Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Sektor
Katarzyna Krakowiak 1975 LEGIONOWO Zamana Group
Ryszard Mućka 1967 Nowy Dwór Mazowiecki bn
66 Eugeniusz Zachwieja 1959 Wyględy Stajnia Rowerowa InterCars Team 5
1122 Jan Nowak 1962 Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 1
Krzysztof Frasuński 1985 Warszawa NC+ SPORTS TEAM 7
2456 Katarzyna Oszkiel 1978 Seroki-parcela NC+ SPORTS TEAM 3
9 Jerzy Baczewski 1970 łódź 3
1970 Leszek Bareja 1970 Warszawa 6
702 Stanisław Brykała 1953 Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn TEAM 1
111 Marcin Horecki 1977 Warszawa Loyalty Point Racing Team 1
2404 Maciej Kaźmierczak 1978 Łódź Cisowianka 1
2436 Robert Chrzanowski 1990 Nałęczów Cisowianka 1
2434 Wojciech Mańka 1980 Garbów Cisowianka 2
363 Jacek Cieślak 1964 Warszawa Bike Atelier Team Warszawa 1
2395 Bartłomiej Pilsyk 1982 bielsko-biała Bike Salon pl 1
17 Michał Guzenda 2002 Marki RAFBIKE CYCLING TEAM 2
657 Zdzisław Siwiński 1956 WARSZAWA Polski Klub MTB 5
85 Kamil Kruczek 1985 warszawa Warbud - Warto Budować 2
2158 Alicja Fedejko 1971 Otwock SuperDrob Bike Team 3
1882 Robert Sikora 1965 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 3
2457 Milena Oszkiel 2003 Seroki-Parcela 4
20 Grzegorz Stokłuska 1955 Piaseczno żelazna grupa mtb 2
Paweł Bachor 1983 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 5
2347 Jacek Bińczyk 1967 Grąbczewo Cisowianka 6
2236 Dawid Dyból 1980 Ożarów Continental 5
4 Jerzy Zakrzewski 1984 Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 1
6 Paweł Olesiejuk 1986 Warszawa MAPy 1
Lukasz Drabik 1982 Warszawa ESKOM-HPE-1. 7
2408 Tomasz Kozakowski 1975 Kwidzyn 1
1208 Maciej Zdunek 1982 Warszawa 7
1221 Grzegorz Filipek 1984 Warszawa 7
1223 Paweł Zdaniuk 1982 Solec 7
133 Waldemar Pawełczak 1958 Warszawa Budimex MTB 2
110 Michał Waś 1983 Pruszków 1
1211 Artur Piórczyński 1982 Warszawa 7
2107 Przemysław Ciaś 1974 Jozefow TS Meran-Otwock 2
2181 Ernest Świercz 1984 Bełchatów EBE Team 3
1985 Mariusz Depczyński 1985 Łódź Łagiewnicka Wataha 1
1130 Konrad Barcz 2006 Sokolniki Las Hurtap 1
157 Tomasz Walewicz 1970 Włocławek 3
424 Adam Walewicz 2005 Lipno 5
1855 EWELINA PUŁAWSKA 1986 WARSZAWA 5
1786 Radosław Puławski 1986 Warszawa 3
2414 Jarosław Tarasiński 1960 Skarżysko-Kamienna Swiętokrzyska Strefa Natury 1
1777 Arkadiusz Mirkowski 1973 Radzymin Świt Mazowsze Serce Polski Cycling Team 3
1007 Magdalena Mirkowska 1985 Radzymin Świt Mazowsze Serce Polski Cycling Team 7
1789 Rafał Galiński 1975 Warszawa 3
1224 Olaf Galiński 2007 warszawa 7
220 Bartosz Zarzecki 1982 Kruszyn 1
2009 Makysmilian Szydłowski 1971 Kielce Świętokrzyska Strefa Natury 4
2309 Radosław Antczak 1970 Warszawa 2
2273 Edward Pergoł 1950 Warszawa 3
2276 Wincenty Jankowski 1952 Warszawa 6
1973 Marcin Ołdak 1973 Legionowo Rowery DAX Team 2
2263 Aleksander Kaczorowski 1946 Sikory Wieliszew Heron Team 3
2230 Jakub Machowicz 1972 Legionowo Rowery Dax Legionowo 2
309 Przemysław Nowakowski 1982 Łódź 1,2,3 tygrysy to my 2
1812 Jan Pawlak 2006 Warszawa 2
1948 Bolesław Golan 1979 LEGIONOWO 4
1787 Kamil Burcon 1989 Zielonka Zielonka 4
2058 Artur Cegłowski 1987 Zielonka Zielonka 7
Rafał Kask 1988 Ząbki Ząbki 7
1848 Jakub Łukaszewicz 2007 Choroszcz UKS Wygoda Białystok 1
2069 Kacper Koziołkiewicz 1999 Bielsk Podlaski Podlaska Grupa Rowerowa 2
1998 Marta Poruszek 1971 Warszawa 4
1227 Jakub Nasierowski 2005 Zgorzała 7
1968 Wojciech Kurosad-Kurasiewicz 1968 Warszawa 4
1806 Kamil Galikowski 1986 Dąbrówka KG 2
1852 Maciej Krysiak 1986 Warszawa Dziki w Las 2
2011 Robert Woszuk 1979 Bełżyce - 5
2446 Artur Wszołek 1976 CHEŁMNO 1
2405 Sławomir Kłucjasz 1964 Bełchatów 5
2428 Joanna Czajkowska 1977 Warszawa SuperDrob Bike Team 2
1165 Marceli Sierzputowski 2004 Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 7
2431 Sabina Urbańska 1964 Łódź 5
1226 Agata Galińska 1979 Warszawa 7
248 Nicola Bieniecka 2007 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 5
249 Tomasz Bieniecki 1977 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3
2223 Karol Famulski 1981 Łódź 4
1849 Robert Mokrowiecki 1973 Łódź 4
1783 Grzegorz Pochopień 1979 Mińsk Mazowiecki 7
2178 Agnieszka Dej 1983 Warszawa Continental 4
2179 Wioleta Nawara 1987 Warszawa Continental 5
2279 Marcin Ciskowski 1980 Legionowo DAX rowery Legionowo 4
2424 Roman Styczeń 1971 Elblag Hydropress MTB Team Elbląg 1
103 Marek Koziarski 1976 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 1
1974 Tomasz Ziółkowski 1974 Rogów LESZ`GO! ROGÓW MASTERS 2
1168 Piotr Giziński 1979 Warszawa 7
1303 Andrzej Litka 1974 Mława TEMPO MŁAWA 1
1971 Bożena Wachnik 1954 Otwock SuperDrob Bike Team 2
1753 Oliwia Nikiel 1994 Warszawa 6
2056 Filip Tabor 2006 Dębe Warszawski Klub Kolarski 4
2281 Antonina Kłudkiewicz 1990 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 6
1859 MATEUSZ ZIELIŃSKI 2006 GRODZISK MAZOWIECKI GKK OPTY Mazowsze 3
2089 MARIA ORSZULAK 2006 GRODZISK MAZOWIECKI GKK OPTY Mazowsze 3
1858 Adam Orszulak 1984 Grodzisk Mazowiecki GKK OPTY Mazowsze 1
1125 Jacek Paradowski 1967 Warszawa Nowa AMA 2
1750 Kacper Pietraszek 2006 Jaktorów 5
1850 Mateusz Pietraszek 2003 Jaktorów 1
2057 Michał Malicki 1980 Stasi Las 7
2465 Maciej Wolański 1965 Radom UKS MDK Tytan Radom 1
1228 Zbigniew Król 1966 Włomin 7
2297 Szymon Tomanek 1974 Warszawa 2
1167 Michał Siemaszko 1981 Warszawa 2
117 Eryk Zalewski 2004 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2
1229 Marian Sajna 1950 Nowy Dwór Mazowiecki 5
1230 Piotr Bielicki 1990 Warszawa 7
1961 Marek Przygoda 1961 Legionowo PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH 2
Top