Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Sektor
Katarzyna Krakowiak 1975 LEGIONOWO Zamana Group
66 Eugeniusz Zachwieja 1959 Wyględy 5
1122 Jan Nowak 1962 Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 1
Krzysztof Frasuński 1985 Warszawa NC+ SPORTS TEAM 7
2456 Katarzyna Oszkiel 1978 Seroki-parcela NC+ SPORTS TEAM 4
9 Jerzy Baczewski 1970 łódź 4
1970 Leszek Bareja 1970 Warszawa 6
702 Stanisław Brykała 1953 Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn TEAM 1
111 Marcin Horecki 1977 Warszawa Loyalty Point Racing Team 1
2404 Maciej Kaźmierczak 1978 Łódź Cisowianka 1
2436 Robert Chrzanowski 1990 Nałęczów Cisowianka 1
2434 Wojciech Mańka 1980 Garbów Cisowianka 3
363 Jacek Cieślak 1964 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1
2395 Bartłomiej Pilsyk 1982 bielsko-biała Bike Salon pl 1
17 Michał Guzenda 2002 Marki RAFBIKE CYCLING TEAM 2
657 Zdzisław Siwiński 1956 WARSZAWA Polski Klub MTB 5
85 Kamil Kruczek 1985 warszawa Warbud - Warto Budować 2
2158 Alicja Fedejko 1971 Otwock SuperDrob Bike Team 4
133 Waldemar Pawełczak 1958 Warszawa Budimex MTB 2
1882 Robert Sikora 1965 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 3
2457 Milena Oszkiel 2003 Seroki-Parcela LKS Mazowsze Teresin 4
20 Grzegorz Stokłuska 1955 Piaseczno żelazna grupa mtb 2
2347 Jacek Bińczyk 1967 Grąbczewo Cisowianka 4
1788 Przemysław Sułek 1974 Piaseczno 7
1743 Kamil Toczydlowski 1989 Warszawa 7
1746 Agnieszka Wróbel 1984 Warszawa NUGAT 7
309 Przemysław Nowakowski 1982 Łódź 1,2,3 tygrysy to my 2
2236 Dawid Dyból 1980 Ożarów Continental 5
4 Jerzy Zakrzewski 1984 Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 1
110 Michał Waś 1983 Pruszków 1
1848 Jakub Łukaszewicz 2007 Choroszcz UKS Wygoda Białystok 1
2107 Przemysław Ciaś 1974 Jozefow TS Meran-Otwock 4
1742 Pawł Dziub 1978 Kielce 7
2414 Jarosław Tarasiński 1960 Skarżysko-Kamienna Swiętokrzyska Strefa Natury 1
1130 Konrad Barcz 2006 Sokolniki Las Hurtap 1
157 Tomasz Walewicz 1970 Włocławek 3
424 Adam Walewicz 2005 Lipno 5
1968 Wojciech Kurosad-Kurasiewicz 1968 Warszawa 5
2009 Makysmilian Szydłowski 1971 Kielce Świętokrzyska Strefa Natury 4
1777 Arkadiusz Mirkowski 1973 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 4
1007 Magdalena Mirkowska 1985 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 7
2181 Ernest Świercz 1984 Bełchatów 2
1910 Michał Dubiński 1991 Warszawa 2
2465 Maciej Wolański 1965 Radom UKS MDK Tytan Radom 1
2017 Robert Szostakiewicz 1976 Lublin 4
1791 Grzegorz Rutkowski 1965 Warszawa 2
2309 Radosław Antczak 1970 Warszawa 3
2011 Robert Woszuk 1979 Bełżyce - 5
1812 Jan Pawlak 2006 Warszawa 2
1998 Marta Poruszek 1971 Warszawa Alumex MTB Team 4
220 Bartosz Zarzecki 1982 Kruszyn 1
1753 Oliwia Nikiel 1994 Warszawa 7
1852 Maciej Krysiak 1986 Warszawa Dziki w Las 4
Pawel Poreba 1978 Warszawa PRO MEDIA CYCLING TEAM 7
103 Marek Koziarski 1976 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 1
1974 Tomasz Ziółkowski 1974 Rogów LESZ`GO! ROGÓW MASTERS 1
1785 Piotr Zajkowski 1977 Warszawa Dziki w Las 7
1806 Kamil Galikowski 1986 Dąbrówka KG 7
1795 Rafał Mroczek 1976 Warszawa 7
150 Kamil Łuczkiewicz 1987 Lublin ISOVER MTB Team Lublin 1
1751 Michał Bocheński 1977 Piaseczno 7
1855 EWELINA PUŁAWSKA 1986 WARSZAWA 5
1787 Kamil Burcon 1989 Zielonka Zielonka 7
2175 Grzegorz Pawlak 1957 Łódź Exim-Bike 5
1789 Rafał Galiński 1975 Warszawa 7
2273 Edward Pergoł 1950 Warszawa 3
2132 Katarzyna Jarzębska 1986 Warszawa RAMASPORT.PL 7
1784 Michał Kunicki 1975 Zalesie Górne Beznapinki 5
1849 Robert Mokrowiecki 1973 Łódź 5
1820 Mateusz Matwiejczuk 1994 Warszawa 4
1853 Tomasz Mroczek 1975 Warszawa Dziki w Las 7
6 Paweł Olesiejuk 1986 Warszawa 1
1747 Sławomir Zyguła 1963 Bodzentyn 1
1748 Grzegorz Zyguła 1991 Bodzentyn 2
1796 Marek Bzura 1973 Warszawa ESKOM-HPE-1 7
2313 Stanisław Jędrzejewski 1946 Piaseczno 7
2211 Agnieszka Gustaw 1986 Lublin PZU SPORT TEAM 5
2050 KRZYSZTOF MARCINEK 1980 LUBLIN PZU SPORT TEAM 4
147 Krzysztof Zieliński 1973 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2
1736 Tymon Wieteska 2008 Piaseczno 7
1737 Mariusz Wieteska 1977 Piaseczno 7
1758 Tomasz Giesek 1980 Baniocha 7
1759 Sławomir Giesek 1976 Pruszków 7
1948 Bolesław Golan 1979 LEGIONOWO 4
2094 Hubert Waszczeniuk 1988 Łódź HALF 3
2446 Artur Wszołek 1976 CHEŁMNO 1
1756 Robert Szlendak 1968 Warszawa 7
1091 Kinga Siwińska 1982 Piaseczno Polski Klub MTB 7
Lukasz Drabik 1982 Warszawa ESKOM-HPE-1. 7
2178 Agnieszka Dej 1983 Warszawa Continental 5
2179 Wioleta Nawara 1987 Warszawa Continental 5
1333 Monika Grudna 1982 WARSZAWA Alltop STAG Team 3
313 Aneta Płońska 1978 SEROCK Alltop STAG Team 3
2223 Karol Famulski 1981 Łódź 3
1752 Jan Bocheński 2006 Piaseczno 7
2431 Sabina Urbańska 1964 Łódź 6
2445 Iwona Miktus 1974 WARSZAWA ALLTOP STAG TEAM 5
2428 Joanna Czajkowska 1977 Warszawa SuperDrob Bike Team 2
2388 Karol Krogulski 1980 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 3
Maciej Toroszewski 1969 Warszawa HPE-ESKOM 3
1738 Wojciech Miktus 1972 WARSZAWA ALLTOP STAG TEAM 7
1303 Andrzej Litka 1974 Mława TEMPO MŁAWA 1
1809 Maciej Zieliński 2005 Warszawa G-8 Bielany 5
1810 Tomek Zieliński 1976 Warszawa Velocity Warszawa 5
1757 Piotr Mastalerz 1968 julianów, gm. piaseczno 4
1971 Bożena Wachnik 1954 Otwock SuperDrob Bike Team 3
2424 Roman Styczeń 1971 Elblag Hydropress MTB Team Elbląg 1
1755 Jacek Góralczyk 1985 Kolno 7
1792 Jakub Kuczynski 2006 Siedliska 7
1790 Maciej Świątkowski 1968 Piaseczno Crazy Racing Team 2
2387 Andrzej Rytel 1967 Siedlce 1
2408 Tomasz Kozakowski 1975 Kwidzyn OMIDA CYCLO TEAM 1
1782 Roksana Pochopień 2009 Mińsk Mazowiecki
1847 Piotr Gumieniak 1984 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1
2318 Mirosław Kamiński 1959 Pęchery Sklepbicykl.pl-Perfectsource 4
1786 Radosław Puławski 1986 Warszawa 7
2263 Aleksander Kaczorowski 1946 Sikory Wieliszew Heron Team 3
1850 Mateusz Pietraszek 2003 Jaktorów 1
1750 Kacper Pietraszek 2006 Jaktorów 7
1793 Michał Kuczyński 1971 Nowa Iwiczna BodyiCoach Cycling Team 7
1794 Paweł Hałoń 1968 Warszawa HPE-ESKOM 7
2297 Szymon Tomanek 1974 Warszawa 2
1555 Szymon Pniak 1976 Łódź 5
211 Miłosz Wronka 1980 Łódź 3
1760 Agnieszka Ludian 1986 Piaseczno Sklepbicykl.pl-Perfectsource 5
2207 Michał Paprocki 1978 Piaseczno Lirene Bike Team 7
1763 PIOTR HILCZER 1967 Warszawa BIKECONCEPT 1
1797 Hanna Kułakowska- Michalak 1970 Kamionka 1
1108 Maciej Kasprzak 1982 Warszawa Deloitte Adventure Team 2
1798 Robert Widz 1964 Józefosław 1
2281 Antonina Kłudkiewicz 1990 Stare Babice IFON KolarzKlub 6
1764 Jacek Mieszczak 1987 Pruszków Ski Race Center 2
1799 Roland Hensoldt 1983 ? HPE-ESKOM 5
1843 Krzysztof Raszkowski 1984 Warszawa Continental 3
1829 WOJCIECH SKOCZEK 1957 RAWA MAZOWIECKA TEAM DITTA- SERIA 2
2355 EDMUND PIETRZAK 1967 SAŃBURZ TEAM DITTA- SERIA 2
248 Nicola Bieniecka 2007 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 5
249 Tomasz Bieniecki 1977 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3
2073 Piotr Białas 2003 Reguły SPINAKER TEAM
1985 Mariusz Depczyński 1985 Łódź Łagiewnicka Wataha 2
Top