Cisowianka Mazovia MTB Marathon - Piaseczno - 1/2 Pro lub Pro - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Sektor
71 Zbigniew Król 1971 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1
50 Robert Peciakowski 1973 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 2
777 Piotr Gromadko 1966 Warszawa Maro Sport Team 3
2122 Patryk Mazurek 1983 Warszawa Loyalty Point Racing Team 3
2150 Tomasz Murdzia 1987 Warszawa Loyalty Point Racing Team 1
175 Tadeusz Śliwa 1975 Teresin TCL MTB Team 3
440 Piotr Klimaszewski 1971 Warszawa Loyalty Point Racing Team 1
2114 Krzysztof Stec 1983 ? Bar Janusz MTB Team 2
2350 Marek Bukowski 1959 Warszawa Loyalty Point Racing Team 4
2 Marcin Skowronek 1975 Warszawa 2
14 Tomasz Kuczkowski 1977 Łomianki Grupetto Warszawa 2
714 Artur Guzewicz 1984 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1
121 Michał Wielgat 1985 Ełk 1
2115 Tomasz Strzemieczny 1983 PŁOCK Loyalty Point Racing Team 1
2118 Tomasz Grudziński 1958 Sękocin Stary 4
2244 Dawid Woroniecki 1980 Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 5
2311 Remigiusz Bolek 1975 Nowa Iwiczna CANAL+ TEAM 3
2312 Mateusz Oszkiel 1993 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 5
2459 Rafał Oszkiel 1978 Seroki-Parcela 2
2475 Tomasz Kułakowski 1978 Olsztyn CISOWIANKA 3
2476 Paweł Kułakowski 1972 Gdańsk Cisowianka 6
2477 Jarosław Żywólko 1969 Olsztyn Cisowianka 3
1916 Kamil Leciejewski 1983 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1
1918 Andrzej Jędrej 1973 . IFON KolarzKlub 1
1921 Leszek Foryś 1974 - IFON KolarzKlub 1
1922 Dariusz Fabijański 1973 Ożarów Maz. IFON KolarzKlub 1
1958 Marta Bazańska - Janas 1991 Warszawa VO2MAX Sp. z o.o. 7
8 Marcin Sadowski 1989 Warszawa Rafbike Cycling Team 3
16 Anna Sajnóg 1989 Warszawa Rafbike cycling team 2
808 Tomasz Hofman 1964 Warszawa Kraft Automotive Team 6
744 Mariusz Włodarczyk 1978 Klonowy Dwór HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 4
733 Anna Ochrymczuk 1976 Olsztyn Hotel Krasicki Mtb Olsztyn Team 6
84 Przemysław Plocek 1984 Łódź Fujitsu Łódź Team 1
2390 Krzysztof Falkiewicz 1971 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2
77 Robert Zalewski 1977 Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 1
2264 Jerzy Kamecki 1971 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2
147 Krzysztof Zieliński 1973 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2
10 Mariusz Staniak 2000 Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 2
2256 Kasia Andrzejczuk 1971 Warszawa IFON KolarzKlub 5
705 Witold Skwarski 1959 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 4
Andrzej Krasuski 1961 Warszawa Loyalty Point Racing Team 3
2105 Marcin Laseczka 1978 Warszawa 2
1927 Grzegorz Miazek 1988 Warszawa Loyalty Point Racing Team 5
15 Alicja Napióra 1978 Sokolniki Las Hurtap 3
11 Wiktor Napióra 1955 Łęczyca Hurtap 3
2259 Marcin Drzewiecki 1974 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2
1888 Paweł Haladyn 1981 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1
Robert Żebrowski 1976 Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1
235 Czesław Mączyński 1952 Płock WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 5
86 Jacek Grochowski 1962 Warszawa 5
130 Dariusz Gembara 1968 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2
2237 Piotr Snakowski 1979 Warszawa Continental 3
36 Artur Poluchowicz 1974 Łęczyca 3
2236 Dawid Dyból 1980 Ożarów Continental 5
2408 Tomasz Kozakowski 1975 Kwidzyn OMIDA CYCLO TEAM 1
73 Dariusz Dąbkowski 1973 Olsztyn LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 5
20 Grzegorz Stokłuska 1955 Piaseczno żelazna grupa mtb 2
2117 Zygmunt Migała 1956 Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2
1099 Rafał Kaniewski 1994 Marki RAFBIKE CYCLING TEAM 1
83 Maciej Wichrowski 1983 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 5
1984 Rafał Myszkowski 1984 Konstancin-Jeziorna Loyalty Point Racing Team 2
7 Tomasz Dąbrowski 1979 Warszawa 1
2439 Paweł Rudziński 1980 Mława TWISTER TEAM 1
2481 Artur Bilski 1973 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 2
2347 Jacek Bińczyk 1967 Grąbczewo Cisowianka 4
1104 Darek Podębski 1971 Warszawa Lirene Bike Team 3
2205 Grzegorz Wysocki 1957 Góra Lirene Bike team 6
2206 Waldemar Adamczyk 1976 SKRZYNNO Lirene Bike Team 4
2348 Marcin Wacinowski 1983 GRODZISK MAZOWIECKI IFON KolarzKlub 1
2165 Karol Rumsicki 1995 Otwock SuperDrob Bike Team 1
2164 Krzysztof Klimiuk 1983 Otwock SuperDrob Bike Team 1
2440 Bartosz Grędziński 1989 Mława Kross Staff Team 1
2103 Olgierd Jatelnicki 1972 Kamionka Loyalty Point Racing Team 2
2254 Adam Andrzejczuk 1995 Warszawa SuperDrob Bike Team 6
1990 Witold Zagożdżon 1962 NIDZICA Centrum Rowerowe Olsztyn Team 2
1915 Jarosław Prętki 1974 ? IFON KolarzKlub 2
333 Andrzej Miziołek 1964 Warszawa 2
2161 Marcin Kierdelewicz 1984 Białystok Zabłudów Team 1
2216 Wojtek Krawczyk 1975 łodź IFON KolarzKlub 1
2173 Jarosław Ziółkowski 1978 Łódź IFON KolarzKlub 1
35 Jakub Mołotkiewicz 1984 Warszawa 5
2101 Tomasz Grzegorczuk 1973 Warszawa PATNET TEAM 5
1131 Dariusz Bojanowski 1979 Koluszki IFON KolarzKlub 2
PIOTR GROMADKO 1966 WARSZWA MARO SPORT TEAM 3
2335 Piotr Kluska 1972 Warszawa Wirtualna Polska Media 5
2141 Paweł Bagieński 1975 Ożarów Maz IFON KolarzKlub 2
102 ANDRZEJ Miszczuk 1970 LUBLIN INŻYNIERIA ROWEROWA 2
2128 Radosław Zacharewicz 1973 Łomianki Loyalty Point Racing Team 5
2199 Michał Kleps 1998 Otwock SuperDrob Bike Team 2
2198 Katarzyna Majer 1994 Tworóg SUPERDROB BIKE TEAM 6
5 Agnieszka Malec 1976 Warszawa 6
1869 Andrzej Kalich 1979 Rypin Cykliści Rypin 1
2142 Jolanta Bagieńska 1976 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 5
2059 Karol Beda 1983 Puławy Atol Bike Puławy 2
2494 Przemysław Grządka 1979 Warszawa PZU Sport Team 1
2215 Łukasz Zaród 1978 Łomianki GO Sport Scrapper Team 1
Wiesław Kamiński 1953 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2
2351 Andrzej Witkowski 1954 Jozefow superdrop bike team 3
2044 Rafał Urbanowicz 1981 Warszawa oznakujbiuro.pl 4
1010 Piotr Kuflewski 1972 Puławy 4
1830 Maciej Pietrzak 1995 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 1
2093 Artur Żero 1966 Ząbki 3
Jakub Warzywoda 1989 Warszawa 4
1765 Sławomir Choja 1966 Poniatów Top Fit Center 7
1980 Łukasz Gruda 1980 Rzeczyca 1
Marek Bator 1981 PIASECZNO Sklepbicykl.pl-Perfectsource 2
1740 Leonard Granica 2006 Józefosław Warszawski Klub Kolarski 1
1741 Sebastian Granica 1974 Józefosław Border Team 2
1421 Wojciech Barczak 1971 Bydgoszcz 3
1783 Grzegorz Pochopień 1979 Mińsk Mazowiecki 7
2214 Kamil Olszówka 1979 Warszawa 6
1926 Maciej Jarzębowski 1974 Rypin Agrolok Sport Team 6
1925 Mieszko Jarzębowski 2002 Rypin cykliści rypin 5
2139 Mateusz Szucki 1993 Warsaw W palnik! Cycling Team 3
2170 Sławomir Mazurek 1974 Żyrardów Trezado Bike On Wax 2
michal Roginski 1985 piaseczno Loyalty Point Racing Team 7
2024 Jacek Jeżak 1975 Lublin WIM Extreme MTB Team 6
1824 Richard Dobson 1975 Warszawa Zolta Koszulka 3
2049 Piotr Laskowski 1971 Warszawa 7
1090 Łukasz Siwiński 1980 Piaseczno Polski Klub MTB 2
2135 Tomasz Jasiński 1961 Zalesie Górne 4
1890 Michał Lech 1988 Warszawa AM Cycling Team 1
1739 Adam Borzęcki 1972 Jastrzębie Crazybiker.eu 4
2383 Krzysztof Bolek 2005 Nowa Iwiczna BBteam 4
1842 Stanisław Bolek 2002 Nowa Iwiczna BBteam 4
2048 Michał Kumela 1974 Żółwin 7
1776 Michał Zająkała 1975 Józefosław sponsor: kochana żona Alinka 7
2137 Aleksander Moykowski 1984 Warszawa 7
Paweł Cieśla 1978 Zgorzała EDC Bikers 3
1774 Rafał Gall 1975 Warszawa RAMASPORT.PL 3
2136 Jan Szypulski 1997 Warszawa 7
2176 Tobiasz Pawlak 1986 Łódź Exim-Bike 2
168 Zdzisław Górski 1951 Ciechanów T4B team 3
1767 Piotr Obłoza 1971 Piaseczno gosir 7
1766 Cezary Dąbrowski 1971 Piaseczno maxi piaseczno 7
1744 Bartłomiej Kwapisz 1981 Piaseczno RIDE43TEAM 1
1749 Andrzej Ramian 1967 Niestachów MTB Kielce 1
Sławomir Sobolewski 1975 Warszawa 7
2415 Artur Janiszewski 1974 Łomianki 4
2382 Peter Gresner 1979 Łódź 2
1775 Radoslaw Jeziorski 1972 Jozefoslaw 2
2362 Aleksander Tryzna 1985 Ożarów Mazowiecki IFON Kolarz Klub 3
1871 Urszula Luboińska 1977 Warszawa Trezado Bike on Wax 2
2070 Wojciech Stępel 1981 Kobyłka Ciasteczkowy Potwór 2
1773 Ricardo Zarco Maldonado 1984 Warszawa 7
1761 Grzegorz Sokalski 1976 Konstancin-Jeziorna Mocno w Prawo 3
2120 Krzysztof Klementowicz 1969 Otwock 3
2035 Paweł Wyczółkowski 2001 Puławy 1
1754 Filip Świeczkowski 1993 Warszawa 6
1113 Jarosław Mitas 1967 Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 1
2053 Maciej Zakrzewski 1977 Warszawa Warszawa Wilanów 7
2047 Klaudyna Patalas 1989 Warszawa 7
1222 Bartłomiej Grudny 1978 Warszawa Bródno Alltop STAG Team 2
2043 Tomasz Rozdejczer 1972 Piaseczno 7
1832 Jan Sobkowiak 1980 Toruń IGT MTB TEAM 2
2016 Sławomir Kanownik 1975 MARKI MCP Bike Team 4
2277 Magdalena Kosko 1984 Ząbki MCP Bike Team 1
2052 Piotr Wolny 1982 Warszawa e-point bike team 3
2113 Tomasz Owczarczyk 1975 warszawa 5
401 Tomasz Rojda 1968 Warszawa Alumex MTB Team 3
2174 Tomasz Świerczyński 1983 Łódź Lucy in The Sky 1
Łukasz Pawlak 1978 Piaseczno Ifon Kolarz Klub Cyklomaniacy 1
2432 Piotr Urbański 1964 Łódź 4
1887 Piotr Nowak 1979 Warszawa LANDIRENZO 5
2134 Elżbieta Wyczółkowska 1967 Puławy 4
501 Maciej Majewski 1985 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 3
2379 Konrad Barański 1983 Kwiatkowice 5
280 Paweł Słupek 1982 Ciechanów T4B team 1
888 Paweł Pomaski 1988 Ciechanów T4B team 1
278 Adam Płoski 1988 Ciechanów T4B team 1
2138 Mateusz Siess 1986 Jabłonna T4B team 3
1977 Martin Fedor 1977 Ciechanów T4B team 2
1873 Sebastian Miller 1977 Warszawa T4B team 3
281 Sławomir Sokolnicki 1966 Ciechanów T4B team 3
2262 Adam Samsel 1976 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2
2389 Artur Brzózka 1977 Warszawa - Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 3
321 Michał Staniewski 1978 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1
2255 Łukasz Jankowski 1980 STAROWA GÓRA move factory. mtb 4
117 Eryk Zalewski 2004 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2
2274 Norbert Skumiał 1980 WARSZAWA 3
Nicholas Furnival 1975 Józefosław Furnival 7
2107 Przemysław Ciaś 1974 Jozefow TS Meran-Otwock 4
19 Paweł Kowalski 1988 Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1
1780 Jacek Nosowski 1974 Warszawa TRI.Regress 7
1967 Wojtek Wachnik 1960 OTWOCK SuperDrob Bike Team 1
1982 Zofia Pawlak 1963 Karczew SuperDrob Bike Team 7
1972 Ireneusz Kowalski 1970 Otwock SuperDrob Bike Team 1
1745 Arkadiusz Gromek 1972 Piaseczno Mettler Toledo 2
2385 Łukasz Karpiesiuk 1977 Chotomów Loyalty Point Racing Team 2
1778 Michał Witkowski 1978 Warszawa Think First 2
2152 Bogusław Jaworski 1974 Łódź BonusDeLuxe 2
2325 Albert Klaus 1975 Piaseczno Kamyk Radzymin MTB Team 3
1978 Tadeusz Stanaszek 1951 Karczew 4
1979 Dariusz Woźnica 1965 Otwock SuperDrob Bike Team 1
2133 Dariusz Dąbrowski 1974 Piaseczno Loyality Point Racing Team 2
1762 Michał Żmuda 1986 Świdnik Azdar Team 5
2286 Sławomir PŁOCHOCKI 1900 kwirynów 7
1768 Maria Chrzanowska 2004 Grodzisk Mazowiecki Trezado Wolfpack 1
1769 Izabela Kamińska 1989 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 2
1770 Robert Pazdrowski 1964 ZALESIE GÓRNE DAZAR OLIMPIC PIASECZNO 2
1771 Marek Jaworski 1955 Konstancin Autobus z napisem `Koniec` 6
2349 Piotr Siewierski 1979 Łódź WWW.ONNINEN.PL 3
1772 Robert Jędruszczak 1979 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 2
1954 Witold Kamiński 1965 Karbowo Masters Brodnica 6
2092 Robert Jazgara 1975 Warszawa 2
2339 ANDREAS RENE 1969 AALSMEER 2
1946 Jan Zienkiewicz 1946 Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM 5
2045 Jarosław Łasiński 1976 Otwock Łasiński Team 2
2046 Stanisław Doliński 1987 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 2
2321 Kamil Lewandowski 2002 Nowa Iwiczna Sklepbicykl.pl-Perfectsource 2
2051 Paweł Kokoszka 1986 Warszawa 4
2078 Tomasz Demiańczuk 1982 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 2
2373 Maciej Dąbrowski 1973 warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 3
1779 Sylwia tkaczyk 1988 Wojciechowice MyBike.pl 7
1781 Jakub Sieniuć 1976 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1
1164 Marek Bakuła 1979 Raszyn 4
2054 Michał Mazurek 1977 Konstancin Jeziorna Legia 7
2055 Tomasz Mroczkowski 1978 Warszawa 4
1882 Robert Sikora 1965 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 2
2204 Jacek Badowski 1967 Piaseczno Lirene Bike Team 5
2500 Marcin Dąbrowski 1985 Łomianki Polmo Łomianki 5
555 Michał Pilarczyk 1984 Warszawa Wawa Bike Team 3
Top