKOWIE
J63 Dorian Horsten 2001 Gdańsk SKLA Sopot
J64 Bastian Horsten 2003 Gdansk SKLA Sopot
J65 Agnieszka Delmaczyńska 2001 Gdynia Gimnazjum nr 1 w Gdyni
J66 Mateusz Balicki 2002 Reda Parkrun Gdynia
J67 Patryk Balicki 2002 Reda Parkrun Gdynia
J68 Weronika Wzorek 2003 Dębogórze
J69 Karolina Guzińska 2003 Gdynia
J70 Dariusz Morzuch 2003 GDYNIA
J71 Oliwia Magulska 2003 Czersk SKLA Sopot
J72 KINGA ŁUCKA-WOWCZUK 2002 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA/GIMNAZJUM 11
J73 Daria Naumowicz 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia/GIM NR 11
J74 Laura Tajerle 2003 Gdynia Podniebnyraj.pl
J75 Maciej Kaczorowski 2003 Suchy Dwór - Gimnazjum Nr 1 w Gdyni
J76 Patrycja Sikora 2002 Gdynia LKS Zorza Gdynia
J77 Jakub Kowalewski 2003 Gdynia Bałtyk Gdynia
J78 Leszek Winiarski 2003 GDYNIA LKS ZORZA Gdynia
J79 Maciej Wasilczyk 2003 Pogórze
J80 Julia Rybińska 2003 Suchy Dwór
J81 Michał Beger 2002 Gdańsk Padł Na Ryj Team / Gimnazjum nr 25 Gdańsk
J82 Dawid Zaliński 2003 Bładzikowo
J83 Łukasz Buda 2001 Gdynia LKS Zorza Gdynia
J84 Paulina Pawłowska 2003 Skorzewo UKS Olimpijczyk Skorzewo
J85 Błażej Hościło 2001 Gdynia
J86 Cezary Siepetowski 2002 Reda
J87 nadia Walczak 2003 Gdynia
J88 Mateusz Głodowski 2001 Gdynia
J89 SZYMON Skalski 2002 GDYNIA ISKRA/ZORZA GDYNIA
J90 KAROLINA SKALSKA 2003 GDYNIA ZORZA GDYNIA/ GM 24
J91 Marcin Kowalski 2001 GdyniaGdynia LKS Zorza Gdynia
J92 JAKUB SOBIERAJ 2003 Gdańsk BELTA TEAM
J93 Weronika Martyka 2001 Gdynia Biegamyrazem.pl
J94 Katarzyna Bruska 2003 Gdynia Gimnazjum nr 23 Gdynia
J95 Filip Lewandowski 2003 Lębork SKLA SOPOT
J96 Tomasz Ickowski 2002 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
J97 Konrad Gussmann 2001 Sopot Sportowe Gimnazjum nr 9 w Gdyni
J98 Jakub Runiewicz 2002 Gdynia Gimnazjum nr 11 w Gdyni
J99 Kosma Rassmus 2001 Gdynia SKLA Sopot
J100 Bartosz Gruchała 2000 Gdynia I ALO
J101 Kacper Cetlin 2003 Warszawa
J102 Piotr Ławicki 2001 Gdynia gim 11
J103 Ewa Kikhia 2002 Laska
J104 Oskar Malik 2002 Żukowo LightBoxTeam
J105 BARTOSZ TATYS 2002 ŚWIDWIN
J106 Aniela Jelińska 2001 Kiełpino Zespół Szkół w Kiełpinie
J107 Olaf Rychter 2003 Bojano SP Bojano
J108 Wiktoria Kielińska 2002 Gowino MatkaWariatka
J109 Patryk Borkowski 2001 Gdynia
J110 Kacper Bisztyga 2001 Banino
J111 Natalia Grzenkowicz 2001 Gdańsk
J112 Mateusz Warkusz 2003 Gdynia GIMNAZJUM 11 GDYNIA
J113 BARTOSZ BRZOZOWSKI 2003 GDYNIA GIMNAZJUM SPORTOWE NR 9 W GDYNI
J114 Mateusz Kupniewski 2001 Gdynia Gimnazjum nr 1 w Gdyni
J115 Paulina Kaszubowska 2003 Gdynia LKS Zorza Gdynia, Gim 1
J116 Klaudiusz Zapora 2001 Gdynia UKS Iskra Gdynia
J117 Honorata Stromska 2001 Gdynia
J118 Mateusz Chwyć 2001 Pogórze UKS Iskra Gdynia
J119 Emil Witiuk 2002 Gdynia GIMNAZJUM NR3 GDYNIA
J120 Przemek Michalski 2002 Przywidz SKLA Sopot
J121 Kajetan Borawski 2002 Reda UKS 1 Reda
J122 Ula Flisikowska 2001 Kiełpino ZS w Kiełpinie
J123 Jakub Baka 2003 Jagatowo SKLA Sopot
J124 Kacper Ochał 2002 Gdynia
J125 Kacper Plocki 2002 Gdynia Ulvhedin
J126 Damian Kaczanowski 2003 Żukowo PSSP Gdynia
J127 Paweł Szczepański 2001 Gdynia Gimnazjum nr 11 Gdynia
J128 Marcin Błasiak 2001 Gdynia UKS Iskra Gdynia
J129 Alan Bulski 2002 Gdynia WKS Flota
J130 Jakub Ajtel 2003 Gdańsk Team Letja
J131 Agata Czarkowska 2002 Gdańsk
J132 Natalia Młodak 2002 Reda RKS Rumia
J133 Jakub Huba 2001 Gdynia oiram
J134 Dominik Krupa 2002 Gdańsk
J135 Piotr Grzybowski 2002 Gdańsk SKLA Sopot
J136 Dominika ŁOMIŃSKA 2002 Gdynia
J137 Klaudia Owsianik 2001 Liniewko Kościerskie SKLA Sopot
J138 Michalina Świeca 2003 Straszyn SKLA Sopot
J139 Jakub Benka 2002 Goręczyno
J140 Dorota Armatyńska 2002 Gdynia MKS Gdańsk
J141 wiktoria naczk 2002 lębork lębork
J142 Diana Babicka 2002 GDYNIA
J143 Martyna Opara 2003 Gdynia Gimnazjum nr 11 w Gdyni
J144 Wojciech Renke 2003 Gdańsk SKLA Sopot
J145 Dawid Partyka 2001 Gdynia UKS ISKRA GDYNIA
J146 Anna Grunert 2001 Gdynia Metalowiec
J147 Małgorzata Kiełczewska 2001 Gdynia Gimnazjum nr 1 w Gdyni
J148 Kacper Hirt 2001 BOJANO BOJANO
J149 Sebastian Nowak 2001 BOJANO BOJANO ISKRA GDYNIA [ 10 kółek ]
J150 Kinga Ranachowska 2003 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
J151 Łukasz Oczk 2001 BOJANO BOJANO
J152 Weronika Zając 2001 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
J153 Adrian Potrykus 2002 BOJANO BOJANO
J154 Oskar Skrzyński 2001 BOJANO BOJANO
J155 Julia Formella 2003 Szczenurze UKS Ekoludek Szczenurze
J156 Martyna Liebon 2001 Koleczkowo BOJANO
J157 Wiktoria Budzińska 2001 Gdynia LKS ZORZA
J158 Dominika Kankowska 2001 Luzino
J159 Julia Kotłowska 2003 Kościerzyna UKS Olimpijczyk Skorzewo
J160 Emilia Łacheta 2003 Gdynia
J161 Zuzanna Barańska 2001 Rotmanka SKLA Sopot
J162 Kasia Rypel 2002 Gdynia
J163 Natalia Kamińska 2003 Gdynia Gimnazjum nr 1
J164 Mateusz Regulski 2002 Gdynia YKP Gdynia/ Gimnazjum nr 11 Gdynia
J165 Patryk Strongowski 2003 Mirachowo
J166 Nikodem Strongowski 2001 Mirachowo
J167 Przemysław Polejowski 2002 Nowa Huta
J168 Arkadiusz Piernicki 2002 Mirachowo
J169 Nadzieja Bańkowska 2003 Gdynia Zorza Gdynia
J170 Anna Ratowt 2001 Glincz
J171 Łukasz Ratowt 2002 Glincz
J172 Mateusz Mroczka 2002 Gdańsk JANISZ CLUB
J173 Paulina Kaczor 2002 Gdynia
J174 Kacper Rutkowski 2002 Gdynia Gdyńska Szkoła Społeczna - Gimnazjum
J175 PAWEŁ STACIWA 2003 RADOSZYCE
J176 Kacper Czapliński 2003 Gdynia
J177 Wiktor Zdrojewski 2003 Gdynia
J178 kacper kreft 2002 pomorskie
J179 Konrad Biedrawa 2002 Rumia UKS Tri-Team Rumia
J180 Marcin Stanglewicz 2002 Gdynia UKS Tri-Team Rumia
J181 Emilia Klejdysz 2002 wejherowo
J182 Michał Dalach 2003 Gdynia
J183 Alicja Pergoł 2003 Gdańsk Gimnazjum nr 33
J184 Krystian Walter 2002 Gdynia Płochliwe Rumburaki
J185 Jan Mościpan 2003 GDYNIA UKS ISKRA GDYNIA
J186 Michał Stefański 2002 Gdynia GIM13 / Arka Gdynia
J187 Michał Kaczmarek 2002 Gdańsk Lingwista Gdańsk
J188 Daniel Rybkiewicz 2001 Gdynia 2012
J189 Aleksandra Grzybkowska 2003 Gdynia
J190 Igor Stoltmann 2001 Gdynia SKLA Sopot
J191 Miłosz Mycio 2003 Reda UKS Jedynka Reda
J192 Nina Marzecka 2002 Koleczkowo
J193 Monika Magiera 2002 Gdynia SpaceForest
J194 jakub majewski 2003 gdynia sp18
MŁ525 NATALIA FELSKOWSKA 2002 KOŚCIERZYNA
MŁ526 OLIMPIA BREZA 2002 KOŚCIERZYNA
MŁ682 GABRIELA KREJA 2003 GDAŃSK
MŁ688 JULIA WIERGOWSKA 2002 STRASZYN SKLA SOPOT
Top