Cisowianka Mazovia MTB Marathon - Legionowo - 1/2 Pro lub Pro - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Sektor
71 Zbigniew Król 1971 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1
50 Robert Peciakowski 1973 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 2
777 Piotr Gromadko 1966 Warszawa Maro Sport Team 3
2122 Patryk Mazurek 1983 Warszawa Loyalty Point Racing Team 3
2150 Tomasz Murdzia 1987 Warszawa Loyalty Point Racing Team 1
175 Tadeusz Śliwa 1975 Teresin TCL MTB Team 3
440 Piotr Klimaszewski 1971 Warszawa Loyalty Point Racing Team 1
2114 Krzysztof Stec 1983 ? Bar Janusz MTB Team 2
2350 Marek Bukowski 1959 Warszawa Loyalty Point Racing Team 4
2 Marcin Skowronek 1975 Warszawa 2
14 Tomasz Kuczkowski 1977 Łomianki Grupetto Warszawa 2
714 Artur Guzewicz 1984 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1
121 Michał Wielgat 1985 Ełk 1
2115 Tomasz Strzemieczny 1983 PŁOCK Loyalty Point Racing Team 1
2118 Tomasz Grudziński 1958 Sękocin Stary 5
2244 Dawid Woroniecki 1980 Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 5
2311 Remigiusz Bolek 1975 Nowa Iwiczna CANAL+ TEAM 3
2312 Mateusz Oszkiel 1993 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 5
2459 Rafał Oszkiel 1978 Seroki-Parcela 2
2475 Tomasz Kułakowski 1978 Olsztyn CISOWIANKA 3
2476 Paweł Kułakowski 1972 Gdańsk Cisowianka 6
2477 Jarosław Żywólko 1969 Olsztyn Cisowianka 3
1916 Kamil Leciejewski 1983 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1
1918 Andrzej Jędrej 1973 . IFON KolarzKlub 1
1921 Leszek Foryś 1974 - IFON KolarzKlub 1
1922 Dariusz Fabijański 1973 Ożarów Maz. IFON KolarzKlub 1
8 Marcin Sadowski 1989 Warszawa Rafbike Cycling Team 2
16 Anna Sajnóg 1989 Warszawa Rafbike cycling team 2
808 Tomasz Hofman 1964 Warszawa Kraft Automotive Team 6
744 Mariusz Włodarczyk 1978 Klonowy Dwór HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 4
733 Anna Ochrymczuk 1976 Olsztyn Hotel Krasicki Mtb Olsztyn Team 6
84 Przemysław Plocek 1984 Łódź Fujitsu Łódź Team 1
2390 Krzysztof Falkiewicz 1971 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2
77 Robert Zalewski 1977 Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 1
2264 Jerzy Kamecki 1971 Warszawa Loyalty Point Racing Team 1
147 Krzysztof Zieliński 1973 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2
10 Mariusz Staniak 2000 Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 2
2256 Kasia Andrzejczuk 1971 Warszawa IFON KolarzKlub 5
705 Witold Skwarski 1959 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 4
Andrzej Krasuski 1961 Warszawa Loyalty Point Racing Team 3
2105 Marcin Laseczka 1978 Warszawa 2
1927 Grzegorz Miazek 1988 Warszawa Loyalty Point Racing Team 5
15 Alicja Napióra 1978 Sokolniki Las Hurtap 3
11 Wiktor Napióra 1955 Łęczyca Hurtap 3
2259 Marcin Drzewiecki 1974 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2
1888 Paweł Haladyn 1981 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1
Robert Żebrowski 1976 Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1
235 Czesław Mączyński 1952 Płock WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 5
86 Jacek Grochowski 1962 Warszawa 5
130 Dariusz Gembara 1968 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1
2237 Piotr Snakowski 1979 Warszawa Continental 2
36 Artur Poluchowicz 1974 Łęczyca 3
2236 Dawid Dyból 1980 Ożarów Continental 5
73 Dariusz Dąbkowski 1973 Olsztyn LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 6
20 Grzegorz Stokłuska 1955 Piaseczno żelazna grupa mtb 2
2117 Zygmunt Migała 1956 Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2
1099 Rafał Kaniewski 1994 Marki RAFBIKE CYCLING TEAM 1
83 Maciej Wichrowski 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 5
1984 Rafał Myszkowski 1984 Konstancin-Jeziorna Loyalty Point Racing Team 1
7 Tomasz Dąbrowski 1979 Warszawa 1
2439 Paweł Rudziński 1980 Mława TWISTER TEAM 1
2481 Artur Bilski 1973 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 2
2347 Jacek Bińczyk 1967 Grąbczewo Cisowianka 6
1104 Darek Podębski 1971 Warszawa Lirene Bike Team 3
2205 Grzegorz Wysocki 1957 Góra Lirene Bike team 5
2206 Waldemar Adamczyk 1976 SKRZYNNO Lirene Bike Team 4
2348 Marcin Wacinowski 1983 GRODZISK MAZOWIECKI IFON KolarzKlub 1
2165 Karol Rumsicki 1995 Otwock SuperDrob Bike Team 1
2164 Krzysztof Klimiuk 1983 Otwock SuperDrob Bike Team 1
2440 Bartosz Grędziński 1989 Mława Kross Staff Team 1
2103 Olgierd Jatelnicki 1972 Kamionka Loyalty Point Racing Team 2
1990 Witold Zagożdżon 1962 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn Team 2
1915 Jarosław Prętki 1974 ? IFON KolarzKlub 3
333 Andrzej Miziołek 1964 Warszawa 2
2216 Wojtek Krawczyk 1975 łodź IFON KolarzKlub 1
2173 Jarosław Ziółkowski 1978 Łódź IFON KolarzKlub 1
35 Jakub Mołotkiewicz 1984 Warszawa 5
2101 Tomasz Grzegorczuk 1973 Warszawa PATNET TEAM 5
1244 Patryk Kozłowski 1992 Legionowo
1131 Dariusz Bojanowski 1979 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 2
PIOTR GROMADKO 1966 WARSZWA MARO SPORT TEAM 3
2335 Piotr Kluska 1972 Warszawa Wirtualna Polska Media 4
2141 Paweł Bagieński 1975 Ożarów Maz IFON KolarzKlub 2
102 ANDRZEJ Miszczuk 1970 LUBLIN INŻYNIERIA ROWEROWA 2
2128 Radosław Zacharewicz 1973 Łomianki Loyalty Point Racing Team 5
2199 Michał Kleps 1998 Otwock SuperDrob Bike Team 2
2198 Katarzyna Majer 1994 Tworóg SUPERDROB BIKE TEAM 6
5 Agnieszka Malec 1976 Warszawa 6
1869 Andrzej Kalich 1979 Rypin Cykliści Rypin 2
2142 Jolanta Bagieńska 1976 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 4
2059 Karol Beda 1983 Puławy Atol Bike Puławy 2
2494 Przemysław Grządka 1979 Warszawa PZU Sport Team 2
Wiesław Kamiński 1953 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2
2351 Andrzej Witkowski 1954 Jozefow superdrop bike team 2
1830 Maciej Pietrzak 1995 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 1
2093 Artur Żero 1966 Ząbki 3
Jakub Warzywoda 1989 Warszawa 4
1421 Wojciech Barczak 1971 Bydgoszcz 3
michal Roginski 1985 piaseczno Loyalty Point Racing Team 7
1170 Dariusz Bronisz 1969 Nieporet teamless 7
1890 Michał Lech 1988 Warszawa AM Cycling Team 1
2215 Łukasz Zaród 1978 Łomianki GO Sport Scrapper Team 1
Łukasz Pawlak 1978 Piaseczno Ifon Kolarz Klub Cyklomaniacy 1
2107 Przemysław Ciaś 1974 Jozefow TS Meran-Otwock 2
19 Paweł Kowalski 1988 Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1
2385 Łukasz Karpiesiuk 1977 Chotomów Loyalty Point Racing Team 2
2133 Dariusz Dąbrowski 1974 Piaseczno Loyality Point Racing Team 1
Zygmunt Migała 1956 Siedlce Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 2
2129 Andrew price Bell 1973 Warsaw Bellini 5
Piotr Zając 1984 Warszawa 7
1926 Maciej Jarzębowski 1974 Rypin Agrolok Sport Team 6
1925 Mieszko Jarzębowski 2002 Rypin cykliści rypin 4
2170 Sławomir Mazurek 1974 Żyrardów Trezado Bike On Wax 2
1980 Łukasz Gruda 1980 Rzeczyca 1
2044 Rafał Urbanowicz 1981 Warszawa oznakujbiuro.pl 3
1246 Bartosz Antoszewski 1982 Warszawa 7
168 Zdzisław Górski 1951 Ciechanów T4B team 5
1832 Jan Sobkowiak 1980 Toruń IGT MTB TEAM 2
Krzysztof Serafiński 1976 Nowogród 7
2152 Bogusław Jaworski 1974 Łódź BonusDeLuxe 1
1871 Urszula Luboińska 1977 Warszawa Trezado Bike on Wax 2
1169 Mateusz Jarzębowski 1993 Lodz Ifon kolarz klub 1
1946 Jan Zienkiewicz 1946 Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM 5
1233 Michał Iwanicki 1982 Dąbrowa Chotomowska KS Herakles Dąbrowa Chotomowska 7
1237 Krzysztof Krupa 1978 Dąbrowa Chotomowska KS Herakles Dąbrowa Chotomowska 7
1236 Marcin Pakosiński 1979 Dąbrowa Chotomowska KS Herakles Dąbrowa Chotomowska 7
1172 Grzegorz Jasiński 1983 Warszawa 7
1908 Karol Przyłuski 1983 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 1
1235 Marek Skalski 1972 Dąbrowa Chotomowska KS Herakles Dąbrowa Chotomowska 7
2383 Krzysztof Bolek 2005 Nowa Iwiczna BBteam 4
2362 Aleksander Tryzna 1985 Ożarów Mazowiecki IFON Kolarz Klub 3
2079 Wojciech Wójtowicz 1988 Puławy ENEA KS ENERGIA KOZIENICE 1
2035 Paweł Wyczółkowski 2001 Puławy 1
2269 Tadeusz Świderski 1968 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 3
1238 Bartłomiej Gąsiorowski 1979 Łódź Ragga Bomba Team 7
1239 Agnieszka Gąsiorowska 1982 Łódź 7
2432 Piotr Urbański 1964 Łódź 3
2262 Adam Samsel 1976 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2
321 Michał Staniewski 1978 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1
204 Kamil Nowak 2004 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3
280 Paweł Słupek 1982 Ciechanów T4B team 1
888 Paweł Pomaski 1988 Ciechanów T4B team 1
273 Marcin Lange 1978 Ciechanów T4B team 1
1873 Sebastian Miller 1977 Warszawa T4B team 3
281 Sławomir Sokolnicki 1966 Ciechanów T4B team 2
401 Tomasz Rojda 1968 Warszawa Alumex MTB Team 3
Bartłomiej Szymański 1985 Białystok Podlaska Grupa Rowerowa PGR 2
1240 Bartosz Grochalski 2002 Kwidzyn 2
Sebastian Romaniuk 1975 Marki MCP Bike Team 2
1245 Tomasz Sierakowski 1985 Marki MCP Bike Team 2
2016 Sławomir Kanownik 1975 MARKI MCP Bike Team 3
2257 Piotr Andrzejczuk 1970 Warszawa Alltop STAG Team 3
1967 Wojtek Wachnik 1960 OTWOCK SuperDrob Bike Team 1
1982 Zofia Pawlak 1963 Karczew SuperDrob Bike Team 6
1978 Tadeusz Stanaszek 1951 Karczew 4
1972 Ireneusz Kowalski 1970 Otwock SuperDrob Bike Team 1
2131 Grzegorz Ślesicki 1972 Warszawa MyBike.pl 2
1979 Dariusz Woźnica 1965 Otwock SuperDrob Bike Team 1
1243 Mariusz Safarzyński 1977 Warszawa 7
1754 Filip Świeczkowski 1993 Warszawa 4
1231 Irina Krokos 1971 Warszawa 7
1232 Natalia Ankiewicz 1989 Dąbrowa chotomowska KS Herakles 7
1954 Witold Kamiński 1965 Karbowo Masters Brodnica 6
2415 Artur Janiszewski 1974 Łomianki 3
1241 Przemysław Rogowski 1992 Marki ALT SPORT 1
279 Mateusz Siess 1986 Jabłonna T4B team 1
2339 ANDREAS RENE 1969 AALSMEER 2
1171 Radosław Góralczyk 1983 Legionowo FUN BIKE 7
1010 Piotr Kuflewski 1972 Puławy 4
1242 Michał Glanz 1996 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1
1762 Michał Żmuda 1986 Świdnik Azdar Team 5
2418 Andrzej Gramann 1949 Krubin Wieliszew Heron Team 6
1173 Cyprian Paulanis 1989 Warszawa MY BIKE. PL 3
2241 Michał Kurowski 1978 Warszawa POLA-K 4
2389 Artur Brzózka 1977 Warszawa - Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 3
2161 Marcin Kierdelewicz 1984 Białystok Zabłudów Team 1
2204 Jacek Badowski 1967 Piaseczno Lirene Bike Team 5
2500 Marcin Dąbrowski 1985 Łomianki Polmo Łomianki 5
Top