Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Sektor
260 Mariusz Kowalski 1981 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 5
807 Jakub Łukaszewicz 2007 Choroszcz UKS Wygoda Białystok 1
358 Justyna Rojek 1987 Warszawa CONTABLE MTB TEAM 4
465 Arkadiusz Mirkowski 1973 Radzymin Świt Mazowsze Serce Polski Cycling Team 2
466 Magdalena Mirkowska 1985 Radzymin Świt Mazowsze Serce Polski Cycling Team 6
217 Maciej Kaźmierczak 1978 Łódź Cisowianka 2
314 Wojciech Mańka 1980 Garbów Cisowianka 2
315 Robert Chrzanowski 1990 Nałęczów Cisowianka 1
230 Wojciech Kurosad-Kurasiewicz 1968 Warszawa 2
988 Anna Gawda 1968 Jabłonna 7
844 Sebastian Torebko 1999 Olecko 7
946 Malgorzata Nesterowicz 1965 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 7
947 Sambor Nesterowicz 2000 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4
984 Dorota Stękiel 1965 Warszawa 7
809 BEATA KŁĘK 1973 WARSZAWA 7
200 Grzegorz Stokłuska 1955 Piaseczno żelazna grupa mtb 2
209 Sławomir Zyguła 1963 Bodzentyn 1
154 ARTUR KALINOWSKI 1978 ZĄBKI 5
560 Marcin Ołdak 1973 Legionowo Rowery DAX Team 2
939 Jerzy Baczewski 1970 łódź 4
291 Albano Neira Navarro 1977 Legionowo 6
854 Tulio Risueño Medina 1984 Legionowo 6
930 Beata Świderska 1984 Ciechanów 7
853 Natalia Neira Navarro 1980 Legionowo 7
506 Aleksander Aleksandrowicz 1976 Legionowo Bike Fun Legionowo 3
224 Jan Nałęcz 1958 Ciechanów 4
851 Aleksandra Dorsz 2009 Wołomin KAMYK Radzymin MTB Team 7
559 Grzegorz Boruc 1983 Polska Rowery DAX Team 6
514 Marcin Ciskowski 1980 Legionowo mechaniQ MTB team 2
215 Maciej Wolański 1965 Radom UKS MDK Tytan Radom 1
534 Justyna Jary 2007 Łódź Dell Team 7
Joanna Jary 1981 Łódź Dell Team 7
932 Dariusz Kochański 1972 Toruń 5
443 Igor Wojciechowski 2008 Warszawa 5
928 Anna Krętkowska 1993 CIECHANÓW 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 4
976 Dariusz Matla 1963 Ciechanów T4B team 5
926 Sylwester Świerczewski 1979 Otwock Wiktrans Racing 3
229 Agnieszka Pietruszewska 1976 Toruń Gromada Włóczęgów-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 6
511 Edward Pergoł 1950 Warszawa 3
515 Jarosław Tarasiński 1960 Skarżysko-Kamienna Świętokrzyska Strefa Natury 1
266 Makysmilian Szydłowski 1971 Kielce Świętokrzyska Strefa Natury 2
803 Dariusz Hawro 1974 Warszawa VALEANT MED 1
290 Marzena Cygańska-Misiaszek 1968 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 6
407 Ewa Pasiewicz 1988 Legionowo 5
850 Rafał Galiński 1975 Warszawa 3
214 Sabina Urbańska 1964 Łódź 6
678 KRZYSZTOF MARCINEK 1980 LUBLIN PZU SPORT TEAM 7
312 Robert Rees 1965 Wycinki Osowskie GKK Opty Mazowsze 2
308 Daniel Rees 2009 Wycinki Osowskie GKK Opty Mazowsze 2
339 Igor Hofman 2007 Granica Komobike Scott 1
255 Marceli Sierzputowski 2004 Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 2
Maciej Grudziąż 1996 Warszawa 7
346 Tomasz Kozakowski 1975 Kwidzyn 1
626 Jakub Kłucjasz 2007 Bełchatów 4
232 Matylda Otolska 2008 Warszawa Adventure Express 6
233 Tymoteusz Otolski 2010 Warszawa Adventure Express 4
840 Ewa Chojnacka 1949 Ciechanów 7
Piotr Świderski 1982 Ciechanów 7
631 Ewa Niklewicz 1974 Julianów HPE-ESKOM 5
914 Iwona Miktus 1974 WARSZAWA ALLTOP STAG TEAM 5
227 Wojciech Miktus 1972 WARSZAWA ALLTOP STAG TEAM 4
417 Marcin Żuk 1983 Jabłonna Reckitt Riders 5
463 Nicola Bieniecka 2007 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 5
464 Tomasz Bieniecki 1977 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3
478 Szymon Zalewski 2009 Warszawa Bike Atelier Team Warszawa 6
431 Ireneusz Krajza 1957 Skarżynek 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 5
659 Zbigniew Bober 1946 Ciechanów 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 7
294 Artur Wolak 1970 Warszawa 1
447 Marta Wilczek 1990 Jablonna Reckitt Riders 6
687 Aleksander Milczarek 2008 Warszawa REGATY TEAM 5
927 Sylwester Milczarek 1976 Warszawa REGATY TEAM 7
388 Waldemar Pawełczak 1958 Warszawa Budimex MTB 1
522 Sylwester Graczyk 1982 Łódź Dell Team 6
533 Mikołaj Ziółkowski 2005 Łódź Dell Team 6
535 Adam Pawlak 2005 Łódź Dell Team 5
536 Natalia Ziółkowska 2009 Łódź Dell Team 7
962 Fryderyk Otolski 2005 Warszawa Adventure Express 7
286 Patrycja Puchała 1994 Łódź Dell Team 6
441 Piotr Zajkowski 1977 Warszawa Dziki w Las 5
481 Jakub Gumieniak 2009 Warszawa BIKE ATELIER TEAM WARSZAWA 4
Klara Zamana 2008 Łomianki Zamana Group 7
228 Rafał Miktus 2008 Warszawa Altop Stag Team 4
813 Katarzyna Suchecka 1977 Warszawa #dziewczynyministry 7
852 Michał Kulesza 1971 Warszawa 3
452 Maja Laseczka 2008 Warszawa 5
504 Karol Famulski 1981 Łódź 3
474 Bolesław Golan 1979 LEGIONOWO 3
146 Bartłomiej Pilsyk 1982 bielsko-biała Bike Salon pl 1
832 Olga Zmudczyńska-Pabich 1977 Kargoszyn 7
833 Justyna Wojciechowska 1987 Gołymin Ośrodek 7
921 Artur Markowski 1982 Ciechanów 5
834 Katarzyna Majkowska 1995 Ciechanów 7
835 Alicja Pabich 2013 Kargoszyn 7
411 Andrzej Ochocki 1970 BRODNICA Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1
923 Robert Kaszuba 1976 ANDRYCHY 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 7
842 Michał Kondracki 1970 ciechanów SCKS Jurand Ciechanów 7
362 Tobiasz Roczniak 1998 Płock Loyalty Point Racing Team 5
348 Andrzej Gramann 1949 Krubin Wieliszew Heron Team 4
347 Aleksander Kaczorowski 1946 Sikory Wieliszew Heron Team 3
942 Roman Padewski 1977 Łomianki 7
943 Dawid Kaszewski 2009 Wołomin 7
845 Artur Sienkiewicz 2009 Ciechanów SCKS Jurand Ciechanów 7
846 Jakub Lewicki 2009 Ciechanów SCKS Jurand Ciechanów 7
945 Ryszard Kowalski 1959 Zatory 7
302 Lech Jerzy Jabłoński 1954 Otwock Team Sport Station 4
847 Michał Tański 1980 Ciechanów SCKS Jurand Ciechanów 7
938 Maciej Klimaszewski 2003 Turowo Warszawski Klub Kolarski 1
986 Patrycja TABOR 2009 DĘBE WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 7
497 Filip Tabor 2006 Dębe Warszawski Klub Kolarski 2
987 Piotr Niewinski 1979 Warszawa lubie_placki 4
992 Agata Rój-Karkowska 1979 Płock Płocki Klub Kolarski 5
989 Jacek SZYMAŃSKI 1976 Ciechanów 7
993 NATALIA MARCINEK 2008 LUBLIN 7
994 Jacek Paczkowski 1987 Dąbrowa 7
995 Karolina Sczaniecka 1980 Ciechanów Mettler-Toledo 3
304 Iwona Paluch 1981 Nowy Dwór Mazowiecki 6
529 Asia Czubak-Jary 1981 Łódź Dell Team 5
385 Tobiasz Roczniak 1998 Płock Loyalty Point Racing Team 5
Top